kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istinite misterie

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 12.03.15 14:36

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ko glista u ljubljani Istinite misterie - Page 7 1523192931  samo kad se sjetim toga ... ne ponovilo se

jebote, ja u Ljubljani uopce snijeg nisam dozivijo. Valjda bila takva neka zima, uopce nije padao...

sretnik ... ja sam u osam godina bome doživjela one prave snježne zime i to osam puta ... užas jedan Istinite misterie - Page 7 1523192931

kad sam bijo na obuci u Vipavi nauzivao sam ga se na jednoj planini na koju smo tri puta tjedno isli pod uzbunom, oko pola noci. U samoj Vipavi ga uopce nije bilo. Klima ko u Rijeci, kisa i olujna bura...Istinite misterie - Page 7 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 12.03.15 14:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ko glista u ljubljani Istinite misterie - Page 7 1523192931  samo kad se sjetim toga ... ne ponovilo se

jebote, ja u Ljubljani uopce snijeg nisam dozivijo. Valjda bila takva neka zima, uopce nije padao...

sretnik ... ja sam u osam godina bome doživjela one prave snježne zime i to osam puta ... užas jedan Istinite misterie - Page 7 1523192931

kad sam bijo na obuci u Vipavi nauzivao sam ga se na jednoj planini na koju smo tri puta tjedno isli pod uzbunom, oko pola noci. U samoj Vipavi ga uopce nije bilo. Klima ko u Rijeci, kisa i olujna bura...Istinite misterie - Page 7 3111943984

pa dobro, ni danas ti nije snijeg daleko ... doslovno ti za vratom diše ... ja ga gledam sa svoje terase sa sigurne udaljenosti i nekako mi uvijek milo vidjet ga ta ko izdaleka Istinite misterie - Page 7 1523192931

nedavno usnimljeno

Istinite misterie - Page 7 10993526_10204565056938730_4340053241912164195_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 12.03.15 14:53

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jebote, ja u Ljubljani uopce snijeg nisam dozivijo. Valjda bila takva neka zima, uopce nije padao...

sretnik ... ja sam u osam godina bome doživjela one prave snježne zime i to osam puta ... užas jedan Istinite misterie - Page 7 1523192931

kad sam bijo na obuci u Vipavi nauzivao sam ga se na jednoj planini na koju smo tri puta tjedno isli pod uzbunom, oko pola noci. U samoj Vipavi ga uopce nije bilo. Klima ko u Rijeci, kisa i olujna bura...Istinite misterie - Page 7 3111943984

pa dobro, ni danas ti nije snijeg daleko ... doslovno ti za vratom diše ... ja ga gledam sa svoje terase sa sigurne udaljenosti i nekako mi uvijek milo vidjet ga ta ko izdaleka Istinite misterie - Page 7 1523192931

nedavno usnimljeno

Istinite misterie - Page 7 10993526_10204565056938730_4340053241912164195_o

normalno da nije, imam ga na sve strane u izobilju...Istinite misterie - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 14.03.15 7:48

Istinite misterie - Page 7 1523192931

  Samo iz daleka

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 20.03.15 21:32


ništa ne vidim samo ovaj tekst:

It look that the 'Gods' messed up with our website .... For some reason this page that you have tried to access doesn't exist for one or more of the following reasons:

a) The 'Gods' didn't like it

b) Secret services or Governments didn't like it

c) Archaeologists or scientists didn't like it

or

d) simply this page doesn't exist anymore

Thank you for your patience! Make sure that you have spelled the link properly otherwise contact us so that our technicians can have a look!

The Ancient-Origins Team

izgleda da i oni imaju ankete

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 21.03.15 10:25

18 MARCH, 2015 - 14:05 APRILHOLLOWAY
[size=32]Giant Human Skeleton unearthed in Varna, Bulgaria[/size]
Archaeologists in Bulgaria have discovered the remains of what they have described as a “huge skeleton” in downtown Varna, a city on the shores of the Black Sea whose rich culture and civilizations spans some 7,000 years.
Sofia News Agency, Novinite, reports that the skeleton was found in what was once the ancient city of Odessos, a trading post established by the Greeks towards the end of the 7th century BC. Odessos was a mixed community made up of Ionian Greeks and the Thracian tribes (Getae, Krobyzoi, Terizi). Later it was controlled by the Thracians, Macedonians, and then Romans. The Roman city, Odessus, covered 47 hectares in present-day central Varna and had prominent public baths, Thermae, erected in the late 2nd century AD, now the largest Roman remains in Bulgaria.



Read more: http://www.ancient-origins.net/news-history-archaeology/giant-human-skeleton-unearthed-varna-bulgaria-002787#ixzz3V0ihyawz
 
Follow us: @ancientorigins on Twitter | ancientoriginsweb on Facebook

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 21.03.15 10:28

Zaintrigiralo me to šta pišu da je -“a very tall man, the size of the bones is “impressive-


 ali ne žele navesti točnu visinu.

  "Researchers have said that initial analyses suggest the skeleton belongs to a man who lived in the late 4th or early 5th century AD, a time when Odessus was an early Christian center.
Valeri Yotov, who is part of the team carrying out excavations there, is reported as telling local news websites that the size of the bones is “impressive” and that they belonged to “a very tall man”. However, Yotov would not reveal the exact height of the skeleton.
The remains were found near the remains of the ancient city wall and Yotov has suggested that the man may have died while working or during a ceremony held near the city walls.
“His posture, with hands laid on his waist and his body pointing to the east (head) and west (feet) is a clear indication for archaeologists he was buried,” reports Novinite."

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 21.03.15 10:33

Istinite misterie - Page 7 Varna-Man

   
20 MARCH, 2015 - 01:59 APRILHOLLOWAY
Varna Man and the Wealthiest Grave of the 5th Millennium BC


 
In the 1970s, archaeologists in Bulgaria stumbled upon a vast Copper Age necropolis from the 5th millennium BC containing the oldest golden artifacts ever discovered near the modern-day city of Varna.  But it was not until they reached grave 43 that they realized the real significance of the finding. Inside burial 43 were the remains of a high status male and unfathomable riches – more gold was found within this burial than in the entire rest of the world in that period.
Most people have heard of the great civilizations of Mesopotamia, Egypt and the Indus Valley, which are all noted for being the earliest known civilizations to feature urbanization, organized administration, and cultural innovation. But few have heard of the mysterious civilization that emerged on the shores of lakes of the Black Sea some 7,000 years ago in Bulgaria.
The Varna culture, as it has come to be known, was not a small and inconsequential society that emerged in a little corner of Bulgaria and disappeared quickly into the pages of history. Rather, it was an amazingly advanced civilization, more ancient than the empires of Mesopotamia and Egypt, and the first known culture to craft golden artifacts. Varna is also now home to the largest known prehistoric necropolis in south-eastern Europe, which reflects a richness in cultural practices, complex funerary rites, an ancient belief system, and the capacity to produce exquisite and expertly-crafted goods. It has come to be known as the cradle of civilization in Europe.


Read more: http://www.ancient-origins.net/ancient-places-europe/varna-man-and-wealthiest-grave-5th-millennium-bc-002798#ixzz3V0kG1bdm
 
Follow us: @ancientorigins on Twitter | ancientoriginsweb on Facebook


         Inače je to područje bogato,ne samo zlatom već i kroz povijest.
  Vidimo da nije samo Grčka imala zlatno doba. Varna kultura je možda djedovina Aleksandra.


Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 21.03.15 10:41

Istinite misterie - Page 7 A-burial-at-Varna

    A vid ovo, imao je i nakurnjak je od zlata  Istinite misterie - Page 7 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 22.03.15 9:39

meni taj kostur izgleda kao da je umjetno izrađen ... ne izgledaju tako kosti nakon dugo ležanja pod zemljom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 23.03.15 8:47

kišna glista je napisao/la:meni taj kostur izgleda kao da je umjetno izrađen ... ne izgledaju tako kosti nakon dugo ležanja pod zemljom

..i kosti i nakit, ko da ih je neko lijepo poredjao, uredijo, okitijo i uslikao...Istinite misterie - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 23.03.15 8:51

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni taj kostur izgleda kao da je umjetno izrađen ... ne izgledaju tako kosti nakon dugo ležanja pod zemljom

..i kosti i nakit, ko da ih je neko lijepo poredjao, uredijo, okitijo i uslikao...Istinite misterie - Page 7 684758713

sad kad si pripomenuo, istina ... al meni je prvo upalo u oči kostur a pogotovo lubanja ... jebate, ima bolje zube nego živi ljudi Istinite misterie - Page 7 1523192931 a pogotovo predjeli oko zglobova ... nema šanse da je kost tako ravnomjerno svuda sačuvata ... ovo na slici izgleda kao da je komplet iz neke fimo mase izradito ... tko ne vjeruje nek malo eksperimentira sa leševima kao i ja Istinite misterie - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 23.03.15 8:54

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni taj kostur izgleda kao da je umjetno izrađen ... ne izgledaju tako kosti nakon dugo ležanja pod zemljom

..i kosti i nakit, ko da ih je neko lijepo poredjao, uredijo, okitijo i uslikao...Istinite misterie - Page 7 684758713

sad kad si pripomenuo, istina ... al meni je prvo upalo u oči kostur a pogotovo lubanja ... jebate, ima bolje zube nego živi ljudi Istinite misterie - Page 7 1523192931 a pogotovo predjeli oko zglobova ... nema šanse da je kost tako ravnomjerno svuda sačuvata ... ovo na slici izgleda kao da je komplet iz neke fimo mase izradito  ... tko ne vjeruje nek malo eksperimentira sa leševima kao i ja Istinite misterie - Page 7 11484130

ma ima tih fejkova sa raznoraznim divovima koliko hoces. U biti jos nijedan slucaj nisu bas znanstvenici objavili vec sve neki cudni izvori. Istina, znanstvenici mnogo toga sto im ne pase sklanjaju u skladista...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 23.03.15 8:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni taj kostur izgleda kao da je umjetno izrađen ... ne izgledaju tako kosti nakon dugo ležanja pod zemljom

..i kosti i nakit, ko da ih je neko lijepo poredjao, uredijo, okitijo i uslikao...Istinite misterie - Page 7 684758713

sad kad si pripomenuo, istina ... al meni je prvo upalo u oči kostur a pogotovo lubanja ... jebate, ima bolje zube nego živi ljudi Istinite misterie - Page 7 1523192931 a pogotovo predjeli oko zglobova ... nema šanse da je kost tako ravnomjerno svuda sačuvata ... ovo na slici izgleda kao da je komplet iz neke fimo mase izradito  ... tko ne vjeruje nek malo eksperimentira sa leševima kao i ja Istinite misterie - Page 7 11484130

ma ima tih fejkova sa raznoraznim divovima koliko hoces. U biti jos nijedan slucaj nisu bas znanstvenici objavili vec sve neki cudni izvori. Istina, znanstvenici mnogo toga sto im ne pase sklanjaju u skladista...

istina ... al ne moraš ni vidjeti kostur uživo da ti ovaj na slici izgleda fejk ... ima brdo dokumentaraca o arheologiji i jednom kad vidiš kako ti kosturi izgledaju, ovaj tu ti je nako, malo preuredan Istinite misterie - Page 7 1523192931 okupo se i izglanco, podmazo zglobove, posjetio zubara prije nego su ga iskopali da se ne sramoti ko drugi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 23.03.15 8:59

kišna glista je napisao/la:

istina ... al ne moraš ni vidjeti kostur uživo da ti ovaj na slici izgleda fejk ... ima brdo dokumentaraca o arheologiji i jednom kad vidiš kako ti kosturi izgledaju, ovaj tu ti je nako, malo preuredan Istinite misterie - Page 7 1523192931  okupo se i izglanco, podmazo zglobove,  posjetio zubara prije nego su ga iskopali da se ne sramoti ko drugi

nazalost, ima masu primjera iz blize proslosti. Kosturi stari dvadesetak godina koje jos i sad izvlace se u duplo gorem stanju od ovih od tisucu ili koliko vec godina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 23.03.15 9:00

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... al ne moraš ni vidjeti kostur uživo da ti ovaj na slici izgleda fejk ... ima brdo dokumentaraca o arheologiji i jednom kad vidiš kako ti kosturi izgledaju, ovaj tu ti je nako, malo preuredan Istinite misterie - Page 7 1523192931  okupo se i izglanco, podmazo zglobove,  posjetio zubara prije nego su ga iskopali da se ne sramoti ko drugi

nazalost, ima masu primjera iz blize proslosti. Kosturi stari dvadesetak godina koje jos i sad izvlace se u duplo gorem stanju od ovih od tisucu ili koliko vec godina...

a zapravo bi trebalo biti obrnuto jer se danas dubinski konzerviramo kroz prehranu ... ne bi smjeli trunuti uopće Istinite misterie - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 23.03.15 9:04

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

istina ... al ne moraš ni vidjeti kostur uživo da ti ovaj na slici izgleda fejk ... ima brdo dokumentaraca o arheologiji i jednom kad vidiš kako ti kosturi izgledaju, ovaj tu ti je nako, malo preuredan Istinite misterie - Page 7 1523192931  okupo se i izglanco, podmazo zglobove,  posjetio zubara prije nego su ga iskopali da se ne sramoti ko drugi

nazalost, ima masu primjera iz blize proslosti. Kosturi stari dvadesetak godina koje jos i sad izvlace se u duplo gorem stanju od ovih od tisucu ili koliko vec godina...

a zapravo bi trebalo biti obrnuto jer se danas dubinski konzerviramo kroz prehranu ... ne bi smjeli trunuti uopće Istinite misterie - Page 7 3114667799

koliko galofaxa pojedemo trebali bi izgledat ko vampiri, bliedi ali sacuvati... Istinite misterie - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 26.03.15 8:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni taj kostur izgleda kao da je umjetno izrađen ... ne izgledaju tako kosti nakon dugo ležanja pod zemljom

..i kosti i nakit, ko da ih je neko lijepo poredjao, uredijo, okitijo i uslikao...Istinite misterie - Page 7 684758713

sad kad si pripomenuo, istina ... al meni je prvo upalo u oči kostur a pogotovo lubanja ... jebate, ima bolje zube nego živi ljudi Istinite misterie - Page 7 1523192931 a pogotovo predjeli oko zglobova ... nema šanse da je kost tako ravnomjerno svuda sačuvata ... ovo na slici izgleda kao da je komplet iz neke fimo mase izradito  ... tko ne vjeruje nek malo eksperimentira sa leševima kao i ja Istinite misterie - Page 7 11484130

   Nalaz je autentičan. Slika je  " in situ" , i  bez svake sumnje.

 Skelet i nakit je u muzeju, sve poznato i originalno.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 26.03.15 8:31

Yehudi je napisao/la:

 Skelet i nakit je u muzeju, sve poznato i originalno.

u kojem muzeju? Koliko je kostur uopce dugacak?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 27.03.15 7:28

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 Skelet i nakit je u muzeju, sve poznato i originalno.

u kojem muzeju? Koliko je kostur uopce dugacak?

 Ovaj sa slike sa nakitom na sebi  je normalne veličine.

A ovaj drugi, koji je "impresivne veličine" kako navode je nedavno pronadjen

pod zidinama Varne ( Odessos staro Grčki)

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 27.03.15 7:50

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 Skelet i nakit je u muzeju, sve poznato i originalno.

u kojem muzeju? Koliko je kostur uopce dugacak?

 Ovaj sa slike sa nakitom na sebi  je normalne veličine.

A ovaj drugi, koji je "impresivne veličine" kako navode je nedavno pronadjen

pod zidinama Varne ( Odessos staro Grčki)

pita Pizda koliko je dugačak... Istinite misterie - Page 7 1523192931

a i ja Istinite misterie - Page 7 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 27.03.15 8:41

Alhambra je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 Skelet i nakit je u muzeju, sve poznato i originalno.

u kojem muzeju? Koliko je kostur uopce dugacak?

 Ovaj sa slike sa nakitom na sebi  je normalne veličine.

A ovaj drugi, koji je "impresivne veličine" kako navode je nedavno pronadjen

pod zidinama Varne ( Odessos staro Grčki)

pita Pizda koliko je dugačak... Istinite misterie - Page 7 1523192931

a i ja Istinite misterie - Page 7 2281111077

Istinite misterie - Page 7 684758713 jebes to, neki normalni kosturi, imas takvih koliko oces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 27.03.15 18:40

Alhambra je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 Skelet i nakit je u muzeju, sve poznato i originalno.

u kojem muzeju? Koliko je kostur uopce dugacak?

 Ovaj sa slike sa nakitom na sebi  je normalne veličine.

A ovaj drugi, koji je "impresivne veličine" kako navode je nedavno pronadjen

pod zidinama Varne ( Odessos staro Grčki)

pita Pizda koliko je dugačak... Istinite misterie - Page 7 1523192931

a i ja Istinite misterie - Page 7 2281111077

     Tko koliko je dug ?  Nije vrag da tebe i pipija zanimaju iste stvari...... Istinite misterie - Page 7 1523192931

 Ako ti pitaš za onaj zlatni nakurnjak........ne znam, sama prosudi.

Jedino ne znam dali je bio predvidjen samo za glavić ili komplet.

 No sudeći po mjestu lociranja..............slični geni ko pizdini.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 01.04.15 18:17

[size=32]Archaeologists Find Underground Pyramid at Tiahuanaco in Bolivia, Excavations Planned[/size]
The ancient fortress site of Tiahuanaco (Tiwanaku) in western Bolivia is still revealing secrets thousands of years after its peak as capital of an empire, and home to one of the most important civilizations prior to the Inca. Archaeologists from the Tiahuanaco Archeological Research Center have discovered an underground pyramid at the site using ground-penetrating radar.
According to Fox News Latino, the Bolivian government has announced excavations are set to begin this summer on the new find at the Kantatallita area of Tiahuanaco, 71 kilometers (44 miles) west of La Paz.
Using ground-penetrating radar, researchers also have reportedly found “underground anomalies” which they suspect might be monoliths, but further analysis will be carried out before reaching official conclusions.



Istinite misterie - Page 7 Robotic-exploration-tunnel-Akapana-pyramid

Previous excavations: Robotic exploration of a tunnel in the Akapana pyramid

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 7 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.