kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 04.11.14 8:28

 
 

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Smiley-dance007 .....     Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Confused0085     ......  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Smiley-scared002  ...  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 120880230 ........... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 4060723073    ....    Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Character0109

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  taja 04.11.14 10:52

lastavica je napisao/la:
ovu pjesmu obožavam






Yehudi, di je komentar na ovu temu?   Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 3754230991
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Lena 04.11.14 10:55

koji sevdah..... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 11484130
evo ovo zadnje ne ju tjubu...pa stavljam....
seve je mačka i po....iako se previše istopila....fali joj sad 2-3 kila
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 05.11.14 9:29

meni je isto sefka komad... al baš za fukanje... sexy mi je totalno... I to onaj sirovi sexipil... ne bi s njom u kazalite nego samo među plahte

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 05.11.14 10:33

Vel'ka Maca je napisao/la:meni je isto sefka komad... al baš za fukanje... sexy mi je totalno... I to onaj sirovi sexipil... ne bi s njom u kazalite nego samo među plahte

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931 nije bas takav vamp, kad je vidis na ulici neka sitna zenica. Moze proc neopazeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 05.11.14 21:23

taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
ovu pjesmu obožavam






Yehudi, di je komentar na ovu temu?   Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 3754230991




divna je Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 684758713 ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 06.11.14 5:40

Senzualnost.ili ju imas, nosis , prepoznajes i volis ili ne.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 3:13

meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 5:43

lastavica je napisao/la:Senzualnost.ili ju imas, nosis , prepoznajes i volis ili ne.
Upravo tako,,,to se ne moze nauchiti,,to dobijesh rodjenjem,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 5:50

saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 07.11.14 8:37

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Lena 07.11.14 11:07

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 11:46

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....

severinu nit gledam nit slušam al jebote, toliko je očito šta ona prodaje - senzualnost ... a sad, svak ima drugačiji ukus glede toga što ga senzualno privlači a što ne ... nekome je to severina, nekome j.lo., nekome beyonce, shakira i tako redom ... ni prva ni zadnja koja to koristi u marketingu i to uspješno ... prokužila seve šta pali kod masa i na kojem nivou je senzualnost masa ( na nivou cajki ) pa dobro zarađuje na tome ... senzualna, olitiga ona koji težiti tjelesnim užicima i iste provocira kod drugih ... ona prava tempera, ne ova koja se prodavala tu pod njenim nickom je imala izvrstan narodni termin za to - jebežljivost Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931 tak da meni senzualnost nikako nije termin kojim bih voljela da me se okarakterizira ... za mene je senzualnost nešto što se pali samo pred nekim i u dolično vrijeme ... ne bih rado hodala ulicom i da svak za mnom viče, vid što je senzualna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Lena 07.11.14 12:02

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....

severinu nit gledam nit slušam al jebote, toliko je očito šta ona prodaje - senzualnost ... a sad, svak ima drugačiji ukus glede toga što ga senzualno privlači a što ne ... nekome je to severina, nekome j.lo., nekome beyonce, shakira  i tako redom ... ni prva ni zadnja koja to koristi u marketingu i to uspješno ... prokužila seve šta pali kod masa i na kojem nivou je senzualnost masa ( na nivou cajki ) pa dobro zarađuje na tome ...  senzualna, olitiga ona koji težiti tjelesnim užicima i iste provocira kod drugih ... ona prava tempera, ne ova koja se prodavala  tu pod njenim nickom je imala izvrstan narodni termin za to - jebežljivost Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931  tak da meni senzualnost nikako nije termin kojim bih voljela da me se okarakterizira ... za mene je senzualnost nešto što se pali samo pred nekim i u dolično vrijeme ... ne bih rado hodala ulicom i da svak za mnom viče, vid što je senzualna

pa da....ali danas sve cajke i pevaljke prodaju sebe u senzualnosti...jebežljivosti zapravo...to je trade mark današnje većine scenskih umetnica  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931
ali nekako mi postane preočajnički kad žene šta starije ono sve kraći minjaci  na njima...pa jebemu ima masu robe koja bi stala odlično,a ne govori: jebežljivaaaa saaam i sa 40...nuuu meeee  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 11484130
al ok da....scena i nastupidaju možda više stilskog izričaja i slobode
ahahaha....da viče vidi je šta je senzualna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1619348112
e tako i ja razmišljam o senzualnosti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 12:07

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....

severinu nit gledam nit slušam al jebote, toliko je očito šta ona prodaje - senzualnost ... a sad, svak ima drugačiji ukus glede toga što ga senzualno privlači a što ne ... nekome je to severina, nekome j.lo., nekome beyonce, shakira  i tako redom ... ni prva ni zadnja koja to koristi u marketingu i to uspješno ... prokužila seve šta pali kod masa i na kojem nivou je senzualnost masa ( na nivou cajki ) pa dobro zarađuje na tome ...  senzualna, olitiga ona koji težiti tjelesnim užicima i iste provocira kod drugih ... ona prava tempera, ne ova koja se prodavala  tu pod njenim nickom je imala izvrstan narodni termin za to - jebežljivost Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931  tak da meni senzualnost nikako nije termin kojim bih voljela da me se okarakterizira ... za mene je senzualnost nešto što se pali samo pred nekim i u dolično vrijeme ... ne bih rado hodala ulicom i da svak za mnom viče, vid što je senzualna

pa da....ali danas sve cajke i pevaljke prodaju sebe u senzualnosti...jebežljivosti zapravo...to je trade mark današnje većine scenskih umetnica  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1523192931
ali nekako mi postane preočajnički kad žene šta starije ono sve kraći minjaci  na njima...pa jebemu ima masu robe koja bi stala odlično,a ne govori: jebežljivaaaa saaam i sa 40...nuuu meeee  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 11484130
al ok da....scena i nastupidaju možda više stilskog izričaja i slobode
ahahaha....da viče vidi je šta je senzualna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 1619348112
e tako i ja razmišljam o senzualnosti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika 684758713

ma nije ti to nikako naš izum ... to ti rade svi, al doslovno svi u marketingu ... doslovno vlada era tanatosa i erosa olitiga smrti i sexa ... gledaj tko nam reklamira sve od auta do parfema pa i do igle ... umjetno senzualni mlađahni muškarci i žene koji sve prikazuju pod nazivnikom sex sex i samo sex ... ili po drugoj strani vijesti ... koje se najbolje prodaju ? dobre ? jok ... loše i što krvavije, brutalnije i i više raskasapljenih to je udarnija vijest ... imali smo na tu temu jednu zanimljivu javnu tribinu na riječkom sveučilištu i zapanjujuće je kako i oni koji rade u obrazovanju nisu u potpunosti svjesni toga a trebali bi biti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.