kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

slusanje muzike - zasto placemo?

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 6:33

u dusu me dira. to je cest izraz kad zelimo reci da nas je nesto dotaknulo. npr. slusanje muzike ili neke dobre pjesme. sjetite samo koliko je cesta scena razbijanja casa golim rukama, ili plesanja po stolovima kad nas nesto dotakne. meni je nekada dovljno samo da cujem par nekih nota pa da mi nekako suze pomalo krenu. znalo je to biti tako intenzivno, da sam u jedno vrijeme potpuno izbjegavala ista slusati. onda ima slicnih situacija - nije samo slusanje u pitanju. moze biti bilo kakva situacija. recimo, nekada u crkvi kada je neki svecani trenutak, ili kad procitam neku pjesmu. zasto nam se to desava? je li to dobro ili lose? odgovora ne znam al eto mozda nije losa tema da malo napisete vasa iskustva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 6:36

ja osobno mislim da ima neke veze sa nostalgijom. pogodjena nam bude neka zica, neka shema koja zatitra ko neka rezonantna viljuska  i vrati nas u neko drugo doba, vracamo se svojim iskustvima iz proslosti. slicno je i sa mirisima. svi znate kako nas to moze katapultirati u trenu u neki drugi daleki trenutak. ili ljepotra vizualna. koliko nas nesto vizaulno isto moze dotaknuti....nadalje, mislim da ima i veze sa nacinom na koji dozivljavamo emocije. postoje ljudi koji su prirodno "open". njih sve zanima, radoznali su, traze, istrazuju. posebno ih karakterizira da ih lako ponese  ljepota, a obicno i njihove emocije su jace. dakle sve jace dozivljavaju, i tuga i radost su uvecani...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  pizda 19.12.14 8:36

ko sto si rekla, u dusu te dira. Ne mora to bit piesma, moze bit neki liepi prizor, peysaz, perfomance...Nesto da tog trenutka osietis nesto uzvisito sto ti natiera suse na obrase...
Nie to nikakav trigger osim kad je ali onda ti je to i jasno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 9:18

saritica je napisao/la:ja osobno mislim da ima neke veze sa nostalgijom. pogodjena nam bude neka zica, neka shema koja zatitra ko neka rezonantna viljuska  i vrati nas u neko drugo doba, vracamo se svojim iskustvima iz proslosti. slicno je i sa mirisima. svi znate kako nas to moze katapultirati u trenu u neki drugi daleki trenutak. ili ljepotra vizualna. koliko nas nesto vizaulno isto moze dotaknuti....nadalje, mislim da ima i veze sa nacinom na koji dozivljavamo emocije. postoje ljudi koji su prirodno "open". njih sve zanima, radoznali su, traze, istrazuju. posebno ih karakterizira da ih lako ponese  ljepota, a obicno i njihove emocije su jace. dakle sve jace dozivljavaju, i tuga i radost su uvecani...
nostalgijom i empatija jer cmoljimo i na ono što sami nismo osobno proživjeli...
što sam starija to sam cmoljavija... groza slusanje muzike - zasto placemo? 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 13:36

pizda je napisao/la:ko sto si rekla, u dusu te dira. Ne mora to bit piesma, moze bit neki liepi prizor, peysaz, perfomance...Nesto da tog trenutka osietis nesto uzvisito sto ti natiera suse na obrase...
Nie to nikakav trigger osim kad je ali onda ti je to i jasno...



prizor ... film!

večeras imam scarface, dekica, i brdo naranči ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:02

teško zaplačem al sam u zadnje vrijeme užas osjetljiva kad učiteljice hvale djecu ... jebate, zamrzila sam roditeljske sastanke zbog toga jerbo mi uvijek knedla u grlu i moram se dobro skoncentrirati da mi suze ne krenu kad učiteljica priča o maloj ... i inače kad krenem po školi hodat pa me zaustavljaju ovi šta me još ne poznaju i pitaju jesam ja mama onim dvjema curama i onda ih krene pričat šta mi djeca rade i kako su dobra i pametna i svašta znaju ... bude baš neugodno slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

eto, i danas taj božićni nastup isto ... jebote, uvijek stojim negdje da ih mogu dobro snimit i onda slušam komentare po publici da čije su one šta najbolje plešu i onda objašnjenja onih koji znaju itd itd a meni suze na oči kad to slušam i tresu mi se ruke pa nemrem snimit kako treba slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:06

a ganut me može na lijep način i do suza rasplakat priroda, neka glazba ili ples al samo ako je uživo i super izvedba i onda sam radije sama po takvim koncertima i nastupima ... jebote, šta sam se ja znala naplakati po riječkom kazalištu i po crkvenim koncertima ili po kojekakvim ljetnim pozornicama  slusanje muzike - zasto placemo? 3114667799  i suze lijem i nije mi jasno kako to da sam jedina ... drugi svi nasmrt ozbiljni i nije im ništa, ko da su od kamena a ja se vamo cijedim i duša mi puna i širi se ko svemir pa mislim da svima tako isto   slusanje muzike - zasto placemo? 3114667799

al bilo je tu i smiješnih scena kad se neki koncert u ri kazalištu snimao za tv a ja sva uplakana pa kako kamera krene šarati po gledalištu a ja kobajagi tražim nešto po podu da se ne vidi kolko plačem i sva natečena od plakanja slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:10

mene ne trigerira nostalgija jerbo nisam nostalgična, ali mislim da je pimpek dao najbolji opis...
glazba me zna nakostrijesit, naježit, od nožnog palca do korijena kose I trnaca po tjemenu, a onda I zaiskri oko... ja volim te svoje mexico momente, osjećam se budno I živo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:11

kišna glista je napisao/la:teško zaplačem al sam u zadnje vrijeme užas osjetljiva kad učiteljice hvale djecu ... jebate, zamrzila sam roditeljske sastanke zbog toga jerbo mi uvijek knedla u grlu i moram se dobro skoncentrirati da mi suze ne krenu kad  učiteljica priča o maloj ... i inače kad krenem po školi hodat pa me zaustavljaju ovi šta me još ne poznaju  i pitaju jesam ja mama onim dvjema curama i onda ih krene pričat šta mi djeca rade i kako su dobra i pametna i svašta znaju  ... bude baš neugodno slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

eto, i danas taj božićni nastup isto ... jebote, uvijek stojim negdje da ih mogu dobro snimit i onda slušam komentare po publici da čije su one šta najbolje plešu i onda objašnjenja onih koji znaju itd itd a meni suze na oči kad to slušam i tresu mi se ruke pa nemrem snimit kako treba slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

moja stara nikad nije svršavala na mojim roditeljskim sastancima (a bila sam najbolja u svemu pa tako I predsjednica škole slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931) ali ju je bilo duboko sram I neugodno ići na bratove slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:14

Vel'ka Maca je napisao/la:

ali ju je bilo duboko sram I neugodno ići na bratove slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

e, tako i moju .... ima jedan period dok je brat išao u srednju pa sam mu ja išla na roditeljske sastanke jer moja mama nije više imala živaca ... al tada sam se uvjerila da je moj brat fakat imao neku groznu razrednicu ... žena bila bolesna na živce ... ona meni ispriča nešto šta je moj brat napravio a meni to bilo baš super i za pohvalu pa sam joj tako i rekla i još joj i ja dizala živac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:17

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ali ju je bilo duboko sram I neugodno ići na bratove slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

e, tako i moju .... ima jedan period dok je brat išao u srednju pa sam mu ja išla na roditeljske sastanke jer moja mama nije više imala živaca ... al tada sam se uvjerila da je moj brat fakat imao neku groznu razrednicu ... žena bila bolesna na živce ... ona meni ispriča nešto šta je moj brat napravio a meni to bilo baš super i za pohvalu pa sam joj tako i rekla i još joj i ja dizala živac

moj je braco držao reputaciju I u srednjoj I osnovnoj I u višim I u nižim razredima... đavlu je iz torbe uteko slusanje muzike - zasto placemo? 11484130
ali je upisao faks I doživio prosvijetljenje po pitanju ozbiljnosti, odgovornosti, učenja, znanja, itd... odrasto preko noći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:28

[quote="Vel'ka Maca"]
ma, tad kad sam svom bratu išla na roditeljski sam se osvjedočila kako postoje dupla mjerila ... jebote, njemu se zamjeralo za svaku malenkost i to uveličavalo do nebesa ... da ga jebeš, po mnogočemu sam bila daleko gora od njega a meni nikad ništa osim jednom kad mi se prijetilo ukorom pred izbacivanje iz škole al i tu sam na kraju ja ispala prava a ne kriva ... nije mi se brat nikad naučio diplomaciji pa su ga jebali uzduž i poprijeko kako se kome prohtjelo jer je tako dozvolio ... po tome sam ja bila ta koja je bila vrag a moj brat uvijek žrtveno janje ... al istina, nije volio učiti al nisu ni sva djeca za školu niti trebaju biti ... puno je važnije naći posao koji te zadovoljava a čini mi se da je on u tome uspio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:33

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ma, tad kad sam svom bratu išla na roditeljski sam se osvjedočila kako postoje dupla mjerila ... jebote, njemu se zamjeralo za svaku malenkost i to uveličavalo do nebesa ... da ga jebeš, po mnogočemu sam bila daleko gora od njega a meni nikad ništa osim jednom kad mi se prijetilo ukorom pred izbacivanje iz škole al i tu sam na kraju ja ispala prava a ne kriva ... nije mi se brat nikad naučio diplomaciji pa su ga jebali uzduž i poprijeko kako se kome prohtjelo jer je tako dozvolio ... po tome sam ja bila ta koja je bila vrag a moj brat uvijek žrtveno janje ... al istina, nije volio učiti al nisu ni sva djeca za školu niti trebaju biti ... puno je važnije naći posao koji te zadovoljava a čini mi se da je on u tome uspio

I meni se čini da ti je brat našao posao koji je kao stvoren za njega slusanje muzike - zasto placemo? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Yehudi 19.12.14 14:37

Kao odgovor ne ove dvi stranice---- slusanje muzike - zasto placemo? 4273974228
 Hahhahahahaa

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  pizda 19.12.14 14:37

Vel'ka Maca je napisao/la:

I meni se čini da ti je brat našao posao koji je kao stvoren za njega slusanje muzike - zasto placemo? 684758713

jel u legiji stranaca?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Yehudi 19.12.14 14:44

Možda

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 14:47

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

I meni se čini da ti je brat našao posao koji je kao stvoren za njega slusanje muzike - zasto placemo? 684758713

jel u legiji stranaca?

prije sam ti ja za legiju neg moj brat slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931 on kakav je dobar odma bi poginijo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Gost 19.12.14 15:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

I meni se čini da ti je brat našao posao koji je kao stvoren za njega slusanje muzike - zasto placemo? 684758713

jel u legiji stranaca?

prije sam ti ja za legiju neg moj brat slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931 on kakav je dobar odma bi poginijo
slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  antonac 19.12.14 20:18

meni je pok. tata isao na roditeljske jer mama nie imala zivaca.....prie roditeljskog on bi mene posieo predase i upitao: jel bilo neopravdanih, nemoi da se crvenim i da su nam price neuskladjene.....ja bi reko, ma kakvi po ciele dane sam bijo u skoli......a stari bi u samoposluzi kupijo onu rolu papira, uskog za cassu.....i ondak bi se vratijo doma sa sastanka i metar i po te trake bijo je ispunjen moim "nestaslucima" i neopravdanim satima..... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130....

ja sam se u srednjoi skoli na nekim predmetima prvi put pojavijo tek u drugom polugodistu..... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130....profesori uopce nisu znali da postoim niti su me ikad vidieli...... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130

to je bilo u srednjoi.....a kad sam posao na faks bijo sam naibolji student ne na faxu nego na complete sveucilistu u splitu.....jednu godinu prvi, drugu drugi ali nie bilo problema.....shvatijo sam to kao posao i odradijo i dets it.....ljudi se mienjaiu...... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130

i danas sam naibolji u tom s cim se bavim i kad ne budem odo ja u pemsiu (jedva cekam..... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130).....

_________________
daite im da seru....slusanje muzike - zasto placemo? 29xutcyslusanje muzike - zasto placemo? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  antonac 19.12.14 20:29

zaboravijo sam naglasiti.....to oie neidjenje u skolu bilo je uzrokovano cinjenicom da sam se u to vrieme polu-profesijonalno bavijo musicom.....ja sam generacija nene belana, skupa smo u studentskoi iskri i poceli, sa cicom iz blac coffiie i slicnim likovima.....

profesorica iz mathematice mi je dala 2 tek kad sam joi obecao da se nikad u zivotu necu baviti icim sta ima veze sa matematicom (pao sam na popravnom ali nas je volila slusati)
ja sam u to vrieme planirao otic na muzicku academiu u zagreb pa sam to ladno obecao.....i otisao na pravo di sam se iebavo sa statistikom    ..... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130

_________________
daite im da seru....slusanje muzike - zasto placemo? 29xutcyslusanje muzike - zasto placemo? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  antonac 19.12.14 20:31

eto.... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130

_________________
daite im da seru....slusanje muzike - zasto placemo? 29xutcyslusanje muzike - zasto placemo? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Yehudi 19.12.14 20:48

Da nagadjam, reka bih da si  -bijo u bendu- slusanje muzike - zasto placemo? 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  antonac 19.12.14 20:50

jesam, dasta sam.....ali ubilo me to iorganiziranje, razgovori, pregovori (tada sa jugotonom), mene to ubivalo, i ja ti to sve liepo odiebem...... slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130 slusanje muzike - zasto placemo? 11484130

_________________
daite im da seru....slusanje muzike - zasto placemo? 29xutcyslusanje muzike - zasto placemo? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  antonac 19.12.14 20:54

odonda nisam gitaru uzeo u ruke.....gadi mi se.....a 10 godina, svako moie budzenje bilo je, skini kufer sa gitarom sa ormara, zagrij prste 2 sata, malo viezbai, skola, i pcici dalje......svirao sam preko 10 sati dnevno, racunaiuci probe.....

_________________
daite im da seru....slusanje muzike - zasto placemo? 29xutcyslusanje muzike - zasto placemo? 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Yehudi 19.12.14 20:58

Obisijo gitaru o klin, ko boksač rukavice. slusanje muzike - zasto placemo? 167558484
 Sigurno si imo dugu kosu do guice i majice na metal bendove.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

slusanje muzike - zasto placemo? Empty Re: slusanje muzike - zasto placemo?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.