kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonsai

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Lena 20.04.16 9:49

i meni su ti bosaići baš podragi.....
a glicinija ona prva iako je u redu bosnaija opet je poprilična....treba imati sobu za nju.....i para za kupit takvu ili puuuuno vremena za truditi se da bude takva
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Gost 20.04.16 9:59

Lena je napisao/la:i meni su ti bosaići baš podragi.....
a glicinija ona prva iako je u redu bosnaija opet je poprilična....treba imati sobu za nju.....i para za kupit takvu ili puuuuno vremena za truditi se da bude takva

dota tih bonsai drveća je poprilično veliko ... al meni nije gušt kupiti ... meni je gušt sama napraviti bonsai drvo ... doduše, ništa ne znam o tome al probam ... ako uspije super, ako ne, opet super ... zabijem gliciniju negdje na livadu i imam običnu veliku gliciniju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Lena 20.04.16 10:02

kako sam ja jako praktična-čitaj lina- za te biljke kod mene naravno uspijavaju samo one žilave  Bonsai - Page 5 11484130
tako da imamo samo nešto zelenila na balkonu....lovor,jedan ružmarin koji se svako proljeće oporavi i ogroman je,pa još neka 2-3 grmića koje ja obrezujem i fakat su kao bosai-i  Bonsai - Page 5 3111943984
ostalo unutra isto samo zeleno....a mjaca je pojela 2-3 boljke već....ne da se ta lako
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Gost 20.04.16 10:39

Lena je napisao/la:a mjaca je pojela 2-3 boljke već....ne da se ta lako

i meni je moja mjaca napravila prvu štetu al taj je prošao moju dresuru i sada ga nema već par dana ... zna da je kriv i to jako ... Bonsai - Page 5 1523192931

prevrnuo mi je neku konfekcijsku biljku za koju nisam emotivno vezana ... da mi je pipnijo ono moje drveće koje sam sadila iz sjemenja, pretvorila bih ga u muf Bonsai - Page 5 1523192931

ona jabuka mi se krasno razlistala na vrhu stabljike ... predvina mala jabučica gašpica ... kad prvi puta baci cvijet, kod mene se slavi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  antonac 20.04.16 11:13

ne ogovaraite mi miacu.... Bonsai - Page 5 11484130 Bonsai - Page 5 11484130

_________________
daite im da seru....Bonsai - Page 5 29xutcyBonsai - Page 5 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Gost 20.04.16 11:17

antonac je napisao/la:ne ogovaraite mi miacu.... Bonsai - Page 5 11484130 Bonsai - Page 5 11484130

ja ne ogovaram ... volim mjace ... na gulaš Bonsai - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Gost 02.05.16 22:09

Glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:i meni su ti bosaići baš podragi.....
a glicinija ona prva iako je u redu bosnaija opet je poprilična....treba imati sobu za nju.....i para za kupit takvu ili puuuuno vremena za truditi se da bude takva

dota tih bonsai drveća je poprilično veliko ... al meni nije gušt kupiti ... meni je gušt sama napraviti bonsai drvo ... doduše, ništa ne znam o tome al probam ... ako uspije super, ako ne, opet super ... zabijem gliciniju negdje na livadu i imam običnu veliku gliciniju
ti guštaj i pravi, a meni donesi (ili pošalji) već napravljen... mere? Bonsai - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Gost 03.05.16 7:32

btw je napisao/la:
ti guštaj i pravi, a meni donesi (ili pošalji) već napravljen... mere? Bonsai - Page 5 11484130

evo sam iščupala prvog pa ću od danas krenuti u uživanje

Bonsai - Page 5 Big_tree_down


sad moram smisliti kako ga smanjiti ... al gledala sam filmić kako se to radi i ne čini mi se teško ... malo otfikariš vamo, malo tamo, korijen isto tako i eto ti bonsai

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bonsai - Page 5 Empty Re: Bonsai

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.