kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.04.15 10:58

bere šparoge i dere zmijurine
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.15 20:36

pizda je napisao/la:di je Glistinija? Wajter raport - Page 39 1523192931
Wajter raport - Page 39 EdNuOcr

Wajter raport - Page 39 1523192931  šta će ti glistinija ... vidi kako svi živnu kad je nema ... baš ste bili vrijedni Wajter raport - Page 39 11484130 i blitva se pojavila, lena nanovo neradnica a i plovku uspjelo napisati više od tri posta bez puno ponavljanja ... maci želim da je strefi pamet i digne se iz ležeće pozicije kad nema frajera u blizini ... ajd kad ima ne moš joj zamjerit i sad nek pazi ... baš bi bilo glupo da pogine na taj način kad ima brdo puno zanimljivijih za izginit a da je rezultat isti  Wajter raport - Page 39 1523192931 al ima vremena, neka ne žuri

mene obuzeo proljetni duh i samo bih landrala po vani kad god ulovim vremena ... a i bilo je vrijeme  Wajter raport - Page 39 1425538829

p.s.
lijevo na ovoj slici lijevo sa otočne strane iza brda kamenolom mrda ... ogroman je Wajter raport - Page 39 1523192931 čudi me da već netko nije to uslikao


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.04.15 20:39

Lena je napisao/la:bere šparoge i dere zmijurine

vidiš kako žena zna ... šparoge mi na uši izlaze ... više ih ni ne nosim kući nego brstim kako naletim na njih ... tko će to prat, sjeckat i kuvat .. puno je lakše pasti ih Wajter raport - Page 39 11484130 a zmija nema ... niti jedne Wajter raport - Page 39 3102334490 ni pola Wajter raport - Page 39 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.04.15 6:55

nema zmija?pa šta je i sa njima ove godine......
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 7:37

kisica. Po diletantima je sinoc trebalo pljustati i grmiti, nista od tog. Jos uvijek stoji moja ideja da se diletante posalje kopat kanale, oprema se rasproda vani nekome ko zna time baratat a kod nas zaposle babe sa reumom. Garantiram 50% tocnije vremenske prognoze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 7:42

kišna glista je napisao/la:

p.s.
lijevo na ovoj slici lijevo sa otočne strane iza brda kamenolom mrda ... ogroman je  Wajter raport - Page 39 1523192931 čudi me da već netko nije to uslikao


Wajter raport - Page 39 1523192931 jel ti to oponasas onu Ligeinu skolsku kolegicu, mislim da se Francika zvala? Kako su ono stihovi isli....mislim nesto ko "Lipi moj Hrejinu, zgorun brda, zdolun more mrda..." Wajter raport - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 8:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:di je Glistinija? Wajter raport - Page 39 1523192931
Wajter raport - Page 39 EdNuOcr

Wajter raport - Page 39 1523192931  šta će ti glistinija ... vidi kako svi živnu kad je nema ... baš ste bili vrijedni Wajter raport - Page 39 11484130 i blitva se pojavila, lena nanovo neradnica a i plovku uspjelo napisati više od tri posta bez puno ponavljanja ... maci želim da je strefi pamet i digne se iz ležeće pozicije kad nema frajera u blizini ... ajd kad ima ne moš joj zamjerit i sad nek pazi ... baš bi bilo glupo da pogine na taj način kad ima brdo puno zanimljivijih za izginit a da je rezultat isti  Wajter raport - Page 39 1523192931 al ima vremena, neka ne žuri

mene obuzeo proljetni duh i samo bih landrala po vani kad god ulovim vremena ... a i bilo je vrijeme  Wajter raport - Page 39 1425538829

p.s.
lijevo na ovoj slici lijevo sa otočne strane iza brda kamenolom mrda ... ogroman je  Wajter raport - Page 39 1523192931 čudi me da već netko nije to uslikao


ja se s godinicama pretvaram u jednog veeeeeeeeeelikog garfilda, samo su mi lazanje I ljenčarenje na pameti.. and I like it (jedino mi se bujanje mase ne sviđa I te samoubilačke posljedice koje sa sobom nosi život ljenjivca, ali guštam ko malo prase)... ali fala ti na brizi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:06

Lena je napisao/la:nema zmija?pa šta je i sa njima ove godine......

Još je hladno za zmijurine. Srećom da je tako, imamo kuka i šparoga za udaviti se u njima. Wajter raport - Page 39 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:08

Vel'ka Maca je napisao/la:
ja se s godinicama pretvaram u jednog veeeeeeeeeelikog garfilda, samo su mi lazanje I ljenčarenje na pameti.. and I like it (jedino mi se bujanje mase ne sviđa I te samoubilačke posljedice koje sa sobom nosi život ljenjivca, ali guštam ko malo prase)... ali fala ti na brizi

ljenguzi su mi oduvijek bili srcu dragi ljudi al samo ako žive daleko od mene ... što dalje to bolje Wajter raport - Page 39 1523192931 zato ti ja nisam podnosila onu svoju prvu a bogami ni drugu šogoricu al mi je sad jasno zašto je tebi prva bila draga ... jebote, ja već odradila tri četvrt dana i u razmišljanjima šta ću dalje a one tek ustaju iz kreveta u vrijeme kad ja dolazim sa posla a i to sa mukom i ko da kopaju u rudniku a ne ustaju iz kreveta ... imala sam kompleks pepeljuge dok sam živjela sa njima Wajter raport - Page 39 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:08

Vajter je inače čudan, sunčano je i rosi kiša, puše nekakav vjetar ali ne pomaže u sušenju rublja kad pada kiša... Ulijenila sam se na ovakvom vremenu - evo ponavljam se Wajter raport - Page 39 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

p.s.
lijevo na ovoj slici lijevo sa otočne strane iza brda kamenolom mrda ... ogroman je  Wajter raport - Page 39 1523192931 čudi me da već netko nije to uslikao


Wajter raport - Page 39 1523192931 jel ti to oponasas onu Ligeinu skolsku kolegicu, mislim da se Francika zvala? Kako su ono stihovi isli....mislim nesto ko "Lipi moj Hrejinu, zgorun brda, zdolun more mrda..." Wajter raport - Page 39 1523192931

a? nemam pojma al ako treba koga oponašati, tu sam Wajter raport - Page 39 1523192931 sinoć sam malo listala teme sa kultnix maškara i opet me nasmijalo do suza Wajter raport - Page 39 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:19

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ja se s godinicama pretvaram u jednog veeeeeeeeeelikog garfilda, samo su mi lazanje I ljenčarenje na pameti.. and I like it (jedino mi se bujanje mase ne sviđa I te samoubilačke posljedice koje sa sobom nosi život ljenjivca, ali guštam ko malo prase)... ali fala ti na brizi

ljenguzi su mi oduvijek bili srcu dragi ljudi al samo ako žive daleko od mene ... što dalje to bolje  Wajter raport - Page 39 1523192931  zato ti ja nisam podnosila onu svoju prvu a bogami ni drugu šogoricu al mi je sad jasno zašto je tebi prva bila draga ... jebote, ja već odradila tri četvrt dana i u razmišljanjima šta ću dalje a one tek ustaju iz kreveta u vrijeme kad ja dolazim sa posla a i to sa mukom i ko da kopaju u rudniku a ne ustaju iz kreveta ... imala sam kompleks pepeljuge dok sam živjela sa njima  Wajter raport - Page 39 1523192931

a ja si privilegiju ljenguzovanja mogu priuštiti tek otkad sam se riješila staraca i muža... moga ćaću zovu goničem robova na poslu i beskrajno uživam u teškom mukom stečenoj slobodi i rasporedu prilagođenom isklučivo meni... ali znaš kako to ide... kako tebi idu pasivci i ljenguze na onu stvar, tako i meni ovi hiperaktivni - najrađe bi ih jednom rukom smlavila ko dosadnu muhu koja zuji oko nosa Wajter raport - Page 39 1523192931

takav mi je stari.... taj čovjek ne zna na miru bit ni tri sekunde.... tornjaj to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ja se s godinicama pretvaram u jednog veeeeeeeeeelikog garfilda, samo su mi lazanje I ljenčarenje na pameti.. and I like it (jedino mi se bujanje mase ne sviđa I te samoubilačke posljedice koje sa sobom nosi život ljenjivca, ali guštam ko malo prase)... ali fala ti na brizi

ljenguzi su mi oduvijek bili srcu dragi ljudi al samo ako žive daleko od mene ... što dalje to bolje  Wajter raport - Page 39 1523192931  zato ti ja nisam podnosila onu svoju prvu a bogami ni drugu šogoricu al mi je sad jasno zašto je tebi prva bila draga ... jebote, ja već odradila tri četvrt dana i u razmišljanjima šta ću dalje a one tek ustaju iz kreveta u vrijeme kad ja dolazim sa posla a i to sa mukom i ko da kopaju u rudniku a ne ustaju iz kreveta ... imala sam kompleks pepeljuge dok sam živjela sa njima  Wajter raport - Page 39 1523192931

a ja si privilegiju ljenguzovanja mogu priuštiti tek otkad sam se riješila staraca i muža... moga ćaću zovu goničem robova na poslu i beskrajno uživam u teškom mukom stečenoj slobodi i rasporedu prilagođenom isklučivo meni... ali znaš kako to ide... kako tebi idu pasivci i ljenguze na onu stvar, tako i meni ovi hiperaktivni - najrađe bi ih jednom rukom smlavila ko dosadnu muhu koja zuji oko nosa Wajter raport - Page 39 1523192931

takav mi je stari.... taj čovjek ne zna na miru bit ni tri sekunde.... tornjaj to

oš mi bit cimerica ? Wajter raport - Page 39 3114667799 bilo bi i navijačke ekipe pod penđerima Wajter raport - Page 39 1523192931 ... šalim se .... ne volem nikoga tjerati da radi ... i to mi je muka i nisam od goniča robova al sam od onih koji pobjegnu od ljenguza dok si reko keks ... ne smeta mi ako je netko lijen samom sebi, al kad mi se ljenguz nakači i mirne savjesti očekuje da ću ja umjesto njega hranu ne samo kuvati nego i žvakati, pa jebote, to bih zatukla kolcem ... al ljenguzi su mi dosadni i iz jedne druge perspektive ... pošto ništa ne rade, nemaju o ničem zanimljivom ni pričati pa mi i zbog toga brzo dosade ... to ti je ono kad mi dođe prijateljica i pita šta ima novo kod mene i ja krenem pričati, jezik mi se sapleo jer ne znam šta bi prije ispričala a kad dođe red na nju, ona usamita i ne zna di bi sa sobom ... meni to nikad nije bilo jasno ? kako ne znaš di bi sa sobom ? ja uvijek znam di bi sa sobom Wajter raport - Page 39 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:39

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ja se s godinicama pretvaram u jednog veeeeeeeeeelikog garfilda, samo su mi lazanje I ljenčarenje na pameti.. and I like it (jedino mi se bujanje mase ne sviđa I te samoubilačke posljedice koje sa sobom nosi život ljenjivca, ali guštam ko malo prase)... ali fala ti na brizi

ljenguzi su mi oduvijek bili srcu dragi ljudi al samo ako žive daleko od mene ... što dalje to bolje  Wajter raport - Page 39 1523192931  zato ti ja nisam podnosila onu svoju prvu a bogami ni drugu šogoricu al mi je sad jasno zašto je tebi prva bila draga ... jebote, ja već odradila tri četvrt dana i u razmišljanjima šta ću dalje a one tek ustaju iz kreveta u vrijeme kad ja dolazim sa posla a i to sa mukom i ko da kopaju u rudniku a ne ustaju iz kreveta ... imala sam kompleks pepeljuge dok sam živjela sa njima  Wajter raport - Page 39 1523192931

a ja si privilegiju ljenguzovanja mogu priuštiti tek otkad sam se riješila staraca i muža... moga ćaću zovu goničem robova na poslu i beskrajno uživam u teškom mukom stečenoj slobodi i rasporedu prilagođenom isklučivo meni... ali znaš kako to ide... kako tebi idu pasivci i ljenguze na onu stvar, tako i meni ovi hiperaktivni - najrađe bi ih jednom rukom smlavila ko dosadnu muhu koja zuji oko nosa Wajter raport - Page 39 1523192931

takav mi je stari.... taj čovjek ne zna na miru bit ni tri sekunde.... tornjaj to

oš mi bit cimerica ? Wajter raport - Page 39 3114667799  bilo bi i navijačke ekipe pod penđerima Wajter raport - Page 39 1523192931 ... šalim se .... ne volem nikoga tjerati da radi ... i to mi je muka i nisam od goniča robova al sam od onih koji pobjegnu od ljenguza dok si reko keks ... ne smeta mi ako je netko lijen samom sebi, al kad mi se ljenguz nakači i mirne savjesti očekuje da ću ja umjesto njega hranu ne samo kuvati nego i žvakati, pa jebote, to bih zatukla kolcem ... al ljenguzi su mi dosadni i iz jedne druge perspektive ... pošto ništa ne rade, nemaju o ničem zanimljivom ni pričati pa mi i zbog toga brzo dosade ... to ti je ono kad mi dođe prijateljica i pita šta ima novo kod mene i ja krenem pričati, jezik mi se sapleo jer ne znam šta bi prije ispričala  a kad dođe red na nju, ona usamita i ne zna di bi sa sobom ... meni to nikad nije bilo jasno ? kako ne znaš di bi sa sobom ? ja uvijek znam di bi sa sobom Wajter raport - Page 39 11484130

to za dosadu stoji... ali stoji i to da ova moja branka kad počne pričat šta sve radi i čime se bavi - utuši ekipu dok si reko keks i samo je ljudi počnu gasit i utišavat... tako da je sve to dvosjekli mač,... evo npr, meni je super što ti i pizda tipkate pa imam šta za čitat, al da me zanimaju teme na koje brijete, ne zanimaju me uopće... spašava vas to što ste i duhoviti usput i ti i on, on više naravno... tako da se ne žalim jer ne namjeravam otvarati teme i biti pokretač pa se pokrijem po ušima i čitam što se nudi Wajter raport - Page 39 1523192931


Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 28.04.15 9:40; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:39

ps. ako nisi skužila - rekla sam vam da ste mi dosadni Wajter raport - Page 39 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:41

ma pizda je iskrica - moramo pizdu čuvat, pa ako je to u kombinaciji s tobom, onda moramo i tebe čuvat Wajter raport - Page 39 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 9:43

umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 9:45

Vel'ka Maca je napisao/la:ma pizda je iskrica - moramo pizdu čuvat, pa ako je to u kombinaciji s tobom, onda moramo i tebe čuvat Wajter raport - Page 39 11484130

jebe se pizdi, ako je drugima dosadno ajmo se razic ko ljudi i to je to. Ima zanimacie po netu kolko hoces...Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 9:55

pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

e to je to ukratko i jasno rečeno ... ako su mi daleko, ne davi me nitko al kad su mi pod istim krovom, il istim plafonom, imam neodoljivu želju bacit iz kroz prozor pa nek ljenguzuju negdje gdje ja to ne vidim i na svoju štetu i gdje meni ne natovaruju svoje poslove na vrat ... da ga jebeš, ako živiš sa jednim il radiš sa jednim, hoćeš nećeš, krene odrađivanje i njegovog dijela posla ako on to neće ... al sad su mi neki pali na pamet jer kreće sezona pa se naveliko zivka i javlja i hoće opet uvalit Wajter raport - Page 39 1523192931 pa jebote, kako ljudima nije jasno da to nejde tako ... i ja sam se naradila i izborila za svoju komociju i nema šamse da mi je više itko kvari ... a to da sam mnogima zamorna zbog hiperaktivnosti znam oduvijek al sam zato ja ta koja izbjegavam ljude sa kojima znam da ne bih nikako išlo ... al zato me i čudi kad mi upravo takvi hoće opet na lonac ... tu prije svega mislim na bivšeg .. pa jebote, kako čovjeku objasnit da neće ić i gotovo ... opet mi je došo nenajavljeno i sa onim velkim nadobudnim osmijehom i opet dobio hladan tuš pa se čudi šta se desilo i tako svaka tri mjeseca ... boktejebo, sad mi fakat dođe da ga uhvatim negdje u šumi i dobro iznogaram da mu dopre do mozga poruka koju mu stalno šaljem na miran način

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 9:57

kišna glista je napisao/la: ... boktejebo, sad mi fakat dođe da ga uhvatim negdje u šumi i dobro iznogaram da mu dopre do mozga poruka koju mu stalno šaljem na miran način

Wajter raport - Page 39 1523192931 zasto u sumi, ne zelis svjedoke? Wajter raport - Page 39 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:04

pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

e to je ta ljenost u kojoj ja uživam i koju si planiram zadržati tako da i ne planiram više nikakva jaja po kući - ljenost svog slobodnog vremena... na poslu sam turbo-mega i takve su mi i kolegice, ne bih mogla nekoga vući za sobom... a suživot - u suživot više ne bi baš zbog te neravnopravnosti u dužnostim i obvezama... pogotovo stoga što ne trpim nered i prljavštinu tako da je kod mene uvijek sve picikato... osim mačjih dlaka, od njih sam odustala jebiga... nemoš imat beštiju i nemat ni jedne dlake u kući...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:05

pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:06

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma pizda je iskrica - moramo pizdu čuvat, pa ako je to u kombinaciji s tobom, onda moramo i tebe čuvat Wajter raport - Page 39 11484130

jebe se pizdi, ako je drugima dosadno ajmo se razic ko ljudi i to je to. Ima zanimacie po netu kolko hoces...Wajter raport - Page 39 684758713

šta sad ti kenjaš... kome se piše nek piše kad hoće, što hoće i kako hoće... pa nije ovo prisilni rad, nit poso, nit obaveza

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 28.04.15 10:06

Kiša padala i opet će.


Negoooo, ima već par dana da me boli desna strana križa, nekako oko bubrega. Sve molim Boga da je do mišića ,a ne bubreg   Wajter raport - Page 39 984513234

Baš mi smeta
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 10:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

pa sta onda volis krajnosti, a maloprije si se bunila protivu jedne od njih... Wajter raport - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 39 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.