kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 05.01.13 8:02

dromsin je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Kaj se smiješ,debela... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3111943984
ja imam sve na gumicu koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3111943984

bome ću i ja početi s gumicama il mi valja opet na triglav... 4 kg!!! koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 05.01.13 8:38

dromsin je napisao/la:
ravana2 je napisao/la:kile se lijepe na zene kao i zene na pare !

ravana2 .
jel ti danas ročkas maleni? Sretan ti bio, puno jeo i pio koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1369106071

Ravana, sretan ti rođoslav...koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Vil2_gateau

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 05.01.13 8:41

dromsin je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Od ponedjeljka novi režim..godišnji gotov koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 684758713
aha koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 2758896589


Ma da..ne što sam ja strašno disciplinirana, nego što mi je najava posla...pa ću se krijepit čajem,đumbirom,limunom i tak.
a tvoj godišnji koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 684758713 i moj samo ne znam još od kad radim
koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 11484130ništa od maila i kave...... stigneš
To krijepiti, je zbog linije, imuniteta ili.....

Kafa s tobom il kafa s Popom koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3229195239 ...?
Zbog linije&zbog imuniteta..nisam đebela,potaman sam si popunita, al ne volim dobiti ni kg,nervira me ako ne stanem u garderobu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 05.01.13 18:55

MMagdalena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:aha koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 2758896589


Ma da..ne što sam ja strašno disciplinirana, nego što mi je najava posla...pa ću se krijepit čajem,đumbirom,limunom i tak.
a tvoj godišnji koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 684758713 i moj samo ne znam još od kad radim
koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 11484130ništa od maila i kave...... stigneš
To krijepiti, je zbog linije, imuniteta ili.....

Kafa s tobom il kafa s Popom koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3229195239 ...?
Zbog linije&zbog imuniteta..nisam đebela,potaman sam si popunita, al ne volim dobiti ni kg,nervira me ako ne stanem u garderobu.
ne sa menom. koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 05.01.13 22:00

ravana2 je napisao/la:kile se lijepe na zene kao i zene na pare !

ravana2 .
Sretan ti rodžemdan!

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 American-rottweiler-wwe-cena-shirt

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 06.01.13 4:01

Hvala svima na cestitkama ! Sta da ja vama pozelim kada neznam svacije zelje ? Znam da lasta zeli izgledati kao j.lo , pizda imati 18 i 34 a magdalena biti ko ona trebulja iz seinfelda ali ostali ste mi nepoznanica !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 06.01.13 6:09

ravana2 je napisao/la:Hvala svima na cestitkama ! Sta da ja vama pozelim kada neznam svacije zelje ? Znam da lasta zeli izgledati kao j.lo , pizda imati 18 i 34 a magdalena biti ko ona trebulja iz seinfelda ali ostali ste mi nepoznanica !
Mi moramo čekati svoj dan za želje, sad je tvoj red pa poželi što tvoje srce hoće.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 06.01.13 6:49

Pa imam jednu malu zeljicu ali ne znam da li bi mi lena DALA da ju u - praznim ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Lena 06.01.13 8:38

ravana2 je napisao/la:Pa imam jednu malu zeljicu ali ne znam da li bi mi lena DALA da ju u - praznim ?

sunce ti žarko....nafrkat ćeš znaš! koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 11484130

moje srce pripada drugome,a i tielo!koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 171927698
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 06.01.13 10:01

ravana2 je napisao/la:Hvala svima na cestitkama ! Sta da ja vama pozelim kada neznam svacije zelje ? Znam da lasta zeli izgledati kao j.lo , pizda imati 18 i 34 a magdalena biti ko ona trebulja iz seinfelda ali ostali ste mi nepoznanica !


Ma vidi ti njega.... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1619348112 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 8:40



hracnuta magda !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 8:50

ravana2 je napisao/la:

hracnuta magda !
bez kvačice koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3776795594 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3776795594 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3776795594 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3776795594 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 9:15

a ti bi tvrdo ili meko ?koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 18:35

Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 19:00

MMagdalena je napisao/la:Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 997057239

zašto bih sebe pojela kad sam već dva puta pozvana na gulaš od vepra... osim toga, slažem se sa tobom...

evoooo ooooooooooovako se ulazi na kultni forum , sa mnogo šarma, duhovitosti i ležernosti i odmah ti je jasno da se radi ne o osobi koja loče iz visokih čaša nego o osobi koja je sama po sebi visoka u svakom pogledu, i po karakteru i po duovnosti a napose po visokom čelu i inteligenciji koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3015220106

a plovak, bome ćeš se našetati al to ionako moraš pa se nemaš šta žaliti ...dok nas dvije popijemo prvu kavu bit će od tebe atletičar koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 19:11

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 997057239

zašto bih sebe pojela kad sam već dva puta pozvana na gulaš od vepra... osim toga, slažem se sa tobom...

evoooo ooooooooooovako se ulazi na kultni forum , sa mnogo šarma, duhovitosti i ležernosti i odmah ti je jasno da se radi ne o osobi koja loče iz visokih čaša nego o osobi koja je sama po sebi visoka u svakom pogledu, i po karakteru i po duovnosti a napose po visokom čelu i inteligenciji koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3015220106

a plovak, bome ćeš se našetati al to ionako moraš pa se nemaš šta žaliti ...dok nas dvije popijemo prvu kavu bit će od tebe atletičar koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1523192931


Nesporazum. Govorila sam Ravani i Dromsićki o Julii Louis Dreyfus čiji je klip Ravana stavio.. koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 19:12

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 997057239

zašto bih sebe pojela kad sam već dva puta pozvana na gulaš od vepra... osim toga, slažem se sa tobom...

evoooo ooooooooooovako se ulazi na kultni forum , sa mnogo šarma, duhovitosti i ležernosti i odmah ti je jasno da se radi ne o osobi koja loče iz visokih čaša nego o osobi koja je sama po sebi visoka u svakom pogledu, i po karakteru i po duovnosti a napose po visokom čelu i inteligenciji koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3015220106

a plovak, bome ćeš se našetati al to ionako moraš pa se nemaš šta žaliti ...dok nas dvije popijemo prvu kavu bit će od tebe atletičar koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1523192931


koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3254918042 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3254918042 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3254918042

koji zajeb..... ja sam mislila da sam na onoj drugoj temi i da komentiraš syrenu ... a nemrem više brisati post koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Gost 07.01.13 19:18

kišna glista je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Žena je zakon...duhovita je, pametna, zgodna...i bogata. Pojedite se... koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 997057239

zašto bih sebe pojela kad sam već dva puta pozvana na gulaš od vepra... osim toga, slažem se sa tobom...

evoooo ooooooooooovako se ulazi na kultni forum , sa mnogo šarma, duhovitosti i ležernosti i odmah ti je jasno da se radi ne o osobi koja loče iz visokih čaša nego o osobi koja je sama po sebi visoka u svakom pogledu, i po karakteru i po duovnosti a napose po visokom čelu i inteligenciji koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3015220106

a plovak, bome ćeš se našetati al to ionako moraš pa se nemaš šta žaliti ...dok nas dvije popijemo prvu kavu bit će od tebe atletičar koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1523192931


koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3254918042 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3254918042 koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 3254918042

koji zajeb..... ja sam mislila da sam na onoj drugoj temi i da komentiraš syrenu ... a nemrem više brisati post koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 1523192931

Simpatičan zayeb...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

koliko kila mislite dobiti preko praznika ? - Page 2 Empty Re: koliko kila mislite dobiti preko praznika ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.