kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je samo moja šuma

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Lena 19.08.14 13:34

moja taman ulovila skakavca i donila ga za pokazat  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 11484130 
sad će ga smazat....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 19.08.14 13:38

kišna glista je napisao/la:
leon je napisao/la:

obavezno nabavi statiF i fotkaj....  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3890829408 

ma, upravo pisala o tome kako je plan propo ... možda jednom al ne još

al jebote, zapostavila sam svoju šumu i stvorenja u njoj ... nego, jučer mi kroz prozor uletijo mačak sa ulovom da se pohvali a i da svoje ćerce nauči lovu ... teško za povjerovat al kako je kuja usvojila mačkicu pa ju doji ( još uvjek ! ) , mačak je preuzeo ulogu oca ( a postoji velika mogućnost da joj i jest biološki otac ) i podučavanjima ... tako je jučer dovuko živog miša i pustio ga da trči i onda lovio i igro se sa njim pred mačkicom ... meni bilo žao miša pa ga htjela spasit i pustit van al ne da mačak ... čim me vidio da ustajem i krećem prema njemu, ulovio miša i hop nazad skočio van kroz prozor sa njim ... al eto, da se pohvalim kakvog dobrog lofca imam u kući i jako sam ponosna na njega zbog toga ... pošto ne smijem slikice stavit na fejs da mi cure ne vrisnu kad to vide, evo ih ovdje u šumi daleko od očiju svih onih zaštitara i boraca za prava životinja koji mi počesto idu na žifce jerbo kurca znaju o životinjama koje bi pošto poto spašavali ... priroda je nemilosrdna al takvu je treba i prihvatiti

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 10505157_10203183811768464_2543420501047003151_o

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 10339476_10203183813968519_3812669877152974421_o


oukej.... miša je vlovil.... jibicu upecal.... sad još neku ptičurinu da ufati.... i deca mogu u život....  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 20.08.14 9:14

leon je napisao/la:

oukej.... miša je vlovil.... jibicu upecal.... sad još neku ptičurinu da ufati.... i deca mogu u život....  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1523192931 

a kako zna da je kriv  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1523192931  jučer je na prstima ušo u kuću, ušunjo se da ga ne vidim  i izbjegavao cijeli dan ... i danas to traje  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3114667799  ma meni je ta živina za popizdit zanimljiva

al da, ne bih se čudila da jednog dana uleti sa galebom u gubici kako ga je krenulo  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 8:20

jednom zgodom kad smo bili na moru maca imala jedno 4-5 mladih....
rub betonske ploče (terase) bio je uz jedan bor.... razmak između je bio cirka oko 20-ak cm

prekrasno je bilo gledat kako ih je "učila" kako se popeti na to drvo, a još bolje kako se spustiti nazad....
gore je bilo pis of kejk, ali vraćanje je bio živi smijeh....  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1523192931 

a mamica zalegla.... licka se i jednim okom škica kak se klinčadija muči pri silasku....
a oni ponosni nakon spusta dojdu k mamici da se pohvale, pa i njih malo lizne.... ko za pohvalu....

najs....
 Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 11:16

razlika između pasa i mačaka .... imam i svoj film usnimit kako mačak na isti način odgaja mačića al ne znam ga stavit al u principu je ovo isto :



tako i ova moja kuja, puna strpljenja, kad je mačić prvi puta ušao u kuću, prilazila mu mm po mm doslooovno  ... legla na pod, umirila se i pogledom prizivala dok mačić nije skužio da mu neće niš ... mačak je druga priča ... taj ga je najprije natamburo a onda dalje ljubav ... čist da se zna tko je tko u kući ... al eto, mačić ne bježi od njega, čakštaviše, sviđaju mu se tako grublje igre pa ga još krene izazivat i malo malo dobije po tamburi, pobjegne a onda napadne velikog opet i tako stalno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 11:22

kišna glista je napisao/la:razlika između pasa i mačaka .... 


pa govorim ja stalno... Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713 
eto šta su ti mačke..i vlastito mlado će zajebat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 11:40

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:razlika između pasa i mačaka .... 


pa govorim ja stalno... Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713 
eto šta su ti mačke..i vlastito mlado će zajebat

abđekšn!
klipić je radio ljubitelj pasa...
i ono nije madre od maloga maška...

macama ne pakovati!


gledala sam par puta kako mama maca uči svoje male savladavati prepreke i ostale trikove... jedanko su požrtvovne kao sve majke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 11:48

Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:razlika između pasa i mačaka .... 


pa govorim ja stalno... Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713 
eto šta su ti mačke..i vlastito mlado će zajebat

abđekšn!
klipić je radio ljubitelj pasa...
i ono nije madre od maloga maška...

macama ne pakovati!


gledala sam par puta kako mama maca uči svoje male savladavati prepreke i ostale trikove... jedanko su požrtvovne kao sve majke.

je, je.....i reko je mački da strovali mladog mačka niz stube  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3776795594 
odakle znaš da mu nije mama?? 

macama i ne treba pakovati, zapakuju se i same...take su  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 12:02

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:razlika između pasa i mačaka .... 


pa govorim ja stalno... Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713 
eto šta su ti mačke..i vlastito mlado će zajebat

abđekšn!
klipić je radio ljubitelj pasa...
i ono nije madre od maloga maška...

macama ne pakovati!


gledala sam par puta kako mama maca uči svoje male savladavati prepreke i ostale trikove... jedanko su požrtvovne kao sve majke.

je, je.....i reko je mački da strovali mladog mačka niz stube  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3776795594 
odakle znaš da mu nije mama?? 

macama i ne treba pakovati, zapakuju se i same...take su  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3084372643

zato što sam geldala mame mačke... ovo mu je frendić, rođak i baš je for a  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3601362807 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 12:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa govorim ja stalno... Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713 
eto šta su ti mačke..i vlastito mlado će zajebat

abđekšn!
klipić je radio ljubitelj pasa...
i ono nije madre od maloga maška...

macama ne pakovati!


gledala sam par puta kako mama maca uči svoje male savladavati prepreke i ostale trikove... jedanko su požrtvovne kao sve majke.

je, je.....i reko je mački da strovali mladog mačka niz stube  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3776795594 
odakle znaš da mu nije mama?? 

macama i ne treba pakovati, zapakuju se i same...take su  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3084372643

zato što sam geldala mame mačke... ovo mu je frendić, rođak i baš je for a  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3601362807 


a rođak...a pa to se i može strmopizdit, bez pardona  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 12:06

to je ko i onaj pingvin kad pajdu gurne u morje.....  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 12:31

ma meni je video baš super jer isto gledam stalno i kod sebe .... mačke su lovci samotnjaci i nema tu puno prostora za griješit pa su im i poduke drugačije nego kod pasa ... pas je čoporativni lovac pa je naglasak na suradnji .... nema tu pakovanja, tako stvari stoje i gotovo ... imam video snimljen kako mi mačak sjedi na akvariju a mačić pokušava ulovit ribice ... išla je jedna odgojna, pa kad nije to shvaćeno, odvalio mačića da je ovaj odletio na pod .... samo se čulo "tup" i nesto mačić iz kadra ...

i moj mačak je zimus skoro nastradao od starijih mačora, jedva smo ga izvukli iz sranja ... al jebat ga, naučijo lekciju i sad je kralj ulice ... oko moje kuće nema više ni mačkarnika ni mišova ... sve je on to razjuro al tek kad je dobio i sam po kičmi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 12:44

kišna glista je napisao/la:ma meni je video baš super jer isto gledam stalno i kod sebe .... mačke su lovci samotnjaci i nema tu puno prostora za griješit pa su im i poduke drugačije nego kod pasa ... pas je čoporativni lovac pa je naglasak na suradnji .... nema tu pakovanja, tako stvari stoje i gotovo ... imam video snimljen kako mi mačak sjedi na akvariju a mačić pokušava ulovit ribice ... išla je jedna odgojna, pa kad nije to shvaćeno, odvalio mačića da je ovaj odletio na pod .... samo se čulo "tup" i nesto mačić iz kadra ...

i moj mačak je zimus skoro nastradao od starijih mačora, jedva smo ga izvukli iz sranja ... al jebat ga, naučijo lekciju i sad je kralj ulice ... oko moje kuće nema više ni mačkarnika ni mišova ... sve je on to razjuro al tek kad je dobio i sam po kičmi

tako je, to sam i napisala

gledam i ja slično i u mom čoporu kod pasa....svi malci koji su otišli, u igri grizu oštrim zubima ko pirane (čujem se tu i tamo s ljudima), svi su izgrebani i izgriženi
a Thor koji mi je još uvijek doma (ide u subotu i on Ovo je samo moja šuma  - Page 6 957247240 ), koji se isto tako ispočetka grubo igrao, sada je nježan i pažljiv.
zašto? bilo je par roditeljskih kad je na njima trenirao, pa je naučio  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 12:56

dadada... mačke se razlikuju od pasa i obratno i sviđa mi se ta razlika, ali kad pričamo o mamama, onda je potpuno svejedno je l' maca ili pas... kolju jedne i druge.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 21.08.14 13:52

Vel'ka Maca je napisao/la:dadada... mačke se razlikuju od pasa i obratno i sviđa mi se ta razlika, ali kad pričamo o mamama, onda je potpuno svejedno je l' maca ili pas... kolju jedne i druge.

a ne znam ... imam skroz drugačija iskustva sa psima i mačkama ... znaju mame mačke itekako "odgulit" materinstvo i kad dođe vrijeme, vrlo grubo odbiju mačiće od sebe .... imala sam jednu takvu mačku koju sam udomila skup sa njenih pet mačića dok je još oro bio živ ... čim je skontala da je oro preuzeo brigu oko njih, sve se rjeđe vraćala kući  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1425538829 a najviše sam se čudila psu ... taj pak nikad nije pretjerano volio mačke al tih pet mačića je pustio da mu skaču i spavaju po njemu, igrao se sa njima nježno da nije mogo nježnije i to kad mu je već bilo već 14 godina ... i onda vele da se staro pseto ne može naučit novim stvarima ... vraga ne može ...  to mi je žao da nemam usnimito al ima ne jednoj temi na nathaeru čitava moja priča o tome dok se događalo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 22.08.14 21:56

došla se samo javno izvinit mom mačku ... ipak nije on pojeo jibicu ... danas bila u pet šopu po nove i kad sam ih stavljala u akvarij, vidim viri jibica iz tanka u kojem stoji filter, podvukla se skroz pod filter i tamo provela ko u tamnici 4 dana  ... a dotad , ovaj preostali starosjedioc pravio pokolj među novim jibicama, mislila sam ga već odvojit da ih ne poubija al kad je vidio svoju dragu živu i zdravu odma popustio u svom bijesu i krenuo u ljubakanje ... majketi, i ribe izgleda znaju patiti za svojim partnerom  Ovo je samo moja šuma  - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 22.08.14 22:01

al sad mi se akvarij šareni raznim varijacijama na "zlatnu ribu"

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 10454998_10203212318241108_3228988281903410272_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 29.08.14 10:56

miriše mi ... na djetinjstvo ... jedno predivno djetinjstvo i mog prvog prijatelja otkad sam doselila u krk ... prvo dijete koje je pokucalo na bakin portun i pozvalo me u igru

jebat ga, htjedoh dalje pisat o tome al nemrem ... nek ostane tamo gdje je takvim pričama i mjesto ... uglavnom, upravo mi dojavili da mi je još jedan prijatelj i susjed poginuo .... prometna, on samohrani otac četvero djece, prepredobar čovjek, fotograf po profesiji koji me poticao da se dalje bavim fotografijom, veselio se tome što sam i sama osjetila užitak promatranja svijeta kroz objektiv .... i trebali pit kavu ovo ljeto i pričati o tome kad uhvatimo oboje vremena

jebat ga, predugo smo čekali da se nađe vrijeme za tu kavu ... doslovno vjerovali da ga imamo napretek i vid sad ??? jebotetakav život

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Lena 29.08.14 12:07

baš mi je žao.....
nažalost uvijek mislimo kako imamo vremena......a vremena nema.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 29.08.14 21:13

kišna glista je napisao/la:miriše mi ... na djetinjstvo ... jedno predivno djetinjstvo i mog prvog prijatelja otkad sam doselila u krk ... prvo dijete koje je pokucalo na bakin portun i pozvalo me u igru

jebat ga, htjedoh dalje pisat o tome al nemrem ... nek ostane tamo gdje je takvim pričama i mjesto ... uglavnom, upravo mi dojavili da mi je još jedan prijatelj i susjed poginuo .... prometna, on samohrani otac četvero djece, prepredobar čovjek, fotograf po profesiji koji me poticao da se dalje bavim fotografijom, veselio se tome što sam i sama osjetila užitak promatranja svijeta kroz objektiv .... i trebali pit kavu ovo ljeto  i pričati o tome kad uhvatimo oboje vremena

jebat ga, predugo smo čekali da se nađe vrijeme za tu kavu ... doslovno vjerovali da ga imamo napretek i vid sad ??? jebotetakav život

da... mislimo kako imamo vremena napretek... a nemamo... i onda....
žao mi je glistać...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 30.08.14 10:29

hvala cure Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 31.08.14 0:51

boktejebo, toliko predivnih stvari imam za reć o tom čovjeku a nemrem ... i sad mi sinulo zašto je to tako ... zato jer nisam našla vremena reći mu to otvoreno i direkt najprije njemu pa sad ne vidim smisla prepričavati i drugima .. i to me ždere ... kud nisam našla vremena nekom kog sam cijenila reć da sam ga cijenila i zašto sam ga cijenila ... to me koči ... nije mi problem nekog direkt pohvalit il ispičkarat pa poslije to prepričavat ... još sam skamenjena zbog onoga što se dogodilo i nikako se otkamenit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 31.08.14 2:31

ne mogu i muka mi jer ne mogu Ovo je samo moja šuma  - Page 6 957247240 Ovo je samo moja šuma  - Page 6 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Lena 31.08.14 7:35

onda budi takva dok god ne popusti malo....

ja se sjećam kad mi je rođak poginuo da nisam danima mogla ništa govorit....ono nula bpodova za izraziti se....a bio je mlad,divlji,sa toliko mana,ali osoba koja je iskreno pomagala drugima....
i nema....
nema.....
boli i gotovo....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Gost 05.09.14 0:54

mnogi izvan foruma al mnogi i sa foruma su mi pomogli da prebrodim ovu krizu .... od srca hvala Ovo je samo moja šuma  - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ovo je samo moja šuma  - Page 6 Empty Re: Ovo je samo moja šuma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.