kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  pizda 30.06.15 7:47

zingaro je napisao/la:

"mladicu" u pravu si,,samo ima jedna stvar,,tebi se u zadnjih deset godina kurac digo nije,,,a i nece,,bog te jebo,,pa ja bi onu debelu matzu jebo divljachki,,da sam u Ri,,al tebe strah da ti se ne digne,,a ona pristaje na sve,,jebo te,,tko je veci peder upitaj se pred sobom,,ajmo malo logike,,Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))

daj se odluci bil je jebo ili nebil, ovako je zena zbunita. I sto je tebi u psihici da bi zene jebavo divljacki, sto su ti ucinile?
Mislim da si odgovor napiso u postu na kog odgovaram...Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 30.06.15 7:49

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

"mladicu" u pravu si,,samo ima jedna stvar,,tebi se u zadnjih deset godina kurac digo nije,,,a i nece,,bog te jebo,,pa ja bi onu debelu matzu jebo divljachki,,da sam u Ri,,al tebe strah da ti se ne digne,,a ona pristaje na sve,,jebo te,,tko je veci peder upitaj se pred sobom,,ajmo malo logike,,Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))

daj se odluci bil je jebo ili nebil, ovako je zena zbunita. I sto je tebi u psihici da bi zene jebavo divljacki, sto su ti ucinile?
Mislim da si odgovor napiso u postu na kog odgovaram...Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 684758713
Meni si ti jedino uzbudljiv na ovom portalu.. Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  pizda 30.06.15 7:51

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

"mladicu" u pravu si,,samo ima jedna stvar,,tebi se u zadnjih deset godina kurac digo nije,,,a i nece,,bog te jebo,,pa ja bi onu debelu matzu jebo divljachki,,da sam u Ri,,al tebe strah da ti se ne digne,,a ona pristaje na sve,,jebo te,,tko je veci peder upitaj se pred sobom,,ajmo malo logike,,Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))

daj se odluci bil je jebo ili nebil, ovako je zena zbunita. I sto je tebi u psihici da bi zene jebavo divljacki, sto su ti ucinile?
Mislim da si odgovor napiso u postu na kog odgovaram...Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 684758713
Meni si ti jedino uzbudljiv na ovom portalu.. Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3214182331

to meni odgovara tastini. Da si mi blize i ego bi mi porasto... Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 30.06.15 7:57

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

"mladicu" u pravu si,,samo ima jedna stvar,,tebi se u zadnjih deset godina kurac digo nije,,,a i nece,,bog te jebo,,pa ja bi onu debelu matzu jebo divljachki,,da sam u Ri,,al tebe strah da ti se ne digne,,a ona pristaje na sve,,jebo te,,tko je veci peder upitaj se pred sobom,,ajmo malo logike,,Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))

daj se odluci bil je jebo ili nebil, ovako je zena zbunita. I sto je tebi u psihici da bi zene jebavo divljacki, sto su ti ucinile?
Mislim da si odgovor napiso u postu na kog odgovaram...Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 684758713
Meni si ti jedino uzbudljiv na ovom portalu.. Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3214182331

to meni odgovara tastini. Da si mi blize i ego bi mi porasto... Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
Pederchino,,konachno si se otkrio:))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  pizda 30.06.15 8:03

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:

daj se odluci bil je jebo ili nebil, ovako je zena zbunita. I sto je tebi u psihici da bi zene jebavo divljacki, sto su ti ucinile?
Mislim da si odgovor napiso u postu na kog odgovaram...Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 684758713
Meni si ti jedino uzbudljiv na ovom portalu.. Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3214182331

to meni odgovara tastini. Da si mi blize i ego bi mi porasto... Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
Pederchino,,konachno si se otkrio:))))

nisam se ja nikad ni sakrijo, jedino od nekadasnje milicije koja je vrsila progone...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 30.06.15 10:23

šta dva ocvala kurca traže I rade na ovako lijepoj čestitarskoj temi... iššš kokoši, iš. šic.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  pizda 30.06.15 12:09

Vel'ka Maca je napisao/la:šta dva ocvala kurca traže I rade na ovako lijepoj čestitarskoj temi... iššš kokoši, iš. šic.

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931 di si vidjela cestitarsku temu bez cvijeca, makar ocvalog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 30.06.15 14:59

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
ako je bilo za pohvaliti se, dabogda ti se opet dogodilo  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 11484130
Pa jebo te da sam napisao da mi je trip do Kube bijo poslovan ,,nitko mi ne bi vjerovao,,Cuba je inache poznata kao zadnje groblje americhkih oltjmera ..nadje se tu i po koji stari mercedes iz pedesetih,,zlata vrijedan:)))Kod m  ene na Floridi imash kubanki vishe nego na Kubi koje su jebezljive,,ali svaka ima zive vage oko 300 paundi:)))) tak da..bolje ruchnu kochnicu povuc nego ic jebavat take zene.Kad smo vec kod latino amerikanki..moj izbor su,,Venecuelanke...Bog kad je stvarao zene ,,,onda je stvrio takvu sortu,,za kojom svaki malo pametniji mushkic isplazi jezik do poda:)))Mogao bih opisivati njihove prednosti dva dana,,mene osobno kod njih fascinira drzanje,,dame sto posto,,u krevetu najvece kurve:)))).Najnjeznije i najbolje majke,,nemaju zelje da budu mushkarci nego se predaju onima koje vole do daske,,previshe ne filozofiraju ..nego su praktichne i kreativne do bola,,Svjesne sebe,,znaju da zbog svojih kvaliteta njihov mushkarac nema shanse da nadje bolju:)))Pa ja,,prave zenske,,koju bi svaki mushkarac pozelio da ima u svome domu...Sushta su suprotnost posesivnih balkanki,,Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))
aj kad budeš fato te venecualke, ufati i meni jednu... uz takve nezahtjevne žene čak i ja mogu biti muško  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
kaze se veneceulankeMaci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112),,ne fufljaj:)))..a shto bi ti ja fato,,fataj si sama,,ako ih ja budem fato morat cu ih zadovoljit po svim varijantama,,jebaji ga ,,nemam vishe kapaciteta,,al onu koju odaberem,,ucinit cu je srecnicom:)))Bez jebe,,na latino ljestvici su broj jedan,,,Neshto poput slovenki u bivshoj Yu,,jebezljve i pohotne,,,znaju shto zele,,ne trebash ih uvjeravati da skinu gace,,,same to rade,,,uz rijechi ako me stignesh sa orgazmom..udat cu se za tebe:))))Pa jebo te,Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))))
ideeeššš... naučio si guglati?  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931

je je, slovenke su takve... zato ih se više od pola udalo za bosance...  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 30.06.15 15:00

Vel'ka Maca je napisao/la:šta dva ocvala kurca traže I rade na ovako lijepoj čestitarskoj temi... iššš kokoši, iš. šic.
Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799
legendo Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Lena 30.06.15 15:06

Vel'ka Maca je napisao/la:šta dva ocvala kurca traže I rade na ovako lijepoj čestitarskoj temi... iššš kokoši, iš. šic.

jedan te snubi,a drugi se trudi da te ne snubi..... Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 01.07.15 5:53

Vel'ka Maca je napisao/la:šta dva ocvala kurca traže I rade na ovako lijepoj čestitarskoj temi... iššš kokoši, iš. šic.
Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 7495adb3-a445-4f1e-8472-cbdf43ecdb44

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 01.07.15 5:55

krivi ulaz  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
opet kvariš rođendansku temu, odrat će te maculja...  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 01.07.15 6:05

btw je napisao/la:krivi ulaz  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
opet kvariš rođendansku temu, odrat će te maculja...  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3111943984
Pa jebo te,,poljubomorna je shto se pizda vishe bavi mojim kurtzem nego njenom frizurom u donjem trapu:)))Ne brigaj se ti za nju,,,boli nju pichka shta ko tipka,,ista ja::Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))) Vake zelje joj nitko nije pozelio,,pa mora osim glavnog jela imati i desert,,je'l' tak? Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1354420400 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3776795594 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 01.07.15 6:09

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:krivi ulaz  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
opet kvariš rođendansku temu, odrat će te maculja...  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3111943984
Pa jebo te,,poljubomorna je shto se pizda vishe bavi mojim kurtzem nego njenom frizurom u donjem trapu:)))Ne brigaj se ti za nju,,,boli nju pichka shta ko tipka,,ista ja::Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))) Vake zelje joj nitko nije pozelio,,pa mora osim glavnog jela imati i desert,,je'l' tak? Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1354420400 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3776795594 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 2733991369
ma veća mi je briga za tebe nego za nju... plovka je provukla kroz varikinu, a ti bi mogao dobiti pranje solnom kiselinom  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Gost 01.07.15 6:25

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:krivi ulaz  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1523192931
opet kvariš rođendansku temu, odrat će te maculja...  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3111943984
Pa jebo te,,poljubomorna je shto se pizda vishe bavi mojim kurtzem nego njenom frizurom u donjem trapu:)))Ne brigaj se ti za nju,,,boli nju pichka shta ko tipka,,ista ja::Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1619348112))) Vake zelje joj nitko nije pozelio,,pa mora osim glavnog jela imati i desert,,je'l' tak? Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 1354420400 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3776795594 Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 2733991369
ma veća mi je briga za tebe nego za nju... plovka je provukla kroz varikinu, a ti bi mogao dobiti pranje solnom kiselinom  Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 3114667799
jebote al ti imas razorno razvijenu mashtu ..al  kad smo vec kod te priche sa kiselinom,,rekla mi je da joj organ petrokemijska industrija pa mi ne pada na pamet da joj prilazim blize osim vako na daljinu:)))) Dobar je strah kome mu bog dao,,,pa ja..odoK ..ovo shteka kao da samm u zanzibaru.. Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit... - Page 4 Empty Re: Maci je u sriedu rodjendan, nemojte zaboravit...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.