kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 10.02.19 4:25

Sluchajno sam naletio na ovu zivotnu prichu...moram priznati da sam se prepao koliko imam slichan pogled na sve shto me dotiche sa ovim chovjekom..koji na jedan prisan i jednostavan nachin donosi u kameru.Pogledajte do kraja ...ne odbacujte jer znam da ce se dopasti nekima koje necu imenovati a opet neki ce to odmah u startu odbaciti a znam i njih tko su...:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Psihologija zivota u Americi..ako vas zanima naravno..ako ne ..idite loviti rakove govnare..:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=ziPcAPOs3no

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 10.02.19 9:28

Priče iz života, pa stavi linkove na priče od 45 minuta i 1h o reinkarnaciji. Mislila sam da će biti zanimljive priče iz naših života, kad ono pasta linkove koje navečer gleda.

Evo ja ću ispričati jednu svoju priču. Imala sam 11 godina i zajunila sam tvrdoglava (kakva jesam i ostala takva) da idem djedu i baki, sama na Novu godinu, autobusom. Ne u susjedni grad, nego u susjednu republiku, 10-tak sati vožnje brod, pa autobus, pa vlak, pa autobus, pa pješice 2km do sela. Roditelji su me naprosto pustili, jer nije da su imali izbor hhaha Ja svoje dijete ne bi pustila, al kao druga su to bila tada vremena. I tako odem brodom, pa na bus i kažu meni da bus vozi samo jedan dio puta, a onda ću nastaviti s drugim. Oke, bitno je da krenem. Dođemo mi na zadarski kolodvor, hajmo svi van, šoferi idu na slavlje, dolazi drugi bus. Dođe i nema mjesta, kažu. Ostadoh ja na stanici, mala i mršava, dugokosa, u sivom kaputiću sa jednim malenim koferčićem. Nigdje klupe, ni da se sjedne, stoji nas desetak vani, prozeblih prvog dana nove godine. Ljudi me malo pogledavaju, al meni je najvažnije da me niko ne traži da se vratim nazad. U neko doba noći, smili se čuvar i odvede me u neko skladište i kaže mi, odspavaj ovdje, bus ide tek ujutro u 6. I legnem ja na neku malo veću fotelju, spavam jednim okom otvorenim. Uđe u neko doba drugi lik i kaže, šta si komada doveo ovdje, haha..kaže mu čovjek, jesi normalan, dijete putuje samo, reko sam joj da odspava. U 6h konačno se ukaže bus i nastavimo put. Pa na vlak. Na željezničkoj stanici kužim da busa neće dugo biti, pa odlučim autostopirati (looda mala). Stane meni žena u maloj peglici i pita me otkud idem i kamo, vrti očima, načudit se ne može. Ostavi mene u gradiću i pješačim par km do sela. Ulazim u selo, a djed na biciklu, diže ruke, baca bicikl u grabu i ne može od sreće doć k sebi. Krenuo na autobusnu stanicu uvjeren da ću doći. U međuvremenu, svi su ostali van sebe od straha, majka se pozdravila skoro sa životom. Ja đubre malo se nisam htjela javiti da me ne vrate doma.  Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 10.02.19 13:13


Odgledala, super je.
Bilo bi zanimljivo znati sto su forumasi bili jedni drugima u prijasnjim zivotima. 
Sta ti mislis, sto si kome od nas ovdje bio?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  taja 11.02.19 21:08

Reinkarnacija mi je nekako najbliža onome što pretpostavljam da se desi nakon smrti
Čini mi se kao najvjerojatniji ishod
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  pizda 12.02.19 1:37

taja je napisao/la:Reinkarnacija mi je nekako najbliža onome što pretpostavljam da se desi nakon smrti
Čini mi se kao najvjerojatniji ishod

ja se nadam da nije obavezna, dopizdilo mi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  pizda 12.02.19 1:39

preporucujem movie Cloud Atlas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 12.02.19 6:27

Ona shiptariza Eva mi je ubacila bubu u glavu o Transibirskoj ruti..Dobro da prosle godine nisam otisao..a malo je falilo..sjebalo me nogometno svjetsko jer sam mislio da je njesra otici tamo u to vrijeme i sada im hvala za to..A mozda ova dvojica snimatelja i nemaju razvijenu mashtu da docharaju Trans Sibirsko putovanje..Ipak vrijedi pogledati ako do sada niste..

Sibirski Trans Ep.01 (HR)


https://www.youtube.com/watch?v=BJJwJVWafb4


Sibirski Trans Ep.02 (HR)


https://www.youtube.com/watch?v=qKP7Qsk6u-0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 12.02.19 6:39

magdalenica je napisao/la:

Odgledala, super je.
Bilo bi zanimljivo znati sto su forumasi bili jedni drugima u prijasnjim zivotima. 
Sta ti mislis, sto si kome od nas ovdje bio?

Neam pojam sto sam tkome bijo ali ako sam bijo u njihovim tijelima ondak su to valjda osjetili..reinkarnacija je chudo..kao shto se ne sjecamo majchine utrobe valjda se tako ne sjecamo ni kad se reinkarniramo..Ja sam sklon vjerovanju kao i Tesla da je zivot jedna vrsta vibracije na odredjenoj frekvenciji jer je i nash glas energija..Energije se mogu pretvarati u frekvencije ...jebaji ga neshto kao glazbena skala...Doremifasolasido..:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  blitwa 15.02.19 20:58

bila sam na regresiji i 'sjetila' se jednog od prijašnjeg života,,,
lječila sam ljude travama (otud moja ljubav prema biljčicama, maceratima i likerima), osuđena sam kao vještica i natjerana da hodam po vodi kako bih dokazala svoju nevinost... utopila sam se... posljedica je paničan strah od vode i dubine u ovom životu... bila sam neplivač do svoje 27 godina, točnije do ljeta kad mi se brat utopio... 3 mjeseca nakon toga suočila sam se sa strahom i naučila plivati... bila je to moja najveća pobjeda ikad... 
i danas ne skačem u more, ulazim polako i zaplivam tek kad mi voda dođe do srca...Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 15.02.19 23:35

blitwa je napisao/la:bila sam na regresiji i 'sjetila' se jednog od prijašnjeg života,,,
lječila sam ljude travama (otud moja ljubav prema biljčicama, maceratima i likerima), osuđena sam kao vještica i natjerana da hodam po vodi kako bih dokazala svoju nevinost... utopila sam se... posljedica je paničan strah od vode i dubine u ovom životu... bila sam neplivač do svoje 27 godina, točnije do ljeta kad mi se brat utopio... 3 mjeseca nakon toga suočila sam se sa strahom i naučila plivati... bila je to moja najveća pobjeda ikad... 
i danas ne skačem u more, ulazim polako i zaplivam tek kad mi voda dođe do srca...Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713

❤️

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  pizda 16.02.19 1:31

blitwa je napisao/la:bila sam na regresiji i 'sjetila' se jednog od prijašnjeg života,,,
lječila sam ljude travama (otud moja ljubav prema biljčicama, maceratima i likerima), osuđena sam kao vještica i natjerana da hodam po vodi kako bih dokazala svoju nevinost... utopila sam se... posljedica je paničan strah od vode i dubine u ovom životu... bila sam neplivač do svoje 27 godina, točnije do ljeta kad mi se brat utopio... 3 mjeseca nakon toga suočila sam se sa strahom i naučila plivati... bila je to moja najveća pobjeda ikad... 
i danas ne skačem u more, ulazim polako i zaplivam tek kad mi voda dođe do srca...Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713

i ja sam bijo. Vele da sam u proslom zivotu bio veliki drkadzija a u ovom samo nastavljam...Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 16.02.19 5:55

U proslom zivotu sam zivijo u Koreji...tko zna mozda sam bijo Kim Il Sung ..navodno sam bijo kemichar koji je proizvodijo otrove ...pa fakat ima neki kuratz u tome,,,meni se sve biljke (posebno cvijece) svidjaju koje su otrovne ..tako valjda i zene:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 16.02.19 10:26

Prvi put sam se sjetila proslog zivota kad sam bila klinka, listala knjigu i ugledala sliku kako Titanic tone. Buljila sam u sliku, a prale su me emocije jer sam se tada nepodnosljivo bojala morske dubine. Umjesto da to prihvatim kao takvo, preplivavala sam mjesta sa 30-40m dubine, jednom riskirajuc zivot, samo da se toga rijesim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 16.02.19 10:30

zingaro je napisao/la:U proslom zivotu sam zivijo u Koreji...tko zna mozda sam bijo Kim Il Sung ..navodno sam bijo kemichar koji je proizvodijo otrove ...pa fakat ima neki kuratz u tome,,,meni se sve biljke  (posebno cvijece) svidjaju koje su otrovne ..tako valjda i zene:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Privlacis sebi slicne Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1523192931 

Ja vise ne privlacim, blank totally..U jednom razgovoru sam jucer rekla da sam 10 godina sama, pokusaje ne racunam u ozbiljne veze. Konacno sam prihvatila da je to tako i da mi to zapravo odgovara Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 3827645783

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  besposlenpop 16.02.19 17:59

Ak ikojim slučajem živim ko reinkarnacia, onda sam reinkarnacia samoga sebe.
Nekaj ko Bill Murray u Groundhog Day.

_________________
Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5744
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 16.02.19 23:27

Volela bih kada bi nam zivotni vek bio bar 200 godina.
Ma i to bi mi bilo malo.
Ne bi mi bilo dosadno. Meni nikad nije dosadno.

Ali kad vec to ne moze onda hajde bar da se ponovo rodim. Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 17.02.19 5:40

cat_claw je napisao/la:Volela bih kada bi nam zivotni vek bio bar 200 godina.
Ma i to bi mi bilo malo.
Ne bi mi bilo dosadno. Meni nikad nije dosadno.

Ali kad vec to ne moze onda hajde bar da se ponovo rodim. Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713

Volio bih i ja ali samo uz uvjet da mi lepo stoji ruza na reveru::Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 17.02.19 5:51

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:U proslom zivotu sam zivijo u Koreji...tko zna mozda sam bijo Kim Il Sung ..navodno sam bijo kemichar koji je proizvodijo otrove ...pa fakat ima neki kuratz u tome,,,meni se sve biljke  (posebno cvijece) svidjaju koje su otrovne ..tako valjda i zene:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Privlacis sebi slicne Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1523192931 

Ja vise ne privlacim, blank totally..U jednom razgovoru sam jucer rekla da sam 10 godina sama, pokusaje ne racunam u ozbiljne veze. Konacno sam prihvatila da je to tako i da mi to zapravo odgovara Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 3827645783

Ma jock...ne privlacim ja nikoga ,,sada sam u fazi celibata:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713)Cak ni onaj restac vise tako cesto ne idem..ne kuzim te amerikanke,,,samo bi se grlile...i ljubile...haaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjj..meduenjacicu...kako siiiiii...iskrice im sijevaju iz ociju ko da im je Tesla caca..a meni dode zlo od tog prenemaganja..Ko ova moja mladja sestra,,gdje si ljube,,,draga imam ti nesto ispricati,,,jebe te fakat pomislim da nije presla u lezbache::Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112
Kod nas muskih se zna..pa dje si pederchino jedna ,,,ocemo kresnit s nogu koji gemistek ..jebesh li shtogod..ako ne ...pochastit cu te sa frendicom::Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112)
Jebo te ...to sve ludo..ja to ne kuzim,,,to cmakanje ..laskanje ...uvlachenje...da te bog sachuva..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  blitwa 17.02.19 18:50

magdalenica je napisao/la:Prvi put sam se sjetila proslog zivota kad sam bila klinka, listala knjigu i ugledala sliku kako Titanic tone. Buljila sam u sliku, a prale su me emocije jer sam se tada nepodnosljivo bojala morske dubine. Umjesto da to prihvatim kao takvo, preplivavala sam mjesta sa 30-40m dubine, jednom riskirajuc zivot, samo da se toga rijesim.

Dakle i ti... sad su neke stvari jasnije.... strah od dubine je i strah od dubokih osjećaja... sigurno znaš o čemu pišem... Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713 

pokušala sam naučiti i roniti, ali nije išlo... bilo je to previše za moj herc...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  blitwa 17.02.19 18:52

cat_claw je napisao/la:Volela bih kada bi nam zivotni vek bio bar 200 godina.
Ma i to bi mi bilo malo.
Ne bi mi bilo dosadno. Meni nikad nije dosadno.

Ali kad vec to ne moze onda hajde bar da se ponovo rodim. Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713
nije li to ipak previše, kato zlato? zamisli kako bi bili ružni toliko stari  Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1523192931

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  whisperer 18.02.19 1:25

zingaro je napisao/la:Sluchajno sam naletio na ovu zivotnu prichu...moram priznati da sam se prepao koliko imam slichan pogled na sve shto me dotiche  sa ovim chovjekom..koji na jedan prisan i jednostavan nachin donosi u kameru.Pogledajte do kraja ...ne odbacujte jer znam da ce se dopasti nekima koje necu imenovati a opet neki ce to odmah u startu odbaciti a znam i njih tko su...:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Psihologija zivota u Americi..ako vas zanima naravno..ako ne ..idite loviti rakove govnare..:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=ziPcAPOs3no

Pogledala sam i fini neki čovjek djeluje. Na trenutke onako dječački i sanjarski pomalo. Dopadaju se meni takve životne pričice, iako nije ova neuobičajena. Česti su identični ishodi tih ratnih generacija, studiranja vani i snalaženja nakon studija. Pametno si čovjek sredio život i vidi se da je zadovoljan. Ima doduše i onih koji si ništa ne srede osim što žive na grbači u bilo kojoj državi se nađu. Ovdje mi jedino malo upada u oko ta knjiga i film Tajna i ti principi zamišljanja triju lijepih trenutaka tijekom dana kako se ne bi preplavili negativnim emocijama... malo mi to baca na sve ove motivacijske govornike i life coachere koji preplavljuju planet. Za nekoga sa sustavnim studijem psihologije mi to nikako ne paše.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Gost 18.02.19 6:59

whisperer je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sluchajno sam naletio na ovu zivotnu prichu...moram priznati da sam se prepao koliko imam slichan pogled na sve shto me dotiche  sa ovim chovjekom..koji na jedan prisan i jednostavan nachin donosi u kameru.Pogledajte do kraja ...ne odbacujte jer znam da ce se dopasti nekima koje necu imenovati a opet neki ce to odmah u startu odbaciti a znam i njih tko su...:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Psihologija zivota u Americi..ako vas zanima naravno..ako ne ..idite loviti rakove govnare..:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=ziPcAPOs3no

Pogledala sam i fini neki čovjek djeluje. Na trenutke onako dječački i sanjarski pomalo. Dopadaju se meni takve životne pričice, iako nije ova neuobičajena. Česti su identični ishodi tih ratnih generacija, studiranja vani i snalaženja nakon studija. Pametno si čovjek sredio život i vidi se da je zadovoljan. Ima doduše i onih koji si ništa ne srede osim što žive na grbači u bilo kojoj državi se nađu. Ovdje mi jedino malo upada u oko ta knjiga i film Tajna i ti principi zamišljanja triju lijepih trenutaka tijekom dana kako se ne bi preplavili negativnim emocijama... malo mi to baca na sve ove motivacijske govornike i life coachere koji preplavljuju planet. Za nekoga sa sustavnim studijem psihologije mi to nikako ne paše.

Skoro isti dojam sam i ja dobio gledajuci taj video ali mi je bilo jako interesantno njegova pozadina odrastanja u kojoj su veliku ulogu odigrali njegovi roditelji koji ga nisu opterecivali da mora biti akademski obrazovan.Mladi ljudi se boje donositi odluke jer su nesigurni u njihove ishode.Medjutim upoznao sam ovdje slucajno jednog beogradjanina koji je otisao u svijet sa 14 godina..prvo London pa zatim USA gdje je doktorirao matematiku i vodio je donedavno jedan naucni projekat na USF_u (drzavni fax) pa se preselio u Kaliforniju jer se rastao sa zenom i zaljubio se u neku grkinju..Pomalo cudan tip ..za moje pojmove neobican jer donosi odluke dok si rekao dva i dva su cetiri:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112 Spojio nas je tenis a ja sam znao provocirati razne teme nakon zavrsetka igre..tako sam puno toga naucio o matematici iako je nisam podnosio od malena..Jako zanimljiv tip..znao se svadjati za poen jer sam ja iz zajebancije znao reci da je je lopta vani a znam da je vidio da nije..Intresirao me njegov temperament i emotivna inteligencija.Bilo je veoma zanimljivo dok smo se druzili .Ovaj me tip u videu podsjetio na njega mada je malo amerikaniziran kada su u pitanju te energije..bla bla...pozitivna ,,,misli samo pozitivno i sve ce biti u redu i te fore..To mi je fakat zasmetalo ali njegov zivotni put...hrabrost otici preko bare to me se dojmilo..Mada sam i ja prosao nesto slicno (4 puta pocinjao od nule) ali sam pomogao tri studenta iz obitelji da dodju ovdje studirati..Nije to jednostavno jer zahtijeva brzo sazrijevanje..U prevodu nemash pravo na greshku.Meni su te zivotne priche jako interesantne posebno ako su uspjeshne...:Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  blitwa 18.02.19 20:48

whisperer je napisao/la:

Pogledala sam i fini neki čovjek djeluje. Na trenutke onako dječački i sanjarski pomalo. Dopadaju se meni takve životne pričice, iako nije ova neuobičajena. Česti su identični ishodi tih ratnih generacija, studiranja vani i snalaženja nakon studija. Pametno si čovjek sredio život i vidi se da je zadovoljan. Ima doduše i onih koji si ništa ne srede osim što žive na grbači u bilo kojoj državi se nađu. Ovdje mi jedino malo upada u oko ta knjiga i film Tajna i ti principi zamišljanja triju lijepih trenutaka tijekom dana kako se ne bi preplavili negativnim emocijama... malo mi to baca na sve ove motivacijske govornike i life coachere koji preplavljuju planet. Za nekoga sa sustavnim studijem psihologije mi to nikako ne paše.
a meni je to skroz ok... n
ekim ljudima je taj pristup prihvatljiviji od klasičnih izraza psihologije i zapravo se ne osjećaju bolesnim, jer, eto, samo rade ne sebi... 
cilj je ozdraviti (ili barem pomoći) bolesnog, a način i put kako se dolazi do toga je potpuno nebitan... zašto ne ponuditi više opcija?... ne može štetiti...  Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka 684758713

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka Empty Re: Price iz zivota...putokazi za izgubljene...kako uciti od drugih da ne bi ponavljali greshke nashih roditelja i predaka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.