kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 13:24

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kad ono dolaze mačići?
nemoj to ne slikavat Wajter raport - Page 36 684758713

a ne brojim dane ... al negdje za mjesec i po dana ... taman kad proljeće bude u punom jeku a i turisti krenu hodati oko moje kuće ... lijepo pustim kuju sa mačićima pred kuću i neka ih tamo doji i izvodi performans pa će valjda bit i lakše udomiti ih

i naplaćivat performans...nema gledanja bez 20 kn Wajter raport - Page 36 1523192931

e tu sam se zajebala ... trebala sam odma kuju naučit da prosi i nosi šešir naokolo još dok je klinke branila pred drugima ... al stvarno je predobar pas ... al dobro, i onaj prethodni mi je bio super i ispunio svoju svrhu ... on je pak morao čuvati mene Wajter raport - Page 36 1523192931  ljudi nisu svjesni koliko se može od pasa čuda stvarati ako ih se dobro odgoji ... zaista su mi uvijek bili desna ruka više nego ljudi ... kako sam vidjela da nisam mogla računati na bivšeg da bude pravi otac koji će brinuti za djecu, palo mi na pamet da se  da psa naučiti biti drugi roditelj ili nanny ko u petru panu i fakat se da i funkcionira i to dugoročno ... eto i mačke su na kraju profitirale na tome Wajter raport - Page 36 1523192931 sad je jedino problem kako ju stalno držati zaposlenom ... možda ju mogu iznajmljivati kao nanny pa nek zarađuje i ona

velika istina. isto tako nisu svjesni kako pas razumije sve što mu se govori.
ovo moje zadnje leglo bilo je leglo na kojem sam naučila da čak i tako maleni, znači od 7-8 tjedana starosti, već nakon par pokušaja razumiju što se od njih traži i to i pokažu.
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:24

Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 36 1523192931 osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:28

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 36 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:43

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 36 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

a i oni su različiti i različito reagiraju n te vibre ... onaj moj stari bi na negativu krenuo zubima pa zbog toga nije mogao biti dobar bebisiter ... al ova sada je smirena i samo blokira tijelom pa može ... neki dan sam nakon dugo vremena otišla kod roditelja po one svoje lp ploče i krenulo me listanje starih fotoalbuma ... mama mi je nako dosta nabrušena, mrgudna al uvijek ... to je kod nje postala konstanta al naučiš ignorirat i sve ok ... al moj pas ! ha ha ha ... ušla kuja za mnom u dnevnu sobu i samo pogledala moju mater, pogledala mene i okrenula se i otišla nazad u hodnik Wajter raport - Page 36 3114667799 pita moja mama što neće u sobu ... nisam odgovorila na to pitanje Wajter raport - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 14:44

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pravilan odgoj je i preduvjet za divnu komunikaciju s njima. oni osjete i naše raspoloženje i znaju pokazat i suosjećaje.

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 36 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

a i oni su različiti i različito reagiraju n te vibre ... onaj moj stari bi na negativu krenuo zubima pa zbog toga nije mogao biti dobar bebisiter ... al ova sada je smirena i samo blokira tijelom pa može ... neki dan sam nakon dugo vremena otišla kod roditelja po one svoje lp ploče i krenulo me listanje starih fotoalbuma ... mama mi je nako dosta  nabrušena, mrgudna  al uvijek ... to je kod nje postala konstanta al naučiš ignorirat i sve ok ... al moj pas ! ha ha ha ... ušla kuja za mnom u dnevnu sobu i samo pogledala moju mater, pogledala mene  i okrenula se i otišla nazad u hodnik Wajter raport - Page 36 3114667799  pita moja mama što neće u sobu ... nisam odgovorila na to pitanje Wajter raport - Page 36 1523192931

heh, ponekad je bolje prešutjeti, slažem se Wajter raport - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 03.03.15 20:23

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

da, ali ne do svih ... psi su u biti vrlo isključivi po tom pitanju ... nemreš ih slagati nikako pa da namjestiš ne znam kakav osmjeh od uha do uha ako si iznutra neurozan Wajter raport - Page 36 1523192931  osim, naravno, ako si ih razmazio i naviknuo na ucjene hranom ... e onda badava sve ... potkupljiv pas je isto kao i potkupljiv čovjek

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

a i oni su različiti i različito reagiraju n te vibre ... onaj moj stari bi na negativu krenuo zubima pa zbog toga nije mogao biti dobar bebisiter ... al ova sada je smirena i samo blokira tijelom pa može ... neki dan sam nakon dugo vremena otišla kod roditelja po one svoje lp ploče i krenulo me listanje starih fotoalbuma ... mama mi je nako dosta  nabrušena, mrgudna  al uvijek ... to je kod nje postala konstanta al naučiš ignorirat i sve ok ... al moj pas ! ha ha ha ... ušla kuja za mnom u dnevnu sobu i samo pogledala moju mater, pogledala mene  i okrenula se i otišla nazad u hodnik Wajter raport - Page 36 3114667799  pita moja mama što neće u sobu ... nisam odgovorila na to pitanje Wajter raport - Page 36 1523192931

heh, ponekad je bolje prešutjeti, slažem se Wajter raport - Page 36 1523192931



hahahah.... soba je soba al sigurno je sigurno Wajter raport - Page 36 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 21:35

orion je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

tako je...osjete oni naše vibre, ma kakve one bile

a i oni su različiti i različito reagiraju n te vibre ... onaj moj stari bi na negativu krenuo zubima pa zbog toga nije mogao biti dobar bebisiter ... al ova sada je smirena i samo blokira tijelom pa može ... neki dan sam nakon dugo vremena otišla kod roditelja po one svoje lp ploče i krenulo me listanje starih fotoalbuma ... mama mi je nako dosta  nabrušena, mrgudna  al uvijek ... to je kod nje postala konstanta al naučiš ignorirat i sve ok ... al moj pas ! ha ha ha ... ušla kuja za mnom u dnevnu sobu i samo pogledala moju mater, pogledala mene  i okrenula se i otišla nazad u hodnik Wajter raport - Page 36 3114667799  pita moja mama što neće u sobu ... nisam odgovorila na to pitanje Wajter raport - Page 36 1523192931

heh, ponekad je bolje prešutjeti, slažem se Wajter raport - Page 36 1523192931



hahahah.... soba je soba al sigurno je sigurno Wajter raport - Page 36 3111943984

a da ... meni su baš zato psi posebno dragi ... po njima i njihovim reakcijama do ljudi možeš i ljude pročitati ... ima ljudi zbog kojih moja kuja ne prestaje lajati ako mi u kuću uđu ... ima onih koje uvede i odrola crveni tepih ... samo ju pogledam i sve mi je jasno Wajter raport - Page 36 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.15 23:52

htjedoh staviti sari na proljecu sliku procvjetale ame kod moje kuce. Slicno tresnji, onaj japanski stih, samo vise balkanski, dzanarski Wajter raport - Page 36 684758713 .... ali nisam uspjela preko mob-a. Sutra pokusam navecer sa lap topa a u zbilji amule vise nece  biti, najavljuju oluju. Kako najavljuju nece biti ni nas .... idem pogledati borbu rockyja i creeda i onda u krpe. Dizem se u 4 i pol moju madam susannu odvesti u toilette i setnju ... Wajter raport - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 0:45

lastavica je napisao/la:htjedoh staviti sari na proljecu sliku procvjetale ame kod moje kuce. Slicno tresnji, onaj japanski stih, samo vise balkanski, dzanarski Wajter raport - Page 36 684758713 .... ali nisam uspjela preko mob-a. Sutra pokusam navecer sa lap topa a u zbilji amule vise nece  biti, najavljuju oluju. Kako najavljuju nece biti ni nas .... idem pogledati borbu rockyja i creeda i onda u krpe. Dizem se u 4 i pol moju madam susannu odvesti u toilette i setnju ... Wajter raport - Page 36 684758713

uvijek sam se čudila onima kojima se da lagati da ikoga izvode u šetnju a kamoli ujutro .... oni koji to čine nisu hipohondri a kamoli neki pesimisti ... jutarnja šetnja je ona koja nas na noge diže

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 1:25

lastavica je napisao/la:htjedoh staviti sari na proljecu sliku procvjetale ame kod moje kuce. Slicno tresnji, onaj japanski stih, samo vise balkanski, dzanarski Wajter raport - Page 36 684758713 .... ali nisam uspjela preko mob-a. Sutra pokusam navecer sa lap topa a u zbilji amule vise nece  biti, najavljuju oluju. Kako najavljuju nece biti ni nas .... idem pogledati borbu rockyja i creeda i onda u krpe. Dizem se u 4 i pol moju madam susannu odvesti u toilette i setnju ... Wajter raport - Page 36 684758713
kad budes mogla - stavi slikicu. bas se veselim. zelim ti da se lijepo naspavas. odmaraj - to je najvaznije. ja cu veceras do pokasno pa cu i ja malo uz TV

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 8:43

lagana kisica, 10 stupnjeva. Totalni opozit od jucerasnjeg prekrasnog dana. Meteorolozi najavljuju toliko tog da vise ni sami ne znaju jesu li sto propustili. Uglavnom i kise i oluje i snjegovi i tuca, grad, selo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 04.03.15 9:07

Jučer sunčato adanas onako, malo oblačno ali barem ne pada kiša kao šta je u najavi.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 9:18

Yehudi je napisao/la:Jučer sunčato adanas onako, malo oblačno ali barem ne pada kiša kao šta je u najavi.

jeste ozdravili?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 9:20

ovdje vise nije kisica vec pada konkretnie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 9:24

pizda je napisao/la:ovdje vise nije kisica vec pada konkretnie...

ja ću mlade danas dobit... nema ništa, ništa posla... jaoj-jaoj
I kod nas paducka.... bez kišobrana sam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 10:06

pizda je napisao/la:lagana kisica, 10 stupnjeva. Totalni opozit od jucerasnjeg prekrasnog dana. Meteorolozi najavljuju toliko tog da vise ni sami ne znaju jesu li sto propustili. Uglavnom i kise i oluje i snjegovi i tuca, grad, selo...
Svasta kod nas najavljuju. Zbog toga ne izlazim u plodine nego cekam frenda s biciklom da donese rekbu ....  Wajter raport - Page 36 1523192931  jesi vidio kako decko pici na onoj bicikleti, nikakva elementarna  nepogoda ga ne moze zaustaviti ... Wajter raport - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 10:26

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje vise nije kisica vec pada konkretnie...

ja ću mlade danas dobit... nema ništa, ništa posla... jaoj-jaoj
I kod nas paducka.... bez kišobrana sam

sta ce ti kisobran kad ti je auto pred kucom parkirat...Wajter raport - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 10:27

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:lagana kisica, 10 stupnjeva. Totalni opozit od jucerasnjeg prekrasnog dana. Meteorolozi najavljuju toliko tog da vise ni sami ne znaju jesu li sto propustili. Uglavnom i kise i oluje i snjegovi i tuca, grad, selo...
Svasta kod nas najavljuju. Zbog toga ne izlazim u plodine nego cekam frenda s biciklom da donese rekbu ....  Wajter raport - Page 36 1523192931  jesi vidio kako decko pici na onoj bicikleti, nikakva elementarna  nepogoda ga ne moze zaustaviti ... Wajter raport - Page 36 684758713

sta ja znam, vidim ih po placi kako jure prema kioscima sa burekom. Sta dovoze po narudzbi? Wajter raport - Page 36 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 10:34

opet kiša nakon jučerašnjeg proljetnog dana Wajter raport - Page 36 2758896589 ko da se svaki dan budim u drugoj klimatskoj zoni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 10:35

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:lagana kisica, 10 stupnjeva. Totalni opozit od jucerasnjeg prekrasnog dana. Meteorolozi najavljuju toliko tog da vise ni sami ne znaju jesu li sto propustili. Uglavnom i kise i oluje i snjegovi i tuca, grad, selo...
Svasta kod nas najavljuju. Zbog toga ne izlazim u plodine nego cekam frenda s biciklom da donese rekbu ....  Wajter raport - Page 36 1523192931  jesi vidio kako decko pici na onoj bicikleti, nikakva elementarna  nepogoda ga ne moze zaustaviti ... Wajter raport - Page 36 684758713

sta ja znam, vidim ih po placi kako jure prema kioscima sa burekom. Sta dovoze po narudzbi? Wajter raport - Page 36 1523192931


Mi narucujemo burek od brace. I dodje nam onaj mrsavi crni decko, a uvijek isti na toj bicikli. burek sam upravo pojela, bas im je fin .... Wajter raport - Page 36 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 10:36

kišna glista je napisao/la:opet kiša nakon jučerašnjeg proljetnog dana Wajter raport - Page 36 2758896589   ko da se svaki dan budim u drugoj klimatskoj zoni

ako zapuse bura ko sto najavljuju bit ce ti uskoro jos jedna klimatska zona a na mostu jedno 200 km na sat...Wajter raport - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 10:36

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:lagana kisica, 10 stupnjeva. Totalni opozit od jucerasnjeg prekrasnog dana. Meteorolozi najavljuju toliko tog da vise ni sami ne znaju jesu li sto propustili. Uglavnom i kise i oluje i snjegovi i tuca, grad, selo...
Svasta kod nas najavljuju. Zbog toga ne izlazim u plodine nego cekam frenda s biciklom da donese rekbu ....  Wajter raport - Page 36 1523192931  jesi vidio kako decko pici na onoj bicikleti, nikakva elementarna  nepogoda ga ne moze zaustaviti ... Wajter raport - Page 36 684758713

sta ja znam, vidim ih po placi kako jure prema kioscima sa burekom. Sta dovoze po narudzbi? Wajter raport - Page 36 1523192931


Mi narucujemo burek od brace. I dodje nam onaj mr[size=31]savi crni decko, a uvijek isti na toj bicikli. burek sam upravo pojela, bas im je fin .... Wajter raport - Page 36 684758713 [/size]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 10:37

lastavica je napisao/la:

Mi narucujemo burek od brace. I dodje nam onaj mr[size=31]savi crni decko, a uvijek isti na toj bicikli. burek sam upravo pojela, bas im je fin .... Wajter raport - Page 36 684758713 [/size]

a ne znam ti njega, kad mi dodje gust onda kupim na placi. Onaj prvi kiosk odmah poslije cvijeca ima najbolji burek...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.15 10:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:opet kiša nakon jučerašnjeg proljetnog dana Wajter raport - Page 36 2758896589   ko da se svaki dan budim u drugoj klimatskoj zoni

ako zapuse bura ko sto najavljuju bit ce ti uskoro jos jedna klimatska zona a na mostu jedno 200 km na sat...Wajter raport - Page 36 684758713

bit će negdje i zapuhala jer mi je cijelo jutro interpelt bijo isključit ... morala zvat da mi ga resetiraju a umalo sam i mačke umlatila Wajter raport - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.15 10:54

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:opet kiša nakon jučerašnjeg proljetnog dana Wajter raport - Page 36 2758896589   ko da se svaki dan budim u drugoj klimatskoj zoni

ako zapuse bura ko sto najavljuju bit ce ti uskoro jos jedna klimatska zona a na mostu jedno 200 km na sat...Wajter raport - Page 36 684758713

bit će negdje i zapuhala jer mi je cijelo jutro interpelt bijo isključit ... morala zvat da mi ga resetiraju a umalo sam i mačke umlatila Wajter raport - Page 36 1523192931

jadne macke, ni krive ni duzne a skoro najebale. Ovisi kuda su ti sproveli kabel, ako ide preko Velebita onda nije ni cudo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.