kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  darla 25.12.14 9:07

Sretan Bozic susjedi, da ste mi zivi, zdravi, veseli, najedeni, napijeni, naseksani, ostalo kako tko slobodnim stilom  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1523192931.

Pa zivjeli vi meni!  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1722873399

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Lena 25.12.14 9:17

fala fala i magdaleni,a i darliti.....sretno i berićetno......i svako dobro naravno Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 347140653
diečica čekala djedicu.ali zaspali oko 2-2:30 i djedica donio darove Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3248783815 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3248783815 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3248783815 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3248783815 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3248783815

a mala se potrudila i svima kupila slatkiše,a memi i sjenilo za oči.....pile moje baš me iznenadila Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1354120229
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 25.12.14 11:10

Svim na svijetu, mir, veselje!!!!

Tako me neka srecica preplavljuje vec mjesec dana. Danas je kulminacija!!!! Da nije manija?!?!?!?! Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  pizda 25.12.14 11:15

svima cestit Bozic Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713, nadam se da ste prejedeni raznih delicija i prepuni poklona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 25.12.14 11:26

Vel'ka Maca je napisao/la:Svim na svijetu, mir, veselje!!!!

Tako me neka srecica preplavljuje vec mjesec dana. Danas je kulminacija!!!! Da nije manija?!?!?!?! Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1523192931

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3111943984
kultnixna rajo, dobro vam božićno jutro... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  orion 25.12.14 11:50

svim vjernicima sretan Božić, svim nevjernicima sretni fraj dani, probi po izboru ...... 

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1417595035

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  taja 25.12.14 11:54

Sretno maniaci   Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 727654710 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  baaab 25.12.14 13:37

Pridružujem se u čestitkama Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3248783815

čestit božić i sestrinskom forumu...i svima koji ćire ovamo Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3648725759 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1319762807

Ligejić...svaka čast na hrabrosti u preoblikovanju foruma...
da je stari admin napravio tako neke stvar (znaš i sama koje) po pitanju vizualnog identiteta...već bi ga razapeli, odrali mu kožu i spalili na lomači... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3269603940
iskoristi kredit koji ti daju Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3937479933

skinovi su super stvar...ali teško ćeš naći netki koji je 100% iskoristiv...i koji je na hrvatskom jeziku...
imaš one simulatore...pogedaj ih barem 50-tak...i odaberi ono što ti se u globalu sviđa...ne gledati boje...svjetla...i ostalo...gledaj globalnu sliku...
dugmiće ćeš morati si raditi sama...nema ih na hrvaštini...imaš na forumu o forumima predloške koje su radili drugi...neka ti posluži kao inspiracija...
isto vrijedi i za ikonice...slikice...obavjesti...ili bilo što drugo...uglavnom će se sve svesti na sam tvoj rad...
ono što ti izgleda super u nekoj normalnoj veličini...kad smanjiš na 16x16 px postat će brljotina...
boje...nitko nema isti monitor...grafičku...100 različitih ljudi...vidjet će 100 različitih varijacija jednog te istog...nekome će blještati...nekome će biti pretamno...nekome taman...nekome...

zabavljaj se...i uživaj Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 385113295

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  pizda 25.12.14 13:40

sve ce to Sheldonica sredit, bez brige...Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  baaab 25.12.14 14:30

znam da hoće Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 340181368

još samo jedna "sitnica"....

kada radiš na "refinishu"...radi na što većoj rezoluciji...ako ikako možeš...
na malom monitoru bude sve izgledalo super...ali kad dođe nešto "normalne" veličine....dobiješ da ti je forum manji od trećine stranice (btw...više nitko...ama baš nitko ne koristi rezoluciju 1024x768)...a sadržaj liči na buhice...ikonice treba "gađati"...
nadam se da su sada jasnije popove primjedbe Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 2015976134

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Lena 25.12.14 19:35

pizda je napisao/la:sve ce to Sheldonica sredit, bez brige...Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713
a je ti sladak ovaj mališan na avataru...svaki put mi se lice ozari kaT ga pogledam......neki veseljak Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 26.12.14 4:22

Sretan vam uskrs svima.. Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 26.12.14 20:04

sretan vam ne samo božić nego svaki dan Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Lena 27.12.14 7:36

kišna glista je napisao/la:sretan vam ne samo božić nego svaki dan Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

vidi je kako ovih dana nema dodira sa plebisom  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

nadam se da je malena ozdravila i da ste lijepo uživali kako vam i priliči za ove dana....a bogami i inače Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 2929248443
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 9:11

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sretan vam ne samo božić nego svaki dan Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

vidi je kako ovih dana nema dodira sa plebisom  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

nadam se da je malena ozdravila i da ste lijepo uživali kako vam i priliči za ove dana....a bogami i inače Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 2929248443

malo mi štekao forum, a malo i volja za pisat, istina .... al bilo je lijepo i veselo i mala ozdravila za par dana a ni te dane nije ležala nego mi rondala po kući ... ove godine sam naribala više od kg đumbira, upacala u med i podijelila po teglicama i svima poklonila za božić ... jebote, neću više da je itko bolestan oko mene a mala je sama tražila svoju porciju pa je to začas prošlo

jeste se vi odmorili kako si planirala ? najeli i vecelili ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 9:21

koja dobra ideja za božični poklon, med i đumbir Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 9:38

btw je napisao/la:koja dobra ideja za božični poklon, med i đumbir Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

pa je i ljude je baš razveselilo jer stalno svi pričaju o tome al nikome se ne da to napravit ... a meni gušt pa naribala pun škaf i nakupovala nekih lijepih teglica, meda i voala ... nema da mi više itko kuka da je nezdrav ... kad god mi počnu kukati da ih grebe grlo, da se slabo osjećaju, ja vičem džumbira i meda a oni nako slinavi meni, ajoj, ne da mi se to pravit ... palo mi na pamet da ih treba navuć na to ko na droge ... lijepo podijeliš besplatni uzorak pa kad vide kolko je to dobro, možda će i sami praviti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 9:43

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:koja dobra ideja za božični poklon, med i đumbir Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

pa je i ljude je baš razveselilo jer stalno svi pričaju o tome al nikome se ne da to napravit ... a meni gušt pa naribala pun škaf i nakupovala nekih lijepih teglica, meda i voala ... nema da mi više itko kuka da je nezdrav ... kad god mi počnu kukati da ih grebe grlo, da se slabo osjećaju, ja vičem džumbira i meda a oni nako slinavi meni, ajoj, ne da mi se to pravit ... palo mi na pamet da ih treba navuć na to ko na droge ... lijepo podijeliš besplatni uzorak pa kad vide kolko je to dobro, možda će i sami praviti
aha, hoće sigurno Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1523192931 
tako sam ja svoje navukla na domaće  likeriće i marmelade, pa svi ostali razočarani kad su vidjeli da ovaj božić mema...recesija, ljudovi, recesija...   Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 9:50

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:koja dobra ideja za božični poklon, med i đumbir Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

pa je i ljude je baš razveselilo jer stalno svi pričaju o tome al nikome se ne da to napravit ... a meni gušt pa naribala pun škaf i nakupovala nekih lijepih teglica, meda i voala ... nema da mi više itko kuka da je nezdrav ... kad god mi počnu kukati da ih grebe grlo, da se slabo osjećaju, ja vičem džumbira i meda a oni nako slinavi meni, ajoj, ne da mi se to pravit ... palo mi na pamet da ih treba navuć na to ko na droge ... lijepo podijeliš besplatni uzorak pa kad vide kolko je to dobro, možda će i sami praviti
aha, hoće sigurno Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1523192931 
tako sam ja svoje navukla na domaće  likeriće i marmelade, pa svi ostali razočarani kad su vidjeli da ovaj božić mema...recesija, ljudovi, recesija...   Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

a znam al eto, palo mi na pamet najbližima to poklonit jer ionak od mene dobiju tako nešto, il kakve likere, il travarice, il mješavine čaja pa eto, da bude nešto drugačije ... a i nemam više dovoljno trava pokući ... ove godine mi se nije dalo skupljati toliko ko nekada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 9:58

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:koja dobra ideja za božični poklon, med i đumbir Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713

pa je i ljude je baš razveselilo jer stalno svi pričaju o tome al nikome se ne da to napravit ... a meni gušt pa naribala pun škaf i nakupovala nekih lijepih teglica, meda i voala ... nema da mi više itko kuka da je nezdrav ... kad god mi počnu kukati da ih grebe grlo, da se slabo osjećaju, ja vičem džumbira i meda a oni nako slinavi meni, ajoj, ne da mi se to pravit ... palo mi na pamet da ih treba navuć na to ko na droge ... lijepo podijeliš besplatni uzorak pa kad vide kolko je to dobro, možda će i sami praviti
aha, hoće sigurno Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 1523192931 
tako sam ja svoje navukla na domaće  likeriće i marmelade, pa svi ostali razočarani kad su vidjeli da ovaj božić mema...recesija, ljudovi, recesija...   Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

a znam al eto, palo mi na pamet najbližima to poklonit jer ionak od mene dobiju tako nešto, il kakve likere, il travarice, il mješavine čaja pa eto, da bude nešto drugačije ... a i nemam više dovoljno trava pokući ... ove godine mi se nije dalo skupljati toliko ko nekada
ove godine su svi dobili anđele, uglavnom za na bor, ateisti snjegoviće i kuglice... od sad pa nadalje će dobivati isto svake godine, taman za skupiti jednu pristojnu zbirku i neće biti objesitih vilica  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 10:12

btw je napisao/la:
ove godine su svi dobili anđele, uglavnom za na bor, ateisti snjegoviće i kuglice... od sad pa nadalje će dobivati isto svake godine, taman za skupiti jednu pristojnu zbirku i neće biti objesitih vilica  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

ma meni je super sad kad vidim da su cure pokupile od mene to da su najbolji pokloni oni u koje je uložen trud i koji se sami naprave ... kad sam ih pitala šta bi od mene za božić, iz topa su rekla da hoće da im napravim lutke ko šta sam ih jednom napravila ... a dobro se sjetim tog božića ... dala si truda i isheklala lutke i odjeću i kad su ih vidjele, najprije su vrisnule od sreće a kad su čule da nisu kupljene, objesile lica ... tada su još bile pod utjecajem kozumeristički nastrojenog im ćaće i bake od kojih su dobivale barbika koje bi se začas raspale a te moje lutke i dan danas drže na svom krevetu i izgledaju isto ko i prije pešest godina ... i sad hoće još al kasno se sjetile ... a i one su bile vrijedne i napekle medenjaka za spakirat ... bilo im drago dijeliti svima moje teglice sa đumbirom i svima naširoko objašnjavale kako je to super i kako je seka ozdravila od toga ... ma ... neću više nikad da mi predblagdansko vrijeme prođe u mahnitoj jurnjavi po dućanima ... naštimale si štimung u kući, puštale si finu mujsku, uživale u mirisima pečenja i zabavljale se sve tri i još pokoja njihova kolegica kako je tko ulazio u kuću i svi sretni i zadovoljni ... a kad se samo sjetim na šta mi je ovo vrijeme ličilo par godina unazad i sati i sati provedenih po kojekakvim trgovačkim centrima i izađeš blijed od one umjetne rasvjete i nesretan jer ti nofčanik ispraznit a nit si koga razveselio, nit si sam uživo - sve skupa jedno prazno ništa ! eto, meni to nikako nije ni malo ni svečano ni blagdanski ... meni je super sad kad mi se pred blagdane kuća pretvori u radijonicu djeda mraza i stalno nešto smišljamo i pravimo i gledat djecu kako se vesele tome i zamišljaju kako će tko biti iznenađen svojim poklonom ... i maknut se od onog ludila koje vlada oko tebe, šetati prirodom i slušati kako sve još spava i zamišljati kako će ubrzo proljeće ... to je meni pravi božić

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 10:18

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
ove godine su svi dobili anđele, uglavnom za na bor, ateisti snjegoviće i kuglice... od sad pa nadalje će dobivati isto svake godine, taman za skupiti jednu pristojnu zbirku i neće biti objesitih vilica  Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

ma meni je super sad kad vidim da su cure pokupile od mene to da su najbolji pokloni oni u koje je uložen trud i koji se sami naprave ... kad sam ih pitala šta bi od mene za božić, iz topa su rekla da hoće da im napravim lutke ko šta sam ih jednom napravila ... a dobro se sjetim tog božića ... dala si truda i isheklala lutke i odjeću i kad su ih vidjele, najprije su vrisnule od sreće a kad su čule da nisu kupljene, objesile lica ... tada su još bile pod utjecajem kozumeristički nastrojenog im ćaće i bake od kojih su dobivale  barbika koje bi se začas raspale a te moje lutke i dan danas drže na svom krevetu i izgledaju isto ko i prije pešest godina ... i sad hoće još al kasno se sjetile ... a i one su bile vrijedne i napekle medenjaka za spakirat ... bilo im drago dijeliti svima moje teglice sa đumbirom i svima naširoko objašnjavale kako je to super i kako je seka ozdravila od toga ... ma ... neću više nikad da mi predblagdansko vrijeme prođe u mahnitoj jurnjavi po dućanima ... naštimale si štimung u kući, puštale si finu mujsku, uživale u mirisima pečenja i zabavljale se sve tri i još pokoja njihova kolegica kako je tko ulazio u kuću i svi sretni i zadovoljni ... a kad se samo sjetim na šta mi je ovo vrijeme ličilo par godina unazad i sati i sati provedenih po kojekakvim trgovačkim centrima i izađeš blijed od one umjetne rasvjete i nesretan jer ti nofčanik ispraznit a nit si koga razveselio, nit si sam uživo - sve skupa jedno prazno ništa ! eto, meni to nikako nije ni malo ni svečano ni blagdanski ... meni je super sad kad mi se pred blagdane kuća pretvori u radijonicu djeda mraza i stalno nešto smišljamo i pravimo i gledat djecu kako se vesele tome i zamišljaju kako će tko biti iznenađen svojim poklonom ... i maknut se od onog ludila koje vlada oko tebe, šetati prirodom i slušati kako sve još spava i zamišljati kako će ubrzo proljeće ... to je meni pravi božić
Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 684758713
gospa, popolnoma se strinjam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  baaab 27.12.14 12:30

'di je maacaa? Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 4273974228

samo ona primjeti detalje poput...nove favikone u browseru... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3608033374

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 14:35

baaab je napisao/la:

samo ona primjeti detalje poput...nove favikone u browseru... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3608033374

primietila sam i ja al nisam znala da treba komentirati Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 11484130

inače, stigla prava zima ... ne ona kobajagi nego ona prava ... i u krku miriše na snijeg i to svojski ... jebote, di sam ono lopatu spremila ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Gost 27.12.14 15:28

Svima redom I sve po spisku...cestitam.... Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3111943984 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 647878145 Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Čestit Božić i sretna Nova Godina! - Page 2 Empty Re: Čestit Božić i sretna Nova Godina!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.