kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Stranica 16 / 27. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Next

Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 8:50

pizda je napisao/la:ovdje se bogme nocas orgijalo i to iskljucivo u zenskom aranzmanu. Par postova naci Babana ne racunam:).
Vidis manita glisto, cim nas nema odmah se svi razgoropade, rekoh ti ja...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa to je meni odavno jasno ... mi smo premirni i staloženi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 11484130 stalno ja to pričam al mi nitko ne vjeruje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 29.05.14 8:53

kišna glista je napisao/la:

nekako sam skeptik da će bit volje sad sve to nastaviti na nekom novom forumu  i sa istim žarom ( ne znam kako kod drugih, al meni su bar već napisani postovi neki triger za daljnje pisanje i razmišljanje na neke teme )  a još više da će bit volje nastaviti to u dovoljnoj mjeri da se neki novi  forum održi ...  

vjerojatno ce se opet pisat na Paranoji, cim se izvrsi zakonska deratizacija od anabella vulgaris. Kakav sad cetvrti forum, ustvari peti jer Net.hr ima neki rezervni...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 29.05.14 8:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje se bogme nocas orgijalo i to iskljucivo u zenskom aranzmanu. Par postova naci Babana ne racunam:).
Vidis manita glisto, cim nas nema odmah se svi razgoropade, rekoh ti ja...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa to je meni odavno jasno ... mi smo premirni i staloženi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 11484130 stalno ja to pričam al mi nitko ne vjeruje

jesi vidjela Mojicu, za nas nikad nema vremena a jucer pise ko navita. Imala si ti pravo kad si je tracala da je beskarakterna i upitnog morala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 8:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nekako sam skeptik da će bit volje sad sve to nastaviti na nekom novom forumu  i sa istim žarom ( ne znam kako kod drugih, al meni su bar već napisani postovi neki triger za daljnje pisanje i razmišljanje na neke teme )  a još više da će bit volje nastaviti to u dovoljnoj mjeri da se neki novi  forum održi ...  

vjerojatno ce se opet pisat na Paranoji, cim se izvrsi zakonska deratizacija od anabella vulgaris. Kakav sad cetvrti forum, ustvari peti jer Net.hr ima neki rezervni...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa to bi bilo najsretnije rješenje za sve ... ima još lekcija za proć tamo kod esca  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931  prerano se sve svršilo i bez pravog epiloga  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

a u stvari bi novi forum bio sedmi ... bio je i onaj lavov te sarin forum isto ... kultni forum je ka paprat ... dune jači vjetar, spore se otvore i krene pupanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 8:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje se bogme nocas orgijalo i to iskljucivo u zenskom aranzmanu. Par postova naci Babana ne racunam:).
Vidis manita glisto, cim nas nema odmah se svi razgoropade, rekoh ti ja...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa to je meni odavno jasno ... mi smo premirni i staloženi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 11484130 stalno ja to pričam al mi nitko ne vjeruje

mi smo ionako jutarnja smjena, ove noćne ptice...e, to je živa pošast Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje se bogme nocas orgijalo i to iskljucivo u zenskom aranzmanu. Par postova naci Babana ne racunam:).
Vidis manita glisto, cim nas nema odmah se svi razgoropade, rekoh ti ja...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa to je meni odavno jasno ... mi smo premirni i staloženi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 11484130 stalno ja to pričam al mi nitko ne vjeruje

jesi vidjela Mojicu, za nas nikad nema vremena a jucer pise ko navita. Imala si ti pravo kad si je tracala da je beskarakterna i upitnog morala...

nemoj sad tako ... već sam se samoproglasila smutikašom glistom ... neš mi sad i ti titulu krast ... jedne sam se već javno odrekla u korist zainteresirane ... titulu smoothiekashe bome ne dam  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1658420748 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 29.05.14 9:04

kišna glista je napisao/la:

pa to bi bilo najsretnije rješenje za sve ... ima još lekcija za proć tamo kod esca  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931  prerano se sve svršilo i bez pravog epiloga  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

a u stvari bi novi forum bio sedmi ... bio je i onaj lavov te sarin forum isto ... kultni forum je ka paprat ... dune jači vjetar, spore se otvore i krene pupanje

dobro, ono od Lava ne racunam jer je to bila ocita kontra Escovom forumu i kratkoga daha. Sarin forum je pak bijo pokus koim je pokazala da moze napravit forum za pola sata:).
Posto se Esco sam sebi posrao nebrojeno puta u usta i prekrsijo sve dogovore, logicno bi bilo da je ovaj forum zamjena za onaj Net.hr-a ali sad su vec kaprici u igri i tu ne mos nista. Znao sam ja da ce "suma" zjapit prazna...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:09

sve je manje foruma I forumaša.... ja sam se opet vratila na čitanje I par forum.hrovih foruma...
sve visoko intelektualni  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:13

pizda je napisao/la:

dobro, ono od Lava ne racunam jer je to bila ocita kontra Escovom forumu i kratkoga daha. Sarin forum je pak bijo pokus koim je pokazala da moze napravit forum za pola sata:).
Posto se Esco sam sebi posrao nebrojeno puta u usta i prekrsijo sve dogovore, logicno bi bilo da je ovaj forum zamjena za onaj Net.hr-a ali sad su vec kaprici u igri i tu ne mos nista. Znao sam ja da ce "suma" zjapit prazna...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

nisam ja ni ovaj doživjela kao zamjenu za neki drugi ... zna se kako je došlo do raskola na nethaerovom - demokratskim putem ... većina izabrala pravila koja su se počela sprovoditi i eno, vidim da uživaju i pišu naveliko sad kad imaju mir nakon su divljaci otišli ... frida koja je bila najglasnija u to doba i ko esco počela lektorirat i smajlije piše ko luda, ne stigneš pročitati sve napisano

a nije ni lavov forum bio tako loš jednom kad je prestalo prepucavanje i žene otvarale ozbiljne teme i krenule pričati o onome što ih zanima ... al ne može to potrajati dugo sa troje ljudi ... jebote, ni u rl ne moš svaki dan pričati samo sa par prijatelja i uvijek na samo par tema koje ti pašu nego pričaš sa raznim ljudima i stvorovima i ulaziš u razne situacije, mirnije i manje mirne ... uzalud te utopije da forum može opstati ako se svi volimo i grlimo i ljubimo međusobno i pričamo samo ono šta nam je uhu srcu milo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 29.05.14 9:18

kišna glista je napisao/la: uzalud te utopije da forum može opstati ako se svi volimo i grlimo i ljubimo međusobno i pričamo samo ono šta nam je uhu srcu milo ...

to meni vise daje na neki prosireni blog a ne forum. Ili kakvo dopisivanje na fejsu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: uzalud te utopije da forum može opstati ako se svi volimo i grlimo i ljubimo međusobno i pričamo samo ono šta nam je uhu srcu milo ...

to meni vise daje na neki prosireni blog a ne forum. Ili kakvo dopisivanje na fejsu...

ma meni sve skupa liči na život s ljudima kakav u reali jest ... ponešto iskrenog a ostalo ulizivanje i himbenost da se ne bi osto sam i izdvojit ... jebga, ja ću pričekat još par dana a onda odo ja u onu praznu šumu kad nitko neće ... mene ona ful mami i nije mi jasno što nitko neće tamo ... a i ikonografija je skroz po mom ukusu  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931  al ću onda molit baabsa da ju učini nevidljivom da mi se ne dotepu drugi kad ja krenem šarat po njoj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:29

pizda je napisao/la: Ili kakvo dopisivanje na fejsu...

jebat ga, na fejsu sam još gora neg na forumu ... forum nekako doživljavam ko zajednički prostor u kojem mora bit kompromisa ... svoj profil baš i ne ... tu sam gazda ko da sam u svojoj kući i lijepim tapete po svom ukusu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:33

kišna glista je napisao/la: ... jebga, ja ću pričekat još par dana a onda odo ja u onu praznu šumu kad nitko neće ... mene ona ful mami i nije mi jasno što nitko neće tamo ...

ja sam baš jutros mislila ić tamo pobrat vrganje ...nakon kiše i grmljavine rastu ko ludi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:37

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... jebga, ja ću pričekat još par dana a onda odo ja u onu praznu šumu kad nitko neće ... mene ona ful mami i nije mi jasno što nitko neće tamo ...

ja sam baš jutros mislila ić tamo pobrat vrganje ...nakon kiše i grmljavine rastu ko ludi

 Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112  ajd pričekaj još malo ... još koji dan ... da vidimo jel i tamo vladaju ona šumska pravila ... nemoj da na kraju moramo platiti za šetanje i branje ... tko zna jel i tamo neki lugar sa pravilima  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 9:40

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... jebga, ja ću pričekat još par dana a onda odo ja u onu praznu šumu kad nitko neće ... mene ona ful mami i nije mi jasno što nitko neće tamo ...

ja sam baš jutros mislila ić tamo pobrat vrganje ...nakon kiše i grmljavine rastu ko ludi

 Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112  ajd pričekaj još malo ... još koji dan ... da vidimo jel i tamo vladaju ona šumska pravila ... nemoj da na kraju moramo platiti za šetanje i branje ... tko zna jel i tamo neki lugar sa pravilima  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

pa to mi i palo napamet, zato nisam ni otišla  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

ako ko mora najebat, nek to bude ligeja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 12:30

Alhambra je napisao/la:

ako ko mora najebat, nek to bude ligeja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

bome, vidim ja da se lena ugurala preko reda , za njom ti ... mense još ne da ... previše me podsjeća na to da zbog vremena ne mogu stvarno na neku livadu il u šumu na koji dan pa me frustrira ... morat ću ja nabavit neki bolji šator ... ovaj moj sad ne bi izdržo pljusak ... osto bi mi na glavi visit ko kakva krpa  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3114667799 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 12:33

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ako ko mora najebat, nek to bude ligeja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

bome, vidim ja da se lena ugurala preko reda , za njom ti ... mense još ne da ... previše me podsjeća na to da zbog vremena ne mogu stvarno na neku livadu il u šumu na koji dan pa me frustrira ... morat ću ja nabavit neki bolji šator ... ovaj moj sad ne bi izdržo pljusak ... osto bi mi na glavi visit ko kakva krpa  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3114667799 


bar nisam prva za dobit po piksi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 29.05.14 12:36

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ako ko mora najebat, nek to bude ligeja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

bome, vidim ja da se lena ugurala preko reda , za njom ti ... mense još ne da ... previše me podsjeća na to da zbog vremena ne mogu stvarno na neku livadu il u šumu na koji dan pa me frustrira ... morat ću ja nabavit neki bolji šator ... ovaj moj sad ne bi izdržo pljusak ... osto bi mi na glavi visit ko kakva krpa  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3114667799 

ako mi odemo tamo, nastat ce parodija poput trojmi. Bolje bit na miru...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 12:41

pizda je napisao/la:

ako mi odemo tamo, nastat ce parodija poput trojmi. Bolje bit na miru...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa mirna sam  ko i uvijek Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 ... a parodije će bit kako god okreneš al slažem se da mora bit jedno mjesto bez parodije  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  pizda 29.05.14 12:47

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ako mi odemo tamo, nastat ce parodija poput trojmi. Bolje bit na miru...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa mirna sam  ko i uvijek  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 ... a parodije će bit kako god okreneš al slažem se da mora bit jedno mjesto bez parodije  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 

ma mogu oni otvorit temu i na pdf Kultni. To im je Baban stavijo posebno ako se same hoce separirat, da im ne ogadjujemo temu...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 14:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ako mi odemo tamo, nastat ce parodija poput trojmi. Bolje bit na miru...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713

pa mirna sam  ko i uvijek  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 ... a parodije će bit kako god okreneš al slažem se da mora bit jedno mjesto bez parodije  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 

ma mogu oni otvorit temu i na pdf Kultni. To im je Baban stavijo posebno ako se same hoce separirat, da im ne ogadjujemo temu...Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713
morat će posjeć sve drveće u šumi, ne samo odvojiti s kultnih... ili staviti štand s ručnicima za prvu pomoć....zamisli ono-žene pišu, a mi čučimo ko galebi na drveću i svako malo napravimo pljus na nečiju glavu.... Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 14:30

sad cu ja ko hien poslanicu hrvatima. Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 .no mislim da kao neki noviji kultash imam pravo da se ocitujem po pitanju aktuelnih pizdarija.

iako i dalje ne razumem sta se desilo,niti me da vam pravo kazem interesuju intrige, moram  reci da mi je zao  ako je forum stradao zbog internih nesporazuma, rado sam ga citala ,a pojedine korisnike izuzetno cenim zbog...da sad ne nabrajam kojih sve kvaliteta  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 

ligeji srdacan pozdrav i ljubac Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3214182331 

citala sam i sta ste pisali o anabeli..drugari, ne znam sta se desilo i ko je u kakvim relacijama, ali ja jednostavno ne mogu da imam lose reci za osobu koja je prema meni uvek bila korektna i dobra i ostavila krajnje pozitivan utisak Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 
takodje ne volim biti ucesnik forumske hajke na nekoga u slucaju koji me se licno niti tice niti dotice.



iskreno, zbunilo me ovo kad sam videla koliko su tamo odnosi bili daleko poremeceniji i losiji nego sto je meni kad bih forum s vremena na vreme preletala, izgledalo.
zbog toga ne zelim da ulazim u detalje sta, ko, zasto, zbog koga...ali takodje ne zelim da biram stranu.
sve ce se to smiriti, proci, neke stvari i zaboraviti...jebo forume, zdravlje i blagostanje tvoje i tvojih bliznjih je najvaznije, amin..i tako to Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 14:34

g_host je napisao/la:sad cu ja ko hien poslanicu hrvatima. Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 .no mislim da kao neki noviji kultash imam pravo da se ocitujem po pitanju aktuelnih pizdarija.

iako i dalje ne razumem sta se desilo,niti me da vam pravo kazem interesuju intrige, moram  reci da mi je zao  ako je forum stradao zbog internih nesporazuma, rado sam ga citala ,a pojedine korisnike izuzetno cenim zbog...da sad ne nabrajam kojih sve kvaliteta  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 

ligeji srdacan pozdrav i ljubac Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3214182331 

citala sam i sta ste pisali o anabeli..drugari, ne znam sta se desilo i ko je u kakvim relacijama, ali ja jednostavno ne mogu da imam lose reci za osobu koja je prema meni uvek bila korektna i dobra i ostavila krajnje pozitivan utisak Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 684758713 
takodje ne volim biti ucesnik forumske hajke na nekoga u slucaju koji me se licno niti tice niti dotice.



iskreno, zbunilo me ovo kad sam videla koliko su tamo odnosi bili daleko poremeceniji i losiji nego sto je meni kad bih forum s vremena na vreme preletala, izgledalo.
zbog toga ne zelim da ulazim u detalje sta, ko, zasto, zbog koga...ali takodje ne zelim da biram stranu.
sve ce se to smiriti, proci, neke stvari i zaboraviti...jebo forume, zdravlje i blagostanje tvoje i tvojih bliznjih je najvaznije, amin..i tako to Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931
normalno da imaš pravo na očitovanje, a i na to da o belli ne misliš loše... mišljenja se stvaraju na osnovu osobnih iskustava, ne na osnovu tuđih... barem bi tako trebalo biti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Lena 29.05.14 14:49

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ako ko mora najebat, nek to bude ligeja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

bome, vidim ja da se lena ugurala preko reda , za njom ti ... mense još ne da ... previše me podsjeća na to da zbog vremena ne mogu stvarno na neku livadu il u šumu na koji dan pa me frustrira ... morat ću ja nabavit neki bolji šator ... ovaj moj sad ne bi izdržo pljusak ... osto bi mi na glavi visit ko kakva krpa  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3114667799 


bar nisam prva za dobit po piksi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

mene neće nitko dirat ja sam dobja i duševna  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8943
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Gost 29.05.14 14:51

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ako ko mora najebat, nek to bude ligeja  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

bome, vidim ja da se lena ugurala preko reda , za njom ti ... mense još ne da ... previše me podsjeća na to da zbog vremena ne mogu stvarno na neku livadu il u šumu na koji dan pa me frustrira ... morat ću ja nabavit neki bolji šator ... ovaj moj sad ne bi izdržo pljusak ... osto bi mi na glavi visit ko kakva krpa  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 3114667799 


bar nisam prva za dobit po piksi  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

mene neće nitko dirat ja sam dobja i duševna  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 11484130

i ja sam...pa nas je esco fino ogadio...ono....pssssssssssssssssss  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1619348112 

kako ono reče? zaboravila sam  Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo (ni)je moja šuma...  Welcomen :)  - Page 16 Empty Re: Ovo (ni)je moja šuma... Welcomen :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 27. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.