kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gospodo drugovi

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 23.04.20 5:45

koji si ti bolesnik u selekciji zločina po svojoj volji i zločina po tuđoj volji

to je čak i ameba prevazišla pa je za novi virus bila neophodna "ljudska" ruka da se sars1 unaprijedi ,,,,ne ljudska ,,,,socijalistička ruka


pored tog , za fašizam i tzv antifašizam su veoma različiti u hrvatskom slučaju jer imaju raličite socijalizme u temelju

pročitaj ustaški socijalizam debilu

ctkva je u zapadnoj civilizaciji kao i recimo joga u istočnoj civilizaciji stavila sebe u SEKULARNOST iako po svakoj pa i  finansiskoj moći je za vrijeme svoje vladavine nadrpala tolikoda je i dan danas najmoćnija , a socijalizam je u svojomsnagom hranio samo radnničku rulju koja je društveno najsuicidnija institucija ako joj se dadne bilo kakva vlast , ovo upamti

nije u pitanju šta je pozitivno društvo , jer ne postoji , al je negativni element bez sentimenta bez nostalgije neophodno ukloniti što bilo koja vlast ne dozvoljava , tako da bi najbolje društvo bilo ono koje brzo rotira vlast , to je recimo USA , ne tipujem ni trampa ni one prije njeg , al tipujem prepoznavanje zla i čiščenje istog







to je kao tvoj slučaj ,ti tražiš pozitivnu , idealnu pičku , ne postoji , pa si postao pizda , šta misliš zašto ,,,,podsvijest je u svakom homosapiensu  još uvijek jača od bilo čeg , to barem se vidi po liječenju kina-sars2 gdje je imuni sistem jači od svih planetarnih medicina ,kemija itd , i to je razlog zašto si sam sebe podsvjesno krstio u pizda , jer ti je krivo šta ne razumiš pičku

sve stvari koje je evolucija stavljala čoviku na meny su u paketu pozitiva i negativa

katarza je recimo još uvijek neukaljan pojam koji čoviku ako je čovik ostavlja prostor da vidi šta vallja u antifašizmu  partiji , crkvi, fašizmu , ribolovu , forumu , jogi , da razvaga šta valja šta nevalja i da zbog navika koje mu ostavi to prolazi samosvijesnu , racionalnu katarzu zbog učešća u bilo kakvom  zlu , i ostavi dobro, al tog pri tebi nema , ti tvrdiš da je malo hudih jama i dimija , ja tvrdim da je previše jasenovaca iako su sva tri jasenovca bili socijalistički

molim te pročitaj sunića , samo mi obećaj da se neš zaljubit u njeg


najbolje  društvo je odredila biologija , samo prati ciganske karavane i zapiši na papir dije cigan sklanjo svoj kurac  , a sigurno da je u tvom i njegovom slučaju više razuma u kurcu neg u  onom iza očiju , zato i jeste mentalno tu di jeste i vidite hitlera il pavelića il staljina il tita za bogove , a ti plačeš zašto nisi sa ciganom karavanio tamo di kurac vodi, jer cigana nigdi nije vodija razum

sve u svemu najbolje bi ti bilo da ne misliš

socijalizam ti je spržio razum

drugarski pozdrav za putanju tvoje savjesti

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 23.04.20 18:35

škutor je napisao/la:

nije u pitanju šta je pozitivno društvo , jer ne postoji , al je negativni element bez sentimenta bez nostalgije neophodno ukloniti ...

pa ako znas sto je negativno onda je ono sto ostaje, valjda pozitivno? gospodo drugovi  - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 23.04.20 18:39

škutor je napisao/la:
to je kao tvoj slučaj ,ti tražiš pozitivnu , idealnu pičku , ne postoji , pa si postao pizda , šta misliš zašto ,,,,podsvijest je u svakom homosapiensu  još uvijek jača od bilo čeg , to barem se vidi po liječenju kina-sars2 gdje je imuni sistem jači od svih planetarnih medicina ,kemija itd , i to je razlog zašto si sam sebe podsvjesno krstio u pizda , jer ti je krivo šta ne razumiš pičku...

gospodo drugovi  - Page 3 1523192931 ti to meni pravis psiho profil? gospodo drugovi  - Page 3 684758713 Malo si se zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

ZAKURAC!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 23.04.20 23:51

[quote="pizda"][quote="škutor"]

nije u pitanju šta je pozitivno društvo , jer ne postoji , al je negativni element bez sentimenta bez nostalgije neophodno ukloniti ...[/quote]

pa ako znas sto je negativno onda je ono sto ostaje, valjda pozitivno? :)[/quote]
-------------------

lipo ti napisa šta znaš , ono šta te rasizam naučija , a nisi to mislija kazat , a desi se , čisti se ,,,, pravi se novi socijalaistički raj , german je socijalizmom nacizma pravija svoj raj-h ,, titowa kopilad svoj yugo-naci komunistički raj ,,i čistili se rajevi rajhovi

valjda te povukla želja

nemoj , nemoj da misliš, socijalizmom ti je spržen razum, obrazuj se , prolazi katarzu , razmišljaj van socijalističkih klišea , van istine koja ti tvrdi da nema hudih jama ,dimija , janjičara, križnih puteva , golih otoka, socijalističkih jasenovaca ,,,,nemoj da misliš agonija će da te satare kad budeš postajao katolik vidjevši smrt

socijalistički ujedinjeni pozdrav
ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Cat_ 24.04.20 13:07

pizda je napisao/la:
gospodo drugovi  - Page 3 1523192931  ti to meni pravis psiho profil? gospodo drugovi  - Page 3 684758713 Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

ZAKURAC!

Na kraju je ispalo dobro, to sto nisi mogao uzeti nick koji si prvo pozeleo.
Sad ti se moze fino tepati - Pipi, Pipika, a organu onakvog imena...se stvarno ne moze tepati. gospodo drugovi  - Page 3 684758713
I kad probas i odes u deminutiv dobijes uvredu... gospodo drugovi  - Page 3 684758713
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 24.04.20 23:50

[quote="Cat_"][quote="pizda"]
:zubo  ti to meni pravis psiho profil? :) Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... :zubo

ZAKURAC![/quote]

Na kraju je ispalo dobro, to sto nisi mogao uzeti nick koji si prvo pozeleo.
Sad ti se moze fino tepati - Pipi, Pipika, a organu onakvog imena...se stvarno ne moze tepati. :)
I kad probas i odes u deminutiv dobijes uvredu... :)[/quote]

----
profil si napravio ti , ja mogu samo probati razumjeti zašto kako , šta čovku mor bit triba , fali nagoni da bude i spram sebe zlikovac

moj je zaključak da svaka od sistema u život ustoličena persona je mentalno veoma "bogata" ima život koji mu profilira  sistem , u tvom slučaju rasistički sistem socijalizma kojeg ti sam i ne registriraš , i svoj drugi naravni pun ljudskih osobina koje su dosadašnje pozitivne civilizaciske norme stavile u habitus , i taj naravni sistem je najsličniji imunom sistemu u čoviku formirajući alate za otkrivanje uljeza, alat naravnog sistema je najzamjetniji kad duša ide u karavanu

moj trud da bilo tko od vas socijalizmom sprženih razuma pokuša biti ljudsko biće je uzaludan , tu učinka neće biti , to me ne zanima , moja ljudska obveza je bližnje i daljnje bogatiti razumom

lipota govneta koju prezentira srbijanka je prepoznatljivo suosjećanje sa istomišljenom proleterskom bratijom


jebotebog ,,,,kako se gordo "ipak" ljudsko biće  osijeća dok te hvali onaj tko je u istin govnim


drugarski socijalistički

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 24.04.20 23:55

pizda je napisao/la:
škutor je napisao/la:
to je kao tvoj slučaj ,ti tražiš pozitivnu , idealnu pičku , ne postoji , pa si postao pizda , šta misliš zašto ,,,,podsvijest je u svakom homosapiensu  još uvijek jača od bilo čeg , to barem se vidi po liječenju kina-sars2 gdje je imuni sistem jači od svih planetarnih medicina ,kemija itd , i to je razlog zašto si sam sebe podsvjesno krstio u pizda , jer ti je krivo šta ne razumiš pičku...

gospodo drugovi  - Page 3 1523192931  ti to meni pravis psiho profil? gospodo drugovi  - Page 3 684758713 Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

ZAKURAC!

Znaš onu staru, svako kad piše o drugom, o sebi piše  gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 24.04.20 23:59

[quote="magdalenica"][quote="pizda"][quote="škutor"]
to je kao tvoj slučaj ,ti tražiš pozitivnu , idealnu pičku , ne postoji , pa si postao pizda , šta misliš zašto ,,,,podsvijest je u svakom homosapiensu  još uvijek jača od bilo čeg , to barem se vidi po liječenju kina-sars2 gdje je imuni sistem jači od svih planetarnih medicina ,kemija itd , i to je razlog zašto si sam sebe podsvjesno krstio u pizda , jer ti je krivo šta ne razumiš pičku...
[/quote]

:zubo  ti to meni pravis psiho profil? :) Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... :zubo

ZAKURAC![/quote]

Znaš onu staru, svako kad piše o drugom, o sebi piše  :zubo[/quote]
-------------
sve je biologija i tvoja obrana rasizma i pisanje onog tko spoznaju daruje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 25.04.20 0:02

Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
gospodo drugovi  - Page 3 1523192931  ti to meni pravis psiho profil? gospodo drugovi  - Page 3 684758713 Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

ZAKURAC!

Na kraju je ispalo dobro, to sto nisi mogao uzeti nick koji si prvo pozeleo.
Sad ti se moze fino tepati - Pipi, Pipika, a organu onakvog imena...se stvarno ne moze tepati. gospodo drugovi  - Page 3 684758713
I kad probas i odes u deminutiv dobijes uvredu... gospodo drugovi  - Page 3 684758713

da, pogotovo bi deminutiv ispao uvredljiv gospodo drugovi  - Page 3 1523192931. Svejedno, ni Pipi bas nije za pohvalu, ko neki peder...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 0:02

škutor je napisao/la:

sve je biologija i tvoja obrana rasizma i pisanje onog tko spoznaju daruje

Da gospodo drugovi  - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 25.04.20 0:05

škutor je napisao/la:

moj je zaključak da svaka od sistema u život ustoličena persona je mentalno veoma "bogata" ima život koji mu profilira  sistem , u tvom slučaju rasistički sistem socijalizma kojeg ti sam i ne registriraš , i svoj drugi naravni pun ljudskih osobina koje su dosadašnje pozitivne civilizaciske norme stavile u habitus , i taj naravni sistem je najsličniji imunom sistemu u čoviku formirajući alate za otkrivanje uljeza, alat naravnog sistema je najzamjetniji kad duša ide u karavanu

moj trud da bilo tko od vas socijalizmom sprženih razuma pokuša biti ljudsko biće je uzaludan , tu učinka neće biti , to me ne zanima , moja ljudska obveza je bližnje i daljnje bogatiti razumom

nema tu kruha moj Proba, socijalizam mi je u venama i tu pomoci nema. Morat ces ti bogatiti svojim razumom nekog drugog ko jos nije isprofiliran gospodo drugovi  - Page 3 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 0:08

pizda je napisao/la:
škutor je napisao/la:

moj je zaključak da svaka od sistema u život ustoličena persona je mentalno veoma "bogata" ima život koji mu profilira  sistem , u tvom slučaju rasistički sistem socijalizma kojeg ti sam i ne registriraš , i svoj drugi naravni pun ljudskih osobina koje su dosadašnje pozitivne civilizaciske norme stavile u habitus , i taj naravni sistem je najsličniji imunom sistemu u čoviku formirajući alate za otkrivanje uljeza, alat naravnog sistema je najzamjetniji kad duša ide u karavanu

moj trud da bilo tko od vas socijalizmom sprženih razuma pokuša biti ljudsko biće je uzaludan , tu učinka neće biti , to me ne zanima , moja ljudska obveza je bližnje i daljnje bogatiti razumom

nema tu kruha moj Proba, socijalizam mi je u venama i tu pomoci nema. Morat ces ti bogatiti svojim razumom nekog drugog ko jos nije isprofiliran gospodo drugovi  - Page 3 684758713...

Druže Pizdo, ljubičice bijela  gospodo drugovi  - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 0:10

[quote="magdalenica"][quote="škutor"]

sve je biologija i tvoja obrana rasizma i pisanje onog tko spoznaju daruje[/quote]

Da :))[/quote]
tvoja inteligencija sistemski  nije uporabljiva ako nisi stavljena u stroj u kojem jesi niti ćeš uspjeti ako ne budeš u karavani koju sistem profilira
averzija spram kritikama , je prvotna osnova rasističkih partiski, religiozni , sektaški , svih ovisničkih mantri


veoma temeljito je tvoj habitus pod maglom jednoumlja


drugarski ujedinjeni pozdrav

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 0:12

[quote="magdalenica"][quote="pizda"][quote="škutor"]

moj je zaključak da svaka od sistema u život ustoličena persona je mentalno veoma "bogata" ima život koji mu profilira  sistem , u tvom slučaju rasistički sistem socijalizma kojeg ti sam i ne registriraš , i svoj drugi naravni pun ljudskih osobina koje su dosadašnje pozitivne civilizaciske norme stavile u habitus , i taj naravni sistem je najsličniji imunom sistemu u čoviku formirajući alate za otkrivanje uljeza, alat naravnog sistema je najzamjetniji kad duša ide u karavanu

moj trud da bilo tko od vas socijalizmom sprženih razuma pokuša biti ljudsko biće je uzaludan , tu učinka neće biti , to me ne zanima , moja ljudska obveza je bližnje i daljnje bogatiti razumom
[/quote]

nema tu kruha moj Proba, socijalizam mi je u venama i tu pomoci nema. Morat ces ti bogatiti svojim razumom nekog drugog ko jos nije isprofiliran :)...[/quote]

Druže Pizdo, ljubičice bijela  :bigsmile[/quote]

sarkazam postaje smisao

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 25.04.20 0:13

magdalenica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
škutor je napisao/la:

moj je zaključak da svaka od sistema u život ustoličena persona je mentalno veoma "bogata" ima život koji mu profilira  sistem , u tvom slučaju rasistički sistem socijalizma kojeg ti sam i ne registriraš , i svoj drugi naravni pun ljudskih osobina koje su dosadašnje pozitivne civilizaciske norme stavile u habitus , i taj naravni sistem je najsličniji imunom sistemu u čoviku formirajući alate za otkrivanje uljeza, alat naravnog sistema je najzamjetniji kad duša ide u karavanu

moj trud da bilo tko od vas socijalizmom sprženih razuma pokuša biti ljudsko biće je uzaludan , tu učinka neće biti , to me ne zanima , moja ljudska obveza je bližnje i daljnje bogatiti razumom

nema tu kruha moj Proba, socijalizam mi je u venama i tu pomoci nema. Morat ces ti bogatiti svojim razumom nekog drugog ko jos nije isprofiliran gospodo drugovi  - Page 3 684758713...

Druže Pizdo, ljubičice bijela  gospodo drugovi  - Page 3 11484130

mene voli omladina cijela...gospodo drugovi  - Page 3 684758713


Zadnja promjena: pizda; 25.04.20 0:13; ukupno mijenjano 1 put.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 0:13

škutor je napisao/la:

tvoja inteligencija sistemski  nije uporabljiva ako nisi stavljena u stroj u kojem jesi niti ćeš uspjeti ako ne budeš u karavani koju sistem profilira
averzija spram kritikama , je prvotna osnova rasističkih partiski, religiozni , sektaški , svih ovisničkih mantri


veoma temeljito je tvoj habitus pod maglom jednoumlja


drugarski ujedinjeni pozdrav

ZA SMRT

Pa da, ja sam Titova pionirka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  besposlenpop 25.04.20 0:14

pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
gospodo drugovi  - Page 3 1523192931  ti to meni pravis psiho profil? gospodo drugovi  - Page 3 684758713 Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

ZAKURAC!

Na kraju je ispalo dobro, to sto nisi mogao uzeti nick koji si prvo pozeleo.
Sad ti se moze fino tepati - Pipi, Pipika, a organu onakvog imena...se stvarno ne moze tepati. gospodo drugovi  - Page 3 684758713
I kad probas i odes u deminutiv dobijes uvredu... gospodo drugovi  - Page 3 684758713

da, pogotovo bi deminutiv ispao uvredljiv gospodo drugovi  - Page 3 1523192931. Svejedno, ni Pipi bas nije za pohvalu, ko neki peder...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
Kak je rekla Marica Hrdalo kad je Veljko Rogošić reklamiral orandžadu: "Što vam omogućava da toliko plivate?"
"Samo pi-pi".

_________________
gospodo drugovi  - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 0:18

[quote="magdalenica"][quote="škutor"]

tvoja inteligencija sistemski  nije uporabljiva ako nisi stavljena u stroj u kojem jesi niti ćeš uspjeti ako ne budeš u karavani koju sistem profilira
averzija spram kritikama , je prvotna osnova rasističkih partiski, religiozni , sektaški , svih ovisničkih mantri


veoma temeljito je tvoj habitus pod maglom jednoumlja


drugarski ujedinjeni pozdrav

ZA SMRT[/quote]

Pa da, ja sam Titova pionirka.[/quote]
ona šta zazidava hude jame


drugarski socijalistički
ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 25.04.20 0:20

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
gospodo drugovi  - Page 3 1523192931  ti to meni pravis psiho profil? gospodo drugovi  - Page 3 684758713 Malo si se  zajebo, prije bi rec da ne razumijem kurac po toj tvojoj vratolomnoj teoriji. Kad sam se prvi put regao na Iskonu odabrao sam nick Kurac ali mi javilo da korisnik sa tim nickom vec postoji pa sam se prebacio na Pizdu. Sljedi vjerojatno teorija po kojoj sam neostvareni peder... gospodo drugovi  - Page 3 1523192931

ZAKURAC!

Na kraju je ispalo dobro, to sto nisi mogao uzeti nick koji si prvo pozeleo.
Sad ti se moze fino tepati - Pipi, Pipika, a organu onakvog imena...se stvarno ne moze tepati. gospodo drugovi  - Page 3 684758713
I kad probas i odes u deminutiv dobijes uvredu... gospodo drugovi  - Page 3 684758713

da, pogotovo bi deminutiv ispao uvredljiv gospodo drugovi  - Page 3 1523192931. Svejedno, ni Pipi bas nije za pohvalu, ko neki peder...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
Kak je rekla Marica Hrdalo kad je Veljko Rogošić reklamiral orandžadu: "Što vam omogućava da toliko plivate?"
"Samo pi-pi".

ispišao je cijeli Jadran na svojim maratonima...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 25.04.20 8:46

škutor je napisao/la:
ona šta zazidava hude jame

E ta. Pionirka bauštelka.

gospodo drugovi  - Page 3 Stock-photo-classic-sexy-pin-up-girl-in-shorts-with-red-snow-shovel-99375134

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 25.04.20 23:58

magdalenica je napisao/la:
škutor je napisao/la:
ona šta zazidava hude jame

E ta. Pionirka bauštelka.

gospodo drugovi  - Page 3 Stock-photo-classic-sexy-pin-up-girl-in-shorts-with-red-snow-shovel-99375134

kad bi takve radile na baustelu ne bi niko fakultete zavrsavao...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Gost 26.04.20 3:45

[quote="magdalenica"][quote="škutor"]
ona šta zazidava hude jame
[/quote]

E ta. Pionirka bauštelka.

[img(120px,200px)]https://image.shutterstock.com/z/stock-photo-classic-sexy-pin-up-girl-in-shorts-with-red-snow-shovel-99375134.jpg[/img][/quote]
--------------
---------------

stoko glupa , nacrtaj za aušvic židovima tu blasfemiju

mentalni jad je razvalio svaku razumnu bit u titowe kopiladi

stoko yugonacistička krepaji u jadu mentalne bjede


drugarski soci-rasistički

ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  besposlenpop 26.04.20 19:13

tema zaključana, korisnik banan...

diagnosis: acute schizophrenia

gospodo drugovi  - Page 3 4bee18218a3dd4f1a01f2ec5a35fe825

_________________
gospodo drugovi  - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  pizda 28.04.20 0:19

besposlenpop je napisao/la:
tema zaključana, korisnik banan...

diagnosis: acute schizophrenia

gospodo drugovi  - Page 3 4bee18218a3dd4f1a01f2ec5a35fe825

sta je oso Proba..? Jebem ga ludog, rasirio se ko virus po svim temama umjesto da je one svoje besmislice pisao na jednom mjestu. Preskocis to mjesto i nema problema...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  besposlenpop 28.04.20 0:42

pizda je napisao/la:

sta je oso Proba..? Jebem ga ludog, rasirio se ko virus po svim temama umjesto da je one svoje besmislice pisao na jednom mjestu. Preskocis to mjesto i nema problema...gospodo drugovi  - Page 3 684758713
Baban mi je genijalan - pojavil se ko onaj tvoj satelit od nikuda, obrisal Probu i nestal. gospodo drugovi  - Page 3 11484130

_________________
gospodo drugovi  - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

gospodo drugovi  - Page 3 Empty Re: gospodo drugovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.