kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

besplatna sezonska spiza

Go down

besplatna sezonska spiza Empty besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 26.04.13 17:59

Vrijeme je šparoga, divljeg češnjaka, maslačka i svaštanečeg...

ajmo recepte od besplatnih namirnica (šparoge se izuzimaju, nisu besplatne ako vas ulove besplatna sezonska spiza 11484130)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 29.04.13 21:43

Btw je napisao/la:Vrijeme je šparoga, divljeg češnjaka, maslačka i svaštanečeg...

ajmo recepte od besplatnih namirnica (šparoge se izuzimaju, nisu besplatne ako vas ulove besplatna sezonska spiza 11484130)

super tema samo ti ja to sve pojednostavim kad imam prilike "ići u lov"... nema tu puno kuhanja

u ovo doba je iz mog iskustva miksani sok od tušta bogom dan za detoksikaciju .... zero limunovog soka, zero jabuke da poboljša ukus, zero chilija i to je to ... izgleda ko da močvarnu vodu piješ al začepiš nos i iiiiideš... kakvo te kuvanje spopalo... to moraš sa mladom koprivom ...maslačak staviš u salatu .... na žalost, ja sada samo pričam o tome a već dugo nisam to praktitzirala .... budem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 01.06.13 8:18

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:Vrijeme je šparoga, divljeg češnjaka, maslačka i svaštanečeg...

ajmo recepte od besplatnih namirnica (šparoge se izuzimaju, nisu besplatne ako vas ulove besplatna sezonska spiza 11484130)

super tema samo ti ja to sve pojednostavim kad imam prilike "ići u lov"... nema tu puno kuhanja

u ovo doba je iz mog iskustva miksani sok od tušta bogom dan za detoksikaciju .... zero limunovog soka, zero jabuke da poboljša ukus, zero chilija i to je to ... izgleda ko da močvarnu vodu piješ al začepiš nos i iiiiideš... kakvo te kuvanje spopalo... to moraš sa mladom koprivom ...maslačak staviš u salatu .... na žalost, ja sada samo pričam o tome a već dugo nisam to praktitzirala .... budem

šparoge mi nikako ne idu sirove, prema tome,,, besplatna sezonska spiza 684758713

Bazga

Šebesa-slovenski šveps besplatna sezonska spiza 1523192931
5 l vode
13 cvjetova bazge
800 grama cukra
4 limuna

namočiti sve, pustiti preko noći, precjediti u plastične boce (ne prepuniti boce)
odlično, osvježavajuće i sezonsko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 17.06.13 18:03

Btw je napisao/la:Vrijeme je šparoga, divljeg češnjaka, maslačka i svaštanečeg...

ajmo recepte od besplatnih namirnica (šparoge se izuzimaju, nisu besplatne ako vas ulove  besplatna sezonska spiza 11484130)



kakav je to divlji cesnjak.. loooooool. evo ja upravo pravim gulash... obicno jelce... nije ko to vase od zelenisha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 17.06.13 23:47

sara je napisao/la:
Btw je napisao/la:Vrijeme je šparoga, divljeg češnjaka, maslačka i svaštanečeg...

ajmo recepte od besplatnih namirnica (šparoge se izuzimaju, nisu besplatne ako vas ulove  besplatna sezonska spiza 11484130)



kakav je to divlji cesnjak.. loooooool. evo ja upravo pravim gulash... obicno jelce... nije ko to vase od zelenisha

tzv medvjeđi luk... biljka čije je aromatično lišće slično đurđevku (što je ujedno i najveća opasnost pri branju, zamijeniti ga s lišćem đurđevka)... odličan antiseptik, smanjuje kolesterol, ukusan...
besplatna sezonska spiza Cemaz-gozdni-cesen
http://oblizeki.com/srijemus-ili-divlji-medvjedi-luk-cudesan-je-pripitomljen-u-siru-2112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 02.07.13 23:08

e da.. pa znam tu biljku. inace je ona u cro poprave poznata....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Lena 07.07.13 7:06

meni je besplatno sve od oca....salata,mlada kapulica,tikvice,krumpiri,mišanca.....
skuhati i posoliti....dodati malo maslinova ulja......milina
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Gost 08.07.13 9:18

Lena je napisao/la:meni je besplatno sve od oca....salata,mlada kapulica,tikvice,krumpiri,mišanca.....
skuhati i posoliti....dodati malo maslinova ulja......milina

 besplatna sezonska spiza 3111943984 
ima li nade da ga malo posudiš... barem na mjesec dva... mislim ćaću tvog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Lena 15.07.13 15:33

moica je napisao/la:
Lena je napisao/la:meni je besplatno sve od oca....salata,mlada kapulica,tikvice,krumpiri,mišanca.....
skuhati i posoliti....dodati malo maslinova ulja......milina

 besplatna sezonska spiza 3111943984 
ima li nade da ga malo posudiš... barem na mjesec dva... mislim ćaću tvog

 nema šanse...tata je samo jedan! besplatna sezonska spiza 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  jonnwarne 11.03.22 15:50

These spices are really awesome. It is good for everyone to share different type of information about it. So it's helpful for everyone. shoes for wide feet

jonnwarne

Broj postova : 12
Join date : 22.11.2021

[Vrh] Go down

besplatna sezonska spiza Empty Re: besplatna sezonska spiza

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.