kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 11:52

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a ha ... ok ... pa dobro ... to zna bit šokantno ako nije planirato al opet ne znači da je dugoročno loše ... jebga, meni je mlađa bila neplanirana i plakala sam od muke kad sam saznala a eto sad mi ispo pravi mali anđeo

onu sliku u keceljici bi trebala poslat u NG, super je... Wajter raport - Page 35 1523192931
ma, ono je više za obiteljski album jer joj je to bila omiljena haljina ... nije ju skidala sa sebe a kad ju je prerasla nije ju dala nikome ... dan danas ju čuva i proba obući ... al fora je jer je u to vrijeme dobila za poklon i neke male štiklice pa je tako nabadala po krku ko neka mala gospoja ... svi su se okretali za njom i imala sam problema ljudima zabranit da ju slikavaju jer je izgledala ko neka mala lutka - skroz nestvarno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 11:55

al starija mi je super ispala ... prava djevica ... bolesna ali ne toliko da mora ležati pa dosadu ubija čišćenjem ... izglancala mi cijeli kredenac, sve povadila, preslaguje, baca šta ne treba, baca sve što je rok proteko  ... ma divota Wajter raport - Page 35 4024472575  nju neću više ni slati u školu ... bit će moja  pepeljuga Wajter raport - Page 35 11484130

koje lijepo vrijeme ... obišla terasu i niknula mi i potočarka ... to nisam nikad sijala al kako sam nabavljala sjeme od nekih eko uzgajivača, uzela i to i nekakav kineski kupus da vidim na šta to liči

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:03

ona moja mačka se ponaša već ko prava trudnjača ... počela je jest sve šta mačke inače ne jedu ... mala mi voli jest slanutak pa svako toliko kuham to i stoji na stolu kao grickalica ... mačka sad jede slanutak ... jučer kuhala za ručak razno povrće i klinke pobrstile sve osim poriluka ... eno sad mačka i to jede Wajter raport - Page 35 1523192931 sad čekam da počne mjaukati kad počnemo vaditi kisele krastavce Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.03.15 12:04

kišna glista je napisao/la:
ma, ono je više za obiteljski album jer joj je to bila omiljena haljina ... nije ju skidala sa sebe a kad ju je prerasla nije ju dala nikome ... dan danas ju čuva i proba obući ... al fora je jer je u to vrijeme dobila za poklon i neke male štiklice pa je tako nabadala po krku ko neka mala gospoja ... svi su se okretali za njom i imala sam problema ljudima zabranit da ju slikavaju jer je izgledala ko neka mala lutka - skroz nestvarno

nisam ni znao da ti je to kcer, mislijo sam da si stavila sliku jer ti je lijepa...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:08

kišna glista je napisao/la:ona moja mačka se ponaša već ko prava trudnjača ... počela je jest sve šta mačke inače ne jedu ... mala mi voli jest slanutak pa svako toliko kuham to i stoji na stolu kao grickalica ... mačka sad jede slanutak ... jučer kuhala za ručak razno povrće i klinke pobrstile sve osim poriluka ... eno sad mačka i to jede Wajter raport - Page 35 1523192931  sad čekam da počne mjaukati kad počnemo vaditi kisele krastavce Wajter raport - Page 35 1523192931

Wajter raport - Page 35 11484130

znaš kako je moja kuja sve tamanila...i to više nego duple porcije od mužjaka. a slistila ih je obje brže nego je on tu jednu Wajter raport - Page 35 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ma, ono je više za obiteljski album jer joj je to bila omiljena haljina ... nije ju skidala sa sebe a kad ju je prerasla nije ju dala nikome ... dan danas ju čuva i proba obući ... al fora je jer je u to vrijeme dobila za poklon i neke male štiklice pa je tako nabadala po krku ko neka mala gospoja ... svi su se okretali za njom i imala sam problema ljudima zabranit da ju slikavaju jer je izgledala ko neka mala lutka - skroz nestvarno

nisam ni znao da ti je to kcer, mislijo sam da si stavila sliku jer ti je lijepa...Wajter raport - Page 35 684758713

u to vrijeme sam baš patila od paranoje da će mi netko ukrasti djecu .... kako živimo u centru grada gdje su ljeti gužve, male su mi poprilično slobodno šetale od najranijih dana oko kuće a blizu nam je glavna ulica gdje su gužve ... uvijek sam ja tu bila u blizini ali me brinulo jer su previše pažnje privlačile ... zato sam i nabavila onu kuju i uvježbala ju da stalno hoda za djecom i prati ih u stopu i da ih traži ako ih izgubi sa vidika ... da mogu na miru ručak skuvat dok se igraju pred kućom i da djecu ne davim svojim paranojama ... zato je kuji onoliko nabildan materinji insekt ... kad su djeca odrasla, našla ona sebi novo mladunče ... nema veze koje vrste, glavno da ima brinuti i trčati za nekim Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:11

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ona moja mačka se ponaša već ko prava trudnjača ... počela je jest sve šta mačke inače ne jedu ... mala mi voli jest slanutak pa svako toliko kuham to i stoji na stolu kao grickalica ... mačka sad jede slanutak ... jučer kuhala za ručak razno povrće i klinke pobrstile sve osim poriluka ... eno sad mačka i to jede Wajter raport - Page 35 1523192931  sad čekam da počne mjaukati kad počnemo vaditi kisele krastavce Wajter raport - Page 35 1523192931

Wajter raport - Page 35 11484130

znaš kako je moja kuja sve tamanila...i to više nego duple porcije od mužjaka. a slistila ih je obje brže nego je on tu jednu Wajter raport - Page 35 3776795594

a jesu smiješne kad ih krene ... i noću je love neke nervoze pa malo napada i grize mi noge a malo mi se uvaljuje pod pokrivač ... skroz je popizdila Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:26

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ona moja mačka se ponaša već ko prava trudnjača ... počela je jest sve šta mačke inače ne jedu ... mala mi voli jest slanutak pa svako toliko kuham to i stoji na stolu kao grickalica ... mačka sad jede slanutak ... jučer kuhala za ručak razno povrće i klinke pobrstile sve osim poriluka ... eno sad mačka i to jede Wajter raport - Page 35 1523192931  sad čekam da počne mjaukati kad počnemo vaditi kisele krastavce Wajter raport - Page 35 1523192931

Wajter raport - Page 35 11484130

znaš kako je moja kuja sve tamanila...i to više nego duple porcije od mužjaka. a slistila ih je obje brže nego je on tu jednu Wajter raport - Page 35 3776795594

a jesu smiješne kad ih krene ... i noću je love neke nervoze pa malo napada i grize mi noge a malo mi se uvaljuje pod pokrivač ... skroz je popizdila Wajter raport - Page 35 1523192931

trudničko ludilo Wajter raport - Page 35 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:36

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ona moja mačka se ponaša već ko prava trudnjača ... počela je jest sve šta mačke inače ne jedu ... mala mi voli jest slanutak pa svako toliko kuham to i stoji na stolu kao grickalica ... mačka sad jede slanutak ... jučer kuhala za ručak razno povrće i klinke pobrstile sve osim poriluka ... eno sad mačka i to jede Wajter raport - Page 35 1523192931  sad čekam da počne mjaukati kad počnemo vaditi kisele krastavce Wajter raport - Page 35 1523192931

Wajter raport - Page 35 11484130

znaš kako je moja kuja sve tamanila...i to više nego duple porcije od mužjaka. a slistila ih je obje brže nego je on tu jednu Wajter raport - Page 35 3776795594

a jesu smiješne kad ih krene ... i noću je love neke nervoze pa malo napada i grize mi noge a malo mi se uvaljuje pod pokrivač ... skroz je popizdila Wajter raport - Page 35 1523192931

trudničko ludilo Wajter raport - Page 35 1619348112

kako ju je krenulo, imam osjećaj da će biti prava emancipirata mačka ... em davi za popizdit, em ju ulovile trudničke želje a kad se mladi okote, ruku bih mogla dat u vatru da će ih odmah uvalit kuji na dojenje ... a kuja kakva je tradicionalka, odma će opet pokrenut laktaciju i bit sretna da netko opet ovisi o njoj i da nekom treba Wajter raport - Page 35 3114667799

nego, jesi uspjela udomiti sve psiće ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:38

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Wajter raport - Page 35 11484130

znaš kako je moja kuja sve tamanila...i to više nego duple porcije od mužjaka. a slistila ih je obje brže nego je on tu jednu Wajter raport - Page 35 3776795594

a jesu smiješne kad ih krene ... i noću je love neke nervoze pa malo napada i grize mi noge a malo mi se uvaljuje pod pokrivač ... skroz je popizdila Wajter raport - Page 35 1523192931

trudničko ludilo Wajter raport - Page 35 1619348112

kako ju je krenulo, imam osjećaj da će biti prava emancipirata mačka ... em davi za popizdit, em ju ulovile trudničke želje a kad se mladi okote, ruku bih mogla dat u vatru da će ih odmah uvalit kuji na dojenje ... a kuja kakva je tradicionalka, odma će opet pokrenut laktaciju i bit sretna da netko opet ovisi o njoj i da nekom treba Wajter raport - Page 35 3114667799  

eto, i svi zadovoljni...mačka noge na stol, ko i svaka spermusha,,,,jel,,,,, Wajter raport - Page 35 3776795594
kuja će bit presretna s mačićima, a ti nemaš niakkve brige oko njih Wajter raport - Page 35 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:39

Alhambra je napisao/la:
eto, i svi zadovoljni...mačka noge na stol, ko i svaka spermusha,,,,jel,,,,, Wajter raport - Page 35 3776795594
kuja će bit presretna s mačićima, a ti nemaš niakkve brige oko njih Wajter raport - Page 35 11484130

pa zato sam i pustila to prvo leglo da vidim i to čudo a onda će spermuša na podvezivanje jajnika pa nek se prca nakon toga kolko joj drago

a ja prijavim kuju kao novu vrstu psa ... pas klinčar ilitiga pas koji je zadužen za čuvanje klinčarije Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:40

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
eto, i svi zadovoljni...mačka noge na stol, ko i svaka spermusha,,,,jel,,,,, Wajter raport - Page 35 3776795594
kuja će bit presretna s mačićima, a ti nemaš niakkve brige oko njih Wajter raport - Page 35 11484130

pa zato sam i pustila to prvo leglo da vidim i to čudo a onda će spermuša na podvezivanje jajnika pa nek se prca nakon toga kolko joj drago

kad ono dolaze mačići?
nemoj to ne slikavat Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:42

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
eto, i svi zadovoljni...mačka noge na stol, ko i svaka spermusha,,,,jel,,,,, Wajter raport - Page 35 3776795594
kuja će bit presretna s mačićima, a ti nemaš niakkve brige oko njih Wajter raport - Page 35 11484130

pa zato sam i pustila to prvo leglo da vidim i to čudo a onda će spermuša na podvezivanje jajnika pa nek se prca nakon toga kolko joj drago

kad ono dolaze mačići?
nemoj to ne slikavat Wajter raport - Page 35 684758713

a ne brojim dane ... al negdje za mjesec i po dana ... taman kad proljeće bude u punom jeku a i turisti krenu hodati oko moje kuće ... lijepo pustim kuju sa mačićima pred kuću i neka ih tamo doji i izvodi performans pa će valjda bit i lakše udomiti ih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:45

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
eto, i svi zadovoljni...mačka noge na stol, ko i svaka spermusha,,,,jel,,,,, Wajter raport - Page 35 3776795594
kuja će bit presretna s mačićima, a ti nemaš niakkve brige oko njih Wajter raport - Page 35 11484130

pa zato sam i pustila to prvo leglo da vidim i to čudo a onda će spermuša na podvezivanje jajnika pa nek se prca nakon toga kolko joj drago

kad ono dolaze mačići?
nemoj to ne slikavat Wajter raport - Page 35 684758713

a ne brojim dane ... al negdje za mjesec i po dana ... taman kad proljeće bude u punom jeku a i turisti krenu hodati oko moje kuće ... lijepo pustim kuju sa mačićima pred kuću i neka ih tamo doji i izvodi performans pa će valjda bit i lakše udomiti ih

i naplaćivat performans...nema gledanja bez 20 kn Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:49

jooj, ja bih mali' mačaka... gro!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:50

al da zauvijek ostanu male....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:53

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa zato sam i pustila to prvo leglo da vidim i to čudo a onda će spermuša na podvezivanje jajnika pa nek se prca nakon toga kolko joj drago

kad ono dolaze mačići?
nemoj to ne slikavat Wajter raport - Page 35 684758713

a ne brojim dane ... al negdje za mjesec i po dana ... taman kad proljeće bude u punom jeku a i turisti krenu hodati oko moje kuće ... lijepo pustim kuju sa mačićima pred kuću i neka ih tamo doji i izvodi performans pa će valjda bit i lakše udomiti ih

i naplaćivat performans...nema gledanja bez 20 kn Wajter raport - Page 35 1523192931

e tu sam se zajebala ... trebala sam odma kuju naučit da prosi i nosi šešir naokolo još dok je klinke branila pred drugima ... al stvarno je predobar pas ... al dobro, i onaj prethodni mi je bio super i ispunio svoju svrhu ... on je pak morao čuvati mene Wajter raport - Page 35 1523192931 ljudi nisu svjesni koliko se može od pasa čuda stvarati ako ih se dobro odgoji ... zaista su mi uvijek bili desna ruka više nego ljudi ... kako sam vidjela da nisam mogla računati na bivšeg da bude pravi otac koji će brinuti za djecu, palo mi na pamet da se da psa naučiti biti drugi roditelj ili nanny ko u petru panu i fakat se da i funkcionira i to dugoročno ... eto i mačke su na kraju profitirale na tome Wajter raport - Page 35 1523192931 sad je jedino problem kako ju stalno držati zaposlenom ... možda ju mogu iznajmljivati kao nanny pa nek zarađuje i ona

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 12:54

Vel'ka Maca je napisao/la:al da zauvijek ostanu male....

daš im svak idan da piju rakije i onda zaostanu u razvoju i ostanu male ... eto, uvalim ti cijelo leglo pa ćeš imati uvijek društvo za izlazit u rakija bar u rijeci Wajter raport - Page 35 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 13:00

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:al da zauvijek ostanu male....

daš im svak idan da piju rakije i onda zaostanu u razvoju i ostanu male ... eto, uvalim ti cijelo leglo pa ćeš imati uvijek društvo za izlazit u rakija bar u rijeci Wajter raport - Page 35 1619348112

nosila bi ih u košari od šiblja I imala bi sedam malih napršnjaka za sedam mini rakijica za sedam mali' mačića Wajter raport - Page 35 1523192931
totalno sam luda za tim mačjim izdancima. luda. totalno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 13:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:al da zauvijek ostanu male....

daš im svak idan da piju rakije i onda zaostanu u razvoju i ostanu male ... eto, uvalim ti cijelo leglo pa ćeš imati uvijek društvo za izlazit u rakija bar u rijeci Wajter raport - Page 35 1619348112

nosila bi ih u košari od šiblja I imala bi sedam malih napršnjaka za sedam mini rakijica za sedam mali' mačića Wajter raport - Page 35 1523192931
totalno sam luda za tim mačjim izdancima. luda. totalno.

super ideja za neku trojme sliku samo da još nađem dobru podlogu Wajter raport - Page 35 1523192931 velka maca i sedam malih mačića rakijaju zajedno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 13:24

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kad ono dolaze mačići?
nemoj to ne slikavat Wajter raport - Page 35 684758713

a ne brojim dane ... al negdje za mjesec i po dana ... taman kad proljeće bude u punom jeku a i turisti krenu hodati oko moje kuće ... lijepo pustim kuju sa mačićima pred kuću i neka ih tamo doji i izvodi performans pa će valjda bit i lakše udomiti ih

i naplaćivat performans...nema gledanja bez 20 kn Wajter raport - Page 35 1523192931

e tu sam se zajebala ... trebala sam odma kuju naučit da prosi i nosi šešir naokolo još dok je klinke branila pred drugima ... al stvarno je predobar pas ... al dobro, i onaj prethodni mi je bio super i ispunio svoju svrhu ... on je pak morao čuvati mene Wajter raport - Page 35 1523192931  ljudi nisu svjesni koliko se može od pasa čuda stvarati ako ih se dobro odgoji ... zaista su mi uvijek bili desna ruka više nego ljudi ... kako sam vidjela da nisam mogla računati na bivšeg da bude pravi otac koji će brinuti za djecu, palo mi na pamet da se  da psa naučiti biti drugi roditelj ili nanny ko u petru panu i fakat se da i funkcionira i to dugoročno ... eto i mačke su na kraju profitirale na tome Wajter raport - Page 35 1523192931 sad je jedino problem kako ju stalno držati zaposlenom ... možda ju mogu iznajmljivati kao nanny pa nek zarađuje i ona

velika istina. isto tako nisu svjesni kako pas razumije sve što mu se govori.
ovo moje zadnje leglo bilo je leglo na kojem sam naučila da čak i tako maleni, znači od 7-8 tjedana starosti, već nakon par pokušaja razumiju što se od njih traži i to i pokažu.
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:24

Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 35 1523192931 osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:28

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 35 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:43

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 35 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

a i oni su različiti i različito reagiraju n te vibre ... onaj moj stari bi na negativu krenuo zubima pa zbog toga nije mogao biti dobar bebisiter ... al ova sada je smirena i samo blokira tijelom pa može ... neki dan sam nakon dugo vremena otišla kod roditelja po one svoje lp ploče i krenulo me listanje starih fotoalbuma ... mama mi je nako dosta nabrušena, mrgudna al uvijek ... to je kod nje postala konstanta al naučiš ignorirat i sve ok ... al moj pas ! ha ha ha ... ušla kuja za mnom u dnevnu sobu i samo pogledala moju mater, pogledala mene i okrenula se i otišla nazad u hodnik Wajter raport - Page 35 3114667799 pita moja mama što neće u sobu ... nisam odgovorila na to pitanje Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:44

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 35 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

a i oni su različiti i različito reagiraju n te vibre ... onaj moj stari bi na negativu krenuo zubima pa zbog toga nije mogao biti dobar bebisiter ... al ova sada je smirena i samo blokira tijelom pa može ... neki dan sam nakon dugo vremena otišla kod roditelja po one svoje lp ploče i krenulo me listanje starih fotoalbuma ... mama mi je nako dosta  nabrušena, mrgudna  al uvijek ... to je kod nje postala konstanta al naučiš ignorirat i sve ok ... al moj pas ! ha ha ha ... ušla kuja za mnom u dnevnu sobu i samo pogledala moju mater, pogledala mene  i okrenula se i otišla nazad u hodnik Wajter raport - Page 35 3114667799  pita moja mama što neće u sobu ... nisam odgovorila na to pitanje Wajter raport - Page 35 1523192931

heh, ponekad je bolje prešutjeti, slažem se Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.