kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 4 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 8:00

Jehudi je napisao/la:O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4  Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako.. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713

Biće si se onesvijestijo od maligana. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931

ti si mene zamjenijo sa Baldrickom...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 8:01

Jehudi je napisao/la:

- Da se meni netko nenajavljen muva oko kuće po crnome mraku ja bih pomislio da me špijunira-

ja bih pomislijo da me hoce pokrast, sta ce me spijunirat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 8:06

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

- Da se meni netko nenajavljen muva oko kuće po crnome mraku ja bih pomislio da me špijunira-

ja bih pomislijo da me hoce pokrast, sta ce me spijunirat...

nisam ja bila u kući... ja sam čovjeka dočekala ispod stepeništa kraj njegovih ulaznih vrata, skočila da ga zagrlim iskreno i prijateljski a on se usro O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 poslije je bio tako ljut na mene, pio vodu sa šećerom da dođe k sebi i reko mi da imam sreću da se ukočio od straha inače bi me istuko jer je mislio da ga netko napada ... jebga, a ja ga mislila ugodno iznenaditi a on meni tako O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799

al sam je kriv... jebga, stalno mi pričo kako bi bio sretan da me vidi i da mu fali moje društvo ... ja mislila on to ozbiljno mislio , mašto, štaliveć


Zadnja promjena: kišna glista; 05.04.13 8:08; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 8:08

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

- Da se meni netko nenajavljen muva oko kuće po crnome mraku ja bih pomislio da me špijunira-

ja bih pomislijo da me hoce pokrast, sta ce me spijunirat...

Možda voajeka kakva . Dobro je dok je van kuće.

Zamisli da udješ u kuću a neka nepoznata ženska (bomba) leži na krevetu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 11484130

i kaže da je vanzemaljka

E to bi već bio delirijum tremens by -Baldrick- O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 2733991369
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 8:12

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

- Da se meni netko nenajavljen muva oko kuće po crnome mraku ja bih pomislio da me špijunira-

ja bih pomislijo da me hoce pokrast, sta ce me spijunirat...

nisam ja bila u kući... ja sam čovjeka dočekala ispod stepeništa kraj njegovih ulaznih vrata, skočila da ga zagrlim iskreno i prijateljski a on se usro O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 poslije je bio tako ljut na mene, pio vodu sa šećerom da dođe k sebi i reko mi da imam sreću da se ukočio od straha inače bi me istuko jer je mislio da ga netko napada ... jebga, a ja ga mislila ugodno iznenaditi a on meni tako O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799

al sam je kriv... jebga, stalno mi pričo kako bi bio sretan da me vidi i da mu fali moje društvo ... ja mislila on to ozbiljno mislio , mašto, štaliveć

....ispod stepeništa kraj ulaznih vrata......

hm, pa dobro si se snašla............nego zar ti je zbilja povjerovao O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 270804909

Ja misslim da bi takva od mene popušila šamarčinu ( pa ipak sam pod šokom)

čisto ono jer nebih bio siguran u njeme stvarne planove.

Jer da nisi stigla skočiti na njega a on te trenutak ranije uočio..............kako bi se oprala? O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 727654710
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 8:19

Jehudi je napisao/la:
Jer da nisi stigla skočiti na njega a on te trenutak ranije uočio..............kako bi se oprala? O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 727654710

pa u tome je i fora jer meni nije bilo jasno da on mene nije vidio... nisam se ja skrivala nit je bio skroz mrak nego čovjek bio zadubljen u neke svoje misli i valjda gledo prema ulaznim vratima a zapravo u mislima bio tko zna gdje i gleda a ne vidi me... ja sam bila sto posto sigurna da me morao vidjeti .... šuti, rikavam sad od smijeha kad se sjetim toga O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594

i onda pizda nonšalantno izjavi da bi on da mu vanzemaljac dođe u sobu... moš si misliti ugodnog iznenađenja O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594probio bi i strop i krov od kuće kako bi skočio da mu se to dogodi... il zamisli, sjedi pred kompom, forumaši a ono ga netko potapša po ramenu i veli, ej, evo me, tu sam, ja sam vanzemaljac došao da pričam s tobom O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3254918042

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 9:42

Animalni instikti bi neminovno proradili. Napadni ili bježi.

Jedino da si u miru sam sa sobom i stvarno otvorena uma onda nema frke.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 9:52

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Policija traži pomoć U posljednjih tjedan dana nestalo 14 osoba, od toga 12 maloljetnih Nažalost, nastavlja se negativan trend nestajanja osoba. Iz tjedna u tjedan stižu nove dojave o nestalim osobama za kojima se intenzivno traga. Prošlog tjedna nestalo ih je čak 14policija traži pomoć


U posljednjih tjedan dana nestalo 14 osoba, od toga 12 maloljetnih


Nažalost, nastavlja se negativan trend
nestajanja osoba. Iz tjedna u tjedan stižu nove dojave o nestalim
osobama za kojima se intenzivno traga. Prošlog tjedna nestalo ih je čak
14.




Nego ima li ovo veze sa time ili O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3111943984
Bilo bi dobro da jave i kada se netko pronadje jer ovako ostaje ružan dojam. Zbilja.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 10:20

Jehudi je napisao/la:Animalni instikti bi neminovno proradili. Napadni ili bježi.

Jedino da si u miru sam sa sobom i stvarno otvorena uma onda nema frke.

istina samo ja nisam baš vidjela da se tko od ustrašenih il bori il bježi... obično se ljudi doslovno ukoče a kad vide da su se prepali bezveze i da nema opasnosti, e tek onda proradi bijes i potreba za napadom da se taj stres kanalizira a to ide il napadom i l bježanjem ( nitko neće bježat ako vidi da se bezveze prepao al napast hoće skoro redom svi pa makar samo verbalno)

to vidim sa svojom mamom koja redovno vrišti kad joj ja ulazim u kuću... koliko god se trudim dat do znanja da sam ušla kucanjem, glasnijim hodanjem po hodniku, javljanjem da sam ušla, ona zna nekada toliko biti udubljena u gledanje televizije da jednostavno ne čuje sve to i kad banem u dnevni boravak ona skače, koči se i vrišti i onda sam ja kriva što me nije čula ... dok sam živjela sa roditeljima, mama mi se prijetila da će mi objesit zvono oko vrata ili praporce oko gležnjeva jer sam joj uvijek pretiho hodala ( al istina, radije nosim obuću koja ne proizvodi nikakve zvukove lupkanja )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:28

kišna glista je napisao/la:

nisam ja bila u kući... ja sam čovjeka dočekala ispod stepeništa kraj njegovih ulaznih vrata, skočila da ga zagrlim iskreno i prijateljski a on se usro O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 poslije je bio tako ljut na mene, pio vodu sa šećerom da dođe k sebi i reko mi da imam sreću da se ukočio od straha inače bi me istuko jer je mislio da ga netko napada ... jebga, a ja ga mislila ugodno iznenaditi a on meni tako O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799


jebote, da si tako skocila na mene nasla bi se u sekundi na podu dobro pretucena...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 di si vidjela na ljude skakat iz mraka, proradi nagon za samoodrzanjem...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:30

Jehudi je napisao/la:

Možda voajeka kakva . Dobro je dok je van kuće.

Zamisli da udješ u kuću a neka nepoznata ženska (bomba) leži na krevetu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 11484130

i kaže da je vanzemaljka

covjece, pristao bi i da me ispituje ako hoce ali njezno...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 10:32

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nisam ja bila u kući... ja sam čovjeka dočekala ispod stepeništa kraj njegovih ulaznih vrata, skočila da ga zagrlim iskreno i prijateljski a on se usro O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 poslije je bio tako ljut na mene, pio vodu sa šećerom da dođe k sebi i reko mi da imam sreću da se ukočio od straha inače bi me istuko jer je mislio da ga netko napada ... jebga, a ja ga mislila ugodno iznenaditi a on meni tako O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799


jebote, da si tako skocila na mene nasla bi se u sekundi na podu dobro pretucena...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 di si vidjela na ljude skakat iz mraka, proradi nagon za samoodrzanjem...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713

pa jebote, baš sam ja razmišljala jesam li u nekoj sjeni il ne, vidljivost je bila normalna i predvečernji polumrak a ne sad totalna tama a čovjek normlanim korakom išao prema meni...mislila sam da me ne prepoznaje na prvu al mi ni na kraj pameti nije bilo da me uopće nije registrirao

kurac bi se ti snašao u istoj poziciji... nitko ne krene odmah sa tučom nego bi se ukočio ko i taj moj frend a ja bih se prepala šta ti je i trčala po vodu i šećer i lepezu da ti guram zrak pod njušku ... lako zamišljat šta bi kad ti se to nije dogodilo i ne znaš kako to izgleda .... jebote, nemreš vjerovat šta strah napravi od čovjeka O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:34

kišna glista je napisao/la:

i onda pizda nonšalantno izjavi da bi on da mu vanzemaljac dođe u sobu... moš si misliti ugodnog iznenađenja O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594probio bi i strop i krov od kuće kako bi skočio da mu se to dogodi... il zamisli, sjedi pred kompom, forumaši a ono ga netko potapša po ramenu i veli, ej, evo me, tu sam, ja sam vanzemaljac došao da pričam s tobom

pa ja racunam da su vanzemaljci manje ludi od tebe jebate...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931. Ono, polako se materijaliziraju, izgledaju pitomo, sobom se siri mir i spokoj. Zgodna plavokosa vanzemaljka stavlja ruku na mene. Tijelom mi prodju ugodni trnci dok se utapam u njenim plavim ocima. Drugi vanzemaljci izlaze iz sobe a ona ostaje jos nekoliko sati...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 10:34

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Slike zmija stavljao je na FacebookSlike zmija stavljao je na Facebook

O čemu li je tek maštao mali Lovro

dok je u društvu majke i bake veselo skakutao bokanjačkim zelenim poljanama
živeći u tihom i mirnom zadarskom naselju?
Prenosimo dio članka iz jutarnjeg lista
- O čemu je razmišljao Lovre dok je puna dva sata nožem, sjekirom i staklenom bocom nanosio nezamislive ozljede majci i baki.
Nož zarinut u prsa


– Bilo je strašno – moglo se samo čuti od zadarskih policajaca koji
ne žele govoriti o detaljima ovoga jezivog dvostrukog ubojstva.


Majka Rena Mesnić (55), primalja u zadarskoj Općoj bolnici, ležala je na jednom kraju sobe, a baka Nita Mesnić
(78) na drugom kraju, obje izranjavane do neprepoznatljivosti. Baki je u
prsima pronađen zarinut nož na koji je bila zakačena staklenka, a iz
nosnica su joj virile dvije smotane novčanice.
Po glavi i tijelu imala je desetke otvorenih rana. Majka je ležala
prekrivena krvlju s velikim ozljedama glave u koje je najvjerojatnije Lovro
postavio mobitel. Takva jeziva i istodobno bizarna slika dala je za
povod istražiteljima da sumnjaju kako je Lovro svoj zločin “osmislio”
kao kakav performans. (i danas su umjetnici neshvaćeni, nemoš ni performans napraviti)

Policija je, naime, na ulazu u sobu u kojoj su
pronađena tijela pronašla obješene Lovrine privatne predmete i crteže,
što ih je sve podsjećalo na neku vrstu horor izložbe. Na zidovima sobe
gdje su pronađena tijela 20-godišnjak je sprejem ispisao grafite-
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:37

Jehudi je napisao/la:O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Policija traži pomoć U posljednjih tjedan dana nestalo 14 osoba, od toga 12 maloljetnih Nažalost, nastavlja se negativan trend nestajanja osoba. Iz tjedna u tjedan stižu nove dojave o nestalim osobama za kojima se intenzivno traga. Prošlog tjedna nestalo ih je čak 14policija traži pomoć


U posljednjih tjedan dana nestalo 14 osoba, od toga 12 maloljetnih


Nažalost, nastavlja se negativan trend
nestajanja osoba. Iz tjedna u tjedan stižu nove dojave o nestalim
osobama za kojima se intenzivno traga. Prošlog tjedna nestalo ih je čak
14.




Nego ima li ovo veze sa time ili O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3111943984
Bilo bi dobro da jave i kada se netko pronadje jer ovako ostaje ružan dojam. Zbilja.

jednom sam jos na Net.hr otvorijo temu o tome. Ne znam sad tocno koja je ono brojka ljudi koja svake godine nestane samo u Americi a nikad se vise ne pronadju. Mislim da godisnje u svijetu nestane jedna solidna drzava sto se tice broja stanovnika. Gdje su ti ljudi?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:39

Jehudi je napisao/la:

Policija je, naime, na ulazu u sobu u kojoj su
pronađena tijela pronašla obješene Lovrine privatne predmete i crteže,
što ih je sve podsjećalo na neku vrstu horor izložbe. Na zidovima sobe
gdje su pronađena tijela 20-godišnjak je sprejem ispisao grafite-

ubit jebote, odlezat ce par godina u ludnici i opet na slobodu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 10:39

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i onda pizda nonšalantno izjavi da bi on da mu vanzemaljac dođe u sobu... moš si misliti ugodnog iznenađenja O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594probio bi i strop i krov od kuće kako bi skočio da mu se to dogodi... il zamisli, sjedi pred kompom, forumaši a ono ga netko potapša po ramenu i veli, ej, evo me, tu sam, ja sam vanzemaljac došao da pričam s tobom

pa ja racunam da su vanzemaljci manje ludi od tebe jebate...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931. Ono, polako se materijaliziraju, izgledaju pitomo, sobom se siri mir i spokoj. Zgodna plavokosa vanzemaljka stavlja ruku na mene. Tijelom mi prodju ugodni trnci dok se utapam u njenim plavim ocima. Drugi vanzemaljci izlaze iz sobe a ona ostaje jos nekoliko sati...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713

jebate, tek onda bi se usro... zamisli da ti se odjednom usred kuće netko il nešto počne polako materijalizirati pa da se i radi o odredu ekstrapitomih zgodnih plavuša, poplavio bi i ti od straha O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:40

kišna glista je napisao/la:

kurac bi se ti snašao u istoj poziciji... nitko ne krene odmah sa tučom nego bi se ukočio ko i taj moj frend a ja bih se prepala šta ti je i trčala po vodu i šećer i lepezu da ti guram zrak pod njušku ... lako zamišljat šta bi kad ti se to nije dogodilo i ne znaš kako to izgleda .... jebote, nemreš vjerovat šta strah napravi od čovjeka O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931

snasao bi se i te kako, pa i bio sam u takvim situacijama. Meni su refleksi uzasno brzi, najprije rade oni a poslije osmotrim situaciju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 10:42

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Policija traži pomoć U posljednjih tjedan dana nestalo 14 osoba, od toga 12 maloljetnih Nažalost, nastavlja se negativan trend nestajanja osoba. Iz tjedna u tjedan stižu nove dojave o nestalim osobama za kojima se intenzivno traga. Prošlog tjedna nestalo ih je čak 14policija traži pomoć


U posljednjih tjedan dana nestalo 14 osoba, od toga 12 maloljetnih


Nažalost, nastavlja se negativan trend
nestajanja osoba. Iz tjedna u tjedan stižu nove dojave o nestalim
osobama za kojima se intenzivno traga. Prošlog tjedna nestalo ih je čak
14.




Nego ima li ovo veze sa time ili O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3111943984
Bilo bi dobro da jave i kada se netko pronadje jer ovako ostaje ružan dojam. Zbilja.

jednom sam jos na Net.hr otvorijo temu o tome. Ne znam sad tocno koja je ono brojka ljudi koja svake godine nestane samo u Americi a nikad se vise ne pronadju. Mislim da godisnje u svijetu nestane jedna solidna drzava sto se tice broja stanovnika. Gdje su ti ljudi?

Smatram da se dobar dio vrati, nadje. A ima i slučajeva držanja kao sex roblja, ubojstava i sl.ima manijaka
koliko hoćeš.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:43

kišna glista je napisao/la:

jebate, tek onda bi se usro... zamisli da ti se odjednom usred kuće netko il nešto počne polako materijalizirati pa da se i radi o odredu ekstrapitomih zgodnih plavuša, poplavio bi i ti od straha O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799

ovisi, ima dana kad se trgnem na susanj a ponekad bi se mrtav hladan suocio sa horror cudovistima...Opet, posto su mastanja moja normalno da se to desava onda kad sam smireniji...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 10:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kurac bi se ti snašao u istoj poziciji... nitko ne krene odmah sa tučom nego bi se ukočio ko i taj moj frend a ja bih se prepala šta ti je i trčala po vodu i šećer i lepezu da ti guram zrak pod njušku ... lako zamišljat šta bi kad ti se to nije dogodilo i ne znaš kako to izgleda .... jebote, nemreš vjerovat šta strah napravi od čovjeka O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931

snasao bi se i te kako, pa i bio sam u takvim situacijama. Meni su refleksi uzasno brzi, najprije rade oni a poslije osmotrim situaciju...

je je, ti koji tako pričaju o sebi se najviše ukoče... ovaj moj frend isto bio neki atletičar, hvalio se kak je snažan, brz, superman, sportaš, tko će njemu šta tako da mi ni na kraj pameti nije bilo da bih ga mogla dovest u predinfarktno stanje samo svojom pojavom O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:47

Jehudi je napisao/la:

Smatram da se dobar dio vrati, nadje. A ima i slučajeva držanja kao sex roblja, ubojstava i sl.ima manijaka
koliko hoćeš.

ne, broj nestalih je puno veci ali se dosta njih vrati ili ih se nadje. Brojka koju sam spominjao je od onih koji se nikad ne nadju. Amerika prednjaci u tome a cisto sumnjam da neko amerikance odvozi u bijelo roblje. Dobro, neki su ubijeni i negdje pokopani ili zaliveni betonom pa ih se zato ne moze pronac ali opet, niko nije pobio toliku masu ljudi. Tu nisu uracunati beskucnici kojih nema u evidencijama pa se i ne zna koliko ih nestane. Moja teorija je bila da su tu vanzemaljci u igri...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 10:47

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 ANGELA_564510S1

O čemu je razmišljala Angela Merkel

dok je sa svojim drugaricama šetala plažama DDR-a ? O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 10:49

kišna glista je napisao/la:

je je, ti koji tako pričaju o sebi se najviše ukoče... ovaj moj frend isto bio neki atletičar, hvalio se kak je snažan, brz, superman, sportaš, tko će njemu šta tako da mi ni na kraj pameti nije bilo da bih ga mogla dovest u predinfarktno stanje samo svojom pojavom O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3776795594

pa bio sam u takvim situacijama barem desetak puta, nikad se nisam zaledio. Normalno da djelujes instinktivno i u sekundi, mimo mozga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 10:49

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebate, tek onda bi se usro... zamisli da ti se odjednom usred kuće netko il nešto počne polako materijalizirati pa da se i radi o odredu ekstrapitomih zgodnih plavuša, poplavio bi i ti od straha O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 3114667799

ovisi, ima dana kad se trgnem na susanj a ponekad bi se mrtav hladan suocio sa horror cudovistima...Opet, posto su mastanja moja normalno da se to desava onda kad sam smireniji...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 684758713

ajd ti za svaki slučaj sad pripazi malo... jesu maštanja tvoja al moja se ostvaruju a poprilično sam vjerno jučer i danas predočavala ove situacije sa tvojim susretima sa vanzemaljcima a često mi se dogodi da se ostvari ono što vidim tako jasno ... pripremi za svaki slučaj čašu vode sa šećerom i kakav diplomacki govor u ime svih nas nakon što se smiriš O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 4 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 15. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.