kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 21.01.15 13:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a prije toga će vježbat pilates na podmorskim minama da očvrsne Kako smo danas? - Page 20 3114667799

jebo takav pilates, svaki skok detonacia i Yehudi leti ko betmen... Kako smo danas? - Page 20 1523192931

bar će bit zabavno nama koji živimo u priobalju to gledati Kako smo danas? - Page 20 1523192931 ni zadarske orgulje mu neće bit ravne šta se spektakularnosti tiče ... možda ga uvrste na unicefovu listu narodnog blaga ako bude dovoljno ustrajan u skakanju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 21.01.15 13:36

kišna glista je napisao/la:

bar će bit zabavno nama koji živimo u priobalju to gledati Kako smo danas? - Page 20 1523192931  ni zadarske orgulje mu neće bit ravne šta se spektakularnosti tiče ... možda ga uvrste na unicefovu listu narodnog blaga ako bude dovoljno ustrajan u skakanju

uvrstit ce ga u novu sportsku disciplinu, TNT picigin... Kako smo danas? - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 21.01.15 13:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bar će bit zabavno nama koji živimo u priobalju to gledati Kako smo danas? - Page 20 1523192931  ni zadarske orgulje mu neće bit ravne šta se spektakularnosti tiče ... možda ga uvrste na unicefovu listu narodnog blaga ako bude dovoljno ustrajan u skakanju

uvrstit ce ga u novu sportsku disciplinu, TNT picigin... Kako smo danas? - Page 20 1523192931

jest, danas je popularno ono skakanje na mlazu vode ... on će sve to isto izvodit al bez mlaza ... nasuvo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 21.01.15 14:12

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Kako smo danas? - Page 20 3111943984
baš ste pizdurine
Ostavte se vi mog Jehija
Toliki domoljub ipak nije

ni ne isplati mu se... Kako smo danas? - Page 20 1523192931

  Kojo, da mi se isplati bijo bi ja veći domoljub ot tumsona.

No vjera mi ne dopušta.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 21.01.15 14:19

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:


za domovinu s kolindom!!!
aj u kurac ti i ona

sta imas protiv Kolinde, siguran sam da bi je Yehudi okinijo...Kako smo danas? - Page 20 684758713

  A čuješ, grabi- kita je dobar komad žene

Ako podpiše da mi dobro platila i ako bih dobio godišnju apanažu 

mogli bi smo se dogovoriti........

PS- Pritužbe ili žalbe ne uvažavam  Kako smo danas? - Page 20 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 21.01.15 22:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bar će bit zabavno nama koji živimo u priobalju to gledati Kako smo danas? - Page 20 1523192931  ni zadarske orgulje mu neće bit ravne šta se spektakularnosti tiče ... možda ga uvrste na unicefovu listu narodnog blaga ako bude dovoljno ustrajan u skakanju

uvrstit ce ga u novu sportsku disciplinu, TNT picigin... Kako smo danas? - Page 20 1523192931
a srcati, vas dvoje niste normalni  Kako smo danas? - Page 20 3114667799 Kako smo danas? - Page 20 3114667799 Kako smo danas? - Page 20 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.01.15 17:44

Sad sam se zaljubila ispred ducana. Uljepsalo mi dan.
jedna mala maca. Maca je vec idrasla ali je jako sitne gradje. A umiljata, a mazna.... da ovaj moj nije tako posesivan, doma bi ju odnjela. Mazile smo se i igrale pola sata... predivna je, meka, zaigrana, odmah se na ledja bacila i dozvolila mi da ju po trbuscicu drempam. Kupika sam joj vrecicu hrane, mace malo slatko.... morat cu cesce do ducana jer sam ju i jucer srela...
mozda ju ipak doma odnesem, joj, kako je dragaaaaaa Kako smo danas? - Page 20 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 24.01.15 15:23

Vel'ka Maca je napisao/la:Sad sam se zaljubila ispred ducana. Uljepsalo mi dan.
jedna mala maca. Maca je vec idrasla ali je jako sitne gradje. A umiljata, a mazna.... da ovaj moj nije tako posesivan, doma bi ju odnjela. Mazile smo se i igrale pola sata... predivna je, meka, zaigrana, odmah se na ledja bacila i dozvolila mi da ju po trbuscicu drempam. Kupika sam joj vrecicu hrane, mace malo slatko.... morat cu cesce do ducana jer sam ju i jucer srela...
mozda ju ipak doma odnesem, joj, kako je dragaaaaaa Kako smo danas? - Page 20 3114925407
Uzmi jeee uzmi jeeeee domaaaa


Sad se vratila iz grada, bio neki tuna & sushi događaj, ministar Lorenzin i neki japanski ministar nečega.
Muzika u pozadini više sliči nekom afričkom plemenu, niđe veze s japanom
Moji jeli sushi, odnosno sashimi, a ja pecivo iz obližnje pekarnice. Neće sirovo u moja usta  Kako smo danas? - Page 20 4191472791
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.01.15 6:38

Zijeeev....
rise and shine!!!
Slutim dobar ponedjeljak... ma i dobar tjedan:)

Opet sam zaspala sinoc prije 21h i progledala u 3 in10... otad sam na serijama. Upravo zavrsavam sa zadnjom sezonom... vampirski beverly hills... a ja na pragu cetrdesete... mammma mia...

idemo drugovi... Kako smo danas? - Page 20 701762749

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.01.15 6:40

Opa... ne slavimo vise bozic Kako smo danas? - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.01.15 6:43

Bila mi je neka bezvoljna nedjelja, jedva sam cekala da zavrsi...
i primjetila sam, cim nesto copnem navecer - zaspem ko beba... eto recepta za nesanicu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 28.01.15 16:43

ali i za skupit još kila nesrićo!!!!


dojmovi sa novog posla su....ok....daklee ima nas ukupno 5....dvije starije gospođe knjigovođe....obe lude kao kupus.....pogotovo najstarija.....simpatična i provali samo tako iskreno.....druga nešto mlađa je onaj lukavi opasan tip.....ali za sad sve ok.....
pa jedna ženskica od 34-35 godina.....zapravo isto gospođa jer je udata i ima klinca.....ona je nasuprot mene i radimo najsličnije poslove.....ugodna je,skroz ok.....sjela mi na prvu....
i gospon šef...sto ima 34-35 godina.....visok,mršav,ima već masu sijedih.....hercegovac  Kako smo danas? - Page 20 11484130
ali nije loš za sad......hendla masu poslova,ovo,ono.....ja radim dosta oko plaća,neke uplate,pa izrada računa i pripremam mu tablice za ove kredite u francima.....ljudi masovno dolaze i traže izračun koliko bi im se trebalo vratit ako tužbe prođu.....
sva u svemu ok je......ali ja sam oprezna  Kako smo danas? - Page 20 11484130
inače....iako sam vrijedna i generalno se razbacam uvijek sad se ne razbacujem samo tako nego malo prikočila da me ne zauzda više nego šta treba Kako smo danas? - Page 20 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.01.15 18:43

Lena je napisao/la:

dojmovi sa novog posla su....ok....daklee ima nas ukupno 5....dvije starije gospođe knjigovođe....obe lude kao kupus.....pogotovo najstarija.....simpatična i provali samo tako iskreno.....druga nešto mlađa je onaj lukavi opasan tip.....ali za sad sve ok.....
pa jedna ženskica od 34-35 godina.....zapravo isto gospođa jer je udata i ima klinca.....ona je nasuprot mene i radimo najsličnije poslove.....ugodna je,skroz ok.....sjela mi na prvu....
i gospon šef...sto ima 34-35 godina.....visok,mršav,ima već masu sijedih.....hercegovac  Kako smo danas? - Page 20 11484130
ali nije loš za sad......hendla masu poslova,ovo,ono.....ja radim dosta oko plaća,neke uplate,pa izrada računa i pripremam mu tablice za ove kredite u francima.....ljudi masovno dolaze i traže izračun koliko bi im se trebalo vratit ako tužbe prođu.....
sva u svemu ok je......ali ja sam oprezna  Kako smo danas? - Page 20 11484130
inače....iako sam vrijedna i generalno se razbacam uvijek sad se ne razbacujem samo tako nego malo prikočila da me ne zauzda više nego šta treba Kako smo danas? - Page 20 2758896589

jako dobro zvuči ... a vidim da si naučila i koristiš naučeno sa prethodnog mjesta ... pametno Kako smo danas? - Page 20 684758713 tako i treba ... čim u takvim radnim sredinama sa više ljudi pokažeš da možeš udarnički povući, odmah ti svi natovare i svoje poslove na vrat ... Kako smo danas? - Page 20 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.01.15 18:45

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

dojmovi sa novog posla su....ok....daklee ima nas ukupno 5....dvije starije gospođe knjigovođe....obe lude kao kupus.....pogotovo najstarija.....simpatična i provali samo tako iskreno.....druga nešto mlađa je onaj lukavi opasan tip.....ali za sad sve ok.....
pa jedna ženskica od 34-35 godina.....zapravo isto gospođa jer je udata i ima klinca.....ona je nasuprot mene i radimo najsličnije poslove.....ugodna je,skroz ok.....sjela mi na prvu....
i gospon šef...sto ima 34-35 godina.....visok,mršav,ima već masu sijedih.....hercegovac  Kako smo danas? - Page 20 11484130
ali nije loš za sad......hendla masu poslova,ovo,ono.....ja radim dosta oko plaća,neke uplate,pa izrada računa i pripremam mu tablice za ove kredite u francima.....ljudi masovno dolaze i traže izračun koliko bi im se trebalo vratit ako tužbe prođu.....
sva u svemu ok je......ali ja sam oprezna  Kako smo danas? - Page 20 11484130
inače....iako sam vrijedna i generalno se razbacam uvijek sad se ne razbacujem samo tako nego malo prikočila da me ne zauzda više nego šta treba Kako smo danas? - Page 20 2758896589


jako dobro zvuči ... a vidim da si naučila i koristiš naučeno sa prethodnog mjesta ... pametno Kako smo danas? - Page 20 684758713  tako i treba ... čim u takvim radnim sredinama sa više ljudi pokažeš da možeš udarnički povući, odmah ti svi natovare i svoje poslove na vrat ... Kako smo danas? - Page 20 1425538829

cumurasice, imas li upalu misica?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.01.15 18:50

Vel'ka Maca je napisao/la:

cumurasice, imas li upalu misica?



nemam al sve složeno ... jebate koji je to napor radit nešto lijepo ... odma ti se hoće svak prikrpit ... dvojicu sam morala otpilit jer su došli ko pomoć al ne dam ... onaj šta sam ga već jednom odjebala jer mi skršio cijelu konobu, i on na kraju došao ... zna da ne smije više pomoć slagat pa uzeo mest ulicu pa sam i njega najurila ... jebate, pustila jednom i najebala svojski ... jebeš ti takve pomoćnike koji ti se hoće piheftat ... počet ću ubuduće slagati drva noću kad svi spavaju

al jednog od to dvoje mi bilo baš žao ... neki susjed koji voli potegnut a vozi vespu i nak simaptičan al mi se stalno hoće pripopati i kad je baš jako jampi zna bit i naporan ... slažem ja drva i čujem ga kako ide sa vespom uz ulicu i odjednom treeeees ... jadan se sav rasuo ... njemu ništa al vespa mu sva skršena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.01.15 17:22

šteta da mi je otac posložio sva drva već....inače bi te pozvala za jedno kvalitetno slaganje  Kako smo danas? - Page 20 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.01.15 19:15

Lena je napisao/la:šteta da mi je otac posložio sva drva već....inače bi te pozvala za jedno kvalitetno slaganje  Kako smo danas? - Page 20 1619348112

Kako smo danas? - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.01.15 21:57

Gledam znanstveni stand up davora pavune na tv novoj, istarskoj televiziji... tip je puko ko kokica... ko da gledam mrleta iz leta tri, taj nivo... katastrofa

ps. Volim ja da me mrle zabavlja, ali ovo mi je neukusna kombinacija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.01.15 22:02

Kaze moja najbolja frendica koja je velika ljubiteljica davora pavune i protivnica busenja po jadranu, da bi ona da se hrvatsku proglasi nacionalnim parkom kao sto je predlozio davor pavuna... i zivi od turizma...

pooko je... kaze on, pa nisam ja severina... i brije o svemiru, covjeku, okultnom, smrti, atomima i vristi helouuuuuuu, pada na koljena i zove nas stokom... god damn it

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.01.15 22:31

Vel'ka Maca je napisao/la:Gledam znanstveni stand up davora pavune na tv novoj, istarskoj televiziji... tip je puko ko kokica... ko da gledam mrleta iz leta tri, taj nivo... katastrofa

ps. Volim ja da me mrle zabavlja, ali ovo mi je neukusna kombinacija

mislim da je čovjek totalno pukao i odavno prešao u fanatike i kao takav širi taj svoj fanatizam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.01.15 7:29

Danas sam pomalo tuzan,,susjeda mi nashla novog jebacha,,nakon shto me nije vidla dva mjeseca,,odluchila se za vezu,,al ja je zagrlim ,,narafski dok njen radi,,,i pitam je za zdravlje,,veli da je zdravo i dobro kao shto na isti anchin i meni zeli,,,pofina zenica,,samo se smjeshka ,,i skakuce ko mala uritza,,,e to mi ej simpa kod nje,,reko sam joj da u je odvesti u jedan poprave fini restac,,u mom teniskom klubu,,,rekla je da moze al samo kad njen bude radijo,,suseda mi je positna,,metar i zwantzieg...neshto kao katiza,,al ,,,je smijeshna za popizdit,, Kako smo danas? - Page 20 225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 30.01.15 9:25

zingaro je napisao/la:Danas sam pomalo tuzan,,susjeda mi nashla novog jebacha,,nakon shto me nije vidla dva mjeseca,,odluchila se za vezu,,al ja je zagrlim ,,narafski dok njen radi,,,i pitam je za zdravlje,,veli da je zdravo i dobro kao shto na isti anchin i meni zeli,,,pofina zenica,,samo se smjeshka ,,i skakuce ko mala uritza,,,e to mi ej simpa kod nje,,reko sam joj da u je odvesti u jedan poprave fini restac,,u mom teniskom klubu,,,rekla je da moze al samo kad njen bude radijo,,suseda mi je positna,,metar i zwantzieg...neshto kao katiza,,al ,,,je smijeshna za popizdit,, Kako smo danas? - Page 20 225923490

jebiga, zena dva mjeseca cekala da ti se digne pa odustala... Kako smo danas? - Page 20 1523192931 Za jednu amerikanku je bila poprave strpljiva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.01.15 15:05

sasam malo popunjavala profil na forumu... bilo bi baš for a da svaki naš profil ima onih nekih 100-150 pitanja (ko na iskri Kako smo danas? - Page 20 1523192931 ) koje moraš pod obavezno ispunit prilikom registracije...

ja sam znatiželjna, mene svašta zanima I svašta bi voljela znati o forumašima...
nešto ko oni leksikoni na drevnom kultnom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.01.15 15:06

I bilo bi super da se mjesečno bar dva nova člana registriraju Kako smo danas? - Page 20 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.01.15 15:10

hihihi - pizda nema humora Kako smo danas? - Page 20 3111943984
a glistić je krovopokrivač Kako smo danas? - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 20 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.