kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovi...

Stranica 9 / 18. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 07.03.13 21:30

Jehudi je napisao/la:Ovi su mostevi bliu jedan drugome ......ili.

Mogla si napisati i di se nalaze.
to su mostovi tj. mostići Mostovi... - Page 9 3111943984 u parkiću u Topuskom

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 07.03.13 21:32

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

Mostovi... - Page 9 1619348112
Izgleda da je jadničak ipak upao u vodu
aaaa slatkica Mostovi... - Page 9 3111943984 .... da bi ga čoviek privinijo i odneso u sušilicu Mostovi... - Page 9 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  baaab 07.03.13 21:36

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

Mostovi... - Page 9 1619348112
Izgleda da je jadničak ipak upao u vodu
aaaa slatkica Mostovi... - Page 9 3111943984 .... da bi ga čoviek privinijo i odneso u sušilicu Mostovi... - Page 9 1523192931
ako se skupim pri sušenju...pa tko će me naći poslie... Mostovi... - Page 9 11484130

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  antonac 07.03.13 21:51

baaab je napisao/la:
orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

Mostovi... - Page 9 1619348112
Izgleda da je jadničak ipak upao u vodu
aaaa slatkica Mostovi... - Page 9 3111943984 .... da bi ga čoviek privinijo i odneso u sušilicu Mostovi... - Page 9 1523192931
ako se skupim pri sušenju...pa tko će me naći poslie... Mostovi... - Page 9 11484130



trebalo bi te cipirat, za svaki slucai.....Mostovi... - Page 9 11484130

_________________
daite im da seru....Mostovi... - Page 9 29xutcyMostovi... - Page 9 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 07.03.13 22:30

pizda je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

a vid ga Mostovi... - Page 9 1619348112) siroče majo sa čirom usred dekoltea i sav promočio ko da ga je rijeka sad izbacila na most Mostovi... - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 07.03.13 22:36

baaab je napisao/la:
orion je napisao/la:
taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

Mostovi... - Page 9 1619348112
Izgleda da je jadničak ipak upao u vodu
aaaa slatkica Mostovi... - Page 9 3111943984 .... da bi ga čoviek privinijo i odneso u sušilicu Mostovi... - Page 9 1523192931
ako se skupim pri sušenju...pa tko će me naći poslie... Mostovi... - Page 9 11484130

Mostovi... - Page 9 3114667799 Mostovi... - Page 9 3114667799 Mostovi... - Page 9 3114667799 baš tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 08.03.13 20:17

Mostovi... - Page 9 Mouse2-none

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 08.03.13 20:19

Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

pa da ga ne bi privinio Mostovi... - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 26.03.13 21:56

Iz knjige "Mostovi okruga Medison" / Robert Jams Waller

..Zivim sa prašinom na srcu. Drugačije bih to teško opisao. Bilo je
zena prije tebe, nekoliko njih, a ni jedna poslije. Nisam se svijesno
obavezao na celibat,jednostavno nisam zainteresiran.
Za maglovitih jutra ili poslijepodneva,kad se sunce na sjeverozapadu
odbija od mora,pokusavam sebi predočiti,gdje si ti upravo u svom zivotu i
šta radiš dok mislim na tebe. Ništa zamršeno - odlaziš u svoj
vrt,sjediš na njihaljci, na prednjoj verandi,stojiš kod sudopera i tome
slično.
Sjećam se svega.Tvog mirisa sa okusom ljeta.Dodira tvog tijela o moje,tvog šaptanja dok sam te ljubio.
Robert Penn Warren jedanput je upotrijebio frazu:'Svijet koji se doimlje kao da ga je sam Bog napustio!'
Nije loše,prilichno blisko onome kako ja ponekad osjećam,ali ne mogu
uvijek podnijeti takav zivot. Kad takvi osjećaji postanu prejaki
natovarim Harrya i odem na nekoliko dana na put auto-cestom.
Ne
volim zaliti sam sebe.Strano mi je to. Uglavnom se tako i ne osjećam.
Zahvalan sam što sam te uopće i našao. Mogli smo projuriti jedno pokraj
drugog kao dva zrnca svemirske prašine...
Bog,svemir ili kako
odlučili nazvati te velike sustave harmonije i reda ne priznaju
zemaljsko vrijeme. Za svemir se 4 dana ne razlikuju nimalo od 4
milijarde svijetlosnih godina.Nastojim to uvijek imati na umu!!!!

Ipak samo sam čovjek, a sva ta filozofska racionaliziranja koja se mogu
smisliti ,ne sprečavaju me da te zelim svakog dana,svakog trenutka,kao
što ne mogu spriječiti ni nemilosrdni vapaj vremena,vremena koje ne mogu
provesti s tobom. U svojoj glavi,volim te duboko i beskrajno.
I uvijek ću te voljeti...


Mostovi... - Page 9 MadisonCounty

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 10:45

Btw je napisao/la:Iz knjige "Mostovi okruga Medison" / Robert Jams Waller

..Zivim sa prašinom na srcu. Drugačije bih to teško opisao. Bilo je
zena prije tebe, nekoliko njih, a ni jedna poslije. Nisam se svijesno
obavezao na celibat,jednostavno nisam zainteresiran.


kako ti pisci znaju uvalit ženama točno ono što bi one htjele čuti... da celibat i to zbog ljubavi do tebe al jebeš ti to, tolka ljubav al ne mogu biti zajedno pa ćesad on u celibatu živit i ona onda to čita nakon je on umro i još joj drago to čut Mostovi... - Page 9 3114667799 ... ne znam, meni je tu knjigu preporučio jedan moj prijatelj, muški, i ja to išla čitati.... malo sam ostala zbunjena kad sam vidjela šta ga je oduševilo... cijela priča mi je nako nategnuta al do urnebesa ... a film još više ... znam da su svi ridali kad su to čitali i gledali al meni to nikako nije sjelo... jebate, nisam znala koga bi više tukla, tu ženu koja si dozvolila da ispadne isprana krpa i bacila život, il tog tipa koji joj došo puhat na dušu i poslije još živio u celibatu... ma daaaajtemolimte, to da sam čitala u srednjoj školi, ajd još bih i možda i ja uzdahnula koji puta, al ko odrasla žena, meni to sve skupa malo bilo smiješno Mostovi... - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 27.03.13 11:19

Btw je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

pa da ga ne bi privinio Mostovi... - Page 9 1523192931

a ti ga ostavila zbog strasti, zato je i upadao u rijeke...Mostovi... - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 11:20

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:Mostovi... - Page 9 Yuox9whzhc5ib9p2mk

pa da ga ne bi privinio Mostovi... - Page 9 1523192931

a ti ga ostavila zbog strasti, zato je i upadao u rijeke...Mostovi... - Page 9 684758713

a vid mu čira pod vratom... bit će od preživljenog stresa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 27.03.13 11:22

kišna glista je napisao/la:
a vid mu čira pod vratom... bit će od preživljenog stresa

jebote, ja taj cir nikad ne bi vidijo, mislijo sam da je neka adamova jabucica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 11:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a vid mu čira pod vratom... bit će od preživljenog stresa

jebote, ja taj cir nikad ne bi vidijo, mislijo sam da je neka adamova jabucica...

neću niš reć... a jebga, pizdo, anatomija ti fakat ne ide Mostovi... - Page 9 1619348112 prije bi mogla biti bradavica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 27.03.13 11:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a vid mu čira pod vratom... bit će od preživljenog stresa

jebote, ja taj cir nikad ne bi vidijo, mislijo sam da je neka adamova jabucica...

neću niš reć... a jebga, pizdo, anatomija ti fakat ne ide Mostovi... - Page 9 1619348112 prije bi mogla biti bradavica

pa jos je mali pa mu je adamova jabucica nize...Mostovi... - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 12:24

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a vid mu čira pod vratom... bit će od preživljenog stresa

jebote, ja taj cir nikad ne bi vidijo, mislijo sam da je neka adamova jabucica...

neću niš reć... a jebga, pizdo, anatomija ti fakat ne ide Mostovi... - Page 9 1619348112 prije bi mogla biti bradavica

pa jos je mali pa mu je adamova jabucica nize...Mostovi... - Page 9 684758713

sad je meni jasno zašto bi se ti uvijek radije mazio a ne jebo... ti to moraš najprije vidit di šta stoji, markirat flomasterom, zapisat ko mesari šta rade da znaš šta je šta da ne prtljaš kasnije i da znaš di šta ide ... Mostovi... - Page 9 1619348112 nije ni čudo da si pomiješao vaginalne mišiće sa tetivama a tko zna koji promjer si ti to mjerio da je ispo veći nakon više upotrebe Mostovi... - Page 9 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Lena 27.03.13 14:52

kišna glista je napisao/la:
sad je meni jasno zašto bi se ti uvijek radije mazio a ne jebo... ti to moraš najprije vidit di šta stoji, markirat flomasterom, zapisat ko mesari šta rade da znaš šta je šta da ne prtljaš kasnije i da znaš di šta ide ... Mostovi... - Page 9 1619348112 nije ni čudo da si pomiješao vaginalne mišiće sa tetivama a tko zna koji promjer si ti to mjerio da je ispo veći nakon više upotrebe Mostovi... - Page 9 3114667799

Mostovi... - Page 9 3114667799Mostovi... - Page 9 3114667799Mostovi... - Page 9 3114667799
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 16:00

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:Iz knjige "Mostovi okruga Medison" / Robert Jams Waller

..Zivim sa prašinom na srcu. Drugačije bih to teško opisao. Bilo je
zena prije tebe, nekoliko njih, a ni jedna poslije. Nisam se svijesno
obavezao na celibat,jednostavno nisam zainteresiran.


kako ti pisci znaju uvalit ženama točno ono što bi one htjele čuti... da celibat i to zbog ljubavi do tebe al jebeš ti to, tolka ljubav al ne mogu biti zajedno pa ćesad on u celibatu živit i ona onda to čita nakon je on umro i još joj drago to čut Mostovi... - Page 9 3114667799 ... ne znam, meni je tu knjigu preporučio jedan moj prijatelj, muški, i ja to išla čitati.... malo sam ostala zbunjena kad sam vidjela šta ga je oduševilo... cijela priča mi je nako nategnuta al do urnebesa ... a film još više ... znam da su svi ridali kad su to čitali i gledali al meni to nikako nije sjelo... jebate, nisam znala koga bi više tukla, tu ženu koja si dozvolila da ispadne isprana krpa i bacila život, il tog tipa koji joj došo puhat na dušu i poslije još živio u celibatu... ma daaaajtemolimte, to da sam čitala u srednjoj školi, ajd još bih i možda i ja uzdahnula koji puta, al ko odrasla žena, meni to sve skupa malo bilo smiješno Mostovi... - Page 9 1523192931

meni su i knjiga i flim dragi i priznajem da se svaki put rasplačem kad gledam film...
zašto misliš da je bacila život? jer nije otišla s njim?... život su bila i njena djeca jednako kao i ljubav prema njemu, a oboje nije mogla imati... napravila je samo ono što je mogla, što je smatrala ispravnijim...
u takvim situacijama i ne možeš imati sve, uvijek ostaneš bez pola sebe... pitanje je samo s kojom polovicom lakše živiš...
ne mislim da joj je puhao na dušu priznajući neke stvari za koje je znao da će čitati poslije njegove smrti... da joj je to poslao dok je bio živ moglo bi se smatrati puhanjem na dušu i pokušajem da je pridobije... ovako...

ne znam, možda je zgodba cukrasta, srednjoškolska, ali meni se sviđa... Mostovi... - Page 9 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 16:44

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:Iz knjige "Mostovi okruga Medison" / Robert Jams Waller

..Zivim sa prašinom na srcu. Drugačije bih to teško opisao. Bilo je
zena prije tebe, nekoliko njih, a ni jedna poslije. Nisam se svijesno
obavezao na celibat,jednostavno nisam zainteresiran.


kako ti pisci znaju uvalit ženama točno ono što bi one htjele čuti... da celibat i to zbog ljubavi do tebe al jebeš ti to, tolka ljubav al ne mogu biti zajedno pa ćesad on u celibatu živit i ona onda to čita nakon je on umro i još joj drago to čut Mostovi... - Page 9 3114667799 ... ne znam, meni je tu knjigu preporučio jedan moj prijatelj, muški, i ja to išla čitati.... malo sam ostala zbunjena kad sam vidjela šta ga je oduševilo... cijela priča mi je nako nategnuta al do urnebesa ... a film još više ... znam da su svi ridali kad su to čitali i gledali al meni to nikako nije sjelo... jebate, nisam znala koga bi više tukla, tu ženu koja si dozvolila da ispadne isprana krpa i bacila život, il tog tipa koji joj došo puhat na dušu i poslije još živio u celibatu... ma daaaajtemolimte, to da sam čitala u srednjoj školi, ajd još bih i možda i ja uzdahnula koji puta, al ko odrasla žena, meni to sve skupa malo bilo smiješno Mostovi... - Page 9 1523192931

meni su i knjiga i flim dragi i priznajem da se svaki put rasplačem kad gledam film...
zašto misliš da je bacila život? jer nije otišla s njim?... život su bila i njena djeca jednako kao i ljubav prema njemu, a oboje nije mogla imati... napravila je samo ono što je mogla, što je smatrala ispravnijim...
u takvim situacijama i ne možeš imati sve, uvijek ostaneš bez pola sebe... pitanje je samo s kojom polovicom lakše živiš...
ne mislim da joj je puhao na dušu priznajući neke stvari za koje je znao da će čitati poslije njegove smrti... da joj je to poslao dok je bio živ moglo bi se smatrati puhanjem na dušu i pokušajem da je pridobije... ovako...

ne znam, možda je zgodba cukrasta, srednjoškolska, ali meni se sviđa... Mostovi... - Page 9 684758713

ma nije meni u oko upalo to kako je ona pala na njega, nego jebote, kako si dozvolit da joj život bude toliko dosadan i pun ubitačnih rutina da joj jedan obični flert sa nepoznatim muškarcem ostane toliko na pameti cijeli život... jebote takav život onda... da je živjela potpunije i prije nego ga je srela, da je našla sebe u toj selendri i bavila se nečim što nju ispunjava, ne bi joj ni taj fotograf sad bio neka posebna uloga u životu... a i da je, imala bi hrabrosti krenut za njim ako se baš poklopile zvijezde pa se tako našli... nije ona imala malu djecu pa da bi ih morala ostavljati... baš me zanima kako bi on reagirao da je rekla da ide s njim al da vodi i djecu za sobom... kurac bi tu bilo romatike i slikavanja pod mostovima Mostovi... - Page 9 1619348112)))))) meni je sve skupa užasno nerealno

a nisam mislila na lika iz knjige da je puhao na dušu ženama... nego na pisca koji je očito smišljeno išao takvu priču ispričati jer zna da se to prodaje i da na to žeme padaju... isto ko oni richard bach nakon se iživio sa jonathanom livingstonom pa pisao tamo neke romantične ljubavne priče o sebi i onoj ženi sa kojom je posjećivao vlastitog sebe po paralelnim svemirima... to je bio baš neki period u književnosti kada su se štancali takvi romani sa sličnom tematikom - susret srodnih duša i sve ka imalo nekog smisla na nekom višem nivou i sva ta žrtva bez obzira jel se obitelj ostavljala zbog takvih ljubav il se sa obitelji ostajalo pa se žrtvovalo da se ne bude sa svojom srodnom dušom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 27.03.13 17:03

kišna glista je napisao/la:
ma nije meni u oko upalo to kako je ona pala na njega, nego jebote, kako si dozvolit da joj život bude toliko dosadan i pun ubitačnih rutina da joj jedan obični flert sa nepoznatim muškarcem ostane toliko na pameti cijeli život... jebote takav život onda... da je živjela potpunije i prije nego ga je srela, da je našla sebe u toj selendri i bavila se nečim što nju ispunjava, ne bi joj ni taj fotograf sad bio neka posebna uloga u životu... a i da je, imala bi hrabrosti krenut za njim ako se baš poklopile zvijezde pa se tako našli... nije ona imala malu djecu pa da bi ih morala ostavljati... baš me zanima kako bi on reagirao da je rekla da ide s njim al da vodi i djecu za sobom... kurac bi tu bilo romatike i slikavanja pod mostovima Mostovi... - Page 9 1619348112)))))) meni je sve skupa užasno nerealno

a nisam mislila na lika iz knjige da je puhao na dušu ženama... nego na pisca koji je očito smišljeno išao takvu priču ispričati jer zna da se to prodaje i da na to žeme padaju... isto ko oni richard bach nakon se iživio sa jonathanom livingstonom pa pisao tamo neke romantične ljubavne priče o sebi i onoj ženi sa kojom je posjećivao vlastitog sebe po paralelnim svemirima... to je bio baš neki period u književnosti kada su se štancali takvi romani sa sličnom tematikom - susret srodnih duša i sve ka imalo nekog smisla na nekom višem nivou i sva ta žrtva bez obzira jel se obitelj ostavljala zbog takvih ljubav il se sa obitelji ostajalo pa se žrtvovalo da se ne bude sa svojom srodnom dušom...

djeca su bila odrasla i ne bi išla s njom tako da je to nebitno u cijeloj priči... Mostovi... - Page 9 684758713
mislim da nije mogla podnijeti njihovu sramotu da ih je napustila...
kišna... jako puno ljudi upadne u rutinu, a tek rijetki se održe iznad... zašto je to tako? zato jer se ne događa preko noći... zamka je u laganom padanju, tonemo neosjetno i polako, a kad shvatimo gdje smo već smo toliko duboko da ne vidimo smisla tolikoj borbi, jednostavno ostanemo čučati u vlastitoj mizeriji...

srodnost duša? hm... do nedavno sam u svašta vjerovala Mostovi... - Page 9 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Jehudi 28.03.13 5:23

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a vid mu čira pod vratom... bit će od preživljenog stresa

jebote, ja taj cir nikad ne bi vidijo, mislijo sam da je neka adamova jabucica...

neću niš reć... a jebga, pizdo, anatomija ti fakat ne ide Mostovi... - Page 9 1619348112 prije bi mogla biti bradavica

Ili kakav tumorčić.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  orion 28.03.13 21:07

Mostovi... - Page 9 64777_496776910371729_1492734549_n

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 29.03.13 23:56


Banpo Brige-most fontana
Mostovi... - Page 9 M

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 30.03.13 0:01

Mostovi... - Page 9 Gateshead-Millennium-BridgeMostovi... - Page 9 E1ca89fd77cd20451101095a96f2e8c5
gateshead millennium bridge

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 30.03.13 0:09



pravo fina temica. svidja mi se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 9 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 18. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.