kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 11:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Je, mailovi su super jer mos primit neki ugovor ili racun samo sto je to doslo dotle da te recimo nesto pitaju mailom. Pa jebote sto me pitas mailom, zovi me na telefon, mobitel i stvar odmah rjesena.  

ponekad je telefonski odgovor rekla-kazala...ima more situacija kad valja imat crno na bijelo Wajter raport - Page 7 1523192931

normalno, za to je mail super ko i za primiti raznu prepisku, ugovore itd. ali postavljati pitanja putem maila a imam u uredu dva telefona, mobitel a taj koji me nesto pita ima ured kat iznad mene... Wajter raport - Page 7 1523192931 Moze me pozvat kroz prozor i pitat sto ga zanima ali budala radije ceka mjesec dana da ja vidim mail. Pa nek ceka...Wajter raport - Page 7 1523192931  

mi u firmi nerijetko komuniciramo međusobnim mailovima...
evo, imam stol nasuprot kolegici, a desno mi je šefica. pa kad imam jedna drugu nešto pitat što nećemo da ova čuje, mailamo si Wajter raport - Page 7 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 12.03.15 11:43

I moj postao je počeo biti vezan mailovima
Svaki mjesec se moram prijaviti mailom na biro   Wajter raport - Page 7 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:02

taja je napisao/la:I moj postao je počeo biti vezan mailovima
Svaki mjesec se moram prijaviti mailom na biro   Wajter raport - Page 7 1523192931

al si moderna, jebate Wajter raport - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:05

meni je kompletan posao u mailovima I u bazi podataka, a sve to skupa mi je online, tako da sam ja bez internet paralizirana.
Kod nas se ni ne prdne bez da se ne stavi u mail. Riječ koja nije zabilježena crno na bijelo nije vjerodostojna. SVe, sve, sve je na mailu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:05

vrijeme je sivkasto. opet je počelo puhat. hladnije je nego jutros.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:11

ovdje isto jučer počela kiša a danas i dalje naoblaka i neko sluzavo vrijeme al nije hladno

što se mailova tiče isto, kod prvog kontakta sa strankom da, kad se ugovori posao, da, al neko pričanje preko mailova ne i nikako ... inače bih cijeli dan samo na mailove odgovarala ... sad ću ja ljudim prepričavati zakone i regulativu preko mailova, jok ... al bez interpleta bih i ja svoj posao mogla zaključat ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 12:16

Alhambra je napisao/la:

mi u firmi nerijetko komuniciramo međusobnim mailovima...
evo, imam stol nasuprot kolegici, a desno mi je šefica. pa kad imam jedna drugu nešto pitat što nećemo da ova čuje, mailamo si Wajter raport - Page 7 1619348112

Wajter raport - Page 7 1523192931 to je ko u skoli kad si poruke salju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 12:17

taja je napisao/la:I moj postao je počeo biti vezan mailovima
Svaki mjesec se moram prijaviti mailom na biro   Wajter raport - Page 7 1523192931

Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 vidis kako ti je olaksano, barem ne moras dolazit osobno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 12:20

Vel'ka Maca je napisao/la:
Kod nas se ni ne prdne bez da se ne stavi u mail. Riječ koja nije zabilježena crno na bijelo nije vjerodostojna. SVe, sve, sve je na mailu.

takva preseravanja mi i idu na zivce, tipicni balkanski skorojevici...
Kad smo kod toga, jucer nesto surfam a uporedo ide ona serija Will i Grace. Rijec "seks" je spomenuta stotinjak puta u pola sata, uopce ne pretjerujem Wajter raport - Page 7 684758713. Sad ces ti rec da imam neki problem sa seksom ali isto bih reagirao kad bi se non stop spominjala pastasuta. Onda bi ispalo da imam problem sa pastasutom... Wajter raport - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:27

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Kod nas se ni ne prdne bez da se ne stavi u mail. Riječ koja nije zabilježena crno na bijelo nije vjerodostojna. SVe, sve, sve je na mailu.

takva preseravanja mi i idu na zivce, tipicni balkanski skorojevici...

ma koji balkanski skorojevići ... to se polako preuzima američki sustav ... meni to u početku nije bilo jasno al na taj način se osiguravaju od raznih tužbi ... moj bivši se tako dopisivao sa šeficom koja mu je doslovno bila ured do njega i svaki dan mi kukumačio i davao na čitanje te mailove da mu pomognem skužiti šta žena hoće reć da on zna šta joj odgovoriti... nisu se mogli dogovoriti oko nekog rasporeda, satnica i takve pizdarije ... i pitam ja njega, pa jebote, što ne odeš do nje u ured i pitaš ju otvoreno, ženo božja šta ti hoćeš pa da se dogovorimo .... veli on, to se ne smije tako jer ga može tužiti za buliranje, podizanje tonova, seksizam ako slučajno ona neki njegov pogled drugačije protumači ... smiješ bulirat jedan drugog na poslu al ufino i u rukavicama i napismeno pozivajući se na regulativu ... a da si vidio mailove, to ti je bilo ono u stilu, napiši sto riječi al da nisi reko apsolutno ništa Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 čitaš tri put i dalje ti nije jasno šta ona hoće osim da nešto očekuje al ni to nije konkretizirano

iako, mislim da ti to nem veze sa macinim poslom ... ona jednostavno mora tako jer joj priroda posla nalaže ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:31

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Kod nas se ni ne prdne bez da se ne stavi u mail. Riječ koja nije zabilježena crno na bijelo nije vjerodostojna. SVe, sve, sve je na mailu.

takva preseravanja mi i idu na zivce, tipicni balkanski skorojevici...
Kad smo kod toga, jucer nesto surfam a uporedo ide ona serija Will i Grace. Rijec "seks" je spomenuta stotinjak puta u pola sata, uopce ne pretjerujem Wajter raport - Page 7 684758713. Sad ces ti rec da imam neki problem sa seksom ali isto bih reagirao kad bi se non stop spominjala pastasuta. Onda bi ispalo da imam problem sa pastasutom... Wajter raport - Page 7 1523192931

uopće nisu preseravanja - sve što je vezano za posao mora imati dokaz I mogu ti reći da se u miliardu puta pokazalo super metodom... sve je zabilježeno.
normalno da u mailu nisu naše ćakule o vremenu, ručku I djeci I ostale pizdarije, ali sve vezano za posao mora imati dokaz I potvrdu. koliko puta meni moji partneri telefonom nešto odobre I onda kad dođe chek-in, niko se ničega ne sjeća I niko ništa nije rekao.... e pa ja sve imam zapisano. nema gluhih telefona.
Ovisi naravno o tome kakvom vrstom posla se baviš, ali tak princip se primjenjivao I u Katarina Linu.

a što se tiče sexa - boli me kurac za sex. nisam se jebala tri mjeseca I sad mi nekako ne odgovara termin... preko tjedan sam umorna, a preko vikenda mi se ne gubi vrijeme na te pizdarije Wajter raport - Page 7 1523192931 eto ti još malo o sexu. doctor mi je sinoć poslao jednu svoju lijepu sliku koji je sam uokvirio pa sam se divila okviru...

eto I tebi I sari izvještaj Wajter raport - Page 7 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:32

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Kod nas se ni ne prdne bez da se ne stavi u mail. Riječ koja nije zabilježena crno na bijelo nije vjerodostojna. SVe, sve, sve je na mailu.

takva preseravanja mi i idu na zivce, tipicni balkanski skorojevici...

ma koji balkanski skorojevići ... to se polako preuzima američki sustav ... meni to u početku nije bilo jasno al na taj način se osiguravaju od raznih tužbi ... moj bivši se tako dopisivao sa šeficom koja mu je doslovno bila ured do njega i svaki dan mi kukumačio i davao na čitanje te mailove da mu pomognem skužiti šta žena hoće reć da on zna šta joj odgovoriti... nisu se mogli dogovoriti oko nekog rasporeda, satnica i takve pizdarije ... i pitam ja njega, pa jebote, što ne odeš do nje u ured i pitaš ju otvoreno, ženo božja šta ti hoćeš pa da se dogovorimo .... veli on, to se ne smije tako jer ga može tužiti za buliranje, podizanje tonova, seksizam ako slučajno ona neki njegov pogled drugačije protumači ... smiješ bulirat jedan drugog na poslu al ufino i u rukavicama i napismeno pozivajući se na regulativu ... a da si vidio mailove, to ti je bilo ono u stilu, napiši sto riječi al da nisi reko apsolutno ništa Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 čitaš tri put i dalje ti nije jasno šta ona hoće osim da nešto očekuje al ni to nije konkretizirano

iako, mislim da ti to nem veze sa macinim poslom ... ona jednostavno mora tako jer joj priroda posla nalaže ...

ljubi te majka pametnu Wajter raport - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 12:36

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Kod nas se ni ne prdne bez da se ne stavi u mail. Riječ koja nije zabilježena crno na bijelo nije vjerodostojna. SVe, sve, sve je na mailu.

takva preseravanja mi i idu na zivce, tipicni balkanski skorojevici...

ma koji balkanski skorojevići ... to se polako preuzima američki sustav ... meni to u početku nije bilo jasno al na taj način se osiguravaju od raznih tužbi ... moj bivši se tako dopisivao sa šeficom koja mu je doslovno bila ured do njega i svaki dan mi kukumačio i davao na čitanje te mailove da mu pomognem skužiti šta žena hoće reć da on zna šta joj odgovoriti... nisu se mogli dogovoriti oko nekog rasporeda, satnica i takve pizdarije ... i pitam ja njega, pa jebote, što ne odeš do nje u ured i pitaš ju otvoreno, ženo božja šta ti hoćeš pa da se dogovorimo .... veli on, to se ne smije tako jer ga može tužiti za buliranje, podizanje tonova, seksizam ako slučajno ona neki njegov pogled drugačije protumači ... smiješ bulirat jedan drugog na poslu al ufino i u rukavicama i napismeno pozivajući se na regulativu ... a da si vidio mailove, to ti je bilo ono u stilu, napiši sto riječi al da nisi reko apsolutno ništa Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 1523192931 čitaš tri put i dalje ti nije jasno šta ona hoće osim da nešto očekuje al ni to nije konkretizirano

iako, mislim da ti to nem veze sa macinim poslom ... ona jednostavno mora tako jer joj priroda posla nalaže ...

ljubi te majka pametnu Wajter raport - Page 7 11484130

iednim udarcem dvije buhe tj. odgovaram tebi i manitoj. Nisam mislijo na poslovnu prepisku nego na privatne stvari i razna pitanja koja se milijun puta brze i lakse rijese telefonom...Pa i napisao sam barem tri puta jebem vas nepismene. Glavno da znate mailove citat... Wajter raport - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 12:38

Vel'ka Maca je napisao/la:

a što se tiče sexa - boli me kurac za sex. nisam se jebala tri mjeseca I sad mi nekako ne odgovara termin... preko tjedan sam umorna, a preko vikenda mi se ne gubi vrijeme na te pizdarije Wajter raport - Page 7 1523192931  eto ti još malo o sexu. doctor mi je sinoć poslao jednu svoju lijepu sliku koji je sam uokvirio pa sam se divila okviru...

eto I tebi I sari izvještaj Wajter raport - Page 7 3111943984

boli mene kurac kad si se ti jebala, mos mislit sto bi bez te informacie Wajter raport - Page 7 1523192931 .
Sta ti poslao uokvirenu sliku? Wajter raport - Page 7 1523192931 A jebote talenta...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:42

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

a što se tiče sexa - boli me kurac za sex. nisam se jebala tri mjeseca I sad mi nekako ne odgovara termin... preko tjedan sam umorna, a preko vikenda mi se ne gubi vrijeme na te pizdarije Wajter raport - Page 7 1523192931  eto ti još malo o sexu. doctor mi je sinoć poslao jednu svoju lijepu sliku koji je sam uokvirio pa sam se divila okviru...

eto I tebi I sari izvještaj Wajter raport - Page 7 3111943984

boli mene kurac kad si se ti jebala, mos mislit sto bi bez te informacie Wajter raport - Page 7 1523192931 .
Sta ti poslao uokvirenu sliku? Wajter raport - Page 7 1523192931 A jebote talenta...

normalno da te boli kurac kad sam se jebala, to je moj wajter. nemoj da moramo svako malo utvrđivait osnove.
osim toga, sara je pitala, a tebi kao ljubitlelju sexa moram malo vadit mast... znaš da se ja svađam samo s onima koje volim...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:42

zaboravila sam na smajliće... pa redom Wajter raport - Page 7 3111943984 Wajter raport - Page 7 11484130 Wajter raport - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 12:43

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

mi u firmi nerijetko komuniciramo međusobnim mailovima...
evo, imam stol nasuprot kolegici, a desno mi je šefica. pa kad imam jedna drugu nešto pitat što nećemo da ova čuje, mailamo si Wajter raport - Page 7 1619348112

Wajter raport - Page 7 1523192931 to je ko u skoli kad si poruke salju...

ae Wajter raport - Page 7 1523192931

a bude zabavno kad si napišemo nešto smiješno, pa ova druga kad pročita prasne u smijeh Wajter raport - Page 7 3776795594

ista stvar ko i ja kad pročitam forumske bisere Wajter raport - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 12:48

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

mi u firmi nerijetko komuniciramo međusobnim mailovima...
evo, imam stol nasuprot kolegici, a desno mi je šefica. pa kad imam jedna drugu nešto pitat što nećemo da ova čuje, mailamo si Wajter raport - Page 7 1619348112

Wajter raport - Page 7 1523192931 to je ko u skoli kad si poruke salju...

ae Wajter raport - Page 7 1523192931

a bude zabavno kad si napišemo nešto smiješno, pa ova druga kad pročita prasne u smijeh Wajter raport - Page 7 3776795594

ista stvar ko i ja kad pročitam forumske bisere Wajter raport - Page 7 11484130

Wajter raport - Page 7 3111943984, mora da je jebeno imat kolege u istom uredu, srecom nisam to nikad isprobao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 13:01

pizda je napisao/la:
iednim udarcem dvije buhe tj. odgovaram tebi i manitoj. Nisam mislijo na poslovnu prepisku nego na privatne stvari i razna pitanja koja se milijun puta brze i lakse rijese telefonom...Pa i napisao sam barem tri puta jebem vas nepismene. Glavno da znate mailove citat... Wajter raport - Page 7 1523192931

pa dobro, to se slažem ... imam sad jednu svoju priju na čekanju jer se navukla na mailanje jer smo komunicirale mnogo dok nije bila u krku pa sad i kad je u krku, nastavila isto ... jednom joj rekla da ne mislim tipkati i odgovoarati na mailve tipa, kako si, šta radiš ? neg nek mi il dođe il nazove al imam osjećaj da danas ljudi šparaju na telefoniji ... nemam pojma o čem je riječ ... sa ovim drugim nemam problema ... došetam do njihove kuće i kažem šta imam za reć i obrnuto al ima ljudi koji su se navukli na mailanja i glede onih uobičajenih stvari kao što je uobičajeno dnevno čavrljanje ... tu naravno odmah kažem nejde, i kasnije se držim toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 13:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
iednim udarcem dvije buhe tj. odgovaram tebi i manitoj. Nisam mislijo na poslovnu prepisku nego na privatne stvari i razna pitanja koja se milijun puta brze i lakse rijese telefonom...Pa i napisao sam barem tri puta jebem vas nepismene. Glavno da znate mailove citat... Wajter raport - Page 7 1523192931

pa dobro, to se slažem ... imam sad jednu svoju priju na čekanju jer se navukla na mailanje jer smo komunicirale mnogo dok nije bila u krku pa sad i kad je u krku, nastavila isto ... jednom joj rekla da ne mislim tipkati i odgovoarati na mailve tipa, kako si, šta radiš ? neg nek mi il dođe il nazove al imam osjećaj da danas ljudi šparaju na telefoniji ... nemam pojma o čem je riječ ... sa ovim drugim nemam problema ... došetam do njihove kuće i kažem šta imam za reć i obrnuto al ima ljudi koji su se navukli na mailanja i glede onih uobičajenih stvari kao što je uobičajeno dnevno čavrljanje ... tu naravno odmah kažem nejde, i kasnije se držim toga

dobro kad te maila neko ko je dosta daleko ili se bas ne vidite cesto ali da ti mail salje kolega iz ureda prekoputa e jebiga... Wajter raport - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 13:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
iednim udarcem dvije buhe tj. odgovaram tebi i manitoj. Nisam mislijo na poslovnu prepisku nego na privatne stvari i razna pitanja koja se milijun puta brze i lakse rijese telefonom...Pa i napisao sam barem tri puta jebem vas nepismene. Glavno da znate mailove citat... Wajter raport - Page 7 1523192931

pa dobro, to se slažem ... imam sad jednu svoju priju na čekanju jer se navukla na mailanje jer smo komunicirale mnogo dok nije bila u krku pa sad i kad je u krku, nastavila isto ... jednom joj rekla da ne mislim tipkati i odgovoarati na mailve tipa, kako si, šta radiš ? neg nek mi il dođe il nazove al imam osjećaj da danas ljudi šparaju na telefoniji ... nemam pojma o čem je riječ ... sa ovim drugim nemam problema ... došetam do njihove kuće i kažem šta imam za reć i obrnuto al ima ljudi koji su se navukli na mailanja i glede onih uobičajenih stvari kao što je uobičajeno dnevno čavrljanje ... tu naravno odmah kažem nejde, i kasnije se držim toga

dobro kad te maila neko ko je dosta daleko ili se bas ne vidite cesto ali da ti mail salje kolega iz ureda prekoputa e jebiga... Wajter raport - Page 7 1523192931

boji se doć kod tebe ... jebate, ti uistinu jesi ko onaj gaston ... em rezervne cipele imaš u uredu, jedeš nar dok radiš, pitaj boga gdje ribe držiš nakon dođeš sa placa, neb se čudila da ti kakav galeb stalno oko prozora leti Wajter raport - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 13:37

kišna glista je napisao/la:

boji se doć kod tebe ... jebate, ti uistinu jesi ko onaj gaston ... em rezervne cipele imaš u uredu, jedeš nar dok radiš, pitaj boga gdje ribe držiš nakon dođeš sa placa, neb se čudila da ti kakav galeb stalno oko prozora leti Wajter raport - Page 7 3114667799

imam frizider, ko bi ribe drzao cijeli dan... Wajter raport - Page 7 11484130 Jedino ih znam tu i tamo ocistit dok sam na poslu, da se doma ne moram zajebavat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 13:39

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

boji se doć kod tebe ... jebate, ti uistinu jesi ko onaj gaston ... em rezervne cipele imaš u uredu, jedeš nar dok radiš, pitaj boga gdje ribe držiš nakon dođeš sa placa, neb se čudila da ti kakav galeb stalno oko prozora leti Wajter raport - Page 7 3114667799

imam frizider, ko bi ribe drzao cijeli dan... Wajter raport - Page 7 11484130 Jedino ih znam tu i tamo ocistit dok sam na poslu, da se doma ne moram zajebavat...

i onda se čudiš što ti kolege neće u ured Wajter raport - Page 7 3114667799 gdje držiš riblju drob? jel imaš i mačku u uredu da to odmah i pojede ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.03.15 13:40

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

boji se doć kod tebe ... jebate, ti uistinu jesi ko onaj gaston ... em rezervne cipele imaš u uredu, jedeš nar dok radiš, pitaj boga gdje ribe držiš nakon dođeš sa placa, neb se čudila da ti kakav galeb stalno oko prozora leti Wajter raport - Page 7 3114667799

imam frizider, ko bi ribe drzao cijeli dan... Wajter raport - Page 7 11484130 Jedino ih znam tu i tamo ocistit dok sam na poslu, da se doma ne moram zajebavat...

i onda se čudiš što ti kolege neće u ured Wajter raport - Page 7 3114667799

pa ne cistim ih u uredu, ima na katu jedna prostorija di je frizider, onaj balon sa vodom a ima i škaf i radna povrsina...Wajter raport - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.03.15 13:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

boji se doć kod tebe ... jebate, ti uistinu jesi ko onaj gaston ... em rezervne cipele imaš u uredu, jedeš nar dok radiš, pitaj boga gdje ribe držiš nakon dođeš sa placa, neb se čudila da ti kakav galeb stalno oko prozora leti Wajter raport - Page 7 3114667799

imam frizider, ko bi ribe drzao cijeli dan... Wajter raport - Page 7 11484130 Jedino ih znam tu i tamo ocistit dok sam na poslu, da se doma ne moram zajebavat...

i onda se čudiš što ti kolege neće u ured Wajter raport - Page 7 3114667799

pa ne cistim ih u uredu, ima na katu jedna prostorija di je frizider, onaj balon sa vodom a ima i škaf i radna povrsina...Wajter raport - Page 7 684758713

svejedno ... sjećam se ureda u kojima sam nekad radila i koji su imali tako čajnu kuhinju al ne mogu se zamisliti da sam tamo odlazila ribu čistiti Wajter raport - Page 7 1523192931 to je bilo više za skuhati čaj il kavu i ništa više od toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.