kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 18 / 31. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.10.13 22:14

Vel'ka Maca je napisao/la:auch...
i kad buš bila opet zdrava?
a vele od 7 do 10 dana
odi upiši na gugl pa buš vidla slike, takve su mi ruke ko da me pošpricalo vrelo ulje po dlanovima.
Svaki prst ima dva mjehura.
Kad je na jagodici niš nemreš primiti kak spada
Jučer mi je brko gledal taban veli imaš žulj mali. Kak žulj na onom udubljenju koje ne dotiče ništa.
Danas su poskakali vodeni mjehurići, a djeca poslala ime boleštine i fotkice svojih ruku, pa sad znam da nije žulj
Inkubacija 7 dana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.10.13 22:25

uuuuuu... gadno izgleda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 15.10.13 9:10

aaaaaaaaaaaaa Dromsić o mom unuku - Page 18 167558484 

prvi put čujem za takvu zarazu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.10.13 10:09

taja je napisao/la:aaaaaaaaaaaaa Dromsić o mom unuku - Page 18 167558484 

prvi put čujem za takvu zarazu
i ja, kad se to pojavilo pas, rit ,kosti  o mom unuku - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 15.10.13 10:47

dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:aaaaaaaaaaaaa Dromsić o mom unuku - Page 18 167558484 

prvi put čujem za takvu zarazu
i ja, kad se to pojavilo pas, rit ,kosti  o mom unuku - Page 18 1523192931
samo ti je dječja zaraza falila pod stare dane o mom unuku - Page 18 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 15.10.13 15:25

uffff....ali na mladu je i sve će to proći o mom unuku - Page 18 727654710  drž se dromsin
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.10.13 19:39

Lena je napisao/la:uffff....ali na mladu je i sve će to proći o mom unuku - Page 18 727654710  drž se dromsin
o mom unuku - Page 18 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 19.10.13 21:24

Vel'ka Maca je napisao/la:dromsi - super su ti pričice... stvarno super dočaraš situaciju o mom unuku - Page 18 3214182331
nabadanja iz ambulanta ili nabadanja iz šetnja čuksija o mom unuku - Page 18 727654710
Evo pišem iz šetnje čuksija jednu krtku priču

šeću mama-baka i njen pas , njena kčer -mama sa jednojajčanim blizankama još bebe od dva mjeseca, ne poznam ih inače
sretnemo se  u šetnji
psi se odmah izljube kao stari znanci, ja se nalukavam u kolica, nemrem odoljeti
tepam tim malim angelima
ispitujem kak su stare kak se zovu
sve sam zaboravila jer nisam odmah zapisala
no nisam zboravila jedan dio priče tih žena koje se zajednički bore protiv sistema i bolesti
uvjek si postavim pitanje zašto mi se nepoznati ljudi tako otvore
ispričaju o sebi sve, i sama sam takva, pa je to možda razlog
dakle priča
Bili su još cura i dečko pred ženidbom, otišli su u 9 mjesecu na more, voda je bila hladna.
Ona se nije kupala dečko da. Kad su se vratili njega su užasno bolili testisi , pripisali su to hladnom moru.
No bol nije popuštala i ništa  moraš doktoru. Prvi doktor dao antibiotike, al bol nije prestajala i testisi naotekli. Našli su vezu, pa kod drugog doktora na Rebro.
Ispostavilo se da ima rak testisa. Izvadili su spermu i pohranili je. Dečka operirali, prošao je kemo i zračenje.
Oženili su se
Mlada žena je išla na nekoliko umjetnih oplodnja dok konačno nije zanjela. Dobila je otkaz. Radila je kao medicinska sestra u poznatoj ortodontsko - zubnoj ordinaciji koja radi implantante i reklamni baneri joj iskaču ko zečevi iz šešira na fejsu.
Otkaz uz komentar ili buš radila il buš rađala.
Rodila je dvije curici.
Još dok se bebe nisu ni rodile dečku su dijagnosticirali leukemiju.
Ponovo u bolnicu i sve po protokolu, ušo u sistem , sad je u remisiji. Veli mlada žena odlično je nitko nije očekivao da će se oporaviti.
Nemoram reči da je do nedavno bio bez posla. Slao je molbe al ništa. Sad je dobio poso u Samoboru.
Neće nas ništa bliže nismo te sreće veli punica.
Rekoh nije kraj svijeta i moj sin radi u Samoboru i svaki dan piči iz Sesveta, jednako brzo stigne kao da radi u Črnomercu jer ide po autoputu.
Priča punica, gospođo u takvoj financijskoj krizi smo bili, neopisivo, dobri susjedi, prijatelji i dobri ljudi su nam pomagala. Bila sam jamac kolegici koja je prestala plačati kredit i od moje mirovine samo 900 kuna sam dobivala van, sa tim smo se trebala nas tri prehraniti i platiti režije.
Dok smo tako pričali, zaustavila se jedna ženska i ugurala mladoj mami vrečicu, unutra dva spomenara, dve velike kreme za guzu, puderi i šamponi za djecu. Mama se zahvaljuje, nisi trebala.
Kaže frendica nisam al sam htjela.
Meni se i sad stisne u grlu kad se sjetim te pozitivne energije i dobrote koja nas okružila
Gdi si tak dugo pita Brko
Opet sam upznala neke jako zanimljive ljude.
o mom unuku - Page 18 Dessin_f_60
dromsin

Broj postova: 2514
Join date: 22.09.2012

o mom unuku - Page 18 Profil12 o mom unuku - Page 18 Sendpm10
o mom unuku - Page 18 Up_x10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 19.10.13 21:25

Re: krokodil-kanibalska droga
o mom unuku - Page 18 Empty  dromsin Yesterday at 11:01 pm
piše mi se i ne piše mi se
volim pričat sa ljudima dok negdje čekam, svašta se čuje i sazna
danas u ambulanti
sjedim do nekog dobrodržečeg djedice
mlada žena šeće ispred vrata sestre, nervozna, premeće po đepovima, po povjesti bolesti ,po sebi ,po torbi , oči joj nemirne krvave, poznam ju več pretpostavljam da je došla po heptanone
Ženska malo malo zakuca na vrata sestre, krene rukom kao da će dunuti a onda lagano zakuca pa odjuri van
Svaki put sestra otvori i neki drugi pacjent uđe
Rekoh joj treči put kad je pokucala
sad nemoj pobječ nego čekaj
malo se smiri nečeš nikad ući ovako
Veli ženska samo da me sestra vidi da mi ode u apoteku.
( nisam znala da sestra svaki dan  kad ova mala dođe odlazi u apoteku po njene heptanone)
 Sestra je izašla i vidla malu pa kaže sad ću ja
Mala, nakon toga sumanuto jurca nutra van
Veli djedica drogerašica već ju poznam , baš šteta tak mlada
Rekoh nije ona tak mlada prešla je 30
veli deda ma nema ni 20
Pitat ću je baš
Pitam jel trebate doktora ili samo sestru
Sestru došao sam na previjanje
 Kaj vam je bilo
Ugrizo me pas, moj vučjak, naguravali smo se za loptu i kad sam mu otel loptu, vratil se i iz osvete me ugrizel za petu.
A kaj je sa rukom?
Ugrizel me je zec. Htel sam videti jel muško ili žensko i eto fest me je ugrizel
Kaj je zec ljubimac?
Ne, uzgajam ih, divlje zečeve sam donesel iz šume, ja sam inače lovac. Zato sam i htel videti kaj imam i jel bu podmladaka.

Uto se iz vana vrati mala
Pitam ju kolko godina ima, rekoh ju za našu dilemu
Veli 32 ne 33 ne 34
Koje si godište
1980
Rekoh  imaš 33 moj stariji sin je 82 godište
Veli mala imam i 4 djece, najstarija kčer ima 17 godina
Rano si počela
Duga je to priča
silovana sam, ukradena,moj muž je bil zvjer stalno me je siloval,umro je zvjer rješila sam ga se
Pitam, kad si počela sa drogom prije braka ili za vrijeme braka
Za vrijeme braka sad se skidam na heptanonu sam .
Dobila sam poso, konobarim i pišem knjigu. Sad bum sigurno ostala bez posla kad svaki dan kasnim jer tu čekam svoje tablete
Jel nemreš bez njih
Nemrem al smanjujem pila sam ih 100 dnevno pa 80 pa 50 sad sam na 30 komada
Pitam gdje su ti djeca
3. su sa bratom od pokojnog muža u Perthu, a 4. sam morala dati posvojiti, ulovili su me socijalni radnici da potpišem dok sam bila u največoj psihičkoj krizi.
Jel to 4. djete isto od pokojnog muža
Nije veli.
Našminkana je besprjekorno i buckasta nije mršavica. Zmazana, ruke su joj zmazane, ne dlanovi nego sve ostalo hartavo crno.
Nemirna i oči i ruke i noge, naranđaste tajice ljubičasti sa resama pareo, gležnjerice smeđe, ciftršlus na petama, kožna premala smeđa jakna, sivi prekratki gornji dio trenirke na cif, kosa u repu. Nokti pojeđeni , ostaci laka na njima od ljeta.
 

Sličnu samo jako mršavu na heptanonu znam iz bivše ambulante, ona ima troje djece, nije se udavala, djeca  i ona živi  kod mame.
Jednako nemirna kao i ova al nevjerojatno uredna žena
o mom unuku - Page 18 Dessin_f_60
dromsin

Broj postova: 2515
Join date: 22.09.2012

o mom unuku - Page 18 Profil12 o mom unuku - Page 18 Sendpm10
o mom unuku - Page 18 Up_x10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 19.10.13 21:32

evo prebacila sam kod unuka pričice
Slovenka ak naletiš na koji moj a i tuđi biser a spada u kategoriju , malih priča iz naših svakodnevnih života, molim te nakelji tu. Kao ona Tajina pričica o Nedi.

Ovo je tema kojoj se ja uvijek iznova vračam pa mislim da je primjerena
Obavještavam dame u lateksu, halterima a i muške nabrknutih i pulsirajučih izbočina, drugi tjedan čuvam unuka.
Zvala me snaha, pita jel bi ga pričuvala, nebi ga još dala u vrtić. Mora ići raditi u firmi ju već grdo gledaju.
Kak nebi htjela o mom unuku - Page 18 3712670000
možda nam se posreči i koja pričica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 19.10.13 21:52

dromsin je napisao/la:evo prebacila sam kod unuka pričice
Slovenka ak naletiš na koji moj a i tuđi biser a spada u kategoriju , malih priča iz naših svakodnevnih života, molim te nakelji tu. Kao ona Tajina pričica o Nedi.

Ovo je tema kojoj se ja uvijek iznova vračam pa mislim da je primjerena
Obavještavam dame u lateksu, halterima a i muške nabrknutih i pulsirajučih izbočina, drugi tjedan čuvam unuka.
Zvala me snaha, pita jel bi ga pričuvala, nebi ga još dala u vrtić. Mora ići raditi u firmi ju već grdo gledaju.
Kak nebi htjela o mom unuku - Page 18 3712670000
možda nam se posreči i koja pričica
važi... ak naletim prikeljim na ovu temu... ona tajina je na jednoj mojoj temi, mislim da se tema zove moj b(r)log, pa ne budi ti zapovjedito, napravi malo reda i tamo... ionako voliš pospremati o mom unuku - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 21:36

jako se dvoumim dal da pišem il ne
teško je sve misli i osjećaje staviti na ekran, podjeliti intimu, ogoliti dušu
strah od podsmjeha, pljuvanja, nerazumjevanja

A opet kad ti se dogodi nešto ružno poželiš se izjadati i nekako olakšati dušu, možda i na taj način smiriti emocije.
Izbaciti to iz sebe i oprati se iznutra.

Kišna čitaj polako jer ti moj tekst obično preletiš nabrzaka.  o mom unuku - Page 18 167558484 

Danas sam se našla u vrlo neugodnoj situaciji.
Brko i ja išli smo u veliku božičnu kupovinu. Ja voli sve obaviti barem tjedan dana prije, ne volim gužvu. Popis sam napravila par dana prije i "možda " sam što zaboravila al to su sitnice koje se u letu sa kruhom kupe.
Krenuli smo u pola 9, bez nervoze. Prva stanica Maxi Konzum.
Obično krenem po redu kak je roba posložena , ovdje je to povrče al ovaj put krenuh od mesa. Imaju akciju i znam da tamo zna biti velika gužva.
Redom ide hladnjača smrznute ribe, pa hladnjača svježe ribe , pa 3 hladnjače svježeg mesa.
Vidim imaju velike svježe srdele ( 9.99 kg) i rekoh brki stani tu u red i kupi dva put po kilu i pol srdela a ja idem na svježe meso već je gužva.
Dakle ja stojim  četvrta u redu na svježem mesu, brko je 5 m od mene na svježoj ribi.
Postariji čovjek oko 70 godina dolazi sa ženom i kaže ženi - stani se u red,no tog trena spaze ispred mene svoju mlađu susjedu ispozdravljaju se i nastavljaju stajati sa njom u redu. Naravno i obaviti kupnju.
--Rekoh ljudi dragi stanite u red.
--Pa mi smo u redu ,
-- rekoh niste, u redu došli ste poslje al ste ostali čavrljati sa susjedom.
Uto je susjeda već na redu  i traži cijelu tablu carskog mesa.
--Izaberite veli prodavač .
--Pa kaj nemate niš više nego samo to. ( bile su još 3 cijele table ali masne.)
--Idem pogledati, veli prodavać. Vratio se sa tri prekrasne table carskog.
---Dajte mi ovu veli žena.
--Veli sujeda van reda , susjeda uzmite meni ove druge dvije.
--Rekoh baš lijepo i bez imalo srama glasno da i mi ostali čujemo koji stojimo u redu, ma bravo.
Žena je uzela i te dvije table i odgurala kolica dalje, a stari prdonja ,uz njega stoji njegova žena veli meni glasno , ne šapatom
---- kak  možete biti tak živčani , rano jutro. Dajte se poglejte kak zgledate nema u vama metar i žilet a tak ružni. Hoćete kolica ( moja kolica su kod brke) da si morete voziti carsko meso. Zato jeste sami jer ste ružni, vjerojatno ste još junferica jer vas nije niko htel.
Rekoh čovječe vi ste gori od neke babe gdi se vi gasite.
Veli mu žena daj šuti idemo
Ne, još joj imam toga za reči, si vidla ka sam ju obrisal nemre k sebi doći.
On je pričal svoje a ja sam razgovarala sa prodavačem
Nisam više rekla ni rječ. Bilo mi glupo bilo što reči takvom primitivcu.
Tek tada bi nastala svađa a čemu. Da i ja njega vrijeđam, da se spustim na taj nivo.
Nakon što je čovjek otišao pojavio se brko ,bez pitanja kaj je to bilo.
Pitam ja njega u autu mirnim glasom iako mi je išlo na plač i jedva sam  sakrila suze, kao što ih skrivam cijelo popodne,
--- dobro zašto nisi došao i pitao čovjeka u čemu je problem gospodine, ajmo se mi dva porazgovarati kao dva muškarca
--- brko se zdere na mene i kaže ja sam samo čuo da si ih tjerala na kraj reda
--- lažeš, tak gluh nisi i sa kojim se pravom još dereš na mene zbog pitanja koje sam ja postavila mirnim glasom.
---- nije odgovorio ništa.

Još mi je  faca prdonje i negovo cerenje pred očima i još mi je grč u želucu.
No jebeš tog starog on meni nije bitan u cijeloj priči
Bitan je brko

On je ta priča koja se svih ovih 33 godine ponavlja, njegovo ne reagiranje onda kad ja očekujem da reagira i da imam sigurnost i podršku u osobi sa kojim živim. Svaki put, baš svaki put je zakazao kao čovjek i kao partner. Namjerno neću reći kao muškarac jer ne očekujem od njega da se tuče zbog mene, to ni od jednog nisam i nebi očekivala.
Kad sam to ispričala sinu , djete mu je reklo
-- čak da mama nije bila u pravu trebao si doći do tipa i pitati u čem je problem, a u autu ili doma joj reči nisi u pravu.


Trebat će mi vremena da zaboravim tu epizodu, muka mi je leći pored te osobe. Nisam u stanju sa njim razgovarati, jednostavno sam ljuto - tužna - uvrjeđena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:08

dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:21

ja mogu podijeliti svoja zelena iskustva... (kako bi bio deminutiv od iskustva...)

nikada nisam voljela siledžije ni verbalne ni fizičke, galamđije, nametljivce, bukače, razmetljivce i zaljubila sam se u bivšeg jer je sav bio blag i ugodan, ali ta njegova blagost mi je išla na živce u situacijama kad je trebao "biti muško" i predstavljati neku sigurnost, utočište, obraniti me, zaštiti - oduvijek sam ja nosala hlače u toj kombinaciji
tako da me ono u što sam se zaljubila nekada znala itekako živcirati... i nikada nisam imala ravnopravnog partnera kraj sebe, ali to sam si sama izabrala...

kad se ti već tako slatko ogoliš - meni je taj nekakav stup sigurnosti, postojanosti, muškosti, zaštitničke ruke - moj ćaća (s kojim se nikada nisam pretjerano slagala i koji ima gro teških mana) - obolio od raka, prije mjesec dana mu je dijagnosticiran tumor debelog crijeva i to takav da vjerojatno neće još dugo poživjeti... lagano me hvata jeza što me ostavlja "samu" i nezaštićenu...
ali i to je život i faza odrastanja koja čeka svu dječicu ovoga svijeta ma koliko ona stara bila...

a ne mogu se ne osvrnuti na nivo uvreda koji je stari pajzlek odabrao kao "smrtonosne" - meni je to presmiješno da netko uopće može pomisli da takve pizdarije mogu zrelu osobu povrijediti i uvrijediti... ej - pitanje ljepote - nešto tako relativno i u konačnici nebitno... lijepi si je autogol zabio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:33

kišna glista je napisao/la:dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 
fala Kišna. Nekak se najviše bojim tvog i Bitvinog komentara.
Zaslužil je on više od depilacijske kreme,al eto idu dani i to je to.
Opće ne znam kak opisati naš odnos, bolje rečeno moj odnos.
Ja sam ta kojoj sve ide na živce i kojoj je pun kurac svega.Ljuta sam i na sebe kaj sam u toj situaciji. Kaj stalno moram raditi plan i program, kaj se baš ničeg ne sjeti sam i ništa ne zna sam, bez uputstva za upotrebu. Ljuta sam kaj selektivno sluša, ko da nije ovdje i ne živi tu. Ljuti me kaj su mu misli stalno zaokupljene nečim ko zna čim ko da je nuklearni fizičar pa ne sudjeluje u običnim prizemnim događanjima. Ljuti me kaj zaboravlja, kaj ne svača od prve kad nešto pričam. Ne kuži ne zato kaj je dementan nek ima važnije stvari na pameti. Moš misliti.
Nije ni njemu lako, do sad mu je bilo lijepo jer ja nisam ceketala bar ne u toj mjeri , a sada ko da je u mene ušao vrag, non stop kvocam.

I onda se sjetim da nikad djecu nije otpeljal u park dok ja pospremam ili kuham. Ne on je rađe usisaval i pral pod pa da idemo zajedno svi u park, ak baš mora ići i on. Da nikad nije išao na matineje i kazališne predstave nedjeljom dopodne sa djecom, išla sam sama , no on nije za to vrijeme skuhal ručak ( najlakše je ne znati) , gledal je tv. Kao i kad smo morali na nedjeljne mise. I onda sam ja opet bila nadrkana jer su me čekali bapski poslovi a on je bil kul i fini gospon.
Tak se osjećam ko u onom filmu tragikomediji, deVito glumi advokata a majkDaglas supruga. neznam ko glumi ženu al znam da i na samrti odgurne muževu ruku jer ga nemre više smisliti


Zadnja promjena: dromsin; 14.12.13 22:37; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:36

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 
fala Kišna. Nekak se najviše bojim tvog i Bitvinog komentara.
Zaslužil je on više od depilacijske kreme,al eto idu dani i to je to.
Opće ne znam kak opisati naš odnos, bolje rečeno moj odnos.
Ja sam ta kojoj sve ide na živce i kojoj je pun kurac svega.Ljuta sam i na sebe kaj sam u toj situaciji. Kaj stalno moram raditi plan i program, kaj se baš ničeg ne sjeti sam i ništa ne zna sam, bez uputstva za upotrebu. Ljuta sam kaj selektivno sluša, ko da nije ovdje i ne živi tu. Ljuti me kaj su mu misli stalno zaokupljene nečim ko zna čim ko da je nuklearni fizičar pa ne sudjeluje u običnim prizemnim događanjima. Ljuti me kaj zaboravlja, kaj ne svača od prve kad nešto pričam. Ne kuži ne zato kaj je dementan nek ima važnije stvari na pameti. Moš misliti.
Nije ni njemu lako, do sad mu je bilo lijepo jer ja nisam ceketala bar ne u toj mjeri , a sada ko da je u mene ušao vrag, non stop kvocam.

I onda se sjetim da nikad djecu nije otpeljal u park dok ja pospremam ili kuham. Ne on je rađe usisaval i pral pod pa da idemo zajedno svi u park. Da nikad nije išao na matineje i kazališne predstave nedjeljom dopodne sa djecom, išla sam sama , no on nije za to vrijeme skuhal ručak ( najlakše je ne znati) , gledal je tv. Kao i kad smo morali na nedjeljne mise. I onda sam ja opet bila nadrkana jer su me čekali bapski poslovi a on je bil kul i fini gospon.
Tak se osjećam ko u onom filmu tragikomediji, deVito glumi advokata a majkDaglas supruga. neznam ko glumi ženu al znam da i na samrti odgurne muževu ruku jer ga nemre više smisliti

pa mislim da si upravo opisala 90% brakova... pogotovo zrelijih...  o mom unuku - Page 18 1523192931 
moji starci su prvi primjer

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:39

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 
fala Kišna. Nekak se najviše bojim tvog i Bitvinog komentara.
Zaslužil je on više od depilacijske kreme,al eto idu dani i to je to.
Opće ne znam kak opisati naš odnos, bolje rečeno moj odnos.
Ja sam ta kojoj sve ide na živce i kojoj je pun kurac svega.Ljuta sam i na sebe kaj sam u toj situaciji. Kaj stalno moram raditi plan i program, kaj se baš ničeg ne sjeti sam i ništa ne zna sam, bez uputstva za upotrebu. Ljuta sam kaj selektivno sluša, ko da nije ovdje i ne živi tu. Ljuti me kaj su mu misli stalno zaokupljene nečim ko zna čim ko da je nuklearni fizičar pa ne sudjeluje u običnim prizemnim događanjima. Ljuti me kaj zaboravlja, kaj ne svača od prve kad nešto pričam. Ne kuži ne zato kaj je dementan nek ima važnije stvari na pameti. Moš misliti.
Nije ni njemu lako, do sad mu je bilo lijepojer ja nisam ceketala bar ne u toj mjeri , a sada ko da je u mene ušao vrag, non stop kvocam.

I onda se sjetim da nikad djecu nije otpeljal u park dok ja pospremam ili kuham. Ne on je rađe usisaval i pral pod pa da idemo zajedno svi u park. Da nikad nije išao na matineje i kazališne predstave nedjeljom dopodne sa djecom, išla sam sama , no on nije za to vrijeme skuhal ručak ( najlakše je ne znati) , gledal je tv. Kao i kad smo morali na nedjeljne mise. I onda sam ja opet bila nadrkana jer su me čekali bapski poslovi a on je bil kul i fini gospon.
Tak se osjećam ko u onom filmu tragikomediji, deVito glumi advokata a majkDaglas supruga. neznam ko glumi ženu al znam da i na samrti odgurne muževu ruku jer ga nemre više smisliti

dromsi, itekako kužim da je to što pričaš užas teško za živjeti ... probala i sama deset godina pa odustala ... pitaj boga sad koja je od nas u pravu ... ja mislim da sam ja jer mi je sad lijepo, ti pak imaš neke momente koje ja više neću imati a isto su lijepi ... ispucaj se tu na forumu ako ništa drugo i šta te briga šta mi ostali pišemo ... ti si ta koja živiš svoj život i najbolje znaš kako to izgleda ... šta mi pišemo, nema veze a tobom ... to uvijek pamti i imaj na umu ... da se na trepavice postavimo, ne možemo znati kako je tebi al ga možemo srat sve u šesnaest jer eto možemo  o mom unuku - Page 18 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:46

Vel'ka Maca je napisao/la:ja mogu podijeliti svoja zelena iskustva... (kako bi bio deminutiv od iskustva...)

nikada nisam voljela siledžije ni verbalne ni fizičke, galamđije, nametljivce, bukače, razmetljivce i zaljubila sam se u bivšeg jer je sav bio blag i ugodan, ali ta njegova blagost mi je išla na živce u situacijama kad je trebao "biti muško" i predstavljati neku sigurnost, utočište, obraniti me, zaštiti - oduvijek sam ja nosala hlače u toj kombinaciji
tako da me ono u što sam se zaljubila nekada znala itekako živcirati... i nikada nisam imala ravnopravnog partnera kraj sebe, ali to sam si sama izabrala...

kad se ti već tako slatko ogoliš - meni je taj nekakav stup sigurnosti, postojanosti, muškosti, zaštitničke ruke - moj ćaća (s kojim se nikada nisam pretjerano slagala i koji ima gro teških mana) - obolio od raka, prije mjesec dana mu je dijagnosticiran tumor debelog crijeva i to takav da vjerojatno neće još dugo poživjeti... lagano me hvata jeza što me ostavlja "samu" i nezaštićenu...
ali i to je život i faza odrastanja koja čeka svu dječicu ovoga svijeta ma koliko ona stara bila...

a ne mogu se ne osvrnuti na nivo uvreda koji je stari pajzlek odabrao kao "smrtonosne" - meni je to presmiješno da netko uopće može pomisli da takve pizdarije mogu zrelu osobu povrijediti i uvrijediti... ej - pitanje ljepote - nešto tako relativno i u konačnici nebitno... lijepi si je autogol zabio...
sve je tak kak si napisala. Otac mi je bil alkič i agresivac i zato sam i htjela tihog i mirnog. No dopizdilo mi da stalno ja nosim hlače.
Ti si bar imala oca, ja nisam ni to. Ja se doslovno stalno borim
Taj stari pajzlek ne kuži da je glup, njemu je to baš super kaj je provalil. On zgleda kao prosječni starčić, sjedi visok ko moj muž 170 i nešto, žena mu je moje visine ako ne i niža ( ona lošije izgleda u licu od njega, jače je izborana), Prosječno obučeni, ništa posebno i posebni.
Pa stari me je fakat iznenadil komentarom. Ženi je bilo neugodno,al on je taj koji nosi hlače u njihovom braku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 22:59

Vel'ka Maca je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 
fala Kišna. Nekak se najviše bojim tvog i Bitvinog komentara.
Zaslužil je on više od depilacijske kreme,al eto idu dani i to je to.
Opće ne znam kak opisati naš odnos, bolje rečeno moj odnos.
Ja sam ta kojoj sve ide na živce i kojoj je pun kurac svega.Ljuta sam i na sebe kaj sam u toj situaciji. Kaj stalno moram raditi plan i program, kaj se baš ničeg ne sjeti sam i ništa ne zna sam, bez uputstva za upotrebu. Ljuta sam kaj selektivno sluša, ko da nije ovdje i ne živi tu. Ljuti me kaj su mu misli stalno zaokupljene nečim ko zna čim ko da je nuklearni fizičar pa ne sudjeluje u običnim prizemnim događanjima. Ljuti me kaj zaboravlja, kaj ne svača od prve kad nešto pričam. Ne kuži ne zato kaj je dementan nek ima važnije stvari na pameti. Moš misliti.
Nije ni njemu lako, do sad mu je bilo lijepo jer ja nisam ceketala bar ne u toj mjeri , a sada ko da je u mene ušao vrag, non stop kvocam.

I onda se sjetim da nikad djecu nije otpeljal u park dok ja pospremam ili kuham. Ne on je rađe usisaval i pral pod pa da idemo zajedno svi u park. Da nikad nije išao na matineje i kazališne predstave nedjeljom dopodne sa djecom, išla sam sama , no on nije za to vrijeme skuhal ručak ( najlakše je ne znati) , gledal je tv. Kao i kad smo morali na nedjeljne mise. I onda sam ja opet bila nadrkana jer su me čekali bapski poslovi a on je bil kul i fini gospon.
Tak se osjećam ko u onom filmu tragikomediji, deVito glumi advokata a majkDaglas supruga. neznam ko glumi ženu al znam da i na samrti odgurne muževu ruku jer ga nemre više smisliti

pa mislim da si upravo opisala 90% brakova... pogotovo zrelijih...  o mom unuku - Page 18 1523192931 
moji starci su prvi primjer
znaš kak mi je krivo kaj nemamo odvojene krevete, srečom pa cucak spava među nama, ne volim ni da se dotaknemo. Ide mi na kurac taj jutarnji poljubac kad odlazi na posel. Koji kurac me ljubi kad zna da sam alergična na njega.
Maco žao mi je zbog tvog starog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 14.12.13 23:05

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 
fala Kišna. Nekak se najviše bojim tvog i Bitvinog komentara.
Zaslužil je on više od depilacijske kreme,al eto idu dani i to je to.
Opće ne znam kak opisati naš odnos, bolje rečeno moj odnos.
Ja sam ta kojoj sve ide na živce i kojoj je pun kurac svega.Ljuta sam i na sebe kaj sam u toj situaciji. Kaj stalno moram raditi plan i program, kaj se baš ničeg ne sjeti sam i ništa ne zna sam, bez uputstva za upotrebu. Ljuta sam kaj selektivno sluša, ko da nije ovdje i ne živi tu. Ljuti me kaj su mu misli stalno zaokupljene nečim ko zna čim ko da je nuklearni fizičar pa ne sudjeluje u običnim prizemnim događanjima. Ljuti me kaj zaboravlja, kaj ne svača od prve kad nešto pričam. Ne kuži ne zato kaj je dementan nek ima važnije stvari na pameti. Moš misliti.
Nije ni njemu lako, do sad mu je bilo lijepojer ja nisam ceketala bar ne u toj mjeri , a sada ko da je u mene ušao vrag, non stop kvocam.

I onda se sjetim da nikad djecu nije otpeljal u park dok ja pospremam ili kuham. Ne on je rađe usisaval i pral pod pa da idemo zajedno svi u park. Da nikad nije išao na matineje i kazališne predstave nedjeljom dopodne sa djecom, išla sam sama , no on nije za to vrijeme skuhal ručak ( najlakše je ne znati) , gledal je tv. Kao i kad smo morali na nedjeljne mise. I onda sam ja opet bila nadrkana jer su me čekali bapski poslovi a on je bil kul i fini gospon.
Tak se osjećam ko u onom filmu tragikomediji, deVito glumi advokata a majkDaglas supruga. neznam ko glumi ženu al znam da i na samrti odgurne muževu ruku jer ga nemre više smisliti

dromsi, itekako kužim da je to što pričaš užas teško za živjeti ... probala i sama deset godina pa odustala ... pitaj boga sad koja je od nas u pravu ... ja mislim da sam ja jer mi je sad lijepo, ti pak imaš neke momente koje ja više neću imati a isto su lijepi ... ispucaj se tu na forumu ako ništa drugo i šta te briga šta mi ostali pišemo ... ti si ta koja živiš svoj život i najbolje znaš kako to izgleda ... šta mi pišemo, nema veze a tobom ... to uvijek pamti i imaj na umu ... da se na trepavice postavimo, ne možemo znati kako je tebi al ga možemo srat sve u šesnaest jer eto možemo   o mom unuku - Page 18 1523192931 
a dese se ponekad  al vrlo rjetko.
Znaš i sama da je matrijalni faktor presudan u mojoj priči. Mi smo matrijalno ovisni jedan o drugom i to je to. Kraj priče, dok nas smrt ne rastavi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 15.12.13 6:37

zapravo ljudi kako vrijeme ide biraju lakši način....ono sredit ću sve da ne moram govorit drugima šta ko mora....pa ovo ću isto sve i tako redom....
ali pukneš onda neminovno.....ne može jedna osoba sve...i ne bi smjela...
zato treba kazat ne vrijeme ide mi na kurac to i to.....očekujem to i to....i ponovit ako treba više puta dok se ne "uvati"....
ja bi popizdila dromsin....fakat bi.....nikad ama baš nikad ne kvačim nekoga prva i pazim da sam fer u svim odnosima....ovaj primjer sa redom i upadanjem mi posebno ide na živce......da mi neko kaže žurim,mogu li ispred vas....sve ok,ali ovako kao fol ne vidi te.....ma daj koga farbaš gamadi.......ja ti u takvim situacijama podivljam.....mislim da bi se mogla i potući koliko mi na takve niske namjerne situacije "ne vidim te ko fol" skoči živac......onda sam kao buldog......kad ćeš ti tako ja ću još gore  o mom unuku - Page 18 1523192931 i uopće mi nije neugodno na takve bit još više neugodna nego oni.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 6:51

Lena je napisao/la:zapravo ljudi kako vrijeme ide biraju lakši način....ono sredit ću sve da ne moram govorit drugima šta ko mora....pa ovo ću isto sve i tako redom....
ali pukneš onda neminovno.....ne može jedna osoba sve...i ne bi smjela...
zato treba kazat ne vrijeme ide mi na kurac to i to.....očekujem to i to....i ponovit ako treba više puta dok se ne "uvati"....
ja bi popizdila dromsin....fakat bi.....nikad ama baš nikad ne kvačim nekoga prva i pazim da sam fer u svim odnosima....ovaj primjer sa redom i upadanjem mi posebno ide na živce......da mi neko kaže žurim,mogu li ispred vas....sve ok,ali ovako kao fol ne vidi te.....ma daj koga farbaš gamadi.......ja ti u takvim situacijama podivljam.....mislim da bi se mogla i potući koliko mi na takve niske namjerne situacije "ne vidim te ko fol" skoči živac......onda sam kao buldog......kad ćeš ti tako ja ću još gore  o mom unuku - Page 18 1523192931 i uopće mi nije neugodno na takve bit još više neugodna nego oni.....
baš zato sam reagirala . Pravili su se prvo Englezi a zatim su me još pravili blesavom. Kad im je susjeda kupila to meso i šmugnula sa tim mesom među redove polica , oni su ostali sa svojim praznim kolicima kraj mene i stari krele se sa takvim žarom obrušil al i glupim načinom vrjeđanja da sam uvidjela  --- tu nema suvisle rasprave
Kad mi je reko ružni ste, (a pogled mu je govoril -da mogu učero bi ti ga), i što čemo sad
Ja sam odmahnula rukom i okrenula se prodavaču.
jebem ti život još me nije prošlo.
Danas idem sveki na ručak slavi 80 rođendan
Sa brkom ću biti dulje vrijeme na vi

Tek mi je noćas sinulo da sam ga vidla kod riba da se iscerava sa mesarom ( poznamo se) kad je nastala frka, njima je to bila zabava.
A  brkina reakcija u autu je vjerojatno smišljena predstava da se maknemo sa teme.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 15.12.13 6:56

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:zapravo ljudi kako vrijeme ide biraju lakši način....ono sredit ću sve da ne moram govorit drugima šta ko mora....pa ovo ću isto sve i tako redom....
ali pukneš onda neminovno.....ne može jedna osoba sve...i ne bi smjela...
zato treba kazat ne vrijeme ide mi na kurac to i to.....očekujem to i to....i ponovit ako treba više puta dok se ne "uvati"....
ja bi popizdila dromsin....fakat bi.....nikad ama baš nikad ne kvačim nekoga prva i pazim da sam fer u svim odnosima....ovaj primjer sa redom i upadanjem mi posebno ide na živce......da mi neko kaže žurim,mogu li ispred vas....sve ok,ali ovako kao fol ne vidi te.....ma daj koga farbaš gamadi.......ja ti u takvim situacijama podivljam.....mislim da bi se mogla i potući koliko mi na takve niske namjerne situacije "ne vidim te ko fol" skoči živac......onda sam kao buldog......kad ćeš ti tako ja ću još gore  o mom unuku - Page 18 1523192931 i uopće mi nije neugodno na takve bit još više neugodna nego oni.....
baš zato sam reagirala . Pravili su se prvo Englezi a zatim su me još pravili blesavom. Kad im je susjeda kupila to meso i šmugnula sa tim mesom među redove polica , oni su ostali sa svojim praznim kolicima kraj mene i stari krele se sa takvim žarom obrušil al i glupim načinom vrjeđanja da sam uvidjela  --- tu nema suvisle rasprave
Kad mi je reko ružni ste, (a pogled mu je govoril -da mogu učero bi ti ga), i što čemo sad
Ja sam odmahnula rukom i okrenula se prodavaču.
jebem ti život još me nije prošlo.
Danas idem sveki na ručak slavi 80 rođendan
Sa brkom ću biti dulje vrijeme na vi

Tek mi je noćas sinulo da sam ga vidla kod riba da se iscerava sa mesarom ( poznamo se) kad je nastala frka, njima je to bila zabava.
A  brkina reakcija u autu je vjerojatno smišljena predstava da se maknemo sa teme.



ma kužim te ja....kad dođem u zg naći ćemo se i zujat po dućanu danima ako treba...pokazat ćeš mi odvratnog starkelju i kad ga se ja dohvatim najebo je  o mom unuku - Page 18 1523192931 
takve stvari i mene izbace iz takta totalno....
imam ja siutacija na poslu boli glava,ali sreća da kad se vratim doma djeca me uvijek zaokupe i zato u trenu zaboravim sve te kome.....kažem sreća jer bi se u protivnome grizla u masu situacija....
ali neke stvari su i do mene...znam to....krivo sam se postavila i sad moram ispravlja krive tokove....no uporna sam ja  o mom unuku - Page 18 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 11:07

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dromsi, vjerovala ili ne ja tvoje pričice pročitam i više puta al neću više ništa komentirati.... jer, ako ti dam pravo i kažem da imaš pravo ljutiti se na brku, ti kreneš branit ga... ako krenem branit brku, onda opet ne valja... tvoje emocije su pod tvojom kontrolom ... nitko, al baš nitko te svojim primitivnim izjavama ne gradi niti mijenja osim ako mu to dozvoliš

piši svoje pričice i dalje i dijeli ih ako ti je lakše tako ... pa već smo većina rekli da ih volimo čitati i da si nam draga takva kakva jesi , otvorena i iskrena ... svakome je njegova muka najveća i nema tu mjerenja ni vaganja .... jest, brko te zajebo i dabogda mu brk otpo zbog toga ... da sam na tvom mjestu, namazala bih mu ga depilacijkom kremom i sutradan se pravila blesava  o mom unuku - Page 18 439160543 
fala Kišna. Nekak se najviše bojim tvog i Bitvinog komentara.
Zaslužil je on više od depilacijske kreme,al eto idu dani i to je to.
Opće ne znam kak opisati naš odnos, bolje rečeno moj odnos.
Ja sam ta kojoj sve ide na živce i kojoj je pun kurac svega.Ljuta sam i na sebe kaj sam u toj situaciji. Kaj stalno moram raditi plan i program, kaj se baš ničeg ne sjeti sam i ništa ne zna sam, bez uputstva za upotrebu. Ljuta sam kaj selektivno sluša, ko da nije ovdje i ne živi tu. Ljuti me kaj su mu misli stalno zaokupljene nečim ko zna čim ko da je nuklearni fizičar pa ne sudjeluje u običnim prizemnim događanjima. Ljuti me kaj zaboravlja, kaj ne svača od prve kad nešto pričam. Ne kuži ne zato kaj je dementan nek ima važnije stvari na pameti. Moš misliti.
Nije ni njemu lako, do sad mu je bilo lijepo jer ja nisam ceketala bar ne u toj mjeri , a sada ko da je u mene ušao vrag, non stop kvocam.

I onda se sjetim da nikad djecu nije otpeljal u park dok ja pospremam ili kuham. Ne on je rađe usisaval i pral pod pa da idemo zajedno svi u park. Da nikad nije išao na matineje i kazališne predstave nedjeljom dopodne sa djecom, išla sam sama , no on nije za to vrijeme skuhal ručak ( najlakše je ne znati) , gledal je tv. Kao i kad smo morali na nedjeljne mise. I onda sam ja opet bila nadrkana jer su me čekali bapski poslovi a on je bil kul i fini gospon.
Tak se osjećam ko u onom filmu tragikomediji, deVito glumi advokata a majkDaglas supruga. neznam ko glumi ženu al znam da i na samrti odgurne muževu ruku jer ga nemre više smisliti

pa mislim da si upravo opisala 90% brakova... pogotovo zrelijih...  o mom unuku - Page 18 1523192931 
moji starci su prvi primjer
znaš kak mi je krivo kaj nemamo odvojene krevete, srečom pa cucak spava među nama, ne volim ni da se dotaknemo. Ide mi na kurac taj jutarnji poljubac kad odlazi na posel. Koji kurac me ljubi kad zna da sam alergična na njega.
Maco žao mi je zbog tvog starog.

moji su već veterani u odvojenom spavanju i toliko se ne podnose da je to fenomenalno, al ne znaju prdnut jedan bez drugog.
npr - ova ih je bolest vratila u neke ljepše i sretnije dane njihovog suživota - mame se izbi iz cipela da mu ugađa i sva je shrvana, a tatek je omekšao
trebalo se desiti sranje da se njih dvoje opet zbliže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 13:05

nego dromsi, na kraju nam nisi otkrila najbitnije ... koji komad mesa si ti na kraju uspjela ulovit za božićno jelo ?  o mom unuku - Page 18 684758713 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 18 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 31. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.