kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 26.11.15 7:36

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
aj ,,cugaj tu kavitzu manje,,,neki dna chitam,,,neko istrazivanje,,,ima neka supstanca,,,koja u kavi zivi a dovodi ljudsko tijelo u opasnost od raka...tak da...predji na chaj,,,jedna kavitza je okej,,ali litra,,,odjebi ti:)))
ajme sere mi se od istraživanja koja pobijaju prvo mišljenje, pa opet istražuju da pobiju ono drugo,,, bljuv
s tlakom 90/60 mogla bih mog đoku funkcionirati da se ne naločem kave... osim toga, volem kavuuuu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 3997187549
čaj ne pijem ni kad sam bolesna...
A nabijem te na naviku,,uchini neshto u svom zivotu,,,promijeni se,,,evo za pochetak,,ne pij kavu:)))
di odabra jednu od najmanje loših navika... 
ne dolazi u obzir... rekoh da volim kavu....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713
ošla sam...
Ajd dobro,,pij vishe kave ,,vishe cesh ic na WC:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1619348112,,u prevodu odi se popishat:)))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.12.15 5:32

Dodjem ja u neki restoran,,gdje ti parkiranje vozila preuzimaju specijalizirani dechki,,oo dodjesh,,dash im kljuch i onit parkiraju auto,,Dodjemja tako sa mojim Truckom..i veli mi tip,,nema problema,,on ijonako ima fjucher da se parkira sam,,ajd reko i to da vidim,,fakat,,tip stisne neshto na daljinskom i i animals se sam sparkira,,O bog te mazo koje iznenadjenje,,a ja mislijo da sam struchnjak  za te fore,,Kaze meni tip,,,,sad cesh vidjeti kako sam sebi bira najbolje mjesto za parkiranje,,,stisne dugme,,i vidim da truck,,se ponasha p njegovim uputama,,,,,ali odjednom promijeni smjer i jurne na prometnu cestu,,,ajme koja panika,,,kontaqm si  sad ce napraviti neki sudar a onda sam ja u kurtzu,,pa si kontam,,,,mozda bi trebo uzeti pravobranitelja..onda skuzim ,,d a nismo vishe u SFRJ_otu...Jebo te,,ode taj na ulicu,,ovaj stishce gumbice ali moj truck ne je be pet posto,,,,kntam si,,bit ce srranja,,morat cu na sud,,trazim odvjetnika ,,kontam,,pa jebo sebi mater onaj idiot shto se folira da poznaje tehnologije on je kriv,,,,ali kako dokazati,,mislim si,,pa narafski,,otiskom prstiju,,Uglavnom   ,,PROBUDIM SE A  ZIVOTINJA NA PARKINGU PARKIRATA NEOZLIJDJENA,..REKOH SEBI,,,,E JEBO SI TI MATER,,,IDESH NA PRODAJU DA ME NE BI ZAJEBAVOO...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 02.12.15 9:21

zingaro je napisao/la:Dodjem ja u neki restoran,,gdje ti parkiranje vozila preuzimaju specijalizirani dechki,,oo dodjesh,,dash im kljuch i onit parkiraju auto,,Dodjemja tako sa mojim Truckom..i veli mi tip,,nema problema,,on ijonako ima fjucher da se parkira sam,,ajd reko i to da vidim,,fakat,,tip stisne neshto na daljinskom i i animals se sam sparkira,,O bog te mazo koje iznenadjenje,,a ja mislijo da sam struchnjak  za te fore,,Kaze meni tip,,,,sad cesh vidjeti kako sam sebi bira najbolje mjesto za parkiranje,,,stisne dugme,,i vidim da truck,,se ponasha p njegovim uputama,,,,,ali odjednom promijeni smjer i jurne na prometnu cestu,,,ajme koja panika,,,kontaqm si  sad ce napraviti neki sudar a onda sam ja u kurtzu,,pa si kontam,,,,mozda bi trebo uzeti pravobranitelja..onda skuzim ,,d a nismo vishe u SFRJ_otu...Jebo te,,ode taj na ulicu,,ovaj stishce gumbice ali moj truck ne je be pet posto,,,,kntam si,,bit ce srranja,,morat cu na sud,,trazim odvjetnika ,,kontam,,pa jebo sebi mater onaj idiot shto se folira da poznaje tehnologije on je kriv,,,,ali kako dokazati,,mislim si,,pa narafski,,otiskom prstiju,,Uglavnom   ,,PROBUDIM SE A  ZIVOTINJA NA PARKINGU PARKIRATA NEOZLIJDJENA,..REKOH SEBI,,,,E JEBO SI TI MATER,,,IDESH NA PRODAJU DA ME NE BI ZAJEBAVOO...

vele da ljudi koji preferiraju terence teze sigurnosti. Obzirom da je tvoj terenac pomahnitao i bijo u opasnosti da ga se skrsi, ocito je da si zabrinut za svoju sigurnost i ugodnu kolotecinu. Bit ce kakva prekretnica u pitanju ili stari dugovi stizu na naplatu pa si izbezumit.
Lovu za ovo desifriranje tvog sna salji na moj uobicajeni racun, imas 20% bozicnog popusta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 02.12.15 9:58

sanjala sam da mi rodica, inače Jehovin svjedok, pravi svilu... sanjam da sam u posjeti i kraj mene neka ogromna masa nečega kao rigotina i ja je odgurnem, a teta, njena majka, vrišti - ne to bacati, ne to bacati - od toga se pravi svila.. i sad, odem ja negdje i kad sam se vratila dočeka me ogroman komad te svile koji je teta napravila za mene, a mene podsjeća na tanak papir a ne na svilu i mislim se kako ću od tog papira uspjeti sašiti haljinu... ne znam kako je san završio, ali znam da haljinu nisam sašila..  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 02.12.15 10:48

metilda je napisao/la:sanjala sam da mi rodica, inače Jehovin svjedok, pravi svilu... sanjam da sam u posjeti i kraj mene neka ogromna masa nečega kao rigotina i ja je odgurnem, a teta, njena majka, vrišti - ne to bacati, ne to bacati - od toga se pravi svila.. i sad, odem ja negdje i kad sam se vratila dočeka me ogroman komad te svile koji je teta napravila za mene, a mene podsjeća na tanak papir a ne na svilu i mislim se kako ću od tog papira uspjeti sašiti haljinu... ne znam kako je san završio, ali znam da haljinu nisam sašila..  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1869404863

kako vrijeme ide, sve manje vodis brigu o nametnutim ti vrijednostima. Bilo materialnim, bilo duhovitim. Nalazis sebe u miru i spokoju.
Lovu salji na isti racun ko i siptar cigo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.12.15 3:41

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Dodjem ja u neki restoran,,gdje ti parkiranje vozila preuzimaju specijalizirani dechki,,oo dodjesh,,dash im kljuch i onit parkiraju auto,,Dodjemja tako sa mojim Truckom..i veli mi tip,,nema problema,,on ijonako ima fjucher da se parkira sam,,ajd reko i to da vidim,,fakat,,tip stisne neshto na daljinskom i i animals se sam sparkira,,O bog te mazo koje iznenadjenje,,a ja mislijo da sam struchnjak  za te fore,,Kaze meni tip,,,,sad cesh vidjeti kako sam sebi bira najbolje mjesto za parkiranje,,,stisne dugme,,i vidim da truck,,se ponasha p njegovim uputama,,,,,ali odjednom promijeni smjer i jurne na prometnu cestu,,,ajme koja panika,,,kontaqm si  sad ce napraviti neki sudar a onda sam ja u kurtzu,,pa si kontam,,,,mozda bi trebo uzeti pravobranitelja..onda skuzim ,,d a nismo vishe u SFRJ_otu...Jebo te,,ode taj na ulicu,,ovaj stishce gumbice ali moj truck ne je be pet posto,,,,kntam si,,bit ce srranja,,morat cu na sud,,trazim odvjetnika ,,kontam,,pa jebo sebi mater onaj idiot shto se folira da poznaje tehnologije on je kriv,,,,ali kako dokazati,,mislim si,,pa narafski,,otiskom prstiju,,Uglavnom   ,,PROBUDIM SE A  ZIVOTINJA NA PARKINGU PARKIRATA NEOZLIJDJENA,..REKOH SEBI,,,,E JEBO SI TI MATER,,,IDESH NA PRODAJU DA ME NE BI ZAJEBAVOO...

vele da ljudi koji preferiraju terence teze sigurnosti. Obzirom da je tvoj terenac pomahnitao i bijo u opasnosti da ga se skrsi, ocito je da si zabrinut za svoju sigurnost i ugodnu kolotecinu. Bit ce kakva prekretnica u pitanju ili stari dugovi stizu na naplatu pa si izbezumit.
Lovu za ovo desifriranje tvog sna salji na moj uobicajeni racun, imas 20% bozicnog popusta...
Pojma nemash jebo te,,ovaj monster je za vuchu,,,6000ccm Disel ..a kad ga navijem juri ko auto,,troshi samo 10 lit.na 100km zato jer sam mu zajebo chip..i ugradijo dupli turbo,,U oroskopu je jaratz,,pa skache na svaki moj pritisak pedale,,Dugova neam jer nikada nisam zivijo na kredu,,Ne kontam ljude koji nemreju obuzdati svoj potroshachki poriv,,kod mene je bilo oduvijek ..kolko para tolko mjuze,,i do sada se ta zivotna filozofija pravo pokazala ispravnom..Lovu cesh dobiti samo kad Matzi opalish liz,,chastim je za rockas:)))
Ako se nitko ne javi sa mashtovitijim opisom moga sna,,,ja cu,,,skuzijo sam o chemu se radi ,,jebo te ziva istina,,kako to mozak preradi na anchin da te pokusha zajebat,,, SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 2733991369
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 00i0i_gH7htfYN0O5_600x450SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 00K0K_8C9H1TaMnpx_600x450

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.12.15 21:57

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:sanjala sam da mi rodica, inače Jehovin svjedok, pravi svilu... sanjam da sam u posjeti i kraj mene neka ogromna masa nečega kao rigotina i ja je odgurnem, a teta, njena majka, vrišti - ne to bacati, ne to bacati - od toga se pravi svila.. i sad, odem ja negdje i kad sam se vratila dočeka me ogroman komad te svile koji je teta napravila za mene, a mene podsjeća na tanak papir a ne na svilu i mislim se kako ću od tog papira uspjeti sašiti haljinu... ne znam kako je san završio, ali znam da haljinu nisam sašila..  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1869404863

kako vrijeme ide, sve manje vodis brigu o nametnutim ti vrijednostima. Bilo materialnim, bilo duhovitim. Nalazis sebe u miru i spokoju.
Lovu salji na isti racun ko i siptar cigo...

ne vodim brigu ni o čemu... pošalji ti meni lovu iz milošte, ja sam tvoj bližnji...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.12.15 6:11

Neku vecher sanjam da se borim sa anakondom,,pizda joj materina,,,zinula i taman kad sam okreno ledja pokushala me zagrizti,,,okrenem s emunjevito i ugrize me za kuratz,,tu sam dobijo na vremenu i maznem je nekom toljagom po glavushitzi,,,pa joj popusti griz na moj organ,,kontam si,,,ako joj dam josh jednu shansu najebo sam,,,zato je pochnem kurcom tuc po glavi,,,,tako da je omekshala ko oktopus kad se sushi na suncu...ogulijo sam je u jednom potezu i prodo je za dobru lovu nekom kolekcijonaru ,,koji mi je tvrdijo da je po velichini to treca zmija na svijetu,,probudim se zadovoljan,,,i okrenem se dalje na spavanatz,,,sanjam da prolazim pokraj neke kuce sa jednom frendicom na kojoj neka zenska meni poznata pere prozore a ja zagrlim frendicu kao shtit da me ta ne prepozna,,uglavnom kasnije upadnem nekako kod nje,,privlachi me zato shto ima jebeno dobre sise,,tvrde ko kamen,,chim samih dotako,,,ode moja plahta u sto pizdi materinih,,SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1619348112) SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1354420400 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 3776795594 SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.12.15 4:52


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.12.15 14:02

noćas sam sanjala da mijenjam pelene bebaču..  valjda je to zbog Božića  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.06.16 4:23

Gost je napisao/la:noćas sam sanjala da mijenjam pelene bebaču..  valjda je to zbog Božića  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 4024472575

sanjam chesto meni jako draga bica koja su se preselila sa onu stranu crte,,Valjda podsvjesno osjecam grzinju savjesti shto nismo bili skupa kad je bilo vrijeme,,A bash je ovaj svijet sjebat,,,trchimo za vremenom u materijalnom smislu misleci da cemo tako biti srecniji,,koji zajeb,,ali to shvatish tekare kada prodjesh u zivotu svu scilu i haridbu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 13.07.16 4:34

neku vecher sanjam jednu forumashtitzu,,ja navalijo da je okinem a ona neda,,,kako me grubijanstvo ne uzbudjuje ja se pretvorim u leptira pa joj sletim na pupak,,,,ona poludi a ja se iz straha za vlastitu sigurnost odluchim nestati :SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 16.12.16 3:43

Tumacim besplatno snove i garantiram da sam bolji od Freuda..Jebo te kako su snovi ustvari jako jednostavni za objasniti..samo ako se zna da je mozak neovisan od naseg tijela kad smo u fazi "spavanja".Tak da..navalite,,nista vas nece kostati,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 16.12.16 9:23

zingaro je napisao/la:Tumacim besplatno snove i garantiram da sam bolji od Freuda..Jebo te kako su snovi ustvari jako jednostavni za objasniti..samo ako se zna da je mozak neovisan od naseg tijela kad smo u fazi "spavanja".Tak da..navalite,,nista vas nece kostati,,

posto vec ovdje imamo Robin Uda ti bi se mogao preimenovat u Free Uda...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 16.12.16 11:12

Evo Cigo. Sanjala sam kristalnu piramidu. Zapravo, citav je san bio podredjen nekakvom osvjestavanju da sanjam. Jedna se osoba konstantno materijalizirala i dematerijalizirala unutar razlicitih vremenskim perioda, zeleci me potaknuti da da razmislim o naravi stvarnosti. Ponekad bi dolazila s drugim osobama iz njenog sna koji su bili u njenoj blizini kad bi se "dematerijalizacija" zapocela desavati. :-) Zapravo, kad bolje razmislim bilo je to slicno teleportaciji. Secem, puf, pojavi se, nesto mi veli i nestane. Druga scena, drugi ljudi, drugi dogadjaji, puf, pojavi se, opet procakula sa mnom i nestane. I tako neprestano. Prilikom jednog od posljednjih pojavljivanja donijela mi je kristalnu piramidu. Zapravo, donijela je neku narancastu organsku cahuru koju je, preda mnom, ljustila nozem (pomislila sam da je neko voce u pitanju), no kad ju je oljustila ukazala se kristalna piramidica.

Dakle, ta je osoba bila osvijesteni sanjac koji je ulazio u snove drugih - neosvijestenih - sanjaca. Tako i mojih. Svaki put ostajala bi malo duze trazeci od mene da joj ponovim stihove koje mi je prethodni put ostavila da bi uz njih dodala novi stih koji sam morala upamtiti. Prilikom te posjete s darom (piramida) znala sam citavu pjesmu koju sam joj ponovila. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 16.12.16 13:26

ligeja je napisao/la:Evo Cigo. Sanjala sam kristalnu piramidu. Zapravo, citav je san bio podredjen nekakvom osvjestavanju da sanjam. Jedna se osoba konstantno materijalizirala i dematerijalizirala unutar razlicitih vremenskim perioda, zeleci me potaknuti da da razmislim o naravi stvarnosti. Ponekad bi dolazila s drugim osobama iz njenog sna koji su bili u njenoj blizini kad bi se "dematerijalizacija" zapocela desavati. :-) Zapravo, kad bolje razmislim bilo je to slicno teleportaciji. Secem, puf, pojavi se, nesto mi veli i nestane. Druga scena, drugi ljudi, drugi dogadjaji, puf, pojavi se, opet procakula sa mnom i nestane. I tako neprestano. Prilikom jednog od posljednjih pojavljivanja donijela mi je kristalnu piramidu. Zapravo, donijela je neku narancastu organsku cahuru koju je, preda mnom, ljustila nozem (pomislila sam da je neko voce u pitanju), no kad ju je oljustila ukazala se kristalna piramidica.

Dakle, ta je osoba bila osvijesteni sanjac koji je ulazio u snove drugih - neosvijestenih - sanjaca. Tako i mojih. Svaki put ostajala bi malo duze trazeci od mene da joj ponovim stihove koje mi je prethodni put ostavila da bi uz njih dodala novi stih koji sam morala upamtiti. Prilikom te posjete s darom (piramida) znala sam citavu pjesmu koju sam joj ponovila. :-D

tipicno za tebe SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1523192931, faza kristala, ezoterije protkana sa star trekovima. U isto vrijeme je neki farmer iz Medjimurja sanjao da mu krava otelila tele sa dvije glave a cigo sanjao mladog bildera kojem treba utrljati ulje. Hocu rec da od sebe ne mozemo pobjec ni u snovima...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 19.12.16 21:28

Hocu rec da od sebe ne mozemo pobjec ni u snovima


SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.12.16 15:24

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Evo Cigo. Sanjala sam kristalnu piramidu. Zapravo, citav je san bio podredjen nekakvom osvjestavanju da sanjam. Jedna se osoba konstantno materijalizirala i dematerijalizirala unutar razlicitih vremenskim perioda, zeleci me potaknuti da da razmislim o naravi stvarnosti. Ponekad bi dolazila s drugim osobama iz njenog sna koji su bili u njenoj blizini kad bi se "dematerijalizacija" zapocela desavati. :-) Zapravo, kad bolje razmislim bilo je to slicno teleportaciji. Secem, puf, pojavi se, nesto mi veli i nestane. Druga scena, drugi ljudi, drugi dogadjaji, puf, pojavi se, opet procakula sa mnom i nestane. I tako neprestano. Prilikom jednog od posljednjih pojavljivanja donijela mi je kristalnu piramidu. Zapravo, donijela je neku narancastu organsku cahuru koju je, preda mnom, ljustila nozem (pomislila sam da je neko voce u pitanju), no kad ju je oljustila ukazala se kristalna piramidica.

Dakle, ta je osoba bila osvijesteni sanjac koji je ulazio u snove drugih - neosvijestenih - sanjaca. Tako i mojih. Svaki put ostajala bi malo duze trazeci od mene da joj ponovim stihove koje mi je prethodni put ostavila da bi uz njih dodala novi stih koji sam morala upamtiti. Prilikom te posjete s darom (piramida) znala sam citavu pjesmu koju sam joj ponovila. :-D

tipicno za tebe SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1523192931, faza kristala, ezoterije protkana sa star trekovima. U isto vrijeme je neki farmer iz Medjimurja sanjao da mu krava otelila tele sa dvije glave a cigo sanjao mladog bildera kojem treba utrljati ulje. Hocu rec da od sebe ne mozemo pobjec ni u snovima...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713


Rekla bih, radije, da filtriramo (tumačimo/opisujemo/prenosimo) snove u skladu s našim razumijevanjem. Sad ćeš reć`, nije drek, već se pas, je l`..? 

Zamisli situaciju u kojoj ti neka inteligencija međudimenzionalnim putevima (recimo, putem snova) pokušava prenijeti znanje i opis svoje kulture koja je toliko različita od naše da teško da išta od toga možemo pojmiti. No naš razum, u skladu sa svojim kategorijama, nameće red i opise svojstvene iskustvima naše vrste pa od svega što nam ta inteligencija prenosi, farmer govori o teletu s dvije glave, Cigo o nauljenom Pizdi, a ja o teleportiranim kristalnim piramidama..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  maledetta primavera 22.12.16 10:54

zingaro je napisao/la:Tumacim besplatno snove i garantiram da sam bolji od Freuda..Jebo te kako su snovi ustvari jako jednostavni za objasniti..samo ako se zna da je mozak neovisan od naseg tijela kad smo u fazi "spavanja".Tak da..navalite,,nista vas nece kostati,,
Ne mogu doci k sebi od sna nocas. Sanjala sam da je sprovod tate mog bi seg decka. Volila sam tu porodicu i ona mene. Sprovod covjeka a covjek ziv. Istina, u snu se vidjelo da je malo propao ali je ziv!!! I nije mi bilo jasno zbog cega mu rade sprovod. Tu je negdje lijes, prazan ocito, svi se posjedase kao na sprovodima u americkim filmovima, i sjednem i ja .... Malo porex mene sjedi i njegova kcer.
Covjek je inace umro unazad cca 4-5 godina .....  Probudila sam se zbunjena.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 22.12.16 11:19

maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Tumacim besplatno snove i garantiram da sam bolji od Freuda..Jebo te kako su snovi ustvari jako jednostavni za objasniti..samo ako se zna da je mozak neovisan od naseg tijela kad smo u fazi "spavanja".Tak da..navalite,,nista vas nece kostati,,
Ne mogu doci k sebi od sna nocas. Sanjala sam da je sprovod tate mog bi seg decka. Volila sam tu porodicu i ona mene. Sprovod covjeka a covjek ziv. Istina, u snu se vidjelo da je malo propao ali je ziv!!! I nije mi bilo jasno zbog cega mu rade sprovod. Tu je negdje lijes, prazan ocito, svi se posjedase kao na sprovodima u americkim filmovima, i sjednem i ja .... Malo porex mene sjedi i njegova kcer.
Covjek je inace umro unazad cca 4-5 godina .....  Probudila sam se zbunjena.

sreca i bogatstvo. Moguc i veci dobitak vezat uz nasljedstvo ili igre na srecu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 22.12.16 11:25

ligeja je napisao/la:

Rekla bih, radije, da filtriramo (tumačimo/opisujemo/prenosimo) snove u skladu s našim razumijevanjem. Sad ćeš reć`, nije drek, već se pas, je l`..? 

Zamisli situaciju u kojoj ti neka inteligencija međudimenzionalnim putevima (recimo, putem snova) pokušava prenijeti znanje i opis svoje kulture koja je toliko različita od naše da teško da išta od toga možemo pojmiti. No naš razum, u skladu sa svojim kategorijama, nameće red i opise svojstvene iskustvima naše vrste pa od svega što nam ta inteligencija prenosi, farmer govori o teletu s dvije glave, Cigo o nauljenom Pizdi, a ja o teleportiranim kristalnim piramidama..

pa mi opcenito sve filtriramo i tumacimo na nacin koji mozemo razumjeti. Od religija pa do otkrica znanosti a i postulata na koima znanost pociva. Sve je podredjeno ovozemaljskim zakonima a cim malo zagrebes svemir, pola njih vise nije tocno niti primjenljivo. Zato i tapkamo u mjestu spram najbitnijih pitanja. Opet, tesko da bi neki farmer poruku inteligentnih bica protumacijo kao tele sa dvije glave osim ako poruka doslovno i ne glasi tako. Mislim da nasi snovi nisu stvar tumacenja vec stvar onog cime smo preokupirani tokom dana, godina i stvar nase naravi i percipiranja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.12.16 4:37

. Mislim da nasi snovi nisu stvar tumacenja vec stvar onog cime smo preokupirani tokom dana, godina i stvar nase naravi i percipiranja...[/quote]

Ajd jebo te patak u dupe ...da sam i ja sa tobom u necemu suglasan:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713)Al ima jedan zajeb,,ono sto drugima inputirash ustvari sam sanjash,,,ono o mazanju nechijeg shupka:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.12.16 4:52

ligeja je napisao/la:Evo Cigo. Sanjala sam kristalnu piramidu. Zapravo, citav je san bio podredjen nekakvom osvjestavanju da sanjam. Jedna se osoba konstantno materijalizirala i dematerijalizirala unutar razlicitih vremenskim perioda, zeleci me potaknuti da da razmislim o naravi stvarnosti. Ponekad bi dolazila s drugim osobama iz njenog sna koji su bili u njenoj blizini kad bi se "dematerijalizacija" zapocela desavati. :-) Zapravo, kad bolje razmislim bilo je to slicno teleportaciji. Secem, puf, pojavi se, nesto mi veli i nestane. Druga scena, drugi ljudi, drugi dogadjaji, puf, pojavi se, opet procakula sa mnom i nestane. I tako neprestano. Prilikom jednog od posljednjih pojavljivanja donijela mi je kristalnu piramidu. Zapravo, donijela je neku narancastu organsku cahuru koju je, preda mnom, ljustila nozem (pomislila sam da je neko voce u pitanju), no kad ju je oljustila ukazala se kristalna piramidica.

Dakle, ta je osoba bila osvijesteni sanjac koji je ulazio u snove drugih - neosvijestenih - sanjaca. Tako i mojih. Svaki put ostajala bi malo duze trazeci od mene da joj ponovim stihove koje mi je prethodni put ostavila da bi uz njih dodala novi stih koji sam morala upamtiti. Prilikom te posjete s darom (piramida) znala sam citavu pjesmu koju sam joj ponovila. :-D

Jebiga,,,bojish se nestanka (smrti) zato se lovish za sve shto ti je dostupno ..poznato ili ne poznato..a najvishe za ono shto nedostizno pametnijim od tebe i nas svih,,Ljudski mozak je ogranichen ali ako ljudska bica prevazidju ono animalno u sebi mozda ce i doivjeti vrijeme kad ce moci razumjeti .Mi smo program u razvoju...zato neki genetski codovi idu dalje a neki otpadaju,,mislim na pedere ,,lezbache,,,ljude koji ne zele imati djecu ,,(zao mi je onih koji to zele ali nemaju fizichkih predispozicija za to,,,razne bolesti i ta sranja),koji ne znaju davati,,,koji samo vichu ,,,DAJ..i da ne duljim,,,Priroda je (barem je tako zovemo) smislila sve zamke za sve vrste ,,pa brate mili,,,,za milion godina ce zivjeti ona koja se prilagodjava najbolje majci prirodi,,,Simpl ez is:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713)Takvi ce mozda dozivjeti zvjezdane putanje uzivo...E sad sto poneki kompliciraju i zele da saznaju prije vremena neshto shto je nemoguce saznati,,,jebaji ga,,,radoznalost jeste pretecha inteligencije ali prevelika radoznalost ubije svaku machku..Kuzish:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 684758713 Ti si sebi utuvila da postoji dematerilizaija,,,da je moguce u sekundi dematerijalizirati neshto shto je priroda stvarala milijardama godina,,,tipichno za ljudska bica,,,sad bi sve i odmah,,,,pa jeb' ga,,,ne ide to tako,,Savjetujem ti da vishe vremena posvetish sebi i ljubavi prema svemu shto te okruzuje ,,,da se prtzash u svim pozama ali da to ne radish iz materijalnog interesa,,jebo me svatko ako ce ti piramide i kristali ikada vishe pasti na pamet,,,et:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.12.16 5:03

maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Tumacim besplatno snove i garantiram da sam bolji od Freuda..Jebo te kako su snovi ustvari jako jednostavni za objasniti..samo ako se zna da je mozak neovisan od naseg tijela kad smo u fazi "spavanja".Tak da..navalite,,nista vas nece kostati,,
Ne mogu doci k sebi od sna nocas. Sanjala sam da je sprovod tate mog bi seg decka. Volila sam tu porodicu i ona mene. Sprovod covjeka a covjek ziv. Istina, u snu se vidjelo da je malo propao ali je ziv!!! I nije mi bilo jasno zbog cega mu rade sprovod. Tu je negdje lijes, prazan ocito, svi se posjedase kao na sprovodima u americkim filmovima, i sjednem i ja .... Malo porex mene sjedi i njegova kcer.
Covjek je inace umro unazad cca 4-5 godina .....  Probudila sam se zbunjena.

Pa jebga,,to je samo tvoja podsvjesna refleksija o toj obitelji koja je chovjeka sahranila prije nego je umro,,zato si vjerojatno i lako odluhila razdvojiti s eod njih..to tvoje saznanje je tvoj mozak pretvorio u san kroz koji te pokusava upozoriti da ne budesh takva prema svome ocu ,,kuzish..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.12.16 5:14

Evo ja sam sanjao neku vecher,,kako se sexam sa jednom zenskom koju vec duze poznajem ,,,ono pashe mi u svemu,,budi strast u meni,,,ne mogu se zbog toga kontrolirati,,,pa iz najnjeznije faze predjem u grickanje,,ono gricnem je malo jache za usnitzu dok se onako spojeni pripremamo za zajednichku eksploziju,,,ona popizdi i izbaci me iz stana,,Ja se probudim erektivan i sav u znoju..)))Poslije ja zmirim i pokushavam vratiti san na pochetak da ispravim greshku,,,al kuratz,,ne ide,,,uz najvece mozdane napore,,Bilo mi krivo jer je bash bila njezna i znala je usne davati na jedan njezan nachin,,prtz schrmtz ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 23 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.