kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domacinstvo - prakticni savjeti

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:24

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sjebala i velikog tekničara Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130
Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 424959984
Zovi hitne intervencije.

svršila Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130 pope, znaš koja je razlika između velikog i malog tekničara? veliki i nakon što ga sjebeš radi kako treba i obavi posao do kraja... ipak je alhambra bila u pravu... onaj mali od 50 kn je samo za uši čačkati
Nije, nego bacaš cement u sudoper. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:28

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Pa za sudoper ti trebaju takve. Nemreš nagurat nekakvu za fi 110 koja bi došla do prvog koljena i dalje ni makac. Nije poanta da deblje bolje probijaju čep - to je najmanji problem - nego da sajla prođe sva koljena!

to bude skoro pa nemoguce, ako je previse kruta, stane na koljenu i ni makac. Ako je savitljiva, probit ce dvadesetak cm i nema dalje...
Sajla ne "probija", nego svrdla!

sajla itekako probija ako ju uguraš sa suprotne strane di svrdla nema... sada već pričam iz iskustva Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3015220106 svrdlom ide do neke mjere ali da vidiš kako probije kad kreneš onim krajem bez svrdla i onda gudiš ko gudalom na violini ...a ova moja dugačka, debela i čvrsta sajla ima i ručku za kurblanje koju možeš pomicati uzduž sajle,e ...eto, možda kome pomognem sa svojim peripetijama pa riješi problem sa začepljenim cijevima brže, bolje i bezbolnije od mene ...jebga, jedno je jubitu filmić a drugo iskustvo iz prva ruke Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931 a čep je bio od sapuna.... nije bilo babaroga u cijevi samo ispadali komadi sapuna
"Sa suprotne strane" je ak guraš iz sabirnog šahta. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:29

Btw je napisao/la:Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Pv0q7pusgu5e5qv8ki56



prvi tko bude imao roćkas će dobiti ovo kućansko pomagalo Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931
Pizda ...?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:30

besposlenpop je napisao/la:
Nije, nego bacaš cement u sudoper. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3601362807

nije bio cement neg sapun i to ne tamo gdje sam mislila, na spoju cijevi sa onom iz kupaone nego mnogo dalje... al i da je čep bio bliže, šipak bih ga uspjela razbiti sa onom malom sajlom ... to što ta mala skine, skinula bih i ja da sam puhnula u cijev

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  pizda 22.11.12 11:31

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Nije, nego bacaš cement u sudoper. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3601362807

nije bio cement neg sapun i to ne tamo gdje sam mislila, na spoju cijevi sa onom iz kupaone nego mnogo dalje... al i da je čep bio bliže, šipak bih ga uspjela razbiti sa onom malom sajlom ... to što ta mala skine, skinula bih i ja da sam puhnula u cijev

jesi isprala cijev na kraju? Ako nisi, ostalo je taloga sa strane pa ce ti se brzo opet zacepit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:31

besposlenpop je napisao/la:"Sa suprotne strane" je ak guraš iz sabirnog šahta. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 439160543

može bit ali i ne mora...ih, ko da ti znaš kako sam ja cijevi postavljala po kući ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:33

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:"Sa suprotne strane" je ak guraš iz sabirnog šahta. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 439160543

može bit ali i ne mora...ih, ko da ti znaš kako sam ja cijevi postavljala po kući ...
Bolje da ne znam, yebla vas arhitectura. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 11:36

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:"Sa suprotne strane" je ak guraš iz sabirnog šahta. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 439160543

može bit ali i ne mora...ih, ko da ti znaš kako sam ja cijevi postavljala po kući ...
Bolje da ne znam, yebla vas arhitectura. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3084372643



nije arhitektura nego nadzor... drugi put ću odmah poslušat ono šta mi alhambra kaže... zna žena Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3015220106 ...a ne ja tebe sa mlinom slušam pa se sramotim po dućanima... nahvalila tu malu sajlu i kako mi baš takva treba kad ono niš od nje Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 16:23

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Kišna bilo bi ti jeftinije i brže da si zvala one sa kamerom kaj istražuju i odštopavaju cijevi.

je, pun ih je krk takvih sa kamerama za cijevi Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1619348112 ma, nije mi žao...prvi puta je najteže a i naučilo se štošta ... da ne govorim da sad imam sajlu kakvu trebam i koja će mi još koji puta poslužiti...volem biti neovisna a to znači da moram sama naučiti rješavati svoje probleme Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931
je je, tak sam i ja volila biti neovisna, sam sve poslove rješavala, gurala, dizala , natezala, sad me bole ruke da nemrem ni unuka nosit. Treba se znat čuvat, ne samo tvrdoglavit, al jebat ga, sad znam a nema povratka. Jebale nas emancipirane žene

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3260170596

bokte, trebalo mi je skoro pedeset godina da skužim da je lakše obući minicu nego vući ormare i cijepati drva Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Jehudi 22.11.12 16:40

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 16:45

Jehudi je napisao/la:Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931



ne kesi se... to je bio praktičan savjet ostatku ženske ekipe Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130

za nošenje namještaja obuci minicu

ako treba drva unositi dekoltirana bluza

za očistiti stan kombiniraj oboje Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  orion 22.11.12 16:49

Btw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Kišna bilo bi ti jeftinije i brže da si zvala one sa kamerom kaj istražuju i odštopavaju cijevi.

je, pun ih je krk takvih sa kamerama za cijevi Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1619348112 ma, nije mi žao...prvi puta je najteže a i naučilo se štošta ... da ne govorim da sad imam sajlu kakvu trebam i koja će mi još koji puta poslužiti...volem biti neovisna a to znači da moram sama naučiti rješavati svoje probleme Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931
je je, tak sam i ja volila biti neovisna, sam sve poslove rješavala, gurala, dizala , natezala, sad me bole ruke da nemrem ni unuka nosit. Treba se znat čuvat, ne samo tvrdoglavit, al jebat ga, sad znam a nema povratka. Jebale nas emancipirane žene

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3260170596

bokte, trebalo mi je skoro pedeset godina da skužim da je lakše obući minicu nego vući ormare i cijepati drva Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931



nikad nije kasno Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3111943984

radim sve - od igle do lokomotive ...ali, u vlastitom podrumu nisam bila već par godina. Ne zanima me ....Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3754230991
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 16:52

orion je napisao/la:
nikad nije kasno Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3111943984

radim sve - od igle do lokomotive ...ali, u vlastitom podrumu nisam bila već par godina. Ne zanima me ....Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3754230991

vala ni mene... ja sam reda radi provirila i ustanovila da je uredan i dobro održavan...nema potrebe da dalje provjeravam kako je Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  orion 22.11.12 16:55

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
nikad nije kasno Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3111943984

radim sve - od igle do lokomotive ...ali, u vlastitom podrumu nisam bila već par godina. Ne zanima me ....Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3754230991

vala ni mene... ja sam reda radi provirila i ustanovila da je uredan i dobro održavan...nema potrebe da dalje provjeravam kako je Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931



seveda, pa gđe bi u podrum u vakoj sexi dindrlici....Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130....

zapravo žena treba pravo odrast da skonta da je bolja polovica u svakom pogledu Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931 ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 17:02

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:... imao poponja pravo... tanko al sa kurblom...

Mali, ali tehničar ... Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3679994209

akcija kurblanje sajle u tijeku... uspjela uvući sajlu od 3 m u zid, sve pošarafila nazad ( vidjela da će trebati i gumice promijeniti, sve se rastopilo ) i dalje ne ide... probala sa jedne druge strane i sjebala tehničara ... odo po drugog, očito mi treba malo duži Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130


ako to ne upali, ide cijev sa vodom pod visokim pritiskom ...


slijedi izvještaj sa terena kad bude kakvih novosti

to baš i ne preporučam, jer tlak zna izvuči cijev iz cijevi, čak i kad su postavljene gumice (tada ide malo teže).
nabavi ti poduljeg čvršćeg tehničara i ožeži Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 225923490

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 17:03

orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
nikad nije kasno Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3111943984

radim sve - od igle do lokomotive ...ali, u vlastitom podrumu nisam bila već par godina. Ne zanima me ....Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3754230991

vala ni mene... ja sam reda radi provirila i ustanovila da je uredan i dobro održavan...nema potrebe da dalje provjeravam kako je Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931



seveda, pa gđe bi u podrum u vakoj sexi dindrlici....Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130....

zapravo žena treba pravo odrast da skonta da je bolja polovica u svakom pogledu Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931 ....

zapravo ni ne treba da si bolja polovica, treba samo skontat kako je njega jednostavno u to uvjeriti... Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3776795594

ajme grozne smo... idem nalijepit koji domaćinski savjet, možda se iskupim Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130



* Ako vam je na nepristupačno mjesto iza ormara ili kreveta pala naušnica ili kakva druga sitinica, lako ćete je izvući bez pomicanja namještaja.
Na vrh cijevi usisavača stavite žensku čarapu, a zatim ju učvrstite konopčićem ili elastičnom gumicom. Kod usisavanja izgubljeni predmet zadržat će se na čarapi.


* Loš miris u hladnjaku - dogodi se ponekad da kada otvorite hladnjak, miriši na sve i svašta. Problem možete riješti vrlo lako. Potrebno je odsjeći dio najlonske čarape, sipati 4 žlice kave i zavezati čarapu. Staviti u hladnjak i svi neugodni mirisi će nestati.

* Sir ćete lakše naribati ako ribež namažete uljem.

* Ako se dogodi da kupite malo starije meso možete ga omekšati na slijedeći način: u vodi razmutite sodu-bikarbonu i sa tom otopinom natopite pamučnu krpu, a zatim omotate oko mesa i ostavite da prenoći.

* Kamenac koji se nataložio u posudi najlakše je očistiti ako u posudu sipate malo mineralne vode i stavite dva sirova krumpira, pa sve to dobro prokuhate.

* Ulje u tavi neće prskati ako prvo stavite malo soli, pa tek onda ulje


* Svako zrno kuhane riže bit će odvojeno ako prilikom kuhanja u vodu dodate nekoliko kapi limuna.

* Začini se uvijek dodaju pri kraju kuhanja, jer samo tako sačuvaju svoju aromu.

* Ako prilikom kuhanja kiselog kupusa dodate nekoliko kriški jabuke ukus ce biti mnogo bolji.

* Da bi povrće koje držite u frižideru duže ostalo friško, plastiku u kojoj ga držite obložite kuhinjskim papirom i stavite spužvu pokvašenu vodom. Ona ce povrću davati potrebnu vlažnost i činiti ga friškim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  orion 22.11.12 17:05

* Ako prilikom kuhanja kiselog kupusa dodate nekoliko kriški jabuke ukus ce biti mnogo bolji.




ovo je živa istina
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 17:06

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:"Sa suprotne strane" je ak guraš iz sabirnog šahta. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 439160543

može bit ali i ne mora...ih, ko da ti znaš kako sam ja cijevi postavljala po kući ...
Bolje da ne znam, yebla vas arhitectura. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3084372643



nije arhitektura nego nadzor... drugi put ću odmah poslušat ono šta mi alhambra kaže... zna žena Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3015220106 ...a ne ja tebe sa mlinom slušam pa se sramotim po dućanima... nahvalila tu malu sajlu i kako mi baš takva treba kad ono niš od nje Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1658420748

žena zna kad je imala trostruki užitak glede odštopavanja....da ti ne velim da smo drvene obloge na stepenicama na jednom dijelu morali mijenjati, jer je vodeni tlak "rasukao" cijevi i drvo se vodurine napilo kak bog zapovijeda.

zato, bez čvrste i duge sajle ničevo!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 17:08

odoh...Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 727654710

ostavljam nešto za one starije od 3o godina Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 11484130


* Muči vas migrena? Napravite obloge od limunova soka i stavite ih na čelo i sljepoočnice. Bolovi će uskoro nestati.

* Patite li od mučnine u automobilu, prije nego krenete pojedite komadić čokolade.

* Boli vas grlo? U mlijeku skuhajte list kelja, zasladite i popijte što toplije.

* Ako patite od reume pomoći će vam stari savjet. U pećnici zagrijte platnenu vrećicu punu soli i njome na pola sata obložite bolno mjesto.

* Gležnjevi vam neće biti otečeni držite li ih pet minuta zamotane u ručniku prije toga namočenom u vodi s octom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 22.11.12 17:09

orion je napisao/la:* Ako prilikom kuhanja kiselog kupusa dodate nekoliko kriški jabuke ukus ce biti mnogo bolji.




ovo je živa istina

ostalo su mrtve istine Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  orion 22.11.12 17:11

sirovi krumpir - kažu da je sirovi krumpir vrhunska biljka. ...pa pišu da se pravi sok od njega, i svašta nešto ...i sve to bolagotvorno djeluje na zdravlje.

Pamtim priču iz djetinjstva da se od sirovog krumpira dobije temperatura ....nikad nisam probala, šeme za blajbanje obično su bile sofisticiranije, a ne da ležim doma i skidam tempeeraturu ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  orion 22.11.12 17:13

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:* Ako prilikom kuhanja kiselog kupusa dodate nekoliko kriški jabuke ukus ce biti mnogo bolji.




ovo je živa istina

ostalo su mrtve istine Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3084372643

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 1523192931kaj me sad jebeš za domaće poskočice, sad si na zapadu pa misliš da možeš ...Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 3229195239
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 23.11.12 12:24

Btw je napisao/la:...
* Patite li od mučnine u automobilu, prije nego krenete pojedite komadić čokolade.
...
... uhvatite se volana. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 A065

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 24.11.12 9:21

besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:...
* Patite li od mučnine u automobilu, prije nego krenete pojedite komadić čokolade.
...
... uhvatite se volana. Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 A065
...i jedite čokoladu dok vozite Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Gost 02.01.13 9:46

i ovu sam jedva pronašla... nadam se da se pipi neće ljutiti, ali ima dobrih stvari, a tu je dostupnija nego tamo....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Domacinstvo - prakticni savjeti - Page 9 Empty Re: Domacinstvo - prakticni savjeti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.