kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šleper paleta za kišnu glistu

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty božićno drvce by glista

Postaj  Gost 23.12.12 20:03

Ove godine sam definitivno odlučila započeti nove prirodnije tradicije u svom domu pa eto, nema više gomilanja, prežderavanja, konzumerizma i ostalih izmova.... napravljen je jedan jedini božićni kolač, kutija sa svim božićnim ukrasima koji nisu od prirodnog materijala je završila u kontejneru za smeće, ponudila poznanicima da uzmu šta hoće al svi imaju svega i previše....ideja je da se svaki božić svi ukrasi naprave i kasnije recikliraju i nema više skupljanja plastični, takleni kuglica i štrasa po kutijama i onda guranje po raznim zakucima do iduće godine.... ovak je počelo:

ugodna šetnja šumom i odabir nakon koje je uslijedila selekcija...sve što je ostalo ide u drva za potpalu vatre u kaminu

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 385669_4401655071858_418809792_n


šetajući sam se prisjećala nekih stvari napisanih na forumu i tako dobivala ideje šta i kako pa da redom zahvaljujem forumašima koji su me inspirirali ..

hvala dromsi što joj sve mora biti po špagi... na mojoj livadi već mjesecima sa jednog drveta visi špaga koju su djeca ostavila improvizirajući ljuljačku a dovukli su je sa plaže, čim sam ju vidjela, sjetila se dromsinih riječi i voala .... dakle, i moje drvce je konačno po špagi ... također hvala btw na kompletnoj ideji koju je stavila na ovu temu
šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 524914_4401657511919_306751704_n


dalje, hvala lasti i pizdi što su spominjali divlje šparoge kao materijal za dekoraciju... čim sam ih ugledala, znala sam šta ću i kako ću sa njima + mahovina + veprovina + šipak + hrastove šišarke

jedino što nije prirodno su lampice koje su preživjele još iz doba mog djetinjstva...a svi ukrasi su ručno rađeni, napravile moje curice, ljubi ih majka...zvjezdice od slanog tijesta i pofarbano temperama, a ova crvena čudesa na dnu su plastične čaše presvučene u krep papir ...eto ... meni se jako sviđa... pogotovo zato jer nakon blagdana sv nestaje i nema ništa što ću gurati po kutijama i čuvati za idući božić... iduće godine planiram opet u šetnju šumom pa šta mi tamo padne na pamet i šta nađem... vidjet ćemo



šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 12285_4401662392041_2062367144_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 23.12.12 20:29

Kišna super SUPER
Mi smo godinama imala bor na zidu. Uvjek smo kupili sakati bor kojem je falila jedna strana, ak je i bila koja grana brko je odrezao, pa je polovicu bora učvestio na lamperiju. Moji ukrasi nisu po čoškovima točno imam mjesto samo za ukrase za Božić i Uskrs. Imam slamnate ukrase mada in kina a imam i starinske i licitare i fensi sad in. Ove godine je ljubičasto in, e takve dekoracije nemam. Bor je brko unio u kuču, sutra ujutro ću urediti teglu ( premazat ću je lanenim uljem da joj vratim boju, jer je apšisala. Ujutro ću ga i okititi, ove godine ću staviti samo zelene kuglice i slamnate anđele, ne previše jel je borek mali , lampice i zelene perle, jabuku i pšenicu pred bor.
Pšenicu sam kupila. Sijala je godinama i uvjek mi ispala trč-trč travka, probala sam sve moguće savjete i odustala.
Nekad sam radila sa djecom ukrase, prošlo vrijeme.
Kod nas je uvjek bila psihoza kod kićenja, djeci je to bilo bez veze, iako smo morali imati bor jer svi njihovi imaju bor. Brki je išlo na kiki ak sam pjevala kod kićenja božićne pjesme, njemu je vjera nešto daaalllleeeeko. Dolazi nam Pop blagosloviti kuću,al svi nastoje pobjeći od kuće u to vrijeme. Ako sam ja bila sprječena biti doma izvlačili su šibice koji će ga dočekati.
Djeca su mi išla na vjerunauk, pričest i krizmu, to je bila katastrofa. Morala sam ih voziti ( zbog mlađeg) ići nedjeljom u Crkvu i onda na povratku kući umjesto da smo puni Božje milosti mi se pretvorimo u vragove. Dečki se posvađaju i laktare, ja psujem i jednom rukom ih pokušavam šusnuti a drugom držim volan. Takva su bila vremena, na silu ništa nije dobro i zato smo i bili tak frustruirani. Komedija živa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 23.12.12 20:55

ajd dromsi, baš si me iznenadila... mislila sam da se tebi neće svidjeti jer je previše raščupano šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1619348112 ... a ne volem ti ja nikakve nervoze pred blagdane... ja to sve smireno i kolko ide ide... i da svi sudjelujemo na svoj način ... djeci je to najljepše... njih obožavam gledati onako nadobudne kad rade nešto novo šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 23.12.12 21:17

kišna glista je napisao/la:ajd dromsi, baš si me iznenadila... mislila sam da se tebi neće svidjeti jer je previše raščupano šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1619348112 ... a ne volem ti ja nikakve nervoze pred blagdane... ja to sve smireno i kolko ide ide... i da svi sudjelujemo na svoj način ... djeci je to najljepše... njih obožavam gledati onako nadobudne kad rade nešto novo šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713
Sad sam tužna,knedla mi je u grlu, mogla bi se rasplakati. Dugo nisam išla preko, kod Eska, potaknul me je tvoj komentar, bolje da nisam išla. Nije za smijat se , nije za plakat, ne znam ni sama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 23.12.12 21:55

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajd dromsi, baš si me iznenadila... mislila sam da se tebi neće svidjeti jer je previše raščupano šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1619348112 ... a ne volem ti ja nikakve nervoze pred blagdane... ja to sve smireno i kolko ide ide... i da svi sudjelujemo na svoj način ... djeci je to najljepše... njih obožavam gledati onako nadobudne kad rade nešto novo šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713
Sad sam tužna,knedla mi je u grlu, mogla bi se rasplakati. Dugo nisam išla preko, kod Eska, potaknul me je tvoj komentar, bolje da nisam išla. Nije za smijat se , nije za plakat, ne znam ni sama

a jebote dromsi, naj se s tim sad opterećivati... toliko ti baš ne mora biti sve po špagi ...svak ima pravo uživati u svom svijetu ... netko kiti jelke i pravi kolače, netko neš drugo , svoju vlastitu savjest, recimo šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 24.12.12 8:52

kišna glista je napisao/la:Ove godine sam definitivno odlučila započeti nove prirodnije tradicije u svom domu pa eto, nema više gomilanja, prežderavanja, konzumerizma i ostalih izmova.... napravljen je jedan jedini božićni kolač, kutija sa svim božićnim ukrasima koji nisu od prirodnog materijala je završila u kontejneru za smeće, ponudila poznanicima da uzmu šta hoće al svi imaju svega i previše....ideja je da se svaki božić svi ukrasi naprave i kasnije recikliraju i nema više skupljanja plastični, takleni kuglica i štrasa po kutijama i onda guranje po raznim zakucima do iduće godine.... ovak je počelo:

ugodna šetnja šumom i odabir nakon koje je uslijedila selekcija...sve što je ostalo ide u drva za potpalu vatre u kaminu

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 385669_4401655071858_418809792_n


šetajući sam se prisjećala nekih stvari napisanih na forumu i tako dobivala ideje šta i kako pa da redom zahvaljujem forumašima koji su me inspirirali ..

hvala dromsi što joj sve mora biti po špagi... na mojoj livadi već mjesecima sa jednog drveta visi špaga koju su djeca ostavila improvizirajući ljuljačku a dovukli su je sa plaže, čim sam ju vidjela, sjetila se dromsinih riječi i voala .... dakle, i moje drvce je konačno po špagi ... također hvala btw na kompletnoj ideji koju je stavila na ovu temu
šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 524914_4401657511919_306751704_n


dalje, hvala lasti i pizdi što su spominjali divlje šparoge kao materijal za dekoraciju... čim sam ih ugledala, znala sam šta ću i kako ću sa njima + mahovina + veprovina + šipak + hrastove šišarke

jedino što nije prirodno su lampice koje su preživjele još iz doba mog djetinjstva...a svi ukrasi su ručno rađeni, napravile moje curice, ljubi ih majka...zvjezdice od slanog tijesta i pofarbano temperama, a ova crvena čudesa na dnu su plastične čaše presvučene u krep papir ...eto ... meni se jako sviđa... pogotovo zato jer nakon blagdana sv nestaje i nema ništa što ću gurati po kutijama i čuvati za idući božić... iduće godine planiram opet u šetnju šumom pa šta mi tamo padne na pamet i šta nađem... vidjet ćemo



šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 12285_4401662392041_2062367144_n

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 4024472575 šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3260170596
bravo kišna, prelijepo je... pogotovo su prelijepi ukrasi od cura (ljubi ih teta bitwe tako kreativne šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 647878145 šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 647878145 )

i ko boga te molim nemoj iduće godine napravit bor od paleta šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 24.12.12 9:04

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajd dromsi, baš si me iznenadila... mislila sam da se tebi neće svidjeti jer je previše raščupano šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1619348112 ... a ne volem ti ja nikakve nervoze pred blagdane... ja to sve smireno i kolko ide ide... i da svi sudjelujemo na svoj način ... djeci je to najljepše... njih obožavam gledati onako nadobudne kad rade nešto novo šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713
Sad sam tužna,knedla mi je u grlu, mogla bi se rasplakati. Dugo nisam išla preko, kod Eska, potaknul me je tvoj komentar, bolje da nisam išla. Nije za smijat se , nije za plakat, ne znam ni sama

dromsi, nemoj, odmah se riješi te knedle šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 167558484
ni jedan upis nije toga vrijedan, a tuđa žuč nema veze s tobom nego s onim tko ju prosipa....
ako takvi upisi djeluju na tebe nemoj otvarati onaj forum ni u ludilu, bez obzira što tko komentirao ovdje šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 24.12.12 9:08

Btw je napisao/la:

i ko boga te molim nemoj iduće godine napravit bor od paleta šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3114667799


ma koje palete, to je postao skup sport... u krajnjem slučaju da ne mogu u šumu po materijal zbog nevremena, uvijek postoji plan B šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3015220106

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Christmas-tree-for-book-lovers-2095553

usput napravim i akciju brisanja prašine sa knjiga... volem povezat ugodno s praktičnim šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 2634474203 , jednim zamahom poklopit dvije muhe, dva slona i tako to šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 24.12.12 21:57

Btw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ajd dromsi, baš si me iznenadila... mislila sam da se tebi neće svidjeti jer je previše raščupano šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 1619348112 ... a ne volem ti ja nikakve nervoze pred blagdane... ja to sve smireno i kolko ide ide... i da svi sudjelujemo na svoj način ... djeci je to najljepše... njih obožavam gledati onako nadobudne kad rade nešto novo šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713
Sad sam tužna,knedla mi je u grlu, mogla bi se rasplakati. Dugo nisam išla preko, kod Eska, potaknul me je tvoj komentar, bolje da nisam išla. Nije za smijat se , nije za plakat, ne znam ni sama

dromsi, nemoj, odmah se riješi te knedle šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 167558484
ni jedan upis nije toga vrijedan, a tuđa žuč nema veze s tobom nego s onim tko ju prosipa....
ako takvi upisi djeluju na tebe nemoj otvarati onaj forum ni u ludilu, bez obzira što tko komentirao ovdje šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713
Strašno kaj se piše, da se čovjek stvarno prestraši tih prjetnja. Zar se to ne može nekako sankcionirati?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 25.12.12 16:39

dromsin je napisao/la:Strašno kaj se piše, da se čovjek stvarno prestraši tih prjetnja. Zar se to ne može nekako sankcionirati?

jedina isprobana sankcija je: ne čitaj, ne truj se... šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 30.12.12 17:57

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 6hbnfobgcl7lkrt9hx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 30.12.12 18:00

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 9oxjvw1k6eg9yjoqdgfq

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 30.12.12 18:01

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Hzoh1x01xyvduac5oj0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 30.12.12 19:48

Btw je napisao/la:šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Hzoh1x01xyvduac5oj0
ovo je ljepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 31.12.12 9:14

dromsin je napisao/la:ovo je ljepo
...... u odnosu na drugo smeće koje si stavila (priznaj da je bila nedovršena rečenica) šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Gost 31.12.12 10:14

Btw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:ovo je ljepo
...... u odnosu na drugo smeće koje si stavila (priznaj da je bila nedovršena rečenica) šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3776795594
šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 3776795594cicodrm vjeruj časna rječ nisam pomislila, a viš da sam na drugoj temi napisala bljak šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

šleper paleta za kišnu glistu - Page 4 Empty Re: šleper paleta za kišnu glistu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.