kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Gost 19.12.18 12:59

Poslednjih dana cesto pomislim na vas... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 Pravim neki resimeux u glavi. Kraj je godine i vreme je introspekcije.

Bas smo se lepo druzili... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 I ruzno, da, ali cak mi i takvo secanje izmami osmeh. Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713

Pa, drugari moji virtualni, zelim vam srecne bozicne i novogodisnje praznike. Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
Zakoracite u Novu godinu veseli, neustrasivi i optimisticni.


Ljubim vas i grlim. Sve najbolje. Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Lena 19.12.18 19:34

Mislila sam da će Pipi dignut neku staru themu....ili otvoriti novu....ti si bila brža.

Slično je i kod mene...slažem dojmove i sabirem misli.....ova godina je bila godina promjena....i svašta se izdogađalo....ako zaokružim dobro je sve prošlo kako je moglo biti.
Iscrpljujuća godina, godina dodatnog "čišćenja"....meni.

Svima također želim da lijepo i mirno dočekaju Božić i Novu godinu...da se prije svega odmore ako mogu i da krenu hrabro dalje. I zdravlja prije svega.... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 347140653

I da se malo više piše ovih dana.... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1354120229


Zadnja promjena: Lena; 19.12.18 19:42; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : brzina)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  pizda 20.12.18 0:49

sietim se i ja kako je dobro znalo biti ali iebiga, vele da je forum demode a in su drustvene mreze.
Zelim svim ucesnicima ovog rijalitija i njihovim obiteljima ugodne blagdane a to bi za sad bijo sveti Nikola ili sto bi Coca Cola rekla, Djed bozicnjak. Ostalo, kako stize Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713....

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Idila
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  besposlenpop 20.12.18 12:26

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Lanpice

_________________
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  maledetta primavera 20.12.18 20:47

neka kaze tko sta hoce, meni forum ne moze biti demode' u odnosu na drustvene mreze iz cistog razloga sto sam vezana za forum gdje " ste vi " , a nema vas nigdje kao ni mene... ne dodjem jer, iskreno, nema nekih prica koje bi me zadrzale ali provirim. ali  cesto, jako cesto se sjetim odlicnih trenutaka provedenih na forumu , izvrsnih jutra i jedna ekipa,navecer jos bolje , opusteno uz caj ili kakao..... dobre teme, mnogo forumasa i urnebes zagarantiran. ne postoji drustvena mreza koja moze zamijeniti onakva druzenja...  ponoviti cu po stoti put, za jedan docek bila sam bolesna, nema van, pici temperatura, na tv-u nad lipom 35 a ja ne znam sto bih sa sobom i provirim ovdje svako toliko da vidim ima li jos netko da (ne) slavi kao i ja... proviri jos netko, pa jos netko.... pipi, orion, ja, lena mislim... i tu ne na kraju bilo pravo slavlje, skoro svi forumasi ponoc docekali na net.hr-u onlajn... ludilo!!!!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  darla 21.12.18 10:26

A vidi Katice zlatice Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 i ja vas se svih cesto sjetim, bas smo puno vremena provodili skupa i sjecam se isto sam jednu Novu Godinu docekala na forumu, davno je to bilo ima 10 tak i vise godina. Smijesno je to, ljudi su otudjeni u realnom svijetu, a eto mi se otudjili i u virtualnom hahaha.Moram vam reci da ste vi svi i dalje moja najdraza virtualna disfunkcionalna obitelj. Svima zelim sve dobro i eto piblizili se blagadni, a vi meni usfalili. Sad cu stat jer cu otici u patetiku  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  maledetta primavera 21.12.18 10:32

darla je napisao/la:A vidi Katice zlatice Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 i ja vas se svih cesto sjetim, bas smo puno vremena provodili skupa i sjecam se isto sam jednu Novu Godinu docekala na forumu, davno je to bilo ima 10 tak i vise godina. Smijesno je to, ljudi su otudjeni u realnom svijetu, a eto mi se otudjili i u virtualnom hahaha.Moram vam reci da ste vi svi i dalje moja najdraza virtualna disfunkcionalna obitelj. Svima zelim sve dobro i eto piblizili se blagadni, a vi meni usfalili. Sad cu stat jer cu otici u patetiku  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931.
bok bok darlita Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
lijepo je vidjeti tebe i catu.... a sarita kaze zaboravila lozinku ....
ja upravo marendam, 7dkg lignji, malo blitve i kaciolcic leso krumpira... opet sam se udebljala psmtr....

upravo sam dobila radosnu vijest, godisnji od 31. ... 3.1. sa vracam raditi... pa to je fenomenalno!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  darla 21.12.18 10:35

maledetta primavera je napisao/la:

bok bok darlita Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
lijepo je vidjeti tebe i catu.... a sarita kaze zaboravila lozinku ....
ja upravo marendam, 7dkg lignji, malo blitve i kaciolcic leso krumpira... opet sam se udebljala psmtr....

upravo sam dobila radosnu vijest, godisnji od 31. ... 3.1. sa vracam raditi... pa to je fenomenalno!

Di si Lastice, lijepo je i tebe vidjeti  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 11484130. Moji su vecina na godisnjem od pon, ja nisam, imati cu stencice, kucice, kako tko hoce, pa za to cuvam godisnji to ce biti negdje oko sredine prvog. Fina ti je marendica bome. A o debljanju, jade, ajde, prosle su godine kad o tome treba razbijati glavu Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Gost 21.12.18 12:49

Sretan vam Yule, povratak svjetlosti i pocetak novog ciklusa za kojeg se nadam da ce biti prepun veselja, pozitivnih iznenadjenja, iscjeljenja i novih staza kojima cete rado krenuti. Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Azevinho0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  besposlenpop 21.12.18 15:50

darla je napisao/la:A vidi Katice zlatice Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 i ja vas se svih cesto sjetim, bas smo puno vremena provodili skupa i sjecam se isto sam jednu Novu Godinu docekala na forumu, davno je to bilo ima 10 tak i vise godina. Smijesno je to, ljudi su otudjeni u realnom svijetu, a eto mi se otudjili i u virtualnom hahaha.Moram vam reci da ste vi svi i dalje moja najdraza virtualna disfunkcionalna obitelj. Svima zelim sve dobro i eto piblizili se blagadni, a vi meni usfalili. Sad cu stat jer cu otici u patetiku  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931.
Mogli bi mi i kafu popit u reality ... ak se dobro sjećam, negde si mi blizu, u Podsusjedu?  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 727654710
A dofuram ti i Gljivu.  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3384354616

_________________
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  pizda 22.12.18 1:39

maledetta primavera je napisao/la:
lijepo je vidjeti tebe i catu.... a sarita kaze zaboravila lozinku ....
ja upravo marendam, 7dkg lignji, malo blitve i kaciolcic leso krumpira... opet sam se udebljala psmtr....

upravo sam dobila radosnu vijest, godisnji od 31. ... 3.1. sa vracam raditi... pa to je fenomenalno!

ta Sara mora da je ufatila alchajmera. Pa sta joj nije Baban to sredijo?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  pizda 22.12.18 1:46

darla je napisao/la:A vidi Katice zlatice Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 i ja vas se svih cesto sjetim, bas smo puno vremena provodili skupa i sjecam se isto sam jednu Novu Godinu docekala na forumu, davno je to bilo ima 10 tak i vise godina. Smijesno je to, ljudi su otudjeni u realnom svijetu, a eto mi se otudjili i u virtualnom hahaha.Moram vam reci da ste vi svi i dalje moja najdraza virtualna disfunkcionalna obitelj. Svima zelim sve dobro i eto piblizili se blagadni, a vi meni usfalili. Sad cu stat jer cu otici u patetiku  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931.

je, vele da ljudi tamo kod bozica postanu parketicni. Ostatak godine ne jebu nikog...Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  pizda 22.12.18 1:52

maledetta primavera je napisao/la:neka kaze tko sta hoce, meni forum ne moze biti demode' u odnosu na drustvene mreze iz cistog razloga sto sam vezana za forum gdje " ste vi " , a nema vas nigdje kao ni mene... ne dodjem jer, iskreno, nema nekih prica koje bi me zadrzale ali provirim. ali  cesto, jako cesto se sjetim odlicnih trenutaka provedenih na forumu , izvrsnih jutra i jedna ekipa,navecer jos bolje , opusteno uz caj ili kakao..... dobre teme, mnogo forumasa i urnebes zagarantiran. ne postoji drustvena mreza koja moze zamijeniti onakva druzenja...  ponoviti cu po stoti put, za jedan docek bila sam bolesna, nema van, pici temperatura, na tv-u nad lipom 35 a ja ne znam sto bih sa sobom i provirim ovdje svako toliko da vidim ima li jos netko da (ne) slavi kao i ja... proviri jos netko, pa jos netko.... pipi, orion, ja, lena mislim... i tu ne na kraju bilo pravo slavlje, skoro svi forumasi ponoc docekali na net.hr-u onlajn... ludilo!!!!

docekali smo mi na forumu mnoge bozice i nove godine Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713.
Sto se tice drustvenih mreza, imaju neke prednosti ali to apsolutno nema veze sa forumom i takvim nacinom pisanja. Zasto vise nisu popularni...pa mislim da su se jedni zasitili foruma a oni mladji ih nisu niti zatekli pa se prihvatili drustvenih mreza. Tamo imaju i pratitelje, fanove i svakojaka cuda ali nista interesantnog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  blitwa 22.12.18 14:14

pozdrav bando belosvecka...    ne bi vjerovali koliko puta vas se sjetim... ovako i onako, ovisi čega se kad sjetim  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931

ali, kakvi ste takvi ste, meni ste i dalje u srčeku... 

evo progucala sam vlastitu nedosljednost da vam mogu poželjeti blagoslovljen Božić i sretnu i jako uspješnu 2019. godinu.... 

baš_baš svima veliki zagrljaj...ma gdje bili i ma s kime slavili... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 4024472575

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  pizda 22.12.18 17:06

blitwa je napisao/la:pozdrav bando belosvecka...    ne bi vjerovali koliko puta vas se sjetim... ovako i onako, ovisi čega se kad sjetim  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931

ali, kakvi ste takvi ste, meni ste i dalje u srčeku... 

evo progucala sam vlastitu nedosljednost da vam mogu poželjeti blagoslovljen Božić i sretnu i jako uspješnu 2019. godinu.... 

baš_baš svima veliki zagrljaj...ma gdje bili i ma s kime slavili... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 4024472575

jebes dosljednosti na forumu. Uostalom, nisi ni bila nesto posebno povredita. Malo kome se toliko titralo Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Lena 22.12.18 17:36

maledetta primavera je napisao/la:neka kaze tko sta hoce, meni forum ne moze biti demode' u odnosu na drustvene mreze iz cistog razloga sto sam vezana za forum gdje " ste vi " , a nema vas nigdje kao ni mene... ne dodjem jer, iskreno, nema nekih prica koje bi me zadrzale ali provirim. ali  cesto, jako cesto se sjetim odlicnih trenutaka provedenih na forumu , izvrsnih jutra i jedna ekipa,navecer jos bolje , opusteno uz caj ili kakao..... dobre teme, mnogo forumasa i urnebes zagarantiran. ne postoji drustvena mreza koja moze zamijeniti onakva druzenja...  ponoviti cu po stoti put, za jedan docek bila sam bolesna, nema van, pici temperatura, na tv-u nad lipom 35 a ja ne znam sto bih sa sobom i provirim ovdje svako toliko da vidim ima li jos netko da (ne) slavi kao i ja... proviri jos netko, pa jos netko.... pipi, orion, ja, lena mislim... i tu ne na kraju bilo pravo slavlje, skoro svi forumasi ponoc docekali na net.hr-u onlajn... ludilo!!!!

Ma tako je i meni jer smo masu vremena i godina visili na forumu i odlična ekipa je bila.....baš je često bilo zabavno i spontano...zato je još ngdje duboko ostaj taj osjećaj...to ti je.... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 11484130

Ja slabo pratim neke mreže općenito...ovdje povirim, jaaako rijetko na face....i na onaj forum.hr znam jer bude nekad tema koje su mi ok za čitati,a i pratim malo ženski kutak di tračaju sve živo i imaju neke čaterske theme....

Ostalo ništa....nemam vremena ni afiniteta....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Lena 22.12.18 17:39

darla je napisao/la:A vidi Katice zlatice Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 i ja vas se svih cesto sjetim, bas smo puno vremena provodili skupa i sjecam se isto sam jednu Novu Godinu docekala na forumu, davno je to bilo ima 10 tak i vise godina. Smijesno je to, ljudi su otudjeni u realnom svijetu, a eto mi se otudjili i u virtualnom hahaha.Moram vam reci da ste vi svi i dalje moja najdraza virtualna disfunkcionalna obitelj. Svima zelim sve dobro i eto piblizili se blagadni, a vi meni usfalili. Sad cu stat jer cu otici u patetiku  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931.

Neka i tebe malo tu napokon...makar na kraju godine kad se u glavi preslaže šta je bilo....a i malo šta će biti.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Lena 22.12.18 17:39

blitwa je napisao/la:pozdrav bando belosvecka...    ne bi vjerovali koliko puta vas se sjetim... ovako i onako, ovisi čega se kad sjetim  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931

ali, kakvi ste takvi ste, meni ste i dalje u srčeku... 

evo progucala sam vlastitu nedosljednost da vam mogu poželjeti blagoslovljen Božić i sretnu i jako uspješnu 2019. godinu.... 

baš_baš svima veliki zagrljaj...ma gdje bili i ma s kime slavili... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 4024472575
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3827645783 Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3712670000 Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 4024472575
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Gost 23.12.18 4:58

Jebo te netko je izmislio NG (glupo mi je da ulazim sada u povijesne chinjenitze i razglabanja o njima) i zacrtao da od toga datuma pocinje zivot.Meni je NG oduvijek bila smijesan dogajaj jer u toku godine sam dozivio najmanje deset novi godina pa mi zato nije nikada bilo do nekog slavlja na kalendarskom prelazu novih godina.Fakat nikada nisam osjecao nesto posebno te veceri nego kao svaki ostali dan u zivotu.Cesto puta sam znao prespavati te NG_e.Mozda je to zbog moje osobnosti jer sam uvijek bio kontra svijeta (citaj pravila i masovnih manifestacija) gdje se ljudi odusevljavaju i nalaze u masama kao nechemu shto je uzbudjujuce..ja sam to uvijek osjecao kao gubljenje svoga indentiteta i slobode pa mi chak i pun tramvaj ide na organ i u njemu se ne osjecam dobro...Jednostavno ne volim nista shto je masovnog karaktera ...vishe mi pashe spontanost i nepredvidivost u bilo chemu..jebo ja to kad mi netko planira dogadjaj pa bila to i nova godina a da ne govorim o prtzanju:Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1619348112
Poshtujem tudje zelje i pravila koja nemaju shtete po druge pa svima koji se drze nekih pravila u svezi NG..zelim da dozive koji orgazam preko usta (hrana ne pushenje kako bi neki perverzni umovi pomislili ) ili preko spolnog organa te noci:Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1619348112 pa ja..bila NG ili ne bila vazno je da se ljudi sexaju jer to im omugucava da budu mladi i poletni:Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1619348112 et.
A maloj dzpnoj zelim shto vishe sexa sa germanom ili bez njega pa da joj bude svaki dan NG:Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1619348112 Et josh jedared:Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Gost 23.12.18 14:06

Pa vidi vas! Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
Bukvalno ne znam koga bih pre zagrlila... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3114925407

Tata mi je jednom rekao da su prijateljstva i druzenja  ponekad kao interesne skupine. Kako medjuljudskim odnosima volim da dajem neki uzviseniji smisao pobunila sam se i pre nego sto je zavrsio... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 Zvucalo mi je previse surovo.
Pa mi je objasnio da nam se zivoti ponekad tako poklope da jedni druge emotivno trebamo, trebamo podrsku, ljubav, humor, nekog ko razmislja kao mi, ili bas suprotno od nas. Onda nam zivoti ponude neke druge puteve, pa se udaljimo, ali oni topli osecaji ostanu. Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713

Pa te ovom prilikom jako grlim Darlice moja i hvala sto si mi bila tu kad sam te trebala. Ti si me od svih ovih dragih ljudi ovde najvise morala trpiti.  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1619348112 Ma nemas pojma koliko si mi draga!  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  besposlenpop 23.12.18 19:43

maledetta primavera je napisao/la:neka kaze tko sta hoce ...
Jabi eurodžekpot!  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 11484130

_________________
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  besposlenpop 23.12.18 19:45

pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:A vidi Katice zlatice Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713 i ja vas se svih cesto sjetim, bas smo puno vremena provodili skupa i sjecam se isto sam jednu Novu Godinu docekala na forumu, davno je to bilo ima 10 tak i vise godina. Smijesno je to, ljudi su otudjeni u realnom svijetu, a eto mi se otudjili i u virtualnom hahaha.Moram vam reci da ste vi svi i dalje moja najdraza virtualna disfunkcionalna obitelj. Svima zelim sve dobro i eto piblizili se blagadni, a vi meni usfalili. Sad cu stat jer cu otici u patetiku  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931.

je, vele da ljudi tamo kod bozica postanu parketicni. Ostatak godine ne jebu nikog...Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713
Mene su jebale pločice. Parketari upravo vriedno rade.  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 309394051

_________________
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  besposlenpop 23.12.18 19:52

blitwa je napisao/la:pozdrav bando belosvecka...    ne bi vjerovali koliko puta vas se sjetim... ovako i onako, ovisi čega se kad sjetim  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931

ali, kakvi ste takvi ste, meni ste i dalje u srčeku... 

evo progucala sam vlastitu nedosljednost da vam mogu poželjeti blagoslovljen Božić i sretnu i jako uspješnu 2019. godinu.... 

baš_baš svima veliki zagrljaj...ma gdje bili i ma s kime slavili... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 4024472575
Bilo je već vrieme.
Knjigu si završila, Bečlije te tek očekuju, šleper je na parkiralištu ... a mi smo ovdie uviek i za svagda. Uklesani u kamen i bez Pizdinih pet božjih zapoviedi ...
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 727654710

_________________
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  blitwa 23.12.18 22:25

besposlenpop je napisao/la:

Bilo je već vrieme.
Knjigu si završila, Bečlije te tek očekuju, šleper je na parkiralištu ... a mi smo ovdie uviek i za svagda. Uklesani u kamen i bez Pizdinih pet božjih zapoviedi ...
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 727654710
Haha. Da, da, knjigu sam završila. Zapravo sam završila dvije svoje i još jednu od kolege. Uh...

to da ste tu mi djeluje neopisivo utješno...  koji blagoslov je imati mjesto gdje će se uvijek naći netko za popričati... 
tolike godine smo tipkovnicom "govorili" svoje misli, emocije... koliko sati provedenih skupa... 


sjećam se jedne nove koju sam dočekala stiskajući se s darlom na trgu Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 684758713....tad smo išle i na balaševića u arenu...  bilo je to one iste godine kad sam upoznala i saru... pa nove godine na eskovom forumu... tad sam bila u dojčlandu i tipkala sam s jagodom... mislim da si i ti tad bio online... 
bilo je dana kad ste mi bili bijeg iz tuge onih godina kad su mi umirali svi po redu... bilo je dana kad sam dolazila na forum po jedinu porciju smijeha jer sam u RL imala svega osim smijeha i osmijeha....
i kao što reče katica, neke se veze istroše, olabave, vrijeme učini svoje...

darlu više ne viđam (kao prava mater nema više n volje ni vremena za površna druškanja Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 1523192931 ), ali viđam macu, katicu, orionku itd...

ljetos sam čak navratila kod kerozinke na kavu... draga moja hepo kockica, nasmijala me do suza...btw, s obzirom da je ona strijelčica, ovih dana joj je bio roćkas, pa neka joj bude sretan... Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3997187549 ...naravno i whispici... 


znaš što pope.... mogla bih napraviti roštiljadu/oproštajku za forumsku ekipu... 
lokacija- ono prekrasno dvorište u Karlovcu...nekako je bliže riječkom ogranku a trebalo bi ga krstiti... 
vidjet ćemo što o tome misle vlasnici dvorišta... ako uopće dođu pozdraviti svoju čeljad ove godine...  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3384354616

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  besposlenpop 23.12.18 22:58

blitwa je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
... 


znaš što pope.... mogla bih napraviti roštiljadu/oproštajku za forumsku ekipu... 
lokacija- ono prekrasno dvorište u Karlovcu...nekako je bliže riječkom ogranku a trebalo bi ga krstiti... 
vidjet ćemo što o tome misle vlasnici dvorišta... ako uopće dođu pozdraviti svoju čeljad ove godine...  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 3384354616
Ja znam put, a imam i tri mjesta ...  Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) 439160543

_________________
Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :) Empty Re: Neka, neka, ja cu... :) Happy holidays :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.