kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultni maskembal

Stranica 1 / 25. 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

Kultni maskembal Empty Kultni maskembal

Postaj  Gost 09.01.13 22:22

Počelo je počelo luuudilo svuda oko nas pa što ne bi i mi zaigrali isto...dakle... ideja je da se na kultnixu odigra pravi maskembal , ima da svak otvori alter i zaigra pod maskom kojom hoće, zajebava kako hoće, sa početkom i krajom maskembala, nakon toga bi išao odabir najmaske i naaaagrade u milionima nečega...


ideje za rok, početak i kraj, tko je za a tko protiv i zašto za i protiv, ideje kako bi to trebalo izgledati ovdje stavite na ovu temu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  orion 09.01.13 22:27

lako ...samo treba krenit. Sutra sam na terenu, al u petak me evo u novom ruhu.

i da se zna, iebat ćemo Bitwi i Pyzdi sve po spisku ako nas baniraju zbog otvaranja altera Kultni maskembal 1523192931 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  darla 09.01.13 22:31

Sto se mene tice moze, samo recite kad pocinjemo Kultni maskembal 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 09.01.13 22:32

orion je napisao/la:lako ...samo treba krenit. Sutra sam na terenu, al u petak me evo u novom ruhu.

i da se zna, iebat ćemo Bitwi i Pyzdi sve po spisku ako nas baniraju zbog otvaranja altera Kultni maskembal 1523192931 ....

ok, neka ove teme do petka navečer ( onda neka tone da se plovak ima čemu veseliti Kultni maskembal 1619348112 ) a onda ćemo o pravilima nabrzinu i bez neke petljancije ovisno kako se ostali izjasne i kako tko voli ... i nek traje barem tjedan dana a onda srodne teme, izbori, palac kurac , nagrade ... eto, sad vi Kultni maskembal 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  orion 09.01.13 22:36

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:lako ...samo treba krenit. Sutra sam na terenu, al u petak me evo u novom ruhu.

i da se zna, iebat ćemo Bitwi i Pyzdi sve po spisku ako nas baniraju zbog otvaranja altera Kultni maskembal 1523192931 ....

ok, neka ove teme do petka navečer ( onda neka tone da se plovak ima čemu veseliti Kultni maskembal 1619348112 ) a onda ćemo o pravilima nabrzinu i bez neke petljancije ovisno kako se ostali izjasne i kako tko voli ... i nek traje barem tjedan dana a onda srodne teme, izbori, palac kurac , nagrade ... eto, sad vi Kultni maskembal 11484130


klinca malo a ne nagrada .... može neka muzička želja - npr. karaoke ala Tajči ..... Kultni maskembal 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 09.01.13 22:42

darla je napisao/la:Sto se mene tice moze, samo recite kad pocinjemo Kultni maskembal 1523192931
pa jel odgovara svima u petak navečer pa do idućeg petka ? ne znam ... ajd sad vi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 09.01.13 23:20

kišna glista je napisao/la:Počelo je počelo luuudilo svuda oko nas pa što ne bi i mi zaigrali isto...dakle... ideja je da se na kultnixu odigra pravi maskembal , ima da svak otvori alter i zaigra pod maskom kojom hoće, zajebava kako hoće, sa početkom i krajom maskembala, nakon toga bi išao odabir najmaske i naaaagrade u milionima nečega...


ideje za rok, početak i kraj, tko je za a tko protiv i zašto za i protiv, ideje kako bi to trebalo izgledati ovdje stavite na ovu temu...
Ja se nikad ne mašakaram. Kultni maskembal 3679994209

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 09.01.13 23:49

nisam uputit u proposicije, kako bi to trebalo ic, uzmes neki novi i nepoznati nick i glumis nekog postojeceg forumasa?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 0:05

pizda je napisao/la:nisam uputit u proposicije, kako bi to trebalo ic, uzmes neki novi i nepoznati nick i glumis nekog postojeceg forumasa?

pa ne moraš neseserli glumiti drugog forumaša.... poanta je da se što više nas u nekom određenom roku maskira ( može i u forumaša al ne mora) i da probamo vidjeti kako bi onda forum izgledao i kako bi pričali jedan sa drugim Kultni maskembal 11484130

nema proposicia... ovo je tema na kojoj bi ih morali skupa osmisliti


Zadnja promjena: kišna glista; 10.01.13 0:09; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 0:07

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:Počelo je počelo luuudilo svuda oko nas pa što ne bi i mi zaigrali isto...dakle... ideja je da se na kultnixu odigra pravi maskembal , ima da svak otvori alter i zaigra pod maskom kojom hoće, zajebava kako hoće, sa početkom i krajom maskembala, nakon toga bi išao odabir najmaske i naaaagrade u milionima nečega...


ideje za rok, početak i kraj, tko je za a tko protiv i zašto za i protiv, ideje kako bi to trebalo izgledati ovdje stavite na ovu temu...
Ja se nikad ne mašakaram. Kultni maskembal 3679994209

ti si sam po sebi maškara... i ne jebi... prvi ćeš se maskirati ako ideja krene... znam već i u koga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 10.01.13 0:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nisam uputit u proposicije, kako bi to trebalo ic, uzmes neki novi i nepoznati nick i glumis nekog postojeceg forumasa?

pa ne moraš neseserli glumiti drugog forumaša.... poanta je da se što više nas u nekom određenom roku maskira ( može i u forumaša al ne mora) i da probamo vidjeti kako bi onda forum izgledao i kako bi pričali jedan sa drugim Kultni maskembal 11484130

aha, ne znamo ko je ko i komunikacija ovisi o impulsu i percepcii?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 0:11

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nisam uputit u proposicije, kako bi to trebalo ic, uzmes neki novi i nepoznati nick i glumis nekog postojeceg forumasa?

pa ne moraš neseserli glumiti drugog forumaša.... poanta je da se što više nas u nekom određenom roku maskira ( može i u forumaša al ne mora) i da probamo vidjeti kako bi onda forum izgledao i kako bi pričali jedan sa drugim Kultni maskembal 11484130

aha, ne znamo ko je ko i komunikacija ovisi o impulsu i percepcii?

tako nekako Kultni maskembal 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 1:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:nisam uputit u proposicije, kako bi to trebalo ic, uzmes neki novi i nepoznati nick i glumis nekog postojeceg forumasa?

pa ne moraš neseserli glumiti drugog forumaša.... poanta je da se što više nas u nekom određenom roku maskira ( može i u forumaša al ne mora) i da probamo vidjeti kako bi onda forum izgledao i kako bi pričali jedan sa drugim Kultni maskembal 11484130

aha, ne znamo ko je ko i komunikacija ovisi o impulsu i percepcii?

tako nekako Kultni maskembal 684758713
jel litamo neprepoznatljivi po svim temama ili samo jednoj. Ja bi samo po jednoj. Kultni maskembal 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 6:20

juhuuuuuuuuuuuuuuu!
odlična ideja malaniska.

moram smislit u šta da se maskiram.
sharon stone? Kultni maskembal 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 10.01.13 8:17

lastavica je napisao/la:juhuuuuuuuuuuuuuuu!
odlična ideja malaniska.

moram smislit u šta da se maskiram.
sharon stone? Kultni maskembal 1523192931

u Dyu ti se lako maskirat, samo sipas paranoje i sve je ok. Ako pritom psujes onda si Esco...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 10.01.13 8:22

Kultni maskembal Zb1m68q98xr2l06rtbvl
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 8:34

dromsin je napisao/la:jel litamo neprepoznatljivi po svim temama ili samo jednoj. Ja bi samo po jednoj. Kultni maskembal 2634474203

a teško da će se to ispoštovati ... znaš već kak smo razigrani ako nas krene Kultni maskembal 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 8:35

lastavica je napisao/la:juhuuuuuuuuuuuuuuu!
odlična ideja malaniska.

moram smislit u šta da se maskiram.
sharon stone? Kultni maskembal 1523192931

nije moja ideja... orion i btw su došli do toga u jednom razgovoru ali i meni se sviđa da se maskiramo i dlslovno zezamo jedan drugoga kad je već vrijeme karnevala Kultni maskembal 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 8:37

pizda je napisao/la:Kultni maskembal Zb1m68q98xr2l06rtbvl

ova slika mi je odmah pala na pamet...

ja ću se maskirati u dovratnyka.... ne moram ništa pisati, samo se registriram i šutim pa neka vas jeza lovi Kultni maskembal 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 10.01.13 8:44

kišna glista je napisao/la:

ova slika mi je odmah pala na pamet...

ja ću se maskirati u dovratnyka.... ne moram ništa pisati, samo se registriram i šutim pa neka vas jeza lovi Kultni maskembal 11484130

nisam citao sto Moica pise jer ona uvijek ima nekakve seksualne aluzije a vidim da ljudi razlicito shvacaju ideju. Jel to zamislito na nacin:

a) ti recimo uzmes novi i nepoznat nick i glumis nekog forumasa a drugi trebaju otkriti kog glumis

b) ti uzmes novi i nepoznat nick i pises kao sto si do sad pisala ko Glista

c) ti uzmes nov i nepoznat nick i pises tako da ne imitiras nikoga a pogotovo ne pises ko sto si do sad pisala, tako da te se cim teze prepozna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 8:51

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ova slika mi je odmah pala na pamet...

ja ću se maskirati u dovratnyka.... ne moram ništa pisati, samo se registriram i šutim pa neka vas jeza lovi Kultni maskembal 11484130

nisam citao sto Moica pise jer ona uvijek ima nekakve seksualne aluzije a vidim da ljudi razlicito shvacaju ideju. Jel to zamislito na nacin:

a) ti recimo uzmes novi i nepoznat nick i glumis nekog forumasa a drugi trebaju otkriti kog glumis

b) ti uzmes novi i nepoznat nick i pises kao sto si do sad pisala ko Glista

c) ti uzmes nov i nepoznat nick i pises tako da ne imitiras nikoga a pogotovo ne pises ko sto si do sad pisala, tako da te se cim teze prepozna...

koliko sam skužila sasvim nebitno i svak nek izabere kako voli, netko će bit to što jest pod drugim nickom, netko može glumiti drugog forumaša, netko može izmisliti skroz drugačiji lik ... ali poanta je bila da se u isto vrijeme svi pojavimo sa novim nickovima i nastavimo forumašiti da vidimo koliko je bitno da li se poznajemo ili ne a koliko stvarno reagiramo na postove nebitno o autoru.... i naravno da se malo iglamo... ipak je karneval ... pa jebemu, šta se nikada nisi maskirao u poznatom društvu a da nitko nije znao da si to ti? meni je to super...

koliko sam skužila za sada stoji to da se krene sutra navečer ... ne znam kako drugima to paše jer neki i ne pišu baš preko vikenda i odgovara im više pisati u radno vrijeme... ali zato bi to i trebalo potrajati koji dan

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 10.01.13 9:01

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ova slika mi je odmah pala na pamet...

ja ću se maskirati u dovratnyka.... ne moram ništa pisati, samo se registriram i šutim pa neka vas jeza lovi Kultni maskembal 11484130

nisam citao sto Moica pise jer ona uvijek ima nekakve seksualne aluzije a vidim da ljudi razlicito shvacaju ideju. Jel to zamislito na nacin:

a) ti recimo uzmes novi i nepoznat nick i glumis nekog forumasa a drugi trebaju otkriti kog glumis

b) ti uzmes novi i nepoznat nick i pises kao sto si do sad pisala ko Glista

c) ti uzmes nov i nepoznat nick i pises tako da ne imitiras nikoga a pogotovo ne pises ko sto si do sad pisala, tako da te se cim teze prepozna...

koliko sam skužila sasvim nebitno i svak nek izabere kako voli, netko će bit to što jest pod drugim nickom, netko može glumiti drugog forumaša, netko može izmisliti skroz drugačiji lik ... ali poanta je bila da se u isto vrijeme svi pojavimo sa novim nickovima i nastavimo forumašiti da vidimo koliko je bitno da li se poznajemo ili ne a koliko stvarno reagiramo na postove nebitno o autoru.... i naravno da se malo iglamo... ipak je karneval ... pa jebemu, šta se nikada nisi maskirao u poznatom društvu a da nitko nije znao da si to ti? meni je to super...

koliko sam skužila za sada stoji to da se krene sutra navečer ... ne znam kako drugima to paše jer neki i ne pišu baš preko vikenda i odgovara im više pisati u radno vrijeme... ali zato bi to i trebalo potrajati koji dan

pa nije nebitno, po tvom daljnjem tekstu vidim da ti se ispreplicu opcia b i c (koliko se poznajemo ili reagiramo na postove nebitno o autoru). Ako sad bude svega i svacega, jebes to, treba postavit pravila igre:)...Opciju (a) mislim da treba izbacit i odlucit se za b ili c...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Gost 10.01.13 9:09

pizda je napisao/la:
pa nije nebitno, po tvom daljnjem tekstu vidim da ti se ispreplicu opcia b i c (koliko se poznajemo ili reagiramo na postove nebitno o autoru). Ako sad bude svega i svacega, jebes to, treba postavit pravila igre:)...Opciju (a) mislim da treba izbacit i odlucit se za b ili c...

može, jebga, stvarno sam slaba kad treba izmišljati pravila, anarhista sam u duši, zato sam i otvorila temu pa da se dogovorimo šta i kako ... šta god odlučite meni je ok... ajd ti izmisli neka pravila, tebi to ide bolje Kultni maskembal 1523192931

iako, iskreno, ne vidim čemu izbaciti opciju a , ona je meni najbolja... zamisli si odjednom na forumu se pojavi jedno pešest pizdi , može se lako dogoditi da na kraju ni sam ne znaš koji si od njih Kultni maskembal 1619348112

prije svega bi to trebalo biti razdoblje igranja a ne sad nekog ozbiljnog eksperimentiranja i proučavanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  pizda 10.01.13 9:20

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
pa nije nebitno, po tvom daljnjem tekstu vidim da ti se ispreplicu opcia b i c (koliko se poznajemo ili reagiramo na postove nebitno o autoru). Ako sad bude svega i svacega, jebes to, treba postavit pravila igre:)...Opciju (a) mislim da treba izbacit i odlucit se za b ili c...

može, jebga, stvarno sam slaba kad treba izmišljati pravila, anarhista sam u duši, zato sam i otvorila temu pa da se dogovorimo šta i kako ... šta god odlučite meni je ok... ajd ti izmisli neka pravila, tebi to ide bolje Kultni maskembal 1523192931

iako, iskreno, ne vidim čemu izbaciti opciju a , ona je meni najbolja... zamisli si odjednom na forumu se pojavi jedno pešest pizdi , može se lako dogoditi da na kraju ni sam ne znaš koji si od njih Kultni maskembal 1619348112

prije svega bi to trebalo biti razdoblje igranja a ne sad nekog ozbiljnog eksperimentiranja i proučavanja

ma nek bude bilo koja opcija sto se mene tice ali ono sto ti govoris bi spadalo pod opciu b. Dakle, da pisemo pod novim nickom istim stilom ko i do sada. U svakom slucaju bi se trebalo odluciti za jednu opciju, sve tri najednom bi zagusile igru i niko ne bi znao sto ustvari treba:)...Posto ste to isplanirale vec za petak, tj. sutra, pronadji Moicu pa nek se odluci, njena je ideja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  darla 10.01.13 9:25

Pa nije fora ako pisemo istim stilom, mos misliti kako ce tesko biti nekog prepoznati, po meni totalno novi nick i osobnost, onda je fora, ovako je prelagano, barem meni Kultni maskembal 11484130

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Kultni maskembal Empty Re: Kultni maskembal

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 25. 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.