kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.08.14 23:11

Ove muške žene sa svojim penisom posred čela kojim se imaju potrebu dokazivati upropaste svaku temu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4273974228  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.08.14 23:15

Imam jedan san koji želim ostvariti u javi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713  

Probuditi se u ranu zoru u Pitvama i gledati sunce kako se diže.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4024472575 




Ovo se mora slušati na tutta forza i plesat..yep..yep.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.08.14 23:22

MMagdalena je napisao/la:Imam jedan san koji želim ostvariti u javi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713  

Probuditi se u ranu zoru u Pitvama i gledati sunce kako se diže.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4024472575 



pa to je bar lako ostvarivo ... odeš u pitve spavat i onda se probudiš u pitvama ( gdje bi drugdje ? ) i gledaš ... samo meni uz zoru i uzdizanje sunca više paše ova piesmica


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:11

MMagdalena je napisao/la:Ove muške žene sa svojim penisom posred čela kojim se imaju potrebu dokazivati upropaste svaku temu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4273974228  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3111943984
Nije valjda su poljubomorne zato shto imash svoju temitzu:))??A bog te mazo,,koja spika,,skoro sam prihvatio zajbanciju,,al sam se sjetio da sam ja poceo sa tom spikom nudeci Matzi da kod kineza naruchi kitova jaja:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 Tak da ...bolje mi je da se pokrijem ushima,,,slijedeci puta kad neshto zelim napisati razmislit cu o tome ,,,kako rijechi znaju povuci neke druge ideje,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:23

Sinoc sam sanjao,,da sam nasho nekog majog klinca,,,sav je bijo ceceni i nekako vragolast,,ziva neukrocena priroda,,i kao sad ja njega pitam ,,shto je sam,,,,veli da su ga izbacili iz vrtica,,ijaoooooooo,,,pitam ga zakaj,,,veli zato shto su svi tamo glupi i ne kuze me,,,ma reko,,,nemoj mi reci,,a shto si im to prichao kad te nisu kuzili,,,veli,,poslo sam odgajateljitzu u sto pichki matejinih,,,rekoh mu,,pa to nije lijepo,,veli,,,a kako da drugacije postupam sa kujavama,,Rekoh,,,pa sad,,valjda su te doma nauchili da se trebash prema starijima ponashati kulturnije,,kaze,,nemam ja nikoga,,,o sunce moje malo,,,najezih se,,Kako to pitam,,veli ostavili me,,a jooooooooooooojjjj uf uf uf,,,,Reko sto posto me lagish aj priznaj kupit cu ti najvecu cokoladu,,,veli jebo cokoladu ,,kad nemam nikoga,,Pa reko,,jesi gladan,,,veli ko vuk,,jebga reko nemam nishta doma za klopu osim nekog sira,,ajmo na pizzu,,,veli ajmo,,,i tak se nekako skompamo,,vidim da sam mu simpa,,Reko znash kaj imam plan,,ja cu tebe sve nauciti i onda cesh ti otic nazad u vrtic pa cesh im isprichati prichu ,,al neka bude nasha mala tajna kakva ce to pricha biti,,kaze moje,,Uglavnom se dalje sjecam da je bio kod mene da sam ga uchio,,,prichali smo o svemu,,gledo sam crtice sa njim,,nije mi bilo teshko jer je volio isti crtic kao i ja,,,La Linea..Odjednom ja njega doveo u vrtic,,,ali nije to vishe vrtic ,,,to je kao neka shkola ,,prvi razred,,,puno djece,,,Udejmo i fino pozdravimo a sva dejca gledaju u njega,,,on se neshto srami,,ja mu shapnem na uho,,,ajd ,,shta se sramish,,pa ti si pravi veliki dechko nisi vishe u vrticu,,uglavnom ,,,on se sramio,,,a ja nisam zelio da ga forsiram nego sam postivao njegovu odluku,,,i probudim se,,zato sam nekako cijeli dan bijo raznjezit i nekako sjetan,,,et

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:29

volim pričati o snovima jer su moji snovi jako živi ... prošlo ljeto mi se u snu pojavljivao isti takav klinac ko kod zingara ... boktejebo, tako je to bilo živo da su me kolegice zajebavale da ću po svetom duhu zanijet ... jebote, sve je znao i šta god sam ga pitala, znao je odgovor al obzirom da su mi i moje cure takve, shvatih poruku .... treba cijenit ono šta se ima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 svi mi dobijemo ono šta tražimo i hoćemo samo treba to znati cijeniti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:33

kišna glista je napisao/la:volim pričati o snovima jer su moji snovi jako živi ... prošlo ljeto mi se u snu pojavljivao isti takav klinac ko kod zingara ... boktejebo, tako je to bilo živo da su me kolegice zajebavale da ću po svetom duhu zanijet ... jebote, sve je znao i šta god sam ga pitala, znao je odgovor al obzirom da su mi i moje cure takve, shvatih poruku .... treba cijenit ono šta se ima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 svi mi dobijemo ono šta tražimo i hoćemo samo treba to znati cijeniti
Ma sad ce on meni biti mjesecima predmet razmishljanja,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:35

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:volim pričati o snovima jer su moji snovi jako živi ... prošlo ljeto mi se u snu pojavljivao isti takav klinac ko kod zingara ... boktejebo, tako je to bilo živo da su me kolegice zajebavale da ću po svetom duhu zanijet ... jebote, sve je znao i šta god sam ga pitala, znao je odgovor al obzirom da su mi i moje cure takve, shvatih poruku .... treba cijenit ono šta se ima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 svi mi dobijemo ono šta tražimo i hoćemo samo treba to znati cijeniti
Ma sad ce on meni biti mjesecima predmet razmishljanja,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

jebote, nemoj samo razmišljati o njemu ... de ga ponekad i nahrani ... vole to djeca tu i tamo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:36

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:volim pričati o snovima jer su moji snovi jako živi ... prošlo ljeto mi se u snu pojavljivao isti takav klinac ko kod zingara ... boktejebo, tako je to bilo živo da su me kolegice zajebavale da ću po svetom duhu zanijet ... jebote, sve je znao i šta god sam ga pitala, znao je odgovor al obzirom da su mi i moje cure takve, shvatih poruku .... treba cijenit ono šta se ima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 svi mi dobijemo ono šta tražimo i hoćemo samo treba to znati cijeniti
Ma sad ce on meni biti mjesecima predmet razmishljanja,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

jebote, nemoj samo razmišljati o njemu ... de ga ponekad i nahrani ... vole to djeca tu i tamo
ma nacu ja njemu neku pichku d aima shta drpat:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 mushko je to,,,chim je poslo odgajateljitzu u pichku materinu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:50

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:volim pričati o snovima jer su moji snovi jako živi ... prošlo ljeto mi se u snu pojavljivao isti takav klinac ko kod zingara ... boktejebo, tako je to bilo živo da su me kolegice zajebavale da ću po svetom duhu zanijet ... jebote, sve je znao i šta god sam ga pitala, znao je odgovor al obzirom da su mi i moje cure takve, shvatih poruku .... treba cijenit ono šta se ima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 svi mi dobijemo ono šta tražimo i hoćemo samo treba to znati cijeniti
Ma sad ce on meni biti mjesecima predmet razmishljanja,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

jebote, nemoj samo razmišljati o njemu ... de ga ponekad i nahrani ... vole to djeca tu i tamo
ma nacu ja njemu neku pichku d aima shta drpat:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 mushko je to,,,chim je poslo odgajateljitzu u pichku materinu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:53

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Ma sad ce on meni biti mjesecima predmet razmishljanja,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

jebote, nemoj samo razmišljati o njemu ... de ga ponekad i nahrani ... vole to djeca tu i tamo
ma nacu ja njemu neku pichku d aima shta drpat:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 mushko je to,,,chim je poslo odgajateljitzu u pichku materinu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 
pa kaj,,,on je dechko13... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:55

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebote, nemoj samo razmišljati o njemu ... de ga ponekad i nahrani ... vole to djeca tu i tamo
ma nacu ja njemu neku pichku d aima shta drpat:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 mushko je to,,,chim je poslo odgajateljitzu u pichku materinu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 
pa kaj,,,on je dechko13... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594


jok, ja sam taj genijalac  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 2:58

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
ma nacu ja njemu neku pichku d aima shta drpat:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 mushko je to,,,chim je poslo odgajateljitzu u pichku materinu SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 
pa kaj,,,on je dechko13... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594


jok, ja sam taj genijalac  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 
Jok,,da si bila to ti,,prichala bi o njegovom prvom hormonalnom susretu sa ,,,znash vec  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 6:14

kišna glista je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Imam jedan san koji želim ostvariti u javi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713  

Probuditi se u ranu zoru u Pitvama i gledati sunce kako se diže.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4024472575 



pa to je bar lako ostvarivo ... odeš u pitve spavat i onda se probudiš u pitvama ( gdje bi drugdje ? ) i gledaš ... samo meni uz zoru i uzdizanje sunca više paše ova piesmica


Pooolako..stignem ja to SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713 slušati ću jutarnje zvukove u prirodi..

Što se tiče pjesme, Morena me podsjeća na Hvar na jednu super situaciju kad sam je sa klincima pjevala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 6:20

zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjao,,da sam nasho nekog majog klinca,,,sav je bijo ceceni i nekako vragolast,,ziva neukrocena priroda,,i kao sad ja njega pitam ,,shto je sam,,,,veli da su ga izbacili iz vrtica,,ijaoooooooo,,,pitam ga zakaj,,,veli zato shto su svi tamo glupi i ne kuze me,,,ma reko,,,nemoj mi reci,,a shto si im to prichao kad te nisu kuzili,,,veli,,poslo sam odgajateljitzu u sto pichki matejinih,,,rekoh mu,,pa to nije lijepo,,veli,,,a kako da drugacije postupam sa kujavama,,Rekoh,,,pa sad,,valjda su te doma nauchili da se trebash prema starijima ponashati kulturnije,,kaze,,nemam ja nikoga,,,o sunce moje malo,,,najezih se,,Kako to pitam,,veli ostavili me,,a jooooooooooooojjjj uf uf uf,,,,Reko sto posto me lagish aj priznaj kupit cu ti najvecu cokoladu,,,veli jebo cokoladu ,,kad nemam nikoga,,Pa reko,,jesi gladan,,,veli ko vuk,,jebga reko nemam nishta doma za klopu osim nekog sira,,ajmo na pizzu,,,veli ajmo,,,i tak se nekako skompamo,,vidim da sam mu simpa,,Reko znash kaj imam plan,,ja cu tebe sve nauciti i onda cesh ti otic nazad u vrtic pa cesh im isprichati prichu ,,al neka bude nasha mala tajna kakva ce to pricha biti,,kaze moje,,Uglavnom se dalje sjecam da je bio kod mene da sam ga uchio,,,prichali smo o svemu,,gledo sam crtice sa njim,,nije mi bilo teshko jer je volio isti crtic kao i ja,,,La Linea..Odjednom ja njega doveo u vrtic,,,ali nije to vishe vrtic ,,,to je kao neka shkola ,,prvi razred,,,puno djece,,,Udejmo i fino pozdravimo a sva dejca gledaju u njega,,,on se neshto srami,,ja mu shapnem na uho,,,ajd ,,shta se sramish,,pa ti si pravi veliki dechko nisi vishe u vrticu,,uglavnom ,,,on se sramio,,,a ja nisam zelio da ga forsiram nego sam postivao njegovu odluku,,,i probudim se,,zato sam nekako cijeli dan bijo raznjezit i nekako sjetan,,,et

To što voliš klince mi je baš lijepa tvoja osobina SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713
San govori o tome da bi volio brinuti o nekome do koga ti je stalo jer u brizi za druge vidiš svoju životnu svrhu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 6:29

zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Ove muške žene sa svojim penisom posred čela kojim se imaju potrebu dokazivati upropaste svaku temu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4273974228  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3111943984
Nije valjda su poljubomorne zato shto imash svoju temitzu:))??A bog te mazo,,koja spika,,skoro sam prihvatio zajbanciju,,al sam se sjetio da sam ja poceo sa tom spikom nudeci Matzi da kod kineza naruchi kitova jaja:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 Tak da ...bolje mi je da se pokrijem ushima,,,slijedeci puta kad neshto zelim napisati razmislit cu o tome ,,,kako rijechi znaju povuci neke druge ideje,,

Kad muškarac ima ženu koja je muškarac, jel to onda tekma il' pederluk..daj mi pojasni  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 02.08.14 7:16

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
hoće reć da inače smrdimo pa su se potrudili napraviti mirisne uloške... mamicuim...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1523192931 


samo s pravim uloškom vam ispadaju cvjetići kamilice iz gaća dok razdragati muškarci za vama trče i čude se "šta je to tako magnetično u vama?" ... inače bi osjećaj bijo ko da ti crknuti štakor leži u gaćama  ... jab to tako u reklami rekla al da mi dobrano plate ... dok se to ne dogodi, šutim ko zalivena  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 11484130 
toliko su dobri da ih možete osušiti i ljubljenom skuhati čaj kad bude bubani  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1523192931

za čaj su ti tamponi puno praktičniji  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 11484130 

joj bljaks  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1523192931 

sinoć sam nešto sanjala znam,ali opet se ne mogu sjetiti šta.....
možda je tako i bolje  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:20

MMagdalena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Ove muške žene sa svojim penisom posred čela kojim se imaju potrebu dokazivati upropaste svaku temu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 4273974228  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3111943984
Nije valjda su poljubomorne zato shto imash svoju temitzu:))??A bog te mazo,,koja spika,,skoro sam prihvatio zajbanciju,,al sam se sjetio da sam ja poceo sa tom spikom nudeci Matzi da kod kineza naruchi kitova jaja:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112 Tak da ...bolje mi je da se pokrijem ushima,,,slijedeci puta kad neshto zelim napisati razmislit cu o tome ,,,kako rijechi znaju povuci neke druge ideje,,

Kad muškarac ima ženu koja je muškarac, jel to onda tekma il' pederluk..daj mi pojasni  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112
mare, to ti je isto ko da si ga pitala-kad muškarac sretne ženu s penisom u očima, znači li to da je glup ako pomisli da joj iz očiju viri tek obični kurac?...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:24

Haha..nije isto..ako ona ima penis siroto nježno muško srce će sigurno nayežitii SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:29

MMagdalena je napisao/la:Haha..nije isto..ako ona ima penis siroto nježno muško srce će sigurno nayežitii SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112
aha... to su ti oni s venere, a ne s marsa, pa smo opet tu negdje oko pederluka i utakmica  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:33

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Haha..nije isto..ako ona ima penis siroto nježno muško srce će sigurno nayežitii SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112
aha... to su ti oni s venere, a ne s marsa, pa smo opet tu negdje oko pederluka i utakmica  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1523192931
Jutros sam opet čitala neke pasuse venere/marsa...uf..zaboravim pa zgriješim brzopleto. Komunikacija je nauka  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3671336489

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:38

MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Haha..nije isto..ako ona ima penis siroto nježno muško srce će sigurno nayežitii SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1619348112
aha... to su ti oni s venere, a ne s marsa, pa smo opet tu negdje oko pederluka i utakmica  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 1523192931
Jutros sam opet čitala neke pasuse venere/marsa...uf..zaboravim pa zgriješim brzopleto. Komunikacija je nauka  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 3671336489

komunikacija je nauka kad (pre)često govorimo ono što bi druga strana željela čuti, a onda nam se omakne ono što stvarno mislimo, pa nastane cijeli pičvajz i gomila riječi da se vratimo u prvobitno stanje obmane... inače je jednostavna ko pasulj... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:41

Jutros čitam koliko je važno na pravi način dati muškarcu povjerenje i podršku-postupkom. Al mi žene ako se osjetimo odbačene učinimo dramu u sto činova... pfujj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 8:48

MMagdalena je napisao/la:Jutros čitam koliko je važno na pravi način dati muškarcu povjerenje i podršku-postupkom. Al mi žene ako se osjetimo odbačene učinimo dramu u sto činova... pfujj
mare, sve su to teorije... kad nekog voliš (i dok ga voliš), daješ mu bezrezervnu podršku na sto načina, pogledom, riječju postupkom i to bez ikakvih priručnika i pomagala, to je prirodan dodatak ljubavi... 
ali, kad si odbačen, povrijeđen, boli te, teško je, i kad ne možeš ni samom sebi dati podršku, a kamoli onom tko je uzrok tvog stanja, .isplivaju na površinu emocije za koje nisi ni zanao da postoje... ne prave samo žene drame, prave je i muškarci... o i te kako... 
fuj ili ne fuj, to je tako prirodno da je besmislena svaka osuda ili gledanje s visoka....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.08.14 9:01

btw je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:Jutros čitam koliko je važno na pravi način dati muškarcu povjerenje i podršku-postupkom. Al mi žene ako se osjetimo odbačene učinimo dramu u sto činova... pfujj
mare, sve su to teorije... kad nekog voliš (i dok ga voliš), daješ mu bezrezervnu podršku na sto načina, pogledom, riječju postupkom i to bez ikakvih priručnika i pomagala, to je prirodan dodatak ljubavi... 
ali, kad si odbačen, povrijeđen, boli te, teško je, i kad ne možeš ni samom sebi dati podršku, a kamoli onom tko je uzrok tvog stanja, .isplivaju na površinu emocije za koje nisi ni zanao da postoje... ne prave samo žene drame, prave je i muškarci... o i te kako... 
fuj ili ne fuj, to je tako prirodno da je besmislena svaka osuda ili gledanje s visoka....
Isprika zbog krivo sročenog posta, ja sam se ovdje referirala na jednu svoju frišku situaciju..sebe sam češljala uzduž i poprijeko i jutros se u knjizi podsjetim na neke stvari koje sam znala ali zbog emocija koje su me obuzele zaboravila na neke bitne stvari. 
Drame više ne želim raditi ni  ja drugima,  niti da drugi rade meni predstave. Znanje je moć.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 3 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.