kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istinite misterie

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

je, ima psihopata koji to rade i zatim uzmu tonu tesku kravu i bacaju je na stabla...

pa možda su je katapultirali ? ... imaš psihopate koji vole montipajtonovce gledat ... ako vole pajtonovce, nije to dokaz da su baš normalni

i onaj lik iz života na sjeveru je htio katapultirat kravu


Zadnja promjena: kišna glista; 21.07.14 13:38; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:38

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

čitala i ja...
ja pak mislim da su u stanju uništiti zemaljske obrambene točke i bez da izlaze iz letjelica, a kad to unište..civili su im na taci.

mogli bi unistit vojne baze bez problema ali se vojska lako razmjesti po raznim sklonistima i pokoka ih kad izadju. Ne bi imali nikakve sanse da nesto naprave osim stete a cisto sumnjam da bi i njihove letjelice izdrzale udar jednog nuklearnog projektila...
mislim da Zemlja ne bi koristila nuklearno oružje, jer iza toga znamo šta je i kako je.
isto tako mislim da mogu imat bazu u svemiru na ogromnom brodu, van svih zemaljskih dometa, držat nas pod kontrolom (u slučaju invazije, jasno) i odatle dolijetat i uništavat nas, malo pomalo.


ne bi imali sanse, mogli bi sve razrusiti i zagaditi a onda ni oni ne bi imali nista od tog. Na kraju opet ostaje ono da bi morali izaci iz letjelica a onda bi uslijedila kanonada... Istinite misterie - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  antonac 21.07.14 13:39

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

je, ima psihopata koji to rade i zatim uzmu tonu tesku kravu i bacaju je na stabla...

ye, i ja sam vidijo jednog koi se kravama nabacivo...... Istinite misterie - Page 3 11484130 

_________________
daite im da seru....Istinite misterie - Page 3 29xutcyIstinite misterie - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

je, ima psihopata koji to rade i zatim uzmu tonu tesku kravu i bacaju je na stabla...

pa možda su je katapultirali ? ... imaš psihopate koji vole montipajtonovce gledat ... ako vole pajtonovce, nije to dokaz da su baš normalni

i onaj lik iz života na sjeveru je htio katapultirat kravu

ajd procitaj sve skupa jos jednom pa pokusaj dat neko objasnjenje koje se ne sukobljava sa cinjenicama Istinite misterie - Page 3 684758713. Ostavimo sad psihopate koji bacaju tonu tesku kravu na stabla i radijoaktivne međede...Istinite misterie - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:41

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

je, ima psihopata koji to rade i zatim uzmu tonu tesku kravu i bacaju je na stabla...

ye, i ja sam vidijo jednog koi se kravama nabacivo...... Istinite misterie - Page 3 11484130 

e bas sam mislijo angazirat Lenu jer znam da si ti ljencina Istinite misterie - Page 3 684758713. Pisala da dolaze neki rusi kod vas pa nek ih pita za incident Djatlov, ako znaju sto o tom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:42

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a onda dobro, nema druge nego vanzemaljci u pitanju ... jebate, a da nije kakav čovjek to napravijo ... i čovjekovi znaju tako dubit svašta jedan drugom po tijelu

je, ima psihopata koji to rade i zatim uzmu tonu tesku kravu i bacaju je na stabla...

ye, i ja sam vidijo jednog koi se kravama nabacivo...... Istinite misterie - Page 3 11484130 

sigurno Meho drkađija... Istinite misterie - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:43

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

čitala i ja...
ja pak mislim da su u stanju uništiti zemaljske obrambene točke i bez da izlaze iz letjelica, a kad to unište..civili su im na taci.

mogli bi unistit vojne baze bez problema ali se vojska lako razmjesti po raznim sklonistima i pokoka ih kad izadju. Ne bi imali nikakve sanse da nesto naprave osim stete a cisto sumnjam da bi i njihove letjelice izdrzale udar jednog nuklearnog projektila...
mislim da Zemlja ne bi koristila nuklearno oružje, jer iza toga znamo šta je i kako je.
isto tako mislim da mogu imat bazu u svemiru na ogromnom brodu, van svih zemaljskih dometa, držat nas pod kontrolom (u slučaju invazije, jasno) i odatle dolijetat i uništavat nas, malo pomalo.


ne bi imali sanse, mogli bi sve razrusiti i zagaditi a onda ni oni ne bi imali nista od tog. Na kraju opet ostaje ono da bi morali izaci iz letjelica a onda bi uslijedila kanonada... Istinite misterie - Page 3 1523192931 

navodno oni ne koriste nuklearno oružje i upravo se protiv njega i zalažu, naravno zbog posljedica, koje su i po njih kobne.
nakon što bi uništili strateške objekte na Zemlji i konačno se spustili i izašli, ostaje im divna planeta, koja im pogoduje kao kolonija  Istinite misterie - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:44

Alhambra je napisao/la:
nakon što bi uništili strateške objekte na Zemlji i konačno se spustili i izašli, ostaje im divna planeta, koja im pogoduje kao kolonija  Istinite misterie - Page 3 684758713 

..i divnih 7 milijardi krvozednih ljudi koji ih cekaju naoruzani do zuba... Istinite misterie - Page 3 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:44

pizda je napisao/la:

ajd procitaj sve skupa jos jednom pa pokusaj dat neko objasnjenje koje se ne sukobljava sa cinjenicama Istinite misterie - Page 3 684758713. Ostavimo sad psihopate koji bacaju tonu tesku kravu na stabla i radijoaktivne međede...Istinite misterie - Page 3 684758713

imaš pravo, držmo se radije činjenica i vanzemaljaca koji proputovali svjetlosne godine da bi došli našim kravama čupat jezik i kasnije objesit negdje visoko jerbo svi znamo da je lakše kravi jezik iščupat na kakvom cedru a ne nasred livade gdje su je i zatekli ... al dobro, vjerujem ti da ima vanzemaljaca raznih fela ko i nas na zemlji ...

Istinite misterie - Page 3 10488068_10203001614533647_5637148497084331870_n


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:46

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ajd procitaj sve skupa jos jednom pa pokusaj dat neko objasnjenje koje se ne sukobljava sa cinjenicama Istinite misterie - Page 3 684758713. Ostavimo sad psihopate koji bacaju tonu tesku kravu na stabla i radijoaktivne međede...Istinite misterie - Page 3 684758713

imaš pravo, držmo se radije činjenica i vanzemaljaca koji proputovali svjetlosne godine da bi došli našim kravama čupat jezik i kasnije objesit  negdje visoko jerbo svi znamo da je lakše kravi jezik iščupat na kakvom cedru a ne nasred  livade gdje su je i zatekli  ... al dobro, vjerujem ti da ima vanzemaljaca raznih fela ko i nas na zemlji ...

Istinite misterie - Page 3 10488068_10203001614533647_5637148497084331870_n


postoji objasnjenje za to ali to je vec druga prica koju mozemo postaviti ko novu misteriju. Nego, aj reci neko suvislo objasnjenje o incidentu Djatlov?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:47

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
nakon što bi uništili strateške objekte na Zemlji i konačno se spustili i izašli, ostaje im divna planeta, koja im pogoduje kao kolonija  Istinite misterie - Page 3 684758713 

..i divnih 7 milijardi krvozednih ljudi koji ih cekaju naoruzani do zuba... Istinite misterie - Page 3 1523192931 

ma pojedu nas skupa sa svim našim oružjem  Istinite misterie - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:47

pizda je napisao/la:

postoji objasnjenje za to ali to je vec druga prica koju mozemo postaviti ko novu misteriju. Nego, aj reci neko suvislo objasnjenje o incidentu Djatlov?

neću

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

postoji objasnjenje za to ali to je vec druga prica koju mozemo postaviti ko novu misteriju. Nego, aj reci neko suvislo objasnjenje o incidentu Djatlov?

neću

baš si neka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:51

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

postoji objasnjenje za to ali to je vec druga prica koju mozemo postaviti ko novu misteriju. Nego, aj reci neko suvislo objasnjenje o incidentu Djatlov?

neću

baš si neka

neka sam  Istinite misterie - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Lena 21.07.14 13:59

koja dobra tema.....a sve kao upućuje na venzemaljsko,ali ko će ga znati.....mogu bit i neki eksperimenti.....zašto maknut tragove ako sve djeluje nezamaljsko.....
da nema fizičkih tragova da je još netko hodao....hm hm....postoje li kakve letjelice koje mogu isto bit dio eksperimenta?kao neka razmjena....mi vama,a i vi nama?

uglavnom nemam neku suvislu ideju...
pita ću ruse za ovo...jesu li čuli i šta....


jel ti antonac radiš il se zajebaješ???  Istinite misterie - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  antonac 21.07.14 14:01

Lena je napisao/la:koja dobra tema.....a sve kao upućuje na venzemaljsko,ali ko će ga znati.....mogu bit i neki eksperimenti.....zašto maknut tragove ako sve djeluje nezamaljsko.....
da nema fizičkih tragova da je još netko hodao....hm hm....postoje li kakve letjelice koje mogu isto bit dio eksperimenta?kao neka razmjena....mi vama,a i vi nama?

uglavnom nemam neku suvislu ideju...
pita ću ruse za ovo...jesu li čuli i šta....


jel ti antonac radiš il se zajebaješ???  Istinite misterie - Page 3 11484130

radim ka sta i ti ucis..... Istinite misterie - Page 3 11484130 

_________________
daite im da seru....Istinite misterie - Page 3 29xutcyIstinite misterie - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Lena 21.07.14 14:02

antonac je napisao/la:
Lena je napisao/la:koja dobra tema.....a sve kao upućuje na venzemaljsko,ali ko će ga znati.....mogu bit i neki eksperimenti.....zašto maknut tragove ako sve djeluje nezamaljsko.....
da nema fizičkih tragova da je još netko hodao....hm hm....postoje li kakve letjelice koje mogu isto bit dio eksperimenta?kao neka razmjena....mi vama,a i vi nama?

uglavnom nemam neku suvislu ideju...
pita ću ruse za ovo...jesu li čuli i šta....


jel ti antonac radiš il se zajebaješ???  Istinite misterie - Page 3 11484130

radim ka sta i ti ucis..... Istinite misterie - Page 3 11484130 

 Istinite misterie - Page 3 1523192931 
ovo je mala pausa....sad iden učit  Istinite misterie - Page 3 3084372643 
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 21.07.14 15:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ajd procitaj sve skupa jos jednom pa pokusaj dat neko objasnjenje koje se ne sukobljava sa cinjenicama Istinite misterie - Page 3 684758713. Ostavimo sad psihopate koji bacaju tonu tesku kravu na stabla i radijoaktivne međede...Istinite misterie - Page 3 684758713

imaš pravo, držmo se radije činjenica i vanzemaljaca koji proputovali svjetlosne godine da bi došli našim kravama čupat jezik i kasnije objesit  negdje visoko jerbo svi znamo da je lakše kravi jezik iščupat na kakvom cedru a ne nasred  livade gdje su je i zatekli  ... al dobro, vjerujem ti da ima vanzemaljaca raznih fela ko i nas na zemlji ...

Istinite misterie - Page 3 10488068_10203001614533647_5637148497084331870_n


postoji objasnjenje za to ali to je vec druga prica koju mozemo postaviti ko novu misteriju. Nego, aj reci neko suvislo objasnjenje o incidentu Djatlov?

Čitao sam ranije o tome incidentu. Neki su znanstvenici kao odgovor ponudili teoriju o ekstremnim vremenskim prilikama. (Slično kao ovi tu za ono stradavanje vatrogasaca...........navodno neki jako rijedak fenomen eruptivnog požara  Istinite misterie - Page 3 386486285 ) Elem, navodno je zapuhalo sa svih strana poput uraganskog vitra, pijavice ili sl. Kad se takvo šta dogodi , navodno se čuje užasna buka , čak dolazi do nekih ultra fre(n)kvencija koje su nečujne namin ali svejedno razorno djeluju na eletrične impulse u mozgu šta izaziva košmar, iracionalni osjećaj straha, panike, histerije. Šta se poslije dogadjalo, tko je umro prvi i kako,tko je umra zadnji i kako, ostati će nepoznanica.
Malo mi je napeto ta teorija o vanzemaljcima. Neki su spominjali Almu ( zamela tragove) ali opet kažem, alieni ljudožderi????? Ne.
Istinite misterie - Page 3 Draculas_castle_by_Araymous
Ako ih ima ( ja smatram da da) onda nisu baš agresivni. I zasigurno su smrti i u strahu od našeg oružja i karaktera.
Zacharia Sitcin mi je prirastao srcu i držim da je ubo 90% priče.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 16:08

pizda je napisao/la:im li kakvih ideja kako bi se ta misterija mogla objasniti? Naravno, ukoliko vam se uopce dalo procitati...Istinite misterie - Page 3 684758713


zločasti yetti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 16:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:Najvece svjetske misterije o kojima bi se moglo pisati ovdje. Ne moraju biti svjeckih razmjera, jos bolje ako su osobno dozivite ali mislim da je to previse traziti.

inače...the thema po mom ukusu  Istinite misterie - Page 3 2319274739

i meni se sviđa iako sam morala sjest na drugi kraj afirmacijskog razgovora i stola  inače bi tema ošla u pizdu materinu


zasto bi tema osla u pm, nije niko kriv sto masu ovozemaljskih misterija mos nekako objasnit upravo vanzemaljcima. Ja ne vidim nikakvo drugo moguce objasnjenje...

zašto smo toliko egoistični da vjerujemo da baš sve otkrivamo i da ćemo u budućnosti otkriti sve ?
nakon toga, čovjeku ne preostaje nego sve ostalo objasniti vanzemaljskim silama.

ne mislite li da postoje ovozemaljska "čuda", prisutna i aktivna od postanka zemlje a našim dometima uma ipak nedokučiva?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 16:22

masovni nestanci..The Lost Eskimo Village and Lost Colony of Roanoke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 16:24

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ajd procitaj sve skupa jos jednom pa pokusaj dat neko objasnjenje koje se ne sukobljava sa cinjenicama Istinite misterie - Page 3 684758713. Ostavimo sad psihopate koji bacaju tonu tesku kravu na stabla i radijoaktivne međede...Istinite misterie - Page 3 684758713

imaš pravo, držmo se radije činjenica i vanzemaljaca koji proputovali svjetlosne godine da bi došli našim kravama čupat jezik i kasnije objesit  negdje visoko jerbo svi znamo da je lakše kravi jezik iščupat na kakvom cedru a ne nasred  livade gdje su je i zatekli  ... al dobro, vjerujem ti da ima vanzemaljaca raznih fela ko i nas na zemlji ...

Istinite misterie - Page 3 10488068_10203001614533647_5637148497084331870_n


postoji objasnjenje za to ali to je vec druga prica koju mozemo postaviti ko novu misteriju. Nego, aj reci neko suvislo objasnjenje o incidentu Djatlov?

Čitao sam ranije o tome incidentu. Neki su znanstvenici kao odgovor ponudili teoriju o ekstremnim vremenskim prilikama. (Slično kao ovi tu za ono stradavanje vatrogasaca...........navodno neki jako rijedak fenomen eruptivnog požara  Istinite misterie - Page 3 386486285 ) Elem, navodno je zapuhalo sa svih strana poput uraganskog vitra, pijavice ili sl. Kad se takvo šta dogodi , navodno se čuje užasna buka , čak dolazi do nekih ultra fre(n)kvencija koje su nečujne namin ali svejedno razorno djeluju na eletrične impulse u mozgu šta izaziva košmar, iracionalni osjećaj straha, panike, histerije. Šta se poslije dogadjalo, tko je umro prvi i kako,tko je umra zadnji i kako, ostati će nepoznanica.
Malo mi je napeto ta teorija o vanzemaljcima. Neki su spominjali Almu ( zamela tragove) ali opet kažem, alieni ljudožderi????? Ne.
Istinite misterie - Page 3 Draculas_castle_by_Araymous
Ako ih ima ( ja smatram da da) onda nisu baš agresivni. I zasigurno su smrti i u strahu od našeg oružja i karaktera.
Zacharia Sitcin mi je prirastao srcu i držim da je ubo 90% priče.

Alma moze zamest tragove ali odakle radioaktivnost, odrezana usta, jezik...Uz to, Alma bi im uzela svu hranu iz satora. Nije ona ni neko cudoviste, kazu da je neki rus sa njom cak imao i dijete. Mos mislit sta je taj inace jebo kad mu je Alma bila dobra... Istinite misterie - Page 3 1523192931 
Ono prvo objasnjenje im je stvarno na tragu "nasih" eruptivnih pozara", bacanje magle. I tu ostaje pitanje radioaktivnosti, spaljenih ljudi, narancasto smedja boja kože. Uz to, bili su ocito uplaseni ali nisu bili ludi vec prilicno sabrani obzirom na okolnosti. Sakrivali se na stablu, pokusali se vratiti u logor, skinuli pokojnike i uzeli im robu, napravili skloniste...Znaci nisu djelovali ko ludjaci koji bezglavo jure i cupaju si oci...
Jedino u sto mos uklopit sve cinjenice su vanzemaljci pa ma koliko to mozda nekima bilo neinteresantno i prozvakano Istinite misterie - Page 3 684758713. Napisat cu sutra cijeli scenario bez beda, sad nemam vremena.
Sto se ljudozderstva tice, ma ne jedu oni ljude ali su im iz nekog razloga zanimljive zivotinjske i ljudske zlijezde, oci, jezik. Po nekim pricama radi se o reptilijancima (Draco) kojima je nesto u tim zlijezdama i ocima neophodno za zivot, neki sastojak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 16:25

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:im li kakvih ideja kako bi se ta misterija mogla objasniti? Naravno, ukoliko vam se uopce dalo procitati...Istinite misterie - Page 3 684758713

zločasti yetti?

vidi pod Alma...Istinite misterie - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 16:27

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:im li kakvih ideja kako bi se ta misterija mogla objasniti? Naravno, ukoliko vam se uopce dalo procitati...Istinite misterie - Page 3 684758713

zločasti yetti?

vidi pod Alma...Istinite misterie - Page 3 684758713

daj reci stranicu, sve sam već provrtila pa da ne moram ponovo ....

btw, pizdek, dobar ti dan. nadam se da si dobro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 16:27

lastavica je napisao/la:

zašto smo toliko egoistični da vjerujemo da baš sve otkrivamo i da ćemo u budućnosti otkriti sve ?
nakon toga, čovjeku ne preostaje nego sve ostalo objasniti vanzemaljskim silama.

ne mislite li da postoje ovozemaljska "čuda", prisutna i aktivna od postanka zemlje a našim dometima uma ipak nedokučiva?

pa ajde, pokusaj saciniti neki scenarijo kojim ces sve nabrojite cinjenice (radioaktivnost, ozljede itd. itd.) objasniti nekim ovozemaljskim cudom?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 3 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.