kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 7:30

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

varaš se glede mene .... ja to il temeljito i da traje il nikako ... jednom bila u jednom žemskom društvu i žeme se  raspričale o svom seksualnom životu ... jebote, meni je nepojmljivo da neke ni ne znaju šta je to seks koji traje satima ... nikad doživjele ... eto, to je deprimirajuće a i za zamisliti se ... i što je najgore, mnoge i ostanu u takvim vezama predugo pa kasnije i  kad i nalete na nekog koji traje duže od duraselovih baterija, onda im se skroz mozak pošemeri ... i to sam vidjela, jebote, ono kad žena skroz poludi, pobrka prioritete u ssvom životu  jerbo je konačno naletila na dobrog jebača, ne moš ju prepoznat ni urazumit nikako  ... kako god okreneš, palo mi na pamet da smo skroz sjebali evoluciju  trpeći ove slabe ... te treba odma utamanit čim se pokažu da ne valjaju a ne još hranit ih i lagati im da su ok ... nisu

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931
LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 9j6j4Wo

jebovas tantrički sex ... to nisam nikad prakticirala ... ja to volim malo življe ... tantrički mi djeluje nekako uspavljujuć  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931  al super sam ispala na sliki ... budem si to stavila ko avatar kad ulovim volje kropati a i kad se malo ugrijem ... jebote, zima mi gledat se tako golu  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 odoh ja po svoju dekicu

glisto, najebala si... već vidim u kom smjeru će ići novi trojme...   LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799
ali ovaj put bez mene... naučila sam se držati jezičinu za zubima...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 7:36

btw je napisao/la:
glisto, najebala si... već vidim u kom smjeru će ići novi trojme...   LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799
ali ovaj put bez mene... naučila sam se držati jezičinu za zubima...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 2634474203

ako i jesam, nisam najebala sama ... imam i ja svoj revolver i znam baratati sa njime LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130 ako krene trojme duel, zna se da neću pucat ćorcima LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Yehudi 20.11.14 7:40

Ja se sjecam jedne rijechanke,,,,kako je poprave shnjofala na pachuli
By zingaro
 E vidiš taj mi se miris (pachuli) baš svidja.
Kupava sam one male bočice -pachulin-oil- i baš ga volim ali ga već duđe ne mogu naći.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 7:40

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
glisto, najebala si... već vidim u kom smjeru će ići novi trojme...   LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799
ali ovaj put bez mene... naučila sam se držati jezičinu za zubima...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 2634474203

ako i jesam, nisam najebala sama ... imam i ja svoj revolver i znam baratati sa njime  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130  ako krene trojme duel, zna se da neću pucat ćorcima  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931
sve si zajebala... trebala si šutjeti, pa kad krene pucati... ništa od trojmeta...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 7:45

Yehudi je napisao/la:Ja se sjecam jedne rijechanke,,,,kako je poprave shnjofala na pachuli
By zingaro
 E vidiš taj mi se miris (pachuli) baš svidja.
Kupava sam one male bočice -pachulin-oil- i baš ga volim ali ga već duđe ne mogu naći.
o jebali vas parfemi...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1425538829
miris kože osobe na koju si napaljen (bez obzira što nije netom izašao ispod tuša)  se ne da usporediti s ni jednim parfemom... 
možeš ga oprati i u veš mašini, namakati u varikini, ribati u pijesku, ali ako nema kemije, onog klika, sve je zabadava...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 7:46

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
glisto, najebala si... već vidim u kom smjeru će ići novi trojme...   LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799
ali ovaj put bez mene... naučila sam se držati jezičinu za zubima...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 2634474203

ako i jesam, nisam najebala sama ... imam i ja svoj revolver i znam baratati sa njime  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130  ako krene trojme duel, zna se da neću pucat ćorcima  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931
sve si zajebala... trebala si šutjeti, pa kad krene pucati... ništa od trojmeta...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 309394051

vidjet ćemo LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 7:50

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
glisto, najebala si... već vidim u kom smjeru će ići novi trojme...   LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799
ali ovaj put bez mene... naučila sam se držati jezičinu za zubima...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 2634474203

ako i jesam, nisam najebala sama ... imam i ja svoj revolver i znam baratati sa njime  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130  ako krene trojme duel, zna se da neću pucat ćorcima  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931
sve si zajebala... trebala si šutjeti, pa kad krene pucati... ništa od trojmeta...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 309394051

vidjet ćemo LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 439160543
bojim se da nećemo  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3102334490

pipi nam je ostario... presahle mu ideje  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Yehudi 20.11.14 7:53

To je jasno i dobro je da je to tako nego samo spominjem taj parfem kao prvorazredni (po meni)

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Yehudi 20.11.14 7:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

varaš se glede mene .... ja to il temeljito i da traje il nikako ... jednom bila u jednom žemskom društvu i žeme se  raspričale o svom seksualnom životu ... jebote, meni je nepojmljivo da neke ni ne znaju šta je to seks koji traje satima ... nikad doživjele ... eto, to je deprimirajuće a i za zamisliti se ... i što je najgore, mnoge i ostanu u takvim vezama predugo pa kasnije i  kad i nalete na nekog koji traje duže od duraselovih baterija, onda im se skroz mozak pošemeri ... i to sam vidjela, jebote, ono kad žena skroz poludi, pobrka prioritete u ssvom životu  jerbo je konačno naletila na dobrog jebača, ne moš ju prepoznat ni urazumit nikako  ... kako god okreneš, palo mi na pamet da smo skroz sjebali evoluciju  trpeći ove slabe ... te treba odma utamanit čim se pokažu da ne valjaju a ne još hranit ih i lagati im da su ok ... nisu

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931
LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 9j6j4Wo

jebovas tantrički sex ... to nisam nikad prakticirala ... ja to volim malo življe ... tantrički mi djeluje nekako uspavljujuć  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931  

E jebi ga sad. Ma tko može satima drndati i to " malo življe", pa pukla bi 3-4 prezervativa.
 I osušilo bi se sve kao u pustinji. Normalan odnos traje od par minuta do pola ure........
osim ako si na težim drogama.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:02

Yehudi je napisao/la:To je jasno i dobro je da je to tako nego samo spominjem taj parfem kao prvorazredni (po meni)
kužim... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:07

Yehudi je napisao/la:
E jebi ga sad. Ma tko može satima drndati i to " malo življe", pa pukla bi 3-4 prezervativa.
 I osušilo bi se sve kao u pustinji. Normalan odnos traje od par minuta do pola ure........
osim ako si na težim drogama.[/quote]

jehudi, ne pričamo ovdje o bračnom ustajalom seksu nego o onom pravom .... ovo što si ti opiso, to je sasvim ok preko dana između obaveza ... popularno ga se naziva kviki olitiga nabrzinu i stojećki ... ajd, i toga mora biti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:07

kišna glista je napisao/la:

E jebi ga sad. Ma tko može satima drndati i to " malo življe", pa pukla bi 3-4 prezervativa.
 I osušilo bi se sve kao u pustinji. Normalan odnos traje od par minuta do pola ure........
osim ako si na težim drogama.

jehudi, ne pričamo ovdje o bračnom ustajalom seksu nego o onom pravom .... ovo što si ti opiso, to je sasvim ok preko dana između obaveza ... popularno ga se naziva kviki olitiga nabrzinu i stojećki ... ajd, i toga mora biti [/quote]

taja će poprave bit sritna kad ovo pročita  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:10

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

E jebi ga sad. Ma tko može satima drndati i to " malo življe", pa pukla bi 3-4 prezervativa.
 I osušilo bi se sve kao u pustinji. Normalan odnos traje od par minuta do pola ure........
osim ako si na težim drogama.

jehudi, ne pričamo ovdje o bračnom ustajalom seksu nego o onom pravom .... ovo što si ti opiso, to je sasvim ok preko dana između obaveza ... popularno ga se naziva kviki olitiga nabrzinu i stojećki ... ajd, i toga mora biti

taja će poprave bit sritna kad ovo pročita  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799[/quote]

imam osjećaj da će biti više sretnih kad to pročitaju ... konačno skontala modus vivendi mozaik zajednice ... ako se ne mlati i ne pljuje , onda uvijek može o secksu i svi se raspričaju

mogla sam pretpostavit da nikoga ne zanima zdrav život, kefir gljivice i hunzi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:12

kišna glista je napisao/la:imam osjećaj da će biti više sretnih kad to pročitaju ... konačno skontala modus vivendi mozaik zajednice ... ako se ne mlati i ne pljuje , onda uvijek može o secksu i svi se raspričaju

skužio je i cigo na što se svi lijepe, pa dosipa ulje na voganj  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:13

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:[quote=imam osjećaj da će biti više sretnih kad to pročitaju ... konačno skontala modus vivendi mozaik zajednice ... ako se ne mlati i ne pljuje , onda uvijek može o secksu i svi se raspričaju
]
[/quote]
skužio je i cigo na što se svi lijepe, pa dosipa ulje na voganj  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1619348112[/quote]

a je, sjetio me on toga kad sam mu pročitala uvod pa skontala šta radi ... eto, on to puno bolje od njegove jarance kojoj ne idu složenije rečenice al i dalje uzdiše za njom a davno ju je premašio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:22

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:[quote=imam osjećaj da će biti više sretnih kad to pročitaju ... konačno skontala modus vivendi mozaik zajednice ... ako se ne mlati i ne pljuje , onda uvijek može o secksu i svi se raspričaju
]
skužio je i cigo na što se svi lijepe, pa dosipa ulje na voganj  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1619348112[/quote]

a je, sjetio me on toga kad sam mu pročitala uvod pa skontala šta radi ... eto, on to puno bolje od njegove jarance kojoj ne idu složenije rečenice  al i dalje uzdiše za njom a davno ju je premašio [/quote]


LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130

glisto, na takvoj temi smo da ću te morati zažvalit, plesnut po guzi i odjedrit u ovaj prosječan dan... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:23

btw je napisao/la:


LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 11484130

glisto, na takvoj temi smo da ću te morati zažvalit, plesnut po guzi i odjedrit u ovaj prosječan dan... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 684758713

ujuuuuu, brezobraznice LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 4291790801 ( ovo ja ko glumim čednu i finu a sve mi drago i milo LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 8:38

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Samo sam se setila Pipike koji je jednom na netheru napisao kako mlade curice lepo mirisu, a starije vec smrde, pa ga je  starije zensko "stanovnistvo" kultnog foruma  pokusalo zatuci. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 30caqzl

pogotovo vaginalni otvori ali i opcenito...
Pa tko te tera da lizesh takve koje su kao smdrljive,,jebo te,,koji si ti strashljivatz od mikroba,,,,zato vjerojatno nisi ni jebo u svom zivotu nishta  vishe od koze  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1354420400 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3776795594 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 2733991369
Ja se sjecam jedne rijechanke,,,,kako je poprave shnjofala na pachuli,,al prirodni,,jebo bi je dan i noch dok ne bi izdano..ha ja.. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 727654710

je, i kad si se probudijo rezignirato si zamietio opetovana mokra budjenja samo nisi bijo siguran jesi li svrsijo ili si se upišo... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931. Ti moj cigo nisi pojebo vise od dvije zene a i te su bile piane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 8:42

kišna glista je napisao/la:

možda joj smrdiš ? ... al pošto si dobar, otkrit ću ti jedan prastari indijanski trik kako se riješiti svih neugodnih mirisa a tebi će to biti i lakše jer imaš vrt ... odeš u vrt, iskopaš rupu za glavu pliću nego si dugačak, uđeš u nju i zamoliš onu svoju susjedu da te zakopa tako da ti viri iz zemlje samo glava .... neeemaaaa boljeg upijača neugodnih mirisa od zemlje  ...


da sam to barem prie znao, ne bih trosijo na deodorante i parfeme. Sad cu se svako jutro prije posla, najprije do vrata zakopati u zemlju a zatim tako osvjezit doc na posao tamo negdje oko podna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:44

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

možda joj smrdiš ? ... al pošto si dobar, otkrit ću ti jedan prastari indijanski trik kako se riješiti svih neugodnih mirisa a tebi će to biti i lakše jer imaš vrt ... odeš u vrt, iskopaš rupu za glavu pliću nego si dugačak, uđeš u nju i zamoliš onu svoju susjedu da te zakopa tako da ti viri iz zemlje samo glava .... neeemaaaa boljeg upijača neugodnih mirisa od zemlje  ...


da sam to barem prie znao, ne bih trosijo na deodorante i parfeme. Sad cu se svako jutro prije posla, najprije do vrata zakopati u zemlju a zatim tako osvjezit doc na posao tamo negdje oko podna...

još ako se nakon toga namažeš kefirom i ne sapereš sa lica, izgledat ćeš i kojih desetak godina mlađi ... al nemoj to po suncu ... zna se kefir usmrdit pa ćeš morati nakon posla opet u zemlju LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931

al najbolje ti je sve ovo radit preko vikenda i neradnim danima ... greota bacat radne u tretmane ljepote ... uči od žena ... ona jedva čekaju vikend i onda umjesto da dangube vani lijepo se zabiju u kupaone, namaču, mažu voskom i leže sa krastavcima po licu i tako im vikend korisno utrošit prođe

najbolji su mi oni savjeti iz raznih cosmo časopisa kad ženama kažu: posvetite vrijeme sebi ... i onda pešest slika kako leže tako da budu ljepše nekom drugom LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 8:49

btw je napisao/la:
o jebali vas parfemi...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1425538829
miris kože osobe na koju si napaljen (bez obzira što nije netom izašao ispod tuša)  se ne da usporediti s ni jednim parfemom... 
možeš ga oprati i u veš mašini, namakati u varikini, ribati u pijesku, ali ako nema kemije, onog klika, sve je zabadava...

bogte jebo di su nestale one zene od romantike, drzanje za rucice, plahi pogledi, seks ni u primislima. Ovo sad sve nesto strastveno, Glista se seksa satima ko da je pomahnitala, Lasta uspaljena...Vi zene ste feminizaciu shvatile ko rasturanje bez zapreka.
Jos je najbolja Maca, mala beba za sve vas. Dodjes kod nje, polozis je na stol, pricekas sekund-dvije da se sruse i stol i Maca i onda je seksas na podu i zatim svako na svoju stranu. Ustvari ti kuci a Maca ostane slagati stol...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:54

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
o jebali vas parfemi...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1425538829
miris kože osobe na koju si napaljen (bez obzira što nije netom izašao ispod tuša)  se ne da usporediti s ni jednim parfemom... 
možeš ga oprati i u veš mašini, namakati u varikini, ribati u pijesku, ali ako nema kemije, onog klika, sve je zabadava...

bogte jebo di su nestale one zene od romantike, drzanje za rucice, plahi pogledi, seks ni u primislima.

a i ti si čito bajke kad si bijo mali ? u reali ti to ovako izgleda kad skužiš šta žene zapravo zanima

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 10441479_10152650836459425_191340357920376618_n


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 8:55

Yehudi je napisao/la:
E jebi ga sad. Ma tko može satima drndati i to " malo življe", pa pukla bi 3-4 prezervativa.
 I osušilo bi se sve kao u pustinji. Normalan odnos traje od par minuta do pola ure........
osim ako si na težim drogama.

najbolji su seksovi oni od pet minuta. Znaci maksimalno napaliti jedno i drugo i nemas se tu sto izdrkavati satima. Da mi je znat sto Glista i supatnik rade sve te sate, slazu puzzle jebate... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 8:56

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
E jebi ga sad. Ma tko može satima drndati i to " malo življe", pa pukla bi 3-4 prezervativa.
 I osušilo bi se sve kao u pustinji. Normalan odnos traje od par minuta do pola ure........
osim ako si na težim drogama.

najbolji su seksovi oni od pet minuta. Znaci maksimalno napaliti jedno i drugo i nemas se tu sto izdrkavati satima. Da mi je znat sto Glista i supatnik rade sve te sate, slazu puzzle jebate... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931

pa kako ste svi ispali smrdljivi, treba najprije dva sata otić na kupanje sa pretpranjem ... jebote, tko će vas takve smrdljive ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 9:03

btw je napisao/la:
jehudi, ne pričamo ovdje o bračnom ustajalom seksu nego o onom pravom .... ovo što si ti opiso, to je sasvim ok preko dana između obaveza ... popularno ga se naziva kviki olitiga nabrzinu i stojećki ... ajd, i toga mora biti
taja će poprave bit sritna kad ovo pročita  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 3114667799

a evo i strastvene... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 . Pa upravo taj ustajali bracni seks, kako ga ti zoves, traje najduze jer se ljudi toliko znaju da nikako svrsit. Oni pocetni, strastveni traju najkrace. Jos nisam cuo da se neko od novopecenih ljubavnika seksao satima, osim u etapama, naravno...
inace, lijepo je cut razmisljanja o ustajalim bracnim seksovima i onim pravim LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 1523192931 , koi su ti?
Sto se seksace Gliste tice, nije ni cudo da indijanci izumiru kad im za seks trebaju sati. Moj osobni rekord je 15 minuta racunajuci tusiranje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 2 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.