kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.04.15 9:13

pizda je napisao/la:Ajd dodji jednom kad ti se kriteriji znatno snize...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713

nemoi tako ... meni je baš super ovakav kakav je sa napuhatim kriterijima ... došo čovjek na kultnix minorix forum u potrazi za velkim kreativcima kojima će se diviti SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3776795594 sad mi je jasno otkud magnetizam između njega i anabele ... njih dvoje ko biserko i biserka ... baš bi bili ljep par ... ona gađa tanjurima a on zubima lovi SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 03.04.15 9:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ajd dodji jednom kad ti se kriteriji znatno snize...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713

nemoi tako ... meni je baš super ovakav kakav je sa napuhatim kriterijima ... došo čovjek na kultnix minorix forum u potrazi za velkim kreativcima kojima će se diviti SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3776795594  sad mi je jasno otkud magnetizam između njega i anabele ... njih dvoje ko biserko i biserka ... baš bi bili ljep par ... ona gađa tanjurima a on zubima lovi SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3114667799

njegove kriterije sam odmah vidijo po muzici koju pusta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931. Ko ce tome parirat...Steta samo sto nam cigo nije pokazao u praxi koji nivo bi trebali dostic. Ovako opet nista ne znamo, to nam namjerno radi...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.04.15 9:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ajd dodji jednom kad ti se kriteriji znatno snize...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713

nemoi tako ... meni je baš super ovakav kakav je sa napuhatim kriterijima ... došo čovjek na kultnix minorix forum u potrazi za velkim kreativcima kojima će se diviti SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3776795594  sad mi je jasno otkud magnetizam između njega i anabele ... njih dvoje ko biserko i biserka ... baš bi bili ljep par ... ona gađa tanjurima a on zubima lovi SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3114667799

njegove kriterije sam odmah vidijo po muzici koju pusta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931. Ko ce tome parirat...Steta samo sto nam cigo nije pokazao u praxi koji nivo bi trebali dostic. Ovako opet nista ne znamo, to nam namjerno radi...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3111943984

šteta, a ja se ponadala kako će mi ponudit kakav poso kad vidi kolko sam talentovana ... nije ti on od onih koji rade, on ti je neki lovac na telente ... ti ništa ne rade ... jebat ga, kako smo tako dozvolili da nam šansa za probitak te boljitak ode u vjetar SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 2758896589

nisam bila prisutna kad je išo film, al sad si živo mogu zamislit kako su izgledale forumske svađe između njega i sare ... a boktemili, to je moro bit kuršlum i po SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1619348112 oboje uvredljivi a vole prostačit sve u šesnaest i dokazivat ... sara vamo maše diplomama i šalje da se nasrče ustajale sperme a zigo odgovara, razočarat sam, vid kaka si nikakva i slikaš ko da nogama držiš kist a njoj para na uši SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.04.15 9:35

pizda je napisao/la:

njegove kriterije sam odmah vidijo po muzici koju pusta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3114667799 do sad nisam htjela o raznim ukusima pa bila fina i šutila, jel, živo mi se jebe tko šta sluša dok ja to ne moram slušati, al ima i u tome mnogo istine SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130 još kad nareda one cajke sa šupljim piesmicama i počne hvalit, odma mi na pamet padne ova


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 03.04.15 9:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Ajd dodji jednom kad ti se kriteriji znatno snize...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713

nemoi tako ... meni je baš super ovakav kakav je sa napuhatim kriterijima ... došo čovjek na kultnix minorix forum u potrazi za velkim kreativcima kojima će se diviti SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3776795594  sad mi je jasno otkud magnetizam između njega i anabele ... njih dvoje ko biserko i biserka ... baš bi bili ljep par ... ona gađa tanjurima a on zubima lovi SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3114667799

njegove kriterije sam odmah vidijo po muzici koju pusta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931. Ko ce tome parirat...Steta samo sto nam cigo nije pokazao u praxi koji nivo bi trebali dostic. Ovako opet nista ne znamo, to nam namjerno radi...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3111943984

šteta, a ja se ponadala kako će mi ponudit kakav poso kad vidi kolko sam talentovana ... nije ti on od onih koji rade, on ti je neki lovac na telente ... ti ništa ne rade ... jebat ga, kako smo tako dozvolili da nam šansa za probitak te boljitak ode u vjetar SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 2758896589

nisam bila prisutna kad je išo film, al sad si živo mogu zamislit kako su izgledale forumske svađe između njega i sare ... a boktemili, to je moro bit kuršlum i po SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1619348112 oboje uvredljivi a vole prostačit sve u šesnaest i dokazivat ... sara vamo maše diplomama i šalje da se nasrče ustajale sperme a zigo odgovara, razočarat sam, vid kaka si nikakva i slikaš ko da nogama držiš kist a njoj para na uši  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3776795594

mozda cigo trazi talente za floridski Big brother, rejality. Izgubijo covjek toliko vremena a za kurac...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713
Kad je bila frka sa Sarom, bjezao je ko zec po forumu a glej sad, izdjelijo joj sve moguce uvrede cim se odlogirala... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 01.06.15 8:55

kako je započelo doba prevrtljivih blizanaca (mah mah i maci  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931) ovom prilikom čestitam zingaru rođendan.....
ne znam točno kad mu je,ali ovih dana je garant......
iako se izvlačio da nije blizanac laže gad....blizanac samo takav.....
daklem sretan rođendan zingaru poamerikaniziranom balkancu u duši od mene!!!!
i jedna pjesma koja mi ide za njega....imao je oliver dobrih stvari.....
živio!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.06.15 9:52

jbte, stvarno ... evo samo što nije napunijo stotku .... zato je on otišao na jug ... a di će nego tamo gdje idu svi pemzioneri da si griju kosti al eto, sretno mu i od mene bilo SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1733794094

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.06.15 18:02

Lena je napisao/la:kako je započelo doba prevrtljivih blizanaca (mah mah i maci  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931) ovom prilikom čestitam zingaru rođendan.....
ne znam točno kad mu je,ali ovih dana je garant......
iako se izvlačio da nije blizanac laže gad....blizanac samo takav.....
daklem sretan rođendan zingaru poamerikaniziranom balkancu u duši od mene!!!!
i jedna pjesma koja mi ide za njega....imao je oliver dobrih stvari.....
živio!!!

meni je oliver mandic totalni tzar, super su mi te njegove vesele, ljetne, sarene stvarcice...
Inace, lence, ja ti obozavam sto sam prevrtljivi, zaigrani blizanac... meni ti to nije uvreda, dapace SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130
premda sam jarica u podznaku i premda bi ta jarica s godinama trebala sve vise izbijati na povrsinu, zenske oko mene kazu da ne vide tu jarcicu, da sam prava pravcata blizankulja... and I like it SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.06.15 18:04

Life is too short to take it seriously... moja omiljena maksima, uz onu live and let live!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.06.15 18:06

Grozim se, ustvari strasi me ona carpe diem.... ma fak of, dangubi, gustaj i odmaraj, ljencari, nikakva berba ne dolazi u obzir, pa ni dana SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

koje bi bile vase maksime, vas moto?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.06.15 19:28

Vel'ka Maca je napisao/la:Grozim se, ustvari strasi me ona carpe diem.... ma fak of, dangubi, gustaj i odmaraj, ljencari, nikakva berba ne dolazi u obzir, pa ni dana SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

koje bi bile vase maksime, vas moto?

carpe diem SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130 ... al ponekad to znači i dangubiti al nako svojski ... kako mi dođe i kako si mogu priuštiti .. al ne bih mogla stalno tako ... dosadilo bi mi i dosadila bih sama sebi SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.07.15 9:16

postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?

al evo jedan moj san od neki dan :

sanjam kako su mi ujak i njegov sin, moj rođak koji je za mene uvijek bio pojam i mjerna jedinica za uštogljenost i nespontanost, u kanadi i šetaju nekom predivnom šumom koja je mom ujaku poznata ( ujak mi je pak sinonim za spontanost ali onu neuku i ne baš meni dragu - više ko neko lupetalo ) ... odjednom rođak upadne u jamu u zemlji i ujak mi javi kako mu je sin nastradao i kako je glupo što nije zaštitio tu jamu jer je znao od ranije za tu jamu ... meni se to uopće nije činilo kao neka tragedija ... došla i ja vidjeti tu jamu i baš mi se činila super, okružena travom i otpalim lišćem, i padne mi na pamet kako je baš super da je rođak upao u nju ... možda mu se ko alisi iz zemlje čudesa počnu stvari preslagivati kako treba i postane normalan i konačno počne uživati u svom životu jer je on meni oduvjek izgledao kao da se vječito pati u svemu što radi i pozira, previše se obazirao na to kakav će utisak ostaviti na druge nego kako će njemu biti lijepo ... al jedno mi je bilo jasno u cijelom snu, jednom ko upadne u tu jamu, nema mu više izlaza ne zato jer ne može izaći, nego zato jer neće ... i nakon toga sam se probudila sva dobre volje i ko da je svijet postao malčice ljepši ... to mi je jedan od kratkih snova inače sanjam čitave filmove a njih mi se ne da prepričavati na forumu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.07.15 9:22

nakon ovog sna mi ona poslovica tko pod drugim jamu kopa uopće nema smisla ... pravilno bi to trebalo glasiti: tko pod drugim jamu kopa, dobar je u duši SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.07.15 9:23

kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?


e, to ti je temitza za cigu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.07.15 9:25

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?


e, to ti je temitza za cigu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130

nema cigo safta za tu temu ... koliko vidim u njega uvijek ista priča ide tako da bi me teško uvjerio da je tu došlo do pomaka SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 4:05

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?


e, to ti je temitza za cigu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130

nema cigo safta za tu temu ... koliko vidim u njega uvijek ista priča ide tako da bi me teško uvjerio da je tu došlo do pomaka SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931
Jebaji ga kad nisam vise tak inspirativan,,a i koji cu kurac tebe u nesto uvjeravat kad si vec uvjerena od glave do pete:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 7:57

kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?

to je neki obrazac po kojem se ponašamo, rekla bih naša psihofizička odrednica, a da toga nismo svjesni, odnosno ne radimo to namjerno, nego zato što se u tome i tako najbolje osjećamo...
ali, ti arhetipovi se daju i odglumiti...pogotovo u virtuali, recimo tu na forumu, koliki glumataju i namjerno iskrivljuju svoj pravi arhetip, da budu zamjećeni...da budu originalni...da budu važni

jel to TO ili sam falila? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 8:19

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?

to je neki obrazac po kojem se ponašamo, rekla bih naša psihofizička odrednica, a da toga nismo svjesni, odnosno ne radimo to namjerno, nego zato što se u tome i tako najbolje osjećamo...
ali, ti arhetipovi  se daju i odglumiti...pogotovo u virtuali, recimo tu na forumu, koliki glumataju i namjerno iskrivljuju svoj pravi arhetip, da budu zamjećeni...da budu originalni...da budu važni

jel to TO ili sam falila? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

sinoć sam se napričala na tu temu pa mi se sad ne da opet SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931  al nemreš odglumiti arhetip ... zato ljudi i jesu u kurcu jer više ne barataju svojom podsvijesti a ona im točno sve govori i vodi kako i kuda da im ne otpadnu muda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 8:24

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?

to je neki obrazac po kojem se ponašamo, rekla bih naša psihofizička odrednica, a da toga nismo svjesni, odnosno ne radimo to namjerno, nego zato što se u tome i tako najbolje osjećamo...
ali, ti arhetipovi  se daju i odglumiti...pogotovo u virtuali, recimo tu na forumu, koliki glumataju i namjerno iskrivljuju svoj pravi arhetip, da budu zamjećeni...da budu originalni...da budu važni

jel to TO ili sam falila? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

sinoć sam se napričala na tu temu pa mi se sad ne da opet SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931  al nemreš odglumiti arhetip ... zato ljudi i jesu u kurcu jer više ne barataju svojom podsvijesti a ona im točno sve govori i vodi kako i kuda da im ne otpadnu muda

mislila sam samo na virtualu..i to ne na duge staze....maske padnu kad-tad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 8:41

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?

to je neki obrazac po kojem se ponašamo, rekla bih naša psihofizička odrednica, a da toga nismo svjesni, odnosno ne radimo to namjerno, nego zato što se u tome i tako najbolje osjećamo...
ali, ti arhetipovi  se daju i odglumiti...pogotovo u virtuali, recimo tu na forumu, koliki glumataju i namjerno iskrivljuju svoj pravi arhetip, da budu zamjećeni...da budu originalni...da budu važni

jel to TO ili sam falila? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

sinoć sam se napričala na tu temu pa mi se sad ne da opet SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931  al nemreš odglumiti arhetip ... zato ljudi i jesu u kurcu jer više ne barataju svojom podsvijesti a ona im točno sve govori i vodi kako i kuda da im ne otpadnu muda

mislila sam samo na virtualu..i to ne na duge staze....maske padnu kad-tad

jednom kad mi se bude dalo opet pisatio mamutovce ... meni je to super zanimljiva tema ... ima veze i sa pričanjem priča, zašto su sve priče za djecu tako jezovite, pa simbolizma, umjetnosti, psihologije i parapsihologije .. tema baš za pričati uz logorrsku vatru i nakon toga zaspati ko top i sanjati sve i svašta SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130 to ću ja sa djecom obraditi od- do ... ima da mi osvijeste  u sebi sve bitno za život

a u virtuali se ne bavim time tko laže a tko ne ... svak laže sebi a ne meni pa nije moj problem neg njihov ... al ko zajebanciju se da i tu fino zajebavati ... sad će pizda cijeli dan kobajagi ne tipkati i pisati samo da dokaže da ne laže SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 9:09

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:postavila pitanje na fejsu šta je to arhetip i pratim odgovore ... nitko ne zna iz svog iskustva reć šta je to nego se svi redom ulovili junga, jebo ih jung ... a liepo napisala da me zanima osobna interpretacija al jok ... a ništa ... nitko ne prati snove, nitko se ne bavi svojim unutarnjim svijetom ... pa đe nestadoše svi oni silni lucidni sanjači ?


e, to ti je temitza za cigu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130

nema cigo safta za tu temu ... koliko vidim u njega uvijek ista priča ide tako da bi me teško uvjerio da je tu došlo do pomaka SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931
Jebaji ga kad nisam vise tak inspirativan,,a i koji cu kurac tebe u nesto uvjeravat kad si vec uvjerena od glave do pete:)))

nekad ste mi ti i pizda bili slični ... sad vidim ogromnu razliku ... ti si se čovječe ugasio pa stalno isto ne bi li prikrio koliko si ugasit, red pičketine, red balkanske patetike i stalno istu musaku slažeš od toga

a kod pizde obrnuto ... on se tek upalijo pa mora šutit da se ne primijeti kolko je lud kad krene pun mjesec SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931 al javili mi njegovi susjedi šta je sinoć radio po dvorištu ... ajme ...a sve meni hoće nekako priheftat da ja tako isto po livadi a nije ... odem tamo sa djecom i učim mali čopor kako pravilno zavijati na mjesec ... sve čedno i sa majčinskim insektima do neba ... al šta on radi, sramota SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 9:18

jučer me skoro rasplako sa pričom o tome kako bobija bole kosti pa šta mu dat, pa jadan bobi cvili ... a ono on pito za sebe i sad se tamo kljuka b kompleksima da ne bude više kompleksaš ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.07.15 18:25

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

e, to ti je temitza za cigu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 11484130

nema cigo safta za tu temu ... koliko vidim u njega uvijek ista priča ide tako da bi me teško uvjerio da je tu došlo do pomaka SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931
Jebaji ga kad nisam vise tak inspirativan,,a i koji cu kurac tebe u nesto uvjeravat kad si vec uvjerena od glave do pete:)))

nekad ste mi ti i pizda bili slični ... sad vidim ogromnu razliku ... ti si se čovječe ugasio pa stalno isto ne bi li prikrio koliko si ugasit, red pičketine, red balkanske patetike i stalno istu musaku slažeš od toga

a kod pizde obrnuto ... on se tek upalijo pa mora šutit da se ne primijeti kolko je lud kad krene pun mjesec SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931  al javili mi njegovi susjedi šta je sinoć radio po dvorištu ... ajme ...a sve meni hoće nekako priheftat da ja tako isto po livadi a nije ... odem tamo sa djecom i učim mali čopor kako pravilno zavijati na mjesec ... sve čedno i sa majčinskim insektima do neba ... al šta on radi, sramota SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3384354616
Ocemo malo promijenit temu..nisam dugo o prtzanju..ha ja ,,sta fali.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1425538829
Jebo te,,jutros sanjam da se mrkam sa nekom latino..ocu u nju al ko mala joj rupitza,,,ja upinjem al nikako prodrijet,,osjecam da ce mi puknit kuratz pa se u panici probudim,,,kad ono uzas,,napravijo sam rupu u madratzu,,,ajme sranja sad cu moirat kupovat novi ,,jebote moj me njofra uvijek baci u trosak,,jebavo il ne jebavo..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.07.15 7:04

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nema cigo safta za tu temu ... koliko vidim u njega uvijek ista priča ide tako da bi me teško uvjerio da je tu došlo do pomaka SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931
Jebaji ga kad nisam vise tak inspirativan,,a i koji cu kurac tebe u nesto uvjeravat kad si vec uvjerena od glave do pete:)))

nekad ste mi ti i pizda bili slični ... sad vidim ogromnu razliku ... ti si se čovječe ugasio pa stalno isto ne bi li prikrio koliko si ugasit, red pičketine, red balkanske patetike i stalno istu musaku slažeš od toga

a kod pizde obrnuto ... on se tek upalijo pa mora šutit da se ne primijeti kolko je lud kad krene pun mjesec SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931  al javili mi njegovi susjedi šta je sinoć radio po dvorištu ... ajme ...a sve meni hoće nekako priheftat da ja tako isto po livadi a nije ... odem tamo sa djecom i učim mali čopor kako pravilno zavijati na mjesec ... sve čedno i sa majčinskim insektima do neba ... al šta on radi, sramota SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 3384354616
Ocemo malo promijenit temu..nisam dugo o prtzanju..ha ja ,,sta fali.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 727654710 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1619348112 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1425538829
Jebo te,,jutros sanjam da se mrkam sa nekom latino..ocu u nju al ko mala joj rupitza,,,ja upinjem al nikako prodrijet,,osjecam da ce mi puknit kuratz pa se u panici probudim,,,kad ono uzas,,napravijo sam rupu u madratzu,,,ajme sranja sad cu moirat kupovat novi ,,jebote moj me njofra uvijek baci u trosak,,jebavo il ne jebavo..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1425538829

a baš bi mogao opet, nisi dugo o przt, šmrtz i ostalim rabotama SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 1523192931

nego, san ti govori da bi ti silno htio prokljuviti žeme al nejde pa nejde ... prije ćeš se ti sav polomiti nego dublje skontati ženu ... to ti je zato jer se uvijek motaš oko površine a u dubinu možeš samo onoliko koliko si i sam dubok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 03.07.15 9:39

kišna glista je napisao/la:jučer me skoro rasplako sa pričom o tome kako bobija bole kosti pa šta mu dat, pa jadan bobi cvili  ... a ono on pito za sebe i sad se tamo kljuka b kompleksima da ne bude više kompleksaš ...

Bobi skoro da i ne cvili od kad sam ga naprasijo frontlajnom...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 17 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.