kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 12 / 22. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.09.21 7:18

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Ima kupača i kod nas. Šetala sam lungomare od Galeba do Urinja i nazad. Šta kažes ti, more ko ulje a i godilo je mojoj duši.
Ostarila sam ti, krošnjo draga. Ja ti šećem ko penzić sa prijateljicom, dogovaram kino i kazalište, pravim palačinke..... Ukratko, ne pravim više pizdarije. Mislim barem .... 🤦‍�

reko bi covjek da ti je prije zivot bijo sex, droge i rokenrol. ali, NIE!
Evo jedna piesma za tebe, ti volis takve...

Wajter raport - Page 12 3111943984 Wajter raport - Page 12 3111943984
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.09.21 23:16

zatoplilo, 25 stupnjeva bilo. Opet svi u kratkim rukavima, sto bi rec ljeto nam se vratilo. Navecer sve vedro i zvjezdano a kruze i sateliti. Tako bi trebalo biti do kraja tjedna a onda naravno, pljuskovi. Jos jedna ljetnja dok jesen ne ogoli grane...

Wajter raport - Page 12 Brod-nk
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  na5a_krosnja 30.09.21 23:55

maledetta primavera je napisao/la:Ima kupača i kod nas. Šetala sam lungomare od Galeba do Urinja i nazad. Šta kažes ti, more ko ulje a i godilo je mojoj duši.
Ostarila sam ti, krošnjo draga. Ja ti šećem ko penzić sa prijateljicom, dogovaram kino i kazalište, pravim palačinke..... Ukratko, ne pravim više pizdarije. Mislim barem .... 🤦‍�
 Da ostarila Wajter raport - Page 12 3111943984  a svako vrijeme nosi svoje, al za pizdarije uvijek će (opet) bit vremena Wajter raport - Page 12 3015220106 Ja se grozim svih vrsta zime, al more je zadnjih dana taaako dobro! I jučer stavila peći mesine i povrća i skoknula se okupat oko podne i po, sama ko na privatnoj plaži! A nakon ručka ukupno nas 4 Wajter raport - Page 12 684758713  ni kapi vjetra, milina..
na5a_krosnja
na5a_krosnja

Broj postova : 36
Join date : 14.07.2021
Lokacija : povisoka

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.10.21 1:02

na5a_krosnja je napisao/la:
Ja se grozim svih vrsta zime, al more je zadnjih dana taaako dobro! I jučer stavila peći mesine i povrća i skoknula se okupat oko podne i po, sama ko na privatnoj plaži! A nakon ručka ukupno nas 4 Wajter raport - Page 12 684758713  ni kapi vjetra, milina..

bogte ti ko da si neka zvijer...Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 01.10.21 1:07

danas prilicno zahladilo, bacilo na buru sto je izazvalo ponovnu preraspodjelu odjevnih predmeta. Bio sam jedan od rijetkih u kratkim rukavima, odprilike u omjeru 1:200. Trenutno 15 stupnjeva a za sutra predvidjaju 23 sto bi znacilo da ce opet prevagnuti kratkorukavasi. Jebote, to je ko onaj vic o nijemcima i partizanima u sumi...Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  na5a_krosnja 01.10.21 23:17

pizda je napisao/la:
na5a_krosnja je napisao/la:
Ja se grozim svih vrsta zime, al more je zadnjih dana taaako dobro! I jučer stavila peći mesine i povrća i skoknula se okupat oko podne i po, sama ko na privatnoj plaži! A nakon ručka ukupno nas 4 Wajter raport - Page 12 684758713  ni kapi vjetra, milina..

bogte ti ko da si neka zvijer...Wajter raport - Page 12 684758713

Dašta! Treba pomno održavati svih 57 kg ove zvijeri! Wajter raport - Page 12 3111943984  Sutra ću orade i brancine (lubine) na gradele! Nemoj reći da si ti od onih koji se pale na pečenu mrkvu začinjenu reduciranim saftom od odležanog maslačka, na posteljici od puževe sline.. Wajter raport - Page 12 3015220106
na5a_krosnja
na5a_krosnja

Broj postova : 36
Join date : 14.07.2021
Lokacija : povisoka

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.10.21 1:02

na5a_krosnja je napisao/la:

Dašta! Treba pomno održavati svih 57 kg ove zvijeri! Wajter raport - Page 12 3111943984  Sutra ću orade i brancine (lubine) na gradele! Nemoj reći da si ti od onih koji se pale na pečenu mrkvu začinjenu reduciranim saftom od odležanog maslačka, na posteljici od puževe sline.. Wajter raport - Page 12 3015220106

sacuvaj boze, pogotovo ovo zadnje...Wajter raport - Page 12 684758713. U biti, ne znam ni sam sto jedem ali svugdje ima mesa samo u tragovima i to u formi mesne preradjevine. Ono, kobasice ili suho meso...Stvarno se nisam dugo najeo bas mesa, snicle, kotlete... U biti mi se ne da zezat sa tim, dugo se pece...Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.10.21 1:09

vrijeme...po danu oko 23, navecer padne na 15 i treba se prilagoditi sto se odjece tice. Fino je sto nema vlage i lakse se dise, ko sa bronhijem...Wajter raport - Page 12 684758713.
Sto se pak kataklizmi tice, povelikoj listi svih mogucih pizdarija koje nam prijete, treba pridodati najnoviju. Ona je stvarno nevjerojatna a radi se o tome da Zemlja gledana iz svemira, manje sjaji nego li prije tri godine. Kako to manje sjaji i zasto bi to uopce trebalo biti katastroficno nije objasnito...Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  saricica 04.10.21 15:21

ima l kise, pipoje?
saricica
saricica

Broj postova : 82
Join date : 17.05.2021

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.10.21 22:02

saricica je napisao/la:ima l kise, pipoje?

nema l. Jucer i danas najavljivali pljuskove ali jok. Rano ujutro je pala obicna kisica jedno 2-3 minute i to je to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.10.21 22:08

bilo 25 stupnjeva, navecer dva stupnja manje sto znaci da su opet kratki rukavi u modi. Posparno je i sasvim tiho. Citam i vidim da je Facebook i prateca mu logistika dozivijo kurcslus. Kamo srece da ta debilana nikad vise ne zazivi, ljudska inteligencija bi napredovala barem dvadesetak posto. Zazivit ce naravno, treba se bagra jos malo obogatiti pa da na koncu godine mogu zbrajati ko je tezi u milijardama... Jebes njih...

Wajter raport - Page 12 Kupp
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.10.21 22:24

cijeli dan pomalo pada. Naravno, stoje pljuskovi i grmljavinsko nevrijeme. Nije ni cudo sto je Rijeka na glasu po cestim kisama kad non stop stoje pljuskovi. Bila je fora pred jedno mjesec dana, deset dana stoji kako su u Rijeci pljuskovi a teska susa, sva trava pozutila. Tako je nekako i sa globalnim zatopljavanjima i pandemijama.
Pocelo je i nesto puhati, valjda ce baciti na buru i trebalo bi doc do velikog zahladjenja. Trenutno je 15 stupnjeva pa lako moguce da padne na desetak sto bi znacilo samo jedno, jakne.
Posto vani uopce nije bilo inspirativno, skocio sam samo do jebenih Plodina u kojima svaki put kad dodjem ima dva artikla manje. Mislim na one koje inace redovito kupujem. Mogao bi nabrojiti barem dvadesetak tog sto sam redovito kupovao a sad tog vise jednostavno nema. Jebes mi sve ako tu nije Lasta umjesala prste, cista zloba izbia iz nje.
Preostali visak vremena sam potrosio na ciscenje kuce. Trebaju me doc popisati a nemam pojma kad i nemam pojma kakva je procedura. Jel se ljudi najave ili upadaju na blef pa ako te nadju, nadju. Ako ne nadju, ne nadju. Vidim da mi susjedu Batinici vec visi na vratima neki kodni broj i obavijest da je popisat. Meni samo kurac visi ali to nema veze sa popisom stanovnistva vec sam jednostavno frigidan. Uglavnom, sve je to meni jako zanimljivo. Na proslom popisu sam se izjasnio kao rijecanin po nacionalnosti a agnostik sto se vjere tice. Tako cu i sad iako, simpaticno mi je sto se na proslom popisu tridesetak rijecana izjasnilo da su po nacionalnosti indijanci Wajter raport - Page 12 1523192931. Ja bih mogao recimo biti eskim. Za tu priliku mogu nabaviti kakvu macku i kamuflirati je u pingvina. Vidjet cu jos...
Cak sam se i istusirao nakon jako puno vremena jer ko zna, mozda popisuje kakav dobar zenski komad pa padne na moje drazi. To bi bilo to iz kisne i vjetrovite Rieke, grada na obali mora. Svima koji citaju a ne pisu, jebem mater...

Dok je jos aktualno...
Wajter raport - Page 12 Trsce

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 09.10.21 23:34

pizda je napisao/la:cijeli dan pomalo pada. Naravno, stoje pljuskovi i grmljavinsko nevrijeme. Nije ni cudo sto je Rijeka na glasu po cestim kisama kad non stop stoje pljuskovi. Bila je fora pred jedno mjesec dana, deset dana stoji kako su u Rijeci pljuskovi a teska susa, sva trava pozutila. Tako je nekako i sa globalnim zatopljavanjima i pandemijama.
Pocelo je i nesto puhati, valjda ce baciti na buru i trebalo bi doc do velikog zahladjenja. Trenutno je 15 stupnjeva pa lako moguce da padne na desetak sto bi znacilo samo jedno, jakne.
Posto vani uopce nije bilo inspirativno, skocio sam samo do jebenih Plodina u kojima svaki put kad dodjem ima dva artikla manje.  Mislim na one koje inace redovito kupujem. Mogao bi nabrojiti barem dvadesetak tog sto sam redovito kupovao a sad tog vise jednostavno nema. Jebes mi sve ako tu nije Lasta umjesala prste, cista zloba izbia iz nje.
Preostali visak vremena sam potrosio na ciscenje kuce. Trebaju me doc popisati a nemam pojma kad i nemam pojma kakva je procedura. Jel se ljudi najave ili upadaju na blef pa ako te nadju, nadju. Ako ne nadju, ne nadju. Vidim da mi susjedu Batinici vec visi na vratima neki kodni broj i obavijest da je popisat. Meni samo kurac visi ali to nema veze sa popisom stanovnistva vec sam jednostavno frigidan. Uglavnom, sve je to meni jako zanimljivo. Na proslom popisu sam se izjasnio kao rijecanin po nacionalnosti a agnostik sto se vjere tice. Tako cu i sad iako, simpaticno mi je sto se na proslom popisu tridesetak rijecana izjasnilo da su po nacionalnosti indijanci Wajter raport - Page 12 1523192931. Ja bih mogao recimo biti eskim. Za tu priliku mogu nabaviti kakvu macku i kamuflirati je u pingvina. Vidjet cu jos...
Cak sam se i istusirao nakon jako puno vremena jer ko zna, mozda popisuje kakav dobar zenski komad pa padne na moje drazi. To bi bilo to iz kisne i vjetrovite Rieke, grada na obali mora. Svima koji citaju a ne pisu, jebem mater...

Dok je jos aktualno...
Wajter raport - Page 12 Trsce


Sve manje podnosim centre i kupovinu, sve je toliko skupo ili jednostavno ne mozes naci artikl. Npr ne mogu vise nigdje naci pasternjak. Jedino ga je kaufland prodavao, sada vise ni Kaufland ga nema. Kaufland mi je ok zbog nekih vrsta paste,
Ostalo mi je sve isto. 
Danas sam bila na dražički samanj. Ništa osim gaća, kanotjera, ređipeta, čarapa te metli, kanta i maštelica raznih veličina.
Kupila sam pelud na jednom štandu i otišla na caffe. A puhalo je turbo i nosilo frizure, najlon vrećice , papire.... Jaka bura i sunce, sto ne volim.
Jedva sam čekala doći kući.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.10.21 15:52

Počele kiše,vjetrovi.....Saudade će doć na svoje Wajter raport - Page 12 684758713

Nije da ne volim skroz da pada, nego ne volim da predugo to traje.....utječe mi na rasploženje....uljulja me svilo....

Danas neka sitna kiša, sipi, sipi, ne čuješ je, al ona je tu, ne staje.....sve je sivo....jedino je baš lijepo spavat....ušuškaš se i nemaš pojma da postojiš....


_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.10.21 23:43

maledetta primavera je napisao/la:

Sve manje podnosim centre i kupovinu, sve je toliko skupo ili jednostavno ne mozes naci artikl. Npr ne mogu vise nigdje naci pasternjak. Jedino ga je kaufland prodavao, sada vise ni Kaufland ga nema. Kaufland mi je ok zbog nekih vrsta paste,
Ostalo mi je sve isto. 

bio veceras u tvojim Plodinama, htio kupiti pet stvari, nema niti jedne. Da ne bi ispalo da sam neki ekscentrik, zeleni caj (neki strani kojeg inace imaju), konzerve tune u filetima i oslica, biskvit sa smokvama, cedevita u onoj plastici, klasicna, narancasta. Nista od tog nema. Jebate, za vrijeme Juge sam mogao kupiti konzervirane lignje, articoke...a sad u doba supermarketa, kurcina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.10.21 23:47

107 gledatelja dana 10.10.2021 ??? Wajter raport - Page 12 1523192931 Pa kojih 107 bog te jebo, jedino ako su forumasi doveli djecu, rodbinu i susjede...Wajter raport - Page 12 684758713 Cak ja nisam medju tih 107...Wajter raport - Page 12 684758713. Mozda je to posledica onih erupcija na suncu pa su serveri popizdili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.10.21 23:54

vrijeme; pljuskovi koji nije bilo a danas je bio narancasti alarm za Rijeku a zbog olujne bure. Ne treba napominjati da od bure nije bilo nista, cak ni dasak vjetra.
U brdima pred par dana pao prvi (prerani) snijeg. Ovako je izgledao Mrkopalj (nije moja slika)...
Wajter raport - Page 12 Mrkopalj

a ovo sam fotkao par dana prije...
Wajter raport - Page 12 Bn-kup

Sve u svemu, treba podvuc crtu pod ljeto. Nema tu babljih ljeta, nisu babe sto su bile...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.10.21 8:21

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

Sve manje podnosim centre i kupovinu, sve je toliko skupo ili jednostavno ne mozes naci artikl. Npr ne mogu vise nigdje naci pasternjak. Jedino ga je kaufland prodavao, sada vise ni Kaufland ga nema. Kaufland mi je ok zbog nekih vrsta paste,
Ostalo mi je sve isto. 

bio veceras u tvojim Plodinama, htio kupiti pet stvari, nema niti jedne. Da ne bi ispalo da sam neki ekscentrik, zeleni caj (neki strani kojeg inace imaju), konzerve tune u filetima i oslica, biskvit sa smokvama, cedevita u onoj plastici, klasicna, narancasta. Nista od tog nema. Jebate, za vrijeme Juge sam mogao kupiti konzervirane lignje, articoke...a sad u doba supermarketa, kurcina...
Ajmo u ilirsku bistricu u shopping ti i ja
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 15.10.21 11:18

Wajter je na mojoj straniiiii   

Bura....ali danas mi odgovara, dobro sam se obukla, pa mi ne smeta.... Wajter raport - Page 12 171927698

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Cat_ 15.10.21 20:30

pizda je napisao/la:107 gledatelja dana 10.10.2021 ??? Wajter raport - Page 12 1523192931  Pa kojih 107 bog te jebo, jedino ako su forumasi doveli djecu, rodbinu i susjede...Wajter raport - Page 12 684758713 Cak ja nisam medju tih 107...Wajter raport - Page 12 684758713. Mozda je to posledica onih erupcija na suncu pa su serveri popizdili...

🙂🙂🙂 Toliko nas nema ni kad se svi zbrojimo.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Cat_ 15.10.21 20:34

pizda je napisao/la:vrijeme; pljuskovi koji nije bilo a danas je bio narancasti alarm za Rijeku a zbog olujne bure. Ne treba napominjati da od bure nije bilo nista, cak ni dasak vjetra.
U brdima pred par dana pao prvi (prerani) snijeg. Ovako je izgledao Mrkopalj (nije moja slika)...
Wajter raport - Page 12 Mrkopalj

a ovo sam fotkao par dana prije...
Wajter raport - Page 12 Bn-kup

Sve u svemu, treba podvuc crtu pod ljeto. Nema tu babljih ljeta, nisu babe sto su bile...

Kako su ti krasne fotke, Pipika. ❤
Sto ih ne zgusnes u jednu temu samo sa fotkama? Steta da budu ovako rastrkane.


Btw, jesu li te popisali kao postenog Eskima, gradjanina Rijeke?

Lenice, koliko sada imas mjaca?

Znate da ovo leto nisam pronasla niti jednu detelinu sa 4 lista.
Cudesno leto.

Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.10.21 23:02

Cat_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:107 gledatelja dana 10.10.2021 ??? Wajter raport - Page 12 1523192931  Pa kojih 107 bog te jebo, jedino ako su forumasi doveli djecu, rodbinu i susjede...Wajter raport - Page 12 684758713 Cak ja nisam medju tih 107...Wajter raport - Page 12 684758713. Mozda je to posledica onih erupcija na suncu pa su serveri popizdili...

🙂🙂🙂 Toliko nas nema ni kad se svi zbrojimo.


kad se svi zbrojimo nas ima tridesetak. Racunajuci i one koji vec godinama ne pisu... Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.10.21 23:07

Cat_ je napisao/la:

Kako su ti krasne fotke, Pipika. ❤
Sto ih ne zgusnes u jednu temu samo sa fotkama? Steta da budu ovako rastrkane.


Btw, jesu li te popisali kao postenog Eskima, gradjanina Rijeke?

Lenice, koliko sada imas mjaca?

Znate da ovo leto nisam pronasla niti jednu detelinu sa 4 lista.
Cudesno leto.


Thanks Wajter raport - Page 12 684758713, pa bila je takva jedna tema, stavio sam na stotine slika Gorskog Kotara sa mojih putesestvija ali onda se promjeni hosting (jel se to tako zove? ) i nestane slika. Ko sto je slucaj sa Trojmama...
Popisala me neka studentica, izjasnio se kao Rijecanin i po drzavljanstvu i nacionalnosti. Po religiji, agnostik. Nek ima cim vise rijecana, jebes eskime Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.10.21 23:09

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

Sve manje podnosim centre i kupovinu, sve je toliko skupo ili jednostavno ne mozes naci artikl. Npr ne mogu vise nigdje naci pasternjak. Jedino ga je kaufland prodavao, sada vise ni Kaufland ga nema. Kaufland mi je ok zbog nekih vrsta paste,
Ostalo mi je sve isto. 

bio veceras u tvojim Plodinama, htio kupiti pet stvari, nema niti jedne. Da ne bi ispalo da sam neki ekscentrik, zeleni caj (neki strani kojeg inace imaju), konzerve tune u filetima i oslica, biskvit sa smokvama, cedevita u onoj plastici, klasicna, narancasta. Nista od tog nema. Jebate, za vrijeme Juge sam mogao kupiti konzervirane lignje, articoke...a sad u doba supermarketa, kurcina...
Ajmo u ilirsku bistricu u shopping ti i ja

sve je to ista pašta a nemam ni Covid ausvajz...Wajter raport - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.10.21 23:14

danas lijepo, vedro, suncano i prohladno ali bez vjetra iako jos imamo narancasti alarm. U brdima nestalo snijega pa je sumska nejac poput srnica i medvjeda, zivnula...

Wajter raport - Page 12 Kupa
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 22. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.