kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZENE su chudo prirode.::))

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 23.03.15 7:20

zingaro je napisao/la:

Ma seresh humus ,,jer si nabijena na udicu,,koprzaj se,,mozda se kaki somina ulovi na tvoj perfomans.. ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594

jebiga zingo, nisam ja ti ... al dobro da si mi reko zašto si ti ovdje ... znači sara je ipak bila u pravu glede nekih stvari ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 a ja naivno mislila ti neki zajebant a ono ti stvarno misliš da se mogu ljudi lovit preko foruma i da tebe netko može uvatiti na forumu ... jebga, stani u red zabludjelih ... ah da, zaboravila sam ... ti si već u tom redu negdje na čelu ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 23.03.15 7:41

malo sam prelistala temu ... ova tema bi se trebala skroz drugačije zvati ... recimo, hm .... tema na kojoj će zingaro ogovarati žene ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130 na koga li me to podsjeća ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 32354122

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 5:30

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ma seresh humus ,,jer si nabijena na udicu,,koprzaj se,,mozda se kaki somina ulovi na tvoj perfomans.. ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594

jebiga zingo, nisam ja ti ... al dobro da si mi reko zašto si ti ovdje ... znači sara je ipak bila u pravu glede nekih stvari ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 a ja naivno mislila ti  neki zajebant a ono ti stvarno misliš da se mogu ljudi lovit preko foruma i da tebe netko može uvatiti na forumu ... jebga, stani u red zabludjelih ... ah da, zaboravila sam ... ti si već u tom redu negdje na čelu ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799

Konacno vidim da si zbunjena ko kuratz prije nego udje u rupu..Konstatacija ,,shta tebe boli kuratz zasto sam ja ovdje isto tako zaboli me zashto si ti ovdje,Tvoj problem a i moj zashto smo ovdje,,pa jebemu mater necemo valjda odluchivari jedno drugome gdje cemo i kamo cemo..Pichka li vam materina svima,,dok je Sara pljuvala po meni ovdje svi ste cutali ko pizde i chak shto vishe odobravali joj njene bljuvotine koje je pisala o meni,,Ja sam cutao,,jer znam da je osveta servirana hladna najljepsha,Manipulirala je svima vama jer niste znali prichu sa druge strane,,a necete je ni doznati nikada,,jer ja drzim do sebe,,,a njen je problem shto samu sebe ne poshtuje,,ja tu nemrem nisht uchiniti,,Da sam gad kako ona kaze,,nasladjivali bi se svakojakih scena,,ali poshto sam ja dentlemen kako si i sama rekla,,to necete vidjeti.Zashto,,odgonetnite,,Sara ima moj mail..koji nisam blokirao,,,rekla je da medju nama vishe ne moze biti nishta(hvala bogu) medju nama nishta nije ni bilo,,osim par glupih ispada,,Meni je ovaj virtualni svijet poprave komunikacija za idiote,,Pa bog te jebo,,ic trazit nekoga virtualno za zivotnog partnera moze samo naivna budala..tako da ,,majketi ,,iskljuchi me iz reda jer ja tamo ne spadam ni po bilo kojem zakonu logike..Em si mushkobanjasta em si matematichki prorachunata,,,em na svakom coshku vidish svoga bivsheg,,Jebga...ti si rodjena za Pizdu,,vas dvoje bi funkcijonirali perfektno,,Mnei treba nesto drugo,,shto sigurno necu naci virtualno a vec sam nasao u stvarnosti tak da,,ispadam iz svih igara,,,Dolazim ovdje da se zajebavam ali medju vama se teshko zajebavati jer ste unaprijed postavili ciljeve,,i ako nije po vashim zeljama onda sam ja kurac od mushkarca,shto prihvacam sa ponosom..U prevodu,,pomijeshala si zabe i babe..Mene ne interesiraju "zene" sa ovoga foruma osim kao predmeti za zajebanciju..Ostavljam Pizdi da vas uvjerava kako ce vas zeniti i uzdrzavati,,,siromah,,nema ni za kruh,,,zato su mu uvijek uspjeshni mushkarci nocna mora,,u zadnje poput Propolisa..a prije toga svi znamo kome je najvecu paznju poklanjao,,
Usvoji ga,,imat cesh pravu zajebanciju ,,jer cesh morati dnevno gajbu pive kupovati:))))Jednom si rekla da sam dzentlemen,,a vidish da si se i tu zajebala,,ja svima kazem ono shto mislim o njima,bez predrasuda,,i bez namjere da nekoga ponizavam,,Kako ce me tko shvatiti,,njegov problem,,ali ja ochekujem isto tako od mojih frendova da mi ne podilaze,,et,, ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 6:23

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ma seresh humus ,,jer si nabijena na udicu,,koprzaj se,,mozda se kaki somina ulovi na tvoj perfomans.. ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594

jebiga zingo, nisam ja ti ... al dobro da si mi reko zašto si ti ovdje ... znači sara je ipak bila u pravu glede nekih stvari ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 a ja naivno mislila ti  neki zajebant a ono ti stvarno misliš da se mogu ljudi lovit preko foruma i da tebe netko može uvatiti na forumu ... jebga, stani u red zabludjelih ... ah da, zaboravila sam ... ti si već u tom redu negdje na čelu ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799

Konacno vidim da si zbunjena ko kuratz prije nego udje u rupu..Konstatacija ,,shta tebe boli kuratz zasto sam ja ovdje isto tako zaboli me zashto si ti ovdje,Tvoj problem a i moj zashto smo ovdje,,pa jebemu mater necemo valjda odluchivari jedno drugome gdje cemo i kamo cemo..Pichka li vam materina svima,,dok je Sara pljuvala po meni ovdje svi ste cutali ko pizde i chak shto vishe odobravali joj njene bljuvotine koje je pisala o meni,,Ja sam cutao,,jer znam da je osveta servirana hladna najljepsha,Manipulirala je svima vama jer niste znali prichu sa druge strane,,a necete je ni doznati nikada,,jer ja drzim do sebe,,,a njen je problem shto samu sebe ne poshtuje,,ja tu nemrem nisht uchiniti,,Da sam gad kako ona kaze,,nasladjivali bi se svakojakih scena,,ali poshto sam ja dentlemen kako si i sama rekla,,to necete vidjeti.Zashto,,odgonetnite,,Sara ima moj mail..koji nisam blokirao,,,rekla je da medju nama vishe ne moze biti nishta(hvala bogu) medju nama nishta nije ni bilo,,osim par glupih ispada,,Meni je ovaj virtualni svijet poprave komunikacija za idiote,,Pa bog te jebo,,ic trazit nekoga virtualno za zivotnog partnera moze samo naivna budala..tako da ,,majketi ,,iskljuchi me iz reda jer ja tamo ne spadam ni po bilo kojem zakonu logike..Em si mushkobanjasta em si matematichki prorachunata,,,em na svakom coshku vidish svoga bivsheg,,Jebga...ti si rodjena za Pizdu,,vas dvoje bi funkcijonirali perfektno,,Mnei treba nesto drugo,,shto sigurno necu naci virtualno a vec sam nasao u stvarnosti tak da,,ispadam iz svih igara,,,Dolazim ovdje da se zajebavam ali medju vama se teshko zajebavati jer ste unaprijed postavili ciljeve,,i ako nije po vashim zeljama onda sam ja kurac od mushkarca,shto prihvacam sa ponosom..U prevodu,,pomijeshala si zabe i babe..Mene ne interesiraju "zene" sa ovoga foruma osim kao predmeti za zajebanciju..Ostavljam Pizdi da vas uvjerava kako ce vas zeniti i uzdrzavati,,,siromah,,nema ni za kruh,,,zato su mu uvijek uspjeshni mushkarci nocna mora,,u zadnje poput Propolisa..a prije toga svi znamo kome je najvecu paznju poklanjao,,
Usvoji ga,,imat cesh pravu zajebanciju ,,jer cesh morati dnevno gajbu pive kupovati:))))Jednom si rekla da sam dzentlemen,,a vidish da si se i tu zajebala,,ja svima kazem ono shto mislim o njima,bez predrasuda,,i bez namjere da nekoga ponizavam,,Kako ce me tko shvatiti,,njegov problem,,ali ja ochekujem isto tako od mojih frendova da mi ne podilaze,,et,, ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484

u bokte u kojem si ti filmu ? otkad si došao na kultnix, nema kome nisi ugurao prst u oko pa sad kmečiš da te prst boli ... i tko te to trebao braniti i kada ? više mi pun kiki i tebe i sare i raznih forumskih princeza na zrnu graška koje/i bi da ih netko brani kad su "virtualno" napadnute .... pa jebote, brani se sam ko šta se i svak brani na ovom forumu ( il je nekada možda bilo drugačije, ne znam )  ... jebote, nit bila prisutna kad je to išlo između tebe i sare, a i da jesam, zabole me šta je bilo, poštedi me detalja (kolko ono ?) godina nakon svega .... ko da dvoje dječice slušam .... je, sara je manipulator i ja to znam nevezano za tebe ... al to sam rekla, rješavat će se između sare i mene ako bude prilike i bez da se tebe uključuje u tu priču jer i nisi u njoj .... stalno ponavljaš kako si tu radi zejabancije i komunikacije što je i jedini ispravni razlog za bit na forumu ... pa onda se čovječe zajebavaj i komuniciraj a ne ko uvrijeđena snaša malo malo baciš jutarnji kvoc kvoc i svima po redu prst u oko a poslije kme kme, mene nitko ne voli .... zabole mene kakav si ti u reali i tko si ako si na forumu izabro glumiti nešto drugo .... svima ne samo meni ćeš biti ono kako se virtualno predstavljaš a ne onako kako taki sav samozataj i fin hoćeš da te se prepozna iza maske prostaka i grubijana kojeg je život tako namlataro da to nitko osim njega neb preživio  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799  vraga ti svakom kažeš što misliš o njima ... provokator mučki si ti ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130

ajd sad ti za pešest dana opet sa nekom svojom elegijom  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 6:33

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ma seresh humus ,,jer si nabijena na udicu,,koprzaj se,,mozda se kaki somina ulovi na tvoj perfomans.. ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594

jebiga zingo, nisam ja ti ... al dobro da si mi reko zašto si ti ovdje ... znači sara je ipak bila u pravu glede nekih stvari ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 a ja naivno mislila ti  neki zajebant a ono ti stvarno misliš da se mogu ljudi lovit preko foruma i da tebe netko može uvatiti na forumu ... jebga, stani u red zabludjelih ... ah da, zaboravila sam ... ti si već u tom redu negdje na čelu ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799

Konacno vidim da si zbunjena ko kuratz prije nego udje u rupu..Konstatacija ,,shta tebe boli kuratz zasto sam ja ovdje isto tako zaboli me zashto si ti ovdje,Tvoj problem a i moj zashto smo ovdje,,pa jebemu mater necemo valjda odluchivari jedno drugome gdje cemo i kamo cemo..Pichka li vam materina svima,,dok je Sara pljuvala po meni ovdje svi ste cutali ko pizde i chak shto vishe odobravali joj njene bljuvotine koje je pisala o meni,,Ja sam cutao,,jer znam da je osveta servirana hladna najljepsha,Manipulirala je svima vama jer niste znali prichu sa druge strane,,a necete je ni doznati nikada,,jer ja drzim do sebe,,,a njen je problem shto samu sebe ne poshtuje,,ja tu nemrem nisht uchiniti,,Da sam gad kako ona kaze,,nasladjivali bi se svakojakih scena,,ali poshto sam ja dentlemen kako si i sama rekla,,to necete vidjeti.Zashto,,odgonetnite,,Sara ima moj mail..koji nisam blokirao,,,rekla je da medju nama vishe ne moze biti nishta(hvala bogu) medju nama nishta nije ni bilo,,osim par glupih ispada,,Meni je ovaj virtualni svijet poprave komunikacija za idiote,,Pa bog te jebo,,ic trazit nekoga virtualno za zivotnog partnera moze samo naivna budala..tako da ,,majketi ,,iskljuchi me iz reda jer ja tamo ne spadam ni po bilo kojem zakonu logike..Em si mushkobanjasta em si matematichki prorachunata,,,em na svakom coshku vidish svoga bivsheg,,Jebga...ti si rodjena za Pizdu,,vas dvoje bi funkcijonirali perfektno,,Mnei treba nesto drugo,,shto sigurno necu naci virtualno a vec sam nasao u stvarnosti tak da,,ispadam iz svih igara,,,Dolazim ovdje da se zajebavam ali medju vama se teshko zajebavati jer ste unaprijed postavili ciljeve,,i ako nije po vashim zeljama onda sam ja kurac od mushkarca,shto prihvacam sa ponosom..U prevodu,,pomijeshala si zabe i babe..Mene ne interesiraju "zene" sa ovoga foruma osim kao predmeti za zajebanciju..Ostavljam Pizdi da vas uvjerava kako ce vas zeniti i uzdrzavati,,,siromah,,nema ni za kruh,,,zato su mu uvijek uspjeshni mushkarci nocna mora,,u zadnje poput Propolisa..a prije toga svi znamo kome je najvecu paznju poklanjao,,
Usvoji ga,,imat cesh pravu zajebanciju ,,jer cesh morati dnevno gajbu pive kupovati:))))Jednom si rekla da sam dzentlemen,,a vidish da si se i tu zajebala,,ja svima kazem ono shto mislim o njima,bez predrasuda,,i bez namjere da nekoga ponizavam,,Kako ce me tko shvatiti,,njegov problem,,ali ja ochekujem isto tako od mojih frendova da mi ne podilaze,,et,, ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484

u bokte u kojem si ti filmu ? otkad si došao na kultnix, nema kome nisi ugurao prst u oko pa sad kmečiš da te prst boli ... i tko te to trebao braniti i kada ? više mi pun kiki i tebe i sare i raznih forumskih princeza na zrnu graška koje/i bi da ih netko brani kad su "virtualno" napadnute .... pa jebote, brani se sam ko šta se i svak brani na ovom forumu ( il je nekada možda bilo drugačije, ne znam )  ... jebote, nit bila prisutna kad je to išlo između tebe i sare, a i da jesam, zabole me šta je bilo, poštedi me detalja (kolko ono ?) godina nakon svega .... ko da dvoje dječice slušam .... je, sara je manipulator i ja to znam nevezano za tebe ... al to sam rekla, rješavat će se između sare i mene ako bude prilike i bez da se tebe uključuje u tu priču jer i nisi u njoj .... stalno ponavljaš kako si tu radi zejabancije i komunikacije što je i jedini ispravni razlog za bit na forumu ... pa onda se čovječe zajebavaj i komuniciraj a ne ko uvrijeđena snaša malo malo baciš jutarnji kvoc kvoc i svima po redu prst u oko a poslije kme kme, mene nitko ne voli .... zabole mene kakav si ti u reali i tko si ako si na forumu izabro glumiti nešto drugo .... svima ne samo meni ćeš biti ono kako se virtualno predstavljaš a ne onako kako taki sav samozataj i fin hoćeš da te se prepozna iza maske prostaka i grubijana kojeg je život tako namlataro da to nitko osim njega neb preživio  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799  vraga ti svakom kažeš što misliš o njima ... provokator mučki si ti ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130

ajd sad ti za pešest dana opet sa nekom svojom elegijom  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594
Koji prst bog te jebo,,ako mislish na srednji edju nogama onda si u pravu,,Kao prvo,,ti si u totalnom kurtzu,,jer tipkash bez logike,,,,prava si muva zunzara,,Toliko zuchi o svome bivshem josh nisam chuo od nijedne zene,,Chemu bog te jebo,,,koji ti je to markenting,,kako si ti savrshena a on  pichka od chovjeka zato shto nije htjeo da igra po tvojim notama,,enivej,,degutantno je chitati intimne dozivljaje iz tvog brachnog zivota,,za mene su takve zene,,kurac od ovce,,jadnice,,koje traze opravdanje svoje nesrece u drugome,,,ti i sara se mozete uzeti pod ruku,,,i pjevati,,,borbrbene..ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1619348112 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594 :deckoLOLpriznajem  vage su moja slabost,,,samo me one mogu disciplinirati svojom njeznoshcu,, ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 167558484
e da ,,da neb troshijo svoje dragocjeno vrijeme na tebe,,ijako cijenim neke tvoje osobine,,,odjebi,,u troskocima  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 6:53

zingaro je napisao/la:
,jer tipkash bez logike,,,,

a ovo ti jedino priznajem ... dođem na forum sa nekim svojim doživljajima i ne vežem sa ništa prethodno napisano pa kako na forumu tako i u mojim postovima ... rekoh stoput da mi je forum za brejnstormanje ....

glede ostalog si fulao i šefa i stanicu i neuspjeli pokušaj da promijeniš nit mog posta a to si ti i tvoje forumsko kmečanje kad god pročitaš nešto što ti ne paše čuti a ne moj razvod i bivši ... ako ti je toliko degutantno slušati o njemu, kud si ga sad izvukao ? nađi neki konkretan post u kojem pišem o tome pa se osvrni i napiši svoje mišljenje o konkretno opisanoj situaciji jer ih ima brdo i svaku opišem onako kako sam ju sama doživjela a ovako generalizirati o nečem u čemu nisi sam bio uključen je u najmanju ruku neozbiljno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 6:56

al ne trudi se ... kao što rekoh, ovo je tema na kojoj će zingaro redom ogovarati forumašice .... zaboravila ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130 samo ti nastavi po svom starom dobrom običaju ... ne daj se smesti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 6:59

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
,jer tipkash bez logike,,,,

a ovo ti jedino priznajem ... dođem na forum sa nekim svojim doživljajima i ne vežem sa ništa prethodno napisano pa kako na forumu tako i u mojim postovima ... rekoh stoput da mi je forum za brejnstormanje ....

glede ostalog si fulao i šefa i stanicu i neuspjeli pokušaj da promijeniš nit mog posta  a to si ti i tvoje forumsko kmečanje kad god pročitaš nešto što ti ne paše čuti a ne moj razvod i bivši ... ako ti je toliko degutantno slušati o njemu, kud si ga sad izvukao ? nađi neki konkretan post u kojem pišem o tome pa se osvrni i napiši svoje mišljenje o konkretno opisanoj situaciji jer ih ima brdo i svaku opišem onako kako sam ju sama doživjela a ovako generalizirati o nečem u čemu nisi sam bio uključen je u najmanju ruku neozbiljno ...
Chek malo,,ti imash pravo da seresh ko grlica a ja nemam pravo da serem ko slon,,,alooooooooo...bona,,daj se saberi,,uvaljujesh mi svoje percepcije koje trebaju biti zakon,,koji ti je kurac daj se malo chitaj,,opet pitam,,,koji ti je cilj marketinga,,,sa takvim ni kurca ni mushkarca necesh nikad nac,,osim Pizde,,on je je tvoj tip,,vjeruj mi,,nadji ga,,bit cete srecni,,,nece vam trebati forum da se dopis ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:04

kišna glista je napisao/la:al ne trudi se ... kao što rekoh, ovo je tema na kojoj će zingaro redom ogovarati forumašice .... zaboravila ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130  samo ti nastavi po svom starom dobrom običaju ... ne daj se smesti
Ja nikada ,,ama bash nikada nisam napisao shto sam imao ili shto sam bio nekim forumahsitzama,,to je tajna,,koju bi mnoge zeljele znati,,,jebaji ga,,taki sam,,na "forumu otvoren "ali na prajvatu skroz tajanstven,...iz samo jednog razloga,,da ne bi kulorai mogli prezivati hranu....tak da,,ono,,duvaj  da ne potonesh:)) ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:08

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
,jer tipkash bez logike,,,,

a ovo ti jedino priznajem ... dođem na forum sa nekim svojim doživljajima i ne vežem sa ništa prethodno napisano pa kako na forumu tako i u mojim postovima ... rekoh stoput da mi je forum za brejnstormanje ....

glede ostalog si fulao i šefa i stanicu i neuspjeli pokušaj da promijeniš nit mog posta  a to si ti i tvoje forumsko kmečanje kad god pročitaš nešto što ti ne paše čuti a ne moj razvod i bivši ... ako ti je toliko degutantno slušati o njemu, kud si ga sad izvukao ? nađi neki konkretan post u kojem pišem o tome pa se osvrni i napiši svoje mišljenje o konkretno opisanoj situaciji jer ih ima brdo i svaku opišem onako kako sam ju sama doživjela a ovako generalizirati o nečem u čemu nisi sam bio uključen je u najmanju ruku neozbiljno ...
Chek malo,,ti imash pravo da seresh ko grlica a ja nemam pravo da serem ko slon,,,alooooooooo...bona,,daj se saberi,,uvaljujesh mi svoje percepcije koje trebaju biti zakon,,koji ti je kurac daj se malo chitaj,,opet pitam,,,koji ti je cilj marketinga,,,sa takvim ni kurca ni mushkarca necesh nikad nac,,osim Pizde,,on je je tvoj tip,,vjeruj mi,,nadji ga,,bit cete srecni,,,nece vam trebati forum da se dopis ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3214182331

a ja ko tražim muškarca na forumu ? jebote, jesmo to opet na početku konverzacije ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 pa rekoh ja da ti percepiraš forum ko mjesto gdje se netko peca i zbog toga pišu priče a ne ja ? kontaš sad ? a ? cirkuski slonu ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1384857964 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799

jebote, cijelo vrijeme sam mislila da je ovo keckanje između pizde i tebe bila forumska zajebancija, folklor, štaliveć ... jebate, da nis ti stvarno ljubomoran na pizdu ... sad ću i u to povjerovati a nije mi bila namjera ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799 al da ga jebeš, tebi pizda stalno na pameti ... ja šumom a ti pizda drumom i nikako ga izbacit iz svoih postova čak i kad sa mnom pričaš ... de centriraj se ... ne šaraj ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1619348112 ne znam više o čem pričamo ... jel o tebi, jel o mom bivšem il ćemo sad o pizdi ... samo ti reci ... mogu ja o svemu samo moram znat o čemu bi ti pričao a nikako skontat ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931

p.s.
jel tebi uopće do konverzacije il si se smoto ko sajla ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:10

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
,jer tipkash bez logike,,,,

a ovo ti jedino priznajem ... dođem na forum sa nekim svojim doživljajima i ne vežem sa ništa prethodno napisano pa kako na forumu tako i u mojim postovima ... rekoh stoput da mi je forum za brejnstormanje ....

glede ostalog si fulao i šefa i stanicu i neuspjeli pokušaj da promijeniš nit mog posta  a to si ti i tvoje forumsko kmečanje kad god pročitaš nešto što ti ne paše čuti a ne moj razvod i bivši ... ako ti je toliko degutantno slušati o njemu, kud si ga sad izvukao ? nađi neki konkretan post u kojem pišem o tome pa se osvrni i napiši svoje mišljenje o konkretno opisanoj situaciji jer ih ima brdo i svaku opišem onako kako sam ju sama doživjela a ovako generalizirati o nečem u čemu nisi sam bio uključen je u najmanju ruku neozbiljno ...
Chek malo,,ti imash pravo da seresh ko grlica a ja nemam pravo da serem ko slon,,,alooooooooo...bona,,daj se saberi,,uvaljujesh mi svoje percepcije koje trebaju biti zakon,,koji ti je kurac daj se malo chitaj,,opet pitam,,,koji ti je cilj marketinga,,,sa takvim ni kurca ni mushkarca necesh nikad nac,,osim Pizde,,on je je tvoj tip,,vjeruj mi,,nadji ga,,bit cete srecni,,,nece vam trebati forum da se dopis ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3214182331

a ja ko tražim muškarca na forumu ? jebote, jesmo to opet na početku konverzacije ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931  pa rekoh ja da ti percepiraš forum ko mjesto gdje se netko peca i zbog toga pišu priče a ne ja ? kontaš sad ? a ? cirkuski slonu ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1384857964  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799

jebote, cijelo vrijeme sam mislila da je ovo keckanje između pizde i tebe bila forumska zajebancija, folklor, štaliveć ... jebate, da nis ti stvarno ljubomoran na pizdu ... sad ću i u to povjerovati a nije mi bila namjera ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799  al da ga jebeš, tebi pizda stalno na pameti ... ja šumom a ti pizda drumom i nikako ga izbacit iz svoih postova čak i kad sa mnom pričaš ... de centriraj se ... ne šaraj ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1619348112  ne znam više o čem pričamo ... jel o tebi, jel o mom bivšem il ćemo sad o pizdi ... samo ti reci ... mogu ja o svemu samo moram znat o čemu bi ti pričao a nikako skontat  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931   ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931  

p.s.
jel tebi uopće do konverzacije il si se smoto ko sajla  ?
reko sam ja tebi da seresh humus,,pozitivna si za okolish i garden:))Danas presadjivo paprike,,kad glista se pojavi,,,reko da je prepolovim il da ne,,,,sazalim se,,rekoh sebi,,pusti je neka preradjuje govna:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:14

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ne trudi se ... kao što rekoh, ovo je tema na kojoj će zingaro redom ogovarati forumašice .... zaboravila ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130  samo ti nastavi po svom starom dobrom običaju ... ne daj se smesti
Ja nikada ,,ama bash nikada nisam napisao shto sam imao ili shto sam bio nekim forumahsitzama,,to je tajna,,koju bi mnoge zeljele znati,,,jebaji ga,,taki sam,,na "forumu otvoren "ali na prajvatu skroz tajanstven,...iz samo jednog razloga,,da ne bi kulorai mogli prezivati hranu....tak da,,ono,,duvaj  da ne potonesh:)) ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369

evo ja prva ne bih ... a koliko sam upoznala druge forumaše, ni njima nije baš to interesantna tema ... boli nekog neki kiki s kim si ti privatno jeo kikiriki

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:16

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ne trudi se ... kao što rekoh, ovo je tema na kojoj će zingaro redom ogovarati forumašice .... zaboravila ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 11484130  samo ti nastavi po svom starom dobrom običaju ... ne daj se smesti
Ja nikada ,,ama bash nikada nisam napisao shto sam imao ili shto sam bio nekim forumahsitzama,,to je tajna,,koju bi mnoge zeljele znati,,,jebaji ga,,taki sam,,na "forumu otvoren "ali na prajvatu skroz tajanstven,...iz samo jednog razloga,,da ne bi kulorai mogli prezivati hranu....tak da,,ono,,duvaj  da ne potonesh:)) ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369

evo ja prva ne bih ... a koliko sam upoznala druge forumaše, ni njima nije baš to interesantna tema ... boli nekog neki kiki s kim si ti privatno jeo kikiriki
pa odjebi indijanac ,,shto se toliko trudish dokazati neshto shto je ,,nedokazivo ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2634474203 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3114667799  ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400

E da ,,imam preko puta kuce skvo  ,,ajme majketi,,da sam tamo u Europa,,slomijo bi joj obadvije noge,,,,bog te jebo,,,svaku godinu ima nekog drugog meksikanca za papire,,boli nu pichka za dijete koje je sada odrastao chovjek,,nju samo interesira lova,,indijanka,,ima sve benficije ,,al je glupa i debela ko kuratz,,,jebo te kako bi ja to mlatijo ,,,po glavushitzi,,kurava sto na sto,, ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:26

zingaro, dosta plodonosne konverzacije sa tobom za danas ... kod mene je počela gužva ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710 ... pamet u prstić i javi se tu i tamo al brate probaj bit malo konstruktivan, veseo i čio ... iskreno, malo mi dopizdio taj balkanski jal i gorčina ... fale mi neke pravo proljetne teme i atmosfere da budu usklađene sa mojim okolišem i ekosustavom ... ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 7:28

kišna glista je napisao/la:zingaro, dosta plodonosne konverzacije sa tobom za danas ... kod mene je počela gužva ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710  ... pamet u prstić i javi se tu i tamo al brate probaj bit malo konstruktivan, veseo i čio  ... iskreno, malo mi dopizdio taj balkanski jal i gorčina ... fale mi neke pravo proljetne teme i atmosfere da budu usklađene sa mojim okolišem i ekosustavom ... ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 727654710
Tipichno za lajavitzu koja nema pravi odgovor,,ajd odjebi,, ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1354420400 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 3776795594 ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  pizda 24.03.15 8:58

zingaro je napisao/la:..Pichka li vam materina svima,,dok je Sara pljuvala po meni ovdje svi ste cutali ko pizde

zajebo si se, ja sam je nagovarao protiv tebe i pridruzijo se u pljuvanju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  iluzija 24.03.15 13:06

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..Pichka li vam materina svima,,dok je Sara pljuvala po meni ovdje svi ste cutali ko pizde

zajebo si se, ja sam je nagovarao protiv tebe i pridruzijo se u pljuvanju...
i ja sam je nagovarala protiv njega, i govorila sam da ga drma ego,  i plus sam javno rekla da je seronja. eto, neka ga oni sa mokre gore brane. ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 24.03.15 13:10

Uopste se ne mogu setiti da je Sara ovde gadila Zingara...
Cek da pitam u arhivi - Gliiiiistooooo, da li je istina da je Sara ovde gadila druga Zinga? ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  pizda 24.03.15 13:39

iluzija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:..Pichka li vam materina svima,,dok je Sara pljuvala po meni ovdje svi ste cutali ko pizde

zajebo si se, ja sam je nagovarao protiv tebe i pridruzijo se u pljuvanju...
i ja sam je nagovarala protiv njega, i govorila sam da ga drma ego,  i plus sam javno rekla da je seronja. eto, neka ga oni sa mokre gore brane. ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931

ja sam joj pricao da je teski lazov, vjerojatno ima oko 70 godina a sasvim sigurno i gej...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  pizda 24.03.15 13:39

cat_claw je napisao/la:Uopste se ne mogu setiti da je Sara ovde gadila Zingara...
Cek da pitam u arhivi - Gliiiiistooooo, da li je istina da je Sara ovde gadila druga Zinga? ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Qnwg93

ispljuvala ga na pasja kola... ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 25.03.15 0:51

zingaro je napisao/la:“Prava nevolja sa ženama jeste što one same stalno pokušavaju da se prilagode muškim teorijama o ženama.” ~Katica


“Žena koja se dosađuje ne vrijedi ni upola toliko koliko žena kojoj muškarci dosađuju.” ~Magdalena



“Istinski glamuroznu ženu čini njena spontanost i svijest o sopstvenoj ženstvenosti.” ~Tempera



“Nagađanje žene mnogo je tačnije od čvrstog uvjerenja muškarca.” ~Matza


“Kad je muškarac savršen možete da mu se divite, ali ne i da ga volite.” ~ Zingic


"Svi muškarci očekuju od žene isto, žene od svakog muškarca očekuju nešto posebno." ~Lastavica



"Ako žena nađe ljubavnika, onda su tu moguća dva razloga: ili je sita svog muža ili nije." ~Amra


"Lijepe žene su potrebne samo ljubavnicima i slikarima bez mašte." Pizda


"Vjerna žena je ona koja se okomi na samo jednog muškarca." ~ Zingic


"Ne treba se plašiti žena koje padaju, već onih koje po svaku cijenu žele da ih podignete." ~ Yahudi
"Malo zna onaj koji sve što zna – kaže svojoj ženi." ~ Tempera


“Dok su žene depresivne, ili jedu ili kupuju. Muškarci zarate sa susjednom zemljom.” Proba


“Emotivno, seksualno i psihološko tipiziranje žena počinje kad doktor kaže: ‘Žensko je!’” ~ Proba


“Emancipovana žena je žena koja i prije i poslije braka ima zanimanje.” Taja


“Žene su uvijek lijepe.” ~ Katica


“Svaka žena treba iskoristiti ono što joj je dala Majka Priroda prije nego što joj Otac Vrijeme to oduzme.” ~Aime


“Žena jednim uzdahom može više reći nego što muškarac može tokom cijele propovijedi.” ~ Lastavica


“Šta god žene da rade to moraju raditi duplo bolje od muškaraca da bi to bilo i upola dobro. Srećom, to nije teško.” ~Amra


“Oblina: najljepša udaljenost između dvije tačke.” ~ Zingic


“Najrjeđa stvar na svijetu je žena koja je zadovoljna sopstvenim fotografijama.” ~Matza

“Muškarci koji ne vole pametne žene ne vole žene.” ~Pizda


“Žene čuvaju poseban dio svojih srca za grijehove koje nikad nisu napravili.” ~Tempera


"U svakoj ženi ima đavo koga treba ubiti ili poslom ili rađanjem, ili i jednim i drugim; a ako se žena otme i jednom i drugom, onda treba ubiti ženu." ~ Andrić
__________
"Upoznaćemo sami sebe onda kada otkrijemo sopstvene granice i to je bilo tačno. Ali i pogrešno, pošto nije važno samo ono što znamo o nama samima, ljudsko biće nije stvoreno samo da bi tražilo mudrost, već i da bi oralo zemlju, čekalo kišu, sijalo žito, skupljalo usjeve, peklo hljeb. Ja sam dvije žene: jedna koja želi da ima svu sreću ovog svijeta, strast, avanture koje život može da ponudi. Druga želi da bude robinja rutine, porodičnog života, stvari koje mogu biti planirane i ispunjene. Domaćica sam i prostitutka, obje žive u istom tijelu, jedna boreći se protiv druge. Susret žene sa sobom je igra koja može da ima ozbiljne posljedice. Božanski ples. Kada se susretnemo, dvije smo božanske energije, dva univerzuma koja se sudaraju. Ukoliko susret nema potrebnu referencu, jedan univerzum uništava drugi." ~ Koeljo
_________
"Zašto je put do žene tako vijugav i tajan i zašto on sa svojom slavom i snagom ne može da ga pređe, a prelaze ga svi gori od njega? Svi, samo on, u silnoj i smiješnoj strasti, cio svoj vijek pruža ruke kao u snu. Šta žene traže?" ~ Andrić
_________
"Žene počnu da ljube samo onda kad su voljene, ili bar kad misle da su već voljene. Inicijativa ljubavi uvijek dolazi od čovjeka. Žena hoće više da bude voljena, nego da sama voli; i više da je žele, nego da je vole. Ona ne samo da prva ne voli, nego prva i ne bira. Čovjek joj se može naoko i da dopada, ali je rijetko da ga prva zavoli. Žena može da se zanese za bogatašem ili artistom, za vojnikom ili sportistom, za lijepim ili za umnim, ali se najzad dadne, često za cijeli život, sasvim drukčijem čovjeku nego kakvog je zamišljala i željela. Ona uvijek podlegne jačem, a ne ljepšem i umnijem, ni boljem i milijem. Rijetko koja žena visi o ruci čovjeka koji je bio odista čovjek njenog ukusa. Padajući pred jakim a ne pred dobrim i lijepim, žena ne razumije duh nego volju, ni ljepotu nego namjeru."~ Dučić_________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovoga svijeta." ~ Andrić


"Jedini način da žena bude vjerna jeste: da bude zaljubljena ili ružna." ~ Anabela


"Žena je jedini stvor koji umije da plače i da se smije zbog istog razloga, a često i istovremeno." ~ BTW


"Razum žene je u ljepoti, dok je ljepota muškarca u razumu." ~Kisna Glista


"Htjeli biste da saznate jesu li inteligentni muškarci dobri muževi? Ali, draga gospođo inteligentni muškarci se uopšte ne žene." ~ Pizda


"Sa svakom ženom razgovaraj kao da je voliš, a sa svakim muškarcem kao da ti je dosadan." ~  "Kada se žena ponovo udaje, razlog je što je mrzila prvog muža. Kada se muškarac ponovo ženi, razlog je što je obožavao prvu ženu. Žene kušaju sreću, muškarci svoju izlažu opasnosti. Žene nas vole zbog naših mana. Ako ih imamo dovoljno, sve će nam oprostiti, čak i intelekt koji posjedujemo." ~ Zingic


"Žena se zamori da bude čovjekov prijatelj." ~Jarantza


"Jedino što volim kod žena jeste to što one umiju da lažu s takvim ubjeđenjem, da i sama istina može ličiti na laž kada izlazi iz njihovih usta." ~ Zingic


"Postoje dvije vrste ljudi koji ne znaju ništa o ženama: oženjeni i neoženjeni muškarci." ~ Magdalena



"I najgluplja žena može upravljati pametnim muškarcem, ali budalom može da upravlja samo veoma pametna žena." ~ Jarantza


"Velika, prava ljubav pokazaće svoju punu snagu samo onda ako uspije da od dvoje ljubavnika, slabih ljudi, načini stvorenja koja se ne boje ni promjena, ni nesreća, ni rastanaka, ni bolesti, ni života ni smrti." ~ Zingic


"Kad neka žena kupuje mušku košulju, onda je zaljubljena.
Kad je pegla, onda je udata.
Ako pri tome pjeva, ona je i prvo i drugo." ~ Propolis


"Slabosti, ime ti je žena." ~ Zingic


"Ma kako čovjek rđavo mislio o ženama, nema žene koja o muškarcima ne misli još gore." ~ Saritica


"Neka vas bog čuva zlih žena, a dobrih se čuvajte sami." ~ Eva3


"Ružama je potrebno sunce, a ženama ljubav." ~Lastavica


"Žena može da se izliječi od svake izmišljene bolesti, ako joj se kaže da je to znak starosti." ~Anabela


"Ženama treba razlog za seksualni odnos. Muškarcima jedino treba mjesto." ~Pizda


"Žene umiju odglumiti orgazme. Zato muškarci znaju odglumiti cijeli brak." ~Kisna Glista

Žene treba obožavati ili ostavljati. Ništa između toga." Zingic

"Zena ce ti sve oprostiti osim ako je nisi volio" Cigo



više si rekao nego da si ispunio leksikon u ime drugih ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 684758713 .... bravo! možeš sjest ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 25.03.15 0:52

... iako, žene više propovijedaju a muškarci više šute i uzdišu ..... nemoćno .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  pizda 25.03.15 8:50

lastavica je napisao/la:... iako, žene više propovijedaju a muškarci više šute i uzdišu ..... nemoćno .

albanac cigo je izuzetak, ko neka zenetina je... ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Gost 25.03.15 17:48

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:... iako, žene više propovijedaju a muškarci više šute i uzdišu ..... nemoćno .

albanac cigo je izuzetak, ko neka zenetina je... ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931
Dobro, uzdise ili ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  pizda 26.03.15 9:02

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:... iako, žene više propovijedaju a muškarci više šute i uzdišu ..... nemoćno .

albanac cigo je izuzetak, ko neka zenetina je... ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 1523192931
Dobro, uzdise ili ne?

da kad se prezdere bamija pa mu emorojdi prorade...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ZENE su chudo prirode.::)) - Page 4 Empty Re: ZENE su chudo prirode.::))

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.