kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 3 / 24. Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:03

kišna glista je napisao/la:

pa vjerojatno jeste jer su tu bili hoteli krcati izbjeglicama i na kraju su se sukobljavali krčki manijaci-branitelji sa tim po hotelima ... jebate, nisi više znao tko pije tko plaća, tko koga brani, tko se za koga bori i zbog čega se uopće ratuje ... e sad zamisli kako je to moralo izgledati u sarajevu ?

ne samo u Sarajevu, u cijeloj Bosni. To je bijo zivi uzas, za nepovjerovat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:05

cat_claw je napisao/la:
U firmi u kojoj sam radila radili su i jedan Srbin i jedan musliman iz Sarajeva. Obojica su dozivela slicnu sudbinu. I jednom i drugom su "drugovi" dosli na vrata, dali pusku u ruke i poslali u rovove. Na putu do tog mesta su bacili puske i otisli kako su znali i umeli, prosli kroz silne muke i peripetije i u istom vozu stigli do Beca. Tu su se i upoznali i poceli da zive zajedno. The rest is history.

sad su u gej zajednici i jebe im se zivo...intervju - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:07

kišna glista je napisao/la:

za ovako nešto napraviti ne treba rat uopće ... isto je napravio moj bivši ... cijeli život se pumpo mađarskim nacionalnim sranjima i jedan dan reko djeci ide tata u mađarsku jer mu je tamo mjesto i tamo žive ljudi koji će ga bolje razumjeti i o čem je cijeli svoj život sanjao a i prađedovi mu  ... zato meni taj nacionalizam ko mrkva na štapu  za magarad ... sve iđu za njim a nikako se najest i nigdje se osjećati ko kod svoje kuće

nacijonalizam je stvarno posljednje utociste za hulje. Jako pogodjeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:07

Tih godina rata u Sarajevu, a i svuda po Bosni, nikom nije bilo dobro, niti lako, ali su najgore prolazila deca iz mesanih brakova.

U razredu smo imali nekoliko izbeglica. Jedna devojka je dosla iz Ploca. Tata joj je bio polu Italian-polu Hrvat i prezivala se Soravia. Mama joj je bila Srpkinja. Ne znam sta se tu sve izdesavalo, ali znam da joj je tata zavrsio u muslimanskom zatvoru u Tuzli. Ona mu je stalno pisala pisma za koja nije bila sigurna da li ih on uopste dobija, ali ona ih je svejedno pisala i slala. Uzasno je patila za svojim gradom i starim drustvom i na njenu srecu se, nakon nekoliko godina od zavrsetka rata, vratila za Ploce. Da sad imam Facebook isla bi da vidim sta je sa njom. intervju - Page 3 1zouo36

Ali bilo je tu i puno ruznih stvari. U razredu je bila i jedna devojka iz Borova. Veoma drago bice. Tata joj je jednom dosao da je poseti. Cekao je pred skolom. U maskirnoj uniformi izasao je iz nekog besnog mercedesa. Ona se iznenadila, skakala od radosti, plakala i izmedju ostalog ga pitala odakle mu taj skupi auto. On je rekao:"Uzeo ga od Ustase."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa vjerojatno jeste jer su tu bili hoteli krcati izbjeglicama i na kraju su se sukobljavali krčki manijaci-branitelji sa tim po hotelima ... jebate, nisi više znao tko pije tko plaća, tko koga brani, tko se za koga bori i zbog čega se uopće ratuje ... e sad zamisli kako je to moralo izgledati u sarajevu ?

ne samo u Sarajevu, u cijeloj Bosni. To je bijo zivi uzas, za nepovjerovat...

ma, isto je bilo i po hrvatskoj po selima ... tko je u rat ušao normalan, izašao iz njega normalan i obrnuto, divljaci u ratu samo još više podivljali i sad bi i dalje ... nije im dosta jer su se jedino u ratu osjećali vrijednim a sad ne znaju šta bi sa sobom ... traže dostojansvo po šatorima i ulicama umjesto da skontaju da ga nisu nikada ni imali ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:10

Nisu gejevi. intervju - Page 3 F24sqg To je bilo davno. Srbin se ozenio Austrijankom, a Bosanac Bosankom muslimanske veroispovesti. Pre toga je bio 10 godina u vezi sa Vedranom i dok smo svi mi mislili da su oni idealan par, odjednom su se rastali. Posle se preko noci zaljubio i nakon dve nedelje rekao: "Hocu da se zenim!" i to i napravio.  intervju - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:11

cat_claw je napisao/la:On je rekao:"Uzeo ga od Ustase."

e, tako isto su dolazili na krk ljudi sa veš mašinama, autima i isto ... uzeli to od četnika ... pa ti sad pričaj o crno bijeloj slici rata ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:11

kišna glista je napisao/la:

ma, isto je bilo i po hrvatskoj po selima ... tko je u rat ušao normalan, izašao iz njega normalan i obrnuto, divljaci u ratu samo još više podivljali i sad bi i dalje ... nije im dosta jer su se jedino u ratu osjećali vrijednim a sad ne znaju šta bi sa sobom ... traže dostojansvo po šatorima i ulicama umjesto da skontaju da ga nisu nikada ni imali ...


a tako ti je u cijelom regijonu. One najekstremnije je postepeno pobila drzava ili ih vratila u zatvore a one glasne su ostavili za dnevnopoliticke potrebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:14

cat_claw je napisao/la:Nisu gejevi. intervju - Page 3 F24sqg To je bilo davno. Srbin se ozenio Austrijankom, a Bosanac Bosankom muslimanske veroispovesti. Pre toga je bio 10 godina u vezi sa Vedranom i dok smo svi mi mislili da su oni idealan par, odjednom su se rastali. Posle se preko noci zaljubio i nakon dve nedelje rekao: "Hocu da se zenim!" i to i napravio.  intervju - Page 3 30caqzl

ko se ozenijo Vedranom, srbin ili bosanac? intervju - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:17

cat_claw je napisao/la:

Ali bilo je tu i puno ruznih stvari. U razredu je bila i jedna devojka iz Borova. Veoma drago bice. Tata joj je jednom dosao da je poseti. Cekao je pred skolom. U maskirnoj uniformi izasao je iz nekog besnog mercedesa. Ona se iznenadila, skakala od radosti, plakala i izmedju ostalog ga pitala odakle mu taj skupi auto. On je rekao:"Uzeo ga od Ustase."

taj ustasa ga prije tog uzeo od nekog cetnika, kod tih stvari ne znas sto je kokos a sto jaje... intervju - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:18

Niko se nije ozenio Vedranom. Na zalost. A super je devojka. Srbin se ozenio Austrijankom, tadasnjom glasnogovornicom za Zelenu Partiju Austrije, koja je posle otisla za USA da prati Kerrijevu predizbornu kampanju i tu se zaljubila u drugog i ostavila Srbina. Ali Srbin nije bio lenj, pa se opet ozenio Austrijankom i odveo je za Sarajevo i sad tamo zive. intervju - Page 3 30caqzl Samir je jos u Becu i uziva u braku. Tek su nekih godinu dana vencani, pa ljubav cveta na sve strane. intervju - Page 3 30caqzl

Zivot pise romane. intervju - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:19

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma, isto je bilo i po hrvatskoj po selima ... tko je u rat ušao normalan, izašao iz njega normalan i obrnuto, divljaci u ratu samo još više podivljali i sad bi i dalje ... nije im dosta jer su se jedino u ratu osjećali vrijednim a sad ne znaju šta bi sa sobom ... traže dostojansvo po šatorima i ulicama umjesto da skontaju da ga nisu nikada ni imali ...


a tako ti je u cijelom regijonu. One najekstremnije je postepeno pobila drzava ili ih vratila u zatvore a one glasne su ostavili za dnevnopoliticke potrebe...

istina ... taj koji je hodao sa ogrlicom od ušiju je na kraju stvarno nestao ... ni dan danas se ne zna kako i gdje ... propao čovjek u zemlju al ima logike u ovome šta si rekao ... ovi ostali su se poženili po istočnoj slavoniji gdje su i ratovali i hvala bogu nema ih više po krku .... bit će sad dežuraju pod šatorom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:22

cat_claw je napisao/la:Niko se nije ozenio Vedranom. Na zalost. A super je devojka. Srbin se ozenio Austrijankom, tadasnjom glasnogovornicom za Zelenu Partiju Austrije, koja je posle otisla za USA da prati Kerrijevu predizbornu kampanju i tu se zaljubila u drugog i ostavila Srbina. Ali Srbin nije bio lenj, pa se opet ozenio Austrijankom i odveo je za Sarajevo i sad tamo zive. intervju - Page 3 30caqzl Samir je jos u Becu i uziva u braku. Tek su nekih godinu dana vencani, pa ljubav cveta na sve strane. intervju - Page 3 30caqzl

Zivot pise romane. intervju - Page 3 30caqzl

ako se srbin preziva Princip onda mu ta austrijanka nece utec... intervju - Page 3 1523192931
Samira ce prije ili kasnije strpati u kakav logor pod optuzbom da je islamski terorist. To ti je sudbina zivlja regijona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:25

Kad vec spominjete "ogrilice"...Ponekad se ljudi bune kakav je na VIP-u na natheru, a da nisu ni svesni kako je sve ovo jedno veliko nista u odnosu na to kako je nekada bilo i kakve su se stvari pisale i koja je kolicina mrznje postojala izmedju ove tri zaracene strane.
Bio mi je rodjendan i svi su mi cestitali. Onda se tu pojavio lik sa nickom Balo i rekao mi da ce mi za rodjendan pokloniti ogrlicu od odsecenih srpskih decijih prstica. Jebem ti, mene i sad jeza uhvati kad se toga setim. Budala jedna...intervju - Page 3 Rrnmed


Zadnja promjena: cat_claw; 26.02.15 12:26; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma, isto je bilo i po hrvatskoj po selima ... tko je u rat ušao normalan, izašao iz njega normalan i obrnuto, divljaci u ratu samo još više podivljali i sad bi i dalje ... nije im dosta jer su se jedino u ratu osjećali vrijednim a sad ne znaju šta bi sa sobom ... traže dostojansvo po šatorima i ulicama umjesto da skontaju da ga nisu nikada ni imali ...


a tako ti je u cijelom regijonu. One najekstremnije je postepeno pobila drzava ili ih vratila u zatvore a one glasne su ostavili za dnevnopoliticke potrebe...

istina ... taj koji je hodao sa ogrlicom od ušiju je na kraju stvarno nestao ... ni dan danas se ne zna kako i gdje ... propao čovjek u zemlju al ima logike u ovome šta si rekao ... ovi ostali su se poženili po istočnoj slavoniji gdje su i ratovali  i hvala bogu nema ih više po krku .... bit će sad dežuraju pod šatorom ...

uuu...masu njih je jednostavno "nestalo". Nasi to rade puno diskretnije od srba kod kojih se za svakog nestalog zna kako je i gdje, ubijen. Kako i ne bi kad je vecina pobijena u kaficima i restoranima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:28

cat_claw je napisao/la:Kad vec spominjete "ogrilice"...Ponekad se ljudi bune kakav je na VIP-u na natheru, a da nisu ni svesni kako je sve ovo jedno veliko nista u odnosu na to kako je nekada bilo i kakve su se stvari pisale i koja je kolicina mrznje postojala izmedju ove tri zaracene strane.
Bio mi je rodjendan i svi su mi cestitali. Onda se tu pojavio lik sa nickom Balo i rekao mi da ce mi za rodjendan pokloniti ogrlicu od odsecenih srpskih decijih prstica. Jebem ti, mene i sad jeza uhvati kad se toga setim. Budala jedna...intervju - Page 3 Rrnmed

naj se sekirati radi takvih ... vidiš kako se ni mi ne sekiramo zbog probice ... fino smo mu nadrobili nekoliko stranica poučnog štiva da mu ne bude dosadno kad navrati ... ne moš ljude opismenjavati bez da im priuštiš štagod za čitati intervju - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma, isto je bilo i po hrvatskoj po selima ... tko je u rat ušao normalan, izašao iz njega normalan i obrnuto, divljaci u ratu samo još više podivljali i sad bi i dalje ... nije im dosta jer su se jedino u ratu osjećali vrijednim a sad ne znaju šta bi sa sobom ... traže dostojansvo po šatorima i ulicama umjesto da skontaju da ga nisu nikada ni imali ...


a tako ti je u cijelom regijonu. One najekstremnije je postepeno pobila drzava ili ih vratila u zatvore a one glasne su ostavili za dnevnopoliticke potrebe...

istina ... taj koji je hodao sa ogrlicom od ušiju je na kraju stvarno nestao ... ni dan danas se ne zna kako i gdje ... propao čovjek u zemlju al ima logike u ovome šta si rekao ... ovi ostali su se poženili po istočnoj slavoniji gdje su i ratovali  i hvala bogu nema ih više po krku .... bit će sad dežuraju pod šatorom ...

uuu...masu njih je jednostavno "nestalo". Nasi to rade puno diskretnije od srba kod kojih se za svakog nestalog zna kako je i gdje, ubijen. Kako i ne bi kad je vecina pobijena u kaficima i restoranima...

pa šta onda pričaš da ne znaš kako se i kod nas ratovalo ako znaš za te ekstremne koji su nestali ? ajd, u krku je samo jedan takav i vidim da se nitko osim njegove obitelji ne uzbuđuje zbog toga ... ljudima laknulo što ga nema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:35

cat_claw je napisao/la:Kad vec spominjete "ogrilice"...Ponekad se ljudi bune kakav je na VIP-u na natheru, a da nisu ni svesni kako je sve ovo jedno veliko nista u odnosu na to kako je nekada bilo i kakve su se stvari pisale i koja je kolicina mrznje postojala izmedju ove tri zaracene strane.
Bio mi je rodjendan i svi su mi cestitali. Onda se tu pojavio lik sa nickom Balo i rekao mi da ce mi za rodjendan pokloniti ogrlicu od odsecenih srpskih decijih prstica. Jebem ti, mene i sad jeza uhvati kad se toga setim. Budala jedna...intervju - Page 3 Rrnmed

intervju - Page 3 684758713 a jebes Balu, taj je samo pizdio. Balo i Kaa, duet desnicara Net.hr...intervju - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:35

kišna glista je napisao/la:

naj se sekirati radi takvih ... vidiš kako se ni mi ne sekiramo zbog probice ... fino smo mu nadrobili nekoliko stranica poučnog štiva da mu ne bude dosadno kad navrati ... ne moš ljude opismenjavati bez da im priuštiš štagod za čitati intervju - Page 3 3114667799

Kad se Proba opet pojavi ja cu biti Cetnikusa, a ti Jugoslovenka. To nam, po njemu, ne gine.

Inace, svaka krpa nadje svoju zakrpu. Taj se Balo posle ozenio sa Kaaa, koja se po forumu uvek hvalila kako je bila snajperista i kako je, ne znam vise ni sama, koliko Srba pobila. Ona je mrtva hladna mislila o sebi da je heroj. Kao i one budale po Sarajevu, koje su ubijale ljude po ulici. Kako mozes biti heroj kada sa sigurne udaljenosti pucas u ljude kao da su glineni golubovi?!

I kad se jos pocnu cuditi oko toga zasto je neko napustio Sarajevo. Ja bih prva otisla. Hocete da se bijete i ubijate?! Samo izvolite, ali bez mene. Sad su heroji oni koji su ostali, a kukavice oni koji su otisli. Jebem ti takvo herojstvo. Sta su sve ti ljudi preziveli tokom rata, to se ni recima ne moze opisati. Sta su uopste dobili od toga sto su ostali u gradu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:37

kišna glista je napisao/la:

pa šta onda pričaš da ne znaš kako se i kod nas ratovalo ako znaš za te ekstremne koji su nestali ? ajd, u krku je samo jedan takav i vidim da se nitko osim njegove obitelji ne uzbuđuje zbog toga ... ljudima laknulo što ga nema

pa ko je rekao da ne znam? intervju - Page 3 1523192931 Pa i napisao sam da je i kod nas bilo sranja koliko hoces ali da su bas po ulici hodali sa ogrlicama od usiju i nisu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:40

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

naj se sekirati radi takvih ... vidiš kako se ni mi ne sekiramo zbog probice ... fino smo mu nadrobili nekoliko stranica poučnog štiva da mu ne bude dosadno kad navrati ... ne moš ljude opismenjavati bez da im priuštiš štagod za čitati intervju - Page 3 3114667799

Kad se Proba opet pojavi ja cu biti Cetnikusa, a ti Jugoslovenka. To nam, po njemu, ne gine.

Inace, svaka krpa nadje svoju zakrpu. Taj se Balo posle ozenio sa Kaaa, koja se po forumu uvek hvalila kako je bila snajperista i kako je, ne znam vise ni sama, koliko Srba pobila. Ona je mrtva hladna mislila o sebi da je heroj. Kao i one budale po Sarajevu, koje su ubijale ljude po ulici. Kako  mozes biti heroj kada sa sigurne udaljenosti pucas u ljude kao da su glineni golubovi?!

I kad se jos pocnu cuditi oko toga zasto je neko napustio Sarajevo. Ja bih prva otisla. Hocete da se bijete i ubijate?! Samo izvolite, ali bez mene. Sad su heroji oni koji su ostali, a kukavice oni koji su otisli. Jebem ti takvo herojstvo. Sta su sve ti ljudi preziveli tokom rata, to se ni recima ne moze opisati. Sta su uopste dobili od toga sto su ostali u gradu?

palo mi na pamet nešto što će probicu jako razveseliti u vezi ovih krčkih manijaka branitelja ... oba brata sinovi oca komunjare i velkog jugoslavena koji je i u ono vrijeme tetama po vrtiću mahao pištoljem pred nosom kad god mu nešto nije pasalo ... intervju - Page 3 1523192931 oba sina mu bili u zadnjim omladinskim radnim akcijama prvi udarnici intervju - Page 3 1523192931 a baš život piše najčudnije romane intervju - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:41

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

naj se sekirati radi takvih ... vidiš kako se ni mi ne sekiramo zbog probice ... fino smo mu nadrobili nekoliko stranica poučnog štiva da mu ne bude dosadno kad navrati ... ne moš ljude opismenjavati bez da im priuštiš štagod za čitati intervju - Page 3 3114667799

Kad se Proba opet pojavi ja cu biti Cetnikusa, a ti Jugoslovenka. To nam, po njemu, ne gine.

Inace, svaka krpa nadje svoju zakrpu. Taj se Balo posle ozenio sa Kaaa, koja se po forumu uvek hvalila kako je bila snajperista i kako je, ne znam vise ni sama, koliko Srba pobila. Ona je mrtva hladna mislila o sebi da je heroj. Kao i one budale po Sarajevu, koje su ubijale ljude po ulici. Kako  mozes biti heroj kada sa sigurne udaljenosti pucas u ljude kao da su glineni golubovi?!

I kad se jos pocnu cuditi oko toga zasto je neko napustio Sarajevo. Ja bih prva otisla. Hocete da se bijete i ubijate?! Samo izvolite, ali bez mene. Sad su heroji oni koji su ostali, a kukavice oni koji su otisli. Jebem ti takvo herojstvo. Sta su sve ti ljudi preziveli tokom rata, to se ni recima ne moze opisati. Sta su uopste dobili od toga sto su ostali u gradu?

pobila je ona sad bi ti rekao sto. Njih dvoje je samo pizdilo a da im petarda rukne pored noge dali bi petama vjetra.
Sto se tice Sarajeva, ne treba nikog optuzivati sto je otisao ali ne moze sa distance pravdati granatiranje grada i gadjanje ljudi snajperima uz siroki i sveznajuci osmijeh. To je ipak bio i njegov grad a i da nije, nema veze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:42

Bas sam prosle godine opet procitala "Na Drini cuprija". I mogu svakom preporuciti da to isto napravi. Ljudima obicno ostane u secanju ona ruzna scena nabijanja na kolac, ali ta knjiga je mnogo vise od toga. Posebno mi je bio zanimljiv period nakon odaska turske vlasti i dolaska Austrijanaca. Ponekad pomislim da je ljudima jednostavno nemoguce da zive u religijski i nacionalno mesanom drustvu. Pokusavacemo jos ko zna koliko godina, ali sve sam vise misljenja da je najbolje svako na svom i sa svojima. I to kazem ja koja zivi daleko od "svojih".
Sada su u Austriji doneli novi zakon po kojem islamski centri, kao i dzamije, ne mogu biti finansirani od strane drugih drzava, a vecinom se finansiraju iz Emirata. Kao i to da se vise ne mogu dovoditi imami iz drugih zemalja. Turska odmah skocila na noge, Arapi prete, ko zna sta ce to na kraju biti. Austrijanci sve vise mrze muslimane, a muslimani su, pod pritiskom i noseni ovim novim desavanjima, sve radikalniji. Poneki kvartovi lice na Dzamahiriju. Posebno deseti becirk. Austrijanci se osecaju ugrozenim. Kako li ce se to sve zavrsiti, vreme ce pokazati.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 26.02.15 12:44

cat_claw je napisao/la:Bas sam prosle godine opet procitala "Na Drini cuprija". I mogu svakom preporuciti da to isto napravi. Ljudima obicno ostane u secanju ona ruzna scena nabijanja na kolac, ali ta knjiga je mnogo vise od toga. Posebno mi je bio zanimljiv period nakon odaska turske vlasti i dolaska Austrijanaca. Ponekad pomislim da je ljudima jednostavno nemoguce da zive u religijski i nacionalno mesanom drustvu. Pokusavacemo jos ko zna koliko godina, ali sve sam vise misljenja da je najbolje svako na svom i sa svojima. I to kazem ja koja zivi daleko od "svojih".
Sada su u Austriji doneli novi zakon po kojem islamski centri, kao i dzamije, ne mogu biti finansirani od strane drugih drzava, a  vecinom se finansiraju iz Emirata. Kao i to da se vise ne mogu dovoditi imami iz drugih zemalja. Turska odmah skocila na noge, Arapi prete, ko zna sta ce to na kraju biti. Austrijanci sve vise mrze muslimane, a muslimani su, pod pritiskom i noseni ovim novim desavanjima, sve radikalniji. Poneki kvartovi lice na Dzamahiriju. Posebno deseti becirk. Austrijanci se osecaju ugrozenim. Kako li ce se to sve zavrsiti, vreme ce pokazati.


ne bi austrijanci jos dugo reagirali da im se nisu nakotile vehabije po Becu. Jebote, vise ih ima u Becu nego li u srednjoj Bosni. Ako sad nesto ne naprave poslije ce biti prekasno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 26.02.15 12:57

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Bas sam prosle godine opet procitala "Na Drini cuprija". I mogu svakom preporuciti da to isto napravi. Ljudima obicno ostane u secanju ona ruzna scena nabijanja na kolac, ali ta knjiga je mnogo vise od toga. Posebno mi je bio zanimljiv period nakon odaska turske vlasti i dolaska Austrijanaca. Ponekad pomislim da je ljudima jednostavno nemoguce da zive u religijski i nacionalno mesanom drustvu. Pokusavacemo jos ko zna koliko godina, ali sve sam vise misljenja da je najbolje svako na svom i sa svojima. I to kazem ja koja zivi daleko od "svojih".
Sada su u Austriji doneli novi zakon po kojem islamski centri, kao i dzamije, ne mogu biti finansirani od strane drugih drzava, a  vecinom se finansiraju iz Emirata. Kao i to da se vise ne mogu dovoditi imami iz drugih zemalja. Turska odmah skocila na noge, Arapi prete, ko zna sta ce to na kraju biti. Austrijanci sve vise mrze muslimane, a muslimani su, pod pritiskom i noseni ovim novim desavanjima, sve radikalniji. Poneki kvartovi lice na Dzamahiriju. Posebno deseti becirk. Austrijanci se osecaju ugrozenim. Kako li ce se to sve zavrsiti, vreme ce pokazati.


ne bi austrijanci jos dugo reagirali da im se nisu nakotile vehabije po Becu. Jebote, vise ih ima u Becu nego li u srednjoj Bosni. Ako sad nesto ne naprave poslije ce biti prekasno...

nije samo u austriji tako.....ima ih i kod nas

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/131943-hrvatskoj-prijeti-teroristicki-napad-vehabije-s-hrvatskim-drzavljanstvom-obucavaju-se-po-bosanskim-brdima.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 3 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 24. Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.