kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 6 / 24. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 10:50

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebate, sad sam skroz zbunita !!! ... našla dio njegovog govora na youtubu i na vrancuskom je ... pa kako je meni onda bio na srbskohrvatskom ???? sad nemam mira dok ne iskopam ploču i čujem ga opet intervju - Page 6 3384354616  pa nisu mi valjda poslali plagijat sa snimitim zvukovima u pozadini ... nu, misterije za razbiti intervju - Page 6 3384354616

tu imaju kusta i brega svoje prste, ma garant intervju - Page 6 1619348112

nije tada kusta ni postojo ... to je bilo jako jako davno intervju - Page 6 3114667799 al bit će ponovio svoj govor negdje kod nas pa je to snimito ... al čudi me da nema onda na jubituju bar nešto slično ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 10:52

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebate, sad sam skroz zbunita !!! ... našla dio njegovog govora na youtubu i na vrancuskom je ... pa kako je meni onda bio na srbskohrvatskom ???? sad nemam mira dok ne iskopam ploču i čujem ga opet intervju - Page 6 3384354616  pa nisu mi valjda poslali plagijat sa snimitim zvukovima u pozadini ... nu, misterije za razbiti intervju - Page 6 3384354616

tu imaju kusta i brega svoje prste, ma garant intervju - Page 6 1619348112

nije tada kusta ni postojo ... to je bilo jako jako davno intervju - Page 6 3114667799  al bit će ponovio svoj govor negdje kod nas pa je to snimito ... al čudi me da nema onda na jubituju bar nešto slično ...

šta ima veze što nije postojo, nije bio ni ubosni u ratu, pa snima filmove o tome sveu16 intervju - Page 6 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  propolis 27.02.15 10:55

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:film je gledljiv  intervju - Page 6 3111943984 

meni cak i donekle dobar no ko sam ja da ocjenjujem filmove
ja gledam sve skoro sto izadje pa onda imam nekakavu sliku danasnjih filmova  intervju - Page 6 439160543 

ako gledas par filmova godisnje ovaj ti nece biti izbor intervju - Page 6 727654710

hvala na iscrpnom  izvještaju intervju - Page 6 11484130  
i drugi puta intervju - Page 6 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 10:57

al još jednom je andrić živo sudjelovao u mom životu ... kad sam prvi puta rađala pa kad je krenuo porod sjetila se one scene nabijanja na kolac i psovala u sebi misleći, pičke od muškaraca, derali se jer ih netko nabija na uski kolčić i to podmazan a ja vamo trpim šutke a osjećam se ko da me netko nabija na telefonski stup ... intervju - Page 6 1523192931 u tom trenu mi ona grozna scena bila ko mali makjato u usporedbi sa time kako sam se sama osjećala intervju - Page 6 3114667799 i nikako ju izbaciti iz svoje glave ... poslije sam se smijala sa kolegicom kojoj sam to prepričavala ... njoj bilo smiješno dok nije i sama po prvi puta rađala a kad se vratila iz rodilišta rekla da se sjetila i ona andrića i nabijanja na banderu kad je krenulo ... eto, andrića i u rodilištima intervju - Page 6 1619348112 ima pizda pravo ... mora da se okreće u grobu ako sluša u kojim je sve situacijama spomenit intervju - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 11:02

našla tekst govora ... ajd, ja sam ga ipak malo dugačije zapamtila ... intervju - Page 6 1523192931 al ne zvuči mi loše ni danas kad ga čitam ... iako mi je govor maria vargas llose kasnije bio daleko daleko bolji ... malo podugačko al kome se da pročitati stvarno je sjajan intervju - Page 6 684758713 eto, prek kusturice, andrića vratilo me nazad u zrelije doba mog čitanja i govora koji me oduševio puno godina kasnije ... igra asocijacija i odma ti dan bude prepun lijepih sadržaja intervju - Page 6 11484130

http://www.6yka.com/novost/7784/mario-vargas-ljosa-govor-na-dobijanju-nobela

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 27.02.15 11:14

kišna glista je napisao/la:jebate, sad sam skroz zbunita !!! ... našla dio njegovog govora na youtubu i na vrancuskom je ... pa kako je meni onda bio na srbskohrvatskom ???? sad nemam mira dok ne iskopam ploču i čujem ga opet intervju - Page 6 3384354616  pa nisu mi valjda poslali plagijat sa snimitim zvukovima u pozadini ... nu, misterije za razbiti intervju - Page 6 3384354616

to je cigo preveo na francuski, ucijo ga medju cajunima...intervju - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 11:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebate, sad sam skroz zbunita !!! ... našla dio njegovog govora na youtubu i na vrancuskom je ... pa kako je meni onda bio na srbskohrvatskom ???? sad nemam mira dok ne iskopam ploču i čujem ga opet intervju - Page 6 3384354616  pa nisu mi valjda poslali plagijat sa snimitim zvukovima u pozadini ... nu, misterije za razbiti intervju - Page 6 3384354616

to je cigo preveo na francuski, ucijo ga medju cajunima...intervju - Page 6 684758713

jebat ga, ja se već ponadala kako sam kao dijete podsvjesno razumjela vrancuski al nisam bila svjesna toga intervju - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 27.02.15 11:38

kišna glista je napisao/la:al još jednom je andrić živo sudjelovao u mom životu ... kad sam prvi puta rađala pa kad je krenuo porod sjetila se one scene nabijanja na kolac i psovala u sebi misleći, pičke od muškaraca, derali se jer ih netko nabija na uski kolčić i to podmazan a ja vamo trpim šutke a osjećam se ko da me netko nabija na telefonski stup ... intervju - Page 6 1523192931  u tom trenu mi ona grozna scena bila ko mali makjato u usporedbi sa time kako sam se sama osjećala intervju - Page 6 3114667799  i nikako ju izbaciti iz svoje glave ...  poslije sam se smijala sa kolegicom kojoj sam to prepričavala ... njoj bilo smiješno dok nije i sama po prvi puta rađala a kad se vratila iz rodilišta rekla da se sjetila i ona andrića i nabijanja na banderu kad je krenulo ... eto, andrića i u rodilištima intervju - Page 6 1619348112  ima pizda pravo ... mora da se okreće u grobu ako sluša u kojim je sve situacijama spomenit intervju - Page 6 1523192931

Andric je tu malo fulao, obicaj nabijanja na kolac nije od turaka vec slavenski. Opcenito je razdoblje pod otomanskim carstvom skroz krivo, da ne kazem, tendenciozno prikazato. Cinjenica je da su srbi vidjeli svog vraga tek kad su turci otisli i zamjenila ih srpska vlastela...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 11:49

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al još jednom je andrić živo sudjelovao u mom životu ... kad sam prvi puta rađala pa kad je krenuo porod sjetila se one scene nabijanja na kolac i psovala u sebi misleći, pičke od muškaraca, derali se jer ih netko nabija na uski kolčić i to podmazan a ja vamo trpim šutke a osjećam se ko da me netko nabija na telefonski stup ... intervju - Page 6 1523192931  u tom trenu mi ona grozna scena bila ko mali makjato u usporedbi sa time kako sam se sama osjećala intervju - Page 6 3114667799  i nikako ju izbaciti iz svoje glave ...  poslije sam se smijala sa kolegicom kojoj sam to prepričavala ... njoj bilo smiješno dok nije i sama po prvi puta rađala a kad se vratila iz rodilišta rekla da se sjetila i ona andrića i nabijanja na banderu kad je krenulo ... eto, andrića i u rodilištima intervju - Page 6 1619348112  ima pizda pravo ... mora da se okreće u grobu ako sluša u kojim je sve situacijama spomenit intervju - Page 6 1523192931

Andric je tu malo fulao, obicaj nabijanja na kolac nije od turaka vec slavenski. Opcenito je razdoblje pod otomanskim carstvom skroz krivo, da ne kazem, tendenciozno prikazato. Cinjenica je da su srbi vidjeli svog vraga tek kad su turci otisli i zamjenila ih srpska vlastela...

meni je nevjerojatno da se uz svo to silno miješanje naroda na tako malom području još uopće govori o nekim čistim etnosima ... zamislim si sve te silne vojske koje su tuda proharale i osjemenjivale sve šta se dalo osjemenit i sad i dalje pričamo o hrvatima, srbima i inima ... nema tu niti jednog čistokrvnog stvorenja ... svi smo redom bastardi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 27.02.15 12:14

kišna glista je napisao/la:

meni je nevjerojatno da se uz svo to silno miješanje naroda na tako malom području još uopće govori o nekim čistim etnosima ... zamislim si sve te silne vojske koje su tuda proharale i osjemenjivale sve šta se dalo osjemenit i sad i dalje pričamo o hrvatima, srbima i inima ... nema tu niti jednog čistokrvnog stvorenja ... svi smo redom bastardi

obzirom na ta silna krizanja i osemjenjivanja trebali bi biti najpametniji na svijetu a kad tamo, zadnje budaletine... intervju - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 12:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al još jednom je andrić živo sudjelovao u mom životu ... kad sam prvi puta rađala pa kad je krenuo porod sjetila se one scene nabijanja na kolac i psovala u sebi misleći, pičke od muškaraca, derali se jer ih netko nabija na uski kolčić i to podmazan a ja vamo trpim šutke a osjećam se ko da me netko nabija na telefonski stup ... intervju - Page 6 1523192931  u tom trenu mi ona grozna scena bila ko mali makjato u usporedbi sa time kako sam se sama osjećala intervju - Page 6 3114667799  i nikako ju izbaciti iz svoje glave ...  poslije sam se smijala sa kolegicom kojoj sam to prepričavala ... njoj bilo smiješno dok nije i sama po prvi puta rađala a kad se vratila iz rodilišta rekla da se sjetila i ona andrića i nabijanja na banderu kad je krenulo ... eto, andrića i u rodilištima intervju - Page 6 1619348112  ima pizda pravo ... mora da se okreće u grobu ako sluša u kojim je sve situacijama spomenit intervju - Page 6 1523192931

Andric je tu malo fulao, obicaj nabijanja na kolac nije od turaka vec slavenski. Opcenito je razdoblje pod otomanskim carstvom skroz krivo, da ne kazem, tendenciozno prikazato. Cinjenica je da su srbi vidjeli svog vraga tek kad su turci otisli i zamjenila ih srpska vlastela...

meni je nevjerojatno da se uz svo to silno miješanje naroda na tako malom području još uopće govori o nekim čistim etnosima ... zamislim si sve te silne vojske koje su tuda proharale i osjemenjivale sve šta se dalo osjemenit i sad i dalje pričamo o hrvatima, srbima i inima ... nema tu niti jednog čistokrvnog stvorenja ... svi smo redom bastardi

pa ja to odavno tvrdim intervju - Page 6 684758713
a sve su zakuvali još oni Huni, koji su palili i ubijali sve do čega su došli, istjerivajući mnoge narode van njihovih postojbina. i naravno da su se svi kriš-kraš usput i oplođivali intervju - Page 6 11484130
zato, kad na to čovjek tako gleda, jer tako zapravo i jest, shvatiš koliko je svo to ratovanje jedan istinski apsurd.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 27.02.15 12:28

Alhambra je napisao/la:

pa ja to odavno tvrdim  intervju - Page 6 684758713
a sve su zakuvali još oni Huni, koji su palili i ubijali sve do čega su došli, istjerivajući mnoge narode van njihovih postojbina. i naravno da su se svi kriš-kraš usput i oplođivali  intervju - Page 6 11484130
zato, kad na to čovjek tako gleda, jer tako zapravo i jest, shvatiš koliko je svo to ratovanje jedan istinski apsurd.


jebiga, nekad su se po gradovima mlatili kvart protiv kvarta a svi iz istog grada. Kamo li nece zgadija koja se svrstala u razne kokosinjce...intervju - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 12:49

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
oh pipi pričaš pizdarije... sarajevo je bio najnaivniji grad u bosni... tamo se ljudi nisu dijelili po nacijama, nego po naivnosti... najebali su idealisti koji nisu skužili o čemu se radi, bez obzira na nacionalnu pripadnost...

nije bas sve bilo tako najivno. Najivna je bila raja o kojoj pricamo i sa tom rajom su morali ostati i bregovic i kusturica i karajlic uz sve one obicne ljude lisene nacionalizama svih vrsta.
Medjutim, politicari i ekstremi su radili svoje i to nimalo naivno...
Pogledaj naprimjer ovaj klipic, ako ti se da...
pogledala... mislim da je to bio priručni zatvor za snajperiste i "petokolonaše", što naravno ne opravdava bilo koje zvjerstvo koje je počinjeno tamo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 12:55

kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la:i? kamo dalje? i da l dalje? i hocemo l? il necemo l? il vako? il nako? il nikako? ihjuhuhuhu. hopa cupa al mi srce tako lupa. glisto duso, dimije nabaci pa mi salij strave me muka prodje. devojcice opa cupa sto ti srcee tako lupa i obrazi porumene kaaaad prodjes kraj mene.
ps. imam osjecaj da ce i btw kad tad doc pod nakovanj - ne samo brisanja sa liste neg i blokiranja. hahah.. evo, pred nama je pa cemo pratiti... aj sad pusi, pjeni, cvrcaj mrcaj, hebo li te kakav dobar i kurat poput naseg pizde srbo cetnickog okupatora.

ne brini ti za blitvu ... ona me upoznala i ja nju i nema tu mjesta manipulacijama koje si godinama sprovodila po forumima ... drž se naivnijih o ... a hvala što tako slikovito opisuješ svoja stanja svijesti ... kod mene nema ni pušenja, ni pjenjenja ni mrcvarenja ... to ti je bosanski melos kojeg je andrić opisao u svojim djelima ... jebiga, ima ti ispravnih bosanaca al nisi od tih ... ti si ko šta sam rekla mahaluša pa se lijepo pomiri sa tim što jesi ... jelda ... ma ja intervju - Page 6 684758713
od kud ja u vašoj priči  intervju - Page 6 1695130124

bi ona bi, voli ona blokirati, ali zna kuya da ću joj doći na vrata da je pitam za junačko zdravlje intervju - Page 6 1523192931
a jebovas fejsbuk, pa kako se možete prepucavati toga  intervju - Page 6 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 13:08

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la:i? kamo dalje? i da l dalje? i hocemo l? il necemo l? il vako? il nako? il nikako? ihjuhuhuhu. hopa cupa al mi srce tako lupa. glisto duso, dimije nabaci pa mi salij strave me muka prodje. devojcice opa cupa sto ti srcee tako lupa i obrazi porumene kaaaad prodjes kraj mene.
ps. imam osjecaj da ce i btw kad tad doc pod nakovanj - ne samo brisanja sa liste neg i blokiranja. hahah.. evo, pred nama je pa cemo pratiti... aj sad pusi, pjeni, cvrcaj mrcaj, hebo li te kakav dobar i kurat poput naseg pizde srbo cetnickog okupatora.

ne brini ti za blitvu ... ona me upoznala i ja nju i nema tu mjesta manipulacijama koje si godinama sprovodila po forumima ... drž se naivnijih o ... a hvala što tako slikovito opisuješ svoja stanja svijesti ... kod mene nema ni pušenja, ni pjenjenja ni mrcvarenja ... to ti je bosanski melos kojeg je andrić opisao u svojim djelima ... jebiga, ima ti ispravnih bosanaca al nisi od tih ... ti si ko šta sam rekla mahaluša pa se lijepo pomiri sa tim što jesi ... jelda ... ma ja intervju - Page 6 684758713
od kud ja u vašoj priči  intervju - Page 6 1695130124

bi ona bi, voli ona blokirati, ali zna kuya da ću joj doći na vrata da je pitam za junačko zdravlje intervju - Page 6 1523192931
a jebovas fejsbuk, pa kako se možete prepucavati toga  intervju - Page 6 1425538829

koje prepucavanje ? ... vidiš da se sara prepala za tebe pa ju umirujem da neću tebe skidat ... ti se sama skineš kad ti dođe ... jebate, kako ćeš živit ako te skinem sa fb liste ? intervju - Page 6 3114667799


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 13:31

zingaro je napisao/la:jedino lasta i donekle glista su na tragu nechega shto sam zelio da pokrenem ovom temom,,stvar je toliko banalna da je samo mogu inteligentni primijetiti,,,a budaletine se uglavnom naloze na nebitne stvari pa trkeljaju kao papagaji jedno te isto godinama,,Mene interesiraju korijeni a ne lishce koje opada sa drveta,Interesira me  (mada znam) kako sve pochinje a ne kako zavrshava.Neki su toliko ogranicheni da iz svoga brloga i duhovne pecine ne vide nishta drugo,,Da bi pisali o Kusturici, (ja ga potpuno kuzim jer je i meni Andric temelj svih vrijednosti koje samo human chovjek moze nositi u sebi kao "teret" u smutnim vremenima,,kad pametan zacuti a fukara >>>>>>>>>>>> ) morate prvo poznavati Andrica,A onaj koji pljuje po Kusti ustvari pljuje po Andricu,Fukara,,koja ne vidi prst pred nosom,,Fukara koja ne shvaca globalna i geopolitichka kretanja,,sluge i pichkice koje bi se jebale za flashu piva,,ljudi bez ponosa i etike,,prevrtljivci i smutljivci,,,stoka sitnog zuba,,ciganski mentalitet koji je Kusta koristio da bi kroz zajebantski nachin opisao mentalitet koji je svojstven srpsko_ hrvatsko_muslimanskom miljeu otpadnika,,shuge i funjare ,,koje su mijenjale zastave po potrebi,,radi sitnog interesa,,E taj mentalitet i ti ljudi su mi interesantni,,njihovi korijeni,,,chime se hrane ,,,odakle dolaze,,kakvo im je sjeme ,,i u kakvim uvjetima raste,,Koje su to nimfe i koja je to slatkorjechiva spika koja od "normalnih' ljudi pravi ubojice,,i divljake,,koji se nakon rata druze kao da nishta nije bilo,,ali uprkos svemu brane zlochince iz "svoga"naroda,,Pa bog te jebo,,,treba donijeti zakon da svatko mora imati (neshto kao osobnu) nakon rodjenja "genomic DNA extraction"pa bi bilo jako zanimljivo chitati razmishljanje takvih na ovakve teme,Kusturici uglavnom svi primitivni muslimani zamijeraju njegovo vracanje korijenima,,mrze ga,,jer je im je pokazao da ni oni nisu ono shto misle da jesu,,A ne znaju da im je njegova ideja vracanja korijenima spas ako se gleda shto Europa sprema tim istima,,sprema im holokaust ,,,istrebljenje do zadnjega,,na zalost to su chinjenice koje ne vide samo coravi.Chovjek koji se usudio graditi a ne rushiti na jebewnom Balkanu,,ovdje na forumu a i u reali vjerojatno je za njih zadnja budaletina,,Kako uopce sa takvim amebama polemizirati ,,kad se bave kroz rat uglavnom posljedicama a ne uzrokom o kojemu sam Kusta u svojim nastupima pricha,,O njegovoj umjetnosti ne zelim reci ni rijechi,,iskreno,,meni se ne dopada,,,shto ne znachi da to nije dobro,,,mozda mome oku to jeednostavno ne sjeda,,ali kao chovjek i mislilac kreativnih pogleda ,,kapa dole,,Kad se vratite na temu,,vratit cu se i ja,,,a do tada preporucham ,,ukljuchite to malo mozga shto vam je preostalo... intervju - Page 6 2343104142 intervju - Page 6 2343104142 intervju - Page 6 2343104142
a srcati, započneš temu hvalisanjem kusturice i neleta, pa onda kažeš da mi nemamo pojma što si htio reći... pa što nisi rekao to što si mislio, jasno glasno i direktno, odakle ti ideja da svi trebaju čitati tvoje misli, odnosno rješavati zagonetke koje nemaju ni glave ni repa...
i što si htio objasniti hvaleći kusturicu?... da muslimani kao narod ne postoje jer su poturčeni srbi i hrvati? točno toga se uhvatio kusturica kao pijan plota i izjasnio se kao srbin, čak je promijenio i ime... poništio je muslimane, odnosno bošnjake kao narod, zato ga i smatraju izdajicom i govnetom... e pa upravo je on pokazao što znači biti funjara i promijeniti zastavu po potrebi...zašto se nije prije pokrstio, nego tek kad je došlo gusto...bokte, i đuro je srbin, otišao je iz sarajeva, živi u sloveniji, ima ženu slovenku, ali nije postao slovenac, ostao je to što je i prije bio... e lipi moj, odabrao si najgoru moguću osobu kao pozitivan primjer onog o čemu želiš raspravljati... i još ga uspoređuješ s andrićem...ajme... 
uključi ti svoj mozak i za promjenu isključi taj pogani jezik, ne vrijeđaj sve koji ne misli kao ti, pa ćeš dobiti raspravu kakvu priželjkuješ (ako je uopće priželjkuješ)... 
ljud su odlazili jer su se bojali, bježali su, sve je to ljudski i razumljivo, ali su se različito ponašali u izbjeglištvu...
kusturica je napravi što je napravio dok je bio emir i to je jedino što vrijedi u njegovom radu... sve što sad radi su potezi očajnika koji bi rado opravdao postupke na koje sigurno nije ponosan... čuj graditelj mira... svašta
razlika između đure i neleta je ogroooomnaaaa
nele je spizdio dodiku, jedino što je napravio zadnjih godina je knjiga u kojoj se posrao na svoj grad i ljude s kojima je odrastao... đuro je također otišao iz sarajeva, ai u sloveniju, oženjen je slovenkom, a bome napravio je i karijeru na njihovoj tv, ali je ostao svoj... raja...  intervju - Page 6 11484130
skupa su bili u nadrealistima, zajedno su se sprdali, ali jednom je to bila uistinu sprdnja, a drugom ideologija



evo i prijevoda 

Voditelj: Od kad si došao ovamo (u Sloveniju) ti se braniš, govoriš kako sikćemo, kako provociramo ovo i ono... 
Đuro: gle, ako ti nešto ne paše mogu ja otići iz studija
Voditelj: Ne, ne, sve je u redu, ali ajmo malo govoriti o agresivnosti. Ti si poznat, kao i tvoji prijatelji Magnifiko, Vili Resnik i Vinči da mlatite ljude. Pa kad si danas već nadrkan pa ajmo o tome, ajmo provocirati. Može?
Đuro: Aj da sačekamo kraj emisije pa ću ti vani demonstrirati. 
Voditelj: Šta ćeš me tući? Udarit ćeš me poslije emisije? Pa daj sad!
Đuro: Daj nemoj zajebavat .
Voditelj: Ne, daj me sad (ustaje i stoji pred Đurom)... Hoćeš me sad? 
Đuro: Daj sjedi tamo. 
Voditelj: Neću sjesti, što je. 
Đuro: Daj odmakni se.
Voditelj: Neću! U redu je. Što...što...

Đuro ustaje i mlatne krelca (procijedi kroz zube-ajd u pizdu materinu)

Voditelj: Tužit ću te!!! Što aplaudirate!!! Tužit ću te, kamere su snimale!!! Stari, to mislim... I ti prestani aplaudirati... 
Odlazi...
Voditeljica: Khm, oglasi... vratit ćemo se nakon oglasa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 13:35

kišna glista je napisao/la:


koje prepucavanje ? ... vidiš da se sara prepala za tebe pa ju umirujem da neću tebe skidat ... ti se sama skineš kad ti dođe ... jebate, kako ćeš živit ako te skinem sa fb liste ? intervju - Page 6 3114667799

doći ću ti doma dok me ne vratiš na listu  intervju - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 13:56

kišna glista je napisao/la:kusturicu ne poznajem nit sam pratila išta od njegovih izjava il intervjua ... andrića sam htjela upoznati al mi rekoše da je umro pa neće ići intervju - Page 6 1523192931 ... zajebavam ... nego, šetam po kući i sjetila sam se kad sam po prvi puta čula njegov govor na dodjeli nobelove nagrade ... dobila lp ploču sa njim za nagradu za neku priču koju sam napisala za radio beograd ... normalno, u to vrijeme odslušala i bila premlada za razumjeti sve al kasnije sam i dalje ustrajala u slušanju i polako mi počelo to bit motivacija da zajebavam onaj režim i to baš preko literarnih sastava ... meni oduvijek i tito i sve šta se vrtilo oko njega, to silovanje nas djece tom ideologijom, nosanje štafeta, sletovi, piesmice kako volimo druga titu i njegove tekovina bilo jedino smisleno za sprdat se na račun toga ... i kad sam čula da jedan andrić podržava to kidanje umjetno nametnutih horizonata i ostao živ nakon onog svog govora, nisam više nikad napisala niti jedan ozbiljan sastav ili priču na račun partije i tita ... a paradoks je da sam andrićev govor dobila baš za jednu takvu priču gdje se veličaju partizani i ilegalci po gradovima i glavni lik bila neka djevojčica koja je i sama radila u ilegali i pomagala partizanima dok ju nisu uzeli sa sobom jer je nečim ugrozila svoj rad u gradu ... al nakon toga mi je svaki sastav bio čista sprdačina i parodija na one njihove bombastične fraze ... kolegica koja je sjedila sa mnom se tresla svaki puta kad bi morala čitati svoj sastav pred razredom il publikom misleći da će me izbaciti iz škole koliko sam se zajebavala na račun svega i uvijek ostajala paf kad bi me na kraju još i pohvalili ... dokazala još u ranoj mladosti da se ulizivanjem i kićenim hvaljenjem bilo kojeg režima može u isto vrijeme i ismijavati režim i bit pohvaljen od strane istog ... šta bih dala da mogu naći te sastave intervju - Page 6 2758896589 ... koja je to bila parodija i fakat nitko nije kužio da zajebavam nego mislili ja to stvarno uzdižem tita i partiju u nebesa  ... al konstrukcija rečenica koje sam izmišljala je bila da ti se u glavi zavrti, traje brat bratu tri stranice bilježnice i zvuči i gordo i ponosito gordo a da na kraju uopće ne možeš skužiti šta sam rekla i pet puta u njoj ponovim socijalistička federativna republika jugoslavija samo da sastav bude dugačak  ... intervju - Page 6 3384354616

nakon toga se dala u pisanje detektivskih i sf priča ... to nako za svoj gušt ...
kako to misliš?... baš andrić je uvijek bio za jugoslaviju, za ujedinjenje srba hrvata i slovenaca... istina, kritizirao je loše strane socijalizma, s pravom, ali to ne znači da je bio protiv njega... zato i nije bilo posljedica njegovim (zdravim) kritikama... da, bio je svjestan prikrivene međuvjerske mržnje, čak pomalo kritizirao islam, ali je bio za suživot, za mir i uvažavanje različitosti... 
smatrao se građaninom svijeta, mijenjao mjesta boravka, travnik, sarajevo, višegrad, zagreb, beograd, dugi niz godina bio veleposlanik vani...  zato ga svi svojataju...točno znam kako se osjećao, svugdje doma a nigdje korijena... intervju - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 27.02.15 14:29

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
oh pipi pričaš pizdarije... sarajevo je bio najnaivniji grad u bosni... tamo se ljudi nisu dijelili po nacijama, nego po naivnosti... najebali su idealisti koji nisu skužili o čemu se radi, bez obzira na nacionalnu pripadnost...

nije bas sve bilo tako najivno. Najivna je bila raja o kojoj pricamo i sa tom rajom su morali ostati i bregovic i kusturica i karajlic uz sve one obicne ljude lisene nacionalizama svih vrsta.
Medjutim, politicari i ekstremi su radili svoje i to nimalo naivno...
Pogledaj naprimjer ovaj klipic, ako ti se da...
pogledala... mislim da je to bio priručni zatvor za snajperiste i "petokolonaše", što naravno ne opravdava bilo koje zvjerstvo koje je počinjeno tamo...

sta ti ovi daju na snajperiste? intervju - Page 6 1523192931 Pa bogte, par hiljada srba je proslo razne "ustanove" po Sarajevu, da su svi snajperisti pobili bi cijelo Sarajevo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 14:35

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


koje prepucavanje ? ... vidiš da se sara prepala za tebe pa ju umirujem da neću tebe skidat ... ti se sama skineš kad ti dođe ... jebate, kako ćeš živit ako te skinem sa fb liste ? intervju - Page 6 3114667799

doći ću ti doma dok me ne vratiš na listu  intervju - Page 6 11484130

samo ti dođi ... nis već dugo poljubila moja vrata intervju - Page 6 3114667799 a taman kreće proljeće što znači da neš bit jedina sad kad me krene šetanje ... i ona prijateljica mi se žali da me teško uvatiti pa sam joj rekla, tek je počelo ... do sad sam još i dosta pokući bila intervju - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 14:37

btw je napisao/la:
kako to misliš?... baš andrić je uvijek bio za jugoslaviju, za ujedinjenje srba hrvata i slovenaca... istina, kritizirao je loše strane socijalizma, s pravom, ali to ne znači da je bio protiv njega... zato i nije bilo posljedica njegovim (zdravim) kritikama... da, bio je svjestan prikrivene međuvjerske mržnje, čak pomalo kritizirao islam, ali je bio za suživot, za mir i uvažavanje različitosti... 
smatrao se građaninom svijeta, mijenjao mjesta boravka, travnik, sarajevo, višegrad, zagreb, beograd, dugi niz godina bio veleposlanik vani...  zato ga svi svojataju...točno znam kako se osjećao, svugdje doma a nigdje korijena... intervju - Page 6 684758713

opisujem moj dječji doživljaj njegovog govora na dodjeli nobela ... nisam ti ja tada ni znala šta je on opisao a kamoli o njegovom političkom opredjeljenju i svjetonazorima i svjetoćopićima ... iskreno, ni sad kao odraslu osobu me nešto previše ne zanimaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 14:42

Samo sam dosho da virnem shta vi dzabalebaroshi radite:))Da neb bili brezposleni i da vam mozak ode na pashu evo jedan intervju,,pa da vidim shta je sporno u njemu ,,,osim ovaj krelac novinar koji mi ide na zivce i da sam bio na Dr Karajlica mjestu uvalijo bi mu poprijeko u u one zvalje mikrofon,,pa nek prekida dok stuca,,,mamu mu jebem u po pichke,,,,A sad gibam ,,imam mech sa jednom pizzom ,,Svima pusa iz USA (sad ce doc ona krmahitza iz Bostona i rec da sam joj ukro tu uzrechitzu,,,,haug indijaneri  intervju - Page 6 1354420400 intervju - Page 6 3776795594 intervju - Page 6 2733991369


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 14:52

ovdje sve em staro em neurozno ... nisam luda gledat neleta sat vremena u po bijela dana intervju - Page 6 11484130 odoh a vi pogađajte koje su boje zubi na ovom smajliju intervju - Page 6 11484130 meni se čini da su pariško plave intervju - Page 6 1619348112 adios i lijep vikend svima želim intervju - Page 6 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 15:18

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la:i? kamo dalje? i da l dalje? i hocemo l? il necemo l? il vako? il nako? il nikako? ihjuhuhuhu. hopa cupa al mi srce tako lupa. glisto duso, dimije nabaci pa mi salij strave me muka prodje. devojcice opa cupa sto ti srcee tako lupa i obrazi porumene kaaaad prodjes kraj mene.
ps. imam osjecaj da ce i btw kad tad doc pod nakovanj - ne samo brisanja sa liste neg i blokiranja. hahah.. evo, pred nama je pa cemo pratiti... aj sad pusi, pjeni, cvrcaj mrcaj, hebo li te kakav dobar i kurat poput naseg pizde srbo cetnickog okupatora.

ne brini ti za blitvu ... ona me upoznala i ja nju i nema tu mjesta manipulacijama koje si godinama sprovodila po forumima ... drž se naivnijih o ... a hvala što tako slikovito opisuješ svoja stanja svijesti ... kod mene nema ni pušenja, ni pjenjenja ni mrcvarenja ... to ti je bosanski melos kojeg je andrić opisao u svojim djelima ... jebiga, ima ti ispravnih bosanaca al nisi od tih ... ti si ko šta sam rekla mahaluša pa se lijepo pomiri sa tim što jesi ... jelda ... ma ja intervju - Page 6 684758713
od kud ja u vašoj priči  intervju - Page 6 1695130124

bi ona bi, voli ona blokirati, ali zna kuya da ću joj doći na vrata da je pitam za junačko zdravlje intervju - Page 6 1523192931
a jebovas fejsbuk, pa kako se možete prepucavati toga  intervju - Page 6 1425538829
nisam ja tita mi ni rijeci za fb. to ti radije pitaj svoju frendicu. pa ona fb uvijek poteze kao toboz neki teski udarac da nanosi ljudima kad ih eto skine, a oni jadni umiru onda od muke. kakav ba fb i ostale stvari? jake me stvari - skinula mene, diju, lastu i koga ono jos? i eto, sad se o tom mora svaki puta a veli ne zna se svadjat. i jos meni stavljat u usta da ja toboz patim sto ja sebi umisljam da se svadjam sa njom a ono to nije  intervju - Page 6 1523192931 intervju - Page 6 1523192931 intervju - Page 6 1523192931 meni smijesno, majke mi. a tebe spomenuh eto - nako, dodje mi sponatano. uskoro cete i vas dvije "zahladiti". bus videla kad te sukne s liste... ajd bokic, hebo li vas petak dan za metak a ujedno i fb.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.02.15 15:23

he he, svidja mi se btw-in post. sace bit opet krkanja oko muha zunzara i tako to. looooool. e heb-ga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 6 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 24. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.