kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 16 / 31. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.08.13 21:47

drago mi je vidjet da se vračaju rode
dobro nam došle:helloo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 15.08.13 21:54

dromsin je napisao/la:drago mi je vidjet da se vračaju rode
dobro nam došle:helloo
 I ti si jedna od roda koja je izbivala neko vrime o mom unuku - Page 16 997057239
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.08.13 21:57

taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:drago mi je vidjet da se vračaju rode
dobro nam došle:helloo
 I ti si jedna od roda koja je izbivala neko vrime o mom unuku - Page 16 997057239
 muči silo nečista

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 15.08.13 21:59

dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:drago mi je vidjet da se vračaju rode
dobro nam došle:helloo
 I ti si jedna od roda koja je izbivala neko vrime o mom unuku - Page 16 997057239
 muči silo nečista
 Jok
Mučit ću te svaki puta kad izostaneš bez važne ispričnice.
Bomboni i igrice ne spadaju u tu grupu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.08.13 22:04

taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:drago mi je vidjet da se vračaju rode
dobro nam došle:helloo
 I ti si jedna od roda koja je izbivala neko vrime o mom unuku - Page 16 997057239
 muči silo nečista
 Jok
Mučit ću te svaki puta kad izostaneš bez važne ispričnice.
Bomboni i igrice ne spadaju u tu grupu
imam zgrčene prste desne ruke ,može to
Glava mi već pada sa ramena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.08.13 23:27

Mrzim zubare. Sadisti ljudima tuneliraju zube.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.08.13 0:24

Ljevak Ljubomir je napisao/la:Mrzim zubare. Sadisti ljudima tuneliraju zube.
ja svoju zubaricu obožavam jer je i čovjek i umjetnik i ima milosti ... onaj zub što mi je bio uzavreo, kasnije puko uzdužno... pola mi je morala iščupati al je napravila tako savršenu nadogradnju u roku dok si reko keks, da me zapanjila .... jebote, ti neki zubari su pravi umjetnici, kipari.... što me dovodi do pomisli da nije bitno čime se baviš, al se moraš time baviti ko čovjek i sa puno dara...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 16.08.13 0:32

A NIJE NI ANESTEZIJA NA ODMET.......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 16.08.13 16:22

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ljevak Ljubomir je napisao/la:Mrzim i zube. Tu su samo da se kvare.
 ja se bojim zubobolje... (nikada me još nije bolio zub...)
ali zato ih redovito perem... I idem zubaru dva puta godišnje...
nisam li sjajna?!?!? o mom unuku - Page 16 1523192931
jel ti to trljaš ljutu ranu keroziniki?sa dobrim zubima o mom unuku - Page 16 11484130 
svaka čast...ja se ulijenim i baš mislim kako moram otići zubarici.....ne bojim se nego zaboravim o mom unuku - Page 16 2758896589
 O išla sam i ja redovito zubaru, prala dva puta dnevno ujutro i navečer obavezno a ostalo po potrebi. Taman kad sam napravila generaku i stavila nove mostove, u roku godinu dana počeli su se svi klimati. Paradentoza mi ih skršila u roku keks.
Sad znam da je počelo prije sa nesnosnim smradom zubnog mesa. Da ne mislite da mi je iz usta smrdilo na 3 metra. Nakon pranja zubi kad sam prošla prstom po zubnom mesu i pomirišala osjetio se taj miris ,fuj. Inače imam njuh ko Rex.
Poslje mene , nakon 2 godine čopila i Brku paradentoza . Ostal i on bez zubi u roku keks, pa i on nosi škljoce samo kaj su njegove i gornje i doljnje od privatnika pa ga niš ne žulja.
Poslje, kad sam več povadila sve, saznala sam da je najefikasnija masaža desni onim aparatičem koji šprica vodu.
ajme koma....znači tako to krene.....paradentoza sve uništi o mom unuku - Page 16 1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 23.09.13 5:01

već dvije subote za redom, dolazi sin sa malim na kavu. Mali svima da pusu meni ne,
fektam na rastanku barem da me cmokne on neče
prošlu subotu je rekel da sam fuj
a ovu da sam bek
Nisam ga dva tjedna čuvala
Danas idem po njega , čuvam ga od 12 do 18 uključujući i popodnevno spavanje.
Nacmakat će se fuj i bek bake samo tako
treba pjevati i pričati priču, a bez plače baka ne radi o mom unuku - Page 16 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 23.09.13 9:16

dromsin je napisao/la:već dvije subote za redom, dolazi sin sa malim na kavu. Mali svima da pusu meni ne,
fektam na rastanku barem da me cmokne on neče
prošlu subotu je rekel da sam fuj
a ovu da sam bek
Nisam ga dva tjedna čuvala
Danas idem po njega , čuvam ga od 12 do 18 uključujući i popodnevno spavanje.
Nacmakat će se fuj i bek bake samo tako
treba pjevati i pričati priču, a bez plače baka ne radi o mom unuku - Page 16 3776795594
kol'ko je malo to tvoje čudo(vište)? o mom unuku - Page 16 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 23.09.13 11:53

dromsin je napisao/la:
prošlu subotu je rekel da sam fuj
a ovu da sam bek
to ti je tak kad snajka misli da mali niš ne razme o mom unuku - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  propolis 23.09.13 15:07

Alhambra je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
prošlu subotu je rekel da sam fuj
a ovu da sam bek
to ti je tak kad snajka misli da mali niš ne razme o mom unuku - Page 16 1523192931
o mom unuku - Page 16 2733991369 


cak i u sali ima mnogo istine izgleda o mom unuku - Page 16 3015220106
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 23.09.13 16:07

djeca sve prenesu....nema tu laganja o mom unuku - Page 16 11484130 

ja sma pazila da ne pričam pred njima dok su bili tako sitni o svekrvi....nisam luda o mom unuku - Page 16 439160543 i sad pripazim isto o mom unuku - Page 16 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 23.09.13 17:25

Vel'ka Maca je napisao/la:
dromsin je napisao/la:već dvije subote za redom, dolazi sin sa malim na kavu. Mali svima da pusu meni ne,
fektam na rastanku barem da me cmokne on neče
prošlu subotu je rekel da sam fuj
a ovu da sam bek
Nisam ga dva tjedna čuvala
Danas idem po njega , čuvam ga od 12 do 18 uključujući i popodnevno spavanje.
Nacmakat će se fuj i bek bake samo tako
treba pjevati i pričati priču, a bez plače baka ne radi o mom unuku - Page 16 3776795594
kol'ko je malo to tvoje čudo(vište)? o mom unuku - Page 16 11484130
2 i pol

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 23.09.13 17:41

propolis je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
prošlu subotu je rekel da sam fuj
a ovu da sam bek
to ti je tak kad snajka misli da mali niš ne razme o mom unuku - Page 16 1523192931
o mom unuku - Page 16 2733991369 


cak i u sali ima mnogo istine izgleda o mom unuku - Page 16 3015220106
bome ima

Prije dva tjedna mali išo na prilagodbu u vrtić.
U četvrtak veli snaha sutra si slobodna.
njena sestra će ga čuvat ,  a jel može prespavati kod tebe ( sa četvrtka na petak).
Rekoh može al kaj ujutro da ga otpelam u vrtić ili k sestri.
 Javit ću ti kaže
Nazvala me navečer i dogovorimo se da ću ga dopelati pred vrtić a ona će ga dočekati
Sutradan ju nazovem u 7 ujutro i kažem joj da ponese obleku za malog ( poslala mi je malog sa praznim ruksakom 2 pelene unutra i jedna majica čista koju sam mu obukla ujutro, nije prvi put)
Veli ona ok vidimo se u 8
10 do 8 krečem sa malim, mobitel mi u novčaniku, vozim i on počne zvoniti, stanem sa strane jer nemrem voziti i vaditi mob i razgovarati. Zove snaha da pita jesam li krenula ( tak da i ona krene od kuće pa da ne čeka pre dugo pred vrtičem)
Krenula sam i sad stala sa strane da čujem kaj me važno trebaš.o mom unuku - Page 16 3229195239
Dolazim pred vrtić, gužva na parkingu ona šeće u krugu vrtića , okrenuta mi leđima
 ja trubnem
Ona se okrene dođe do nas i drsko mi se stepe
Kog boga trubiš pa vidim vas
Otkud ja znam da si nas vidla leđima si bila okrenuta.
izvadila sam ruksak pružila joj ga , dala pusu malom rekla bok u po glasa i otišla

Danas sam došla po djete, mali veli da nejde kmeni jer me se boji o mom unuku - Page 16 4273974228 
Ona me ne gleda u oči
Pitam kak je bilo u vrtiču
veli plakal je al u oči me nije ni okrznule pogledom.

Katastrofa, da može nebi mi ga dala ni na 5 minuta

Nije došla kod nas več neznam kak dugo, sin dođe sam sa djetetom, nju uvjek opravda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 24.09.13 7:43

dromsin je napisao/la:
Danas sam došla po djete, mali veli da nejde kmeni jer me se boji o mom unuku - Page 16 4273974228 
Ona me ne gleda u oči
Pitam kak je bilo u vrtiču
veli plakal je al u oči me nije ni okrznule pogledom.

Katastrofa, da može nebi mi ga dala ni na 5 minuta

Nije došla kod nas več neznam kak dugo, sin dođe sam sa djetetom, nju uvjek opravda
veselo  o mom unuku - Page 16 11484130 

samo ti sa malim budi pozitivna dok je kod tebe, nema tog zlog jezika koji može malog okrenuti protiv tebe ako on sam ne nađe razloga za to... još je mali pa je povodljiv i pogubljen u svijetu odraslih i tom dnevnom seljakanju, al kad poraste, bome će ti snaha ostati na čudu kad unatoč negativnim uputama mali kaže da voli i hoće baki ... nisu djeca bedasta ... vidim ja to po svojima ... kad tad krenu sa vlastitom percepcijom koju zasnivaju na svom iskustvu sa pojedinim osobama sa kojima su imali doticaj i tu nitko nema pravo da se miješa .... to treba prepustiti njima

a to da ti snaha neće tebi? pa zbog toga se ne bih mnogo nervirala ... ni ja bome ne bih svoje slobodno vrijeme provodila kod svekrve da ju imam .... pa zar ti nije bolje da ti sin sam dođe pa na miru možeš s njim razgovarati ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 24.09.13 8:13

to je tako, dijete je uvijek majcino i normalno da je mali cesce kod njenih. Kad ga vidis, vidis, glavno da je diete zivo i zdravo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 24.09.13 8:34

neznam kaj da kažem, ko da je pročitala kaj pišem o mom unuku - Page 16 684758713
Zvala me jutros snaja, med medeni tak smo si lijepo pričali ko da mi je kčer .
Idem po malog u vrtić u pol 12.
Mali voli biti kod nas, zato kaj imamo vrt, i bačvu punu vode, i biljke i čavle i čekić i daske i kamenje i zemlju sve ono kaj se njemu jako sviđa, jebeš igračke.
Možda je i uvrjeđen kaj nije bil dva tjedna kod nas ono cijeli dan ko će ga znati.
No sigurna sam dijete osjeti amozitet i napetu atmosferu između nas.

A razgovor sa sinkom baš nejde glatko on je od onih koji očekuje uvijek odobravanje ma kaj god napravio a mi još ipak nismo toliko stari i nije nas još tak pregazilo vrijeme da neke stvari ne vidimo bolje od njega.

Sprema se van radit, prvo sam pa onda i snaja i djete. To je u redu, no namjeravaju prodati stan i otići u podstanare jer si im rate kredita previsoke. Uzeli su nenamjenski kredit i sve su fensi - šmensi uredili i kupili novo. Sad se bore sa kreditom. Ak su ga tri godine otplačivali pa nek stisnu još koju godinu.
Veli sin prodat ovaj i kupit novi stan bit će im manja rata. Kaj da velim da će i taj htjeti urediti po mjeri i da će opet ući u novi kredit.

Jebi ga ja to ne razmem ja sam dobila novu kuhinju tek nakon 28 godina braka do tada sam imala 3 kuhinjska elementa,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 24.09.13 8:47

dromsin je napisao/la:neznam kaj da kažem, ko da je pročitala kaj pišem o mom unuku - Page 16 684758713
Zvala me jutros snaja, med medeni tak smo si lijepo pričali ko da mi je kčer .
a možda je ranije bila nabrušena zbog tko zna čega sve ... ne mora uvijek bit zbog tebe... često zaboravimo da su ljudi kompleksna stvorenja i da se svako njihovo raspoloženje ne vrti uvijek oko nas samih iako ga sami osjetimo na svojoj koži...

a ovo glede kredita zbog opreme stanova se slažem sa tobom... danas ljudi previše od svojih života daju za novi namještaj koji im na kraju život ne znači al ga fino okrene naopačke... umjesto da uživaju u lijepim trenucima, uživaju u stvarima za koje žrtvuju lijepe trenutke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 24.09.13 9:59

pizda je napisao/la:to je tako, dijete je uvijek majcino i normalno da je mali cesce kod njenih. Kad ga vidis, vidis, glavno da je diete zivo i zdravo...
e s ovim se moja mama upravo bori... 
a još je bratko pola vremena na brodu... e tad uopće nema unuke...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 24.09.13 10:09

dromsin je napisao/la:

Jebi ga ja to ne razmem ja sam dobila novu kuhinju tek nakon 28 godina braka do tada sam imala 3 kuhinjska elementa,
jedini elementi koje ja imam kuci su kemijski elementi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 24.09.13 10:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:to je tako, dijete je uvijek majcino i normalno da je mali cesce kod njenih. Kad ga vidis, vidis, glavno da je diete zivo i zdravo...
e s ovim se moja mama upravo bori... 
a još je bratko pola vremena na brodu... e tad uopće nema unuke...
sta bi htjela, i djecu i unuke imat...o mom unuku - Page 16 684758713. I ona je sa svojom djecom paradirala kod svoje stare a svekrvu nije jebala pet posto...o mom unuku - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 24.09.13 10:14

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:to je tako, dijete je uvijek majcino i normalno da je mali cesce kod njenih. Kad ga vidis, vidis, glavno da je diete zivo i zdravo...
e s ovim se moja mama upravo bori... 
a još je bratko pola vremena na brodu... e tad uopće nema unuke...
sta bi htjela, i djecu i unuke imat...o mom unuku - Page 16 684758713. I ona je sa svojom djecom paradirala kod svoje stare a svekrvu nije jebala pet posto...o mom unuku - Page 16 684758713
pa da... nekako se svede na to...
malo me jebe što imam razumijevanja i za jednu i za drugu stranu... ne mogu se odlučit... o mom unuku - Page 16 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 24.09.13 10:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:to je tako, dijete je uvijek majcino i normalno da je mali cesce kod njenih. Kad ga vidis, vidis, glavno da je diete zivo i zdravo...
e s ovim se moja mama upravo bori... 
a još je bratko pola vremena na brodu... e tad uopće nema unuke...
sta bi htjela, i djecu i unuke imat...o mom unuku - Page 16 684758713. I ona je sa svojom djecom paradirala kod svoje stare a svekrvu nije jebala pet posto...o mom unuku - Page 16 684758713
pa da... nekako se svede na to...
malo me jebe što imam razumijevanja i za jednu i za drugu stranu... ne mogu se odlučit... o mom unuku - Page 16 11484130
nemas sto ni odlucivat, nek se one naganjaju...o mom unuku - Page 16 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 16 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 31. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.