kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali trikovi u kužini... ;)

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 30.01.13 21:13

Btw je napisao/la:


da si bila udata za zadrtog bosanca čija je mater bila poznata po svojim pitama i ti bi naučila, ne brini... Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1523192931
pite i bureci su me spasili kad sam imala punu kuću izbjeglica, nahraniš ih čas posla, bez da imaš mesa u kući Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713

da sam bila udata za zadrtog bosanca netko bi od nas dvoje garant poginio pa bi bilo i faširanog mesa za burek Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 11484130 ja bi se svojski trudila da to ne budem ja Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3199090467 ... imala sam jednu kratku vezu sa jednim takvim zadrtim, a nije bio bosanac al bili nako generacijski zadrti , majčin sin a mater jedan vikend otišla nekud i dečki ostali kući sami ...i ja njega i njegovog oca pozvala na ručak, propisno nahranila, servirala sve kako treba (a bokte kad se sjetim koji sam egzibicionist po tom pitanju bila kad sam bila mlađa, sva sreća prošlo me ) i sad oni kao meni da uzvrate, zovu me na ribu ( znali da to volim ) ... i uredila se ja, jel, idem u goste , dođem kod njih kad njih dvoje sjeli pred tv, upalili utakmicu , nalili si rakiještine a meni dali keceljicu uputili u kuhinju i ko uslugu mi napravili što su mi rekli gdje šta stoji ... ha ha ha... a jest im prisjela riba nakon toga Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3111943984 bio onaj moj pogled Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1386227276 , izvela pirueta oko vlastite osi i put vrata a njih dvoje se češkaju i nije im jasno gdje su zajebali al su naučili po prvi puta šta znači riječ reciprocitet iako ju nikada nisu usvojili .. al zato naletila kasnije i udala se za nezadrtog i obrazovatog ... majkomila što sam poplačala zaostale račune samo zato jer sam mislila da su nezadrti, obrazovati i fini super Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3776795594 Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3776795594 Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3776795594 otad mi ti fini idu jako na živac... doslovno razvila alergiju i na njih i na finsku Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1619348112 Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1619348112 Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1619348112 al znaš već kako ta priča ide Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1643005582

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 03.02.13 11:04

Kada imate božanstveno pečenje na stolu i masnu i pošpricanu pećnicu i tepsiju sa koje ne možete sastrugati, nemojte gasiti pećnicu već u nju stavite tepsiju u koju ste ulili vodu i ocat i pustite da kuha 10-15 minuta. Tepsiju samo isperite a stjenke pećnice obrišite papinatim ručnikom.......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  baaab 03.02.13 12:42

syrena je napisao/la: Kada imate božanstveno pečenje na stolu i masnu i pošpricanu pećnicu i tepsiju sa koje ne možete sastrugati, nemojte gasiti pećnicu već u nju stavite tepsiju u koju ste ulili vodu i ocat i pustite da kuha 10-15 minuta. Tepsiju samo isperite a stjenke pećnice obrišite papinatim ručnikom.......

slično vrijedi i za ringle kod kuhanja...ringle se čiste dok su vruće...kad se sve ohladi...i stvrdne...ostaje samo ribanje...ribanje...ribanje...

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 04.02.13 8:36

syrena je napisao/la: Kada imate božanstveno pečenje na stolu i masnu i pošpricanu pećnicu i tepsiju sa koje ne možete sastrugati, nemojte gasiti pećnicu već u nju stavite tepsiju u koju ste ulili vodu i ocat i pustite da kuha 10-15 minuta. Tepsiju samo isperite a stjenke pećnice obrišite papinatim ručnikom.......

e, ovo mi je hvale vrijedan savjet Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3437753850

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 09.02.13 16:58

domaća "vegeta" bez konzervansa i sušenja...ukupna masa cca 3 kg
1 kg mrkve
1/2 kg peršina (list i korijen)
1/4 kg celera (list i korijen)
1/4 kg poriluka (ili luka ako ne volite poriluk)
1 kg soli (može i manje, ali je ovo osnovni recept jer je sol konzervans)

u multipraktiku sasjeckajte sve povrće, da bude zrnato (otprilike kao zrnca griza ili palente... može i štapni rezač, ali ide sporije i bude kašasta masa)
dodajte sol, dobro promješajte i stavite u čiste staklenke...
čuvati na hladnom mjestu... provjereno, odličan okus, ne kvari se...

ako koristite ovu "vegetu" ne solite jela prije no što ih probate...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Lena 16.02.13 10:47

e to bi se dalo napravit....vegetu ne koristimo dugo već...onu kupovnu.....sve se začini sa soli,malo papra,peršin ili selen ovisno o čemu je riječ....i to je to....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 21.02.13 12:08

Lena je napisao/la:e to bi se dalo napravit....vegetu ne koristimo dugo već...onu kupovnu.....sve se začini sa soli,malo papra,peršin ili selen ovisno o čemu je riječ....i to je to....

probaj, svidjet će ti se... a što je najbolje ne mijenja okus ni nakon par mjeseci... Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 19.08.13 11:03

Ako ne zhelite da van se 'rana pokvari do prikosutra, prozhdite je odma.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 19.08.13 13:13

chagalj je napisao/la:Ako ne zhelite da van se 'rana pokvari do prikosutra, prozhdite je odma.
Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 11484130 nema bacanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Lena 21.08.13 15:38

đizs Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 22.08.13 9:05

evo ja san jutroske poijo za doruchak shumske borovnice sa jogurton od kozijeg mlijeka. Lafo zdrava 'rana i te fore. o'ma san prolita. isti moment. zakuvalo mi u shtumku marsh valkira i bumbarov let. pa jebate irud ludi, dish ti sade ojenputa poslin tol'ko godina jaja na oko i pancete ovo skandinavsko sranje za doruchak? ko me jebe luda.

poslin san poijo tripice od juchera. mala nochna muzika.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 22.08.13 11:32

chagalj je napisao/la:evo ja san jutroske poijo za doruchak shumske borovnice sa jogurton od kozijeg mlijeka. Lafo zdrava 'rana i te fore. o'ma san prolita. isti moment. zakuvalo mi u shtumku marsh valkira i bumbarov let. pa jebate irud ludi, dish ti sade ojenputa poslin tol'ko godina jaja na oko i pancete ovo skandinavsko sranje za doruchak? ko me jebe luda.

poslin san poijo tripice od juchera. mala nochna muzika.
Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3254918042 Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3254918042 Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3254918042

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 22.08.13 13:22

Alhambra je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ako želite da vam povrće pri kuhanju ne promijeni boju (npr. grašak, prokulica i brokula potamne, karfiol postane sivo-žut) u vodu u kokoj se kuha dodajte malo sode bikarbone  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713

Supach...a ako hoćeš da ti karfiol bude snježno bijeli dodaš u vodu u kojoj se kuha malo mlijeka..  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713
dva supacha  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 2319274739
I ja volim supu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 22.08.13 13:24

Alhambra je napisao/la:
ako želite umak fine kremaste teksture, umjesto običnog brašna stavite Gustin.
Ojebentezhivote.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 23.08.13 13:25

chagalj je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ako želite umak fine kremaste teksture, umjesto običnog brašna stavite Gustin.
Ojebentezhivote.
kaj tebe jebe? Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 25.04.14 9:41

Veliki trik u kuzini je kako servirati fenomenalan objed u rekordnom roku,a da pritom tretiranjem hrane ne upropastimo sve njene nutritivne vrijednosti. Radionica krece u 5.mjesecu-sretan spoj 20-godisnjeg istrazivanja i prakse Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 01.05.14 10:12

Jedan od zescih trikova u kuzini je potpuno novi recept sprovesti u djelo i odnijet rezultat pokusa na proslavu ziriju istancanog besprijekornog nepca  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1619348112  tj.zdrava slastica koja nema glutena ni secera ni brasno ni umjetnih sastojaka. Kreativnost +♥️ +hrabrost je formula koja se uvijek isplati bez obzira na ishod. Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 12.08.14 0:50

MMagdalena je napisao/la:Jedan od zescih trikova u kuzini je potpuno novi recept sprovesti u djelo i odnijet rezultat pokusa na proslavu ziriju istancanog besprijekornog nepca  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1619348112  tj.zdrava slastica koja nema glutena ni secera ni brasno ni umjetnih sastojaka. Kreativnost +♥️ +hrabrost je formula koja se uvijek isplati bez obzira na ishod. Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 4024472575
hahaha... ne bas svaki put...  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3111943984  ali je uvik iskustvo vise i donijelo nekoliko dobrih recepta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 12.08.14 6:35

MMagdalena je napisao/la:Jedan od zescih trikova u kuzini je potpuno novi recept sprovesti u djelo i odnijet rezultat pokusa na proslavu ziriju istancanog besprijekornog nepca  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1619348112  tj.zdrava slastica koja nema glutena ni secera ni brasno ni umjetnih sastojaka. Kreativnost +♥️ +hrabrost je formula koja se uvijek isplati bez obzira na ishodMali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 4024472575

i šta se tu onda isplati?  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 12.08.17 1:15

Gost je napisao/la:Ako nemam praška za pecivo za kolač za zamjenu upotrijebim sodu bikarbonu.


U odvod povremeno uspem sode bikarbone i bijeli vinski ocat za ekološko čišćenje.


Riža mi je najfinija ako prvo ostaklim luk, pa onda rižu na nj, miješati dok se zrnca fino ne ostakle i promijene boju, tek onda zaliti vrućim temeljcem ili vodom. Pri ovakvom kuhanju rižota svako zrno se vidi.. Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1523192931
Na kraju rižoto poljubiti sa malo masla, malo pravog maslinovog ulja i ribanog parmezana.

I tako...vi izvolte dalje..
Ja ću dodavati kako se budem sjetila.




u međuvremenu sam naučila VELKE trikove u kužini i kuhanju ... Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 1523192931 al otom potom i u posebnoj temi pod nazivom "VELKE tajne malih kuhara/ica .. imam osjećaj da će se Pizdi obistinit davna želja da mu forum prati RTL ekipa Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  maledetta primavera 27.09.17 9:53

Gost je napisao/la:Od svih "vrhnjova" najfiniji okus mi ima mileram. Jedna od žešćih greški je da vidim one mliječne grudice...ma znate o čemu pričam  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3111943984

Dakle, u malu posudu stavim žlicu-dvije-tri milerama pomiješam sa par žlica vode i lagano ugrijem miješajući i tek onda dodam jelu.  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713



Sjećam se tog savijeta, pa u bakalar na polubrodet .... Prefino.
A rižoto se jedino tako i radi kao si opisala, izcakli se riža pa potom postupci dalje .... Sve ostalo nije RIŽOTO, već riža i nešto ili nešto drugo  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Gost 27.09.17 23:10

maledetta primavera je napisao/la:
Gost je napisao/la:Od svih "vrhnjova" najfiniji okus mi ima mileram. Jedna od žešćih greški je da vidim one mliječne grudice...ma znate o čemu pričam  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3111943984

Dakle, u malu posudu stavim žlicu-dvije-tri milerama pomiješam sa par žlica vode i lagano ugrijem miješajući i tek onda dodam jelu.  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713



Sjećam se tog savijeta, pa u bakalar na polubrodet .... Prefino.
A rižoto se jedino tako i radi kao si opisala, izcakli se riža pa potom postupci dalje .... Sve ostalo nije RIŽOTO, već riža i nešto ili nešto drugo  Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 684758713

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 3254918042

a ono ko znate kuhati .. oplakah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Mali trikovi u kužini...  ;) - Page 3 Empty Re: Mali trikovi u kužini... ;)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.