kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 8:41

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:jel to opet nesto zilavi forum, to Moica necim opstrujira...
možda zato jer sam bila nekidan u Krškom pa sam radioaktivna... više radio nego aktivna... Wajter raport - Page 40 4291790801
a zato su u Krskom imali vjezbu spasavanja u slucaju kvara reaktora...Wajter raport - Page 40 684758713
to je trebala biti tajna vježba... ccc vijesti cure gore nego radioaktivna voda Wajter raport - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.09.13 8:44

moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:jel to opet nesto zilavi forum, to Moica necim opstrujira...
možda zato jer sam bila nekidan u Krškom pa sam radioaktivna... više radio nego aktivna... Wajter raport - Page 40 4291790801
a zato su u Krskom imali vjezbu spasavanja u slucaju kvara reaktora...Wajter raport - Page 40 684758713
to je trebala biti tajna vježba... ccc vijesti cure gore nego radioaktivna voda Wajter raport - Page 40 684758713
sta si tamo pokusala destilirati rakiju? Wajter raport - Page 40 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 8:49

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:možda zato jer sam bila nekidan u Krškom pa sam radioaktivna... više radio nego aktivna... Wajter raport - Page 40 4291790801
a zato su u Krskom imali vjezbu spasavanja u slucaju kvara reaktora...Wajter raport - Page 40 684758713
to je trebala biti tajna vježba... ccc vijesti cure gore nego radioaktivna voda Wajter raport - Page 40 684758713
sta si tamo pokusala destilirati rakiju? Wajter raport - Page 40 1523192931 
a budalo Wajter raport - Page 40 1619348112 

ma jok, slučajno se zatekla tamo... prijateljica ima tamo roditeljsku kuću... sad mi je jasno zašto je tako aktivna, donosi voće i povrće od tamo Wajter raport - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.09.13 9:37

moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:a zato su u Krskom imali vjezbu spasavanja u slucaju kvara reaktora...Wajter raport - Page 40 684758713
to je trebala biti tajna vježba... ccc vijesti cure gore nego radioaktivna voda Wajter raport - Page 40 684758713
sta si tamo pokusala destilirati rakiju? Wajter raport - Page 40 1523192931 
a budalo Wajter raport - Page 40 1619348112 

ma jok, slučajno se zatekla tamo... prijateljica ima tamo roditeljsku kuću... sad mi je jasno zašto je tako aktivna, donosi voće i povrće od tamo Wajter raport - Page 40 684758713
Wajter raport - Page 40 684758713 mora da su joj sljive ko lubenice...Wajter raport - Page 40 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 10:16

moica je napisao/la:potmurno...
a vid kuye... uvijek dođe kad mene nema Wajter raport - Page 40 1658420748 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 10:19

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:to je trebala biti tajna vježba... ccc vijesti cure gore nego radioaktivna voda Wajter raport - Page 40 684758713
sta si tamo pokusala destilirati rakiju? Wajter raport - Page 40 1523192931 
a budalo Wajter raport - Page 40 1619348112 

ma jok, slučajno se zatekla tamo... prijateljica ima tamo roditeljsku kuću... sad mi je jasno zašto je tako aktivna, donosi voće i povrće od tamo Wajter raport - Page 40 684758713
Wajter raport - Page 40 684758713 mora da su joj sljive ko lubenice...Wajter raport - Page 40 1523192931 
vi se zajebavate oko toga al se sjećam jednog kolege koji je radio u krškom pa mi pričao pizdarije koje se tamo dogode... čudo živo da nismo svi već ko lubenice kako se to vodi "ozbiljno" .... slično ko i sa ovim postrojenjima dina, ina, pizdamaterina na otoku krku oko omišlja ... kad slušaš priče tih zaposlenika i koji neodgovorni ljudi rade na tako opasnim mjestima, bolje ti je odmah zaboraviti šta si čuo i ne razmišljati o tome

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 10:47

a jebote, opet mi grupa turista pred vratima i šuška, naslanja se, slikava, svako toliko otvorim vrata a netko mi sjedi na pragu i jede neki fast food ... pa jebote, kad će više svi kućama svojim ... a gledam ih i mislim si do kojih apsurda je taj turizam doša... na dnu ulice u kojoj živim ima koš za smeće koji je vječito u tako groznom stanju jer se mnogima ne da nositi kućno smeće do kontejnera i onda noću slažu to oko tog koša + ispišano naokolo što od pasa al više od ljudi ... i redovno, kad silazim tom ulicom, naletim na turiste koji si u glavnoj ulici kupe neki kebab i onda stanu baš kraj tog koša i jedu... a bokte kulture hranjenja Wajter raport - Page 40 4191472791  ... dođeš na more, na "mediteran kakav je nekada bio", ogladniš, kupiš si nešto za jest na brzinu ( ajd, to još kužim ) i onda umjesto da sjedneš kraj mora, na glavni trg, negdje sa pogledom i da struji svjež zrak, ti se postaviš kraj prvog koša za smeće i jedeš ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 10:50

kišna glista je napisao/la:a jebote, opet mi grupa turista pred vratima i šuška, naslanja se, slikava, svako toliko otvorim vrata a netko mi sjedi na pragu i jede neki fast food ... pa jebote, kad će više svi kućama svojim ... a gledam ih i mislim si do kojih apsurda je taj turizam doša... na dnu ulice u kojoj živim ima koš za smeće koji je vječito u tako groznom stanju jer se mnogima ne da nositi kućno smeće do kontejnera i onda noću slažu to oko tog koša + ispišano naokolo što od pasa al više od ljudi ... i redovno, kad silazim tom ulicom, naletim na turiste koji si u glavnoj ulici kupe neki kebab i onda stanu baš kraj tog koša i jedu... a bokte kulture hranjenja  Wajter raport - Page 40 4191472791   ... dođeš na more, na "mediteran kakav je nekada bio", ogladniš, kupiš si nešto za jest na brzinu ( ajd, to još kužim ) i onda umjesto da sjedneš kraj mora, na glavni trg, negdje sa pogledom i da struji svjež zrak, ti se postaviš kraj prvog koša za smeće i jedeš ...

 a ti izađi i slikavaj njih (pa meći ovdje da se smijemo Wajter raport - Page 40 11484130 )..a oni nek misle šta se dešava Wajter raport - Page 40 3111943984
baš bi bilo fora vidjet te začuđene face, usta punih kebaba i vrućih pasa Wajter raport - Page 40 1160548296

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 10:58

Alhambra je napisao/la:
 a ti izađi i slikavaj njih (pa meći ovdje da se smijemo Wajter raport - Page 40 11484130 )..a oni nek misle šta se dešava Wajter raport - Page 40 3111943984
baš bi bilo fora vidjet te začuđene face, usta punih kebaba i vrućih pasa Wajter raport - Page 40 1160548296
znaš da nije loša ideja... i otvorim čitavu temu sa slikicama kako se ljudi ponašaju ispred mojih vrata i oko moje kuće ( bokte, al bi bilo dobrih, bio je jedan par koji se probao jebavat na susjedovom fići jednu noć Wajter raport - Page 40 1523192931  ) ... pa šta temu, publikaciju o turizmu izdam "uslikajmo ih nazad" ... najgore što mi se do sada dogodilo je dok još nisam umala ured u prizemlju nego biblioteku/ konobu i ljeto, širom otvorena vrata i čujem neke glasove... siđem a ono u prizemlju čitava obitelj šeta i razgledava moju kuću... pozdravim ih, i pitam šta trebaju a oni i dalje šetaju i smješkaju se... i velim im da su ušli u privatnu kuću a oni ništa... još malo razgledavaju, pričaju među sobom i tek onda izašli... pa nemreš bilivit kad tako nešto doživiš... kad dođu, ima ih koji misle da im je cijelo mjesto na izvolte ... ja ljeti ne smijem imati širom otvorena vrata jer mi ulaze ljudi sa ulice ... imam na vratima onaj veliki prozor koji se može skinuti i to skinem al ako ne stavim neku zavjesu, doslovno ih ulovim kako guraju fotoaparate da snime il mačku il psa... nevjerojatno ... dođe mi da ih ja ugrizem za tu ruku koju se usude provući u moj private space kad već imam psa koji neće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
 a ti izađi i slikavaj njih (pa meći ovdje da se smijemo Wajter raport - Page 40 11484130 )..a oni nek misle šta se dešava Wajter raport - Page 40 3111943984
baš bi bilo fora vidjet te začuđene face, usta punih kebaba i vrućih pasa Wajter raport - Page 40 1160548296
znaš da nije loša ideja... i otvorim čitavu temu sa slikicama kako se ljudi ponašaju ispred mojih vrata i oko moje kuće ( bokte, al bi bilo dobrih, bio je jedan par koji se probao jebavat na susjedovom fići jednu noć  Wajter raport - Page 40 1523192931  ) ... pa šta temu, publikaciju o turizmu izdam  "uslikajmo ih nazad" ... najgore što mi se do sada  dogodilo je dok još nisam umala ured u prizemlju nego biblioteku/ konobu i ljeto, širom otvorena vrata i čujem neke glasove... siđem a ono u prizemlju čitava obitelj šeta i razgledava moju kuću... pozdravim ih, i pitam šta trebaju a oni i dalje šetaju i smješkaju se... i velim im da su ušli u privatnu kuću a oni ništa... još malo razgledavaju, pričaju među sobom i tek onda izašli... pa nemreš bilivit kad tako nešto doživiš... kad dođu, ima ih koji misle da im je cijelo mjesto na izvolte ... ja ljeti ne smijem imati širom otvorena vrata jer mi ulaze ljudi sa ulice ... imam na vratima onaj veliki prozor koji se može skinuti i to skinem al ako ne stavim neku zavjesu, doslovno ih ulovim kako guraju fotoaparate da snime il mačku il psa... nevjerojatno ... dođe mi da ih ja ugrizem za tu ruku koju se usude provući u moj private space kad već imam psa koji neće
 Wajter raport - Page 40 3776795594 turisti su stvarno nevjerojatni...eh baš ti je veselo, al dopizdi to, znam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:09

Alhambra je napisao/la:
 Wajter raport - Page 40 3776795594 turisti su stvarno nevjerojatni...eh baš ti je veselo, al dopizdi to, znam
ma meni bi sve bilo simpatično da su neki veseli ... al prođeš ulicom i gledaš face kao da ih netko tjero da dođu... doslovno se razveseliš ako vidiš nekog veselog... a svi ko na odmor došli a kisele se i namrgođeni šetaju kroz grad ko da im je to posao ,,, još mi je najbolji bio onaj par koji se htio pojebat na fići... bokte, mortus pijani, najprije se slikavali na fići a onda ih mic po mic krenula strast a nikako se ulovit koliko su teturali Wajter raport - Page 40 3776795594  na kraju ih ulovio smijeh i tako smijući se oteturali niz ulicu loveći se za zidove ... njima bih dala neku nagradu za najbolji turistički performans, majke mi... tako su bili simpatični

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:11

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
 Wajter raport - Page 40 3776795594 turisti su stvarno nevjerojatni...eh baš ti je veselo, al dopizdi to, znam
ma meni bi sve bilo simpatično da su neki veseli ... al prođeš ulicom i gledaš face kao da ih netko tjero  da dođu... doslovno se razveseliš ako vidiš nekog veselog... a svi ko na odmor došli a kisele se i namrgođeni šetaju kroz grad ko da im je to posao ,,, još mi je najbolji bio onaj par koji se htio pojebat na fići... bokte, mortus pijani, najprije se slikavali na fići a onda ih mic po mic krenula strast a nikako se ulovit koliko su teturali  Wajter raport - Page 40 3776795594  na kraju ih ulovio smijeh i tako smijući se oteturali niz ulicu loveći se za zidove ... njima bih dala neku nagradu za najbolji turistički performans, majke mi... tako su bili simpatični
 
odakle ih ima najviše ove godine?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:16

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
 Wajter raport - Page 40 3776795594 turisti su stvarno nevjerojatni...eh baš ti je veselo, al dopizdi to, znam
ma meni bi sve bilo simpatično da su neki veseli ... al prođeš ulicom i gledaš face kao da ih netko tjero  da dođu... doslovno se razveseliš ako vidiš nekog veselog... a svi ko na odmor došli a kisele se i namrgođeni šetaju kroz grad ko da im je to posao ,,, još mi je najbolji bio onaj par koji se htio pojebat na fići... bokte, mortus pijani, najprije se slikavali na fići a onda ih mic po mic krenula strast a nikako se ulovit koliko su teturali  Wajter raport - Page 40 3776795594  na kraju ih ulovio smijeh i tako smijući se oteturali niz ulicu loveći se za zidove ... njima bih dala neku nagradu za najbolji turistički performans, majke mi... tako su bili simpatični
 
odakle ih ima najviše ove godine?
nemam pojma... doslovno ih uspjela maksimalno izbjegavati jer sam se cijelo ljeto prešaltala na noćni životni režim, u trgovinu išla pet do ponoći prije zatvaranja i tako cijeeelo ljeto ... cool sad kad si to mogu priuštiti ... danju samo skočila do plaže al i to otplivala svoje daleko od svih Wajter raport - Page 40 1523192931

al baš dobro da si spomenula...eto, toliko sam ih uspjela izbjeći da nisam ni čula kako pričaju i kojim jezikom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:21

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
 Wajter raport - Page 40 3776795594 turisti su stvarno nevjerojatni...eh baš ti je veselo, al dopizdi to, znam
ma meni bi sve bilo simpatično da su neki veseli ... al prođeš ulicom i gledaš face kao da ih netko tjero  da dođu... doslovno se razveseliš ako vidiš nekog veselog... a svi ko na odmor došli a kisele se i namrgođeni šetaju kroz grad ko da im je to posao ,,, još mi je najbolji bio onaj par koji se htio pojebat na fići... bokte, mortus pijani, najprije se slikavali na fići a onda ih mic po mic krenula strast a nikako se ulovit koliko su teturali  Wajter raport - Page 40 3776795594  na kraju ih ulovio smijeh i tako smijući se oteturali niz ulicu loveći se za zidove ... njima bih dala neku nagradu za najbolji turistički performans, majke mi... tako su bili simpatični
 
odakle ih ima najviše ove godine?
nemam pojma... doslovno ih uspjela maksimalno izbjegavati jer sam se cijelo ljeto prešaltala na noćni životni režim, u trgovinu išla pet do ponoći prije zatvaranja i tako cijeeelo ljeto ... cool sad kad si to mogu priuštiti ... danju samo skočila do plaže al i to otplivala svoje daleko od svih Wajter raport - Page 40 1523192931

al baš dobro da si spomenula...eto, toliko sam ih uspjela izbjeći da nisam ni čula kako pričaju i kojim jezikom
eh...imaš bar dvije očigledne prednosti u odnosu na mene....sam svoj si gazda i živiš uz more. ok, prvo sam već probala, više ne bih, a ovo drugo ću svakako u drugom životu....Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:23

Alhambra je napisao/la:
eh...imaš bar dvije očigledne prednosti u odnosu na mene....sam svoj si gazda i živiš uz more. ok, prvo sam već probala, više ne bih, a ovo drugo ću svakako u drugom životu....Wajter raport - Page 40 1523192931
al ti zato imaš veliko dvorište i moš držat malamute... svak ima nešto Wajter raport - Page 40 684758713 

odo... Wajter raport - Page 40 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.13 11:38

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
eh...imaš bar dvije očigledne prednosti u odnosu na mene....sam svoj si gazda i živiš uz more. ok, prvo sam već probala, više ne bih, a ovo drugo ću svakako u drugom životu....Wajter raport - Page 40 1523192931
al ti zato imaš veliko dvorište i moš držat malamute... svak ima nešto Wajter raport - Page 40 684758713 

odo... Wajter raport - Page 40 727654710 
 ima šta i za kositi Wajter raport - Page 40 11484130

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=541

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.