kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezimeaux

Stranica 3 / 26. Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 30.12.18 7:44

Dosta za danas ... idem delat ...

_________________
Rezimeaux - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 31.12.18 20:55

magdalenica je napisao/la:


Hvala ti Rezimeaux - Page 3 684758713

Potpis na sve receno, opisala si situaciju tocno onakvu kakva je stvarno bila. Rezimeaux - Page 3 309394051
Vidovita zena Rezimeaux - Page 3 439160543
za ovakve stvari ne kraš biti vidovita, samo trebaš raditi u muškom svijetu, koji te nakon nekog vremena prestane gledati kao žensko i počnu ti se obraćati kao nekom od povjerenja i ispričaju sve i svašta...

ima toga puno više no što ti misliš...
ako žena ne inzistira na službenom razvodu, veliki postotak njih ostaje u braku na papiru....navest ću ti par primjera gdje su mi znali objasniti zašto se ne razvode, a ne žive sa ženama... 

u slo je vlasnik firme u kojoj sam radila kao vanjski suradnik, 60 godina

obožavao je motore i skupa s nevjenčanom suprugom stalno putovao svijetom... imali su skladnu vezu, vidjelo se da se vole, živjeli skupa (iznad ureda) nekih 7 ili 8 godina....
on ima odrasle kćeri 5 unuka, ona sinove, 3 unučice... kako slovenci većinom žive na kuruzi (nevjenčano, ali se pred zakonom tretira kao i klasični brak) nikom nije palo na pamet da se on možda nije razveo od bivše s kojom ne živi 20 godina... 
nemam pojma kako je ona saznala,ali znam da je jedno jutro pokupila svoje prnje i otperjala u svoj stan... a on ko zadnji debil, nikako mu nije bilo jasno u čemu je problem i zašto je ona digla takvu frku... on joj je jednostavno zaboravio to reći, a da stvar bude bolja, na kraju mi je objasnio da je ostao vjenčan kako se ne bi mogao ponovo oženiti i dijeliti imovinu koju je stekao s bivšom s nekom drugom... jebote, on se ni d prve nije razveo, a već se u glavi razvodio od druge.. dala sam mu topli prijateljski savjet, neka ovaj drugi dio preskoči objašnjavati ženi kad ju bude išao moliti da se vrati...  Rezimeaux - Page 3 11484130
nemam pojma kako je to završilo... odselila sam se u to vrijeme.... 

drugi primjer stranka iz osijeka... radila sam im stan i stalno je dolazio s jednom ženskom... oboje su birali materijale, sanitarije, ponašali se kao da su sto godina zajedno... zapravo su i bili, 10 godina...
a onda dođe on jedan dan i predstavi mi simpatičnu ženu kao svoju suprugu... 
bože, kako su to neugodne situacije... meni se na faci vidjelo bezbroj upitnika, pa sam izišla vanka da me ne skuži...
dođe on vani i kaže da mu je to regularna supruga, od koje se nikad neće razvesti jer ona nikad nije radila i on želi da ona nakon njegove smrti naslijedi njegovu mirovinu, ali da ona zna da on živi s katom kojoj uređuje taj stan, bla bla bla... 

treći primjer se zamalo dogodio meni... 
nedavno na obiteljskoj fešti je svirao tip s kojim sam išla u osnovnu...doduše tad je bio neugledni sramežljivko iz zadnje klupa, ali sad izgleda fenomenalno... nisam ga odmah prepoznala, ali smo se svidjeli jedno drugom i vrlo brzo započeli priču... gdje je tko bio, kakav život vodio, kako je završio tu gdje je...
ono, ima 4 djece (odrasle), rastavljen 4 godine, on je tu s djecom, bivša u njemačkoj... zgodan i duhovit, a slobodan ko tica, rekao bi čovjek... ali ono rastavljen mi je zvučalo nedorečeno i pitam ga kad se točno razveo... i nasta tajac... iiijaaaooo   Rezimeaux - Page 3 11484130
momentalno sam znala...enivej, sve mi je u sekundi bilo jasno, ali mi je drago da mi nije lagao pa ga ne mogu nazvati klasičnim sroljom...Rezimeaux - Page 3 1523192931  

kaže boji se... čega? neugodne situacije, rodbine, što će djeca reći, pa se on sa ženom dogovorio da će voditi slobodan brak, a glumatati djeci i rodbini da su kao skupa... uglavnom, trla baba lan... 

epilog je da sam ga dalje cijelu večer uvjeravala da se on i žena sigurno još vole i zaslužuju još jednu priliku, jer očito ni on ni ona u te 4 godine nisu našli nekog tko bi im bio vrijedan takvog straha... 
naljutio se i nije mi se više javljao... do neki dan... čestita Božić i... kaže: hvala ti, sa ženom će pokušati još jednom...bit ćemo pola godine u njemačkoj, a pola godine u hr... dakle, može se... kad ima volje...  Rezimeaux - Page 3 684758713


Mare, neki ljudi ne mogu i ne znaju igrati fer i pošteno, čak i kad nađu osobu koja to zaslužuje... a što reći... takvi su kakvi su, nema tu pomoći
ulete nam u živote neplanirano, ali nikako bespotrebno, jer imaju neku svrhu prolazeći našim putanjama...
neka ih... njihove lekcije su nekad najdragocjenije...ako ništa nakon njih zero više poštujemo one koji nisu kao oni...neće te valjda to obeshrabriti...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 01.01.19 9:14

blitwa je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:


Hvala ti Rezimeaux - Page 3 684758713

Potpis na sve receno, opisala si situaciju tocno onakvu kakva je stvarno bila. Rezimeaux - Page 3 309394051
Vidovita zena Rezimeaux - Page 3 439160543
za ovakve stvari ne kraš biti vidovita, samo trebaš raditi u muškom svijetu, koji te nakon nekog vremena prestane gledati kao žensko i počnu ti se obraćati kao nekom od povjerenja i ispričaju sve i svašta...

ima toga puno više no što ti misliš...
ako žena ne inzistira na službenom razvodu, veliki postotak njih ostaje u braku na papiru....navest ću ti par primjera gdje su mi znali objasniti zašto se ne razvode, a ne žive sa ženama... 

u slo je vlasnik firme u kojoj sam radila kao vanjski suradnik, 60 godina

obožavao je motore i skupa s nevjenčanom suprugom stalno putovao svijetom... imali su skladnu vezu, vidjelo se da se vole, živjeli skupa (iznad ureda) nekih 7 ili 8 godina....
on ima odrasle kćeri 5 unuka, ona sinove, 3 unučice... kako slovenci većinom žive na kuruzi (nevjenčano, ali se pred zakonom tretira kao i klasični brak) nikom nije palo na pamet da se on možda nije razveo od bivše s kojom ne živi 20 godina... 
nemam pojma kako je ona saznala,ali znam da je jedno jutro pokupila svoje prnje i otperjala u svoj stan... a on ko zadnji debil, nikako mu nije bilo jasno u čemu je problem i zašto je ona digla takvu frku... on joj je jednostavno zaboravio to reći, a da stvar bude bolja, na kraju mi je objasnio da je ostao vjenčan kako se ne bi mogao ponovo oženiti i dijeliti imovinu koju je stekao s bivšom s nekom drugom... jebote, on se ni d prve nije razveo, a već se u glavi razvodio od druge.. dala sam mu topli prijateljski savjet, neka ovaj drugi dio preskoči objašnjavati ženi kad ju bude išao moliti da se vrati...  Rezimeaux - Page 3 11484130
nemam pojma kako je to završilo... odselila sam se u to vrijeme.... 

drugi primjer stranka iz osijeka... radila sam im stan i stalno je dolazio s jednom ženskom... oboje su birali materijale, sanitarije, ponašali se kao da su sto godina zajedno... zapravo su i bili, 10 godina...
a onda dođe on jedan dan i predstavi mi simpatičnu ženu kao svoju suprugu... 
bože, kako su to neugodne situacije... meni se na faci vidjelo bezbroj upitnika, pa sam izišla vanka da me ne skuži...
dođe on vani i kaže da mu je to regularna supruga, od koje se nikad neće razvesti jer ona nikad nije radila i on želi da ona nakon njegove smrti naslijedi njegovu mirovinu, ali da ona zna da on živi s katom kojoj uređuje taj stan, bla bla bla... 

treći primjer se zamalo dogodio meni... 
nedavno na obiteljskoj fešti je svirao tip s kojim sam išla u osnovnu...doduše tad je bio neugledni sramežljivko iz zadnje klupa, ali sad izgleda fenomenalno... nisam ga odmah prepoznala, ali smo se svidjeli jedno drugom i vrlo brzo započeli priču... gdje je tko bio, kakav život vodio, kako je završio tu gdje je...
ono, ima 4 djece (odrasle), rastavljen 4 godine, on je tu s djecom, bivša u njemačkoj... zgodan i duhovit, a slobodan ko tica, rekao bi čovjek... ali ono rastavljen mi je zvučalo nedorečeno i pitam ga kad se točno razveo... i nasta tajac... iiijaaaooo   Rezimeaux - Page 3 11484130
momentalno sam znala...enivej, sve mi je u sekundi bilo jasno, ali mi je drago da mi nije lagao pa ga ne mogu nazvati klasičnim sroljom...Rezimeaux - Page 3 1523192931  

kaže boji se... čega? neugodne situacije, rodbine, što će djeca reći, pa se on sa ženom dogovorio da će voditi slobodan brak, a glumatati djeci i rodbini da su kao skupa... uglavnom, trla baba lan... 

epilog je da sam ga dalje cijelu večer uvjeravala da se on i žena sigurno još vole i zaslužuju još jednu priliku, jer očito ni on ni ona u te 4 godine nisu našli nekog tko bi im bio vrijedan takvog straha... 
naljutio se i nije mi se više javljao... do neki dan... čestita Božić i... kaže: hvala ti, sa ženom će pokušati još jednom...bit ćemo pola godine u njemačkoj, a pola godine u hr... dakle, može se... kad ima volje...  Rezimeaux - Page 3 684758713


Mare, neki ljudi ne mogu i ne znaju igrati fer i pošteno, čak i kad nađu osobu koja to zaslužuje... a što reći... takvi su kakvi su, nema tu pomoći
ulete nam u živote neplanirano, ali nikako bespotrebno, jer imaju neku svrhu prolazeći našim putanjama...
neka ih... njihove lekcije su nekad najdragocjenije...ako ništa nakon njih zero više poštujemo one koji nisu kao oni...neće te valjda to obeshrabriti...

Hvala na svemu napisanom, sve je jasno.
Obeshrabrena? Ne, nego blank-prazna. Razmisljala sam zasto sam birala tako kako jesam. 
Skuzila sam koji ‘tip’ sam birala.
Prestala sam se objasnjavati, jer nema smisla. S nekim ko te ne postuje mirni razlaz je najbolja opcija (sacuvas si zivce)..
Mirna sam jer znam da je sve ok i da negdje postoji osoba kojoj cu biti na prvom mjestu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 01.01.19 19:49

Jeste se to opet posvadile ...?  Rezimeaux - Page 3 280662968

_________________
Rezimeaux - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 01.01.19 21:21

besposlenpop je napisao/la:Jeste se to opet posvadile ...?  Rezimeaux - Page 3 280662968

Odloži kokice, itak si prekrdašil s klopom za blagdane  Rezimeaux - Page 3 3791038771

Rezimeaux - Page 3 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  darla 05.01.19 22:50

A vidi ih zivahni i veseli mi svi  Rezimeaux - Page 3 11484130.

Za Boska sam znala to sam navratila bila negdje usput, a za Bobija mi je bas zao, jebemu Bobika draga. Pipojac moras uzeti novog pesa i ti Pope, to je kazu dobro za psihofizickozdravlje a i kretanje i tako svasta nesto  Rezimeaux - Page 3 1523192931.

- Kato je, mnogo deca, samo izviru od nekud, nesto hoce, prava neka zahtjevaju, ne znam sto da kazem, ti mali ljudi su skroz zahtjevniji nego sam ja to zamisljala  Rezimeaux - Page 3 1619348112. Saljem tebi zagrljaj i kiss  Rezimeaux - Page 3 1369106071.

- Pipojac i ja mislim da mi se najbolje vratiti na originalne postavke, lepo sam sebi ides na zivce i sam se sebi veselis kao normalan covjek  Rezimeaux - Page 3 1523192931

- Goxi tebe redovito spijuniram i stiscem  Rezimeaux - Page 3 3997187549

- Blitvice ti si kao vjetar, malo amo malo tamo, ja sam glede pusenja to drugacije rijesila kupujem duhan na kilu i motam sama cigarete brate ne izadje me ni 150 kuna mjesecno, a ne vidim se od dima  Rezimeaux - Page 3 1619348112

- Tonac, more ulovi ti vepra, mozes ih jos koju zivotinju ja sve primam  Rezimeaux - Page 3 1523192931

-LeniceMalenice biti ce posla ne se sekirati.

-Lastice tebi zagrljaj.

- Jesam oga zaboravila, uglavnom drago mi je da sam malo vidjela kako ste mi i kako vam ide zivot, kao sto rekoh vi ste moja najdraza virtualna familija i sve mi vas bas drago malo vidjeti ovako.

-Magdalena drago mi je da si i ti dobro, grliti se necemo, nismo do sada pa cemu sad pocinjati  Rezimeaux - Page 3 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  pizda 06.01.19 1:05

darla je napisao/la:

Za Boska sam znala to sam navratila bila negdje usput, a za Bobija mi je bas zao, jebemu Bobika draga. Pipojac moras uzeti novog pesa i ti Pope, to je kazu dobro za psihofizickozdravlje a i kretanje i tako svasta nesto  Rezimeaux - Page 3 1523192931.


a mislijo sam odmah nabaviti psa ali nisam i sad sam sve dalje od tog. Briga je to a nisam vise u kuci pa da ima cijeli park naokolo. U gluho doba noci lunjati po susjedstvu a pas se opet ne moze istrcat ni izigrat. Samo obavi fizioloske potrebe i opet u stan. Nije to, to. A i ne mogu ga svugdje voditi sa sobom pa bi se blago patilo samo kuci, nema smisla...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 06.01.19 7:51

darla je napisao/la:A vidi ih zivahni i veseli mi svi  Rezimeaux - Page 3 11484130.

Za Boska sam znala to sam navratila bila negdje usput, a za Bobija mi je bas zao, jebemu Bobika draga. Pipojac moras uzeti novog pesa i ti Pope, to je kazu dobro za psihofizickozdravlje a i kretanje i tako svasta nesto  Rezimeaux - Page 3 1523192931.

- Kato je, mnogo deca, samo izviru od nekud, nesto hoce, prava neka zahtjevaju, ne znam sto da kazem, ti mali ljudi su skroz zahtjevniji nego sam ja to zamisljala  Rezimeaux - Page 3 1619348112. Saljem tebi zagrljaj i kiss  Rezimeaux - Page 3 1369106071.

- Pipojac i ja mislim da mi se najbolje vratiti na originalne postavke, lepo sam sebi ides na zivce i sam se sebi veselis kao normalan covjek  Rezimeaux - Page 3 1523192931

- Goxi tebe redovito spijuniram i stiscem  Rezimeaux - Page 3 3997187549

- Blitvice ti si kao vjetar, malo amo malo tamo, ja sam glede pusenja to drugacije rijesila kupujem duhan na kilu i motam sama cigarete brate ne izadje me ni 150 kuna mjesecno, a ne vidim se od dima  Rezimeaux - Page 3 1619348112

- Tonac, more ulovi ti vepra, mozes ih jos koju zivotinju ja sve primam  Rezimeaux - Page 3 1523192931

-LeniceMalenice biti ce posla ne se sekirati.

-Lastice tebi zagrljaj.

- Jesam oga zaboravila, uglavnom drago mi je da sam malo vidjela kako ste mi i kako vam ide zivot, kao sto rekoh vi ste moja najdraza virtualna familija i sve mi vas bas drago malo vidjeti ovako.

-Magdalena drago mi je da si i ti dobro, grliti se necemo, nismo do sada pa cemu sad pocinjati  Rezimeaux - Page 3 1619348112

Ma jasno da se necemo grlit, ja sam heterosexualna Rezimeaux - Page 3 1619348112                                                                              

Nego, bila sam dugo godina pomajka u proslom zivotu. 
Bila sam im servis, prijatelj i osoba na koju se mogu oslonit.
Morala sam se izmaknut iz tampon zone jer su sa svojim presjebanim roditeljima trebali odradit pricu.
Zanimljivo zivotno iskustvo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  whisperer 06.01.19 18:03

Lena je napisao/la:
Udomiteljstvu tog dečkića ili bilo kojeg ili koje djevojćice?Krasno...

Udomiteljstvo bi bilo iz Hr. Rezimeaux - Page 3 684758713
Dečkiću iz Kenije se kroz mjesečno sponzorstvo plaća obrazovanje, dnevni obroci i cipele. Rezimeaux - Page 3 684758713
http://www.krugljubavi.hr/indexHR.html
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  whisperer 06.01.19 18:06

pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:. Super su te 40 te, ne zamaraš se više pizdarijama i kvaliteta života se poduplira.

eto vidis, a nekad si se bojala tih godina...Rezimeaux - Page 3 684758713

Ti si mene zamieno sa nekim, nisam se nikada baš bojala godina. Rezimeaux - Page 3 684758713
Jedino sam za 30-ti rođendan mislila da je kraj svijeta i da ću umrijet', ali tada se nismo poznavali. Rezimeaux - Page 3 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  maledetta primavera 06.01.19 22:12

darla je napisao/la:

-Lastice tebi zagrljaj.


Rezimeaux - Page 3 1369106071 Rezimeaux - Page 3 4024472575
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  darla 06.01.19 22:48

pizda je napisao/la:


a mislijo sam odmah nabaviti psa ali nisam i sad sam sve dalje od tog. Briga je to a nisam vise u kuci pa da ima cijeli park naokolo.  U gluho doba noci lunjati po susjedstvu a pas se opet ne moze istrcat ni izigrat. Samo obavi fizioloske potrebe i opet u stan. Nije to, to. A i ne mogu ga svugdje voditi sa sobom pa bi se blago patilo samo kuci, nema smisla...

U biti hoces reci da si polien ... pa uzivalo bi pseto sa tobo loviti medviede i skupljati bilje po Gorskom Kotaru, mogu danas psi svuda osim u restorane, pa osim ako nisi uselio u konobu kod Iveta samo si polien  Rezimeaux - Page 3 3084372643

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  darla 06.01.19 22:53

magdalenica je napisao/la:

Ma jasno da se necemo grlit, ja sam heterosexualna Rezimeaux - Page 3 1619348112                                                                              

Nego, bila sam dugo godina pomajka u proslom zivotu. 
Bila sam im servis, prijatelj i osoba na koju se mogu oslonit.
Morala sam se izmaknut iz tampon zone jer su sa svojim presjebanim roditeljima trebali odradit pricu.
Zanimljivo zivotno iskustvo.

I ja sam osim kad je Whisp u pitanju, njoj ne mogu odoliti nikako  Rezimeaux - Page 3 1523192931


I ja bi da sam to sve bila u proslom zivotu, u ovom bi da sam rascupana vjestica sa mackom, al jebiga veliki Sef ima druge planove ocigledno, ja se sve nadam da kad odsluzim ovu karmu, ce mi vratiti macku i pustiti me da hodam ili letim kao jedna sretna vjestica, jer ja to zasluzujem  Rezimeaux - Page 3 1619348112.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  pizda 06.01.19 23:52

whisperer je napisao/la:
pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:. Super su te 40 te, ne zamaraš se više pizdarijama i kvaliteta života se poduplira.

eto vidis, a nekad si se bojala tih godina...Rezimeaux - Page 3 684758713

Ti si mene zamieno sa nekim, nisam se nikada baš bojala godina. Rezimeaux - Page 3 684758713
Jedino sam za 30-ti rođendan mislila da je kraj svijeta i da ću umrijet', ali tada se nismo poznavali. Rezimeaux - Page 3 684758713

je, isto si mislila i za cetrdeseti...Rezimeaux - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  pizda 06.01.19 23:58

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


a mislijo sam odmah nabaviti psa ali nisam i sad sam sve dalje od tog. Briga je to a nisam vise u kuci pa da ima cijeli park naokolo.  U gluho doba noci lunjati po susjedstvu a pas se opet ne moze istrcat ni izigrat. Samo obavi fizioloske potrebe i opet u stan. Nije to, to. A i ne mogu ga svugdje voditi sa sobom pa bi se blago patilo samo kuci, nema smisla...

U biti hoces reci da si polien ... pa uzivalo bi pseto sa tobo loviti medviede i skupljati bilje po Gorskom Kotaru, mogu danas psi svuda osim u restorane, pa osim ako nisi uselio u konobu kod Iveta samo si polien  Rezimeaux - Page 3 3084372643

ne kazem da nije i komocia u pitanju ali objektivno, stan je stan a kuca, kuca. Bobija bi vikendom pustio vani i on bi se igrao sa mackama, trckarao, njuskao i usput obavio sve fiziologije. Gdje cu sad pustit psa, na cestu? Pogotovo neki mladji psic pun volje za trckaranjem i igranjem. Morao bi bit sa mnom full tajm a to je tehnicki neizvodivo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 07.01.19 10:10



darla je napisao/la:

- Blitvice ti si kao vjetar, malo amo malo tamo, ja sam glede pusenja to drugacije rijesila kupujem duhan na kilu i motam sama cigarete brate ne izadje me ni 150 kuna mjesecno, a ne vidim se od dima  Rezimeaux - Page 3 1619348112

da...baš ko vjetar... ni sam ne zna gdje je, ali se svejedno kreće naprijed  

darlinjo, meni taj financijski aspekt nepušenja nikad nije bio motiv, jer taj novac ionako potrošim na nešto drugo Rezimeaux - Page 3 309394051
sad si za taj novac poklonim nešto lijepo... svaaaaki mjesec...zaslužila sam... Rezimeaux - Page 3 11484130  

mrzila sam smrad svoje odjeće, kose, torbice...
mrzila sam tu kontrolu koju je nikotin imao nadamno, kako je iz prikrajka upravljao mojim vremenom, životom odlukama... ono, neću ići vlakom, idem busom, jer će bus negdje stajati pa ću moći zapaliti... i onda  bus stane, ja ne odem pišati jer moram birati između wc-a i pušenja...zamisli debilizma  Rezimeaux - Page 3 1523192931
a kad se samo sjetim koliko sam se puta smrzla zbog tog dima izlazeći sred zime na balkon zapaliti... majketi ne bih se zbog prijatelja toliko smrzavala, zbog cigarete jesam... e neš majci...
usudim se tvrditi da su nepušači slobodniji ljudi... a ja volim slobodu... 

drugi je zdravlje...znam, znam, trebao je biti prvi ali nije...   Rezimeaux - Page 3 3384354616
zadihanost, puknuti glas, kašalj... ma treba li to meni u ovim godinama kad se ionako bližimo vremenu gdje će nam sve pomalo zakazivati, škripati, boljeti?

treća stvar je bila socijalne prirode... ne moraju svi trpjeti moja sranja, kako smrdm sebi, smrdim i drugima, još i više.... 
morali su se svi odreda prilagođavati meni kad idemo na piće, zbog mene se sjedalo u odjel za pušače, stajalo na benzinskim na dugim putovanjima autom (i kad treba i kad ne treba)... 


ima još, ali i ovo je dosta... Rezimeaux - Page 3 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 07.01.19 10:14

blitwa je napisao/la:



...
treća stvar je bila socijalne prirode... ne moraju svi trpjeti moja sranja, kako smrdm sebi, smrdim i drugima, još i više.... 
morali su se svi odreda prilagođavati meni kad idemo na piće, zbog mene se sjedalo u odjel za pušače, stajalo na benzinskim na dugim putovanjima autom (i kad treba i kad ne treba)... 
...
A e.

_________________
Rezimeaux - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 07.01.19 10:23

whisperer je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Udomiteljstvu tog dečkića ili bilo kojeg ili koje djevojćice?Krasno...

Udomiteljstvo bi bilo iz Hr. Rezimeaux - Page 3 684758713
Dečkiću iz Kenije se kroz mjesečno sponzorstvo plaća obrazovanje, dnevni obroci i cipele. Rezimeaux - Page 3 684758713
http://www.krugljubavi.hr/indexHR.html
Whisp  Rezimeaux - Page 3 684758713

Hrabro i plemenito.

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  blitwa 07.01.19 10:24

i usput da napmenem, pipi ima pravo što se pasa tiče...

ako nekom drugom psu ne može pružiti sve ono što je mogao bobiju, bolje da ga ne nabavlja... Rezimeaux - Page 3 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 07.01.19 10:53

Zurim, pa cu vas sve zgusnuti na jedno mesto... Rezimeaux - Page 3 684758713

@Darlica - imam ja tebe na Viberu, jos od onda kad smo ti Bitvica i ja slale fotke iz beckog metroa, pa cu ti se javiti.
Sto se tice tih boducih i ujedajucih insekata, pauka, gmizavaca i ljigavaca, nesto ih bas i ne volim, ali zato oni mene mnogo vole i jako sam im ukusna. Ma ta me gamad naprosto obozava! Rezimeaux - Page 3 957247240 Rezimeaux - Page 3 1619348112

I hvala na lepim recima. Kissi kiss

@Pipika -jesi li video kako nam je ljubomorna Darlica (kako se zvao tip, koji joj je tepao „Darlice“ i sa kim je imala onu silnu decu cudnih imena? Rezimeaux - Page 3 1619348112 ) minirala dance-romance?! ... Rezimeaux - Page 3 684758713

@Bitvica - hvala, draga, vaistinu se rodi. Drzi se, ranjeniche i sapatniche moj. Rezimeaux - Page 3 3114925407

@Goxi - a samo sto sam se pohvalila kako se nicega ne plasim, a zivot mi odmah pokaze kolika sam kukavica. Pa jbt... Rezimeaux - Page 3 684758713

@Pop - e Pope, moram da se zalim. Nije to bio ujed za dusu, vec ujed za dupe - nije mala stvar!


Btw, hajmo sad nesto malo lepog - poslednje dve godine sam letovala na Elbi i zaljubila se u to ostrvo.
2017. sam bila i nekoliko dana u Sieni, a 2018 par dana u Firenci i jedan dan u Pizi. Da znam kako se preko mobitela stavljaju slike na forum ostavila bih vam par, bas su to lepa mesta. Rezimeaux - Page 3 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  besposlenpop 07.01.19 14:28

cat_claw je napisao/la:...

Btw, hajmo sad nesto malo lepog - poslednje dve godine sam letovala na Elbi i zaljubila se u to ostrvo.
2017. sam bila i nekoliko dana u Sieni, a 2018 par dana u Firenci i jedan dan u Pizi. Da znam kako se preko mobitela stavljaju slike na forum ostavila bih vam par, bas su to lepa mesta. Rezimeaux - Page 3 684758713

Nema veze, može i samo dupe.  Rezimeaux - Page 3 2634474203

_________________
Rezimeaux - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5742
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Lena 07.01.19 19:51

blitwa je napisao/la:


darla je napisao/la:

- Blitvice ti si kao vjetar, malo amo malo tamo, ja sam glede pusenja to drugacije rijesila kupujem duhan na kilu i motam sama cigarete brate ne izadje me ni 150 kuna mjesecno, a ne vidim se od dima  Rezimeaux - Page 3 1619348112

da...baš ko vjetar... ni sam ne zna gdje je, ali se svejedno kreće naprijed  

darlinjo, meni taj financijski aspekt nepušenja nikad nije bio motiv, jer taj novac ionako potrošim na nešto drugo Rezimeaux - Page 3 309394051
sad si za taj novac poklonim nešto lijepo... svaaaaki mjesec...zaslužila sam... Rezimeaux - Page 3 11484130  

mrzila sam smrad svoje odjeće, kose, torbice...
mrzila sam tu kontrolu koju je nikotin imao nadamno, kako je iz prikrajka upravljao mojim vremenom, životom odlukama... ono, neću ići vlakom, idem busom, jer će bus negdje stajati pa ću moći zapaliti... i onda  bus stane, ja ne odem pišati jer moram birati između wc-a i pušenja...zamisli debilizma  Rezimeaux - Page 3 1523192931
a kad se samo sjetim koliko sam se puta smrzla zbog tog dima izlazeći sred zime na balkon zapaliti... majketi ne bih se zbog prijatelja toliko smrzavala, zbog cigarete jesam... e neš majci...
usudim se tvrditi da su nepušači slobodniji ljudi... a ja volim slobodu... 

drugi je zdravlje...znam, znam, trebao je biti prvi ali nije...   Rezimeaux - Page 3 3384354616
zadihanost, puknuti glas, kašalj... ma treba li to meni u ovim godinama kad se ionako bližimo vremenu gdje će nam sve pomalo zakazivati, škripati, boljeti?

treća stvar je bila socijalne prirode... ne moraju svi trpjeti moja sranja, kako smrdm sebi, smrdim i drugima, još i više.... 
morali su se svi odreda prilagođavati meni kad idemo na piće, zbog mene se sjedalo u odjel za pušače, stajalo na benzinskim na dugim putovanjima autom (i kad treba i kad ne treba)... 


ima još, ali i ovo je dosta... Rezimeaux - Page 3 684758713
Svaka čast! Nije to lako kad si okorijeli pušaač/ica....
I sviđa mi je ovo kako sebe častiš.....uffff.....ja bi to htjela sebi uvesti, ali nikako da mi je trajnije prirode....malo uspijem, pa opet ne može....
Ali hoću ja...i mogu ja to  Rezimeaux - Page 3 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  pizda 08.01.19 0:16

cat_claw je napisao/la:

@Pipika -jesi li video kako nam je ljubomorna Darlica (kako se zvao tip, koji joj je tepao „Darlice“ i sa kim je imala onu silnu decu cudnih imena? Rezimeaux - Page 3 1619348112 ) minirala dance-romance?! ... Rezimeaux - Page 3 684758713


mislim da se o Baldricku radilo...Rezimeaux - Page 3 Baldrick Rezimeaux - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 08.01.19 11:36

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

@Pipika -jesi li video kako nam je ljubomorna Darlica (kako se zvao tip, koji joj je tepao „Darlice“ i sa kim je imala onu silnu decu cudnih imena? Rezimeaux - Page 3 1619348112 ) minirala dance-romance?! ... Rezimeaux - Page 3 684758713


mislim da se o Baldricku radilo...Rezimeaux - Page 3 Baldrick Rezimeaux - Page 3 684758713

Rezimeaux - Page 3 1619348112 Demanty!

Evo i ja demantujem i kazem da je sve ovo izmedju mene i Pipija sala... Rezimeaux - Page 3 684758713




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Gost 09.01.19 6:00

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:

@Pipika -jesi li video kako nam je ljubomorna Darlica (kako se zvao tip, koji joj je tepao „Darlice“ i sa kim je imala onu silnu decu cudnih imena? Rezimeaux - Page 3 1619348112 ) minirala dance-romance?! ... Rezimeaux - Page 3 684758713


mislim da se o Baldricku radilo...Rezimeaux - Page 3 Baldrick Rezimeaux - Page 3 684758713

Rezimeaux - Page 3 1619348112 Demanty!

Evo i ja demantujem i kazem da je sve ovo izmedju mene i Pipija sala... Rezimeaux - Page 3 684758713




Znas kako kazu u Srbiji...poslije setanja nema kajanja...pa ja:Rezimeaux - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rezimeaux - Page 3 Empty Re: Rezimeaux

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 26. Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.