kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovi...

Stranica 17 / 18. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:32

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:jedna od zanimljivijih objekata...


Mostovi... - Page 17 9k=
roza ženstvena boja  Mostovi... - Page 17 1523192931
Nisam sumnjao da ti se ne bi svidjela....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 05.03.17 20:35

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:jedna od zanimljivijih objekata...


Mostovi... - Page 17 9k=
roza ženstvena boja  Mostovi... - Page 17 1523192931
Nisam sumnjao da ti se ne bi svidjela....
kako ćeš sumnjati,,, paše mi uz svu garederobu. Roza je moja omiljena boja  Mostovi... - Page 17 11484130
osim toga, već si mi na novogodišnjoj čestitci objasnio da nisi sreo ženu koja nije materijalist. Prema tome!!! Rekao bi Martin  Mostovi... - Page 17 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:39

btw je napisao/la:osim toga, već si mi na novogodišnjoj čestitci objasnio da nisi sreo ženu koja nije materijalist.  Mostovi... - Page 17 684758713

Molim lijepo, ne sjecam se detalja, ali u ovom brutalnom obliku to nisam mogao reci.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 05.03.17 20:41

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:osim toga, već si mi na novogodišnjoj čestitci objasnio da nisi sreo ženu koja nije materijalist.  Mostovi... - Page 17 684758713

Molim lijepo, ne sjecam se detalja, ali u ovom brutalnom obliku to nisam mogao reci.
ma ja se izražavam sirovo i brutalno... ti si to rekao gospocki... visoka bečka škola   Mostovi... - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:43

Vidim, "roza-objekt" je nasao svoju punu namjenu.

(Ma kako poznat bio na ovim prostorima, mislim da bi Alija Sirotanovic imao sanse kao Karamarko na nekim novim izborima.)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 05.03.17 20:45

RobinUd je napisao/la:Vidim, "roza-objekt" je nasao svoju punu namjenu.

(Ma kako poznat bio na ovim prostorima, mislim da bi Alija Sirotanovic imao sanse kao Karamarko na nekim novim izborima.)

naravno... čemu graditi mostove kad su srušeni i prije postavljanja kamena temeljca? Mostovi... - Page 17 684758713

https://kultnix.forumcroatian.com/t974p50-sretan-bozic-i-cestita-nova-godina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:49

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:osim toga, već si mi na novogodišnjoj čestitci objasnio da nisi sreo ženu koja nije materijalist.  Mostovi... - Page 17 684758713

Molim lijepo, ne sjecam se detalja, ali u ovom brutalnom obliku to nisam mogao reci.
ma ja se izražavam sirovo i brutalno... ti si to rekao gospocki... visoka bečka škola   Mostovi... - Page 17 11484130
Ah !!
Vidjeh link.
Iako poznam sebe tek povrsno, znao sam da to nisam napisao u tom obliku, u kojem si ti to prenijela.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 05.03.17 20:54

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:osim toga, već si mi na novogodišnjoj čestitci objasnio da nisi sreo ženu koja nije materijalist.  Mostovi... - Page 17 684758713

Molim lijepo, ne sjecam se detalja, ali u ovom brutalnom obliku to nisam mogao reci.
ma ja se izražavam sirovo i brutalno... ti si to rekao gospocki... visoka bečka škola   Mostovi... - Page 17 11484130
Ah !!
Vidjeh link.
Iako poznam sebe tek povrsno, znao sam da to nisam napisao u tom obliku, u kojem si ti to prenijela.
prenijela sam onako kako sam shvatila nakon ove slije koju si prikeljio na temi koja nema veze s novcem...

ma koliko uglađeno nešto rekao, smisao ostaje isti... ili imaš problem da vjeruješ da su sve žene materijalisti, ili si meni dodijelio tu ulogu...

što god da je, tu sam da te uvjerim da si u pravu...bez obzira na mostove kojih nema Mostovi... - Page 17 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  RobinUd 05.03.17 21:24

btw je napisao/la:prenijela sam onako kako sam shvatila nakon ove slije koju si prikeljio na temi koja nema veze s novcem...

ma koliko uglađeno nešto rekao, smisao ostaje isti... ili imaš problem da vjeruješ da su sve žene materijalisti, ili si meni dodijelio tu ulogu...

što god da je, tu sam da te uvjerim da si u pravu...bez obzira na mostove kojih nema Mostovi... - Page 17 684758713
Nerado komentiram svoje postove na ovaj nacin, to bi mogao biti znak, da nisu shvaceni na nacin, na koji sam ja to zelio.
Pa to necu ni ubuduce.
Nekolik onatuknica:
** ne spadam u nikakve sablone kojekakvih prepucavanja, kojima je cilj nekoga uvrijediti.
** ne poznam ovdje nikoga osobno (izuzev jedne osobe), pa je svaka sumnja u nekakvo osobno razracunavanje deplasirana.
** moji postovi su (pre)puni ironije. Nije im cilj nikoga uvrijediti. Ni na koji nacin. Prva osoba, na ciji racun bih ponudio salu, bio bih ja sam.
** ... i sve u tom smislu...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 05.03.17 21:47

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:prenijela sam onako kako sam shvatila nakon ove slije koju si prikeljio na temi koja nema veze s novcem...

ma koliko uglađeno nešto rekao, smisao ostaje isti... ili imaš problem da vjeruješ da su sve žene materijalisti, ili si meni dodijelio tu ulogu...

što god da je, tu sam da te uvjerim da si u pravu...bez obzira na mostove kojih nema Mostovi... - Page 17 684758713
Nerado komentiram svoje postove na ovaj nacin, to bi mogao biti znak, da nisu shvaceni na nacin, na koji sam ja to zelio.
Pa to necu ni ubuduce.
Nekolik onatuknica:
** ne spadam u nikakve sablone kojekakvih prepucavanja, kojima je cilj nekoga uvrijediti.
** ne poznam ovdje nikoga osobno (izuzev jedne osobe), pa je svaka sumnja u nekakvo osobno razracunavanje deplasirana.
** moji postovi su (pre)puni ironije. Nije im cilj nikoga uvrijediti. Ni na koji nacin. Prva osoba, na ciji racun bih ponudio salu, bio bih ja sam.
** ... i sve u tom smislu...
Ma sve pet Robine, nema potrebe da bilo što objašnjavaš, ionako sam već stekla određene dojmove i teško bih bilo što sad vidjela drugim očima. 

Malo nas ovdje piše, pa si ti bio pravo osvježenje učmalim kultnima.  A ja sam, eto, tip koji voli čakulati sa svakim, čak i s onima s kojima malo tko priča. Navikla sam na ironiju, ovo su kultni, ali sam je od tebe dobila malo previše u vrlo kratkom vremenu. I bez obzira što je uz nju servirana mozart kuglica i dalje je to ironija, povremeno čak i nadmeni sarkazam. A to mi se ne da variti dugo vremena. 
Nismo dobri sugovornici, čak mi se čini da pomalo nerviramo jedno drugo. Da, to je dobar izraz, nerviranje. 


Ali, Bože moj, to nije razlog da budemo ljuti jedno na drugo. zar ne? Mostovi... - Page 17 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  RobinUd 06.03.17 0:07

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:prenijela sam onako kako sam shvatila nakon ove slije koju si prikeljio na temi koja nema veze s novcem...

ma koliko uglađeno nešto rekao, smisao ostaje isti... ili imaš problem da vjeruješ da su sve žene materijalisti, ili si meni dodijelio tu ulogu...

što god da je, tu sam da te uvjerim da si u pravu...bez obzira na mostove kojih nema Mostovi... - Page 17 684758713
Nerado komentiram svoje postove na ovaj nacin, to bi mogao biti znak, da nisu shvaceni na nacin, na koji sam ja to zelio.
Pa to necu ni ubuduce.
Nekolik onatuknica:
** ne spadam u nikakve sablone kojekakvih prepucavanja, kojima je cilj nekoga uvrijediti.
** ne poznam ovdje nikoga osobno (izuzev jedne osobe), pa je svaka sumnja u nekakvo osobno razracunavanje deplasirana.
** moji postovi su (pre)puni ironije. Nije im cilj nikoga uvrijediti. Ni na koji nacin. Prva osoba, na ciji racun bih ponudio salu, bio bih ja sam.
** ... i sve u tom smislu...
Ma sve pet Robine, nema potrebe da bilo što objašnjavaš, ionako sam već stekla određene dojmove i teško bih bilo što sad vidjela drugim očima. 

Malo nas ovdje piše, pa si ti bio pravo osvježenje učmalim kultnima.  A ja sam, eto, tip koji voli čakulati sa svakim, čak i s onima s kojima malo tko priča. Navikla sam na ironiju, ovo su kultni, ali sam je od tebe dobila malo previše u vrlo kratkom vremenu. I bez obzira što je uz nju servirana mozart kuglica i dalje je to ironija, povremeno čak i nadmeni sarkazam. A to mi se ne da variti dugo vremena. 
Nismo dobri sugovornici, čak mi se čini da pomalo nerviramo jedno drugo. Da, to je dobar izraz, nerviranje. 
Ali, Bože moj, to nije razlog da budemo ljuti jedno na drugo. zar ne? Mostovi... - Page 17 684758713

Nerado se ponavljam (rekoh vec), no napraviti cu jos jednom iznimku....
Koliko se moze iscitati, kroz ovo kratko vrijeme sad, a i ono vrijeme iz mojeg "predzivota" na ovom (i onim drugim, srodnim) forumu, ovdje vlada (kod nekih clanova !!) jedna manija proganjanja.
Pa se tako svaki upis, bio taj upis o vremenu, seksu, kulturi... ili bilo cemu drugom, odmah analizira na nacin, da se primjeni formula: "to je sigurno nekakav otrovni upis protiv mene".

Ja ljut na nikoga nisam. Zao bi mi bilo, ako bih taj/takav osjecaj izazvao kod bilo koga.
Osjecaj ljutnje, srdzbe, naklonosti, odbojnosti.... mogu osjetiti samo prema zivim osobama, osobama koje sam uzivo upoznao.
Naklonost, vecu ili manju, na forumu, mogu osjetiti samo prema recenicama, koje ovdje procitam. To nisu zivi ljudi !!
To su virtualne osobe. Cesto nemaju sa osobama, koje su ih generirale, skoro pa nista zajednicko.

No, da ne zamaram forumsko pucanstvo....
Kako kaze ona izreka:  "Sve ljude zelim upoznati. Neke jednom, neke vise puta. Neke ni jednom". (Izreku modificirao RU)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 06.03.17 0:36

PimpekovRobin:

Osjecaj ljutnje, srdzbe, naklonosti, odbojnosti.... mogu osjetiti samo prema zivim osobama, osobama koje sam uzivo upoznao. Naklonost, vecu ili manju, na forumu, mogu osjetiti samo prema recenicama, koje ovdje procitam. To nisu zivi ljudi !! To su virtualne osobe. Cesto nemaju sa osobama, koje su ih generirale, skoro pa nista zajednicko.

----


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Gost 06.03.17 6:32

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:prenijela sam onako kako sam shvatila nakon ove slije koju si prikeljio na temi koja nema veze s novcem...

ma koliko uglađeno nešto rekao, smisao ostaje isti... ili imaš problem da vjeruješ da su sve žene materijalisti, ili si meni dodijelio tu ulogu...

što god da je, tu sam da te uvjerim da si u pravu...bez obzira na mostove kojih nema Mostovi... - Page 17 684758713
Nerado komentiram svoje postove na ovaj nacin, to bi mogao biti znak, da nisu shvaceni na nacin, na koji sam ja to zelio.
Pa to necu ni ubuduce.
Nekolik onatuknica:
** ne spadam u nikakve sablone kojekakvih prepucavanja, kojima je cilj nekoga uvrijediti.
** ne poznam ovdje nikoga osobno (izuzev jedne osobe), pa je svaka sumnja u nekakvo osobno razracunavanje deplasirana.
** moji postovi su (pre)puni ironije. Nije im cilj nikoga uvrijediti. Ni na koji nacin. Prva osoba, na ciji racun bih ponudio salu, bio bih ja sam.
** ... i sve u tom smislu...
Ma sve pet Robine, nema potrebe da bilo što objašnjavaš, ionako sam već stekla određene dojmove i teško bih bilo što sad vidjela drugim očima. 

Malo nas ovdje piše, pa si ti bio pravo osvježenje učmalim kultnima.  A ja sam, eto, tip koji voli čakulati sa svakim, čak i s onima s kojima malo tko priča. Navikla sam na ironiju, ovo su kultni, ali sam je od tebe dobila malo previše u vrlo kratkom vremenu. I bez obzira što je uz nju servirana mozart kuglica i dalje je to ironija, povremeno čak i nadmeni sarkazam. A to mi se ne da variti dugo vremena. 
Nismo dobri sugovornici, čak mi se čini da pomalo nerviramo jedno drugo. Da, to je dobar izraz, nerviranje. 
Ali, Bože moj, to nije razlog da budemo ljuti jedno na drugo. zar ne? Mostovi... - Page 17 684758713

Nerado se ponavljam (rekoh vec), no napraviti cu jos jednom iznimku....
Koliko se moze iscitati, kroz ovo kratko vrijeme sad, a i ono vrijeme iz mojeg "predzivota" na ovom (i onim drugim, srodnim) forumu, ovdje vlada (kod nekih clanova !!) jedna manija proganjanja.
Pa se tako svaki upis, bio taj upis o vremenu, seksu, kulturi... ili bilo cemu drugom, odmah analizira na nacin, da se primjeni formula: "to je sigurno nekakav otrovni upis protiv mene".

Ja ljut na nikoga nisam. Zao bi mi bilo, ako bih taj/takav osjecaj izazvao kod bilo koga.
Osjecaj ljutnje, srdzbe, naklonosti, odbojnosti.... mogu osjetiti samo prema zivim osobama, osobama koje sam uzivo upoznao.
Naklonost, vecu ili manju, na forumu, mogu osjetiti samo prema recenicama, koje ovdje procitam. To nisu zivi ljudi !!
To su virtualne osobe. Cesto nemaju sa osobama, koje su ih generirale, skoro pa nista zajednicko.


No, da ne zamaram forumsko pucanstvo....
Kako kaze ona izreka:  "Sve ljude zelim upoznati. Neke jednom, neke vise puta. Neke ni jednom". (Izreku modificirao RU)

Ovo boldano: Dakle rečenice napisane na forumu nisu napisali živi ljudi? Forumski likovi su virtualne osobe, odnosno mali androidići koji tipkaju nešto što nema veze s karakterom, emocijama, misaonim procesom i svime onim što je tako tipično za žive ljude?  Zanimljivo. 

To da (oduvijek) vladaju raznorazne manije na forumu je jasno svima, ali mislim da tebe nitko nije uvlačio u te forumske obračune i nije kroz ta zbivanja analizirao tvoje upise. Jednako tako nitko nije ni tražio ni očekivao da se o bilo čemu izjasniš, prikloniš bilo kojoj strani itd. Većina se potrudila "pričati" s tobom nevezano za nemile događaje, a ja sam se pokušala čak i šaliti. Kad mi neki tvoj upis nije bio jasan pitala sam te da mi objasniš, upravo iz razloga što ne volim odmah dati negativan predznak bilo kojem i bilo čijem upisu.

Pojašnjenje nisam dobila, nego pomalo izlizanu kategorizaciju -žene vole tjerati mak na konac. Ok. 

Da ne bih i nadalje, kao prava tipična žena, tjerala mak na konac, uozbiljit ću se i neću više komentirati tvoje upise (pardon, upise tvog ne živog virtualnog lika) te samim time neće biti potrebe da se ponavljaš i bilo što objašnjavaš.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Yehudi 02.08.18 6:44

Mostovi... - Page 17 Zlatni%20most%20vijetnam%2010

Mostovi... - Page 17 Zlatni%20most%20vijetnam%2011

Mostovi... - Page 17 Zlatni%20most%20vijetnam%208

Mostovi... - Page 17 Zlatni%20most%20vijetnam%206
Mostovi... - Page 17 Zlatni%20most%20vijetnam%205

U planinama središnjeg Vijetnama, kolosalni par ruku drži zlatni most visoko iznad tla, kao da su udovi iznikli iz same stijene.


Cau Vang ili Zlatni most na planini Ba Na privukao je od otvaranja u lipnju tisuće turista, željnih vidjeti čudo arhitekture neobičnog dizajna.

Pješački most, koji su projektirali arhitekti iz Ho Ši Mina, na tisuću je metara nadmorske visine i nadvisuje vrhove stabala, pružajući posjetiteljima neometan pogled na čaroban pejzaž.
Most simbolizira "velike ruke bogova koje iz tla izvlače zlatnu polugu", rekao je arhitekt Vu Viet Anh.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 02.08.18 22:38

bas dobar most. Nama ce kinezi graditi onaj peljeski, sve za 12 kuna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  besposlenpop 02.08.18 22:46

pizda je napisao/la:bas dobar most. Nama ce kinezi graditi onaj peljeski, sve za 12 kuna...
Obzirom na rvacko-irsko prijateljstvo, moj priedlog je da ga se nazove O'Pelješki most.

_________________
Mostovi... - Page 17 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 02.08.18 23:11

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:bas dobar most. Nama ce kinezi graditi onaj peljeski, sve za 12 kuna...
Obzirom na rvacko-irsko prijateljstvo, moj priedlog je da ga se nazove O'Pelješki most.

Mostovi... - Page 17 1523192931 Mostovi... - Page 17 1523192931 dvostruka simbolika. Predvidja se enorman porast standarda kod hdz-ovaca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  besposlenpop 04.12.18 13:18

Mostovi... - Page 17 7990310-tq7i3mn-1543229073-728-cf99a59bf9-1543840062

_________________
Mostovi... - Page 17 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  besposlenpop 21.03.19 21:29

Mostovi... - Page 17 537700

Mostovi... - Page 17 156ba1h

Mostovi... - Page 17 2v0fwvd

Mostovi... - Page 17 2ykhuhl

Mostovi... - Page 17 2edqm8o

_________________
Mostovi... - Page 17 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 22.03.19 0:54

sta si bijo u Mostaru?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  besposlenpop 22.03.19 7:49

pizda je napisao/la:sta si bijo u Mostaru?
Bijo, i pivo sam pijo, i ćevape sam jeo i još mije brada masna.  Mostovi... - Page 17 3384354616

_________________
Mostovi... - Page 17 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  blitwa 23.03.19 12:19

da... mostovi... 
više ih je srušeno nego izgrađeno...


Mostovi... - Page 17 Berza_NA_VODI_stakleni_most02
Kina... stakleni most koji puca... idealno za infarkt  Mostovi... - Page 17 1523192931


blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 25.03.19 23:32

ovi crack efekti su fora... Mostovi... - Page 17 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  pizda 25.03.19 23:34

kad smo kod extremnih mostova...
Mostovi... - Page 17 Posara
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  besposlenpop 26.03.19 15:50

Poprave bije pritisnuo na grudi ...

_________________
Mostovi... - Page 17 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

Mostovi... - Page 17 Empty Re: Mostovi...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 18. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.