kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zatvor

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 7:54

Cat_Claw je napisao/la:

Najveca i najsnaznija zena u zatvoru, glavni tabadzija, bi se zaljubila u mene.

in your dreams, cat ... in your dreams ... nisam lakoma na slatkiše  Zatvor  - Page 2 3601362807


Zadnja promjena: kišna glista; 14.01.14 7:57; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 7:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Gledala sam Oz, nezaboravno  .....  Zatvor  - Page 2 684758713

šta je to ? neki film ?

dobra serija zatvorenicke tematike...
gdje si ti danas glisticice.
gdje ti je ispricnica, a? a? a?

ne čitaš između redova ko i ostali pošten forumski svijet  Zatvor  - Page 2 3791038771 

a početka škole, muke , prilagodbe, povratak u realno vrijeme i puna kuća pospane djece s kojom se treba svako jutro naganjati, poslije tražit knjige ispod kreveta, histerije oko lektire koju nisu pipnule preko prazdnika ? di ćeš bolje ispričnice od toga ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 8:53

baš mi je zanimljivo zamišljati zatovr sa forumskim zatovrenicima :

orion bi bila ko na svom avataru, neka opaka, tiha, uvijek zamišljena kulerica... sjedila bi uvijek na svom mjestu i otpuhivala dim ko bowie na njenom avataru ... al ne do bog da naleti koji novak pa ne skuži o kome se radi, odma bi ga stisnula uz zid, nešto tiho prosiktala na uho da se ovom sledi govno u guzici ... tako bi si osigurala svoj mir

tonac bi se ziher odmah javio za guljenje krumpira u zatvorskoj kuhinji samo da se zadrži što bliže hrani ... danima bi mogao sjediti na svom stolcu i pripovijedati svoje štorije iz dalmacije i ne obazirat se što se sugovornici izmjenjuju preko puta... njemu to skroz ravno samo da ga ima tko slušat i da je kazan pred njim a ne pred nekim drugim

lena i ja bi se ziher tu i tamo rvale po zatvorskom dvorištu, ne zato jer smo u suprotnim grupama, nego nako, prijateljski i da se održi kondicija ... teško bi nam palo mirovanje na jednom mjestu ... tu i tamo bi uletio pizda pa bi zaigrali graničara il neke druge igre da ispucamo višak energije .... u stalno bi vrebali koga ćemo zajebavat što ne bi bio uzaludan trud jer malo malo bi u nekom kutu izvirio esco sa anabelom napirlitanom po rukom da dokaže da je i on još u igri i onda bi bilo belaja na sveopće veselje

catica bi se isto tad rastrčala al za nama i vukla nas za rukav i cijukala, prekinite! prekinite! šta ste takva deriščad ... šta vam je jadan esco učinio ? pustite i njega nek se malo igra u pijesku !

maca bi sjedila na najvišoj klupici amfiteatra i mirno sve gledala al ako bi bilo dosadno, dovikivala bi i bunila se što se ništa ne događa

ah da, moica bi ziher odmah organizirala šverc sa vanjskim svijetom i bila zadužena za oprskrbu zatvorenika duvanom i žvakama ... bila bi ona prava poduzetna frajerica ... tu i tamo bi uspjela prošvercat koju kantu bijele boje i onda bi mahnito noću uspjela prefarbati većinu zatvora u bijelo jer joj se gadi ona bljutava zelena zatvorska boja ... i nitko joj se ne bi usudio proturječiti u tome , čak ni zatvorski čuvari ... pravili bi se da nisu ništa primijetili samo da ne moraju s njom izlaziti na kraj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 9:09

dromsica bi pak bila predvodnik jedne od najopakijih zatvorskih bandita ... šetala bi posvuda vječito nabrušena i ljuta premećući šibicu međ zubalom i u potrazi za makljažom, al onom pravom, do krvi i sa ukradenim kuhinjskim nožovima, iza nje horda isto takvih i ne dooooboooog pogledat ih a kamoli ružno ... odmah bi se prva bacila na provokatora i počela tuć i valjat po prašini, režat, frktat dok ju ne bi zatvorski čuvari vukući za noge odvukli u neki kut na smirivanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 12:54

Vel'ka Maca je napisao/la:
gdje si ti danas glisticice.
gdje ti je ispricnica, a? a? a?


Da, da, pitaj ti nju, pitaj!

Ovaj Pipijev nestanak je skroz sumnjiv, obzirom da je i Mel neko vreme izostajala.
Sumnjam da se radi o krvnom deliktu! Pipika, naivan kakav je, je pristao na to da sa Melicom ode na livadu ne bi li isprobali ono sa daskama. On je svoju uredno stavio na guzu, a ona njenom tras, tras, njega po glavuci...Zatvor  - Page 2 Rrnmed
I sad nema Pipija...Zatvor  - Page 2 Rrnmed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 12:57

kišna glista je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:

Najveca i najsnaznija zena u zatvoru, glavni tabadzija, bi se zaljubila u mene.

in your dreams, cat ... in your dreams ... nisam lakoma na slatkiše  Zatvor  - Page 2 3601362807

Znaci ti bi bila glavni tabadzija?! Priznaj i da si Pipija utabala! Zatvor  - Page 2 34zehjp

Ja se tebi svidjam samo kad se cerupam, je l?? Podsecas me na Zeeva. Zatvor  - Page 2 30caqzl  Pricamo jednom i ja kazem: "Mene sad to sve ljuti, jer nije fer i imam potrebu da je rascerupam. Zatvor  - Page 2 Rrnmed"
On umesto da me umiri odmah povika: "Cupaj! Cupaj! Zatvor  - Page 2 30caqzl"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 13:02

kišna glista je napisao/la:


catica bi se isto tad rastrčala al za nama i vukla  nas za rukav i cijukala, prekinite! prekinite! šta ste takva deriščad ... šta vam je jadan esco učinio ? pustite i njega nek se malo igra u pijesku !


Zatvor  - Page 2 30caqzlZatvor  - Page 2 30caqzl


Tako cam i Raletica branila, pa su od toga napravili "Zapisnik sa cereka". Citiram deo: "Sa strane su se culi molecivi uzvici: "Nemojte, nemojte!"
Odmah su odbijeni!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 15:36

kišna glista je napisao/la:maca bi sjedila na najvišoj klupici amfiteatra i mirno sve gledala al ako bi bilo dosadno, dovikivala bi i bunila se što se ništa ne događa

može...
ne bi bilo lose imat I kakav komad sušene govedine da ju rastežem po zubima...
a nenenenenee - to ide uz westerne...  Zatvor  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 15:55

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:

Gledala sam Oz, nezaboravno  .....  Zatvor  - Page 2 684758713

šta je to ? neki film ?

dobra serija zatvorenicke tematike...
gdje si ti danas glisticice.
gdje ti je ispricnica, a? a? a?

ne čitaš između redova ko i ostali pošten forumski svijet   Zatvor  - Page 2 3791038771 

a početka škole, muke , prilagodbe, povratak u realno vrijeme i puna kuća pospane djece s kojom se treba svako jutro naganjati, poslije tražit knjige ispod kreveta, histerije oko lektire koju nisu pipnule preko prazdnika ? di ćeš bolje ispričnice od toga ?

pa dobro, budimo realni - šta je tebi važnije - djeca ili forum?!?!?!?!!?  Zatvor  - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 19:58

Vel'ka Maca je napisao/la:

pa dobro, budimo realni - šta je tebi važnije - djeca ili forum?!?!?!?!!?   Zatvor  - Page 2 1523192931 

kad tako postaviš stvari na svoje mjesto, uopće nema dvojbi  Zatvor  - Page 2 1523192931 

ajmo dalje - taja zatvorenica ... hmmmm

taja bi bila šutljiva, povučena al stalno smišljala kako reaorganizirati zatvor da bude efikasniji ... ako bi uspjela skupiti odvažnosti i otići predložiti svoj plan upravitelju (nek sa sobom obavezno povede cat da mu raspirja očinske osjećaje i smekša ) , svima bi nam bilo ljepše osim toncu ... ubrzo bi se skužilo da mu guljenje krumpira služi ko krinka za kopanje kanala za bijeg ... svaki dan skupa sa krumpirovim korama u otpad odlaže i šaku zemlje koju je iskopao ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 20:21

kišna glista je napisao/la:dromsica bi pak bila predvodnik jedne od najopakijih zatvorskih bandita ... šetala bi posvuda vječito nabrušena i ljuta premećući šibicu međ zubalom i u potrazi za makljažom, al onom pravom, do krvi i sa ukradenim kuhinjskim nožovima, iza nje horda isto takvih i ne dooooboooog pogledat ih a kamoli ružno ... odmah bi se prva bacila na provokatora  i počela tuć i valjat po prašini, režat, frktat dok ju ne bi zatvorski čuvari vukući za noge odvukli u neki kut na smirivanje
kaj će meni šibica kad imam plastičnjake. Mrzim tipove koji premeću šibicu po zubima. Ja bi vam svima uvaljala ribače četke, domestose, , paste , šampone, krpe pa na koljena i ribaj a ja bičujem za svaku flekicu  Zatvor  - Page 2 1523192931
ti bi bila ko muha zunzara, stalno bi letala od grupe do grupe, da negde nekaj ne propustiš i pričala lovačke priče

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 20:40

a propolis?

on bi snubio i recitirao na nekom stranom (nepoznatom) jeziku cijeli dan o plavoj vodici?


Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 14.01.14 20:43; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 20:42

i bio bi zatvorski kalendar, prebrojavao bi dane i crtao recke po zidovima... ali to samo kada ne bi lirio nebrijatim i brkatim zatvorenicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  orion 14.01.14 21:10

Vel'ka Maca je napisao/la:i bio bi zatvorski kalendar, prebrojavao bi dane i crtao recke po zidovima... ali to samo kada ne bi lirio nebrijatim i brkatim zatvorenicama

bio bi nam glavna veza za autorizaciju ovjekovječenih  svih podobština i nepodobština  Zatvor  - Page 2 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 21:30

dromsin je napisao/la: Ja bi vam svima uvaljala ribače četke, domestose, , paste , šampone, krpe pa na koljena i ribaj a ja bičujem za svaku flekicu  Zatvor  - Page 2 1523192931
ti bi bila ko muha zunzara, stalno bi letala od grupe do grupe, da negde nekaj ne propustiš i pričala lovačke priče

 Zatvor  - Page 2 1523192931  eto vidiš, zatvor je pravo okruženje za tebe ... tek tamo bi uživala al da ga jebeš, ja bih se radije tukla neg ribala podove  Zatvor  - Page 2 1523192931 

jest, ja bih mogla bit zatvorska radio mileva ... to mi je nekako  oduvjek ležalo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 14.01.14 21:33

Vel'ka Maca je napisao/la:a propolis?

on bi snubio i recitirao na nekom stranom (nepoznatom) jeziku cijeli dan o plavoj vodici?

plovak bi se ulizivao zatvorskim čuvarima za bolju večeru i komoditet, stalno bi mu nešto smetalo, njorgao bi kako ga deka grebe, kako mu je krevet tvrd , pričao im da moraju bit judi al badava, blitva bi mu svaki pokušaj srezala i napravila bolji dogovor ... ona je daleko iznad njegovog nivoa po umješnosti ... ako ništa drugo, razumiju se bolje  Zatvor  - Page 2 11484130  dok bi čuvari skontali šta im je plovak htio reć, već bi bitva pokupila i sir i kajmak a bogami i putar ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 15.01.14 7:53

kišna glista je napisao/la:baš mi je zanimljivo zamišljati zatovr sa forumskim zatovrenicima :

orion bi bila ko na svom avataru, neka opaka, tiha, uvijek zamišljena kulerica... sjedila bi uvijek na svom mjestu i otpuhivala dim ko bowie na njenom avataru ... al ne do bog da naleti koji novak pa ne skuži o kome se radi, odma bi ga stisnula uz zid, nešto tiho prosiktala na uho da se ovom sledi govno u guzici ... tako bi si osigurala svoj mir

tonac bi se ziher odmah javio za guljenje krumpira u zatvorskoj kuhinji samo da se zadrži što bliže hrani ... danima bi mogao sjediti na svom stolcu i pripovijedati svoje štorije iz dalmacije i ne obazirat se što se sugovornici izmjenjuju preko puta... njemu to skroz ravno samo da ga ima tko slušat i da je kazan pred njim a ne pred nekim drugim

lena i ja bi se ziher tu i tamo rvale po zatvorskom dvorištu, ne zato jer smo u suprotnim grupama, nego nako, prijateljski i da se održi kondicija ... teško bi nam palo mirovanje na jednom mjestu ... tu i tamo bi uletio pizda pa bi zaigrali graničara il neke druge igre da ispucamo višak energije .... u stalno bi vrebali koga ćemo zajebavat što ne bi bio uzaludan trud jer malo malo bi u nekom kutu izvirio esco sa anabelom napirlitanom po  rukom da dokaže da je i on još u igri i onda bi bilo belaja na sveopće veselje

catica bi se isto tad rastrčala al za nama i vukla  nas za rukav i cijukala, prekinite! prekinite! šta ste takva deriščad ... šta vam je jadan esco učinio ? pustite i njega nek se malo igra u pijesku !

maca bi sjedila na najvišoj klupici amfiteatra i mirno sve gledala al ako bi bilo dosadno, dovikivala bi i bunila se što se ništa ne događa

ah da, moica bi ziher odmah organizirala šverc sa vanjskim svijetom i bila zadužena za oprskrbu zatvorenika duvanom i žvakama ... bila bi ona prava poduzetna frajerica ... tu i tamo bi uspjela prošvercat koju kantu bijele boje i onda bi mahnito noću uspjela prefarbati većinu zatvora u bijelo jer joj se gadi ona bljutava zelena zatvorska boja ... i nitko joj se ne bi usudio proturječiti u tome , čak ni zatvorski čuvari ... pravili bi se da nisu ništa primijetili samo da ne moraju s njom izlaziti na kraj
 Zatvor  - Page 2 3114667799  Zatvor  - Page 2 3114667799  Zatvor  - Page 2 3114667799 
bokte ovo je trojme u riječi i slovu... zamišljam nas u prugastim košuljama kako se organiziramo i borimo unutar zidina 
što se mene tiče pogodila si sve osim jedne malenkosti- švercala bih duvan i alkohol...jebo žvake, nek žvaču suvu govedinu, mora i maca zaradit koju paru  Zatvor  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 15.01.14 12:27

moica je napisao/la:
 Zatvor  - Page 2 3114667799  Zatvor  - Page 2 3114667799  Zatvor  - Page 2 3114667799 
bokte ovo je trojme u riječi i slovu... zamišljam nas u prugastim košuljama kako se organiziramo i borimo unutar zidina 
što se mene tiče pogodila si sve osim jedne malenkosti- švercala bih duvan i alkohol...jebo žvake, nek žvaču suvu govedinu, mora i maca zaradit koju paru  Zatvor  - Page 2 1523192931

a šta misliš da mi nije palo na pamet al te nisam htjela baš toliko ocrnit ( a ni nas ostale ) pa sam brzo umjesto rakije utipkala žvake ... ljepše je za čut da smo ka djeca a ne ka alkoholičari

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 15.01.14 12:31

Vel'ka Maca je napisao/la:i bio bi zatvorski kalendar, prebrojavao bi dane i crtao recke po zidovima... ali to samo kada ne bi lirio nebrijatim i brkatim zatvorenicama


Podeneljak, trutorak, sdijera, cekrtak..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 15.01.14 12:34

kišna glista je napisao/la:baš mi je zanimljivo zamišljati zatovr sa forumskim zatovrenicima :


a jebote, nisam ni ja puno bolja od plovka Zatvor  - Page 2 1619348112  ... tek sad sam ovo usnimila ... predugo sam ga čitala  Zatvor  - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 15.01.14 12:54

moica je napisao/la: zamišljam nas u prugastim košuljama kako se organiziramo i borimo unutar zidina 

meni je skroz slikovita slika u glavi svega ... film ... al ne vidim nikakve velike borbe ... svi smo nako ko i na forumu u nekim pričama, igramo se, šetamo, radimo nešto i vlada idila i mir, pizda i ja igramo špekula u jednom kutu dvorišta, uspoređujemo nožove i bakterije, pomalo već zijevamo od dosade   ... al svako toliko onim zatvorskim dvorištem vidim esca kako se šunja, pa nervozira, pa češka po glavi, pa gleda hoće li ga tko primijetit a onda mu dopizdi i stane nasred dvorišta, počne lupat nogama i šutat da se diže prašina i zadreči na sav glas : šta me napadate opet !!! pa dokad ovako ???

a pizdi i meni uši ko lovačkim psima na gotovs spremni i juuuuuuriš za escom, repovima se razmahali od sreće i veselja, a esco trči u krug da pobjegne od nas i dalje se dere: ubit ću vas sve!!! slomit kičme, utokom izbušit rupe u glavi ... samo da vas ulovim !!! vidjet ćete vi šta znači zajebavat mene... sad odmah odoh zatvorit zatvor pa se onda jebiteeeee!!!! i odjuri u neku rupu, nakon toga ga dugo nitko ne vidi nit čuje  Zatvor  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Lena 15.01.14 17:04

odlični opisi  Zatvor  - Page 2 3111943984 
sarita bi oslikala zatvorsko dvorište cviećem i zamamnim poljima....kućicama u daljini.....i suncokretima,a i ljubičicama.....gledala bi svoja posla i ako bi joj se tko obratio prvo bi umilno pitala ma šta je to pita....a ako joj nešto nije po volji ispičkarala bi ga za tren  Zatvor  - Page 2 11484130 

lastica bi skupljala kišnicu za pranje kose jer je čula da je od nje kosa mehka i podatna....nabavila bi potajno od moice gliter lakove za nokte i noću ih lakirala u svojoj ćeliji......onda bi zatvorske cipela prepravila u neku elegantniju verziju.....

baban bi prebir pao po šipkama i žici uvježbao skroz novi način sviranja.....pustio bi i bradu osim brkova  Zatvor  - Page 2 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 15.01.14 21:47

Lena je napisao/la:odlični opisi  Zatvor  - Page 2 3111943984 
sarita bi oslikala zatvorsko dvorište cviećem i zamamnim poljima....kućicama u daljini.....i suncokretima,a i ljubičicama.....gledala bi svoja posla i ako bi joj se tko obratio prvo bi umilno pitala ma šta je to pita....a ako joj nešto nije po volji ispičkarala bi ga za tren  Zatvor  - Page 2 11484130 

lastica bi skupljala kišnicu za pranje kose jer je čula da je od nje kosa mehka i podatna....nabavila bi potajno od moice gliter lakove za nokte i noću ih lakirala u svojoj ćeliji......onda bi zatvorske cipela prepravila u neku elegantniju verziju.....

baban bi prebir pao po šipkama i žici uvježbao skroz novi način sviranja.....pustio bi i bradu osim brkova  Zatvor  - Page 2 1523192931

 Zatvor  - Page 2 2319274739 
baabs bi se morao prebaciti na udaračke instrumente i dogovorit se sa toncem da mu posudi lonce za bubnjanje il kakvu kuhaču da može prebirat po zatvorskim rešetkama


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  pizda 16.01.14 1:25

vidim da se spominju zatvori. Ako nie rijec o opstipaciji vec o ustanovi, onda moram primietiti da sam u necem slicnom boravijo par dana mimo svoje volje a i zelje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Gost 16.01.14 6:25

pizda je napisao/la:vidim da se spominju zatvori. Ako nie rijec o opstipaciji vec o ustanovi, onda moram primietiti da sam u necem slicnom boravijo par dana mimo svoje volje a i zelje...
Milo mije se vratilo Zatvor  - Page 2 3997187549 
Zakaj su te arestirali? Picka ih pojela

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zatvor  - Page 2 Empty Re: Zatvor

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.