kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 8:24

kišna glista je napisao/la:vajter je opet ljep a vikend na kraju ispao isto tako ljep unatoč lošem početku i prohladnom i kišovitom petku ....

vid metilde, i ona će nam u trojme autore Wajter raport - Page 34 1523192931

Wajter raport - Page 34 Op08e8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 9:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jučer naletila na dva požara a kasnije saznala da je bio još jedan na istom poluotoku ... izgleda da imamo aktivnog piromana na otoku ... pa jebote, da ga hoće tko ulovit na djelu i natamburat ko vola u kupusu prije nego ga se policija dočepa .... točno između dva na koja sam sama naletila su tada djeca slavila rođendan u jednoj šumi gdje je predviđeno mjesto za piknike i mala mi je bila među njima ... tako sam se i našla u to vrijeme na tom mjestu ... dovela malu na rođendan jer je kasnila na dogovoreno mjesto zbog takmičenja, odem sama malo šetati  i onda otkrijem da se djeca nalaze točno između dva podmetnuta požara ... sva sreća nije bilo vjetra niti malo pa se nije proširilo dalje al svejedno Wajter raport - Page 34 3102334490 ... ulovit, zatuć i iznogarat a tek onda predati policiji ... ljuta ko pas kad se sjetim toga

treba ga uhvatit i bacit u vatru kad je toliko voli. Nek pougljeni djubre....

još me drži ljutnja ... bolje da se maknem sa foruma dok me ne splasne ... tko god je to napravio, u slučaju da ga se uhvati, treba mu prišiti i svjesno ugrožavanje ljudskih života ... da se dođe od mjesta jednog požara do drugog, moralo se proći putem pored piknik šumice i vidjeti tri parkirana automobila i bar pomisliti na to da netko može i nastradati u slučaju da se požar raširio Wajter raport - Page 34 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 20.04.15 9:15

Wajter raport - Page 34 1523192931
I Metilda ima trojme talent.
Neka neka, meni baš drago
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 9:30

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jučer naletila na dva požara a kasnije saznala da je bio još jedan na istom poluotoku ... izgleda da imamo aktivnog piromana na otoku ... pa jebote, da ga hoće tko ulovit na djelu i natamburat ko vola u kupusu prije nego ga se policija dočepa .... točno između dva na koja sam sama naletila su tada djeca slavila rođendan u jednoj šumi gdje je predviđeno mjesto za piknike i mala mi je bila među njima ... tako sam se i našla u to vrijeme na tom mjestu ... dovela malu na rođendan jer je kasnila na dogovoreno mjesto zbog takmičenja, odem sama malo šetati  i onda otkrijem da se djeca nalaze točno između dva podmetnuta požara ... sva sreća nije bilo vjetra niti malo pa se nije proširilo dalje al svejedno Wajter raport - Page 34 3102334490 ... ulovit, zatuć i iznogarat a tek onda predati policiji ... ljuta ko pas kad se sjetim toga

treba ga uhvatit i bacit u vatru kad je toliko voli. Nek pougljeni djubre....

još me drži ljutnja ... bolje da se maknem sa foruma dok me ne splasne ... tko god je to napravio, u slučaju da ga se uhvati, treba mu prišiti i svjesno ugrožavanje ljudskih života ... da se dođe od mjesta jednog požara do drugog, moralo se proći putem pored piknik šumice i vidjeti tri parkirana automobila  i bar pomisliti na to da netko može i nastradati u slučaju da se požar raširio Wajter raport - Page 34 4060723073  

Bogu hvala da je sve dobro prošlo. Inače se ti požari kad je suho vrijeme učas prošire. Moji su tako jednom palili korov i porezane grančice u brdu dok nije bilo ni daška vjetra i požar je odjednom buknuo na drugom kraju proplanka tako da su oni samim čudom ostali izvan njega ali su se dobro prestrašili jer je to bio pravi eruptivni požar. Mogli su nastradati i izgorjeti u jednom času. Svakakvih sociopata ima među nama, mislim da je to dijelom i posljedica svakakvih programa i tema koje nam se nude na tv i kroz krim serije. 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 9:36

metilda je napisao/la:

Bogu hvala da je sve dobro prošlo. Inače se ti požari kad je suho vrijeme učas prošire. Moji su tako jednom palili korov i porezane grančice u brdu dok nije bilo ni daška vjetra i požar je odjednom buknuo na drugom kraju proplanka tako da su oni samim čudom ostali izvan njega ali su se dobro prestrašili jer je to bio pravi eruptivni požar. Mogli su nastradati i izgorjeti u jednom času. Svakakvih sociopata ima među nama, mislim da je to dijelom i posljedica svakakvih programa i tema koje nam se nude na tv i kroz krim serije. 

piromana je bilo davno prije kriminalistickih serija, kao i manijaka svih mogucih vrsta...Wajter raport - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 9:39

kišna glista je napisao/la:

još me drži ljutnja ... bolje da se maknem sa foruma dok me ne splasne ... tko god je to napravio, u slučaju da ga se uhvati, treba mu prišiti i svjesno ugrožavanje ljudskih života ... da se dođe od mjesta jednog požara do drugog, moralo se proći putem pored piknik šumice i vidjeti tri parkirana automobila  i bar pomisliti na to da netko može i nastradati u slučaju da se požar raširio Wajter raport - Page 34 4060723073  

nemas nista od ljutnje nego se prifati posla. Svakog kog vidis u sumi ili na livadi a djeluje ti sumnjivo, zatuci sjekirom majku mu jebem Wajter raport - Page 34 1523192931 . Bolje i da neko nevin strada nego da smradovi secu nekaznjeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 9:53

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Bogu hvala da je sve dobro prošlo. Inače se ti požari kad je suho vrijeme učas prošire. Moji su tako jednom palili korov i porezane grančice u brdu dok nije bilo ni daška vjetra i požar je odjednom buknuo na drugom kraju proplanka tako da su oni samim čudom ostali izvan njega ali su se dobro prestrašili jer je to bio pravi eruptivni požar. Mogli su nastradati i izgorjeti u jednom času. Svakakvih sociopata ima među nama, mislim da je to dijelom i posljedica svakakvih programa i tema koje nam se nude na tv i kroz krim serije. 

piromana je bilo davno prije kriminalistickih serija, kao i manijaka svih mogucih vrsta...Wajter raport - Page 34 684758713

Ne znam, meni se čini da za vrijeme Juge nije bilo toliko zločina, pa ni podmetnutih požara. Ali možda se ne sjećam dobro. Znam da je u Dalmaciji često gorilo, ali nikad se nisu spominjali piromani, kao razlog su navođene visoke temperature i nepažnja prilikom roštiljanja i bacanja opušaka. 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 10:00

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Bogu hvala da je sve dobro prošlo. Inače se ti požari kad je suho vrijeme učas prošire. Moji su tako jednom palili korov i porezane grančice u brdu dok nije bilo ni daška vjetra i požar je odjednom buknuo na drugom kraju proplanka tako da su oni samim čudom ostali izvan njega ali su se dobro prestrašili jer je to bio pravi eruptivni požar. Mogli su nastradati i izgorjeti u jednom času. Svakakvih sociopata ima među nama, mislim da je to dijelom i posljedica svakakvih programa i tema koje nam se nude na tv i kroz krim serije. 

piromana je bilo davno prije kriminalistickih serija, kao i manijaka svih mogucih vrsta...Wajter raport - Page 34 684758713

Ne znam, meni se čini da za vrijeme Juge nije bilo toliko zločina, pa ni podmetnutih požara. Ali možda se ne sjećam dobro. Znam da je u Dalmaciji često gorilo, ali nikad se nisu spominjali piromani, kao razlog su navođene visoke temperature i nepažnja prilikom roštiljanja i bacanja opušaka. 

ovo je drugi slučaj podmetnutog požara kojem sam svjedočila u svom životu ... tako da je bilo piromana i očito ih još ima ... na žalost, policija užasno slabo odrađuje te poslove i ko da se trudi nikoga ne uloviti pa ostanu nerješeni ... al ima sad svjedok koji je i na djelu ulovio dvojicu muškaraca koji su iz auta podmetali požar al jebat ga, ljudi se ne vole petljati sa prijavama pa je taj koji ih je vidio, pustio da pobjegnu i sam gasio vatru ... nije čak upamtio ni marku auta ni registarsku tablicu ... čovjek očito ostao šokiran i zatečen i tek sad progovorio o tome

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 10:17

metilda je napisao/la:

Ne znam, meni se čini da za vrijeme Juge nije bilo toliko zločina, pa ni podmetnutih požara. Ali možda se ne sjećam dobro. Znam da je u Dalmaciji često gorilo, ali nikad se nisu spominjali piromani, kao razlog su navođene visoke temperature i nepažnja prilikom roštiljanja i bacanja opušaka. 

onda se opcenito puno manje pisalo o kriminalu a terorizma nisi mogao vidjeti ni pod razno, sve se zataskavalo. Pisali bi o dzeparosima, provalama i slicnim "bezazlenim" lopovlucima...Wajter raport - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 10:19

kišna glista je napisao/la:

ovo je drugi slučaj podmetnutog požara kojem sam svjedočila u svom životu ... tako da je bilo piromana i očito ih još ima ... na žalost, policija užasno slabo odrađuje te poslove i ko da se trudi nikoga ne uloviti pa ostanu nerješeni ... al ima sad svjedok koji je i na djelu ulovio dvojicu muškaraca koji su iz auta podmetali požar al jebat ga, ljudi se ne vole petljati sa prijavama pa je taj koji ih je vidio, pustio da pobjegnu i sam gasio vatru ... nije čak upamtio ni marku auta ni registarsku tablicu ... čovjek očito ostao šokiran i zatečen i tek sad progovorio o tome

prvi je bijo onaj kojeg si sama podmetnula... Wajter raport - Page 34 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 10:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovo je drugi slučaj podmetnutog požara kojem sam svjedočila u svom životu ... tako da je bilo piromana i očito ih još ima ... na žalost, policija užasno slabo odrađuje te poslove i ko da se trudi nikoga ne uloviti pa ostanu nerješeni ... al ima sad svjedok koji je i na djelu ulovio dvojicu muškaraca koji su iz auta podmetali požar al jebat ga, ljudi se ne vole petljati sa prijavama pa je taj koji ih je vidio, pustio da pobjegnu i sam gasio vatru ... nije čak upamtio ni marku auta ni registarsku tablicu ... čovjek očito ostao šokiran i zatečen i tek sad progovorio o tome

prvi je bijo onaj kojeg si sama podmetnula... Wajter raport - Page 34 1523192931

bila sam još mala pa nisam znala kako to napraviti a da ne završim ko svjedok obrane na sudu Wajter raport - Page 34 1523192931 i to uspješan ... ovaj puta me nisu ni zvali kao svjedoka iako sam ja ta koja je naletila na požare ... ne usude se više a pogotovo ako je i dalje u policiji onaj "moj" načelnik šta me zivkao noću Wajter raport - Page 34 11484130 boktejebo, di ja živim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 10:39

Kriminala je svakako bilo manje u staroj Jugoslaviji. Drugacije se zivelo. Ne moze se uporediti sa danasnjim vremenom, gde vise nista nije sveto. Ludaka i probisveta je oduvek bilo, ali recimo za drogu nismo ni znali dok 80-tih godina. Kakav je organizirani kriminal postojao? Nije bilo ni kvartovskih bandi, niti nekih velikih oruzanih pljacki, otimacina i slicnih stvari.
Tata auto uopste nije zakljucavao. A u 90-tim godinama su mu svako malo skidali gume, istakali benzin, krali brisace, dva puta beskucnici spavali u autu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 10:53

cat_claw je napisao/la:Kriminala je svakako bilo manje u staroj Jugoslaviji. Drugacije se zivelo. Ne moze se uporediti sa danasnjim vremenom, gde vise nista nije sveto. Ludaka i probisveta je oduvek bilo, ali recimo za drogu nismo ni znali dok 80-tih godina. Kakav je organizirani kriminal postojao? Nije bilo ni kvartovskih bandi, niti nekih velikih oruzanih pljacki, otimacina i slicnih stvari.
Tata auto uopste nije zakljucavao. A u 90-tim godinama su mu svako malo skidali gume, istakali benzin, krali brisace, dva puta beskucnici spavali u autu...

kako nije, kod vas je bijo zemunski klan u punoj snazi. Kvartovskih bandi je bilo svugdje samo sto su istaknutiji pojedinici, svi od reda radili za udbu pa im se gledalo kroz prste. Usmjerivalo se ljude da idu krast vani i usput donose kakve informacije ili kog koknu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 10:58

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Kriminala je svakako bilo manje u staroj Jugoslaviji. Drugacije se zivelo. Ne moze se uporediti sa danasnjim vremenom, gde vise nista nije sveto. Ludaka i probisveta je oduvek bilo, ali recimo za drogu nismo ni znali dok 80-tih godina. Kakav je organizirani kriminal postojao? Nije bilo ni kvartovskih bandi, niti nekih velikih oruzanih pljacki, otimacina i slicnih stvari.
Tata auto uopste nije zakljucavao. A u 90-tim godinama su mu svako malo skidali gume, istakali benzin, krali brisace, dva puta beskucnici spavali u autu...

kako nije, kod vas je bijo zemunski klan u punoj snazi. Kvartovskih bandi je bilo svugdje samo sto su istaknutiji pojedinici, svi od reda radili za udbu pa im se gledalo kroz prste. Usmjerivalo se ljude da idu krast vani i usput donose kakve informacije ili kog koknu...

neki dan s kolegicom pričam baš na tu temu ... nekad je krk bio krcat onih pravih maniaca i siledžija ... samo su lomili i krali gdje su stigli  i nitko se nije usudio dirati ih ... nakon 1990, svi ošli u rat i eroje, nakon rata pola njih nestalo netragom i sad se vode kao nestali i taman se uhvatile priče kako se konačno riješilo i to pitanje kad krene to sa požarima ... očito im neki i promaknuo ... i istina je da se znalo i koji su ti okorjeli i šta su sve napravili ali ih se nije diralo nego koristilo za svoje svrhe ... sad kad im više ne trebaju, ako se sami ne smire, proguta ih zemlja i pa pa ... samo se nekada preko medija nije sve pisalo ... jebate, po otocima ljeti makljaža koliko voliš i to ozbiljnih a da nitko o tome nije pisao a kamoli objavljivao kao udarnu vijest u dnevniku ... u mom razredu u osnovnoj školi već bilo onih koji su iza sebe imali pokušaje ubistva nožem ... neki se smirili, neki otperjali za dojčland i tamo žive neke druge živote ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 11:01

Ma kakav zemunski klan. Oni su tek 90-tih zaista postali opasni. I vise su "ordinirali" po inostranstvu nego po Beogradu, to je istina. Bili su povezani sa politickim vrhom i njihova produzena ruka za prljave poslove. Ali "obicni" domaci kriminal nije postojao u ovoj meri kao sada.
Mogao si spavati u parku ako si hteo. Hajde sam odspavaj u zemunskom parku na keju i to u sred dana, pa da vidis kako ce se takmiciti ko ce pre da te odzepari. 

Secam se kako sam se jednom vracala sa faksa i hodala Bulevarom od pravnog fakulteta prema arhitektonskom i pazila da me oni golubovi sa drveca ne zaseru, jer tu je u svako doba bilo opasno proci, a onda odjednom zvuk naglog kocenja, pucnjava, jurnjava po trotoaru odmah ispred mene...uzas...pretrcala preko ulice i posla na dole prema Slaviji, jer nisam smela dalje u istom pravcu. Posle cujem da je covek sat vremena lezao pre nego sto je policija dosla. Valjda da se osiguraju da je stvarno umro. Grozota 90-tih.
Bas je bilo svakakavih budala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 11:01

kišna glista je napisao/la:

neki dan s kolegicom pričam baš na tu temu ... nekad je krk bio krcat onih pravih maniaca i siledžija ... samo su lomili i krali gdje su stigli  i nitko se nije usudio dirati ih ... nakon 1990, svi ošli u rat i eroje, nakon rata pola njih nestalo netragom i sad se vode kao nestali i taman se uhvatile priče kako se konačno riješilo i to pitanje kad krene to sa požarima ... očito im neki i promaknuo ... i istina je da se znalo i koji su ti okorjeli i šta su sve napravili ali ih se nije diralo nego koristilo za svoje svrhe ... sad kad im više ne trebaju, ako se sami ne smire, proguta ih zemlja i pa pa

pa je, ovdje je bilo krcato tih debila. Nisi mogao proc u susjedni kvart ako nisi nekog znao. Danas je mila majka u odnosu na ona vremena, barem sto se tucnjava tice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 11:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

neki dan s kolegicom pričam baš na tu temu ... nekad je krk bio krcat onih pravih maniaca i siledžija ... samo su lomili i krali gdje su stigli  i nitko se nije usudio dirati ih ... nakon 1990, svi ošli u rat i eroje, nakon rata pola njih nestalo netragom i sad se vode kao nestali i taman se uhvatile priče kako se konačno riješilo i to pitanje kad krene to sa požarima ... očito im neki i promaknuo ... i istina je da se znalo i koji su ti okorjeli i šta su sve napravili ali ih se nije diralo nego koristilo za svoje svrhe ... sad kad im više ne trebaju, ako se sami ne smire, proguta ih zemlja i pa pa

pa je, ovdje je bilo krcato tih debila. Nisi mogao proc u susjedni kvart ako nisi nekog znao. Danas je mila majka u odnosu na ona vremena, barem sto se tucnjava tice...

e, upravo tako ... ovaj šta mu je jedan sin nestao, drugi se šlepa ko sitni lupež nakon je cinkao veće dilere od sebe, odgojio otac koji je pištoljem uvodio red u dječjem vrtiću ... i to su svi znali da je pištolj izvukao i prijetio tetama u vrtiću i nikom ništa ... čovjek ostario, sinovi nastavili očevim stopama dok jedan nije nesto a drugi se bome nakon toga dobrano umirio ... itakvih primjera je bilo malo malo ... baš smo krenule nabrajati poimence koga sve nema nakon rata i bome smo došle do zaključka da se danas daleko mirnije diše kad tih više nema ... pa jebote, samo se sjetim kad je izgrađeno prvo dječje igralište i neki od tih majmuna iz čiste objesti sve demolirao ... i nitko mu ništa nije napravio jer je bio sin nekog isto takvog i još goreg ... samo je nekada to bilo normalno i svi bi brzo zaboravili ... danas bi o tome pisali po portalima diljem svijeta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 11:07

cat_claw je napisao/la:Ma kakav zemunski klan. Oni su tek 90-tih zaista postali opasni. I vise su "ordinirali" po inostranstvu nego po Beogradu, to je istina. Bili su povezani sa politickim vrhom i njihova produzena ruka za prljave poslove. Ali "obicni" domaci kriminal nije postojao u ovoj meri kao sada.
Mogao si spavati u parku ako si hteo. Hajde sam odspavaj u zemunskom parku na keju i to u sred dana, pa da vidis kako ce se takmiciti ko ce pre da te odzepari. 

Secam se kako sam se jednom vracala sa faksa i hodala Bulevarom od pravnog fakulteta prema arhitektonskom i pazila da me oni golubovi sa drveca ne zaseru, jer tu je u svako doba bilo opasno proci, a onda odjednom zvuk naglog kocenja, pucnjava, jurnjava po trotoaru odmah ispred mene...uzas...pretrcala preko ulice i posla na dole prema Slaviji, jer nisam smela dalje u istom pravcu. Posle cujem da je covek sat vremena lezao pre nego sto je policija dosla. Valjda da se osiguraju da je stvarno umro. Grozota 90-tih.
Bas je bilo svakakavih budala.

pa jebiga, Legija, Arkan, Ljubo zemunac, Knele itd.itd. svi su oni haracili jos za vrijeme Juge. Kad bi ovdje stekli reputaciju onda bi isli vani. Danas vise nemas ni najobicnije huligancine koja bi vazila kao neki lokalni "stemer" a nekad je i ovdje bila sva sila tih likova koje su zvi znali po imenu ili nadimcima. Svi rijecani jos uvijek znaju za Majka, Boleta bolesnika, bracu Karas, ""Zuju" Lavica itd. itd. a vecine vise i nema osim Majka koji je na robiji skupa sa kcerkom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 11:09

pizda je napisao/la:Danas je mila majka u odnosu na ona vremena, barem sto se tucnjava tice...

ajoj, to da ... nekad nisi mogo proć kraj nekog kluba a da se vani negdje netko ne tuče il povlači noževe ... ta sa svog maturalca sam zbrisala zbog toga jer mi više bio pun kurac nasilnih dečki koji se zasvaku pizdariju tuku ko pjetlići u areni i nikad kraja tome ... a razlog nebitan ... uvijek se po svim nivoima dijelilo u neke klanove dal po mjestima odakle su, dal po školama a ako nema drugogo, mogo je bit razlog i to što su iz različitih razreda iste škole

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 11:10

kišna glista je napisao/la: ... pa jebote, samo se sjetim kad je izgrađeno prvo dječje igralište i neki od tih majmuna iz čiste objesti sve demolirao ... i nitko mu ništa nije napravio jer je bio sin nekog isto takvog  i još goreg ... samo je nekada to bilo normalno i svi bi brzo zaboravili ... danas bi o tome pisali po portalima diljem svijeta

pa vecina tih dripaca su bili sinovi oficira ili nekog iz SDB-a. Zato im niko nista nije mogao, da se ne zamjere tatici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 11:13

Onda ste vi mnogo pre nas postali "moderni", ako je vec takva vrsta kriminala kod vas jos pre rata postojala. U Beogradu se zivelo opusteno i bez straha, kao u nekom selu. Sad je to vec dzungla.


Juce navece naidjem na jednu poznanicu, koju sam upoznala u trudnoci na skolovanju o diabetisu. I kao hajde da sednemo negde. I sele nas dve, a ona dekolte...ogroman. Grudi joj i onako povelike, a jos ih pridigla, stegla pa sve to izbacila. I konobar kad je dosao da nas pita sta cemo popiti i odozgo zinuo u to. Ona poludela. Odmah ga napala i ispljuvala.
Pitam je posle kako moze nositi takav dekolte, a da ne izazove poglede?! Ja nisam ljubitelj dekoltiranih majcica, ali rado nosim mini suknje, mini haljinice i kratke shorceve, pogotovo na leto. I znam da ce biti pogleda. Ali mi ne pada napamet oblaciti se u satorsko krilo na plus 35. I onako ne podnosim kad mi je vrucina. Zato i volim zimu. 

Ali ovo sa dekolteo...to nikada nisam mogla razumeti.
Hoce da ih istaknu, izbace do maksimuma, ali ne smes ni slucajno pogedati! Pa kako to kad je to muskarcima u genima?! Oni su po prirodi fokusirani na zense atribute.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 11:14

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Danas je mila majka u odnosu na ona vremena, barem sto se tucnjava tice...

ajoj, to da ... nekad nisi mogo proć kraj nekog kluba a da se vani negdje netko ne tuče il povlači noževe ... ta sa svog maturalca sam zbrisala zbog toga jer mi više bio pun kurac nasilnih dečki koji se zasvaku pizdariju tuku ko pjetlići u areni i nikad kraja tome ... a razlog nebitan ... uvijek se po svim nivoima dijelilo u neke klanove dal po mjestima odakle su, dal po školama a ako nema drugogo, mogo je bit razlog i to što su iz različitih razreda iste škole

prijatelj mi imao kucu na Cresu, neku starinu sto mu ostala od none pa smo cesto isli tamo. Jebote, vec na pristanistu bi se poceli tuc sa domorocima. Debili valjda nisu imali sto radit pa bi jedva docekali rijecane. Ja sam cak dobijo zabranu da dvije godine dolazim na Cres Wajter raport - Page 34 684758713 jer sam dvoici picke polomijo na ocigled njihovog serifa koji je sve to mirno promatrao. Danas mos dolje doc bez ikakvog beda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 11:16

cat_claw je napisao/la:

Ali ovo sa dekolteo...to nikada nisam mogla razumeti.
Hoce da ih istaknu, izbace do maksimuma, ali ne smes ni slucajno pogedati! Pa kako to kad je to muskarcima u genima?! Oni su po prirodi fokusirani na zense atribute.

pa ako nece da se gleda sto uopce pokazuje, komotnije joj? Wajter raport - Page 34 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.04.15 13:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Danas je mila majka u odnosu na ona vremena, barem sto se tucnjava tice...

ajoj, to da ... nekad nisi mogo proć kraj nekog kluba a da se vani negdje netko ne tuče il povlači noževe ... ta sa svog maturalca sam zbrisala zbog toga jer mi više bio pun kurac nasilnih dečki koji se zasvaku pizdariju tuku ko pjetlići u areni i nikad kraja tome ... a razlog nebitan ... uvijek se po svim nivoima dijelilo u neke klanove dal po mjestima odakle su, dal po školama a ako nema drugogo, mogo je bit razlog i to što su iz različitih razreda iste škole

prijatelj mi imao kucu na Cresu, neku starinu sto mu ostala od none pa smo cesto isli tamo. Jebote, vec na pristanistu bi se poceli tuc sa domorocima. Debili valjda nisu imali sto radit pa bi jedva docekali rijecane. Ja sam cak dobijo zabranu da dvije godine dolazim na Cres Wajter raport - Page 34 684758713 jer sam dvoici picke polomijo na ocigled njihovog serifa koji je sve to mirno promatrao. Danas mos dolje doc bez ikakvog beda...

a je, imali su domoroci takve običaje dočekat riječane il zagrebčane radi "razonode" ... sjećam se tih vremena i kad se dojavljivalo kad se našo netko od furešta na njihovom teritoriju i to je bio dovoljan motiv za krenut u hajku ... velim ti, to bilo divlje, ludo i maniak do maniaka ... danas su još ekstra pitomi u usporedbi sa nekadašnjim domorocima ... al niste ni vi riječani bili puno bolji po tom pitanju ... samo se sjetim građevinske srednje i tih makljaža da mi dopizdio vlastiti maturalac ... i po rijeci su bile hajke i makljaže da te glava zaboli ... istina, nisu nikad napadali cure al međusobno muški, jebote, ko da ih nj netko filao nekakvim hormonima ... to se moralo i po hodnicima škole paziti tko je s kim i u kojem klanu i bilo polomitih kostiju kad bi nekog uhvatili nasamo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.04.15 13:25

kišna glista je napisao/la:

a je, imali su domoroci takve običaje dočekat riječane il zagrebčane radi "razonode" ... sjećam se tih vremena i kad se dojavljivalo kad se našo netko od furešta na njihovom teritoriju i to je bio dovoljan motiv za krenut u hajku ... velim ti, to bilo divlje, ludo i maniak do maniaka ... danas su još ekstra pitomi u usporedbi sa nekadašnjim domorocima ... al niste ni vi riječani bili puno bolji po tom pitanju ... samo se sjetim građevinske srednje i tih makljaža da mi dopizdio vlastiti maturalac ... i po rijeci su bile hajke i makljaže da te glava zaboli ... istina, nisu nikad napadali cure al međusobno muški, jebote, ko da ih nj netko filao nekakvim hormonima ... to se moralo i po hodnicima škole paziti tko je s kim i u kojem klanu i bilo polomitih kostiju kad bi nekog uhvatili nasamo ...

pa i kazem, nisi ni ovdje mogao proc u drugi kvart ako ne poznas nekog "utjecajnijeg" od njih. Inace odmah provokacije a onda i batine. Srecom sam sa kolodvora koji je uvijek bijo na zlom glasu pa su nas propustali bez beda Wajter raport - Page 34 684758713. Danas toga vise uopce nema hvala bogu, uvijek se nadje po koja budala, bude i ubistva ali je to daleko od onog nekad...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.