kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 14.08.18 18:23

Kako vam se svidio ovaj forspan/trailer za Jesen?

Me like!



----


Pizdecij, nisam ih vidjela, ali nisam ni trazila. I tada su me nervirale jer mi je bilo nespretno jesti sladoled s onom plosnom plasticnom zlicicom.. Znam samo da sam skupljala te loptice da bih ih mogla proslijediti braticu cija je omiljena uloga bila ona ludog znanstvenika. Sto je s njima radio, ne bih vise znala prepricati.. Duboko sam potisnula ta sjecanja..

Ovo sam ljeto neprestano gustala u onom Ledo slagu, zato. To mi je i kao klinki bio najdrazi "sladoled".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 14.08.18 20:47

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:ovo su nezamislivi monsuni. sve je otislo u kurac. covjece, svaki dan... ali ne malo, nego prolomi oblaka. sva basta mi istrulila. paradajz crne rupe po njemu. nikad nisam vidjela ovakvo nesto od kako sam tu. stvarno se poremetilo do maximale.

Wajter raport - Page 24 1523192931  poprave ti nije lako, jebes paradajze, ides u market i kupis si 20 - 30 kila i do sita se najedes. Nije se nista poremetilo, uvijek bude nekih presedana, od kad je covjeka i neandertalaca.

Sad bas citam raspravu na jubitu. Bijo neki clanak kako se bosna buni na peljeski most a ja u komentarima napisao kako bi bolje bilo nasuti more od kopna do Peljesca u sirini dva km a ako bi bosanci htjeli na otvoreno more moraju shvatiti da jednostavno ne mogu Wajter raport - Page 24 684758713. Ja se naravno zajebavao kad ono neki turcin mi jebe mater, onda skocio neki hrvatski bosanac pa njemu jebe tursku mater. I tako se medju njima razvila lijepa konzervacija pa sam im i napisao da su se bas lijepo raspricali. Ko sto vidis, u bosni nista novo, glupi ko telad poprave...Wajter raport - Page 24 684758713
Di'š na bosanske mornare? Bez njia bi Columbo još danas tražijo Jameriku ...

Inače, Vakulisti promašili 100%.  Wajter raport - Page 24 3084372643
Bilo malo posunčato, pa oblakovito, nije bilo potoplo, a od kiše ni "k". Wajter raport - Page 24 2758896589

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 14.08.18 20:51

Tomica je napisao/la:Kako vam se svidio ovaj forspan/trailer za Jesen?
...
Kojo?

Šta ima u Klani?  Wajter raport - Page 24 3679994209

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.08.18 23:58

jucer u sat vremena palo 50 litara po kvadratu a munje se mjerile na tisuce. Zato je danas manje sparno i daleko ugodnije. Inace, jucerasnja prognoza je bila - suncano i vedro. Wajter raport - Page 24 684758713.
Sto se munja tice, tu se ne bi ni Tesla snasao. To je vec preraslo u uobicajeni ligt show...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.08.18 0:05

Tomica je napisao/la:Kako vam se svidio ovaj forspan/trailer za Jesen?

Me like!

----
Pizdecij, nisam ih vidjela, ali nisam ni trazila. I tada su me nervirale jer mi je bilo nespretno jesti sladoled s onom plosnom plasticnom zlicicom.. Znam samo da sam skupljala te loptice da bih ih mogla proslijediti braticu cija je omiljena uloga bila ona ludog znanstvenika. Sto je s njima radio, ne bih vise znala prepricati.. Duboko sam potisnula ta sjecanja..

Ovo sam ljeto neprestano gustala u onom Ledo slagu, zato. To mi je i kao klinki bio najdrazi "sladoled".

sto se jesenskog trailera tice, neka jos malo priceka. Kad zapocne nece stat do svibnja a to je ipak malo predugo.

meni je lucka uvijek bila favorit. Spadam u manjinu kojoj je industrijski "Ledo" sladoled bolji od onih sto smuljaju razni privatnici. Unutrasnjost loptice sam znao jest, poslije zaljepis poklopac i imas lopticu Wajter raport - Page 24 684758713 a lopte su mi bile pasija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 16.08.18 21:17

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:ovo su nezamislivi monsuni. sve je otislo u kurac. covjece, svaki dan... ali ne malo, nego prolomi oblaka. sva basta mi istrulila. paradajz crne rupe po njemu. nikad nisam vidjela ovakvo nesto od kako sam tu. stvarno se poremetilo do maximale.

Wajter raport - Page 24 1523192931  poprave ti nije lako, jebes paradajze, ides u market i kupis si 20 - 30 kila i do sita se najedes. Nije se nista poremetilo, uvijek bude nekih presedana, od kad je covjeka i neandertalaca.

Sad bas citam raspravu na jubitu. Bijo neki clanak kako se bosna buni na peljeski most a ja u komentarima napisao kako bi bolje bilo nasuti more od kopna do Peljesca u sirini dva km a ako bi bosanci htjeli na otvoreno more moraju shvatiti da jednostavno ne mogu Wajter raport - Page 24 684758713. Ja se naravno zajebavao kad ono neki turcin mi jebe mater, onda skocio neki hrvatski bosanac pa njemu jebe tursku mater. I tako se medju njima razvila lijepa konzervacija pa sam im i napisao da su se bas lijepo raspricali. Ko sto vidis, u bosni nista novo, glupi ko telad poprave...Wajter raport - Page 24 684758713


to sto posto neki sa kultnih tamo pišu, kako si opisao, atmosfera ista ... jedva dočekali ...
ej, kada smo kod kultnih, obožavam pjesmu dobra večer prijatelji, jel ovo Krešo šta pjeva?

maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 0:19

maledetta primavera je napisao/la:


to sto posto neki sa kultnih tamo pišu, kako si opisao, atmosfera ista ... jedva dočekali ...
ej, kada smo kod kultnih, obožavam pjesmu dobra večer prijatelji, jel ovo Krešo šta pjeva?


a trebao bi bit osim ako nije sve izlagao i stavijo tudju sliku Wajter raport - Page 24 684758713. Mislim da ipak nije lagao jer je navodio neke podatke koje ne bi znao neki fejker. Jos je nazvao klapu Iskon, nostalgican...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.08.18 0:25

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:


to sto posto neki sa kultnih tamo pišu, kako si opisao, atmosfera ista ... jedva dočekali ...
ej, kada smo kod kultnih, obožavam pjesmu dobra večer prijatelji, jel ovo Krešo šta pjeva?


a trebao bi bit osim ako nije sve izlagao i stavijo tudju sliku Wajter raport - Page 24 684758713. Mislim da ipak nije lagao jer je navodio neke podatke koje ne bi znao neki fejker. Jos je nazvao klapu Iskon, nostalgican...Wajter raport - Page 24 684758713
Wajter raport - Page 24 3114667799
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.08.18 0:26

ali ima dobar glas. sta nije prije pivao u cambi?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 0:27

vrijeme bilo lijepo, suncano ali zracno. Pirka neki vjetric a i snizila se temperatura donekle nakon onog pljuska. Danas se nesto desilo sa vremenom ali onim doslovnim, cetvrtom dimenzijom. Jebote, spustila se noc pola sata ranije nego li jucer a nebo potpuno vedro...Razmisljao sam o tome dok sam ispijao kapucino i onda mi to isto kaze i konobarica. Pa prosao neki poznati lik i u prolazu dobaci kako je dan vec vidljivo kraci. Jucer je u to vrijeme bio dan pa mi nista nije jasno. To su neka mutna posla, ko da je neko stavio potenciometar na jace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.08.18 0:28

ja od stresa na poslu ne mogu spavati. ovo mi se u zivotu nije dogodilo. sad sam popila pola diazepama, vidi koja ura je a meni oci ko sarme .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 0:29

maledetta primavera je napisao/la:ali ima dobar glas. sta nije prije pivao u cambi?

je, pa valjda nije bijo zadovoljan hijerarhijom i odlucio se odcijepiti i napraviti svoju klapu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 0:30

maledetta primavera je napisao/la:ja od stresa na poslu ne mogu spavati. ovo mi se u zivotu nije dogodilo. sad sam popila pola diazepama, vidi koja ura je a meni oci ko sarme .....

ja se pak nikako natjerat na neki normalniji ritam, sunca vidim samo u tragovima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.08.18 0:35

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ja od stresa na poslu ne mogu spavati. ovo mi se u zivotu nije dogodilo. sad sam popila pola diazepama, vidi koja ura je a meni oci ko sarme .....

ja se pak nikako natjerat na neki normalniji ritam, sunca vidim samo u tragovima...
ja nemam nikakav ritam, uglavnom radim prekovremeno, na moru bila 3 puta, umorna ko pseto, izrast na kosi crn do pola glave, sva zapustena i neuroticna. u stravicno stanje uma i tijela sam zapala. treba mi promjena a ne znam otkuda poceti.....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 0:38

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ja od stresa na poslu ne mogu spavati. ovo mi se u zivotu nije dogodilo. sad sam popila pola diazepama, vidi koja ura je a meni oci ko sarme .....

ja se pak nikako natjerat na neki normalniji ritam, sunca vidim samo u tragovima...
ja nemam nikakav ritam, uglavnom radim prekovremeno, na moru bila 3 puta, umorna ko pseto, izrast na kosi crn do pola glave, sva zapustena i neuroticna. u stravicno stanje uma i tijela sam zapala. treba mi promjena a ne znam otkuda poceti.....

poznavajuci zene, mislim da ces zapoceti od kose... Wajter raport - Page 24 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 17.08.18 0:50

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ja od stresa na poslu ne mogu spavati. ovo mi se u zivotu nije dogodilo. sad sam popila pola diazepama, vidi koja ura je a meni oci ko sarme .....

ja se pak nikako natjerat na neki normalniji ritam, sunca vidim samo u tragovima...
ja nemam nikakav ritam, uglavnom radim prekovremeno, na moru bila 3 puta, umorna ko pseto, izrast na kosi crn do pola glave, sva zapustena i neuroticna. u stravicno stanje uma i tijela sam zapala. treba mi promjena a ne znam otkuda poceti.....

poznavajuci zene, mislim da ces zapoceti od kose... Wajter raport - Page 24 1523192931
u subotu idem u pulu na colica i sad dok ti pisem o svom stanju pomislim kako cu ovakva , nesredjena.... no to je trajalo samo sekund. odma potom5 kazem ma ko j*** kosu, vezat cu ju u pundju i ciao.... postajem zrelija, cini mi se. inace bi vec ujutro izmrcvarila frizerku da me primi u subotu ujutro. sad pak mislim kako mi je ljepse docekati kcer u subofh ujutro da se probudi i sa njom uzivati u drustvu. a frizuru cemo lako... pocet cu od nekih preinaka u stanu , izbacivanja starih stvari iz spajzi i osposobit ih za garerobu i prostor za ostale stvari i pomalo cu gledati neki drugi posao. sutra ujutro samo se tusnem i nalakiram nokte i nabacim dobar parfem i ja sam ok. uzet cu jos diazepam na posao kako ne bi sutra prozi ljavala stres i lupanne u prsima, skoro gusenje od nervoze kao danas. o glavobolji i zelucu da ne govorim...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 0:55

maledetta primavera je napisao/la:
u subotu idem u pulu na colica i sad dok ti pisem o svom stanju pomislim kako cu ovakva , nesredjena.... no to je trajalo samo sekund. odma potom5 kazem ma ko j*** kosu, vezat cu ju u pundju i ciao.... postajem zrelija, cini mi se. inace bi vec ujutro izmrcvarila frizerku da me primi u subotu ujutro. sad pak mislim kako mi je ljepse docekati kcer u subofh ujutro da se probudi i sa njom uzivati u drustvu. a frizuru cemo lako... pocet cu od nekih preinaka u stanu , izbacivanja starih stvari iz spajzi i osposobit ih za garerobu i prostor za ostale stvari i pomalo cu gledati neki drugi posao. sutra ujutro samo se tusnem i nalakiram nokte i nabacim dobar parfem i ja sam ok. uzet cu jos diazepam na posao kako ne bi sutra prozi ljavala stres i lupanne u prsima, skoro gusenje od nervoze kao danas. o glavobolji i zelucu da ne govorim...

jebes takav posao ako ti izaziva tolike probleme. Ako bog da zdravlja, uzmi ti lijepo bolovanje Wajter raport - Page 24 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 17:34

usto nesto ranije, vec u tri popodne jer sam morao do vulkanizera. Svijetlila mi ona ikonica koja ukazuje na ispuhanost guma. Gume sve uredne a ikonica i dalje svijetli majku joj jebem. Ti kompjuteri u autima su zivo sranje, svako toliko ti nesto zasvijetli bez ikakve veze i onda moras na servis da ti oni to uklone. Kupis auto kod njih i ko da si prodao dusu vragu. Kad je doslo vrijeme godisnjeg servisa, ja se mislim hocu-necu, malo sam prosao pa nema smisla. kad ne lezi vraze, upalim auto a ono svijetli pet ikonica, od ulja, filtera, jos nekog filtera i neki mali autic, strelica i onaj mehanicarski kljuc. Idem ja na internet prokuzit sta ta ikonica predstavlja a ono svugdje - kvar. Kad naletim na neki klip gdje pise da se ne uzbudjujem oko tog jer je vjerojatno doslo vrijeme redovnog servisa. I tako ja otisao na servis, jebiga, drugo ne preostaje. Izgubio bi zivce sa svim tim sranjem na kontrolnoj ploci. Napravili servis, naplatili i vise nista ne svijetli. Ustvari da, ova sa tim gumama...
Inace, vrijeme suncano ali se bilo nesto pogadno naoblacilo, medjutim, nie bilo kise a hoce li? Ko ce znati...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:20

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:


to sto posto neki sa kultnih tamo pišu, kako si opisao, atmosfera ista ... jedva dočekali ...
ej, kada smo kod kultnih, obožavam pjesmu dobra večer prijatelji, jel ovo Krešo šta pjeva?


a trebao bi bit osim ako nije sve izlagao i stavijo tudju sliku Wajter raport - Page 24 684758713. Mislim da ipak nije lagao jer je navodio neke podatke koje ne bi znao neki fejker. Jos je nazvao klapu Iskon, nostalgican...Wajter raport - Page 24 684758713
Ma Jagoda je potvrdila, ona ga zna (pozna doduše i Gaju  Wajter raport - Page 24 11484130).

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:22

maledetta primavera je napisao/la:ali ima dobar glas. sta nije prije pivao u cambi?
Piva je Matzinoj noni na groblju.  Wajter raport - Page 24 439160543

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:25

pizda je napisao/la:vrijeme bilo lijepo, suncano ali zracno. Pirka neki vjetric a i snizila se temperatura donekle nakon onog pljuska. Danas se nesto desilo sa vremenom ali onim doslovnim, cetvrtom dimenzijom. Jebote, spustila se noc pola sata ranije nego li jucer a nebo potpuno vedro...Razmisljao sam o tome dok sam ispijao kapucino i onda mi to isto kaze i konobarica. Pa prosao neki poznati lik i u prolazu dobaci kako je dan vec vidljivo kraci. Jucer je u to vrijeme bio dan pa mi nista nije jasno. To su neka mutna posla, ko da je neko stavio potenciometar na jace...
To vele oni koji su bili u Sahari - dan i noć se izmjene u par sekundi. Znači: suh zrak, bez oblaka ... i još malo i sve smo sličniji pustinji.  Wajter raport - Page 24 11484130

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:27

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ja od stresa na poslu ne mogu spavati. ovo mi se u zivotu nije dogodilo. sad sam popila pola diazepama, vidi koja ura je a meni oci ko sarme .....

ja se pak nikako natjerat na neki normalniji ritam, sunca vidim samo u tragovima...
ja nemam nikakav ritam, uglavnom radim prekovremeno, na moru bila 3 puta, umorna ko pseto, izrast na kosi crn do pola glave, sva zapustena i neuroticna. u stravicno stanje uma i tijela sam zapala. treba mi promjena a ne znam otkuda poceti.....

poznavajuci zene, mislim da ces zapoceti od kose... Wajter raport - Page 24 1523192931
Poznavajući Lastu, opraće ju šamponom.  Wajter raport - Page 24 11484130

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:31

pizda je napisao/la:usto nesto ranije, vec u tri popodne jer sam morao do vulkanizera. Svijetlila mi ona ikonica koja ukazuje na ispuhanost guma. ...
Jebote, koju ti to limuzinu voziš da ima indicator za tlak u gumama?!
To nema ni Blytwa u svom šleperu ...

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  besposlenpop 17.08.18 19:40

U hladovini podnošljivo, iako je bilo preko 30. Suh zrak, pa ja ...  Wajter raport - Page 24 2758896589

_________________
Wajter raport - Page 24 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5745
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.08.18 23:24

besposlenpop je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:ali ima dobar glas. sta nije prije pivao u cambi?
Piva je Matzinoj noni na groblju.  Wajter raport - Page 24 439160543

klapa za vjencanja i sprogode...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.