kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.10.14 23:09

Samo ti piši...mi ćemo ti gatat SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130


Nekidan sam sanjala da kasnim za ekipom sa kojom sam na putu, pa se nerviram jer ne mogu naći tenisice, lijeva čarapa poderana i to me živciralo..uglavnom sam kasnila.
To sam si protumačila da se bolje organiziram i da radim stvari unaprijed..taj dan kad sam to sanjala bila sam u situaciji da biram cjepidlačenje/pedanteriju/ kašnjenje, ili da skratim priču i da budem efikasna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 4:24

sanjala sam da sam u vozu. nekakvi predivni snjezni predjeli, pomalo sivkasto nebo i vece je ali se sve super vidi jer je bijelo posvda. idemo kroz neka polja kukuruza pod snjegom??? odjednom voz stoji... kao odmor je. i odjednom moj maleni macak, koji se zove bjatac (tepanje od rijeci bratac) mi iskoci i pobjeze u njivu. a voz krece. ja se izbezumim i zovem ga. on trci, trci da uhvati zadnju sansu da uskoci. stavi sapice na stepenice ali voz ubrzava i on ponovo pane na zemlju. ja skuzim da je gotovo - da se nece uspjeti ukrcati. i u tom trenu skocim iskocim ja iz voza, zgrabim bjatca i trcim... i sad sam odjednom pred velikim neboderom. kao to je u zg-u. na stotine cukova se predivno igra sa svojom vlasnicima ispred. i ja onako sva sretna trcim tamo u taj neboder i idem kod svog frenda koji ima cukicu huskija i sretna sam jer znam da ce on spasiti mene i mog bjataca. i onda se probudim.

ps. taj macak, bjatac - to je tako slatko mace - bijelo sa tamo sivim flekicama. obozavam ga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 4:32

saritica je napisao/la:sanjala sam da sam u vozu. nekakvi predivni snjezni predjeli, pomalo sivkasto nebo i vece je ali se sve super vidi jer je bijelo posvda. idemo kroz neka polja kukuruza pod snjegom??? odjednom voz stoji... kao odmor je. i odjednom moj maleni macak, koji se zove bjatac (tepanje od rijeci bratac) mi iskoci i pobjeze u njivu. a voz krece. ja se izbezumim i zovem ga. on trci, trci da uhvati zadnju sansu da uskoci. stavi sapice na stepenice ali voz ubrzava i on ponovo pane na zemlju. ja skuzim da je gotovo - da se nece uspjeti ukrcati. i u tom trenu skocim iskocim ja iz voza, zgrabim bjatca i trcim... i sad sam odjednom pred velikim neboderom. kao to je u zg-u. na stotine cukova se predivno igra sa svojom vlasnicima ispred. i ja onako sva sretna trcim tamo u taj neboder i idem kod svog frenda koji ima cukicu huskija i sretna sam jer znam da ce on spasiti mene i mog bjataca. i onda se probudim.

ps. taj macak, bjatac - to je tako slatko mace - bijelo sa tamo sivim flekicama. obozavam ga.
uf,,ovo nije za javnost,,al  ajd,,taj koji ima cukitzu je Pizda,a ti imash matzu ,,u prevodu,,,,ti obozajesh Pizdu ali mu podsvjesno zamijerash shto iam cukitzu i shto je hladan ko Haski,,mada mu neogranicheno vjerujesh ,,,da cete spasit zajedo sa cukicom,,al znash da je to zajeb,,,zato si se probudila.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 167558484 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 4:34

a hebemu vise i tog pizdu. more l ista a da se on ne spomene? sta si se nakacio na covjeka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 4:41

saritica je napisao/la:a hebemu vise i tog pizdu. more l ista a da se on ne spomene? sta si se nakacio na covjeka.
A jebaji ga,,,samo na ovakav nacin mogu pokazati koliko je dosadan:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112,,Tak on,,ponavlja se do besvijesti,,i ond aje to nekim kokoshima smijeshno,,jebaji ga sluzim se njegovim metodama d abi ljudi shvatili koliko je dosadan..osobno,,pokushavam dokuchiti nekim kokoshkama kako lik funkcijonira,,A kako i ti kazesh,neam nishta protiv njega,,ni udzep ni iz dzepa,,kaze da sam ljubomorko,,valjda zato shto je ljepshi od mene,shto ima vishe para,,shto je pametniji,,shto ima veci kuratz,kaja znam,,svaka budala more virtualno da si zamishlja shto god zeli.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 167558484 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 4:48

e tako ti je to. nema tu razlike izmedju vas kojima je recimo tempera olicenje svega najboljega i najzanimljivijega. uzas. nek joj bog dragi prosvjetli i pamet i dusu. pizda zna pretjerati, pogotovu u zadnje vrijeme sa lastom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 4:57

saritica je napisao/la:e tako ti je to. nema tu razlike izmedju vas kojima je recimo tempera olicenje svega najboljega i najzanimljivijega. uzas. nek joj bog dragi prosvjetli i pamet i dusu. pizda zna pretjerati, pogotovu u zadnje vrijeme sa lastom.
Sad bi btw rekla neshto pozitivno o oroskopu,,ali fakat me privlache likovi koji su plameni i zapaljivi jer sam ja zrak ,,,kisik jebo te,,koji potpaljuje i uziva u vatri,,Jebga,,ta zena ima neshto shto ja volim,,,Zar je grijeh to priznati,,chemu potreba bilo koga da me razuvjeri u njene vrijednosti,,Isto tako se sjeam kada si ti bila opushtena i neovisna o bilo kome,,,i kada si znala biti paprena,,kada su ti se svi sklanjali sa puta,,mene lavice privlahe zbog svojeg agresivnog razmishljanja:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713)A dvije alvice zajednoo,,uf ..uf...uf...uf//pa jebo te osh necesh ,,,morash se osjecati ko lav:)) SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 167558484 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 5:48

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjo,,kao da sam se ukrcao na neki vasijonski brod,,,kao ja sam vazna osoba jer se kuzim u elekto mehaniku,,plus hidrauliku,,kao neka zenska mi se dopada i ja slijedim njenu putanju iz ljubavi,,Ono,,,boli me kuratz shto ce biti z menom,,ali je vazno da sam blizu nje,,Odbrojavanje ,,,brod polijece,,,ona mi skache u krilo i govori,,nikad nisam vjerovala da cesh se tako zrtvovati za mene,,ruka mi ide ka njenim gacama,,pokushavam ih poderati ali mi ne uspijeva,,budim se sav u znoju,,sa napetim organom,,,jebo me svatko ako sam normalan,,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 439160543 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 167558484 :helloobudim se..
hahaha žrtvovao se zbog gaća koje se ne daju poderati... pa ti imaš noćne more  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 25.10.14 6:04

baš ima zanimljivih snova  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130
sanjala sam bivšu šeficu i firmu....došla nenadano ,a kad tamo sve se preuređuje....od temelja do krova....ulazim u kuhinju gdje se kuha kava, može nešto stavit i frižider ,a ono jedan kolega dolazi i šapće mi da se sakrijem da me šefica ne vidi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112
a ja začuđeno - zašto?...pa se negdje skrivam i odlazim u prizemlje i tamo je puno ljudi.....i ona u masi spazim šeficu....nosi crvenu beretku i totalno ima drugi stil.....malo se začudi kad me vidi,ali nasmije se i javi srdačno....
pa onda pričam sa nekim sipma ljudima i tu se budim.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 12:42

zingaro je napisao/la:
Sad bi btw rekla neshto pozitivno o oroskopu
oš za promjenu da ti kažem što negativno?  tek toliko da razbijem monotoniju pozitive...samo ti reci, nije beg cicija  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.10.14 17:05

saritica je napisao/la:sanjala sam da sam u vozu. nekakvi predivni snjezni predjeli, pomalo sivkasto nebo i vece je ali se sve super vidi jer je bijelo posvda. idemo kroz neka polja kukuruza pod snjegom??? odjednom voz stoji... kao odmor je. i odjednom moj maleni macak, koji se zove bjatac (tepanje od rijeci bratac) mi iskoci i pobjeze u njivu. a voz krece. ja se izbezumim i zovem ga. on trci, trci da uhvati zadnju sansu da uskoci. stavi sapice na stepenice ali voz ubrzava i on ponovo pane na zemlju. ja skuzim da je gotovo - da se nece uspjeti ukrcati. i u tom trenu skocim iskocim ja iz voza, zgrabim bjatca i trcim... i sad sam odjednom pred velikim neboderom. kao to je u zg-u. na stotine cukova se predivno igra sa svojom vlasnicima ispred. i ja onako sva sretna trcim tamo u taj neboder i idem kod svog frenda koji ijma cukicu huskija i sretna sam jer znam da ce on spasiti mene i mog bjataca. i onda se probudim.

ps. taj macak, bjatac - to je tako slatko mace - bijelo sa tamo sivim flekicama. obozavam ga.

Voz je tvoj odabrani životni put. Kukuruz  pod snijegom su neispunjena očekivanja zbog okolnosti na koje nisi mogla utjecati. Iskakanje iz vlaka-vezana si uz životinje toliko da si dala svoj život za njih, one su ti najvažnije.. Željela bi da te neko drugi potakne na promjenu (prijatelj koji spašava), ali to što nosiš mačića sa sobom znači da želiš da drugi prihvate tvoju vezanost za životinje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.10.14 9:22

Dragi svi, došlo nam je vrijeme rastanka, pozdravljam se sa vama svima, budite dobro, zdravo, veselo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713 



SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4024472575


SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  taja 26.10.14 10:20

MMagdalena je napisao/la:Dragi svi, došlo nam je vrijeme rastanka, pozdravljam se sa vama svima, budite dobro, zdravo, veselo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713 



SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4024472575


SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3859399978
aj bok
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 26.10.14 15:30

taja je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Dragi svi, došlo nam je vrijeme rastanka, pozdravljam se sa vama svima, budite dobro, zdravo, veselo  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713 



SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4024472575


SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3859399978
aj bok
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112


opet ode?e pa jesi čikn !!!


pozdravljam...ma gdje bila  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.10.14 16:03

Al magda ode permanentno SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130
a taman sam joj htjela rec da mi je proradila filmovita i da sam pogledala divergent.... ma sta mi je dobar onaj mali... nije mi toliko lijep koliko mi se uloga, karakter dopao, pravo je dobar... ja bi se ljubila s njim SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931

imam jos jednu preporuku - edge of tomorrow, sa tom cruisom i vanzemaljcima, intrligentnim i zlocestim, to cu sad ako mi se filmovita smiluje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.10.14 0:34

Drama, drama, drama... gledam ovu tinejdersku sapunjaru od sumrak sage... valjda zato jer sam mazohist... ustvari, on mi je zgodan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 ona je cijeli film trudna!!!!!!!! I rodila mu je bebu vaNpira.... omajgad omajgad, omajgad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.10.14 0:37

Vel'ka Maca je napisao/la:Drama, drama, drama... gledam ovu tinejdersku sapunjaru od sumrak sage... valjda zato jer sam mazohist... ustvari, on mi je zgodan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130  ona je cijeli film trudna!!!!!!!! I rodila mu je bebu vaNpira.... omajgad omajgad, omajgad


nisam gledala niti jedan od filmova..

čekam glup gluplji 2 u kinu ....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.10.14 0:56

lastavica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Drama, drama, drama... gledam ovu tinejdersku sapunjaru od sumrak sage... valjda zato jer sam mazohist... ustvari, on mi je zgodan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130  ona je cijeli film trudna!!!!!!!! I rodila mu je bebu vaNpira.... omajgad omajgad, omajgad


nisam gledala niti jedan od filmova..

čekam glup gluplji 2 u kinu ....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931 znas ti biti i duhovita kad hoces, hahahhaa SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.10.14 0:58

E sad san na csi... cijeli dan blejim, dekubituse cu dobit, al mi je pasalo... :strika

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.10.14 4:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Drama, drama, drama... gledam ovu tinejdersku sapunjaru od sumrak sage... valjda zato jer sam mazohist... ustvari, on mi je zgodan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130  ona je cijeli film trudna!!!!!!!! I rodila mu je bebu vaNpira.... omajgad omajgad, omajgad


nisam gledala niti jedan od filmova..

čekam glup gluplji 2 u kinu ....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931  znas ti biti i duhovita kad hoces, hahahhaa SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713
Jebo te,,kasno si se sjetila motivirat je,,,,,sad je nece biti par tjedana,,a fakat ima neshto u oroskopu,,ove djevitze malo malo se odjave SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 Lupi ih neka mushitza i nestanu,,hahahahahahaahhahahahhaha..kao da bjeze same od sebe...ja to nemrem kontat,,,aj Mojtza majketi objasni ovo marsovsko ponashanje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 727654710

Sinoc sam sanjao jedan erotski san,,na rubu etichkog moralnog ponora...dvije zenske koje se znaju,,kontaju me za grupnjak,,,ajme majko moja,,jesam ja normalan,,dajte dijagnozu,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2634474203 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2634474203 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 439160543 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3915147658 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3915147658 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4273974228 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.10.14 6:09

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Drama, drama, drama... gledam ovu tinejdersku sapunjaru od sumrak sage... valjda zato jer sam mazohist... ustvari, on mi je zgodan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 11484130  ona je cijeli film trudna!!!!!!!! I rodila mu je bebu vaNpira.... omajgad omajgad, omajgad


nisam gledala niti jedan od filmova..

čekam glup gluplji 2 u kinu ....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931  znas ti biti i duhovita kad hoces, hahahhaa SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713
Jebo te,,kasno si se sjetila motivirat je,,,,,sad je nece biti par tjedana,,a fakat ima neshto u oroskopu,,ove djevitze malo malo se odjave SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 Lupi ih neka mushitza i nestanu,,hahahahahahaahhahahahhaha..kao da bjeze same od sebe...ja to nemrem kontat,,,aj Mojtza majketi objasni ovo marsovsko ponashanje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 727654710

Sinoc sam sanjao jedan erotski san,,na rubu etichkog moralnog ponora...dvije zenske koje se znaju,,kontaju me za grupnjak,,,ajme majko moja,,jesam ja normalan,,dajte dijagnozu,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2634474203 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2634474203 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 439160543 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3915147658 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3915147658 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4273974228 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4273974228
nije to marsovsko nego merkursko ponašanje... mars se bori do zadnje kapi krvi, čak i onda kad vidi da je borba besmislena...
a bome imaš i ti djevice u sebi... podznak?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 439160543
viš kako si nestao čim sam se ja logirala  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.10.14 6:13

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
lastavica je napisao/la:


nisam gledala niti jedan od filmova..

čekam glup gluplji 2 u kinu ....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931  znas ti biti i duhovita kad hoces, hahahhaa SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 684758713
Jebo te,,kasno si se sjetila motivirat je,,,,,sad je nece biti par tjedana,,a fakat ima neshto u oroskopu,,ove djevitze malo malo se odjave SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 Lupi ih neka mushitza i nestanu,,hahahahahahaahhahahahhaha..kao da bjeze same od sebe...ja to nemrem kontat,,,aj Mojtza majketi objasni ovo marsovsko ponashanje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 727654710

Sinoc sam sanjao jedan erotski san,,na rubu etichkog moralnog ponora...dvije zenske koje se znaju,,kontaju me za grupnjak,,,ajme majko moja,,jesam ja normalan,,dajte dijagnozu,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2634474203 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2634474203 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 439160543 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3915147658 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3915147658 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4273974228 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 4273974228
nije to marsovsko nego merkursko ponašanje... mars se bori do zadnje kapi krvi, čak i onda kad vidi da je borba besmislena...
a bome imaš i ti djevice u sebi... podznak?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 439160543
viš kako si nestao čim sam se ja logirala  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112
Intuicija draga,,intuicija  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.10.14 6:25

zingaro je napisao/la:


Intuicija draga,,intuicija  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400
čija?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.10.14 6:50

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


Intuicija draga,,intuicija  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400
čija?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931
od onoga koju je osjeca,,jebo te koje pitanje,,,,da dobijesh na vremnu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.10.14 6:53

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


Intuicija draga,,intuicija  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3214182331 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 2733991369 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1354420400
čija?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931
od onoga koju je osjeca,,jebo te koje pitanje,,,,da dobijesh na vremnu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1619348112
jebote odgovora... od onog koji je osjeća... i onda ja trčim okolo da dobijem na vremenu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 1523192931
reci konkretno, moja tvoja, njena njegova, šta mi tu palamudiš -od onog koji je osjeća  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 12 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.