kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 10.12.15 2:04

Oni koji duboko vole nikad ne ostare; ako i umru od starosti, umru mladi.

Žarko Laušević

Ljubav je sastavljena od jedne duše koja naseljava dva tela.

Aristotel

Jedna reč oslobađa nas svih bolova i težine života: to je ljubav.

Sofokle

Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi pre nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kada se to bude desilo, biti zahvalna.

Gabriel Garcia Markez

Ljubavna pisma čitaju obično samo dve osobe. Već trećoj osobi ona su nesnosna i smešna.

Ivan Turgenjev

Ljubav je jedna vrsta bolesti, ko nije bolovao - ne zna šta je.

Stendal


Kad se žena dobro odeva, ona verovatno zna da je muškarci smatraju atraktivnom i bez odeće.

Kristijan Dior


Parfem govori o ženi više od njenog rukopisa.

Kristijan Dior



Postariji muškarci i mlade devojke bolje se slažu, jer, kako kažu psiholozi, imaju podjednako seksualne prohteve.

Eva Gabor


Žene ne misle ništa, ali ako misle, misle nešto drugo.

Aleksandar Dima


Žene su nemilosrdne prema ljudima koje ne vole.

Aleksandar Dima

Po Svetom pismu žena je poslednje delo koje je Bog stvorio; mora da je to učinio u subotu, jer se vidi koliko je bio umoran.

Aleksandar Dima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 22.12.15 6:20

Josh 45 upisa i ova tema ce otici u povijest,,zato moram biti racinalan i ne postati razne djank stvari nego samo one srcu drage,,mada je sve izglednije da cu nastaviti zivjeti u Krakovu..pa mi ovakve teme nece biti vishe vazne a i kultni ce mi biti smijeshni.. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 167558484 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 22.12.15 9:05

zingaro je napisao/la:Josh 45 upisa i ova tema ce otici u povijest,,zato moram biti racinalan i ne postati razne djank stvari nego samo one srcu drage,,mada je sve izglednije da cu nastaviti zivjeti u Krakovu..pa mi ovakve teme nece biti vishe vazne a i kultni ce mi biti smijeshni.. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 167558484 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 727654710

kud ces u Krakow iz Floride? Ne mos ti bez hrvata...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 23.12.15 5:52

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Josh 45 upisa i ova tema ce otici u povijest,,zato moram biti racinalan i ne postati razne djank stvari nego samo one srcu drage,,mada je sve izglednije da cu nastaviti zivjeti u Krakovu..pa mi ovakve teme nece biti vishe vazne a i kultni ce mi biti smijeshni.. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 167558484 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 727654710

kud ces u Krakow iz Floride? Ne mos ti bez hrvata...
Sta fali na par mjeseci,,rvate sam davno odjebo i skino sa kurtza,,al hrvatice nisam,,LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 1619348112) Njih obozajem kad mi cicnu na organ,,jebaji ga,,,izgleda sam ovisnik o njihovim pipitzama,,,jebno je to iskustvo,,,samo je pitanje na koje ne znam odgovor,,da li su one toliko bile dobre ili sam ja:)))) LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 1354420400 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 3776795594 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 23.12.15 6:55

Jutro  (Zora ,,naslov pjesme) uvijek nepogresivo dolazi nakon noci,,kao u onom filmu,Prohujalo sa vihorom,,,kad ona kaze,,,sutra je novi dan,,a novi dan uvijek donosi neshto lijepo i neshto ruzno,,,vazno je biti spreman na obadvoje,,,to je cijela poanta zivota,,,zato je meni na pameti stalno neshto lijepo...pa mi je i zivot polijep... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 225923490 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 225923490 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 225923490 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 225923490



Nebeski Gral...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 29.12.15 6:18

metilda je napisao/la:

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 3111943984
Da si malo mladja ,,,reko bi ti da sa vakim fejk videjima mosh dobiti samo fejk kuratz otpozadi,,,,,Mislim ono,,,pod utjecajem zapadne kulture  jebavanje zguza je osnovno pravilo koje se mora poshtivati,,,,,tak da,,,ne zamjeri na mome umetnichkom ispadu:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 1619348112)) LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 29.12.15 6:58

uchim francuski ovih dana,,bash je interesantno..ja joj kazem vulavukuseavekmua...ona kaze sesua....al ja se ne pravim blesav,,taki sam rodjen,,,bumo vidli kak bu to svrshilo:)))


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 29.12.15 7:39

Mozda mozda ..jednog dana..
pobjegnesh od buducnosti koju su ti namijenili..
Mozda mozda ..jednog dana.
Pridjesh svojoj skrivenoj tajni..
Mozda ,,,mozda jednog dana
Zatrazish svoj zivot od onih koji su ti ukrali..
Mozda ,,,mozda jednog dana
Postojacesh za mene  da te volim.
Ljubavi moja ,,znam da cesh doci i biti moja 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 29.12.15 10:04

zingaro je napisao/la:

Da si malo mladja ,,,reko bi ti da sa vakim fejk videjima mosh dobiti samo fejk kuratz otpozadi,,,,,Mislim ono,,,pod utjecajem zapadne kulture  jebavanje zguza je osnovno pravilo koje se mora poshtivati,,,,,tak da,,,ne zamjeri na mome umetnichkom ispadu:LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 1619348112)) LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 225923490

sorry  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 4273974228 nisam ti htjela pokvariti temu, kćer i ja smo se cijeli dan cerekale na ovaj tekst ...  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 3102334490
evo da se iskupim...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 07.01.16 6:43




kad zena voli..onda je to neshto prelijepo...znam LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 1619348112)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 07.01.16 7:03


Glazba i ljubav ,,,za mene ,,nikad nije bilo pitanje,,to je bilo uvijek isto,,jebo te,,ovo vrtim vec deset puta vecheras,,,sam sebi sam dosadan,,,al'jebaji ga,,,dopada mi se..veze me za neshto shto je bilo lijepo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 10.01.16 6:40


ZAGRLI ME
Pridji bliže 
pusti me da se utopim u tvom pogledu 
nježno me privij na svoje grudi 
drži me neka vrijeme stane
pusti neka nam se srca ispričaju ....

Oslobodi sve skrivene misli 
i one iz arhive i druge skrivene
pusti da nam se želje nadmeću 
hoću da ti ljubim kosu ,oči
da spustim vrele usne ka tvojoj ruci
neka tvoj glas i disanje budu jedini zvuci
Ono što želiš je ono što želim
to piše u tvojim očima 
zaštiti me kao da mi prijeti divlji vjetar
ne brini ako zaplačem od sreće
nema većeg raja od tvog njeznog zagrljaja
Neka za tren utihnu sve boli
zaštiti sve moje slabosti 
polako i nježno razbij čekanje
neka nas zagrjene dočeka svitanje
Drži me neka vrijeme stane
pusti neka nam se srca ispričaju 
A ako se ujutru rastati moramo 
ponijeću te kao tajnu ,kao bajku i čaroliju 
sakriću te u vrhovima prstiju 
sakrij me u neke nove dane 
duša neka boli ..tko je jebe 
srce neka voli..kad je ludo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 10.01.16 21:35


" Zvali smo to zagrljeno spavanje. Šest sati nepomičnog grljenja u snu. Grčevitog držanja jedno za drugo, kao da su potresi, kao da nas otimaju. Kao da nisu...Šest sati nepomičnog grljenja u snu. Tako se spava samo jednom u životu. S jednim u životu. S jednom u životu. Svima ostalima okreneš leđa nakon izvjesnog vremena, gurneš guzicu u krilo, kosu u usta, masirate se lopaticama, gurkate koljenima, joj vruće mi je od tebe, pomakni se malo, vučeš mi deku, đe ćeš sad, bolan moram pišat, žedan sam, ima boks na televiziji.

I to je dobro. Tako mora biti. Zagrljeno spavanje ne sluti na dobro. Nitko ne može biti toliko privilegiran cijeloga života. Samo šest sati. Dovoljno za dosmrtni krater u duši i vječne, slučajnom prolazniku nevidljive modrice od grčevitog držanja jedno za drugo."


LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 143f6v6

Azra - Ako znaš bilo što


https://www.youtube.com/watch?v=MbZ2UNZoY_M

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 39 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.