kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

problem sa korisničkim imenima

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 27.09.12 20:14

Admin je napisao/la:sultana of swing je postala lastavica

po slijedećem logiranju unesi novi nick
Smeta mi za mrenu, onaj uskličnik, kaj non - stop blinka, zahvaljujem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Admin 27.09.12 22:11

dromsin je napisao/la:
Admin je napisao/la:sultana of swing je postala lastavica

po slijedećem logiranju unesi novi nick
Smeta mi za mrenu, onaj uskličnik, kaj non - stop blinka, zahvaljujem

štovana korisnice, udovoljićemo vašim zahtjevima, a sve sa ciljem zadovoljstva korisnika našeg foruma, za nekoliko dana.

ukoliko vam uskličnik baš jako smeta, budemo postavili neki drugi znak, koji će manje iritirati vaše umorne oči.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 14:00

Admin je napisao/la:
leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:u ime oca sina i duha svetoga, leon7777, proglašavam te leon....ajd se sad logiraj u miru božjem

ne dela... samo pomalo... el se trebaju zbrisat kolačići? ili da se ponovno regam?

od SADA se logaj kao leon problem sa korisničkim imenima - Page 2 3487165708


fala... admine :helloV:


za kg:
kako to obično biva... žensko UVIEK ima problem za svako rješenje problem sa korisničkim imenima - Page 2 3084372643: problem sa korisničkim imenima - Page 2 3084372643: problem sa korisničkim imenima - Page 2 3084372643: problem sa korisničkim imenima - Page 2 3084372643:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Lena 02.10.12 15:56

Bog i Hrvati je napisao/la:Ja već imam najbolji nick na Forumu, a i šire

pa iza ljubitelja pičke da!!! :P
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 19:00

neko je spominjao da se ovde jednostavnije kače fotke sa neta, ali se ne sećam gde sam to pročitala.
može li u par reči objašnjenje samo za moje uši, tj. oči?

unapred fala:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 19:09

k_m je napisao/la:neko je spominjao da se ovde jednostavnije kače fotke sa neta, ali se ne sećam gde sam to pročitala.
može li u par reči objašnjenje samo za moje uši, tj. oči?

unapred fala:)

desni klik miša, kopiraj sliku s neta (ne link, sliku), klikni lijevim na odgovor dok ne vidiš okomitu (pulsirajuću) crticu koja pokazuje da si spremna za pisanje, opet desni klik, zalijepi i to je to....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Admin 02.10.12 19:22

desni klik na sliku koju želiš prenijeti...kad ti se otvori izbornik -> izaberi copy

unutar ovoga gdje pišeš poruku...klikni na mjesto gdje želiš zaljepiti sliku...ponovo desni klik i iz ponuđenog izaberi -> paste
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 19:32

znači obično copy paste fotki sa neta?
to mi radi na krstarici recimo, ali ovde pokušavam i ne ide, zato sam i pitala misleći da ima neka druga caka. problem sa korisničkim imenima - Page 2 2329918616
fakat mi sad nije jasno zašto ne može. možda mi je u nekim opcijama negde nešto isključeno..ma nema veze, kopiraću kao na escovom, samo sam mislila da ću moći brže.

hvala enivej problem sa korisničkim imenima - Page 2 684758713








Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Admin 02.10.12 19:34

problem sa korisničkim imenima - Page 2 26-60

vidiš da ide problem sa korisničkim imenima - Page 2 684758713
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 19:42

dakle stvarno...evo pokušavam, i ništa.
smešno mi sad ali ajde da mi to na drugom mestu ne ide pa da pomislim kako ne znam o čemu pričate..mislim takvo šta jednostavno,
ali ovde ništa, njente, zero...


evo, sad sam pokušala tamo da okačim baš ovu moju sličicu sa avatara na taj način i uspelo.

misterija, kažem ja...neko me ovde urekao, a znam i ko.... problem sa korisničkim imenima - Page 2 2329918616 problem sa korisničkim imenima - Page 2 4060723073


Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  baaab 02.10.12 19:48

i sigurno imaš baš ovakav prozor? problem sa korisničkim imenima - Page 2 1425538829

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Fzp703j05u2dkbpx9tz
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 20:04

problem sa korisničkim imenima - Page 2 L8nCQ1S+zeVhAAAAABJRU5ErkJggg==

jest, ali sad sam na mozili.
svašta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 02.10.12 20:18

vratila se na g chrome i evo neće opet.
ma jebo ovo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  orion 02.10.12 20:50

problem sa korisničkim imenima - Page 2 26-60



...na avatar copy, na novi post paste .....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Gost 17.10.12 13:14

jel se može (znam da može) produljiti vrijeme za editiranje posta.....bar na pol sata problem sa korisničkim imenima - Page 2 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

problem sa korisničkim imenima - Page 2 Empty Re: problem sa korisničkim imenima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.