kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 19.03.15 19:29

lastavica je napisao/la:
propolis je napisao/la:
lastavica je napisao/la:Od mirnog dana dodje belaj. Na putu kuci dozivim sudar. Streslo me je poprilicno i sada me jedino glava boli. Auto mora na popravak, limarija konkretno. Nema stradalih,  to je najbitnije ....
lako za limu no i to  nije bas sreca jos ako si kriva

no vrat pazi da nemas potresmozga  Kako smo danas? - Page 36 439160543
Nisam kriva. Dobila sam pun sut straga  Kako smo danas? - Page 36 5591816
tu nastaje taj problem trzaja..
mozda bi ipak trebala do bolnice a i lova ti se smjesi.cim ti stave okovratnik Kako smo danas? - Page 36 727654710
treba malo i od osiguranja nesto naplatiti  Kako smo danas? - Page 36 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.03.15 19:28

Pravi prvi dan proljeca, suncano i toplo... pala setnjica po zurkovu.... nije bilo puno ljudi i pasa, bilo je mirno i ugodno.
danas mi se cuga pa sam si pozvala frendicice doma, zivili!
Sutra mi se ne radi, a morat cu, al samo do podne...

sutra da ste svi obukli razlicite carapice, za downice, bok-bok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 20.03.15 21:22

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Drago mi je da si sad bolje... Kako smo danas? - Page 36 1zouo36
Sto se tice rodbine, znas kako kazu u Srbiji, i to u negativnom kontekstu: "Ko ce kome, ako nece svoj svome." Kad ti kad neko tvoj uturi obicno treba coveku par dana da dodje sebi.
i meni...  Kako smo danas? - Page 36 1523192931
znam kato, ima i ona (ne znam čija) - svoj svome duboko ore Kako smo danas? - Page 36 11484130

ima i ona, " Mojicu iza plota jebu tri pilota"...Kako smo danas? - Page 36 684758713. Ta nije toliko familiarna...

al mogla bi bit ... ima i ona sjeme ne pada daleko od kruške

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 22.03.15 18:46

Vikend resimae - petak popodne i navecer i cijela subota, aktiva na fulllllll, a nedjeja, smrdi od lijenosti.... cijeli dan se preslagujem na kaucu i ne dam se iskuce. Spavala sam mozda osam sati od petka na ovamo, opet me insomnie chapaju....

morat cu vam jedan dan aploudat lenu, moju lenu, sunce malo tetino, omadjijala me....
ona pjeva bavevina vokoko diga nogu vikoko.... nema jos ni dve godine, genijalna je....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 23.03.15 8:49

propolis je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
propolis je napisao/la:
lastavica je napisao/la:Od mirnog dana dodje belaj. Na putu kuci dozivim sudar. Streslo me je poprilicno i sada me jedino glava boli. Auto mora na popravak, limarija konkretno. Nema stradalih,  to je najbitnije ....
lako za limu no i to  nije bas sreca jos ako si kriva

no vrat pazi da nemas potresmozga  Kako smo danas? - Page 36 439160543
Nisam kriva. Dobila sam pun sut straga  Kako smo danas? - Page 36 5591816
tu nastaje taj problem trzaja..
mozda bi ipak trebala do bolnice a i lova ti se smjesi.cim ti stave okovratnik Kako smo danas? - Page 36 727654710
treba malo i od osiguranja nesto naplatiti  Kako smo danas? - Page 36 1619348112

Plovak bi silom htijo da imas potres mozga. Ne budi takva, uslisi covjeku... Kako smo danas? - Page 36 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 23.03.15 8:51

Vel'ka Maca je napisao/la:Vikend resimae - petak popodne i navecer i cijela subota, aktiva na fulllllll, a nedjeja, smrdi od lijenosti.... cijeli dan se preslagujem na kaucu i ne dam se iskuce. Spavala sam mozda osam sati od petka na ovamo, opet me insomnie chapaju....

morat cu vam jedan dan aploudat lenu, moju lenu, sunce malo tetino, omadjijala me....
ona pjeva bavevina vokoko diga nogu vikoko.... nema jos ni dve godine, genijalna je....

nasa Lena je naprednija, vec vodi knjigovodstvo i ima dvoje djece... Kako smo danas? - Page 36 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 23.03.15 8:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Drago mi je da si sad bolje... Kako smo danas? - Page 36 1zouo36
Sto se tice rodbine, znas kako kazu u Srbiji, i to u negativnom kontekstu: "Ko ce kome, ako nece svoj svome." Kad ti kad neko tvoj uturi obicno treba coveku par dana da dodje sebi.
i meni...  Kako smo danas? - Page 36 1523192931
znam kato, ima i ona (ne znam čija) - svoj svome duboko ore Kako smo danas? - Page 36 11484130

ima i ona, " Mojicu iza plota jebu tri pilota"...Kako smo danas? - Page 36 684758713. Ta nije toliko familiarna...

al mogla bi bit ... ima i ona sjeme ne pada daleko od kruške

ima i ona da jabuka ne pada daleko od dinje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.03.15 10:18

Danas sam zbunjeno... Medju javom i medj snom. Laza Kostic?

Sinoc sam u kasnim satima na TV-u naisla na Lynch-ov Mulholland Drive. Mislila sam da me nece zadrzati, jer mi poslednjih godina njegovi filmovi tesko padaju. Medjutim, neocekivano me je ponelo i zaronila sam u pricu. I ako sam film vec ranije par puta pogledala, Lynch je takav da te svaki put iznova uvuce u svoj govor simbola, metafore i taj neki nestvarni svet u kojem se mesaju fantazija i realnost.
Sve se to kasnije odrazilo na moje snove. Lynch je nista u odnosu na ono sto se u mojim snovima dogadjalo...Kako smo danas? - Page 36 2q8aczm A ne volim sanjati. Jos uvek sam pod utiscima...Kako smo danas? - Page 36 2q8aczm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.03.15 14:15

negdje ste se pitali kako se prestaje pratiti tema na forumu.
moraš otvoroti temu za koju želiš da ti prestanu dolazitit obavijesti na mail I onda odscrollaš do dna teme, ispod zadnjeg posta u desnom kutu je ponudjena opcija: prestani pratiti forum.... I klik na taj link.

ništa, ništa, hvala, hvala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 23.03.15 14:27

cat_claw je napisao/la:Danas sam zbunjeno... Medju javom i medj snom. Laza Kostic?

Sinoc sam u kasnim satima na TV-u naisla na Lynch-ov Mulholland Drive. Mislila sam da me nece zadrzati, jer mi poslednjih godina njegovi filmovi tesko padaju. Medjutim, neocekivano me je ponelo i zaronila sam u pricu. I ako sam film vec ranije par puta pogledala, Lynch je takav da te svaki put iznova uvuce u svoj govor simbola, metafore i taj neki nestvarni svet u kojem se mesaju fantazija i realnost.
Sve se to kasnije odrazilo na moje snove. Lynch je nista u odnosu na ono sto se u mojim snovima dogadjalo...Kako smo danas? - Page 36 2q8aczm A ne volim sanjati. Jos uvek sam pod utiscima...Kako smo danas? - Page 36 2q8aczm

meni lynch nikad nije sjeo Kako smo danas? - Page 36 1425538829 meni je on prepredepresivan ... ne nalazim ništa blisko sebi u njegovim filmovima iako sam luđak i za simbole i metafore al drugačije obojane ... on mi je tu mač depresivan a njegovi likovi su mi prikaz čovjeka današnjice u svoj njegovoj dekadenci i otuđenosti od svega ...

maco hvala ... odoh vidjet hoću se uspjeti isključiti iz tih par tema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.03.15 14:32

gladna sam.
na zapadu ništa nova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.03.15 20:48

Dosadno mi je.
dosadna sam si. Vec dugi period..... boooooooooooring.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 31.03.15 7:43

Vel'ka Maca je napisao/la:Dosadno mi je.
dosadna sam si. Vec dugi period..... boooooooooooring.

di si ti jucer cieli dan usrata Maco?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.03.15 9:28

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Dosadno mi je.
dosadna sam si. Vec dugi period..... boooooooooooring.

di si ti jucer cieli dan usrata Maco?

ahahahahah, da usrana maca, hahahhah Kako smo danas? - Page 36 3114925407 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931
jučer sam vodila ljubav sa hot plovkom. jučer je bio dan od sexa tako da si danas na sigurnom, danas sam samo tvoja, možemo o tratinčicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 31.03.15 9:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Dosadno mi je.
dosadna sam si. Vec dugi period..... boooooooooooring.

di si ti jucer cieli dan usrata Maco?

ahahahahah, da usrana maca, hahahhah Kako smo danas? - Page 36 3114925407 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931
jučer sam vodila ljubav sa hot plovkom. jučer je bio dan od sexa tako da si danas na sigurnom, danas sam samo tvoja, možemo o tratinčicama

jebes tratincice kad je puna placa zumbula i cukova...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.04.15 12:09

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Dosadno mi je.
dosadna sam si. Vec dugi period..... boooooooooooring.

di si ti jucer cieli dan usrata Maco?

ahahahahah, da usrana maca, hahahhah Kako smo danas? - Page 36 3114925407 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931
jučer sam vodila ljubav sa hot plovkom. jučer je bio dan od sexa tako da si danas na sigurnom, danas sam samo tvoja, možemo o tratinčicama

jebes tratincice kad je puna placa zumbula i cukova...

kupila sam prekjučer od nekog cigojenra dva maca ćukova - eno mi ih nasred stola u boravku ko da je netko sunce centriro...

nego!
nisam ja tu došla o cvijeću...
već!
o revoltu time što ne radimo skraćeno na Velki petak... jebeš ove moje komunističke šefove... nisa ni ja nešto veći vjernik... više nako praktičan... kad treba ranije s posla Itakoto...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 03.04.15 12:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:

di si ti jucer cieli dan usrata Maco?

ahahahahah, da usrana maca, hahahhah Kako smo danas? - Page 36 3114925407 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931
jučer sam vodila ljubav sa hot plovkom. jučer je bio dan od sexa tako da si danas na sigurnom, danas sam samo tvoja, možemo o tratinčicama

jebes tratincice kad je puna placa zumbula i cukova...

kupila sam prekjučer od nekog cigojenra dva maca ćukova - eno mi ih nasred stola u boravku ko da je netko sunce centriro...

nego!
nisam ja tu došla o cvijeću...
već!
o revoltu time što ne radimo skraćeno na Velki petak... jebeš ove moje komunističke šefove... nisa ni ja nešto veći vjernik... više nako praktičan... kad treba ranije s posla Itakoto...

ovdje se radi do jedan, upravo se spremam doma...Kako smo danas? - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.04.15 12:18

bome ću i ja sama sebi bit dobar šef i izvrnit se sad još kojih par sati ... ne funkcioniram nikako ... zuji mi u glavi i tek sad odrađujem onaj stres od jučer ... sva sreća da je kod mene to tako naštimano ... kad se dogodi neka stani pani situacija, nikad ne paničarim nego sam od onih koje smiruju i ko mašina rade sve šta treba da se situacija smiri i problem riješi na najbolji mogući način ... al kad sve prođe onda mene vudri ko macolom sve nazad i onda mi treba mira i tišine da se rekuperam ... stranke obavila, djeca na putu i svi ok, sad mogu otić i ja sebe zriktati ... nisam navikla bit u ovakvom stanju ... maco, održavaj vatricu na forumu, i ja se odoh zavuć u svoju pećinu i odmeditirat na miru kakav lijepi san Kako smo danas? - Page 36 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.04.15 12:18

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ahahahahah, da usrana maca, hahahhah Kako smo danas? - Page 36 3114925407 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931 Kako smo danas? - Page 36 1523192931
jučer sam vodila ljubav sa hot plovkom. jučer je bio dan od sexa tako da si danas na sigurnom, danas sam samo tvoja, možemo o tratinčicama

jebes tratincice kad je puna placa zumbula i cukova...

kupila sam prekjučer od nekog cigojenra dva maca ćukova - eno mi ih nasred stola u boravku ko da je netko sunce centriro...

nego!
nisam ja tu došla o cvijeću...
već!
o revoltu time što ne radimo skraćeno na Velki petak... jebeš ove moje komunističke šefove... nisa ni ja nešto veći vjernik... više nako praktičan... kad treba ranije s posla Itakoto...

ovdje se radi do jedan, upravo se spremam doma...Kako smo danas? - Page 36 684758713

pu' gade!

svi rade skraćeno Kako smo danas? - Page 36 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.04.15 12:20

kišna glista je napisao/la:bome ću i ja sama sebi bit dobar šef i izvrnit se sad još kojih par sati ... ne funkcioniram nikako ... zuji mi u glavi i tek sad odrađujem onaj stres od jučer ... sva sreća da je kod mene to tako naštimano ... kad se dogodi neka stani pani situacija, nikad ne paničarim nego sam od onih koje smiruju i ko mašina rade sve šta treba da se situacija smiri i problem riješi na najbolji mogući način ... al kad sve prođe onda mene vudri ko macolom sve nazad i onda mi treba mira i tišine da se rekuperam ... stranke obavila, djeca na putu i svi ok, sad mogu otić i ja sebe zriktati ... nisam navikla bit u ovakvom stanju ... maco, održavaj vatricu na forumu, i ja se odoh zavuć u svoju pećinu i odmeditirat na miru kakav lijepi san Kako smo danas? - Page 36 727654710

jebo ti taj udarnički tempo I stresove... nemoj se učit gubit noći... razjebat ćeš si tempo pa ćeš ko pizda preć u vaNpire...
aj, ja ću čamit čekajući... bok-bok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 03.04.15 20:08

Od danas sam na desetodnevnom godisnjem, jeeeeeij!!!!!!!
Zapocela sam ga na najbolji moguci nacin, procitala sam zbirku prica od envera krivca (potajno ga idoliziram, jos s radija, svida), "nista za pisati kuci o", simpaticno, lagano, mastovito i kratko Kako smo danas? - Page 36 1523192931
to nam je prvi zadatak za nas book klub u osnivanju....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 05.04.15 16:31

Vel'ka Maca je napisao/la:Od danas sam na desetodnevnom godisnjem, jeeeeeij!!!!!!!
Zapocela sam ga na najbolji moguci nacin, procitala sam zbirku prica od envera krivca (potajno ga idoliziram, jos s radija, svida), "nista za pisati kuci o", simpaticno, lagano, mastovito i kratko Kako smo danas? - Page 36 1523192931
to nam je prvi zadatak za nas book klub u osnivanju....
oooo super...oTmaraj i guštaj......nije neko vrijeme za vani....bar ne ovdje,ali može se i dugo spavat.čitat,linčarit......i to je gušt kad se može  Kako smo danas? - Page 36 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 06.04.15 8:37

danas putujemo u središnje krajeve.... Uskrs bijo tradicijonalno obilježen, obilato potpomognut sjevercem .... uglavnom, vunena kapa obavezni dijo vanjske opreme Kako smo danas? - Page 36 2875766344

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 06.04.15 10:38

vidi se da je jos blagdan
sutra ce se zaposleni primuti pisanja na poslekima  Kako smo danas? - Page 36 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.04.15 14:39

Upravo se vratila s krka. Bijah u setnji sa svoja dva bjeloglava supa, mamas&papas, brali smo sparoge i izmorili su me kroz neku sumetinu uz more... propuhalo nas svjecki... lijep dan, lijepo vrijeme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 36 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.