kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čarobna šuma

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  orion 08.12.12 20:43

taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

ljudi ssmo različiti .... ja ću na forumu-u virtuali uvijek biti suzdržanija i pažljivija nego u dikret kontaktu ....

i ja isto tako pa ne kužim zašto mi ljudi ne vjeruju da je tako Čarobna šuma - Page 2 11484130



Čarobna šuma - Page 2 3111943984Čarobna šuma - Page 2 3111943984 ... ja ti vjerujem. Teško da moreš biti tako poniežna i tako pofina dvaest četir sata na dan..... ma šalim se Čarobna šuma - Page 2 684758713 ...uopće te ne doživljavam tvrdo ni agresivno, tek kao jednu živahnu ženicu koja postojano kroči kroz pustinju i prašumu ....

Baš tako Čarobna šuma - Page 2 684758713

Ali ima neku neku nerazumljivu potrebu prikazivati se grubljom nego što jest Čarobna šuma - Page 2 3601362807

ne kuži da ju oćemo deskreditirat kod Rom mela, on najvoli amazonke ....nemoj joj reć Čarobna šuma - Page 2 3111943984
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 20:43

taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

ljudi ssmo različiti .... ja ću na forumu-u virtuali uvijek biti suzdržanija i pažljivija nego u dikret kontaktu ....

i ja isto tako pa ne kužim zašto mi ljudi ne vjeruju da je tako Čarobna šuma - Page 2 11484130



Čarobna šuma - Page 2 3111943984Čarobna šuma - Page 2 3111943984 ... ja ti vjerujem. Teško da moreš biti tako poniežna i tako pofina dvaest četir sata na dan..... ma šalim se Čarobna šuma - Page 2 684758713 ...uopće te ne doživljavam tvrdo ni agresivno, tek kao jednu živahnu ženicu koja postojano kroči kroz pustinju i prašumu ....

Baš tako Čarobna šuma - Page 2 684758713

Ali ima neku neku nerazumljivu potrebu prikazivati se grubljom nego što jest Čarobna šuma - Page 2 3601362807

a jebo vas patak...bogomoljke se i mene uvatile Čarobna šuma - Page 2 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  taja 08.12.12 20:47

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i ja isto tako pa ne kužim zašto mi ljudi ne vjeruju da je tako Čarobna šuma - Page 2 11484130



Čarobna šuma - Page 2 3111943984Čarobna šuma - Page 2 3111943984 ... ja ti vjerujem. Teško da moreš biti tako poniežna i tako pofina dvaest četir sata na dan..... ma šalim se Čarobna šuma - Page 2 684758713 ...uopće te ne doživljavam tvrdo ni agresivno, tek kao jednu živahnu ženicu koja postojano kroči kroz pustinju i prašumu ....

Baš tako Čarobna šuma - Page 2 684758713

Ali ima neku neku nerazumljivu potrebu prikazivati se grubljom nego što jest Čarobna šuma - Page 2 3601362807

a jebo vas patak...bogomoljke se i mene uvatile Čarobna šuma - Page 2 1658420748

Čarobna šuma - Page 2 3111943984

Od muških se znaš obraniti, al ajde od žena....
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  orion 08.12.12 20:49

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i ja isto tako pa ne kužim zašto mi ljudi ne vjeruju da je tako Čarobna šuma - Page 2 11484130



Čarobna šuma - Page 2 3111943984Čarobna šuma - Page 2 3111943984 ... ja ti vjerujem. Teško da moreš biti tako poniežna i tako pofina dvaest četir sata na dan..... ma šalim se Čarobna šuma - Page 2 684758713 ...uopće te ne doživljavam tvrdo ni agresivno, tek kao jednu živahnu ženicu koja postojano kroči kroz pustinju i prašumu ....

Baš tako Čarobna šuma - Page 2 684758713

Ali ima neku neku nerazumljivu potrebu prikazivati se grubljom nego što jest Čarobna šuma - Page 2 3601362807

a jebo vas patak...bogomoljke se i mene uvatile Čarobna šuma - Page 2 1658420748

Čarobna šuma - Page 2 2634474203Čarobna šuma - Page 2 2634474203

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 20:49

taja je napisao/la:

Od muških se znaš obraniti, al ajde od žena....

priznajem da sam tu nemoćna...jebga, godine i godine po gradilištima i muškom društvu sve jasno .... kad žeme napadnu, ništa nije jasno Čarobna šuma - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  taja 08.12.12 20:52

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Od muških se znaš obraniti, al ajde od žena....

priznajem da sam tu nemoćna...jebga, godine i godine po gradilištima i muškom društvu sve jasno .... kad žeme napadnu, ništa nije jasno Čarobna šuma - Page 2 11484130

Muškić koji te želi osvojiti mora sa sobom vodati jednu bogomoljku da te najprije ona sredi, i tek onda on preuzima....

Ona toljagom po glavi, onda on za kosu odvuče Čarobna šuma - Page 2 3776795594
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 20:55

taja je napisao/la:

Muškić koji te želi osvojiti mora sa sobom vodati jednu bogomoljku da te najprije ona sredi, i tek onda on preuzima....

Ona toljagom po glavi, onda on za kosu odvuče Čarobna šuma - Page 2 3776795594

da je tako onda bih birala bogooljku Čarobna šuma - Page 2 3111943984 jebote muško koje dođe pokupit sređeno.. nije to muško Čarobna šuma - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  taja 08.12.12 20:58

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Muškić koji te želi osvojiti mora sa sobom vodati jednu bogomoljku da te najprije ona sredi, i tek onda on preuzima....

Ona toljagom po glavi, onda on za kosu odvuče Čarobna šuma - Page 2 3776795594

da je tako onda bih birala bogooljku Čarobna šuma - Page 2 3111943984 jebote muško koje dođe pokupit sređeno.. nije to muško Čarobna šuma - Page 2 1523192931

Ali one nemaju onaj završni tač. NAJVAŽNIJI Čarobna šuma - Page 2 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 21:31

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:..uopće te ne doživljavam tvrdo ni agresivno, tek kao jednu živahnu ženicu koja postojano kroči kroz pustinju i prašumu ....

ajd se ti sa btw uvati za ručice pa zaplešite kolo al najte mene virtualno braniti, opravdavati nit karakterizirati ...ni u ludilu ...oćem bit aždaja i pirana Čarobna šuma - Page 2 1619348112
šta je mala... grčevito braniš svoj virtualni lik? pa ja, dugo si ga gradila, a sad se mi tu našle da ga rušimo Čarobna šuma - Page 2 3601362807
i još tvrdiš da si i tu i tamo jednaka Čarobna šuma - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 21:34

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:..uopće te ne doživljavam tvrdo ni agresivno, tek kao jednu živahnu ženicu koja postojano kroči kroz pustinju i prašumu ....

ajd se ti sa btw uvati za ručice pa zaplešite kolo al najte mene virtualno braniti, opravdavati nit karakterizirati ...ni u ludilu ...oćem bit aždaja i pirana Čarobna šuma - Page 2 1619348112
šta je mala... grčevito braniš svoj virtualni lik? pa ja, dugo si ga gradila, a sad se mi tu našle da ga rušimo Čarobna šuma - Page 2 3601362807
i još tvrdiš da si i tu i tamo jednaka Čarobna šuma - Page 2 1523192931

samo se vi zajebavajte sa mnom... naoružana sam lopatom za snijeg ... poširoka je , jednim udarcem uvatim obje vas Čarobna šuma - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 21:34

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Od muških se znaš obraniti, al ajde od žena....

priznajem da sam tu nemoćna...jebga, godine i godine po gradilištima i muškom društvu sve jasno .... kad žeme napadnu, ništa nije jasno Čarobna šuma - Page 2 11484130

najrađe bi ih opizdila njihovom štiklom, ali se kyje ne žele izuti Čarobna šuma - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 21:37

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Od muških se znaš obraniti, al ajde od žena....

priznajem da sam tu nemoćna...jebga, godine i godine po gradilištima i muškom društvu sve jasno .... kad žeme napadnu, ništa nije jasno Čarobna šuma - Page 2 11484130

najrađe bi ih opizdila njihovom štiklom, ali se kyje ne žele izuti Čarobna šuma - Page 2 3776795594

a jebatga..... ja iskreno opnakom u čelo a one sve našiljene.... šta ću neg pobjeći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 08.12.12 21:41

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

Od muških se znaš obraniti, al ajde od žena....

priznajem da sam tu nemoćna...jebga, godine i godine po gradilištima i muškom društvu sve jasno .... kad žeme napadnu, ništa nije jasno Čarobna šuma - Page 2 11484130

najrađe bi ih opizdila njihovom štiklom, ali se kyje ne žele izuti Čarobna šuma - Page 2 3776795594

a jebatga..... ja iskreno opnakom u čelo a one sve našiljene.... šta ću neg pobjeći
a znam kako ti je... i meni je lakše izać na kraj s desetak zidara nego jednom nakrivo nasađenom ženom... s njima barem znaš na čemu si, sa ženama nikad nisi načisto Čarobna šuma - Page 2 684758713
al nije loše imati kakvu "borbenu" štiklu u radnom trlišu...za ekstremne slučajeve Čarobna šuma - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 9:22

Btw je napisao/la:

a jebatga..... ja iskreno opnakom u čelo a one sve našiljene.... šta ću neg pobjeći
a znam kako ti je... i meni je lakše izać na kraj s desetak zidara nego jednom nakrivo nasađenom ženom... s njima barem znaš na čemu si, sa ženama nikad nisi načisto Čarobna šuma - Page 2 684758713
al nije loše imati kakvu "borbenu" štiklu u radnom trlišu...za ekstremne slučajeve Čarobna šuma - Page 2 1523192931 [/quote]

ma, meni je malo teško generalizirati tu iako se slažem da je ipak više žena nego muškaraca koje su nak zajebane a sve bezveze, iz neke zavisti i sitnih zloba ... ti neš pričaš a ona te samo mjerka, te šta imaš na sebi, te kako si načminkana a kurca čuje šta si joj rekao .... al bome, ima i ispraznih muškaracca i to sve više... majketi mile, ne znam šta je gore...vidjet prazninu u ženi ili u muškarcu... meni to nekako isto ... rado zaobiđem i jedne i druge Čarobna šuma - Page 2 684758713

apropo teme.... upravo iz gore naveenih razloga je lako manipulirati ljudima preko virtuale... bokte, ne moraš više biti ni pun ni fin ni talentiran nit rječit.... sav alat ti je na izvolte i c/p.... pajstaš neku romantičnu muziku i odmah te dožive kao da si maltene pod prozor stao i sam zapjevao .... il citiraš nešto pametno i odmah te malo labilniji dožive maltene ko skrivenog genijalca.... ima toga puno po drušvenim mrežama

meni su najzabavniji skameri po fejsu ili skajpu... nekad ih idem zajebavati al ne često jer se brzo otkriju i koliko su prazni i tupavi i kako najvjerojatnije ni ne pišu sami nego imaju fraze unaprijed pripremljene koje ponavljaju...al jebote, koja tuka moraš bit da padneš na takve stvari? neku noć sam zajebavala jednog na skajpu i to sasvim slučajno jer ima isto ime i prezime kao moj rođak iz amerike pa sam se čak išla javiti jer sam mislila da me rođak zove ...a ono skamer i priča kako je neki oficir u afganistanu i traži nekog svog prijatelja u hr pa ako mu ja mogu pomoći da nađe tog čovjeka....i nekoliko mi puta ponovi isti post na chatu: ja sam u afganistanu i kako mu je teško ... pa jebi se, šta me briga gdje si i kako ti je , nisam te ja tamo slala...i onda kad mu to napišem, ne zna kako dalje pa stane i onda počne kako mu se sviđam na slici a na slici profila mi neki konj stoji .... znači da ni ne gleda s kim priča al se valjda pročulo da hrvatice padaju na nato oficire Čarobna šuma - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 11:56

št je s ovisnošću o netu... događaju se odlasci, pa se ljudi vrate... poučeni prijašnjim neugodnim iskustvima pišu opreznije, ne ulijeću u komunikaciju naivno, ali se svejedno vraćaju...

nije li ovisnost o društvenim mrežama puno opasnija no što si želimo priznati?.. sve veći broj ljudi je na fb... zanimljivo je da se uključuje i starija generacija koja jedva zna ukucati pass... Čarobna šuma - Page 2 3111943984
kamo to sve vodi? hoćemo li vremenom pretati družiti se u RL? čak si više ni ne telefoniramo, nađemo se na fb-u ili skypu, što i nije loše kad si udaljen od najbližih pa imaš priliku i čuti i vidjeti Čarobna šuma - Page 2 684758713... ali... sve češće komuniciramo na taj način sa susjedima i prijateljima koje bi mogli vidjeti svakodnevno uživo

ne znam... i sama sam ovisnik jer ako imam mogućnost sigurno ću ćirnuti na forum, fb, mail...i ma koliko se činilo sve to benigno, mislim da problem prilično potcjenjujemo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 12:22

Btw je napisao/la:
kamo to sve vodi?

ne znam... i sama sam ovisnik jer ako imam mogućnost sigurno ću ćirnuti na forum, fb, mail...i ma koliko se činilo sve to benigno, mislim da problem prilično potcjenjujemo

pa dovest će do istog kao i u svemu čega ima previše - zasićenosti...ne vjerujem da će bit neke katastrofalne posljedice... sjetim se sebe na fb u počecima... sve ti interesantno, sa svima bi pričao ali ubrzo shvatiš da je sve skupa šuplje i na kraju opet komuniciraš sa onim ljudima sa kojima i inače komuniciraš i uživo i to uglavnom samo onda kad se dogovaraš oko susreta uživo... meni odgovaraju poruke a ne zvonjava telefona... imam otvoren pp u kojem je grupa ljudi sa kojima se redovno viđam i čim netko organizira neku feštu, izlet, druženje, bilo šta, ostavi tamo poruku i jave se oni koji su zainteresirani ... mislim da bih popizdila da ti dogovori idu preko telefona i da mi zvoni deset puta kad god netko ima neko pitanje il prijedlog ... sve su to alati i možeš ih koristiti da si obogatiš rl a možeš i gubiti vrijeme, svak si bira sam ... al ono pimplanje do iznemoglosti po statusima je gubitak vremena... nekada su se na fb znale voditi zanimljive rasprave al ovo što se sada događa, to proslijeđivanje linkova, statusa, anđelčića, mudrih misli... pa to ni pas s maslom više nemre provariti... više ni ne pratim išta na fb-u samo odgovorim na poruke

isto tako su mi i forumi bili interesantni neko vrijeme, pisala na više njih a onda uvidiš da je i to gubitak vremena, pogotovo tematski forumi na kojima se proslijeđuje brdo netočnih informacija ( pratila nekoliko foruma o ljekovitom bilju i odustala, ne moram čitati kako ljudi jedan drugog truju ) i odlučila pisati još samo na kultnom forumu i to zato jer mi odgovara zajebancija

ona prava ovisnost se dogodi onima koji inače nisu komunikativni i nisu do sada stvorili krug prijatelja ili obiteljskih veza koje zadovoljavaju njihove potrebe za socijalnim životom ... ali to je ujedno i zavaravanje i takvi obavezno razviju sindrom lojalnosti kojima kasnije dave "nelojalne" virtualne "prijatelje".... od takvih se treba klonuti jer su sposobni zagaditi ti inače zdrave komunikacijske kanale u virtuali .... ali, tome često svjedočimo i tu na forumu pa ne bih dalje o tome...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  antonac 09.12.12 12:46

ja sam ovisnik o receptorima.....bijo to gordon ramsey, jemije oliver ili net......to je jedina stvar na koiu sam zakacen....to ne znaci da cu uopce ikad kuvat po njiovin receptorima, jednostavno volim gledat kako to ljudi rade....kad se odlucim odviknit od toga, samo pogledam naseg master chefa.....nista gluplje, nemastovitie a ima veze sa kuvanjem, ja nisam vidijo....

_________________
daite im da seru....Čarobna šuma - Page 2 29xutcyČarobna šuma - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Lena 09.12.12 18:11

Btw je napisao/la:
kakav crni sajberseks... Čarobna šuma - Page 2 11484130
moja tema je o varljivosti (je li varljivo?) virtuale i likova koje stvaramo sami... napomenula sam da sam počela o tome razmišljati gledajući ovaj videoklip... Čarobna šuma - Page 2 684758713
da li se i u reali ponašamo kao virtualni likovi koje smo usput stvorili? može li se to odvojiti, ili je ipak u svakom virtualnom liku i dio realnog itd itd...
čitaš li ti uopće uvodne postove? Čarobna šuma - Page 2 1658420748
svoj lik i djelo na netu malo karikiramo medija radi....no nekakva priroda,dio karaktera se može donekle iščitati....ja tako mislim....i ono napisano i ne napisno odaje nas djelomično...priča o nama...odnosno mi sami pričamo o sebi....
u prirodi ljudi je izraziti se...ispričati ponešto,a to je generalno o sebi...

tu jedino ne spadaju namjerno kreirani nikovi i likovi koji su stvoreni radi određenog cilja.....recimo nekog pojedinog zafrkavati ili možda sve zafrkavati,nevažno...to je onda nešto malo drugačije....čista igra.....

ima ljudi koji su mi simpa,dragi,neki su onako bezlični,nekai mi nisu simpa Čarobna šuma - Page 2 1523192931
no nakon dugo čitanja i pisanja ne umišljam sebi da nešto jaaaako važno znam o ljudima koji tu pišu,ponekad se druže,zezaju,ponekad kolju....znam ponešto.....a moj osoban dojam me (ako sam poneke rijetke i upoznala) nije prevario,pa se slika koju sam dobila samo čitajući poklopila i sa stvarnom osobom....
no opet kažem ne umišljam si da nekoga jako dobro poznajem... Čarobna šuma - Page 2 439160543


Zadnja promjena: Lena; 09.12.12 18:13; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 21:18

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jab dalje o samoj temi pa vako:

doživjela sa više puta od svojih sugrađana da se prek fejsa strahovito užive i napušu svoje stavove, ja taman pomislim kako se ljudi usudili progovorit, kako se raspričali na razne teme, na mnogim se i prosrali al nema veze.... često sam ulazila u neke fejsbuk rasprave sa ljudima koje svakodnevno susrećem i koji su virtualno ostavljali dojam ležernosti, otvorenosti kad ono, sretneš ih u gradu, ja se zaletim da ih pozdravim nak srdačno a oni bježe.... eto, to meni nikako nije jasno Čarobna šuma - Page 2 1523192931 kako možeš jedno veče sa nekim pričati o svemu i svačemu a onda drugi dan ti neugodno i dobar dan reći i sav si nak uštogljen a veče prije štancao smajlije, krepavao od smijeha ?
zato kaj je virtuala jedno a život drugo i oni su na višem nivou i znaju postaviti granicu. Šalim se.
Moj prvi susret sa jednom forumašicom je bio jako lijep i ugodan, no neke njene izjave sam tek kasnije razumjela. Slabo paljenje bi se reklo. Dakle kaže ona meni jesmo li na vi ili ti. Rekoh na ti / ja sam starija od nje/, pa i na forumu smo na ti. Veli ona meni a ne kod nekih to ne pali, na forumu smo na ti a u reali na vi.

sad si me sjetila na jedno fejsbuk poznanstvo... žena starija od mene i upoznale se prek fejsa a kasnije i u rl jer ima vikendicu u malinskoj pa smo često pile kavu .... uživo sva onak uglađena, sve na vi, na fino i pričam ja njoj kako pišem na nethaeru i veli i ona isto tam piše... bokte, kad sam saznala koja je ja se zgrozila.... u virtuali užas vulgarna i ljuta, piše na vip-u a vamo sva umiljata i baš joj fora što sam ja tak otvorena i znam sve sasuti u facu bez okolišanja ... al ona nije takva .... njoj treba nick i avatar iza kojeg se sakrije da može isto ...al dobro, bar je žena bila iskrena do mene ... to cijenim...kad netko prizna da ima virtualni lik koji nadogradi sve ono što mu fali u reali
Ma nie Nevjesta takva. Čarobna šuma - Page 2 3633235214

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 21:25

besposlenpop je napisao/la:
Ma nie Nevjesta takva. Čarobna šuma - Page 2 3633235214

pa nije nevjesta ... nevjesta je oličenje kulturnog forumašenja naspram ove koju sam ja upoznala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 21:38

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ma nie Nevjesta takva. Čarobna šuma - Page 2 3633235214

pa nije nevjesta ... nevjesta je oličenje kulturnog forumašenja naspram ove koju sam ja upoznala
Ts ts ts ... jesi kad radila ko sobarica u Vrancuskoj? Čarobna šuma - Page 2 H040

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 09.12.12 21:40

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ma nie Nevjesta takva. Čarobna šuma - Page 2 3633235214

pa nije nevjesta ... nevjesta je oličenje kulturnog forumašenja naspram ove koju sam ja upoznala
Ts ts ts ... jesi kad radila ko sobarica u Vrancuskoj? Čarobna šuma - Page 2 H040

nisam ti ja za bit sobarica... ja volim razbacat krevet a pospremit ga mi je malo muka Čarobna šuma - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 10.12.12 19:49

antonac je napisao/la:ja sam ovisnik o receptorima.....bijo to gordon ramsey, jemije oliver ili net......to je jedina stvar na koiu sam zakacen....to ne znaci da cu uopce ikad kuvat po njiovin receptorima, jednostavno volim gledat kako to ljudi rade....kad se odlucim odviknit od toga, samo pogledam naseg master chefa.....nista gluplje, nemastovitie a ima veze sa kuvanjem, ja nisam vidijo....

Čarobna šuma - Page 2 11484130
meni je drago pogledati kod ane... nema, ona bez pardona promiješa sve rukom, obriše ruke od majicu, proba nekoliko puta istom žlicom... a vjerujem da je vrhunkog okusa sve što skuha

ja obično zalutam na stranice s kreativnim pizdarijama, a vrijeme curi, curi...
pa onda malo gledam art fotografije, pa preskočim na vrtlaricu... i tako... lunjam, odlutam, jedva nađem put doma Čarobna šuma - Page 2 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Gost 10.12.12 20:01

što kažu stručnjaci?
Poremećaj korištenja interneta od sljedeće će se godine klasificirati kao ozbiljna mentalna bolest u dijagnostičkom i statističkom priručniku za mentalne bolesti, najavili su britanski liječnici koji će u tu dijagnozu obuhvatiti i one ovisne o korištenju smartphonea, tablet računala i slušalica.

U brojnim zemljama svijeta ovisnost o internetu već je odavno prepoznata kao velik problem, pa primjerice u Nizozemskoj postoje čak i specijalizirane klinike u kojima se tretiraju osobe kod kojih je sjedenje za kompjutorom prešlo sve granice razuma. U Hrvatskoj pak, klasifikacije ove ovisnosti nema, barem ne kao medicinskog termina, no psihološku pomoć zatražio je određeni broj roditelja koji su primijetili da im djeca pretjeruju s računalima............................

.................. Tako netko plašljiv postaje hrabar, ružan postaje lijep, siromašan postaje bogat... Netko tko u stvarnom svijetu ne uspijeva zadovoljiti svoje potrebe, lako će biti privučen virtualnim svijetom u kojem je to naizgled moguće. No, osamljenost, ranjivost, nesposobnost nošenja s problemima stvarnog svijeta postaju još izraženiji i rezultiraju potpunim povlačenjem i depresijom.



kod nas bi uskoro djeca mogla tražiti pomoć zbog roditelja ovisnika, pogotovo oni koji su s roditeljima fb prijatelji Čarobna šuma - Page 2 1523192931

Više na stranici...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  marinija_amburator 10.12.12 20:03

antonac je napisao/la: samo pogledam naseg master chefa.....nista gluplje, nemastovitie a ima veze sa kuvanjem, ja nisam vidijo....

kaj nisu grozni? nemrem to gledati
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Čarobna šuma - Page 2 Empty Re: Čarobna šuma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.