kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moj auto-moj ponos

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

moj auto-moj ponos Empty moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 19:14

neki dan sam zamolila prijateljicu da odemo do salona i pogledamo rabljene automobile, ali kako smo obje tabula raze za mehanizaciju, ona je povela svog muža, da pripomogne...mislim si super, sad ćemo naći nešto prigodno i praktično, muško je kuži se, provjerit će da li je bio karamboliran,kakav mu je motor,  je li kilometraža dirana... a  jebote, čovjek me udavio s konjskim snagama, podvozjima, markama i imenima dijelova motora koje ne znam ni ponoviti... sve u svemu, počastio me gomilom suvišnih informacija koje ionako neću zapamtiti... ..  nas dvije stanemo kod malih autića, on ni da se osvrne, nego direkt na mrcine koje gutaju ne litre, nego hektolitre goriva... pitam ga hoće li učestvovati u troškovima benzina... kaže neće... pa miči se onda od tih ulickanih grdosija!... daj da nađemo nešto što mi neće biti žao kvrcnuti, s manjom potrošnjom, dobrim motorom.... uglavnom, ništa, nakon par sati sam izgubila i volju i živce... izgleda da ću morati sama pronaći nešto zgodno i njega dovesti da vidi SAMO TAJ auto i provjeri stanje motora 

šogor i sestra su nedavno imali prometnu nesreću... totalna šteta na autu, jedva su izvukli živu glavu... sin im nudi toyotu jaris, ali on ne želi uzeti... rađe hoda pješaka, ili zove taxi kad je vozi na fizioterapiju, nego da sjedne u nešto što je "ispod njegovog nivoa"...oj živote... sestra pizdi, ljuta je ko ris, ali tvrdoglavo magare ne odustaje...obično se dogovaraju oko svega, čak ona ima više glasova pri većim odlukama, ali jedino nikad nije imala pravo glasa koji auto će kupiti... cijeli život je čoek gonjo mrcedese i ne odustaje čak ni sad kad mu je to prilično opterećenje kućnom budžetu... moj auto-moj ponos 3102334490 

zašto su muškarci tako opizditi na limene ljubimce?  zašto je rijetkost muškarac u malom autu i svi se lože na čim čim veće-tim tim bolje?

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 19:36

Posto ja nisam muski dio kultnih, ja bi samo kratko, ako nije problem....
Otkad znam za sebe bolilo me uvo kakav se auto vozi... na koncu konca, napjesacila sam se u pocetku, pa se onda krenulo s peglicom koja je grijala zimi-ljeti, pa malo pomalo islo se na bolje.... i stvarno mi je bilo svejedno sve dok nisam ugledala hondu civic s trokutastim auspusima  moj auto-moj ponos 1523192931 totalno sam se zaljubila u dizajn, bio je drukciji od svih i bas mi je bio poseban i moj broj pa mi je bivsi ispunio zelju... fakat sam uzivala u tom autu, bila sam se sljubila s njim... nema vise moje hondice... sad vozam polo classica i stuknem ga bez pardona svako malo...
Nekidan mi je u mojoj ulici, koja je maltene jednosmjerna, doletila neka seljacina sa 150 i zaustavio mi se na 2 cma od haube.... htjela sam ga zadaviti.... neki unic sa 4 mlada majmuna unutra... i ja ni pet, ni sest, znam da me boli uvo za moju kanticu koja na vratima ima piramidasru izbocinu cijelom duzinom i ocesem ga polako i svjesno, cijelom duzinom... skkkruuuut.... kad su oni poiskakali iz tog auta, gledajuci me u nevjerici... ja sam zakljucala vozaceva vrata i produzila dalje.... :looda:

Nastavak nije tako uzbudljiv i skroz je predvidljiv i normalan  moj auto-moj ponos 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 19:49

btw je napisao/la:

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

ima raznih teorija, sve jedna ljepša od druge ... al fakat u jednoj postoji i trun istine  moj auto-moj ponos 11484130 

al jebga, ja stvarno nisam upoznala puno tipova koji vole velike aute al one koji su ih voljeli, baš su ga prećeravali u tome ... valjda to dođe muškima ko ženama čminka i dopičnjak ... tako nekako

al vome i muški žeme u nekim sportskim vidjeti ... sjećam se jednog šta me vidio u crvenom kabrioletu i ganjao da si takvog nabavim jerbo bi njemu ko bila fora izlaziti iz takvog auta ... jebote, neb to vozila od sramote ... a i bivši me vidio u jednoj maloj crvenoj toyoti ... sva sreća pa me se nije dalo ubijedit da ću djecu, psa i špeceraj uvlačitu auto grbeći se ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 20:13

najljepša guza na svijetu  moj auto-moj ponos 11484130 

moj auto-moj ponos 60324175296896667407


a ni fačica nije za bacit...

moj auto-moj ponos 19793800942101860176

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 20:14

al jebat ga, sad se sjetih svojih dana provedenih u usa ... tamo je valjda obrnuto ... što manja žena, to veći auto ... na svakom koraku gledaš mrcine od automobila iz kojih izlaze mini žeme, moraju se istegnut da u jednom koraku siđu sa svog automobila ... al sva sreća da imaju velka parking mjesta, taman za takve ... kod nas bi te polomile sve oko sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 20:16

i biojo je vaki crni prvo... pa je kasnije kupijo drugi crveni jer su jedino crveni imali na lageru... crveni auti su mi lagano seljački... iako mi je i ovaj sad seljački crven

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 22:18

btw je napisao/la:

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

Muški dio kultnih ti je nadam se pomogao shvatiti seks u gomili lima na kotačima.  moj auto-moj ponos 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 22:30

MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

Muški dio kultnih ti je nadam se pomogao shvatiti seks u gomili lima na kotačima.  moj auto-moj ponos 11484130

A ko je tebe pustijo iz kuhinje... ajmo, crta, smrdis po kapuli  moj auto-moj ponos 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 22:32

Ps. Gledam film, sad su mi reklame pa skuzaj ako se ne budem stigla svadjat s tobom... nothing personal, dozivljavam ja tebe mig-mig  moj auto-moj ponos 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 22:33

btw je napisao/la:neki dan sam zamolila prijateljicu da odemo do salona i pogledamo rabljene automobile, ali kako smo obje tabula raze za mehanizaciju, ona je povela svog muža, da pripomogne...mislim si super, sad ćemo naći nešto prigodno i praktično, muško je kuži se, provjerit će da li je bio karamboliran,kakav mu je motor,  je li kilometraža dirana... a  jebote, čovjek me udavio s konjskim snagama, podvozjima, markama i imenima dijelova motora koje ne znam ni ponoviti... sve u svemu, počastio me gomilom suvišnih informacija koje ionako neću zapamtiti... ..  nas dvije stanemo kod malih autića, on ni da se osvrne, nego direkt na mrcine koje gutaju ne litre, nego hektolitre goriva... pitam ga hoće li učestvovati u troškovima benzina... kaže neće... pa miči se onda od tih ulickanih grdosija!... daj da nađemo nešto što mi neće biti žao kvrcnuti, s manjom potrošnjom, dobrim motorom.... uglavnom, ništa, nakon par sati sam izgubila i volju i živce... izgleda da ću morati sama pronaći nešto zgodno i njega dovesti da vidi SAMO TAJ auto i provjeri stanje motora 

šogor i sestra su nedavno imali prometnu nesreću... totalna šteta na autu, jedva su izvukli živu glavu... sin im nudi toyotu jaris, ali on ne želi uzeti... rađe hoda pješaka, ili zove taxi kad je vozi na fizioterapiju, nego da sjedne u nešto što je "ispod njegovog nivoa"...oj živote... sestra pizdi, ljuta je ko ris, ali tvrdoglavo magare ne odustaje...obično se dogovaraju oko svega, čak ona ima više glasova pri većim odlukama, ali jedino nikad nije imala pravo glasa koji auto će kupiti... cijeli život je čoek gonjo mrcedese i ne odustaje čak ni sad kad mu je to prilično opterećenje kućnom budžetu... moj auto-moj ponos 3102334490 

zašto su muškarci tako opizditi na limene ljubimce?  zašto je rijetkost muškarac u malom autu i svi se lože na čim čim veće-tim tim bolje?

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?


možemo odgovore tražiti u dva pravca: ili po maslowu ili je to jednostavno zatomljavanje nekih ( nesvjesnih ) kompleksa ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 22:37

da mogu, vozila bi bmw. ali ne mogu.

vozim manji auto, izuzetan za grad. nov, takoreći. 


i vrag mi ne da mira, želim ga mijenjati, za jače i bolje. možda veće ako pronađem priliku ....

ali rob automobila nipošto ne želim biti. to je srectvo koje treba služiti meni a ne ja njemu  moj auto-moj ponos 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 22:46

Vel'ka Maca je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

Muški dio kultnih ti je nadam se pomogao shvatiti seks u gomili lima na kotačima.  moj auto-moj ponos 11484130

A ko je tebe pustijo iz kuhinje... ajmo, crta, smrdis po kapuli  moj auto-moj ponos 11484130 
Hahahaha....smrdulja (cigarete+salama podriguša+piva+baccala..)   moj auto-moj ponos 1619348112 mi se našla rugati u pravom trenu kad idem leć a jedino što nosim na sebi je novi parfem Dolce Gabane..

Odoh počivat mirisna, u miru moj auto-moj ponos 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 06.08.14 23:03

MMagdalena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
btw je napisao/la:

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

Muški dio kultnih ti je nadam se pomogao shvatiti seks u gomili lima na kotačima.  moj auto-moj ponos 11484130

A ko je tebe pustijo iz kuhinje... ajmo, crta, smrdis po kapuli  moj auto-moj ponos 11484130 
Hahahaha....smrdulja (cigarete+salama podriguša+piva+baccala..)   moj auto-moj ponos 1619348112 mi se našla rugati u pravom trenu kad idem leć a jedino što nosim na sebi je novi parfem Dolce Gabane..

Odoh počivat mirisna, u miru moj auto-moj ponos 3601362807

Zaboravila si - debela i luda...
Jojojoj, je l citas ti sebe, hahaha dolce bagana.... ima ti klipic na tu temu iz blagajnice koja zeli ici na more... ona je isto ponosna nasvoju dolce bagannu... a koka moja mala... nudge-nudge

Fino te danas bitvica isprofilirala, u jednoj recenici te ogoljela do koze u svoj svojoj raskosi...
Ma nisi ti losa, samo ne znas drugacije...

Finile reklame...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 07.08.14 0:18

moj auto-moj ponos SC-KohlerBLT1a

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 07.08.14 5:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:

Muški dio kultnih ti je nadam se pomogao shvatiti seks u gomili lima na kotačima.  moj auto-moj ponos 11484130

A ko je tebe pustijo iz kuhinje... ajmo, crta, smrdis po kapuli  moj auto-moj ponos 11484130 
Hahahaha....smrdulja (cigarete+salama podriguša+piva+baccala..)   moj auto-moj ponos 1619348112 mi se našla rugati u pravom trenu kad idem leć a jedino što nosim na sebi je novi parfem Dolce Gabane..

Odoh počivat mirisna, u miru moj auto-moj ponos 3601362807

Zaboravila si - debela i luda...
Jojojoj, je l citas ti sebe, hahaha dolce bagana.... ima ti klipic na tu temu iz blagajnice koja zeli ici na more... ona je isto ponosna nasvoju dolce bagannu... a koka moja mala... nudge-nudge

Fino te danas bitvica isprofilirala, u jednoj recenici te ogoljela do koze u svoj svojoj raskosi...
Ma nisi ti losa, samo ne znas drugacije...

Finile reklame...
Ma sve vi znate o svima, pametnice moje moj auto-moj ponos 3111943984 
Sa ovnom predvodnikom se moraš složit..a što drugo. 
Znam drugačije, Koke moj auto-moj ponos 684758713, al' onda ti takva ne bi imala koga kritizirat'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 07.08.14 5:21

Samo je jedan i jedini Mercedes moj auto-moj ponos 3997187549 

...onda prazno mjesto

... pa ostali auti.


 moj auto-moj ponos 3915147658

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Lena 07.08.14 7:34

btw je napisao/la:
zašto su muškarci tako opizditi na limene ljubimce?  zašto je rijetkost muškarac u malom autu i svi se lože na čim čim veće-tim tim bolje?

molim muški dio kultnih da mi pomogne shvatiti što je to tako seksi, tako bitno i tako oh u toj gomili lima na kotačima?

neki su opizditi jer je (kao) auto način na koji se zeru šepure....nu ga kliki mi je  moj auto-moj ponos 11484130 
malo se prave važni i ta njihova mašina mora bit reprezantativna.....
ako si mogu priuštit jači auto to će svakako napravit....

a ovo je živa istina za ameriku,a i rusiju šta kaže kišna....tamo najveće aute voze najmanje ženskice.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Lena 07.08.14 7:43

Polo je napisao/la:moj auto-moj ponos SC-KohlerBLT1a
 moj auto-moj ponos 1523192931 
najbolji za po gradu  moj auto-moj ponos 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 07.08.14 7:54

Lena je napisao/la:

a ovo je živa istina za ameriku,a i rusiju šta kaže kišna....tamo najveće aute voze najmanje ženskice.....

polako se isti trend prenosi i kod nas ... boktejebo, potrošača prostora, bemzina, svega a da bi malo žemskog mesa provozalo svoju guzicu ... i po pitanju automobila sam skroz praktična ... ko šta reće blitva, nije to ništa drugo neg komad lima na četir kotača pa nek bude racijonalan komad lima a ne da ja moram radit da i to hranim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Lena 07.08.14 7:57

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

a ovo je živa istina za ameriku,a i rusiju šta kaže kišna....tamo najveće aute voze najmanje ženskice.....

polako se isti trend prenosi i kod nas ... boktejebo, potrošača prostora, bemzina, svega a da bi malo žemskog mesa provozalo svoju guzicu ... i po pitanju automobila sam skroz praktična ... ko šta reće blitva, nije to ništa drugo neg komad lima na četir kotača pa nek bude racijonalan komad lima a ne da ja moram radit da i to hranim

ma treba bit praktičan u svim segmentima...slažem se....nije loše imat dobar auto ako si to možeš priuštit,ali ako ti treba za prelazit uglavnom istih 20-30 km onda je na prvom mjestu praktičnost
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 07.08.14 7:58

za par mjeseci prodavat ću svoj: 4 godine star, 16000 km, 65000 kn ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Lena 07.08.14 7:59

lastavica je napisao/la:za par mjeseci prodavat ću svoj: 4 godine star, 16000 km, 65000 kn ....

 moj auto-moj ponos 1523192931  ajmo navalite narode
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Gost 07.08.14 8:03

jutro lenče ...  moj auto-moj ponos 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Lena 07.08.14 8:06

lastavica je napisao/la:jutro lenče ...  moj auto-moj ponos 3859399978

oj lasto  moj auto-moj ponos 2281111077 

šta se radi?
mi nećemo jutros na kupanje jer gospon antonac ima neke obaveze...al ako ne bude oluja popodne ćemo....

a jutros bi mogla malo pituravat zidove....na masu mista se brzo sve išporka....vidit ću kakvo je raspoloženje
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  pizda 07.08.14 8:13

auto - statusni simbol, Freud bi tu nasao i ponesto falusnog i sexualnog posto je covjek ocito bijo ugrozen i ne bas normalan.
Znaci, los auto - luzer si, dobar auto, lopov si... moj auto-moj ponos 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj auto-moj ponos Empty Re: moj auto-moj ponos

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.