kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vijesti iz nesvjesti

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  proba 20.02.15 19:43

proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 21.02.15 0:20


ajd ne seri ... de si više oprosti to da si sin jedne i neće ti nitko na tome zamjeriti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 21.02.15 6:44

kišna glista je napisao/la:

ajd ne seri ... de si više oprosti to da si sin jedne i neće ti nitko na tome zamjeriti
Krastavac koji sam ubro josh pochetkom petog mjeseca proshle godine i ostavijo na terasi da ga muchi toplina ,,,hladnoca,,vjetar i sunce,,,ne jebe pet posto zakone prirode,,izgleda kao da ej ubrat prekjucher,,josh tri mjeseca i prijavit cu ga za ginisov rekord,,,bog te mazo,,,kupijo neko sjeme ne gledajuci,,,GMO,,,ajme ,,,horor,,Sad samo kupujem od ovih,,,preko kojih i ja prodajem svoje sjeme,, vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1354420400 vijesti iz nesvjesti  - Page 2 3776795594 vijesti iz nesvjesti  - Page 2 2733991369

http://www.seedsavers.org/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 23.02.15 8:35

Dragi moj sinek Štefek,
evo, bum ti ovo napisala, da znaš da sam živa. Pišem ti polafke, jer znam da ti nemreš brzo čitati.
Zareze i točke ti pišem tu se na jenem mestu, da si rasporediš,,,,,,,,,,,,,,..... ...........

Ne buš prepoznal hižu kad dojdeš, jer smo se preselili.
Adresu ti još nemrem poslati, jer su bivši stanari odnesli broje vu svoju novu hižu, da ne buju morali svoje adrese menjati.

Nova hižica ima odličnu vešmašinu, ali ne dela dobro.
Jučer sam dela oprati japine dve košulje i onaj zeleni šorc, povukla lanac i robe više nikam ni.

Japa je dobil odličan novi posel. Ima pod sebom 500 ljudi. On je sad grobar tu, v selu.
I kad to velim, da znaš da smo konačno pokopali vujca Frajnu. Vu selidbi smo ga pronašli vu ormaru, kam se je bil skril još onega Božića kad nas je pobedil na skrivača.

Danas je rodila tvoja sestra, ali kak još ne znamo jel sin ili kćer, nemrem ti povedati jel si vujec ili vujna.

Kaj ti bum još povedala...
Sećaš se stričeka Blaža. Onoga kaj se je navek falil da je brži od susedova bika. Je, sad znamo da ni.

Prošli teden se vtopil tvoj kum vu kaci z rakijom.
Više njih ga je pokušalo zvleči vun, ali on se ni dal. Tri dana su vatru gasili kad smo ga kremirali.

A ujna Ruža? Njoj je prav sve suprotno neg meni. Ona kad pije kavu nemre spati, a ja kad spim nemrem piti kavu.
Neki dan kad smo išli vu onaj Getro kaj su ga otvorili vu našeme selu. Je bilo nestalo struje baš kad smo se vozili na pokretnim štengama. Tri sata smo čakali da se buju opet pokrenule.
A onda je tvoj bratić Jožek zaprl zvana vrata od auta i ostavil ključe nutri, pak smo svi kaj smo bili v avtu morali čakati još dve vure dok je on išel doma po rezervne ključe.

Jako nam fališ, a naročito od kak si odišel. Moraš nam pisati kak ti ide s tvojom novom curom stranjkinjom.
Nemreš si zamisliti kak smo se svi obradovali kad si nam ono rekel da si vu krevetu s tom Hepatitisom.
Kaj je ona iz Grčke? vijesti iz nesvjesti  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  propolis 23.02.15 9:22

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 2733991369 vijesti iz nesvjesti  - Page 2 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 24.02.15 22:45

mislim da ovaj članak isto spada na ovu temu vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1425538829

http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumne/Trafika-Predraga-Lucica/Kerumijada-2015

»Pazi, ja gradonačelnik, a Grad mi ne da građevinsku dozvolu?!«, ni dan-danas se Željko Kerum ne može načuditi gluposti i bahatosti gradske uprave iz vremena vladavine Željka Keruma. I ne pada mu na pamet da joj oprosti poslovnu štetu koju mu je nanijela. »Ja ću sada tužit Grad i tadašnjega gradonačelnika Željka Keruma, razumiš?«, otkriva Željko Kerum novinaru Saši Ljubičiću. A zabezeknutom novinaru, naravno, nije jasno kako će to i zašto Željko Kerum tužiti samoga sebe i sa samim se sobom povlačiti po sudu.

»A ko je tad bija gradonačelnik? Ja! A spor dobivan siguro, jer je Upravni sud donio presudu da je Grad Split triba dat dozvolu za Prvu vodu i naložijo da Grad Split to odmah i provede, a Baldasar se pravi lud. Kako on to ne razumi, sad će dobiti tužbu i spor od 12 milijuna kuna, a od tih 12 milijuna gradonačelnik, a to san bija ja, morat će platit milijun, a ostatak ide iz gradske blagajne!« – Željko Kerum samo što ne nacrta kako će od samoga sebe uzeti milijun kuna, e kako bi od voljenoga grada jamio još 11 milijuna. I tako će se taj bizarni biznis između poduzetnika Željka Keruma i istoimenoga bivšeg gradonačelnika nastaviti po uhodanome modelu: punom realizacijom sukoba interesa kroz naplatu interesa zbog kojih se u taj sukob i ulazilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 27.02.15 9:30


Oralno me zadovoljavala na klupici pola sata samo za komad bureka

http://danas.net.hr/svijet/sokantna-prica-oralno-me-zadovoljila-na-klupici-za-komad-bureka

....Kleknula je i počela. Ja sam se skamenio i tek mi je onda postalo jasno šta se zapravo događa. Ljudi su prolazili i mogli su sve vidjeti. Ja sam umirao od sramote, ne znam ni koji me je vrag tjerao na sve to. I spolne bolesti i sve… gdje li mi je pamet bila?", rekao je mladić.....

i tako je on umirao od sramote čitavih pola sata vijesti iz nesvjesti  - Page 2 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  pizda 27.02.15 10:13

Alhambra je napisao/la:
Oralno me zadovoljavala na klupici pola sata samo za komad bureka

http://danas.net.hr/svijet/sokantna-prica-oralno-me-zadovoljila-na-klupici-za-komad-bureka

....Kleknula je i počela. Ja sam se skamenio i tek mi je onda postalo jasno šta se zapravo događa. Ljudi su prolazili i mogli su sve vidjeti. Ja sam umirao od sramote, ne znam ni koji me je vrag tjerao na sve to. I spolne bolesti i sve… gdje li mi je pamet bila?", rekao je mladić.....

i tako je on umirao od sramote čitavih pola sata  vijesti iz nesvjesti  - Page 2 3776795594


ja bi mu kurac odrezao pa da se vise ne sramoti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  pizda 26.03.15 11:52

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 26.03.15 12:14

http://www.magazin.ba/zanimljivosti/urnebesno-oglas-nasmijao-srbiju-kuhinja-sa-spais-kupatilo-sa-kadu-burek-preko-puta-70420.html


vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Kuca-oglas-foto-screenshot

Oglas je preuzet bez ikakvih ispravki, odnosno onakav kakav je stvarno objavljen na sajtu nekretnine.rs.

OPIS:

Kuca na prodaju u paracin u strogom centru grada blizo pijac, posta, skola i sve restvo, burek preko puta ulice. velika kvalitetna dvo spratna kuca sa visoki plafoni (2.8) i velike sobe (8 sa 4) veliki podrum i veliko podkrovlje. Cela kuca je u parket patos a podrum u uvozne italianske plocice. cela kuca je kompletno profesionalski renorvirana od spolja i iz unutra, od krov do podrum u zadnje 8 meseci. Kuca je na prodaju sa sve naj novije moderne stvari u kucu (namestaj, bela technica, veliki televizori, zavese, tepici i sve restvo sto vidite u kucu samo ne gardarobe.

KUCA OD SPOLJA: ima nov crep, novi oluci,novi kvalitetni uvozni pvc prozori sa 3 stakla i roletne,spolnja vrata, nova ograda i kapija, balustre, nov trotovar sa plocice od napred i od pozadi, nova trava i drveca u bastu.

KUCA UNUTRA: nai novija moderna kuhinja sa novu belu techniku, novo kupatilo sa naj noviju uvoznu tuz kabinu, izolirano podkrovlje, cela kuca profesionalski ofarbana unutra i spolja, nove uvozne italiancke polcice postavljene u ceo podrum i garazu (ne vidise u sliku jeli napravljeno posle reklame)

PODRUM: ima 3 sobe, kuhinju, garazu i soba sa naj noviju automatsku masinu za grejanje na paleti koja vrlo malo trosi, a mozete i na gas i struju ako zelite.

PRVI SPRAT: naj novija kuhinja sa spais i trapezarija za familiju, velika dnevna soba sa klimu uredaj, jos jedna velika traperizarija za gosti, velika spavaca soba, novo kupatilo, hodnik, stepenice dole za podrum i stepenice gore za drugi sprat.

DRUGI SPRAT: 2 velike spavace sobe,extra veliki dnevni borovak koj bih mogli da podelite u jos dve spavace sobe ako zelite, kupatilo sa kadu, 2 balkona, jedan napred kuce jedan odpozadi kuce, hodnik sa stepenice gore za podkrovlje.

PODKROVLJE: je celo izolirano ima veliki prostor koj bih mogli da koristite jeli da nastavite jos jedan sprat ako zelite. ima grejanje kroz celu kucu u svaku sobu,kuhinje,kupatila,i podrum. ovu kucu mora da vidite da bi se uverovali kolko velika i lepa kvalitetna kuca i stvari. odma useljiva nemora i netreba nista da se uradi za dugo godine. 260000eur. cena na podgodu sa stvari ili bez stvari, kako zelite. ako se interesujete bolje bi bilo contact na email jeli nemoze uvek da me dobijete na telefon.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 26.03.15 12:18

ovaj je ko stvoren za naš forum što se pismenosti tiče vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  pizda 26.03.15 12:42

burek preko puta ulice... vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1523192931. Ocito je tamo burek jako na cijeni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 26.03.15 12:53

kišna glista je napisao/la:ovaj je ko stvoren za naš forum što se pismenosti tiče vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1523192931

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1619348112
i ja sam to odmah pomislila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 26.03.15 12:53

pizda je napisao/la:burek preko puta ulice... vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1523192931. Ocito je tamo burek jako na cijeni...

pa, Paraćin bokte... vijesti iz nesvjesti  - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 07.07.15 10:12


Pičku mater vijesti iz nesvjesti  - Page 2 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 08.07.15 12:38



"We thought you were dead"

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 QFvqCZ

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Yehudi 08.07.15 19:09

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:burek preko puta ulice... vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1523192931. Ocito je tamo burek jako na cijeni...

pa, Paraćin bokte... vijesti iz nesvjesti  - Page 2 11484130

  Ma daleko je i jutro .......a kamoli Paraćin.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Gost 08.07.15 20:12

Alhambra je napisao/la:
Pičku mater  vijesti iz nesvjesti  - Page 2 3776795594


i ja sam veliki fan kolumne andree andrassy sa index.hra.... mala je smijesna za krepat, duhoviza mrcina...

a imam i novu strast i otkrice, kolumnu knjizevna groupie na arteist.hr, a njegovi postovi i komentari na fejsu pod istim imenom... satiricna kolumna zeljka spoljara alias pavla svirca... je-be-no, za krepat od smijeha

sad ga je guardian proglasio najboljim kulturnjakom u hrvata

Gost
Gost


[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Yehudi 08.08.15 8:15

http://www.jewsnews.co.il/2013/08/04/collecting-rainwater-now-illegal-in-many-states-as-big-government-claims-ownership-over-our-water/

  Nepojmljivo-nevjerojatno-suludo-bolesno

 Kad država zabrani ljudima da sakupljaju kišnicu

i traži da se to plati ili slijedi kazna. vijesti iz nesvjesti  - Page 2 2343104142 vijesti iz nesvjesti  - Page 2 386486285 vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Yehudi 19.08.15 9:15

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Ponuda-stalnog-posla-u-zdravstvu-620x350
vijesti iz nesvjesti  - Page 2 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

vijesti iz nesvjesti  - Page 2 Empty Re: vijesti iz nesvjesti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.