kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urb(anu)i et Orb(anu)i

Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Gost 26.08.20 20:25

danas, 26.8. Lj3ta gospodnjeg 2020. Prekinula sam pizdinu kletvu - mislim da sam se zaljubila, fatalno, i to konacno u pravoga!!!

Forumski zivlje, pizdo - moja bivsa ljubavi, konacno si slobodan, mozete odahnuti!

Kako to obicno biva, niti uz nat4uhe svijesti i voljnosti, mislim da sam danas naletila na pravoga, gospodina savrsenog!
Popodne skoknu' po zivezne namirnice za zivad t3 zivku (u daljnjem tekstu - ja), a dicu nego u lidela.... nema do ljemacke te diskontne kvalitete... vidila u katalogu svacesa na akciji... u r3ko, vidi toaletnoga papira maxi pakovanje od 10 paketa po 10 rola, troslojnog, kunu jeftinije... prilika samoo taka, once in a lifetime... bilo i kave na akaciji i to on3 najzesce od koje trnu ruke i smanjiva se dioptrija, najdraze... senfa u teglama od 10 kila... taman da jesen docekam namirena... i sve tako krenula, pocupala onu jednu, jedinu i jedinstvenu masku iz novcanika koju rastezem vec sesti mjesec, sleti li korona na nju nekako sumnjam dace se probit kroz udomacenu kulturu sitni oku nevidljivi bacila, bakterijuma te virusa raznih... suvereno okrecem glavu od 10 metara polica s desne strane prepune sotoninih uzdanica, cokolada, bombona, nagruvanih secera i strujim do vocaka i povrcaka... u njima je spas i to je hrana sampiona (bilo je i fini, friski sampinjona... oni vec nasjeckani su mi otkrice prakticnosti... ma r3kla sam vec da lidel tako fantasticno sluti (cuti) svoju klijent3lu da me srhi pasaju)... i ajd sad, salata ova, ona... paprika bembura, tresnjevacki pomidori, kraskurci od porcije, blablabla boooring.... i dodjo do one kutijetine u koju komotno stane 6 medvjeda stojecki) s lubenicama.... i one su bile na akciji tako da u kasno popodne kad stigoh, osta u kutiji jedva jedan red, medi do cjevanice i to ako je medo mlad te stoga i nizak)... i sad, naginjem se preko ruba ne bil zahvatila jednu al ruke su mi kratke... mjerkam tu kutiju i smisljam strategiju kako da se dokopam jebene lubenic3.... i uto dolazi On! Jebate, nog3 su mi se odrezale i skoro mi sva ona hrana sampiona skupa sa sampinjonima popadala iz ruku.... stize, ide u mom smje4u - gleda me u oci pa gleda kutiju s lub3nicama... kuzim da kuzi... frajer zbraja, oduzima, mnozi i dijeli... vidim i ja da je on sv3 v3c vidio... ne moram ni govorit da je visok, crn, zgodan, lijep... njezno me zaobilazi, naginje se nad ku5ijetinu i poseze onim muskim p4okrvljenim rucetinama do dna dnoovog... iscupa je najv3cu lubenicu koju sam u zivotu vidjela, valjda je 20 kila u njoj... seretski mi se osmj3hiva... i sta sad, mislim si ja, kucu s tim cudo(vistem)om, al nemos odbit covika svog zivota... ja mucam i slinim, kuzi on da sam idiot i ponudi se da me otprati ostatak speze sa mnom po ducanu i prebaci mi lubenicu do blagajne i auta... qjm3, ajme... uuujmeee! On je taj! Zove se eron i vodoinstalater je... privatnik, svoj gazda... dao mi je vizitku...

I sad imam lub3nicu od 20 kila u gepeku (nisam ni pokusavala to cud(oviste)o prenijeti u flizidel) i vizitku s brojem mobitela.... i sta sad!!! Ne bi bilo prvi put da zajebem jer dodjem do zakljucka da mi j3 vjerojatno dao vizitku jer sam mu rekla da zivim na skurinjama a znamo kakve su tamo instalacije pa u slucaju da mi pukne cijev ko presjedniku ono jednom... uglavnom, zatel3bala sam se ko mlada majmunica... Urb(anu)i et Orb(anu)i 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Show 26.08.20 21:28

nazovi ga i satrite stol u boravku ko s doktorom, možda ozdraviš
Show
Show

Broj postova : 34
Join date : 24.08.2020

[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Gost 26.08.20 21:42

Uf, davno nisam bila na antibioticima... zadnji put me kuramicin spasio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  RobinUd 26.08.20 22:28

Sve je dobro, kad se dobro svrsi.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  pizda 27.08.20 2:31

Vel'ka maca je napisao/la:

I sad imam lub3nicu od 20 kila u gepeku (nisam ni pokusavala to cud(oviste)o prenijeti u flizidel) i vizitku s brojem mobitela.... i sta sad!!! Ne bi bilo prvi put da zajebem jer dodjem do zakljucka da mi j3 vjerojatno dao vizitku jer sam mu rekla da zivim na skurinjama a znamo kakve su tamo instalacije pa u slucaju da mi pukne cijev ko presjedniku ono jednom... uglavnom, zatel3bala sam se ko mlada majmunica... Urb(anu)i et Orb(anu)i 3114925407

sad ti preostaje laksi dijo posla, zovi ga nek ti provjeri instalacije a lubenicu si mos nabit u dupe... Urb(anu)i et Orb(anu)i 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Gost 27.08.20 21:43

pizda je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:

I sad imam lub3nicu od 20 kila u gepeku (nisam ni pokusavala to cud(oviste)o prenijeti u flizidel) i vizitku s brojem mobitela.... i sta sad!!! Ne bi bilo prvi put da zajebem jer dodjem do zakljucka da mi j3 vjerojatno dao vizitku jer sam mu rekla da zivim na skurinjama a znamo kakve su tamo instalacije pa u slucaju da mi pukne cijev ko presjedniku ono jednom... uglavnom, zatel3bala sam se ko mlada majmunica... Urb(anu)i et Orb(anu)i 3114925407

sad ti preostaje laksi dijo posla, zovi ga nek ti provjeri instalacije a lubenicu si mos nabit u dupe... Urb(anu)i et Orb(anu)i 1523192931

Ma ne pada mi napamet... dosta mi je tih miksanih signala... a i jebemu mate, sad cekam da mene frajer ošvoji... imam skoro 45 godina u guzici i tih par sto je projahalo kroz moj zivot redom bivahu osvajani... necu vise majci... mogu ja bez njih...

A sto se lubenice u dupetu tic3, taman sam nekako toliko i skinula s dupeta... sad jos 20 da rijesim i onda ce me eron the plumer, ako se odluci osvojiti, fakat morat lisicama povezat za krevet... ne zbog mene, naravno, no zbog sebe... Urb(anu)i et Orb(anu)i 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  urbanstyle 08.09.20 17:03

ja mislila tema o meni a ono maca mjauče 

maco pozdrav ma gdje  bila ,ali ja očekujem javljanje iz kenije

_________________
pričate pyzdarje
urbanstyle
urbanstyle

Broj postova : 192
Join date : 12.06.2019
Lokacija : kroz smrdečac 5A

[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Gost 11.09.20 16:23

pizda je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:

I sad imam lub3nicu od 20 kila u gepeku (nisam ni pokusavala to cud(oviste)o prenijeti u flizidel) i vizitku s brojem mobitela.... i sta sad!!! Ne bi bilo prvi put da zajebem jer dodjem do zakljucka da mi j3 vjerojatno dao vizitku jer sam mu rekla da zivim na skurinjama a znamo kakve su tamo instalacije pa u slucaju da mi pukne cijev ko presjedniku ono jednom... uglavnom, zatel3bala sam se ko mlada majmunica... Urb(anu)i et Orb(anu)i 3114925407

sad ti preostaje laksi dijo posla, zovi ga nek ti provjeri instalacije a lubenicu si mos nabit u dupe... Urb(anu)i et Orb(anu)i 1523192931

Zvala sam ga sinoc ali je supak iskljucio mobitela... ah, nemremo reti da nisam probala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Gost 11.09.20 16:24

urbanstyle je napisao/la:ja mislila tema o meni a ono maca mjauče 

maco pozdrav ma gdje  bila ,ali ja očekujem javljanje iz kenije

I ja bi rado iz kenije, al je samo s kenjare... Urb(anu)i et Orb(anu)i 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Urb(anu)i et Orb(anu)i Empty Re: Urb(anu)i et Orb(anu)i

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.