kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fotke

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.02.14 14:03

kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:
bome je...samo se glistice nemoj skotrljati naglavacke...

misliš da već nisam  fotke - Page 40 11484130 i to na najglupljem mjestu ... usred ljeta se penjem i sve ok, al zadnja tri metra spusta ka prepunoj plaži ljudi ode ja u kliiiiz i kotrljanje do dna i pred publikom ...
yes, rekla...i'm ok... fotke - Page 40 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.02.14 14:07

Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:
bome je...samo se glistice nemoj skotrljati naglavacke...

misliš da već nisam  fotke - Page 40 11484130 i to na najglupljem mjestu ... usred ljeta se penjem i sve ok, al zadnja tri metra spusta ka prepunoj plaži ljudi ode ja u kliiiiz i kotrljanje do dna i pred publikom ...
yes, rekla...i'm ok... fotke - Page 40 1619348112

nije da ne bih al me nije nitko pitao ... kad su me vidjeli onako svu prašnjavu i izgrebanu ( i reš prepečenu jer sam po najgoroj žegi išla di ni ovce  ne idu ) , bilo im neugodno uopće gledati u mom smjeru ... al eto, još jedan događaj koji bi spadao pod ovu temu al mi se ne da sad prepisivat  fotke - Page 40 11484130 
https://kultnix.forumcroatian.com/t530-sramota?highlight=sramota

al dobro si me sjetio na taj događaj ... još se sjećam kako sam danima imala bijele štrafne na ramenima od ruksaka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.02.14 15:57

kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:
bome je...samo se glistice nemoj skotrljati naglavacke...

misliš da već nisam  fotke - Page 40 11484130 i to na najglupljem mjestu ... usred ljeta se penjem i sve ok, al zadnja tri metra spusta ka prepunoj plaži ljudi ode ja u kliiiiz i kotrljanje do dna i pred publikom ...
yes, rekla...i'm ok... fotke - Page 40 1619348112

nije da ne bih al me nije nitko pitao ... kad su me vidjeli onako svu prašnjavu i izgrebanu ( i reš prepečenu jer sam po najgoroj žegi išla di ni ovce  ne idu ) , bilo im neugodno uopće gledati u mom smjeru ... al eto, još jedan događaj koji bi spadao pod ovu temu al mi se ne da sad prepisivat  fotke - Page 40 11484130 
https://kultnix.forumcroatian.com/t530-sramota?highlight=sramota

al dobro si me sjetio na taj događaj  ... još se sjećam kako sam danima imala bijele štrafne na ramenima od ruksaka

nekidan vidio nekog jadnicka kako je skliza na ledu i trenso glavom o beton, auto se streslo...tako lose izgledalo, nisam se mogo ni isceriti... fotke - Page 40 1354420400 ...bez veze...nego moro ici iz toplog auta viditi jel ok... fotke - Page 40 4060723073 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.02.14 17:44

Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Polo je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

misliš da već nisam  fotke - Page 40 11484130 i to na najglupljem mjestu ... usred ljeta se penjem i sve ok, al zadnja tri metra spusta ka prepunoj plaži ljudi ode ja u kliiiiz i kotrljanje do dna i pred publikom ...
yes, rekla...i'm ok... fotke - Page 40 1619348112

nije da ne bih al me nije nitko pitao ... kad su me vidjeli onako svu prašnjavu i izgrebanu ( i reš prepečenu jer sam po najgoroj žegi išla di ni ovce  ne idu ) , bilo im neugodno uopće gledati u mom smjeru ... al eto, još jedan događaj koji bi spadao pod ovu temu al mi se ne da sad prepisivat  fotke - Page 40 11484130 
https://kultnix.forumcroatian.com/t530-sramota?highlight=sramota

al dobro si me sjetio na taj događaj  ... još se sjećam kako sam danima imala bijele štrafne na ramenima od ruksaka

nekidan vidio nekog jadnicka kako je skliza na ledu i trenso glavom o beton, auto se streslo...tako lose izgledalo, nisam se mogo ni isceriti... fotke - Page 40 1354420400 ...bez veze...nego moro ici iz toplog auta viditi jel ok... fotke - Page 40 4060723073 

a dobro to ako vidiš da postoji velika mogućnost da se netko ozbiljno ozlijedio ... ni meni to nije smiješno nego odmah skočim pomagat i osjetim onaj stres kad se prepadneš da se netko ozbiljno ozlijedio ... al sa mnom nije bio taj slučaj ... jest da sam se izgrebala i digla prašinu i frcalo manje kamenje oko mene al ljudi su se više prepali da njih ne pogodi neki od letećeg kamenja neg za mene ... ja sam se ipak na kraju dočekala na noge iako sam između bila i na dupetu, i po rukama i laktovima  fotke - Page 40 1523192931 a kolegica koja je hodala iza mene je bila sretna da je bila iza a ne ispred inače bih i nju pomela  fotke - Page 40 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.02.14 17:46

a nebitno, krajolik koji je na slici je meni predivan a moj sugrađanin ga je uspješno i vjerno prenijeo u svojim fotografijama ... da ne postam sad jednu po jednu , koga zanima evo link :

http://srdjanhulak.com/novosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 09.02.14 23:13

kišna glista je napisao/la:slika kad je bio mali pa se prihefto mojoj kuji ... od tada su nerazdvojni ... kad idem šetat psa, uvijek odšeta dio rute sa nama i čeka nas kad se vraćamo i šeta uz kuju do kuće

fotke - Page 40 1008496_10200453722557940_1015230083_o
I čuksi i micek su mi super. Čuksi mi se čini neki plahi stvor?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 8:56

mačić je božanstven...a pas izgleda dobar ko kruh...vidi taj otvoren i iskren pogled  fotke - Page 40 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 9:12

dobro je dromsi pročitala ... pas mi je skroz plaho stvorenje i velika maza ... uvali svoju njušku svakom tko ima volje mazit ju al sa vrlo velikom dozom opreza u početku ... al zato je mačak taj koji kolo vodi  fotke - Page 40 11484130 ako mu ne otvorim vrata kuće na njegovo prvo mjaukanje zna se bacat po njima i vješat po rešetki tražeći način da provali u kuću ... skroz smiješno za vidjeti taj prizor... otvaram ulazna vrata a mačak visi na rešetki iznad moje glave i gleda me ljuto što je morao čekati duže nego je mislio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 14:40

ovo me podsjeca na moje... fotke - Page 40 4273974228 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 16:11

kišna glista je napisao/la:dobro je dromsi pročitala ... pas mi je skroz plaho stvorenje i velika maza ... uvali svoju njušku svakom tko ima volje mazit ju al sa vrlo velikom dozom opreza u početku ... al zato je mačak taj koji kolo vodi  fotke - Page 40 11484130 ako mu ne otvorim vrata  kuće na njegovo prvo mjaukanje zna se bacat po njima i vješat po rešetki tražeći način da provali u kuću ... skroz smiješno za vidjeti taj prizor... otvaram ulazna vrata a mačak visi na rešetki iznad moje glave i gleda me ljuto što je morao čekati duže nego je mislio

Ma ko ih ne bi volio :srce
Macke, naravno...

Ma volim ja i dzukce... nis jos imala ni jednog pa ne znam o cemu pricam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 18:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dobro je dromsi pročitala ... pas mi je skroz plaho stvorenje i velika maza ... uvali svoju njušku svakom tko ima volje mazit ju al sa vrlo velikom dozom opreza u početku ... al zato je mačak taj koji kolo vodi  fotke - Page 40 11484130 ako mu ne otvorim vrata  kuće na njegovo prvo mjaukanje zna se bacat po njima i vješat po rešetki tražeći način da provali u kuću ... skroz smiješno za vidjeti taj prizor... otvaram ulazna vrata a mačak visi na rešetki iznad moje glave i gleda me ljuto što je morao čekati duže nego je mislio

Ma ko ih ne bi volio :srce
Macke, naravno...

Ma volim ja i dzukce... nis jos imala ni jednog pa ne znam o cemu pricam

ma meni je svaka životinja simpatična na svoj način ... al mi je bilo smiješno kad mi je kolegica koja je cijeli život imala samo mačke, nabavila psa i to onog malog kavalir španijela pa joj je trebalo neko vrijeme da se navikne da pas nije mačka iako su približno iste veličine ... na samom početku, kako je naviknula da kad mačku hoće pomaknuti sa kauča da si napravi mjesto za sjest, mačku samo gurne i ona se uvijek dočeka elegantno na noge, tako je po navici i španijela gurnula sa kauča i onda ostala na čudu kad je pas samo ljosnuo na pod ko komad cigle i na leđa ... tek onda je skužila da su psi i mačke različiti i da se pas neće dočaketi na noge ako ga odgurneš sa kauča  fotke - Page 40 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 20:06

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dobro je dromsi pročitala ... pas mi je skroz plaho stvorenje i velika maza ... uvali svoju njušku svakom tko ima volje mazit ju al sa vrlo velikom dozom opreza u početku ... al zato je mačak taj koji kolo vodi  fotke - Page 40 11484130 ako mu ne otvorim vrata  kuće na njegovo prvo mjaukanje zna se bacat po njima i vješat po rešetki tražeći način da provali u kuću ... skroz smiješno za vidjeti taj prizor... otvaram ulazna vrata a mačak visi na rešetki iznad moje glave i gleda me ljuto što je morao čekati duže nego je mislio

Ma ko ih ne bi volio :srce
Macke, naravno...

Ma volim ja i dzukce... nis jos imala ni jednog pa ne znam o cemu pricam

ma meni je svaka životinja simpatična na svoj način ... al mi je bilo smiješno kad mi je kolegica koja je cijeli život imala samo mačke, nabavila psa i to onog malog kavalir španijela pa joj je trebalo neko vrijeme da se navikne da pas nije mačka iako su približno iste veličine ... na samom početku, kako je naviknula da kad mačku hoće pomaknuti sa kauča da si napravi mjesto za sjest, mačku samo gurne i ona se uvijek dočeka elegantno na noge, tako je po navici  i španijela gurnula sa kauča i onda ostala na čudu kad je pas samo ljosnuo na pod  ko komad cigle i na leđa ... tek onda je skužila da su psi i mačke različiti i da se pas neće dočaketi na noge ako ga odgurneš sa kauča  fotke - Page 40 1523192931 
nisu ni svi cucki isti. Od prvog sam još dugo imala traume nakon što je otišla na vječni počinak. Leži pored mojih nogu i zaspi i ne dao Bog da ja pomaknem noge odmah napad sa zubima i režanje, nije ugrizla al sam se uvjek smrtno scimala.
A ovo malo čudo priljubi se uz mene i samo nek ju mazim i pazim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Jehudi 10.02.14 21:01

kišna glista je napisao/la:slika kad je bio mali pa se prihefto mojoj kuji ... od tada su nerazdvojni ... kad idem šetat psa, uvijek odšeta dio rute sa nama i čeka nas kad se vraćamo i šeta uz kuju do kuće

fotke - Page 40 1008496_10200453722557940_1015230083_o
Super.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 10.02.14 21:34

ovako to izgleda sada ... kuja nije maser samo ovog mačka, ona svaku mačku dočeka sa brdo strpljenja i prilazi polako sve dok se mačke ne opuste i onda ih zna masirati do besvijesti, sve dok mačke ne umru od ugode al nakon toga budu skroz mokre i smljackane  fotke - Page 40 11484130 

al najbolje je kad je to jednom radila pred vratima na ulici pa je žena iz susjednog pansiona sa prozora počela vikati jer je mislila da je pas ubio mačku pa ju jede  fotke - Page 40 3776795594 

fotke - Page 40 1553111_10201977341407459_241775990_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 11.02.14 8:27

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dobro je dromsi pročitala ... pas mi je skroz plaho stvorenje i velika maza ... uvali svoju njušku svakom tko ima volje mazit ju al sa vrlo velikom dozom opreza u početku ... al zato je mačak taj koji kolo vodi  fotke - Page 40 11484130 ako mu ne otvorim vrata  kuće na njegovo prvo mjaukanje zna se bacat po njima i vješat po rešetki tražeći način da provali u kuću ... skroz smiješno za vidjeti taj prizor... otvaram ulazna vrata a mačak visi na rešetki iznad moje glave i gleda me ljuto što je morao čekati duže nego je mislio

Ma ko ih ne bi volio :srce
Macke, naravno...

Ma volim ja i dzukce... nis jos imala ni jednog pa ne znam o cemu pricam

ma meni je svaka životinja simpatična na svoj način ... al mi je bilo smiješno kad mi je kolegica koja je cijeli život imala samo mačke, nabavila psa i to onog malog kavalir španijela pa joj je trebalo neko vrijeme da se navikne da pas nije mačka iako su približno iste veličine ... na samom početku, kako je naviknula da kad mačku hoće pomaknuti sa kauča da si napravi mjesto za sjest, mačku samo gurne i ona se uvijek dočeka elegantno na noge, tako je po navici  i španijela gurnula sa kauča i onda ostala na čudu kad je pas samo ljosnuo na pod  ko komad cigle i na leđa ... tek onda je skužila da su psi i mačke različiti i da se pas neće dočaketi na noge ako ga odgurneš sa kauča  fotke - Page 40 1523192931 
nisu ni svi cucki isti. Od prvog sam još dugo imala traume nakon što je otišla na vječni počinak. Leži pored mojih nogu i zaspi i ne dao Bog da  ja pomaknem noge odmah napad sa zubima i režanje, nije ugrizla al sam se uvjek smrtno scimala.
A ovo malo čudo priljubi se uz mene i samo nek ju mazim i pazim.

nisu svi isti ni u istoj pasmini. karakterno se razlikuju i te kako...kao i ljudi, čak i u onim najfinijim nijansama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Gost 12.02.14 2:16

Alhambra je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Ma ko ih ne bi volio :srce
Macke, naravno...

Ma volim ja i dzukce... nis jos imala ni jednog pa ne znam o cemu pricam

ma meni je svaka životinja simpatična na svoj način ... al mi je bilo smiješno kad mi je kolegica koja je cijeli život imala samo mačke, nabavila psa i to onog malog kavalir španijela pa joj je trebalo neko vrijeme da se navikne da pas nije mačka iako su približno iste veličine ... na samom početku, kako je naviknula da kad mačku hoće pomaknuti sa kauča da si napravi mjesto za sjest, mačku samo gurne i ona se uvijek dočeka elegantno na noge, tako je po navici  i španijela gurnula sa kauča i onda ostala na čudu kad je pas samo ljosnuo na pod  ko komad cigle i na leđa ... tek onda je skužila da su psi i mačke različiti i da se pas neće dočaketi na noge ako ga odgurneš sa kauča  fotke - Page 40 1523192931 
nisu ni svi cucki isti. Od prvog sam još dugo imala traume nakon što je otišla na vječni počinak. Leži pored mojih nogu i zaspi i ne dao Bog da  ja pomaknem noge odmah napad sa zubima i režanje, nije ugrizla al sam se uvjek smrtno scimala.
A ovo malo čudo priljubi se uz mene i samo nek ju mazim i pazim.

nisu svi isti ni u istoj pasmini. karakterno se razlikuju i te kako...kao i ljudi, čak i u onim najfinijim nijansama.

nisu cak ni u istom leglu...

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=666

Gost
Gost


[Vrh] Go down

fotke - Page 40 Empty Re: fotke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics
» fotke
» fotke
» fotke

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.